Motocikls+tālās gaismas

Dzēsts lietotājs Reģ.: 28.03.2024

Pareizi dari! Es ar nevaru ciest, ka motobraucēji brauc ar tālajiem

 
1 2 3 4
i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Sretsked, sen es tev jau teicu: iemācies lasīt!!! ja nevari pa vienu reizi sajēgt izlasīto izlasi vēl kādas 2 reizes!

Kurā vietā es rakstīju, ka pa Poliju braucu ar moci???

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja: Pirmais, uztaisi pats eksperimentu... paņem div vienādas spuldzītes, vienu ieslēdz un piesit tā labi spēcīgi pie abām, bet tā lai stikla kolba nepārplīst... un apskati!....

es esmu tieši šo darbību reāli dabā izveicis....

tagad pasaki tu, kurā lampiņā kvēldiegs paliks vesels?

tajā, kas dega vai nedega.....

ja tas būs pretrunā ar manu eksperimentu, es palūgšu tev to man nodemenstrēt

staar Reģ.: 19.03.2005
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja: Es redzu ka te visi ir tikai dīvānā pirdēji, un neviena kas ar moci ir nobraucis kaut vai 1000 km.

1. Saplīst tikai tas kvēldiegs, kurš nedega!!

2. Polijā laikam neviens nekad nav bijis - tur vienmēr visas apdzīšanas notiek pa vidu (ieskaitot par fūres), jo savādāk apdzīšana nebūs iespējama visā Polijas garumā. Tur nez kāpēc šoferi ir spējīgi palaist, bet te redziet vietas par maz.

3. Ja es braucot ar moci redzu ka kāds grib mani apdzīt, es pavirzos uz labo malu cik iespējams, lai jau šis brauc garām pa to pat joslu... Bet lielum lielākā daļa pēc tam pasā deguna priekšā nogriež ceļu, tā ka jābrauc uz apmales virsū! Esmu tā pa Latvijas ceļiem pat fūres laidis garām. Nezi kādēļ fūres šoferis vienmēr zolīdi ir spējīgs apdzīt. Un tagat pēc pēdējā teikuma vēl kāds pasakiet ka tā fūre mani apdzina, jo mans ātrums bija 2 x lielāks par atļauto!!

Šitā pat tas idiņš kas nespēja saskatīt pretīmbraucošu moci arī teica... uz cik Tu lidoji. Nu dien, ja nebūtu spēcīgi apdauzījies ap šā kapotu, bez komentāriem būtu mēzis pa purnu!! Uz 50!!!!!!!!!!!

4. Re ka 35 gadi pie fūres stūres nav iemācījuši, ka vajag pārliecināties vai galvenais ceļš ir brīvs... Tad nebūtu mocim jāmēž fūres purnā. Ja esi akls, tad sēdi mājās un nebrauc.

5. Taisni brīnos, kā es esmu vienmēr spējīgs ieraudzīt moci, gan priekšā, gan aizmugurē (aiz 4 - 5 mašīnām), lai vai ar kādu ātrumu tas brauktu. nekad mocis mani nav pārsteidzis no nez kurienes uzrodoties.

i_edgar, par to 3 joslu apdzīšanu tu noteikti runā par ceļiem ar pašnāvnieku josliņām abās pusēs, jo uz pārējiem ceļiem (izņemot vairākjoslu) tas īsti nebūtu iespējams. Tās pašnāvnieku josliņas ir viena no stulbākajām lietām, kas polijā ieviesta. Jo braucot pa tiem ceļiem polijā bail disku bardačokā sameklēt, jo nevar acis no ceļa novērst. Cik zinu tā josla nav domāta 'pastāvīgai braukšanai, bet tikai lai palīdzētu apdzinējam, bet polijā ir jāmūk arī no pretīmbraucošajiem, jo tāpat nevar apdzīt neiebraucot pretējā joslā + to pašnavniekjosliņu tāpat kā LV arī polijā izmanto velosipēdisti, mopēdisti utt.

A kas attiecas par mukšanu malā ar moci uz LV ceļiem, ja apdzen likas diezgan riskants manevrs.

Nevaig iedrošināt vadītāju apdzīt, ja viņš uz to nav spējīgs, ja nevar apdzīt lai brauc aiz manis, protams, tas neatiecas uz gadījumiem ja teh iemeslu dēl man būtu jā'velkas 30kmh.

Kāda būs tava rīcība ja pie 100kmh tu labu gribēdams būsi nolīdis malā, bet briekšā uz ceļa ieraudžīsi bedri, akmeni, da jeb ko. Ar mašīna sasitīsi disku, bet ar moci tas var beigties ar stiepienu uz mutes, bet šinī situācijā tu būsi pamatīgi samazinājis izvairīšanās iespēju.

Fūrei vai tad nav ierobežotājs? MAX 100. Es jau braucu kā pensionārs, bet fūres mani točna neapdzen, ne ar moci ne ar rolleri, tas tā.

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

staar, nu redzi es esmu spējīgs saskatīt pa labu gabalu auto vai moča priekšā vai ir bedre vai kāds palielāks priekšmets vai nav! Ja jau bedri esi spējīgs ieraudzīt tikai 10 m sava auto purna priekšā, tad nav nekāds brīnums, ka moci ar tālāk par 10 m neesi spējīgs saskatīt.

Nez kādēļ es varu nedaudz parauties pa labi, lai mani pa to pašu joslu var apdzīt. Tādējādi parādu, ka esmu ieraudzījis un ļauju veikt apdzīšanu. Taču ir vesels bars tādu, kas moci sev tieši aizmugurē nav saskatījuši desmitiem kilometru. Kādi 20 km nobraucu aiz vieglā muguras, un kad apdzenu, tad auto logā ieraugu acis pirts lodziņa lielumā! Izrādās es nez no kurienes esmu uzradies, tā arī nav apjēguši, ka aizmugurē braucošais var arī kādreiz apdzīt!!

Sretsked, ja Tu tik vien dari ka tukštirs un pa karti braukā ar zīmuli, nevajag to pašu attiecināt uz viesiem.

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

i-edgar - tas nozīmē, ja tu brauc man pretī ar tālajiem, es ar pilnām tiesībām gāžu tev pretī savējās, ja nu tu mani gadījumā nespēj ieraudzīt un nedomāju pat izslēgt pēc tava pieprasījuma, jo moš pēkšņi palieku neredzams, jo daži motociklisti (laikam pat aklāki, kā daži tevies pieminētie autobraucēji) mani ir pamanījuši tikai pēdējā brīdī...

Sanāk tā? Ja?

Manuprāt sāc braukt mazliet tuvāk plūsmas ātrumam, mazliet mazāk pārgalvīgus manevrus veic un pasaule vairs nešķitīš tik ļauna, lai tai virsū spīdinātu savus tālos...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

es vakar ap pusnakti braucu uz centru... biju pamanāms

p.n.

un pouhj kam, ka pretī braucošās fūres midžinājās

pozitiivais Reģ.: 13.08.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Sākusies moto sezona. Diemžēl daži no moto braucējiem nez kāpēc brauc ar ieslēgtām tālajām gaismām. It kā tā viņu varot labāk redzēt... tikai šis aizmirst,ka viņš žilbina citus satiksmes dalībniekus. Tikko viens tāds brauca pretī ar saviem tālajiem...nez kāpēc sāka izpildīties dīvaini,braukt manā joslā un vicināties ar roku kaut ko tur,kad es arī ieslēdzu tālos biksenona lukturus Domāju, grib ko vaicāt, piebremzēju...bet šim laikam bija kādas steidzamas darīšanas, aizbrauca.

Tad nu nekautrēsimies un braucot pretī tādiem ,kuriem šķiet,ka viņus neredz, arī ieslēgsim tālās gaismas lukturus. Nu,lai viņš labāk redz mašīnu.

PS. Pats braucu ar moci un nekad neesmu sapratis,kāpēc jābrauc ar tālajiem pa dienu..

raudāja māte, raudāja Dexters....ņuņu pacilka jo sauleņu šim nava :

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

vēvēvē punkc manassaulenes punkc elvē

pozitiivais Reģ.: 13.08.2003
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: vēvēvē punkc manassaulenes punkc elvē

precīzāka adrese ir šī: www.outletoptika.lv/...

Dexter, iegriezies....iegādājies labas saulenes...un uzmīz tiem tālajiem

p.s.- pa lielām šaibām...nekad neesmu sapratis tos kurus dikti apžilbina....man kaut kā nežilbst...es gan vairāk par tiem, kas naktīs jau km attālumā pāriet uz tuvajiem ... peace perdeļi

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

pozitiivais rakstīja:

Pirmais rakstīja: vēvēvē punkc manassaulenes punkc elvē

precīzāka adrese ir šī: www.outletoptika.lv/...

Dexter, iegriezies....iegādājies labas saulenes...un uzmīz tiem tālajiem

p.s.- pa lielām šaibām...nekad neesmu sapratis tos kurus dikti apžilbina....man kaut kā nežilbst...es gan vairāk par tiem, kas naktīs jau km attālumā pāriet uz tuvajiem ... peace perdeļi

ha ha,

šitie nopēk konteineru ar vecām brillēm par 10 baksiem tonnā, uzliek mistisku prasisu vismaz 100ls par rāmi un tad dāsni dod 70% skidonu

pozitiivais Reģ.: 13.08.2003
0 0 Atbildēt

neko Tu no Outletu būšanas nesaprotu...marš uz centrāltirgu un izslēdz tālās gaismas...Losi

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

man bail, ka centrāltirgus var mani nepamanīt

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: man bail, ka centrāltirgus var mani nepamanīt

štrunc par nepamanīšanu, skaties ka nesāk ar tālajiem midžināt.

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

nu tu tiešām esi ...glupš vai ? Ja tu 20 km brauc aiz vieglā, tad nebrīnies, ka uz tevi skatās ar pirts logu lieluma acīm. Tev tas mocis galīgi kluins ir,ka nevari apdzīt ? Varbūt tas mocis tev ir Minska ??

Nu re... tikko kā lamāja par to ka nevar iekļauties plūsmā, bet te gudrelis jau uzskata par glupu to kas ar moci neapdzen vieglo un brauc aiz tās!!

Pats Tu Sretsked esi glupiņš, un pie kam pat neapjaut to.

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

Sretsked rakstīja:

nu tu tiešām esi ...glupš vai ? Ja tu 20 km brauc aiz vieglā, tad nebrīnies, ka uz tevi skatās ar pirts logu lieluma acīm. Tev tas mocis galīgi kluins ir,ka nevari apdzīt ? Varbūt tas mocis tev ir Minska ??

Nu re... tikko kā lamāja par to ka nevar iekļauties plūsmā, bet te gudrelis jau uzskata par glupu to kas ar moci neapdzen vieglo un brauc aiz tās!!

Pats Tu Sretsked esi glupiņš, un pie kam pat neapjaut to.

Khmm - braukt aiz kāda ar moci arī ir jāmāk...

Var braukt tā, kā pašam ērti, var brauk tā, lai pa priekšu braucošajam nebūtu jāmin - esi vēl tur vai neesi...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

motociklisti ekonomē degvielu.... turās mašīnām pie farkopa.... un lai nebūtu aizdomīgi, jamie slēdz ārā tālos.... ķipa "manis te nav"

rt Reģ.: 23.08.2004
0 0 Atbildēt

āksti

autor, manuprāt, tu esi reģistrējies arī moto forumos. tur līdzīgas tēmas neredzu

te tas izklausās maigi sakot vairāk pēc debīlas zīmēšanās- yeah, man ir mocis, es super braucu, man ir arī hrenons un traktors, un... bet visi citi visu dara nepareizi, pilnīgi visu, pilnīgi nepareizi.

vienu vārdu sakot- tg/am

rt Reģ.: 23.08.2004
0 0 Atbildēt

ja jau reiz sludini, ka visi dir$ un neko nedara, tad beidz vienreiz cept pilnīgi bezjēdzīgus topikus nepareizās vietās.

tik pat labi varbūt ej uz receptes.lv un pamāci tur visiem kā pareizi nosinhronizēt karburatorus....

druknais1 Reģ.: 04.06.2006
0 0 Atbildēt

rt rakstīja: āksti

autor, manuprāt, tu esi reģistrējies arī moto forumos. tur līdzīgas tēmas neredzu

te tas izklausās maigi sakot vairāk pēc debīlas zīmēšanās- yeah, man ir mocis, es super braucu, man ir arī hrenons un traktors, un... bet visi citi visu dara nepareizi, pilnīgi visu, pilnīgi nepareizi.

vienu vārdu sakot- tg/am

+1 deksters tik pats to nesapratīs, bet man po...

druknais1 Reģ.: 04.06.2006
0 0 Atbildēt

Katrā ziņā ir interesanti, ka ir tādi pajoli kā deksters, kurš te sērfo, neaizmirstot izslēgt tālos. Visu laiku - tālos, tālos, tev točen smadzenēs kūdra. Ja nav noslēpums, kā tad purvelī, ar tālajiem vai tuvajiem, var taču apžilbināt kādu kurmīti?! Ja nav izlasīts kāds tavs koments, diena nav izdevusies, tā ka proties.

rt Reģ.: 23.08.2004
0 0 Atbildēt

nemaz nezināju, ka tu brauc arī ar auto, tiešām pārsteigums

mhh, tu jau no satraukuma vairs nesaproti ko raksti. ka tik kaut ko iepļūtīt.

P.S. neticēsi, arī es braucu ar auto. manuprāt 98% motobraucēju ir arī autobraucēji. Par šo vajadzētu arī visiem pārējiem tukšpļūšiem padomāt.

P.P.S. nebraucu ar tālajiem, nekad neesmu braucis ar tālajiem un nebraukšu!

un vispār pn

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

rt, ko Tu te streso?? Sreksteds ir tikai tukštirsējs un nekur ne ar ko viņš nebrauc, ja nu vienīgi ar zīmuli pa Polijas karti.

Gan jau kāds piparbodes īpašniekels (ar 2 apkopējām un sekretutku) un aiz totālas garlaicības i-auto sēž dienu un nakti, bet Tu palasi - kādu gudreli viņš tēlo!! Cirks par velti. It sevišķi ja palasa viņa dotos padomus.

druknais1 Reģ.: 04.06.2006
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Un vēl saka, esot bezjēdzīgs topiks... re kā zēniņi satraucas

Jums autogrāfu izsniegt ?

Satraucies jau tu, es uzjautrinos par vienu kārtīgu utubungu deksteri. A varbūt tu mums esi sūtīts no turienes....kā gaismas nesējs...

druknais1 Reģ.: 04.06.2006
0 0 Atbildēt

Repše taču šķīvīša komandieris.

druknais1 Reģ.: 04.06.2006
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

druknais1 rakstīja: Repše taču šķīvīša komandieris.

Nu ja, vismaz kas inovatīvs. Ložņā vien tālāk, tev no nesaprast.

Redz, komandas biedrs jau atsaucās. Vai tad nebūtu laiks plivināties atpakaļ, vismaz tīrāks gaiss paliktu.

1 2 3 4
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti