nodoklis par dienesta auto

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
 
1.. 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ..34
Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

TDIOTS rakstīja:

lieks čakars , bezcerīgs. bet savādāk tos debitorus no bilances neizvākt......

Nu pagaidām visi, izņemot vienu, cenšas vismaz pa sīkumam to parādu maksāt. Dažs gan ir gatavs maksāt mēnesī tikai 5% no parāda summas, bet tas tomēr ir vairāk, nekā nekas.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

Lai sakārtotu valsti ir jāpieņem kaudzīte ar ļoti nepopulāriem lēmumiem, kuri šajā valstī tuvākajos 10-15 gados diez vai ies cauri. Tāpēc vispirms tiem, kas domā ar galvu, vajag to saprast un vai nu piemēroties apstākļiem vai sipties nuhaj.

1) pensionēšanās vecums jāpaaugstina un diezgan ātri. jāatceļ priekšlaicīgās pensionēšanās.

2) pensijas jāiesaldē !!!! (jā, zinu, jau tā mazas ..., bet cita risinājuma šobrīd NAV!)

3) pamatīgi jāpārkārto NĪ izmantošanu, atsavināšanu un apsaimniekošanu regulējošie likumi.

4) jānodefinē ceļš, kā valsts savilks galus kopā tuvāko 5 gadu termiņā.

Pašlaik nav pilnīgi neviena risinājuma. marsieši ir puslīdz godīgi, bet - viņi skatās pagātnē ar domu ka tik kādu uzvilkt pie tuvākā staba.

Kurš to visu var izdarīt? pareizi - NEVIENS negrib uzņemties. Nu tad arī dzīvosim pa vecam

STALINS Reģ.: 12.11.2003
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: Lai sakārtotu valsti ir jāpieņem kaudzīte ar ļoti nepopulāriem lēmumiem, kuri šajā valstī tuvākajos 10-15 gados diez vai ies cauri. Tāpēc vispirms tiem, kas domā ar galvu, vajag to saprast un vai nu piemēroties apstākļiem vai sipties nuhaj.

1) pensionēšanās vecums jāpaaugstina un diezgan ātri. jāatceļ priekšlaicīgās pensionēšanās.

2) pensijas jāiesaldē !!!! (jā, zinu, jau tā mazas ..., bet cita risinājuma šobrīd NAV!)

3) pamatīgi jāpārkārto NĪ izmantošanu, atsavināšanu un apsaimniekošanu regulējošie likumi.

4) jānodefinē ceļš, kā valsts savilks galus kopā tuvāko 5 gadu termiņā.

Pašlaik nav pilnīgi neviena risinājuma. marsieši ir puslīdz godīgi, bet - viņi skatās pagātnē ar domu ka tik kādu uzvilkt pie tuvākā staba.

Kurš to visu var izdarīt? pareizi - NEVIENS negrib uzņemties. Nu tad arī dzīvosim pa vecam

Jāsaprot, ka investīcijas tehnoloģijās un ražošanā ir prioritāte.

Vispār jāpabrīnās kāpēc nav plašākas investīciju analīzes, tas pats buldozers pirms vēlēšanām lielījās ar piesaistītajām investīcijām, kuras gan nospiedošajā vairākumā ir vienkārši pumpīši naudas pumpēšanai prom no Latvijas.

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja:

Divas maziņas lietas ieviest – valstij kāpīts burtu kā no renes – nespētu spaņģus likt un apcirkņus pildīt…

Elpošanas un piršanas/atraugāšanās nodokli

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Nu, es neesmu sazvērestības teoriju piekritējs un Žila Verna mazdēls.

Alternatīvi var tikai pieņemt, ka visi jēlīši ir pilnīgi idioti. Jo NAV iespējams neaptvert savas rīcības sekas, ja vien ir kaut mazākā izpratne par ekonomiku.

Un nez vai gana racionālu globālā biznesa sastāvdaļu būtu jāuztver kā sazvērestības teoriju.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

Alternatīvi var tikai pieņemt, ka visi jēlīši ir pilnīgi idioti. Jo NAV iespējams neaptvert savas rīcības sekas, ja vien ir kaut mazākā izpratne par ekonomiku.

Un nez vai gana racionālu globālā biznesa sastāvdaļu būtu jāuztver kā sazvērestības teoriju.

Mja nu tā ideja jau bija ka nemazināt par tiem pēdējiem n-simc miljoniem un ļaut tautai elpot - tad SVF un ES pateica - nekā nebija veči solījumus pildit, ja ne - naudiņu kā savas asis neredzēt !!! NU un ko - nācās JLam stiept pakaļu atkal pie TP un mēģināt vismaz k-kādus nodokļus izdabūt cauri. Jā tas nav problēmu risinājums, taču tas ko konkrēti šājā brīdī ir iespējams darīt.

Es domāju neviens nelolo cerības ka kāds pie mums izdomās strādājošu plānu kā izdabūt mūsu visu pakaļas no šīs bedres !!! Tehniski idejas ir, bet timing is wrong - to visu vajadzēja daºit pirms 21% PVN "iešķiebšanas" un visām tamlīdzīgajām fignjām ko iepreikšējā valdība atļāvās eksperimentēt. Tieas tas bija liaks kad varēja un vaajdzēja eksperimentēt, tikai stipri citādākā veidā !!!

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

WALA rakstīja:

Mja nu tā ideja jau bija ka nemazināt par tiem pēdējiem n-simc miljoniem un ļaut tautai elpot - tad SVF un ES pateica - nekā nebija veči solījumus pildit, ja ne - naudiņu kā savas asis neredzēt !!!

Bija jāmazina kaut par daudz vairāk miljoniem. Un jāļauj elpot RAŽOTĀJIEM, nevis tautai. Nodokļu tērētāji NEKĀDI neatdzīvinās ekonomiku.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

WALA rakstīja:

Mja nu tā ideja jau bija ka nemazināt par tiem pēdējiem n-simc miljoniem un ļaut tautai elpot - tad SVF un ES pateica - nekā nebija veči solījumus pildit, ja ne - naudiņu kā savas asis neredzēt !!!

Bija jāmazina kaut par daudz vairāk miljoniem. Un jāļauj elpot RAŽOTĀJIEM, nevis tautai. Nodokļu tērētāji NEKĀDI neatdzīvinās ekonomiku.

tu to pasaki pensionāru armijai. un izlepušajām jaunajām māmiņām ...

cik gadus vajadzēja, lai beidzot realizētu novadu reformu.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

WALA rakstīja:

Mja nu tā ideja jau bija ka nemazināt par tiem pēdējiem n-simc miljoniem un ļaut tautai elpot - tad SVF un ES pateica - nekā nebija veči solījumus pildit, ja ne - naudiņu kā savas asis neredzēt !!!

Bija jāmazina kaut par daudz vairāk miljoniem. Un jāļauj elpot RAŽOTĀJIEM, nevis tautai. Nodokļu tērētāji NEKĀDI neatdzīvinās ekonomiku.

Itkā jau jā - tikai atlaižot valsts algotus darbiniekus ieguvums rodas pēc apmēram 1/2 gada, kas tik un tā rada diezgan nopietnas finansiāļas problēmas valstij kā tādai, tādēļ tehniski algu samazināšana ir OK līdzeklis - vispirms nomazinām to iespējamo bezdarbnieka un atlaišanas pabalstu cik var un tad ja neko labāku - tad atlaižam. Zinu pāris piemērus kas tā arī to saprata - "pacēla cepuri" un aizgāja tikko kā šādas lietas pavīdēja.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja:

tu to pasaki pensionāru armijai. un izlepušajām jaunajām māmiņām

Bez jēdzīgi. Un arī salikt abus vienā maisā bezjēdzīgu. "Izlepušās jaunās māmiņas" bija laba motivācija maksāt nodokļus ar cerību vismaz kaut ko saņemt arī pretī no valsts. Pensionāri savukārt ir lielā mērā paši pie tā vainīgi, jo pēdējos padomju gados (kad tapa šī brīža nodokļu maksātāji) bija ļoti populāri baudīt brīvu dzīvi bez bērniem. Un kāda h*&% pēc man tagad viņus jāuztur?

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Centis_Nuudele rakstīja: Elpošanas un piršanas/atraugāšanās nodokli

1. Ieviest gājēju apliecības. (cik daudz darbavietu un reāla darba).

1.1. Gājējs bez gājēju apliecības nav gājējs un maxā sodu, ja apliecība nav iegūta, liegt pārvietošanos vesela gada garumā.

1.2. Uz gājēju attiecas tās pašas promiles kas uz šoferi – virs promiles – sods 500 ls un gājēju tiesību anulēšana uz gadu.

Cik darba vietas varēs atvērt - Policisti tak varēs katram cilim pārtbaudīt un likt iepūst trubā – zelta bedre...

2. Plaušu tilpuma nodoklis – tā teikt neveicinās te globālo sasilšanu – sportistiem palielināts nodoklis sakarā ar palielinātu skābekļa patēriņu, deputātiem atlaides sakarā ar samazinātu patēriņu sēžu laikā.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: … un izlepušajām jaunajām māmiņām ...

Šito burbuli drīkst noraut podā…

Manai sievai māmiņas alga bija trīspirkstu kombinācija, vienīgais ko valsts iedeva – 1-reizejs pabalsts Ls 100 un bezdarbnieka pabalsts 6 mēn. Viss… Tagad bērnu naudu nogrieza … … no 8 LS uz 6 LS.

Ja atklāti es šo samazinājumu nemaz pat nepamanu.

STALINS Reģ.: 12.11.2003
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

anonimikis rakstīja:

tu to pasaki pensionāru armijai. un izlepušajām jaunajām māmiņām

Bez jēdzīgi. Un arī salikt abus vienā maisā bezjēdzīgu. "Izlepušās jaunās māmiņas" bija laba motivācija maksāt nodokļus ar cerību vismaz kaut ko saņemt arī pretī no valsts. Pensionāri savukārt ir lielā mērā paši pie tā vainīgi, jo pēdējos padomju gados (kad tapa šī brīža nodokļu maksātāji) bija ļoti populāri baudīt brīvu dzīvi bez bērniem. Un kāda h*&% pēc man tagad viņus jāuztur?

Sāk izskatīties, ka Tavā izpratnē pareizi ir tas, kas ir izdevīgi Tev.

Penši mums ir jāuztur, tāpēc, ka tas ir cilvēcīgi, ka sabiedrība rūpējas par tiem, kas paši par sevi nespēj parūpēties, un nospiedušais vairums viņu to arī nevar, vienkārši vecie cilvēki vairs netiek līdzi laikam, tādēļ ir zaudētāji darba tirgū.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

STALINS rakstīja: Sāk izskatīties, ka Tavā izpratnē pareizi ir tas, kas ir izdevīgi Tev.

Penši mums ir jāuztur, tāpēc, ka tas ir cilvēcīgi, ka sabiedrība rūpējas par tiem, kas paši par sevi nespēj parūpēties, un nospiedušais vairums viņu to arī nevar, vienkārši vecie cilvēki vairs netiek līdzi laikam, tādēļ ir zaudētāji darba tirgū.

Atbalstīts.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

STALINS rakstīja:

Sāk izskatīties, ka Tavā izpratnē pareizi ir tas, kas ir izdevīgi Tev.

Penši mums ir jāuztur, tāpēc, ka tas ir cilvēcīgi, ka sabiedrība rūpējas par tiem, kas paši par sevi nespēj parūpēties, un nospiedušais vairums viņu to arī nevar, vienkārši vecie cilvēki vairs netiek līdzi laikam, tādēļ ir zaudētāji darba tirgū.

Jā bet aºī tavs skatījums uz dzīvi ir mazliet aplams - jo nau jau tā ka pensionāri neko nevar - var, tiesa ar augstām tehnoloģijām viņi pa lielam protams "nesader", taču ir gana daudz lietu ko viņī tieš tāpat var un spēj darīt - un būtu jābūt mehānismam kā šīs lietas veicināt nevis tur lai nosistu jebkadu vēlmi būt ekonomisi aktīviem !!!

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

nu re te jau tas sākas - katrs velk to deķīti uz savu pusi.

reāli sociālais budžets Latvijai ir smuka bumba ar laika degli. Un lidos pavisam drīz

ja mēs gribam attīstīt uzņēmējdarbību, tad mums ir jāatvieglo uzņēmējiem dzīve. Bet mēs vienlaikus gribam labi pabarot milzīgu baru pensionāru un citu dienaszagļu. Lai pensionāriem varētu samaksāt, ir jāņem nodokļos no uzņēmējiem. Jo vairāk ņem nodokļos, jo mazāk kādam gribas strādāt un attiecīgi ir mazāk naudas sociālajā budžetā.

nevajag bļaut, ka valsts ir pensionāriem parādā un pensijas ir smieklīgi mazas. pat ja tā ir, valsts ir nodokļu maksātāji. Tieši tāpēc sociālie izdevumi uz krīzes laiku ir jāiesaldē un jānogriež pēc minimuma, lai uzņēmējdarbība varētu pacelties un pēc tam vispār būtu no kā maksāt pensijas. Citādi būs pizdec.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Lieciet mieru pencionāriem – paši kādreiz tur būsiet…

Laiks domāt kā neļaut sev vēlvienu akmeni kaklā uzkārt… Darba auto nodoklis privātiem uzņēmumiem… Absurds…

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

STALINS rakstīja:

Sāk izskatīties, ka Tavā izpratnē pareizi ir tas, kas ir izdevīgi Tev.

Penši mums ir jāuztur, tāpēc, ka tas ir cilvēcīgi, ka sabiedrība rūpējas par tiem, kas paši par sevi nespēj parūpēties, un nospiedušais vairums viņu to arī nevar, vienkārši vecie cilvēki vairs netiek līdzi laikam, tādēļ ir zaudētāji darba tirgū.

Ir jau labi, ka tas ir cilvēcīgi. Bet jautājums, kur ir kaut kāda saprāta robeža? CIK pensionārus man ir jāutur? Kas ir vainīgs pie tā, ka laikā, kad pasaule ir pārapdzīvota, man ir jāmaksā nodokļi par nelielu privāto pansionātu? Mani vecāki nevarēja tik brīvi dzīvot, kā viņu bezbērnu kolēģi, jo bērnu audzināšana arī toreiz prasīja papildus pūles un izdevumus. Bet tagad man ir jāmaksā nodokli par visiem? Nu nē, nekādi neredzu šeit jebkādu sociālo taisnīgumu.

papildus tam man vēl arī ir jāuztur to laimes meklētāju vecākus, kas pelna naudiņu īrijā. Un viņiem neviens nepārmet cilvēcības trūkumu. Tikai tad, kad es pasaku, ka gribu arī pats cilvēcīgi dzīvot, nevis atdot visu nopelnīto kādam citams, izrādās, ka es esmu vienīgais ļaunais, kas domā tikai par savu personīgo labumu...

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

Bez jēdzīgi. Un arī salikt abus vienā maisā bezjēdzīgu. "Izlepušās jaunās māmiņas" bija laba motivācija maksāt nodokļus ar cerību vismaz kaut ko saņemt arī pretī no valsts. Pensionāri savukārt ir lielā mērā paši pie tā vainīgi, jo pēdējos padomju gados (kad tapa šī brīža nodokļu maksātāji) bija ļoti populāri baudīt brīvu dzīvi bez bērniem. Un kāda h*&% pēc man tagad viņus jāuztur?

Tagadējās tantiņas tevis nosauktajā momentā sīko vairs nespēja uzcirst ...nu vismaz lielākā daļa

P.N. Likteņa ironija bet man kā reiz ir tieši otrādi - divi pensionāri palīdz meitai un palīdz diviem, nu labi, vairs tikai vienam mazdēlam. Jeb kā tu teiktu - paši pie tā vainīgi, nevajadzēja sešdesmitajos uzcirst pāris bērnus

STALINS Reģ.: 12.11.2003
0 0 Atbildēt

Nelietderīgie tēriņi valsts pārvaldē un korupcija liek uzņēmējiem daudz vairāk saspringt nekā penši, māmiņas un ... ... un nariki kopā ņemti.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: nevajag bļaut, ka valsts ir pensionāriem parādā un pensijas ir smieklīgi mazas. pat ja tā ir, valsts ir nodokļu maksātāji. Tieši tāpēc sociālie izdevumi uz krīzes laiku ir jāiesaldē un jānogriež pēc minimuma, lai uzņēmējdarbība varētu pacelties un pēc tam vispār būtu no kā maksāt pensijas. Citādi būs *******.

Vēlreiz saku liec mieru penzionāriem – pats kādreiz tur būsi – ja vien nenoķersi kaulaino ar savu lamatu pārtopot gulašā…

Pensionāri ar savu mazo penziju strādāja mazapmaksātus darbu un bija darba tirgū – tagad kas notiek. Domā ka darbaspējīgs jurists ar augstāko izglītību ies strādāt par gardrobistu vai kurinātāju?

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja: Lieciet mieru pencionāriem – paši kādreiz tur būsiet…

Esi par to tik drošs? Kā paliek ar starpību starp pensijas vecumu un vidējo dzīves ilgumu?

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

STALINS rakstīja: Nelietderīgie tēriņi valsts pārvaldē un korupcija liek uzņēmējiem daudz vairāk saspringt nekā penši, māmiņas un ... ... un nariki kopā ņemti.

Vo vo…

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

uupis rakstīja: Lieciet mieru pencionāriem – paši kādreiz tur būsiet…

Esi par to tik drošs? Kā paliek ar starpību starp pensijas vecumu un vidējo dzīves ilgumu?

Šitas jau sen ir skaidrs pat sētas krancim…

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

uupis rakstīja: Lieciet mieru pencionāriem – paši kādreiz tur būsiet…

Esi par to tik drošs? Kā paliek ar starpību starp pensijas vecumu un vidējo dzīves ilgumu?

Nu bet priecājies ja neizdosies davilkt līdz tiem 64 vai cik tur gadiem, vismaz nebūs jāmokās ar visādām kaitēm

1.. 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ..34
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti