Dižķibele,politika utt

Dzēsts lietotājs Reģ.: 19.03.2024

kaksi arī var?

 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 ..26
uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Kaksis tagad nevar, šefam mazgā mašīnu.

Kautkā tak savs ieguldījums jāveic kopējā IKP labā…

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Kurš tagad būs lielais vadonis baltā zirgā un pateiks – par ko lai balso…

TP nepiedāvāt – šo kandidatūru neaplūkojam…

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

varētu pamēģināt atjaunot Reihu

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: varētu pamēģināt atjaunot Reihu

Stulbs vai?

Tādu sērgu nevajag – no tās mati neaug un visiem gludas galviņas…

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

a kas, pie reizes arī tramvajus varēsi novākt. diez vai kāds iebildīs. un ja arī iebildīs ...

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: a kas, pie reizes arī tramvajus varēsi novākt. diez vai kāds iebildīs. un ja arī iebildīs ...

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: a kas, pie reizes arī tramvajus varēsi novākt. diez vai kāds iebildīs. un ja arī iebildīs ...

Neatļauts paņēmiens – knapi uz beņķa noturējos…

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Vēsture jau neskaitāmas reizes pierādījusi – cik tālu noved lielummānija. Patiesībā ar to izslimo katrs, bet cik smagā formā un ar kādām sekām tas jau individuāli…

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

jugasvilli rakstīja:

Sretsked rakstīja: Kur nu zēni nopirks stieņus ?? Ak jā...līzīte ta ar vairs neatdodas

Ir jau arī otrs - Īle & Herbst jeb Adrem Auto.

Drīz jau arī tas nebūs vajadzīgs – lamatas būs atkal topā…

brmbrmm Reģ.: 24.07.2009
0 0 Atbildēt

cap rakstīja:

uupis rakstīja:

Sretsked rakstīja: Vienkarši besī tas, ka visis savas neizdarības un citu neizdarības pašlaik mierīgi uzgāž Dombrovskim.... Normāli domājošie šo to saprot un to nedara, bet viena liela daāl jebko uzgāž Dombrovskim un jūtas atviegloti, ir tik labi, ka ir vainīgais un tik viegli atrasts

Nu no drošības viedokļa labāk lai te izgāž niknumu nekā ielās stiklus dauza…

neviena krīzes valdība, kurai jāpieņem visādi drastiskie/dramatiskie soļi lai kaut ko saglābt, nevar būt tautā populāra un mīlēta. BET - ja tie soļi būtu kaut par kripatiņu loģiski un draudzētos ar veselo saprātu. ja mēs lai pārvarētu krīzi visu daram pretēji jebkādai pasaulē pierādītai praksei, kā rezultātā viss tikai pasliktinās - nu piedodiet. Un var uz dombīti gāzt visu vai nevisu - viņš ir uzskatāmi sevi parādījis kā nekonsekvents, haotisks un vājš valdības vadītājs un pilnīgi nekāds ekonomists. Principā, tipisks mūsu politelites pārstāvis.

Cik daudz tu zini par to "pasaules praksi"? Izskatās, ka kārtējais "kņigu ņečital" gadījums. Nodokļus var samazināt tādas valstis kā Vācija, kurai ir uzkrātas rezerves. Mums nekā nav- viss noēsts un prihvatizēts, tāpēc vai nu nodokļi jāceļ, algas jāmazina vai arī devalvācija, cita lieta, ka valdībai iet slikti ar komunikāciju- vajag tautai izskaidrot, kāpēc tai jāmaksā vairāk, un kāds no tā būs rezultāts pēc gada, diviem, pieciem, lai nav tā sajūta, ka nodokļu nauda iekrīt nekurienē.

brmbrmm Reģ.: 24.07.2009
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja: Dienesta auto nodoklis – nu vai tas nav pierādījums…

Nu nevar aizliegt privātajā sfērā darba devējam pēc paša ieskatiem prēmēt vai palīdzēt darbiniekam ar bonusiem. Privātajā sfērā auto tiek pirkts par privātiem līdzekļiem. Un tas ka darba devējs iedod auto darbiniekam, kuram ar sabiedrisko ir grūti vai neiespējami tas nebūt nav uzskatāms par privilēģiju. Tad ja veselības apdrošināšanu darbiniekam arī jāuzskata par privilēģiju un personīgā labuma gūšanu. Jo pārējiem par veselības aprūpi ir jāmaksā. Itsevišķi tagad kad daudzas valsts iestādes pārtrauca veselības apdrošināšanu saviem darbiniekiem…

Nē, nevar aizliegt, bet darbiniekam par to būtu godīgi jāsamaksā nodoklis. Man ar sabiedrisko līdz darbam aiziet 2h, bet ar auto 50min. Man darbadevējs auto nedod, tāpēc pašam ir jāsedz līzinga un uzturēšanas izdevumi no manas algas, sakarā ar kuriem nodokļos vien ikmēnesi aiziet ap 100 Ls. (skaitot kopā pvn, iin un soc. nodokļus) Kā tad ir godīgi?

brmbrmm Reģ.: 24.07.2009
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja: Valsts iestādēs auto un veselības apdrošināšana ir uzskatāma par personīgā labuma gūšanu, jo tas tiek iegādās par visu valsts iedzīvotāju naudu, nevis savu nopelnīto. Auto vai apdrošināšanas izmantošana vairs ne kopējās interesēs bet savtīgās nav labums visiem bet vienam.

Tev laikam nav saprotama IIN būtība? Protams, ka tas ir PERSONĪGAIS labums, nav starpība vai strādā pie privātā vai valsts. Darba auto ir domāts darba funkciju veikšanai, tieši tāpēc tas un ar to saistītie izdevumi neapliekas ar pvn, bet gan pvn piemēro gala produktam, +to izmantojot personīgām vajadzībām, personīgais labums tiek gūts un godīgi būtu par to maksāt nodoļus tā pat kā par algu.

CRDI Reģ.: 10.01.2008
0 0 Atbildēt

brmbrmm rakstīja:

uupis rakstīja: Valsts iestādēs auto un veselības apdrošināšana ir uzskatāma par personīgā labuma gūšanu, jo tas tiek iegādās par visu valsts iedzīvotāju naudu, nevis savu nopelnīto. Auto vai apdrošināšanas izmantošana vairs ne kopējās interesēs bet savtīgās nav labums visiem bet vienam.

Tev laikam nav saprotama IIN būtība? Protams, ka tas ir PERSONĪGAIS labums, nav starpība vai strādā pie privātā vai valsts. Darba auto ir domāts darba funkciju veikšanai, tieši tāpēc tas un ar to saistītie izdevumi neapliekas ar pvn, bet gan pvn piemēro gala produktam, +to izmantojot personīgām vajadzībām, personīgais labums tiek gūts un godīgi būtu par to maksāt nodoļus tā pat kā par algu.

Izklausās ka esi apvainots darbinieks, kuram nav paveicies ar darba devēju. Veselības apdrošināšanas nav, auto nedod. Droši vien ja strīpainais naktu ar ierosinajumu aplikt ar nodokli darba telefona un datora lietošanu personīgam vajadzībām Tu arī spiegdams un kliegdams to atbalstītu.

Man arī ir "dienesta auto" 2007. gada, līzingu un visus pārējos tēriņus sedzu no savas kabatas, bet čekus utt. atdodu darba devejam, lai noraksta PVN utt., jo par ietaupīto naudu uznēmums var attīstīties, iegādāties iekārtas utt. vai vajadzības gadījumā izpalīdzet darbiniekam. Bet nomaksajot šo summu valstij uzņēmumam un darbiniekiem labums nekāds.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

nu valsts par šo naudu varēs attīstīties, iepirkt iekārtas. vajadzības gadījumā palīdzēt iedzīvotājiem

brmbrmm Reģ.: 24.07.2009
0 0 Atbildēt

CRDI rakstīja:

brmbrmm rakstīja:

uupis rakstīja: Valsts iestādēs auto un veselības apdrošināšana ir uzskatāma par personīgā labuma gūšanu, jo tas tiek iegādās par visu valsts iedzīvotāju naudu, nevis savu nopelnīto. Auto vai apdrošināšanas izmantošana vairs ne kopējās interesēs bet savtīgās nav labums visiem bet vienam.

Tev laikam nav saprotama IIN būtība? Protams, ka tas ir PERSONĪGAIS labums, nav starpība vai strādā pie privātā vai valsts. Darba auto ir domāts darba funkciju veikšanai, tieši tāpēc tas un ar to saistītie izdevumi neapliekas ar pvn, bet gan pvn piemēro gala produktam, +to izmantojot personīgām vajadzībām, personīgais labums tiek gūts un godīgi būtu par to maksāt nodoļus tā pat kā par algu.

Izklausās ka esi apvainots darbinieks, kuram nav paveicies ar darba devēju. Veselības apdrošināšanas nav, auto nedod. Droši vien ja strīpainais naktu ar ierosinajumu aplikt ar nodokli darba telefona un datora lietošanu personīgam vajadzībām Tu arī spiegdams un kliegdams to atbalstītu.

Man arī ir "dienesta auto" 2007. gada, līzingu un visus pārējos tēriņus sedzu no savas kabatas, bet čekus utt. atdodu darba devejam, lai noraksta PVN utt., jo par ietaupīto naudu uznēmums var attīstīties, iegādāties iekārtas utt. vai vajadzības gadījumā izpalīdzet darbiniekam. Bet nomaksajot šo summu valstij uzņēmumam un darbiniekiem labums nekāds.

Neesmu apvainots, ir arī apdrošināšana un mobilais, un ja gribētu, iespējams varētu sarunāt savu auto pārrakstīt uz kādu no abiem darba devējiem. Runa ir par to, ka viens otrs te nesaprot, kas ir personīgais labums un kāpēc taisnīgi būtu par to maksāt nodokli. Un jā- ir taču skaidra naudas būtība- jo vairāk tās ir man, jo mazāk tās tiek citam un otrādi. Ja es nemaksātu nodokļus, tad jau būtu pie mājas uzslējis pirti ar baseinu, bet tagad nekā- visa nauda "notrallināta" skolotājiem, mediķiem, pensionāriem un citiem tamlīdzīgiem "liekēžiem" (Tavuprāt, ja?)

CRDI Reģ.: 10.01.2008
0 0 Atbildēt

brmbrmm rakstīja:

CRDI rakstīja:

brmbrmm rakstīja:

uupis rakstīja: Valsts iestādēs auto un veselības apdrošināšana ir uzskatāma par personīgā labuma gūšanu, jo tas tiek iegādās par visu valsts iedzīvotāju naudu, nevis savu nopelnīto. Auto vai apdrošināšanas izmantošana vairs ne kopējās interesēs bet savtīgās nav labums visiem bet vienam.

Tev laikam nav saprotama IIN būtība? Protams, ka tas ir PERSONĪGAIS labums, nav starpība vai strādā pie privātā vai valsts. Darba auto ir domāts darba funkciju veikšanai, tieši tāpēc tas un ar to saistītie izdevumi neapliekas ar pvn, bet gan pvn piemēro gala produktam, +to izmantojot personīgām vajadzībām, personīgais labums tiek gūts un godīgi būtu par to maksāt nodoļus tā pat kā par algu.

Izklausās ka esi apvainots darbinieks, kuram nav paveicies ar darba devēju. Veselības apdrošināšanas nav, auto nedod. Droši vien ja strīpainais naktu ar ierosinajumu aplikt ar nodokli darba telefona un datora lietošanu personīgam vajadzībām Tu arī spiegdams un kliegdams to atbalstītu.

Man arī ir "dienesta auto" 2007. gada, līzingu un visus pārējos tēriņus sedzu no savas kabatas, bet čekus utt. atdodu darba devejam, lai noraksta PVN utt., jo par ietaupīto naudu uznēmums var attīstīties, iegādāties iekārtas utt. vai vajadzības gadījumā izpalīdzet darbiniekam. Bet nomaksajot šo summu valstij uzņēmumam un darbiniekiem labums nekāds.

Neesmu apvainots, ir arī apdrošināšana un mobilais, un ja gribētu, iespējams varētu sarunāt savu auto pārrakstīt uz kādu no abiem darba devējiem. Runa ir par to, ka viens otrs te nesaprot, kas ir personīgais labums un kāpēc taisnīgi būtu par to maksāt nodokli. Un jā- ir taču skaidra naudas būtība- jo vairāk tās ir man, jo mazāk tās tiek citam un otrādi. Ja es nemaksātu nodokļus, tad jau būtu pie mājas uzslējis pirti ar baseinu, bet tagad nekā- visa nauda "notrallināta" skolotājiem, mediķiem, pensionāriem un citiem tamlīdzīgiem "liekēžiem" (Tavuprāt, ja?)

Pensionariem ar siem nodokļiem nav nekadu sakara. Un diemžēl skolotāji, mediķi un policisti saņem tikai parpalikumus no naudas notrllināšanas.

Ja ikvienam nodokļu maksatājs zinatu ka visa nodoklos samaksātā nauda viņam nesīs kadu labumu- izglitību, veselības aprūpi, drosību, ceļus utt., tad arī nekad nebūtu radusies šāda situacija ka katrs domatu kā pēc iespejas mazak maksāt valstij. Bet ja lielaka daļa no nodokliem pazūd velns viņu zina kur, tad nu maksat tos nav nekada prieka.

Jo ja es Tev piedāvatu produktu vai pakalpojumu ar tekstu: ka vis būs bumbās, nekas labaks nav redzets utt., tikai samaksā man tagad un vēlak būs .... Tikai kad pienaks laiks saņemt so preci/ paklpojumu tad es teiksu nu vecīt piedod, jo man no tavas iedotās naudiņas bija jāsamksa sava alga, vietniekam, sekretarei, soferim mobīlajam reķins utt., un zini prieks tavas mantas nepietika.... Tev tak tas nepatiktu?

brmbrmm Reģ.: 24.07.2009
0 0 Atbildēt

CRDI rakstīja:

brmbrmm rakstīja:

CRDI rakstīja:

brmbrmm rakstīja:

uupis rakstīja: Valsts iestādēs auto un veselības apdrošināšana ir uzskatāma par personīgā labuma gūšanu, jo tas tiek iegādās par visu valsts iedzīvotāju naudu, nevis savu nopelnīto. Auto vai apdrošināšanas izmantošana vairs ne kopējās interesēs bet savtīgās nav labums visiem bet vienam.

Tev laikam nav saprotama IIN būtība? Protams, ka tas ir PERSONĪGAIS labums, nav starpība vai strādā pie privātā vai valsts. Darba auto ir domāts darba funkciju veikšanai, tieši tāpēc tas un ar to saistītie izdevumi neapliekas ar pvn, bet gan pvn piemēro gala produktam, +to izmantojot personīgām vajadzībām, personīgais labums tiek gūts un godīgi būtu par to maksāt nodoļus tā pat kā par algu.

Izklausās ka esi apvainots darbinieks, kuram nav paveicies ar darba devēju. Veselības apdrošināšanas nav, auto nedod. Droši vien ja strīpainais naktu ar ierosinajumu aplikt ar nodokli darba telefona un datora lietošanu personīgam vajadzībām Tu arī spiegdams un kliegdams to atbalstītu.

Man arī ir "dienesta auto" 2007. gada, līzingu un visus pārējos tēriņus sedzu no savas kabatas, bet čekus utt. atdodu darba devejam, lai noraksta PVN utt., jo par ietaupīto naudu uznēmums var attīstīties, iegādāties iekārtas utt. vai vajadzības gadījumā izpalīdzet darbiniekam. Bet nomaksajot šo summu valstij uzņēmumam un darbiniekiem labums nekāds.

Neesmu apvainots, ir arī apdrošināšana un mobilais, un ja gribētu, iespējams varētu sarunāt savu auto pārrakstīt uz kādu no abiem darba devējiem. Runa ir par to, ka viens otrs te nesaprot, kas ir personīgais labums un kāpēc taisnīgi būtu par to maksāt nodokli. Un jā- ir taču skaidra naudas būtība- jo vairāk tās ir man, jo mazāk tās tiek citam un otrādi. Ja es nemaksātu nodokļus, tad jau būtu pie mājas uzslējis pirti ar baseinu, bet tagad nekā- visa nauda "notrallināta" skolotājiem, mediķiem, pensionāriem un citiem tamlīdzīgiem "liekēžiem" (Tavuprāt, ja?)

Pensionariem ar siem nodokļiem nav nekadu sakara. Un diemžēl skolotāji, mediķi un policisti saņem tikai parpalikumus no naudas notrllināšanas.

Ja ikvienam nodokļu maksatājs zinatu ka visa nodoklos samaksātā nauda viņam nesīs kadu labumu- izglitību, veselības aprūpi, drosību, ceļus utt., tad arī nekad nebūtu radusies šāda situacija ka katrs domatu kā pēc iespejas mazak maksāt valstij. Bet ja lielaka daļa no nodokliem pazūd velns viņu zina kur, tad nu maksat tos nav nekada prieka.

Jo ja es Tev piedāvatu produktu vai pakalpojumu ar tekstu: ka vis būs bumbās, nekas labaks nav redzets utt., tikai samaksā man tagad un vēlak būs .... Tikai kad pienaks laiks saņemt so preci/ paklpojumu tad es teiksu nu vecīt piedod, jo man no tavas iedotās naudiņas bija jāsamksa sava alga, vietniekam, sekretarei, soferim mobīlajam reķins utt., un zini prieks tavas mantas nepietika.... Tev tak tas nepatiktu?

Palabošu par pensionāriem- bija domāts salīdzinājumā es vs kāds, kam darba auto tiek nodrošināts pilnībā kā bonus (ne Tavs gadījums). Par nodokļiem runājot- būtu labi kā, laikam, Lietuvā- katrs pats var izlemt, kur aizies daļa IIN.

cap Reģ.: 23.03.2004
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Cita lieta, ja tu spēj atrast ceļu un veidu,kā to legāli apiet, sevišķi nejājoties, tad OK...bet ne jau sākot stāstīt, kur un kā tā nauda 'pazūd'..... Varbūt nemaz nepazūd,ko ? Cik no samaksātajiem nodokļiem apēd valdība ( ministrijas, prezidents,saeima) un cik pensijas, medicīna, izglītība,ceļi,policija,ugunsdzēsība,robežsardze utt ??

Valdība gadā 'apēd' 50 miljonus. Pārējais kur ? Tikai nesāc tagad stāstīt,ka nav NEKĀDAS JĒGAS no valdības un saeimas....

Tu pats saproti, no kā tiek maksātas pensijas, un no kā - robežsargu algas? Pensijām sāk pietrūkt naudas tieši tāpēc, valdība aizņēmas no pensionāriem, rupji un bez jautāšanas (komunikācijas trūkums?), it kā valsts budžets būtu kāds obščaks. Un tagad apskaidro publikai, kāda īsti ir jēga valdības un saeimas.

recluse Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

Bļē, Dekster, nu ir vairums valdībā liekēži un zagļi. Man tēvs nestrādā valsts sektorā, no tikai nodokļos nomaksātās naudas sanāk pilnībā nomaksāt manas mātes (pedagoga) algu uz papīra un manu vecvecāku pensijas + vēl jāmaksā par medicīnu. Ceļus ikdienas maršutā neremontē jau n-tos gadus, sniegu ar netīra, kad radās nepieciešamīoba pēc policijas, tā ieradās tikai pēc 1/2 dienas, respektīvi neko viņi aizsargāt nespēj. Rajonā zināmiem cilvēkiem nodega māja, pilnībā, jo pižarnieki ieradās tikai pēc 1/2 stundas, lai arī Rīgas teritorija.

No savas nodokļos nomaksātās naudas es arī neko nesaņemu pretī, man lētāk būtu maksas augstskola, medicīna utt, nekā nodokļi.

Es gribētu zināt, kāpēc man ar lielu prieku būtu jāmaksā nodokļi, ja es neko nesaņemu pretī,varbūt lai žīdiem parexā nenāktos ciest savu mahināciju dēļ?

Pašreizējā politiskajā situācijā neredzu nevienu pozīciju kurā manu un manas ģimenes maksāto nodokļu nauda aizietu lietderīgi.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Mūsdienu medicīnas izmaksas ir tādas,ka ar Tavas mātes algu pietiktu pāris dienām.vari nodokļus uzskatīt par apdrošināšanas iemaksu. Izglītība,policija ir tīri valsts administrējama,medicīna būtu atdodama privātajam sektoram,valsts apmaksā tikai pakalpojumu .

cap Reģ.: 23.03.2004
0 0 Atbildēt

Fin.eksperts Deksters, līdzīgi kā Repše, domā ka valsts budžets ir KONTS (aka OBŠČAKS), kur visa nodokļu nauda sabirst vienā čupā, un tad kam vajag, var pasmelties. Par to, ka pēc likuma vieni nodokļi tiek novirzīti vienā budžetā (sociālajā, piemērām) un citi citā, un attiecīgi arī viņi ir jātērē atbilstoši mērķiem (kas ir likumā noteikti) tāds purva gudrinieks taču var nezināt.

recluse Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja: Mūsdienu medicīnas izmaksas ir tādas,ka ar Tavas mātes algu pietiktu pāris dienām.vari nodokļus uzskatīt par apdrošināšanas iemaksu. Izglītība,policija ir tīri valsts administrējama,medicīna būtu atdodama privātajam sektoram,valsts apmaksā tikai pakalpojumu .

Mana māte reāli neko nepelna, viņa dzīvo no budžeta. Medicīnai tāpat ir apdrošināšana, kura gan vēl nekad naff un cerams arī netiks izmantota.

Sanāk, ka man ir jāuztur gan viens pensionārs, gan pārītis no valsts sektora (visi, kas reāli neko nepelna) un jācer, ka valsts neappisīs, kad radīsies vajadzība saņemt kādu labumu.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja: Mūsdienu medicīnas izmaksas ir tādas,ka ar Tavas mātes algu pietiktu pāris dienām.vari nodokļus uzskatīt par apdrošināšanas iemaksu. Izglītība,policija ir tīri valsts administrējama,medicīna būtu atdodama privātajam sektoram,valsts apmaksā tikai pakalpojumu .

mūsdienu medīcina veic kaudzi nevajadzīgu manipulāciju, lai uzturētu pie dzīvības tos, kam jau sen laiks doties citā saulē. tur tad arī izmaksas aug.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

recluse rakstīja:

Sanāk, ka man ir jāuztur gan viens pensionārs, gan pārītis no valsts sektora (visi, kas reāli neko nepelna) un jācer, ka valsts neappisīs, kad radīsies vajadzība saņemt kādu labumu.

redzi,bez medicīnas Tu slimotu daudz ilgāk varbūt pat daļēji zaudētu darba spējas un cilvēces vidējais vecums nostātos 40 gadu robežās,tā ka pats saproti,nekam tas nav izdevīgi.sociālā sfēra ir valsts galvenais bizness,lai darba skudras būtu izglītotas,veselas un pasargātas.

recluse Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja:

recluse rakstīja:

Sanāk, ka man ir jāuztur gan viens pensionārs, gan pārītis no valsts sektora (visi, kas reāli neko nepelna) un jācer, ka valsts neappisīs, kad radīsies vajadzība saņemt kādu labumu.

redzi,bez medicīnas Tu slimotu daudz ilgāk varbūt pat daļēji zaudētu darba spējas un cilvēces vidējais vecums nostātos 40 gadu robežās,tā ka pats saproti,nekam tas nav izdevīgi.sociālā sfēra ir valsts galvenais bizness,lai darba skudras būtu izglītotas,veselas un pasargātas.

Pat aizejot pēc izziņas man jāgaida rindās un jāmaksā vairāki lati par nepilnu 3 minūšu uzmanību no ārsta. Vecmātei taisīja operāciju, piemaksāja tikai ap tūkstoti, jo vecāmāte iespītējās, ka jāstāv rindā uz daļēju valsts līdzdalību procesā, jo no pensijas nevar atļauties neko vairāk par pārtiku un izdzīvošanu, bet bērniem prasīt ir neērti. Ir personīgi bijušie paziņas, kas nedavilka pat līdz 20, jo redz valsts neapmaksā kkādas zāles tad kad tās vēl var palīdzēt vai vnk ātrie atbrauc pa vēlu (ne tikai LV). Citiem vārdiem sakot - esmu pret bezmaksas medicīnu tādā veidolā kā tā ir tagad.

Tad kāda sūda pēc man būtu ar sajūsmu jāmaksā nodokļi, ja tāpat reāli no valsts neko nevar dabūt kamēr neesi nosprādzis?

1 2 3 4 5 6 7 8 9 ..26
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti