auto \"pieraksta vieta\" ?

draco Reģ.: 25.07.2002

Sveiki!

varbuut kaads ir saskaaries / peetiijis jautaajumu:

kaa ir ar to "pieraksta vietu" mashiinai, ko ieraksta tehpasee, un no kuras attieciigi pec tam reekina to pat oktu ( kura riigaa ir daargaaka, nekaa kautkaadaa ludzaa, teiksim) - no kurienes un kaa vinju njem? iipashnieka deklareetaa dziivesvieta only, jeb iipsahnieks var nosaukt un ierakstiit tur jebkuru no adreseem kur meedz uztureeties? ja pirmais - kas notiek pie deklareetaas dziivesvietas mainjas? jaamaina tehpase?

 
1 2
Crankshaft Reģ.: 31.10.2004
0 0 Atbildēt

jaaanis

Draco, tu uzsāki šo diskusiju tāpēc tev jāraksta vēstule CSDD un jānoskaidro, kāda mārutka pēc reģistrācijas apliecībā vēl raksta deklarēto dzīves vietu.

==================

A kaadas probleemas? Deklareeto dziivesvietu vai firmas juridisko adresi raksta visur. Kaut kaa tas nevienu neuztrauc

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Crankshaft rakstīja: jaaanis

Draco, tu uzsāki šo diskusiju tāpēc tev jāraksta vēstule CSDD un jānoskaidro, kāda mārutka pēc reģistrācijas apliecībā vēl raksta deklarēto dzīves vietu.

==================

A kaadas probleemas? Deklareeto dziivesvietu vai firmas juridisko adresi raksta visur. Kaut kaa tas nevienu neuztrauc

dzīve rāda, ka tie dati ir pieejami visiem, izņemot "struktūras"

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

kam zekjes? kur zekjes?

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

salidzinu sev ZINAMUS, konkretus piemeerus.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Bazhix rakstīja:

KSI rakstīja:

Bazhix rakstīja:

KSI rakstīja: Ar šo jautājumu vispār ir sviests.

...

... ļāva iziet skati bez OCTA ...

Tad Tev kaut kas nebija Ok ar to OCTA, vai nu arī termiņš beidzās nākošā dienā pēc TA vai tml.

Viņiem tagad kompī on-line viss. Ja nav derīga OCTA, tad kompis nemaz neļauj neko tālāk formēt.

Tas vispār ir forši.

Pēdējos autiņus, ko esmu reģistrējis, vispār easy - no CSDD piezvanu brokerim, nosaucu datus, šamējais iedzen savā OCTA sistēmā, pēc 5min eju maksāt par TA. Vēlāk, vakarā, apmaksāju brokera iesūtīto rēķinu un izdrukāju papīrisko OCTA versiju katram gadījumam.

Kā ir tagad nezinu.

Pagājušā gada oktobrī nopirkta OCTA uz gadu.

Pagājušā gada novembrī, gāju skati, bet mašīna uz tēva vārda, kurš tajā brīdī bija miris. Apskatījās, lika pārreģistrēt. Par OCTAs pārreģistrēšanu neviena vārda.

Iziet neizdevās, jo mašīnai kaut kādas kaites atrada.

Pēc mēneša gāju vēlreiz. Joprojām neko neteica par OCTA . Ok, saprotu, ka datu sinhronizācija var nenostrādāt dažu minūšu laikā, bet ja datu sinhronizācijas nav vairāk kā mēnesi. Tas nav normāli.

Jūlijā policija pastāstīja, ka OCTAs man nav. Apskatījos noteikumus - šiem taisnība. Tiešām nav, bet CSDD, acīmredzot, tas bija pofig..

stājas spēkā civilikums... ar Tēva nāvi spēku zaudē visi līgumi un visas pjlnvaras... max, ko Tu vari izdarīt, pārrakstīt uz sevi, tajā dienā... parasti tas ir grūti, bēru mielasts, uzvalks, zārks un tml figņa... ja to neizdarīsi maksāsi valstij civillikumā noteikto procentu...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

jugasvilli rakstīja:

Slinkais rakstīja:

Sretsked rakstīja:

uupis rakstīja: Piereģistrēt auto pie lauku radiem ir tikai normāla parādība. Kāda mārrutka pēc aparāts jāpieraksta Rīgā, to es nesaprotu. Nu vienīgais ja laukos nav radu. Bet arī šajā gadījumā vari norādīt lauku rajona pasta adresi un pateikt CSDD – ja šamie sūta vēstules uz to adresi tad lai oblikāti liek uz vēstules tekstu – uz pieprasījumu.

1. Tas nav aizliegts.

2. Auto pieraksts pašā būtībā ir kautkas stulbs.

3. Gandrīz katrā miestā ir Rīgas iela numuru var domāt pats.

Latvietis Klasiski Praktiskais.... nevis normāli dzīvot, bet dzīvot visu laiku kādu piejājot...smird tādi.

man gan liekas ka smird 200% uzcenojums octai un kaskai delj dzibesvietas. kapeec buutu jamaksaa?

Ko tu muldi? Kādi 200%? Labākajā gadījumā 50%.

Bet vispār, ja pats ir deklarējies kaut kur pāķos un nespiež vajadzība, tad jā, nav jēgas pārdeklarēties.

Manā skatījumā ir stulbi reģistrēt mašīnu tikai apdrošināšanas dēļ uz radinieka vārda. Vistīrākā santīmsipšana, kura ilgtermiņā neatmaksājas. Pirmkārt, radinieks var sataisīt kādus sūdus un to mašīnu kādā jaukā brīdī nezinot, var atņemt tiesu izpildītājs par, piemēram, nenomaksātu apkures rēķinu. Vai arī radinieks var ar citu auto uzrauties par avārijas vietas atstāšanu vai citu pārkāpumu, par kuru pēc tam uz viņa mantu var vērst piedziņu. Otrkārt, ja vien netaisies mirt vai emigrēt, labāk tomēr domāt, kā krāt sev pašam normālu apdrošināšanas vēsturi, jo apdrošināšanai cenas visticamāk augs un agrāk vai vēlāk mēs pārņemsim Eiropas praksi, ka starpība starp jauniem autovadītājiem/krašeriem un vadītājiem ar labu apdrošināšanas vēsturi būs stipri lielāka. Uz to jau iet. Nupat klientam ar 6. BM klasi taisīju octu par 42 latiem, pirms pusotra gada ar 4. viņam maksāja 190. Varu šeit piesaukt arī savu Īrijas brālēnu, kurš savam 1.6 golfam pirmajā gadā maksāja 2000 EUR, tagad pēc 6 gadiem bez avārijām - ap 500 EUR.

man šito sviestu gadus 7 atpakaļ dzina... tu pac tam tici?

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Latvietis Klasiski Praktiskais.... nevis normāli dzīvot, bet dzīvot visu laiku kādu piejājot...smird tādi.

Atlikt demagoģiju.

Lūdzu paskaidrojiet kur visā tajā ir piejājiens?

Kurš ir piejāts un kādā veidā?

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Un jautājums: vai Stretskedam pašam visi transportlīdzekļi ir reģistrēti Rīgā? Ja jau pats paceļ balsi par piejājieniem?

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

es tiešām nezinu, kā ir tagad, bet pirms pusotra gada, kad pirku savu auto, man uzreiz rakstīja to adresi, kurā esmu deklarējis savu dzīvesvietu. Prasīju, vai var ierakstīt faktisko nevis deklarēto, inspektors teica, ka nevar, jo sistēma no iedzīvotāju reģistra pati paņem nepieciešamo info.

Pirms kādiem 5 gadiem gan atceros, ka mierīgi varēja nosaukt kaut vai izdomātu adresi Zilupē.

Piekrītu, ka tā ir nevien santīmjāšana, bet arī negodīga attieksme pret citiem. Man viena mašīna "deklarēta" Olainē, bet otra - Rīgā. nevarētu teikt, ka par abām maksātu milzīgu OCTA prēmiju. Atšķirība starp radinieka OCTA mašīnai, kas reģistrēta Viesītē, ir max 12 latos.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

jugasvilli rakstīja:

Yetti rakstīja:

jugasvilli rakstīja:

Slinkais rakstīja:

Sretsked rakstīja:

uupis rakstīja: Piereģistrēt auto pie lauku radiem ir tikai normāla parādība. Kāda mārrutka pēc aparāts jāpieraksta Rīgā, to es nesaprotu. Nu vienīgais ja laukos nav radu. Bet arī šajā gadījumā vari norādīt lauku rajona pasta adresi un pateikt CSDD – ja šamie sūta vēstules uz to adresi tad lai oblikāti liek uz vēstules tekstu – uz pieprasījumu.

1. Tas nav aizliegts.

2. Auto pieraksts pašā būtībā ir kautkas stulbs.

3. Gandrīz katrā miestā ir Rīgas iela numuru var domāt pats.

Latvietis Klasiski Praktiskais.... nevis normāli dzīvot, bet dzīvot visu laiku kādu piejājot...smird tādi.

man gan liekas ka smird 200% uzcenojums octai un kaskai delj dzibesvietas. kapeec buutu jamaksaa?

Ko tu muldi? Kādi 200%? Labākajā gadījumā 50%.

Bet vispār, ja pats ir deklarējies kaut kur pāķos un nespiež vajadzība, tad jā, nav jēgas pārdeklarēties.

Manā skatījumā ir stulbi reģistrēt mašīnu tikai apdrošināšanas dēļ uz radinieka vārda. Vistīrākā santīmsipšana, kura ilgtermiņā neatmaksājas. Pirmkārt, radinieks var sataisīt kādus sūdus un to mašīnu kādā jaukā brīdī nezinot, var atņemt tiesu izpildītājs par, piemēram, nenomaksātu apkures rēķinu. Vai arī radinieks var ar citu auto uzrauties par avārijas vietas atstāšanu vai citu pārkāpumu, par kuru pēc tam uz viņa mantu var vērst piedziņu. Otrkārt, ja vien netaisies mirt vai emigrēt, labāk tomēr domāt, kā krāt sev pašam normālu apdrošināšanas vēsturi, jo apdrošināšanai cenas visticamāk augs un agrāk vai vēlāk mēs pārņemsim Eiropas praksi, ka starpība starp jauniem autovadītājiem/krašeriem un vadītājiem ar labu apdrošināšanas vēsturi būs stipri lielāka. Uz to jau iet. Nupat klientam ar 6. BM klasi taisīju octu par 42 latiem, pirms pusotra gada ar 4. viņam maksāja 190. Varu šeit piesaukt arī savu Īrijas brālēnu, kurš savam 1.6 golfam pirmajā gadā maksāja 2000 EUR, tagad pēc 6 gadiem bez avārijām - ap 500 EUR.

man šito sviestu gadus 7 atpakaļ dzina... tu pac tam tici?

Losīt, es ar to katru dienu saskaros, nevis reizi 7 gados.

nafig Tu tirsies?

es negribu cūcības runāt...

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

Par cik octa un kasko palielināsies nākamgad , ja man ir 2 soda punkti , un durvis saskrāpēju ( taisīja amservs)

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja: Pirms kādiem 5 gadiem gan atceros, ka mierīgi varēja nosaukt kaut vai izdomātu adresi Zilupē.

Piekrītu, ka tā ir nevien santīmjāšana, bet arī negodīga attieksme pret citiem.

Negodīga attieksme…

Tātad Latvietis parastais. Dzīvo Mālpilī. Katru dienu piļī uz un no Rīgas. Riņķo pa Rīgu, jo darbs Rīgā. Apdrošināšanu maxā kā laucinieks.

Otrs variants. Pilsētnieks dzīvo Rīgā bet objekti ir pa Latvijas mazpilsētām. Katru dienu šamais piļī riņķī pa Latvijas ārēm un Rīgā iebrauc tikai vakara tumsā pa pustukšām ielām. Pa Rīgu praktiski nemaisās.

Tad jautājums. Kurš šajā gadījumā ir piejāts un kurš piejājējs? Rīdzinieks? Laucinieks? Vai apdrošināšanas sistēma?

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

hm. es dzīvoju pamatā Rīgā, dzīvesvieta reģistrēta pāķos. Tur braukāju pa nedēļas nogalēm un vasarā katru dienu. Laikam apjāju gan apdrošinātāju, gan Rīgas miskastes vedējus. Jo mēslus no pāķiem mēdzu atvest uz Rīgas konteineriem, bet maksu ņem tikai no dzīvoklī reģistrētiem

jaaanis Reģ.: 29.06.2004
0 0 Atbildēt

KSI rakstīja:

Bazhix rakstīja:

KSI rakstīja: Ar šo jautājumu vispār ir sviests.

...

... ļāva iziet skati bez OCTA ...

Tad Tev kaut kas nebija Ok ar to OCTA, vai nu arī termiņš beidzās nākošā dienā pēc TA vai tml.

Viņiem tagad kompī on-line viss. Ja nav derīga OCTA, tad kompis nemaz neļauj neko tālāk formēt.

Tas vispār ir forši.

Pēdējos autiņus, ko esmu reģistrējis, vispār easy - no CSDD piezvanu brokerim, nosaucu datus, šamējais iedzen savā OCTA sistēmā, pēc 5min eju maksāt par TA. Vēlāk, vakarā, apmaksāju brokera iesūtīto rēķinu un izdrukāju papīrisko OCTA versiju katram gadījumam.

Pie pārreģistrēšanas nekāda OCTA, jau n-tos gadus, nav vajadzīga. CSDD paši ir teikuši, ka viņiem nav jākontrolē OCTAs, to kontrolē CP, jo pārrēģistrēt drīkst arī mašīnu, kura nepiedalās ceļu satiksmē.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: Jo mēslus no pāķiem mēdzu atvest uz Rīgas konteineriem...

vo tu nu gan esi pieders

par tavu mēslu izvešanu maksā tās mājas iedzīvotāji, bet visādi pajolīši no laukiem no rīta piegruzī pilnu miskasti ar saviem sūdiem....

un labi vēl ja met miskastē, bet parasti miskastes jau ir pilnas un lauku nabagi (kas nespēj samaksāt par savas pakaļas noslaucīšanu) savus mēslus vienkārši izber zemē pie pilnās miskastes un uzskata, ka nepiedriš vidi

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

nu pag, man tur sieva un viens bērns ir reģistrēti un es maksāju par viņiem.

laukos sen būtu noslēdzis līgumu, bet tie padlas vietējie savācēji prasa stumt konteineru 200m uz lielā ceļa ārā. kur to mierīgi var nofizģīt pa dienu.

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: nu pag, man tur sieva un viens bērns ir reģistrēti un es maksāju par viņiem.

laukos sen būtu noslēdzis līgumu, bet tie padlas vietējie savācēji prasa stumt konteineru 200m uz lielā ceļa ārā. kur to mierīgi var nofizģīt pa dienu.

Tas nozīmē, ka par atkritumu izvešanu maksā par 3 cilvēkiem, a reāli šo pakalpojumu izmanto 4 cilvēki!

Krāpnieks!!!!!!!

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

vispār jau maksā par 2 un lieto 4

10 gadu laikā tā sanāk normāls piķis

bet es parēkināju, ka tāpat iekļaujos šo normatīvu kubikmetros. nevienu dīvānu tur neesmu stiepis. tā kā nekādas krāpšanas nav, tikai optimizācija

Gauss Reģ.: 15.09.2010
0 0 Atbildēt

Es uz kooperatīva misenēm vedu tikai lielgabarīta preci...

KSI Reģ.: 29.10.2003
0 0 Atbildēt

jaaanis rakstīja: Pie pārreģistrēšanas nekāda OCTA, jau n-tos gadus, nav vajadzīga. CSDD paši ir teikuši, ka viņiem nav jākontrolē OCTAs, to kontrolē CP, jo pārrēģistrēt drīkst arī mašīnu, kura nepiedalās ceļu satiksmē.

Precizēju - pārreģistrācijas manā gadījumā bija jauna auto reģistrācijas LV, kur pēc reģistrācijas ir jātaisa TA, un visas šīs aprakstītās manipulācijas ar OCTA tiek veiktas TA kasē.

draco Reģ.: 25.07.2002
0 0 Atbildēt

nez, ko te dazhi njaud par "santiimpisshanu" ( tas vispaar imho ir naturaalu atsaldenju izgudrots un lietojams termins), un kautkaadu tur apcakareeshanu. es wot daudz gadus bez avaarijaam braukaaju. lab, vieglajam uzkraajusies 13 bm klase, ar to itkaa oktas cena diezgan laba sanaak. bet sheku - nopeerku es kravinieku, un tam izraadaas, BM no vieglaas nekaadiigi nepaarnesaas, kaut gan iipashnieks / shoperis tas pat. jaasaak ar defaulto 6 klasi. un gadaa tas maku atvieglo par 120 ls- jaasaka, man taa shajos laikos nav gan nenoziimiigi maza summa.

koroch, es neredzu iemeslu, aiz kura man buutu jaamaksaa paaugstinaata okta cena tikai taapeec, ka deklareetaa vieta man ir pilseetaa. ja es regulaari avaarijas taisiitu vai so - tad gan nebuut godiigi, manaa skatiijumaa. a taa - neredzu neko nosodaamu.

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

jugasvilli rakstīja:

rudens68 rakstīja: Par cik octa un kasko palielināsies nākamgad , ja man ir 2 soda punkti , un durvis saskrāpēju ( taisīja amservs)

soda punkti pofig (pagaidām). kaut kad pirms 3 gadiem runāja, ka drīz ietekmēšot.

octai cena neietekmēsies, ja durvis saskrāpēji tikai sev (pret betona stabu u.tml.). ja, durvis skrāpējot, kādu apbižoji, BM klase samazināsies par 30% (ja pirmais gadījuma gada laikā), nu, un tālākais jau ir atkarīgs no tā, kāda tev tā bija. Ja bija 6 un būs 4, cena pieaugs x2-x4 vismaz, ja, piemēram, no 15. uz 12., tad par kādiem 15 latiem dārgāka varētu būt.

KASKO atkarīgs no kompānijas un izmaksas lieluma. Nevaru konkrēti pateikt.

Pats sakrāpēju uz cementamaisītāja kastes, pašriskks bij ap 100, cik amservs ifam piestādīja nezinu , baisa summa nebij

CyberGhost Reģ.: 29.06.2004
0 0 Atbildēt

rudens68 rakstīja:

jugasvilli rakstīja:

rudens68 rakstīja: Par cik octa un kasko palielināsies nākamgad , ja man ir 2 soda punkti , un durvis saskrāpēju ( taisīja amservs)

soda punkti pofig (pagaidām). kaut kad pirms 3 gadiem runāja, ka drīz ietekmēšot.

octai cena neietekmēsies, ja durvis saskrāpēji tikai sev (pret betona stabu u.tml.). ja, durvis skrāpējot, kādu apbižoji, BM klase samazināsies par 30% (ja pirmais gadījuma gada laikā), nu, un tālākais jau ir atkarīgs no tā, kāda tev tā bija. Ja bija 6 un būs 4, cena pieaugs x2-x4 vismaz, ja, piemēram, no 15. uz 12., tad par kādiem 15 latiem dārgāka varētu būt.

KASKO atkarīgs no kompānijas un izmaksas lieluma. Nevaru konkrēti pateikt.

Pats sakrāpēju uz cementamaisītāja kastes, pašriskks bij ap 100, cik amservs ifam piestādīja nezinu , baisa summa nebij

Vaitad KASKO cenu arī ietekmē BM klases?

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

rudens68

1) ja zaudējumi nav nodarīti trešajai personai, bet gan tikai paša īpašumam, tad BM klasi tas neietekmē;

2) ja izmaksātā apdrošināšanas atlīdzība ir mazāka kā samaksātā apdrošināšanas prēmija, tad visticamāk konkrētā sīkā "ķibele" negatīvi neietekmēs arī nākamā KASKO līguma prēmijas apmēru.

Gauss Reģ.: 15.09.2010
0 0 Atbildēt

Da viss tas ir fuflo, ka tikai eksperts ir savējais vai runājams...

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti