Motocikls+tālās gaismas

Dzēsts lietotājs Reģ.: 28.03.2024

Pareizi dari! Es ar nevaru ciest, ka motobraucēji brauc ar tālajiem

 
1 2 3 4
Fartuks Reģ.: 20.09.2006
1 0 Atbildēt

Tipisks obiženā očkarika nūģa gaudu topics.

ak Reģ.: 13.01.2003
0 0 Atbildēt

Jā. Šādā situācijā es arī bieži savam auto ieslēdzu tālās gaismas Un man viņu tālie traucē.

feciic Reģ.: 09.05.2008
0 0 Atbildēt

No rītiem braucot pa ēnu izraibināto Rīgas apvedceļu slēdzu tālo, jo nav vēlmes ka no pretī braucošas auto kolonas kāds pēķšni izlektu man pretī uz apdzīšanu, tuvā gaisma ir ar lēcu tapēc nav īpaši labi pamanāma. Visās citās situācijās-braucot aiz auto vai blīvā satiksmē lietoju tikai tuvo gaismu.

feciic Reģ.: 09.05.2008
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Kāda starpība, ēnas vai saule.

Braukšana ar tālajiem daļā auto vadītāju izraisa negatīvu attieksmi un dēļ tiem tālo gaismu braucējiem pārējie cieš. Kaut vai tādējādi,ka kāds uz apdzīšanu speciāli izbrauks pretī motociklam... ir pieredzēts.

Interesanti, kādi būtu aptaujas rezultāti, ja auto vadītāji varētu atbildēt- kā labāk redzams motocikls uz ceļa ? Man nav gadījies neredzēt moci,kurš brauc ar tuvajām gaismām. Ja skatās uz ceļu,tad ir redzams. Ja neskatās, tad arī tālie neko nedos.

Tāds mans skatījums.

Es nerunāju par pilnīgu ēnu, reizēm no rītiem tur starp kokiem ir tā ka 10m saule spīd uz ceļa 10 melna ēna un tādā karuselī pat fūri var viegli nepamanīt. Bet nu ja man kāds izdomātu maukt purnā tad ceļa nomales mani nebaida un apgriezties arī māku lai parādītu cik smuki krosa zābaki skrāpē krāsu.

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

mežciemā reiz bija avārija Aizenštaina un Gaiļēzerielas krustā

Tur opeļa stūrētāja nepamanīja moci uz galvenās - Aizenštainai ielas - jo jams bija prāvā ātrumā nesoties parāvis ratā un apgaismoja mākoņus dienas laikā...

Vai patiešām jābrauc tik ātrāk par pārējo plūsmu, ka ir šaubas, ka ar tuvajām nepamanīs?

Pagaidām nav nācies sastapties ar moci, kurš netiktu pamanīts ar tuvajām , pat ja NEDAUDZ pārkāpj plūšmas ātrumu...

ak Reģ.: 13.01.2003
0 0 Atbildēt

Nu labi, bet tad esam līdzīgi. Mocis brauc ar tālajiem, es arī. Braucam abi. Kāpēc tad mocisti, kad auto ieslēdz tālos, sāk lekties? Virsū braukt nevienam tāpēc nevajag .

Velomens Reģ.: 21.10.2007
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja: mežciemā reiz bija avārija Aizenštaina un Gaiļēzerielas krustā

Tur opeļa stūrētāja nepamanīja moci uz galvenās - Aizenštainai ielas - jo jams bija prāvā ātrumā nesoties parāvis ratā un apgaismoja mākoņus dienas laikā...

Vai patiešām jābrauc tik ātrāk par pārējo plūsmu, ka ir šaubas, ka ar tuvajām nepamanīs?

Pagaidām nav nācies sastapties ar moci, kurš netiktu pamanīts ar tuvajām , pat ja NEDAUDZ pārkāpj plūšmas ātrumu...

Ja kas tad - Eizenšteina iela

normislabs Reģ.: 01.07.2005
0 0 Atbildēt

kārtējoreiz: ja vēlaties lai ciena Jūs, respektējiet arī pārējos satiksmes dalībniekus.... saprotu ka mocis ir ātrāks...

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Velomens rakstīja:

Palaidniex rakstīja: mežciemā reiz bija avārija Aizenštaina un Gaiļēzerielas krustā

Tur opeļa stūrētāja nepamanīja moci uz galvenās - Aizenštainai ielas - jo jams bija prāvā ātrumā nesoties parāvis ratā un apgaismoja mākoņus dienas laikā...

Vai patiešām jābrauc tik ātrāk par pārējo plūsmu, ka ir šaubas, ka ar tuvajām nepamanīs?

Pagaidām nav nācies sastapties ar moci, kurš netiktu pamanīts ar tuvajām , pat ja NEDAUDZ pārkāpj plūšmas ātrumu...

Ja kas tad - Eizenšteina iela

Es to lieliski zinu. Tik oriģinālā un tajā laikā tā arī izrunāja - Aizenštain!

Bet tas nemaina lietas būtību - ticamāk, ka tajā negadījumā par vainīgu atzina dāmīti, kas atļāvās nepamanīt agresivu mopēdistu...

Zaps Reģ.: 06.01.2004
0 0 Atbildēt

Es ar ierubiju tālos, ja man pretī ar tālajiem brauc.

Un tā daru braucot arī ar moci.

Arsmens Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

Nav viņu tik daudz, lai tik bieži apžilbinātos un tā kā mocis platumā ir 3.daļa mašīnas un fāra ir tikai viena, ta neturu ļaunu, ja šis baidīdamies pa savu veselību grib, lai es viņu jau pa gabalu spoguļos pamanu.

Vairāk mani kaitina megabihrenonisti, kuru fāras naktī bieži vien nav atšķiramas no tālajām

ak Reģ.: 13.01.2003
0 0 Atbildēt

CSN ir kaut kas rakstīts par to, ka, ja tevi apžilbina, ir jādod signāls pretībraucošajam, lai pārslēdzas. Un, nemainot braukšanas virzienu, ar ieslēgtām avareikām jāapstājas

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja: mežciemā reiz bija avārija Aizenštaina un Gaiļēzerielas krustā

Tur opeļa stūrētāja nepamanīja moci uz galvenās - Aizenštainai ielas - jo jams bija prāvā ātrumā nesoties parāvis ratā un apgaismoja mākoņus dienas laikā...

Vai patiešām jābrauc tik ātrāk par pārējo plūsmu, ka ir šaubas, ka ar tuvajām nepamanīs?

Pagaidām nav nācies sastapties ar moci, kurš netiktu pamanīts ar tuvajām , pat ja NEDAUDZ pārkāpj plūšmas ātrumu...

+50 km/h ir nedaudz

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

jugasvilli rakstīja:

Palaidniex rakstīja:

Velomens rakstīja:

Palaidniex rakstīja: mežciemā reiz bija avārija Aizenštaina un Gaiļēzerielas krustā

Tur opeļa stūrētāja nepamanīja moci uz galvenās - Aizenštainai ielas - jo jams bija prāvā ātrumā nesoties parāvis ratā un apgaismoja mākoņus dienas laikā...

Vai patiešām jābrauc tik ātrāk par pārējo plūsmu, ka ir šaubas, ka ar tuvajām nepamanīs?

Pagaidām nav nācies sastapties ar moci, kurš netiktu pamanīts ar tuvajām , pat ja NEDAUDZ pārkāpj plūšmas ātrumu...

Ja kas tad - Eizenšteina iela

Es to lieliski zinu. Tik oriģinālā un tajā laikā tā arī izrunāja - Aizenštain!

Bet tas nemaina lietas būtību - ticamāk, ka tajā negadījumā par vainīgu atzina dāmīti, kas atļāvās nepamanīt agresivu mopēdistu...

1:1 man pirms gada bija tieši tāda pati situācija, citā vietā gan. Mani par vainīgu atzina, pofig, ka mocists nesās apm. 2x virs atļautā ātruma.

es arī esmu par to, ka šitādos gadījumos motocikla vadītāji vienkārši ir jānosit uz vietas ar beisbileni... lai nākamreiz tā vairs nedara.... vismaz morālais gandarījums būs

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

jugasvilli rakstīja:

Palaidniex rakstīja:

Velomens rakstīja:

Palaidniex rakstīja: mežciemā reiz bija avārija Aizenštaina un Gaiļēzerielas krustā

Tur opeļa stūrētāja nepamanīja moci uz galvenās - Aizenštainai ielas - jo jams bija prāvā ātrumā nesoties parāvis ratā un apgaismoja mākoņus dienas laikā...

Vai patiešām jābrauc tik ātrāk par pārējo plūsmu, ka ir šaubas, ka ar tuvajām nepamanīs?

Pagaidām nav nācies sastapties ar moci, kurš netiktu pamanīts ar tuvajām , pat ja NEDAUDZ pārkāpj plūšmas ātrumu...

Ja kas tad - Eizenšteina iela

Es to lieliski zinu. Tik oriģinālā un tajā laikā tā arī izrunāja - Aizenštain!

Bet tas nemaina lietas būtību - ticamāk, ka tajā negadījumā par vainīgu atzina dāmīti, kas atļāvās nepamanīt agresivu mopēdistu...

1:1 man pirms gada bija tieši tāda pati situācija, citā vietā gan. Mani par vainīgu atzina, pofig, ka mocists nesās apm. 2x virs atļautā ātruma.

es arī esmu par to, ka šitādos gadījumos motocikla vadītāji vienkārši ir jānosit uz vietas ar beisbileni... lai nākamreiz tā vairs nedara.... vismaz morālais gandarījums būs

Aiznštaina un Gaiļezer ielas krustā tikai tas ādas maiss atviegloja traumatalogiem to konstruktoru savākt kopā...

Esmu par akciju - motociklist ieskaties sidometrā divreiz! DIVREIZ!

Un pat, ja esi šaurāks, veiklāks un visādi citādi pārāks satiksmes dalībnieks pirms katra riskantā manevra padomā divreiz! DIVREIZ!

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

es esmu par to, ka motociklistiem ir obligāti jābrauc ar vismaz 4 kvadrātmetri lielu buru.... lai tam bezmotoram pietrūkst jaudas pārsniegt ātrumu....

un ja bura būs policistuzaļā krāsā, tad tos apdalītos nabadziņus visi pamanīs, nevajadzēs slēgāt tālos

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

Man moču braukšana ar tālajiem liekas tikai normāla, jo tā var tos ātrāk un labāk ieraudzīt.

Līdz šim no moču puses nav nācies tikt apžilbinātam.

Kad liku tiesības uz moci, instruktors pat īpaši uzsvēra, ka vislabāk ir braukt ar tālajiem. Arī ceļu policija nekad nesoda, ja mocis brauc pa dienu ar tālajām gaismām.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Moči ar tālajiem – pajāt – netraucē…

Vieglais ar tālajiem – dabū tieši to pašu sejā…

Fūre ar tālajiem – stājamies malā – nav jēgas strīdēties…

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 1 Atbildēt

bet menti ir jādauza tik un tā

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja: Man moču braukšana ar tālajiem liekas tikai normāla, jo tā var tos ātrāk un labāk ieraudzīt.

Līdz šim no moču puses nav nācies tikt apžilbinātam.

Kad liku tiesības uz moci, instruktors pat īpaši uzsvēra, ka vislabāk ir braukt ar tālajiem. Arī ceļu policija nekad nesoda, ja mocis brauc pa dienu ar tālajām gaismām.

tie izstruktori arī ir jādauza ar tām pašām beisbolenēm.... un menti arī.....

p.n.

tiesa mani arī neviens ments nav sodījis par braukšanu ar tālajiem

drags Reģ.: 15.10.2003
0 0 Atbildēt

Op čom pazar?

"16. Ārējās apgaismes ierīču lietošana

174. Diennakts gaišajā laikā mehāniskajiem transportlīdzekļiem, kā arī tramvajiem un trolejbusiem jābrauc ar iedegtiem dienas gaitas, tuvās gaismas vai priekšējiem miglas lukturiem.

cupacup Reģ.: 04.11.2004
0 0 Atbildēt

ja mocim ir eslēgtas tālās gaismas viņu ir vieglāk redzēt, bet nav iespējas noteikt cik tālu viņš ir un cik ātri nāk pretim, janu pašam kādu jāapsteidz. bez mocistiem ir modušies arī sēņotāji, opīši, u.c., svētdienas braucēji!!

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Tieši tā, tālie vēl vairāk traucē uztvert, kas tur brauc un cik tālu atrodas(cik ātri) un vai vispār tas nav kaut kāds atstarojums no spoguļa, saules utt. Koroč egoisti, var jau būt džipistiem netraucē, bet zemākiem auto reāli žilbina. Vēl jau daži ne tikai slēdz tālos, bet pat saregulē savus moča lukturus augstāk , lai "labāka" gaisma arī ar tuvajiem. Mocim tā jau lukturi ir augstāk par lielu daļu vieglo.

+1 arī metu pretī ar tālajiem

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

kad sāk žilbinaat moča tālās gaismas, tad motocikletists ir pārāk tuvu

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

nez, labaak lai taas siikaas mushas mauc ar talaas gaismas lampaam, man nav zheel un netraucee dienaa. jo dazhus pamaniit ir pagruuti. P.S. neesmu akls

1 2 3 4
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti