nodoklis par dienesta auto

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
 
1.. 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ..34
uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Auto skaitu jau var samazināt ar ceļu nodookli. Juridiskai personai nodoklis palielinās. Vairāk brauc vairāk maxā… Lai gan kas no tā sanāks – mēs jau redzējām ar degvielas akcīzi.

Sākuma sauklis degvielas akcīzei – Vairai brauc – labāki ceļi.

Tagad degvielas akcīze aizplūst pa citiem ceļiem un pārpalikumi paliek ielāpos uz bedrītēm…

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja: Auto skaitu jau var samazināt ar ceļu nodookli. Juridiskai personai nodoklis palielinās. Vairāk brauc vairāk maxā… Lai gan kas no tā sanāks – mēs jau redzējām ar degvielas akcīzi.

Sākuma sauklis degvielas akcīzei – Vairai brauc – labāki ceļi.

Tagad degvielas akcīze aizplūst pa citiem ceļiem un pārpalikumi paliek ielāpos uz bedrītēm…

Ceļu nodokli vispār vajag atcelt. Tieši tāpat kā visus citus ar AUTO sasitītos nodokļus. Un atstāt TIKAI degvielas akcīzi - kas ir vienīgais godīgais (proporcionālais) nodoklis. Bet to jau neviens negrib atzīt, ka katra nodokļa administrēšana prasa papildus līdzekļus birokrātiskā aparāta uzturēšanai.

Nebūs tak labi, ja lauku onkulis, kam auto vajadzīgs, lai reizi mēnesī aizbrauktu ar sievu uz kapiem nemaksās tikpat lielu ceļu nodokli, kā kurjerpasta auto.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Uhh, "plānajos" gados ir velti cerēt uz sociālo taisnīgumu - tagad katram savs dubens tuvāks !!! Bezmaz vai atliek vienīgi dibinat savu partiju un mēģināt vecos "idiņus" izkurinat no saldajiem amatiem - lei "tinās" ielās un mēģīna ar uzņēmējdarbību nopelnīt !!! Tiesa ir viena sakaina lieta - jamiem jau laikus dazadi amati "aizsisti" - līdz ar to praktiskās gudrības būs grūti sasmelties.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

Ceļu nodokli vispār vajag atcelt. Tieši tāpat kā visus citus ar AUTO sasitītos nodokļus. Un atstāt TIKAI degvielas akcīzi - kas ir vienīgais godīgais (proporcionālais) nodoklis. Bet to jau neviens negrib atzīt, ka katra nodokļa administrēšana prasa papildus līdzekļus birokrātiskā aparāta uzturēšanai.

Nebūs tak labi, ja lauku onkulis, kam auto vajadzīgs, lai reizi mēnesī aizbrauktu ar sievu uz kapiem nemaksās tikpat lielu ceļu nodokli, kā kurjerpasta auto.

Ej nu beidz, tā jau vēl latvieši sāks aizrauties ar šrotu kopā lipināšanu kā leiši [kuriem reģistrācija maksā kapeikas] un vēl csdd nobankrotēs jo nevarēs gadā iekasēt pārdesmit latus par ceļa nodokli

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

Seene rakstīja:

Ceļu nodokli vispār vajag atcelt. Tieši tāpat kā visus citus ar AUTO sasitītos nodokļus. Un atstāt TIKAI degvielas akcīzi - kas ir vienīgais godīgais (proporcionālais) nodoklis. Bet to jau neviens negrib atzīt, ka katra nodokļa administrēšana prasa papildus līdzekļus birokrātiskā aparāta uzturēšanai.

Nebūs tak labi, ja lauku onkulis, kam auto vajadzīgs, lai reizi mēnesī aizbrauktu ar sievu uz kapiem nemaksās tikpat lielu ceļu nodokli, kā kurjerpasta auto.

Ej nu beidz, tā jau vēl latvieši sāks aizrauties ar šrotu kopā lipināšanu kā leiši [kuriem reģistrācija maksā kapeikas] un vēl csdd nobankrotēs jo nevarēs gadā iekasēt pārdesmit latus par ceļa nodokli

Ne tak. CSDD nobankrotēs, jo nevarēs iekasēt "maksu par nodokļa, nodevas un naudas soda iekasēšanu". Citāts no blakus stāvošās apskates lapas... Par 0.42 Ls.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

"Augša" ir tikai sabiedrības spogulis. Un vēlētāji ir tādi pat tukšpauri. Tādēļ ir vērts par šīm lietām runāt un censties vismaz kādam līdzcilvēkam atvērt acis. nekas nemainīsies, kamēr tas nenotiks ar sabiedrības viedokli kopumā. Un ierēdņi dara visu, lai skalotu smadzenes pūlim un tas ļaunumu saredzētu "sliktajā biznesmenī", nevis īstajā cēlonī.

kā tu iedomājies tādam kaksim atvērt acis? ja viņam tikai viena ir un tā pati otrā galā?

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja: Ne tak. CSDD nobankrotēs, jo nevarēs iekasēt "maksu par nodokļa, nodevas un naudas soda iekasēšanu". Citāts no blakus stāvošās apskates lapas... Par 0.42 Ls.

Tas ir labs – es vislaik par šito rēcu – mans priekšlikums ir iekasēt maksu par nodokļa iemaksas apstiprinājumu – tobiš ja man jāparakstās – tas ir pakalpojums (42 sant).

Savādāk dažiem roka piekūst iekasēt nodokli – man piekūst roka apstiprināt ka iekasētājs ir saņēmis no manis nodokli…

brmbrmm Reģ.: 24.07.2009
0 0 Atbildēt

kalfonso rakstīja: tu beidz - nabaga autotirgotāji badā nomirs. tāpat kā autoservisu darboņi.

Jau mirst. Jeb mirtu - ja nebūtu radi, draugi un paziņas, kas aizdotu naudiņu iztikai. Līdz šim gan dzīvoja no gada uz gadu arvien treknāk. Kritiens šajās jomās ir pašiem grūti aptverams.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja:

kā tu iedomājies tādam kaksim atvērt acis? ja viņam tikai viena ir un tā pati otrā galā?

Nekā. Tādi būs vienmēr. Bet ne visi ir bezcerīgi.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Pamēģini tā pat ,kad aptur CP, pateikt, ka dokumentu uzrādīšana viņam par katru dokumentu ir 1 lats.

Grr... Vakar bija CP svētki 100PLN polijā bez kvīts, jo vairāk nebija naudas. Brīdinājums Bauskā par 72km/h 20m attālumā pirms beigu zīmes. Un 10Ls par 67km/h Rāmavā. Tik tuvas attiecības ar CP, īpaši jau vēl vienas dienas laikā man nekad nav bijušas

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja: Nekā. Tādi būs vienmēr. Bet ne visi ir bezcerīgi.

Es arī esmu lohs – vairs pat nezinu par kur tad balsot nākamajās vēlēšanās…

Par sociķiem ??? Sataisīs vētru ūdensglāzē, lielu troksni un nekas vairāk…

Par TB??? Sakasīsies ar visiem un tāpat nekas nebūs

Par Krieviem? Moš tranzītu uzlabos?

Par Marsiešiem? Neesmu tā īsti apmierināts ka viņu solījumi atšķiras no darbiem…

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja: Grr... Vakar bija CP svētki 100PLN polijā bez kvīts, jo vairāk nebija naudas. Brīdinājums Bauskā par 72km/h 20m attālumā pirms beigu zīmes. Un 10Ls par 67km/h Rāmavā. Tik tuvas attiecības ar CP, īpaši jau vēl vienas dienas laikā man nekad nav bijušas

Pieskaiti klāt vēl jauno nodokli – šofera darbs tāds altruistisks pāsākums vien sanāks…

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja:

Es arī esmu lohs – vairs pat nezinu par kur tad balsot nākamajās vēlēšanās…

Tas, ka tu spēj šadus vārdus uzrakstīt par sevi, jau pierāda, ka neesi bezcerīgs gadījums Slikti ir tikai ar tiem, kas viss ir skaidrs, un nav nekādu jautājumu...

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Tā teikt Upuris valsts labklājības (lasīt ierēdņu) celšanā…

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

uupis rakstīja:

Par Marsiešiem? Neesmu tā īsti apmierināts ka viņu solījumi atšķiras no darbiem…

Nu, viņiem vismaz ir darbi.

Man neprasi, kāpēc un kas un kā, bet es balsošu par viņiem, jo es ticu, ja viņi tiktu TUR ar 55 vietām, oi, interesantas lietas iznāktu gaismā par vēsturi

Nu pašlaik viņu darbi ir īstenu latviešu cienīgi. Iespert pa seju tam, kas no bedres kaut kā saviem spēkiem mēģina izrāpties - jo tas neesot godīgi pret tiem, kas nespēj izrāpties.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Man neprasi, kāpēc un kas un kā, bet es balsošu par viņiem, jo es ticu, ja viņi tiktu TUR ar 55 vietām, oi, interesantas lietas iznāktu gaismā par vēsturi

Saki ka mana balss vēl ir atvērta – izskatīšu visus piedāvājums…

Konkurss būs godīgs un vinnēs viskonkurētspējīgākā cena par manu balsi…

brmbrmm Reģ.: 24.07.2009
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja: Bet šobrīd neapmaksātie rēķini ir ~10K LS, kas attiecīgi nozīmē, ka esmu no savas kabatas valstij aizskaitījis 2000Ls.

Maksātnespējas pieteikumus iesniedzi?

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja:

Sretsked rakstīja: Man neprasi, kāpēc un kas un kā, bet es balsošu par viņiem, jo es ticu, ja viņi tiktu TUR ar 55 vietām, oi, interesantas lietas iznāktu gaismā par vēsturi

Saki ka mana balss vēl ir atvērta – izskatīšu visus piedāvājums…

Konkurss būs godīgs un vinnēs viskonkurētspējīgākā cena par manu balsi…

Zīgerista banānus un sexu nepiedāvāt…

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Mļīn tā jau nekustāmā īpašuma nodoklis klāt. Vēl šitas darba auto nodoklis. Progresīvais ar nekur nepazudīs. Nodoklis dividendēm.

Tas viss ir bērnu spēlītes – es zinu kur lielais kāposts slēpjas…

Divas maziņas lietas ieviest – valstij kāpīts burtu kā no renes – nespētu spaņģus likt un apcirkņus pildīt…

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

Nu pašlaik viņu darbi ir īstenu latviešu cienīgi. Iespert pa seju tam, kas no bedres kaut kā saviem spēkiem mēģina izrāpties - jo tas neesot godīgi pret tiem, kas nespēj izrāpties.

Tas tiesa diemžēl, tikai man šķiet ka viņīem nav lielas izvēles iespējas jo nodokļus tur kur vajadzetu celt, tur TP kāju aizliek priekšā, tad nu jāceļ ir kaut kur. SVF škiet par kaut ko pat sāka žagoties. Bet tāda ir dzīve - "taukainiem" vēl stipri liela teikšana pie mums !!!

Jā protams JL utml. - nebūs panaceja, bet tas principā ir solis pareizā virzienā - daºīt, tas nekas ja nav perfekti. Godmaņa valdību es vispaº nesaprotu - jamie tak vispaº neko nedarīja, tip lai tik smeļas ūdens mutē - visiem PH.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Ja jau tu esi uzņēmējs, tad paskati to jautājumu bišķi plašāk, kāpēc iesper. Vai tāpēc,ka ir lopi, vai tāpēc,ka vienkārši nav citas izejas un ir jāstrebj tas, kas iepriekš savārīts.

Es šobrīd sliecos uzskatīt, ka tādēļ, ka ir labi apmaksāti lopi. Jo viņi nestrebj savārīto, bet gan veicina ekonomikas tālāku grimšanu. Un neticu, ka ir TIK dumji lai nesaprastu, ko dara. Principā tam ir divi iespējamie mērķi, aiz kuriem stāv SVF (jeb pareizāk cilvēki, ko SVF pārstāv). Vai nu nogremdēt latviju pavisam, lai par smieklīgu naudu iegūtu to privātīpašumā. Vai arī vienkārši esam eksperimenta trusīši - SVF vienkārši iegūst pieredzi, jo pasaules ekonomikā latvijas īpatsvars jau tādu "baltās pelītes" apjomu vien sastāda.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja: cSVF vienkārši iegūst pieredzi, jo pasaules ekonomikā latvijas īpatsvars jau tādu "baltās pelītes" apjomu vien sastāda.

Nu jā – Argentīna ir bik lielāka.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

brmbrmm rakstīja:

Seene rakstīja: Bet šobrīd neapmaksātie rēķini ir ~10K LS, kas attiecīgi nozīmē, ka esmu no savas kabatas valstij aizskaitījis 2000Ls.

Maksātnespējas pieteikumus iesniedzi?

Šobrīd par daļu gatavoju. Ņemot vērā, ka ar to faktiski pats paraksties zem iespējams nekad vairs neatgūstamas naudas, tas nav labākai risinājums.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja:

Saki ka mana balss vēl ir atvērta – izskatīšu visus piedāvājums…

Konkurss būs godīgs un vinnēs viskonkurētspējīgākā cena par manu balsi…

+1

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

brmbrmm rakstīja:

Seene rakstīja: Bet šobrīd neapmaksātie rēķini ir ~10K LS, kas attiecīgi nozīmē, ka esmu no savas kabatas valstij aizskaitījis 2000Ls.

Maksātnespējas pieteikumus iesniedzi?

Šobrīd par daļu gatavoju. Ņemot vērā, ka ar to faktiski pats paraksties zem iespējams nekad vairs neatgūstamas naudas, tas nav labākai risinājums.

lieks čakars , bezcerīgs. bet savādāk tos debitorus no bilances neizvākt......

1.. 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ..34
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti