nodoklis par dienesta auto

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
 
CRDI Reģ.: 10.01.2008
0 0 Atbildēt

Latvija, to kas te ir noticis, notiek un nedod dievs notiks, nav salidzināma ar pārējo pasauli.

Es varētu piekrist mūsu valdības "viedajiem guru" ka par krīzes pārvarēšanu Latvijā rakstīs grāmatas, ja pārvarēsim. Vienīgi vai nu kā izklaidējošo literatūru serijā Pasaules jocīgakie gadījumi, vai arī ar piebildi "grāmata aprakstītos notikumus, lūdzu nemēģiniet atkārtot, tie var būt bīstami Jums un apkartējiem"

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

modena rakstīja:

Seene rakstīja:

modena rakstīja:

šo jau sen stāsta... tikai nez kāpēc prognozes nepiepildās...

Esi tur bijis? Nez kādēļ tie, kas ir uzdrošinājušies nogriezties no atļautajiem tūristu maršrutiem, ir šo prognožu piepildījumu jau redzējuši.

redzējuši... te daži nespēj izlasīt tekstu, tik redz ko šie vēlās.... a tu vel ar pasakām par uzdrošināšanos... "atļautiem tūristu maršrutiem"....

ja tādi eksistētu - šaubos ka kāds nogrieztos no tiem...

par situāciju zinu no baltkrievu paziņām, kuri regulāri brauc pie mums ciemos. Pēc pirmā Maximas XXX apmeklējuma šiem optimisms par Eiropu mazinājās... prasīja lai pievedu šos pie stendiem ar normāliem produktiem

trim paziņām - savas nozares spečiem darbs piešķīra dzīvokļus, kolhozā pēc 3 gadiem mehanizatoram piešķīra jaunbūvētu 4 istabu māju. normālo, vidēja izmēra.

Ja kaut puse no tevis teiktā būtu patiesība, tad LV iedzīvotāji ( it sevišķi krievi ) nebrauktu uz UK u t t ..... strādāt gadījumu darbus ,

RLaguna Reģ.: 30.10.2006
0 0 Atbildēt

WALA rakstīja: Nē par Baltkrieviem cepuri nost - Ja godīgi tad Latvijas mazajam lauksaimniekam tie jaunie Belarusi ir ļoti OK, jā jamie nav domāti smagākiem zems aršansa darbiem utml. Bet uz 50 ha ar domu lopkopībai - ir ļoti OK !!! Baltkrievu gaāļs mašīnas - arī Ļoti OK, jā skaļas utml. bet tik cik šad tad medījumu koteltēs sadabūt - ļoti OK kvalitāte vs cena !!!

Leišiem uz desmit sīkfermeriem ir viens belaruss bet mūsu bāleliņiem katram vajag džonudīru.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

RLaguna rakstīja:

WALA rakstīja: Nē par Baltkrieviem cepuri nost - Ja godīgi tad Latvijas mazajam lauksaimniekam tie jaunie Belarusi ir ļoti OK, jā jamie nav domāti smagākiem zems aršansa darbiem utml. Bet uz 50 ha ar domu lopkopībai - ir ļoti OK !!! Baltkrievu gaāļs mašīnas - arī Ļoti OK, jā skaļas utml. bet tik cik šad tad medījumu koteltēs sadabūt - ļoti OK kvalitāte vs cena !!!

Leišiem uz desmit sīkfermeriem ir viens belaruss bet mūsu bāleliņiem katram vajag džonudīru.

pirms dažām lapām jau mēs nonācām pie secinājuma, ka mums uz 10 govīm vajag savu piena kombinātu

p.n.

tai pašā norvēģijā ieej veikalā un nopērc tīnes pienu.... citu nemaz tā īsti nevar dabūt.... a mums limbažu piens, valmieras piens, rīgas piens, jeiskas piens un vēl piecdesmit citi pieni

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

tai pašā norvēģijā ieej veikalā un nopērc tīnes pienu.... citu nemaz tā īsti nevar dabūt.... a mums limbažu piens, valmieras piens, rīgas piens, jeiskas piens un vēl piecdesmit citi pieni

Austrijā līdzīgi. Veikalos ir pieejama tikai tuvākā reģionālā pārstrādes uzņēmuma svaigo piena produktu izvēle. Nevis visu iespējamo tālus ceļus vesto variantu izlase.

Bet Shell, piemēram, pie kafijas lej nepārstrādātu govs pienu no lielas māla krūzes. Mēs tak nedrīkstam pieļaut tādu higiēnas pārkapumu, jo jāievēro ES normas. Vai ne?

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

pie mums es normas aizliedz (nu ne gluži atklātā tekstā aizliedz, bet apgrūtina tā, ka tas ir pielīdzināms aizliegšanai) piemēram tirgo kūpinātas zivis.... nu kā kādreiz jūrmalā bija, katrs kūpināja un tirgoja turpat ceļa malā.... visi pirka ēda un slavēja...

tagad kautkādas kūpinātas zivis ar sieriem un citu kuiņu veikalā maksā vairāk kā gaļa

un vēl es kādu brīdi atpakaļ rimī nopirku kautkādu satītu buti, kas iekšā bija sapelējusi

kā tā sranā bute uzdrošinājās neievērot neiropas normas????

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

...

kā tā sranā bute uzdrošinājās neievērot neiropas normas????

droši jamā bute moderna būdama būs k-ko par spranču pelējumu sieru normām salasījusies

STALINS Reģ.: 12.11.2003
0 0 Atbildēt

Slikti dzīvojam?

Šodienas ziņas par Latviju:

Valsts tērēs miljonus dārgu un apšaubāmu vakcīnu iegādei.

Rīgas reklāmai ārvalstīs tērēs divus miljonus latu.

Latvija varētu palīdzēt Ukrainai cīņā ar gripu.

Vaiņodnieki ugunsgrēkus dzēsīs abpus robežai.

JL: 2010.gada budžetā nodrošināti visi iedzīvotājiem svarīgie pakalpojumi.

Rozentāle: Latvija gatava gripas uzliesmojumam.

Piešķir 1,1 miljonu latu studiju kredītu procentu nomaksai.

Par 'Sirdspuksti Baltijai' virsstundām policistiem maksās no līdzekļiem neparedzētiem gadījumiem.

Ušakovs: budžetā prioritāte būs sociālā joma un drošība.

Iecavas novada Dzimtmisā būs ekoskola.

Medicīnas iestādes samazina cenas un rīko bezmaksas akcijas.

Slēpošanas trasēs sāk pūst mākslīgo sniegu.

Kā cīnīties pret kūciņu pēc sešiem?

(Taisnības labad gan jāsaka, ka neatradu nevienu ziņu par ekonomikas attīstību, bet tas taču sīkums)

Un kas notiek citur:

Lietuvas premjers nevarēs strādāt, ja netiks pieņemts budžets.

Kačiņskis pārdod Lisabonas līguma parakstīšanas laikā salauzto pildspalvu.

Gripas dēļ Slovākija slēdz robežas ar Ukrainu.

Četrus tanzāniešus soda ar nāvi par albīna slepkavību.

Viļņas pašvaldība mēģinās pārdot savu debesskrāpi.

Nīderlandē tiesas priekšā stājas marihuānas veikala īpašnieks.

Skotija plūdu varā.

Brauns arestēts par sievas piekaušanu.

u.c.

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

rudens68 rakstīja:

modena rakstīja:

Seene rakstīja:

modena rakstīja:

šo jau sen stāsta... tikai nez kāpēc prognozes nepiepildās...

Esi tur bijis? Nez kādēļ tie, kas ir uzdrošinājušies nogriezties no atļautajiem tūristu maršrutiem, ir šo prognožu piepildījumu jau redzējuši.

redzējuši... te daži nespēj izlasīt tekstu, tik redz ko šie vēlās.... a tu vel ar pasakām par uzdrošināšanos... "atļautiem tūristu maršrutiem"....

ja tādi eksistētu - šaubos ka kāds nogrieztos no tiem...

par situāciju zinu no baltkrievu paziņām, kuri regulāri brauc pie mums ciemos. Pēc pirmā Maximas XXX apmeklējuma šiem optimisms par Eiropu mazinājās... prasīja lai pievedu šos pie stendiem ar normāliem produktiem

trim paziņām - savas nozares spečiem darbs piešķīra dzīvokļus, kolhozā pēc 3 gadiem mehanizatoram piešķīra jaunbūvētu 4 istabu māju. normālo, vidēja izmēra.

Ja kaut puse no tevis teiktā būtu patiesība, tad LV iedzīvotāji ( it sevišķi krievi ) nebrauktu uz UK u t t ..... strādāt gadījumu darbus ,

viņiem laimes meklētāji nav vajadzīgi... to visu cilvēki dabū par smagu darbu un zināmiem sasniegumiem - jeb ja ir labi darba rezultāti - ir tev nodrošināta valsts dzīvojama telpa.

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

modena rakstīja:

par situāciju zinu no baltkrievu paziņām, kuri regulāri brauc pie mums ciemos. Pēc pirmā Maximas XXX apmeklējuma šiem optimisms par Eiropu mazinājās... prasīja lai pievedu šos pie stendiem ar normāliem produktiem

Tikai neaizmirsti, ka Baltkrievi pārspēj pat mūsu katastrofāli zemo IKP. Viņiem tas uz vienu iedzīvotāju ir par trešdaļu zemāks.

IKP praktiski ir nepraktiski tukša lieta....

iedod mums kredītu, mēs te viņu caur 3 rokam izlaižam un patiršam atpakaļ uz rietumiem par rietumu mantām... bet statistikā uzrāda dakuja IKP, kaut reāli no naudas ne smakas...

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

modena rakstīja:

IKP praktiski ir nepraktiski tukša lieta....

iedod mums kredītu, mēs te viņu caur 3 rokam izlaižam un patiršam atpakaļ uz rietumiem par rietumu mantām... bet statistikā uzrāda dakuja IKP, kaut reāli no naudas ne smakas...

Švaka tev izpratne par IKP. Imports tajā ietilpst ar mīnusa zīmi. Tā kā nekāda "patiršana atpakaļ uz rietumiem par rietumu mantām" nesanāk.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

Švaka tev izpratne par IKP. Imports tajā ietilpst ar mīnusa zīmi. Tā kā nekāda "patiršana atpakaļ uz rietumiem par rietumu mantām" nesanāk.

Un ar kadu zīmi paradās rietmu bankām "saziedotā" nauda ???

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

modena rakstīja:

IKP praktiski ir nepraktiski tukša lieta....

iedod mums kredītu, mēs te viņu caur 3 rokam izlaižam un patiršam atpakaļ uz rietumiem par rietumu mantām... bet statistikā uzrāda dakuja IKP, kaut reāli no naudas ne smakas...

Švaka tev izpratne par IKP. Imports tajā ietilpst ar mīnusa zīmi. Tā kā nekāda "patiršana atpakaļ uz rietumiem par rietumu mantām" nesanāk.

tagad izrēķini IKP šādiem notikumiem

1) atbrauc krutais pieminekļa apčurātājs Džons, kas gb ir aizņemies naudu un par viesnīcas rezervāciju samaksā 100 gbp

2) viesnīcnieks samaina tos pret lašiem (teiksim 80) un izmaksā algās pa 20ls numuru 4 apkopējām

3) 2as tās apkopējas pa ceļam uz māju pa visu naudu iepērkās mazjajā piemājas veikaliņā pie Miķeļa, trešā aizdod to naudu 4tajai, bet 4tā atdod parādu par malku Žanim

4) šitāda pruha, kāposts nāk griezdamies!!! un žanis un miķelis vakarā aiziet uzspēlēt pokeri vietējā kazino un sagadījies tā, ka tur ir arī džons... rezultātā džons vinnē 80ls, žanis 40 pakāš un miķelis padris 45.... 5ls aiziet kazino komisijā

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Tu esi ar tādu braucis ? Es esmu. Es sev tādu nepirkšu. Man ir 17 gadus vecs Lamborghini, 8 gadīgs Deere un 6 gadīgs DeutzFahr... nu i nafig tos sūda belarusus

Hmm, ne to čtob esmu tik litots joprojām gan T40 -AM, gan aºī jauns Belaruss 903, vai kā nu tas modelis skaitās. Labu labais apāts mūsu vajadzībām zemes darbiem un lopbarības sagatavošanai. Tur kur Belaruss pa niknu, tur tiek lietoc T-40, lai degvielu lieki nerij tur kur nevajag.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Deksi - nu gan tu safisies, neteicu ka ES pie kaut kā vainīga nevienā postā !!!

NU tad gudriniek pasaki cik izmaksā vien lētākais 100 Zs traktors, kuru ražo teiksim tajā pašā ES, nu teiksim Valmets ???

Vai aºī otrdi cik (ne)nojātu Valmetu var dabūt par 9000 Ls naudiņām , tādu kura jauda būtu vismaz 90+ Zs.

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

modena rakstīja:

neiznīcini ilūzijas cilvim - viņš joprojām tic ka kaut kur rietumos ir kruta sulas spiede...

Ne ne, ko tu, baltkrievu spiede ir pati labākā

Ārprāts, ar kādiem idiņiem jādzīvo vienā valstī....

idiņ... beidz tirst ne pa tēmu... cilvis tic ka rietumos ir tādas sulas spiedes kuras pēc 2 āboliem neaiziet ciet... kaut no tehniskā viedokļa tas praktiski nav iespējams...

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

WALA rakstīja: Deksi - nu gan tu safisies, neteicu ka ES pie kaut kā vainīga nevienā postā !!!

NU tad gudriniek pasaki cik izmaksā vien lētākais 100 Zs traktors, kuru ražo teiksim tajā pašā ES, nu teiksim Valmets ???

Vai aºī otrdi cik (ne)nojātu Valmetu var dabūt par 9000 Ls naudiņām , tādu kura jauda būtu vismaz 90+ Zs.

ja tu saimniecības rentabilitāti rēķini pēc truli tupām metodēm "ienākumi mīnus izdevumi", tad, protams, tev tāds lēts un "labs" belaruss ir tieši laikā. Ja tev ir svarīgi, lai noteiktā laikā GARANTĒTI tiktu veikts noteikts darba apjoms un izmaksas uz vienu saražoto vienību iekļautos kaut kādā summā x, tad belarusu var atļauties retais.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

modena rakstīja:

Sretsked rakstīja:

modena rakstīja:

neiznīcini ilūzijas cilvim - viņš joprojām tic ka kaut kur rietumos ir kruta sulas spiede...

Ne ne, ko tu, baltkrievu spiede ir pati labākā

Ārprāts, ar kādiem idiņiem jādzīvo vienā valstī....

idiņ... beidz tirst ne pa tēmu... cilvis tic ka rietumos ir tādas sulas spiedes kuras pēc 2 āboliem neaiziet ciet... kaut no tehniskā viedokļa tas praktiski nav iespējams...

no tehniskā viedokļa daudz kas nav iespējams, ja labākais ko cilvēks ir redzējis no rūpnīcām ir 30 gadus veci psrs laiku darbgaldi.

KSI Reģ.: 29.10.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

anonimikis rakstīja:

klau, iztiksim šajā topikā bez sazvērestības teorijām .

Izlasīju un tieši to pašu gribēju teikt. Vienkārši atruna savam slinkumam un nespējai ražot LABU, konkurētspējīgu preci.

Nevajag pilnībā noliegt sazvērestības teorijas.

Ja kādam šķiet, ka mūsu trīs A ir tikai pie mums, tie rūgti maldās. Un salīdzinot ar "vecās pasaules" gudrajiem, šie mūsējie mahinatori ir bērnu šļupsti.

Domāju, ka daudzas mūsdienu ķibeles noteiktam ietekmīgu cilvēku lokam ir izdevīgas, un arī ES ir liels "biznesa projekts", kas (pa lielam) ir izdevīgs vecajām ES valstīm (tikai un vienīgi caur preču noieta tirgu). Ja vēl tie "jaunie" ir tādi zābaki, ka ir gatavi iebraukt mega-kredītos - IDEĀLI.

Tāpat biznesa projekti ir "cūku gripa", "globālā sasilšana" utt.

Nevajag noliegt lietas, kam nevari pierādīt pretējo.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Nu, seksu jau vajag, runa nav. Man viena dīkstāves diena dēļ belarusa defekta izmaksās tik,cik maksā tas pats belaruss.

Naturālajā saimniecībā,protams, der. Tēvs ar 6x gadā iedarbina savu veco MTZ 50....

Nez nav nekāda seksa, bet vot no MTZ 50 gan tikām vaļā - idiotiskas konstrukcijas kabīne. Un dīkstāves ar nav bjušas !!!

ValdisM Reģ.: 09.11.2005
0 0 Atbildēt

modena rakstīja:

rudens68 rakstīja:

modena rakstīja:

Seene rakstīja:

modena rakstīja:

šo jau sen stāsta... tikai nez kāpēc prognozes nepiepildās...

Esi tur bijis? Nez kādēļ tie, kas ir uzdrošinājušies nogriezties no atļautajiem tūristu maršrutiem, ir šo prognožu piepildījumu jau redzējuši.

redzējuši... te daži nespēj izlasīt tekstu, tik redz ko šie vēlās.... a tu vel ar pasakām par uzdrošināšanos... "atļautiem tūristu maršrutiem"....

ja tādi eksistētu - šaubos ka kāds nogrieztos no tiem...

par situāciju zinu no baltkrievu paziņām, kuri regulāri brauc pie mums ciemos. Pēc pirmā Maximas XXX apmeklējuma šiem optimisms par Eiropu mazinājās... prasīja lai pievedu šos pie stendiem ar normāliem produktiem

trim paziņām - savas nozares spečiem darbs piešķīra dzīvokļus, kolhozā pēc 3 gadiem mehanizatoram piešķīra jaunbūvētu 4 istabu māju. normālo, vidēja izmēra.

Ja kaut puse no tevis teiktā būtu patiesība, tad LV iedzīvotāji ( it sevišķi krievi ) nebrauktu uz UK u t t ..... strādāt gadījumu darbus ,

viņiem laimes meklētāji nav vajadzīgi... to visu cilvēki dabū par smagu darbu un zināmiem sasniegumiem - jeb ja ir labi darba rezultāti - ir tev nodrošināta valsts dzīvojama telpa.

labi darba rezultāti...

offtopiks, bet te prātā nāk viena anekdote no PSRS laikiem.

Kolhoza xxx slaucēja x sasniegusi fantastiskus rezultātus govju izslaukumā.

Avīzes žurnālists intervē slaucējas vīru: "jūsu sieva ir viena no rajona labākajām slaucējām, daudz strādā, ir pirmridniece izslauktā piena daudzumā u.t.t. Vai arī Jūs kā laulātais draugs palīdzat sievai darbos". Vīrs: "Neko īpaši jau nē, ja nu vienīgi ūdeni pienesu"

ValdisM Reģ.: 09.11.2005
0 0 Atbildēt

WALA rakstīja:

Sretsked rakstīja:

Tu esi ar tādu braucis ? Es esmu. Es sev tādu nepirkšu. Man ir 17 gadus vecs Lamborghini, 8 gadīgs Deere un 6 gadīgs DeutzFahr... nu i nafig tos sūda belarusus

Hmm, ne to čtob esmu tik litots joprojām gan T40 -AM, gan aºī jauns Belaruss 903, vai kā nu tas modelis skaitās. Labu labais apāts mūsu vajadzībām zemes darbiem un lopbarības sagatavošanai. Tur kur Belaruss pa niknu, tur tiek lietoc T-40, lai degvielu lieki nerij tur kur nevajag.

nē, nu skaidrs, ka nesteidzīgai kartupeļu vagošanai līdzenā mīkstā melnezemē nelielai zemnieku siamniecībai belaruss ir kak raz.

Taču "intensīvai" STRĀDĀŠANAI viņi neder. nav ne ražības , ne izturības, ne uzticības.

Tad kad belaruss savam traktoram uzliks tādu frontālo iekrāvēju, kas spēs 18m2 puspiekabi piekraut 6-10 minūtēs un pēc 1000 motorstundām nepārvērtīsies par grabošu čīkstošu lūzni ar plīstošām hidraulikas trubiņām, tad arī varēs teikt ka belaruss ir ok.

A to pašlaik ir tā,kā ir.

Es nezinu uz ko ir projektēti to belarusu apgrieztie kausi. Droši vien tikai rakšanai un kraušanai tranšejas malā. Jo tas belaruss vienlaicīgi rakt un kraut blakus zemā jo zemā gazonā, nevar, 1/3 materiāla no kausa izbirst ārā .Lielākā kravas mašīnā tas vispār nav sopējīgs pārbērt pār bortu ;D

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

zivis jūrmalā ir, bet vai nu ir jānokārto un jānēsā līdzi konkrēta papīru kaudze vai arī jebkurš menc izdrāzīs tos torgašus vienā setā...

un tikai tāpēc, ka latvju čaklais ierēdnis saka, ka eiropas savienībai vajag auhjennos papīrus, sertifikāciju un citu kuiņu....

man bērnības draugam paziņa ar šito lietu nodarbojas saulkrastos.... viņam tās zivis izķer pirms tās ir paguvušas atdzist.... un izdara to pastāvīgie klienti.... agrāk viņš tāpat tirgoja arī pie ceļa, bet tagad kārtot papīrus tam ceļam ir ekonomiski neizdevīgi.... tik cik viņš nokūpina, viņam tāpat izpērk...

daudzi kaimiņi, kas agrāk darbojās ar šo pašu lietu ir metuši plinti kºūmos un to nedara, bet šitam ir bišķi gali un menti nāk pēc zivīom, nevis rakstīt protokolus

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Pirmais rakstīja: zivis jūrmalā ir, bet vai nu ir jānokārto un jānēsā līdzi konkrēta papīru kaudze vai arī jebkurš menc izdrāzīs tos torgašus vienā setā...

un tikai tāpēc, ka latvju čaklais ierēdnis saka, ka eiropas savienībai vajag auhjennos papīrus, sertifikāciju un citu kuiņu....

man bērnības draugam paziņa ar šito lietu nodarbojas saulkrastos.... viņam tās zivis izķer pirms tās ir paguvušas atdzist.... un izdara to pastāvīgie klienti.... agrāk viņš tāpat tirgoja arī pie ceļa, bet tagad kārtot papīrus tam ceļam ir ekonomiski neizdevīgi.... tik cik viņš nokūpina, viņam tāpat izpērk...

daudzi kaimiņi, kas agrāk darbojās ar šo pašu lietu ir metuši plinti kºūmos un to nedara, bet šitam ir bišķi gali un menti nāk pēc zivīom, nevis rakstīt protokolus

Nu un labi vien ir, nafig jāpērk kaut kādas kancerogēnās vielas saturošas zivis ?? LAtvijā jau tā cilvēki mirst kā mušas, paši nezin, ko rij, jāierobežo, ja citādi nevar.

Kāda šķirba - ēd kancerogēnas latviešu zivis vai no konservantiem sastāvošu hvz ko, kas ražots hvz kādā čuhņā?

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

pareizā zivs ir nopērkama rimī

svaigi kūpinātu pārdot nedrīkst, jo eiropas savienībai vajagot papīru

tāpat kā latvijas šells drīzāk pārdosies statoilam, kā atļaus savā bencīntankā liet svaigu pienu no krūzes.....

tagad davaj lejiet lāsi un pērciet mistera gudjīra somas

p.n

šodien nopirku karpu.... pusi jau apēdu, bet ne katra mājsaimniece ir gatava skatītes kā tā karpa (ko veikalā ir apdullinājuši) lēkā pa izlietni.....

es esmu gatavs piemaksāt par to, ka veikalā to karpu man nogalinās un notīrīs.... bet nedrīkst normatīvi

es jau saprotu - lai netirgo sprāgušas zivis

bet pelējušas zivis rimī tirgot var, bet svaigi kūpinātas jūrmalā nevar

tagad man ir "košerzivtiņa" - es viņu vēl lēkājošu notīru un lēkājošu arī lieku uz pannas

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti