Ziema un idiņi

Dark_Side Reģ.: 25.06.2003
 
1.. 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ..25
Dark_Side Reģ.: 25.06.2003
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

WALA rakstīja:

Nu ja tas nebija kāds kas no sānceļa izlīda tev priekšā, gribas pajautāt - tu ko pie stūres dari, vai ar kādu ātrumu braucam ?!?!?

Bet vot tos kas jeļi velkas izlīduši tev priekšā no sānceļa kur drīkst vilkt ar 90, tos gan vajag slānīt, pats bišku strjomu parāvu uz vienu tādu, bet nekas - nobremzēju.

Es jau nesaku, ka pats nebiju vainīgs - ātrums ~100 un likās, ka priekšābraucējam ir kādi 70. Diemžēl nebija, un ledus izrādījās daudz nopietnāks, nekā likās braucot. Katrā gadījumā līdz 70 nometu, bet joprojām strauji (!) tuvojos...

nu re kā KASKO būtu noderējis... tikai nesāc pūst, ka ne... kā jau reiz te man klārēji ja riepa normāla un ar apdomu un fanāziju visu izklāstītu apdrošinātājam, visu saņemtu līdz pēdējai kapeiciņai

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

nebij tas pats koks, gar kuru tu tumsā ar fuksīti ložņāji?

Bams Reģ.: 28.02.2005
0 0 Atbildēt

rudens68 rakstīja:

Statos vēl kās foruma ,kurš atceras padomjlaikus

Kurš ta neatcerās padumjos laikus Neesmu gan vēl tik vecs- tikai 40 stukņet pēc pāris gadiem

Bams Reģ.: 28.02.2005
0 0 Atbildēt

WALA rakstīja:

Tos ko tu nosauci par pikapiem patiesībā arī sauc par universāļiem, kombi vai station vagoniem atkarībā no kuras pasaules daļas tu nāc, bet par pikapiem tos sauca hmm, kā lai pieklājīgāk pasaka ... nejēgas.

Vēl par hetčbekiem ("lūk-pakaļām") būtu pieņemami tos unversāļus saukt, bet ne jau par pikapiem.

Nu jā, tas jau skaidrs un tagad to zin visi, man likās, un nelasīju tēmu no sākuma, ka runa par padumjajiem laikiem, kad tādas lietas zināja ne visi.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

rudens68 rakstīja:

Par tiem nejēgām Tu drusku šauj pār strīpu . Padomlaikos daudz ko sauca tautā savādāk kā oficiāli . To pašu 1-o žiguli , tauta iekš RUS vēljoprojām sauc par KAPEIKA

Cik Tev gadi ?

Cik gadus vajag ??? bišk pāri 30-tiem.

Es kādreiz ļoti daudz krievu izdevumus lasīju par un ap auto un tehniku, un godīgi sakot nekad neesmu nevienu sev apkārt dzirdējis VAZ 2102 saucam par pikapu ...

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

WALA rakstīja:

rudens68 rakstīja:

Par tiem nejēgām Tu drusku šauj pār strīpu . Padomlaikos daudz ko sauca tautā savādāk kā oficiāli . To pašu 1-o žiguli , tauta iekš RUS vēljoprojām sauc par KAPEIKA

Cik Tev gadi ?

Cik gadus vajag ??? bišk pāri 30-tiem.

Es kādreiz ļoti daudz krievu izdevumus lasīju par un ap auto un tehniku, un godīgi sakot nekad neesmu nevienu sev apkārt dzirdējis VAZ 2102 saucam par pikapu ...

Nu nez - man bērnībā otro un ceturto žigsi nesauca, ne par vagonu, ne par karavanu, bet tikai par pikapu.

Krieviem bija savs viedoklis, kas ir pikaps. Un Man bija liels pārsteigums uzzināt, ka pikaps ir vāģis ar kravaskasti...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

rudens68 rakstīja: Un kur tad nesenā pagātnē.. audi muciņa, urka .

kāda muciņa

ziepjutrauks

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

WALA rakstīja:

rudens68 rakstīja:

Par tiem nejēgām Tu drusku šauj pār strīpu . Padomlaikos daudz ko sauca tautā savādāk kā oficiāli . To pašu 1-o žiguli , tauta iekš RUS vēljoprojām sauc par KAPEIKA

Cik Tev gadi ?

Cik gadus vajag ??? bišk pāri 30-tiem.

Es kādreiz ļoti daudz krievu izdevumus lasīju par un ap auto un tehniku, un godīgi sakot nekad neesmu nevienu sev apkārt dzirdējis VAZ 2102 saucam par pikapu ...

Es savukārt maz lasīju krievu izdevumus un vecākiem auto nebij , protams žurnālu za ruļom ,ja bij iespēja šķirstīju , bet līdz tādiem smalkumiem kā universālis , vagons , hečbeks toreiz neaizlasījos. Es tajā žurnālā vairāk uz tām dažām ārzemju auto bildītēm skatījos un pasapņoju .....

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

rudens68 rakstīja: Un kur tad nesenā pagātnē.. audi muciņa, urka .

kāda muciņa

ziepjutrauks

Nu jā ....pareizāk ziepjutrauks , tas daudz plašāk . Nezinu no kurienes man atmiņā uzplaiksnīa ...muciņa

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja:

WALA rakstīja:

rudens68 rakstīja:

Par tiem nejēgām Tu drusku šauj pār strīpu . Padomlaikos daudz ko sauca tautā savādāk kā oficiāli . To pašu 1-o žiguli , tauta iekš RUS vēljoprojām sauc par KAPEIKA

Cik Tev gadi ?

Cik gadus vajag ??? bišk pāri 30-tiem.

Es kādreiz ļoti daudz krievu izdevumus lasīju par un ap auto un tehniku, un godīgi sakot nekad neesmu nevienu sev apkārt dzirdējis VAZ 2102 saucam par pikapu ...

Nu nez - man bērnībā otro un ceturto žigsi nesauca, ne par vagonu, ne par karavanu, bet tikai par pikapu.

Krieviem bija savs viedoklis, kas ir pikaps. Un Man bija liels pārsteigums uzzināt, ka pikaps ir vāģis ar kravaskasti...

tauta savs viedoklis....

zavodam bija savs... russiancars.lefora.com/...

brmbrmm Reģ.: 24.07.2009
0 0 Atbildēt

EZ rakstīja: nekvalitatiffs photoshops, nekas vairaak

Šitais nav fotošops?

miljons.com/...

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

modena rakstīja:

Palaidniex rakstīja:

WALA rakstīja:

rudens68 rakstīja:

Par tiem nejēgām Tu drusku šauj pār strīpu . Padomlaikos daudz ko sauca tautā savādāk kā oficiāli . To pašu 1-o žiguli , tauta iekš RUS vēljoprojām sauc par KAPEIKA

Cik Tev gadi ?

Cik gadus vajag ??? bišk pāri 30-tiem.

Es kādreiz ļoti daudz krievu izdevumus lasīju par un ap auto un tehniku, un godīgi sakot nekad neesmu nevienu sev apkārt dzirdējis VAZ 2102 saucam par pikapu ...

Nu nez - man bērnībā otro un ceturto žigsi nesauca, ne par vagonu, ne par karavanu, bet tikai par pikapu.

Krieviem bija savs viedoklis, kas ir pikaps. Un Man bija liels pārsteigums uzzināt, ka pikaps ir vāģis ar kravaskasti...

tauta savs viedoklis....

zavodam bija savs... russiancars.lefora.com/...

Nebūšu pareizā nosaukuma specs, bet varbūt tas ir eksporta variants .

drags Reģ.: 15.10.2003
0 0 Atbildēt

rudens68 rakstīja:

modena rakstīja:

Palaidniex rakstīja:

WALA rakstīja:

rudens68 rakstīja:

Par tiem nejēgām Tu drusku šauj pār strīpu . Padomlaikos daudz ko sauca tautā savādāk kā oficiāli . To pašu 1-o žiguli , tauta iekš RUS vēljoprojām sauc par KAPEIKA

Cik Tev gadi ?

Cik gadus vajag ??? bišk pāri 30-tiem.

Es kādreiz ļoti daudz krievu izdevumus lasīju par un ap auto un tehniku, un godīgi sakot nekad neesmu nevienu sev apkārt dzirdējis VAZ 2102 saucam par pikapu ...

Nu nez - man bērnībā otro un ceturto žigsi nesauca, ne par vagonu, ne par karavanu, bet tikai par pikapu.

Krieviem bija savs viedoklis, kas ir pikaps. Un Man bija liels pārsteigums uzzināt, ka pikaps ir vāģis ar kravaskasti...

tauta savs viedoklis....

zavodam bija savs... russiancars.lefora.com/...

Nebūšu pareizā nosaukuma specs, bet varbūt tas ir eksporta variants .

Tā jau arī bija... eksportam bija Lada, CCCP - Žigulis, 2 un 4 žikus visi sauca par pikapiem

Dark_Side Reģ.: 25.06.2003
0 0 Atbildēt

jugasvilli rakstīja:

Dark_Side rakstīja:

Seene rakstīja:

WALA rakstīja:

Nu ja tas nebija kāds kas no sānceļa izlīda tev priekšā, gribas pajautāt - tu ko pie stūres dari, vai ar kādu ātrumu braucam ?!?!?

Bet vot tos kas jeļi velkas izlīduši tev priekšā no sānceļa kur drīkst vilkt ar 90, tos gan vajag slānīt, pats bišku strjomu parāvu uz vienu tādu, bet nekas - nobremzēju.

Es jau nesaku, ka pats nebiju vainīgs - ātrums ~100 un likās, ka priekšābraucējam ir kādi 70. Diemžēl nebija, un ledus izrādījās daudz nopietnāks, nekā likās braucot. Katrā gadījumā līdz 70 nometu, bet joprojām strauji (!) tuvojos...

nu re kā KASKO būtu noderējis... tikai nesāc pūst, ka ne... kā jau reiz te man klārēji ja riepa normāla un ar apdomu un fanāziju visu izklāstītu apdrošinātājam, visu saņemtu līdz pēdējai kapeiciņai

nezinu ko tu tur viņam piedāvāji, bet, ja sēne būtu paņēmis ar paša risku (ifu, seesamu, ergo, piemēram), tad bufera remonts to visticamāk nenosegtu, bet viņa 8-9 vai cikturgadīgajai mašīnai buferi neviens nemainītu. tā ka, vismaz šajā gadījumā būtu vērts apdrošinātāju iesaistīt tad, ja būtu vēl miglinieks vai lukturis.

no otras puses - ja sēnem šāds gadījums notiek reizi 10 gados, tad viņam ir daudz izdevīgāk par savu naudu to taisīt.

bet tāda jau ir tā aptirsināšanas jēga - tu to ņem, lai saldāks miegs, ja neesi pārliecināts par savām spējām un ka ar mašīnu, māju vai dajebko kaut kas tomēr var notikt.

man te nesen viens paziņa arī vicināja pirkstiņus, ka viņam 17. BM, 30 gadu stāžs, neviena avārija un nekas traks jau nenotikšot. Un 2 nedēļas pēc auto iegādes viņa mašīnai koks uzkrita virsū.

a nak ir vajadzīgs pašrisks??? man KASKO ir tikai bez pašriska pilnīgi visam. un 15 Ls mēnesī... un galva vispār nesāp kas un kā... bet sēņveidīgie... jā... labāk maksā piedzērušam sargam daudzstāveņu pagalmu stāvvietās 20 Ls mēnesī par to, ka abi ar suni apmīž mašīnu. un ja piemirstas kādu mēnesi samaksāt tad autosam piešķiļ uguni bija jau te reiz diskusija par to, kā šie ņēmās pa īstam man tak po

Gauss Reģ.: 15.09.2010
0 0 Atbildēt

Ja runājam par padomju laikiem, tad K700 ievilka džoni apdīrāto, kuram bija piemetušās iesnas. Vot tā. Pēc tam džonis atsila un mēģināja pacīnīties ar K700, bet ar kaunu zaudēja.

Nu i jēga no 100 reizes dārgākas tehnikas?

Vadoņa spriedums īpaši velkomēts...

Gauss Reģ.: 15.09.2010
0 0 Atbildēt

Dark_Side rakstīja:

jugasvilli rakstīja:

Dark_Side rakstīja:

Seene rakstīja:

WALA rakstīja:

Nu ja tas nebija kāds kas no sānceļa izlīda tev priekšā, gribas pajautāt - tu ko pie stūres dari, vai ar kādu ātrumu braucam ?!?!?

Bet vot tos kas jeļi velkas izlīduši tev priekšā no sānceļa kur drīkst vilkt ar 90, tos gan vajag slānīt, pats bišku strjomu parāvu uz vienu tādu, bet nekas - nobremzēju.

Es jau nesaku, ka pats nebiju vainīgs - ātrums ~100 un likās, ka priekšābraucējam ir kādi 70. Diemžēl nebija, un ledus izrādījās daudz nopietnāks, nekā likās braucot. Katrā gadījumā līdz 70 nometu, bet joprojām strauji (!) tuvojos...

nu re kā KASKO būtu noderējis... tikai nesāc pūst, ka ne... kā jau reiz te man klārēji ja riepa normāla un ar apdomu un fanāziju visu izklāstītu apdrošinātājam, visu saņemtu līdz pēdējai kapeiciņai

nezinu ko tu tur viņam piedāvāji, bet, ja sēne būtu paņēmis ar paša risku (ifu, seesamu, ergo, piemēram), tad bufera remonts to visticamāk nenosegtu, bet viņa 8-9 vai cikturgadīgajai mašīnai buferi neviens nemainītu. tā ka, vismaz šajā gadījumā būtu vērts apdrošinātāju iesaistīt tad, ja būtu vēl miglinieks vai lukturis.

no otras puses - ja sēnem šāds gadījums notiek reizi 10 gados, tad viņam ir daudz izdevīgāk par savu naudu to taisīt.

bet tāda jau ir tā aptirsināšanas jēga - tu to ņem, lai saldāks miegs, ja neesi pārliecināts par savām spējām un ka ar mašīnu, māju vai dajebko kaut kas tomēr var notikt.

man te nesen viens paziņa arī vicināja pirkstiņus, ka viņam 17. BM, 30 gadu stāžs, neviena avārija un nekas traks jau nenotikšot. Un 2 nedēļas pēc auto iegādes viņa mašīnai koks uzkrita virsū.

a nak ir vajadzīgs pašrisks??? man KASKO ir tikai bez pašriska pilnīgi visam. un 15 Ls mēnesī... un galva vispār nesāp kas un kā... bet sēņveidīgie... jā... labāk maksā piedzērušam sargam daudzstāveņu pagalmu stāvvietās 20 Ls mēnesī par to, ka abi ar suni apmīž mašīnu. un ja piemirstas kādu mēnesi samaksāt tad autosam piešķiļ uguni bija jau te reiz diskusija par to, kā šie ņēmās pa īstam man tak po

Starp citu, koku var iztiesāt tāpat, bez kasko, tā ka nepūderē smadzenes, brokerīt...

nazurbajev Reģ.: 03.01.2007
0 0 Atbildēt

Gauss rakstīja: Ja runājam par padomju laikiem, tad K700 ievilka džoni apdīrāto, kuram bija piemetušās iesnas. Vot tā. Pēc tam džonis atsila un mēģināja pacīnīties ar K700, bet ar kaunu zaudēja.

Nu i jēga no 100 reizes dārgākas tehnikas?

Vadoņa spriedums īpaši velkomēts...

A vadons tak e-suicīdu izdarīja.

nazurbajev Reģ.: 03.01.2007
0 0 Atbildēt

E-suicīds

Gauss Reģ.: 15.09.2010
0 0 Atbildēt

nazurbajev rakstīja:

Gauss rakstīja: Ja runājam par padomju laikiem, tad K700 ievilka džoni apdīrāto, kuram bija piemetušās iesnas. Vot tā. Pēc tam džonis atsila un mēģināja pacīnīties ar K700, bet ar kaunu zaudēja.

Nu i jēga no 100 reizes dārgākas tehnikas?

Vadoņa spriedums īpaši velkomēts...

A vadons tak e-suicīdu izdarīja.

Tad jau jāliek stavkas, cik ilgi izturēs...

p.s. es jau arī no Jaunā gada mēģināšu sākt jaunu dzīvi...

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

neuzlāpīsies?

skat, ka nebeidzas bēdīgi.

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

nazurbajev rakstīja: E-suicīds

vajadzēja takš ziņu sataisīt- citādi cilvēki gaid... bet viņš nenāk

nazurbajev Reģ.: 03.01.2007
0 0 Atbildēt

Gauss rakstīja:

nazurbajev rakstīja:

Gauss rakstīja: Ja runājam par padomju laikiem, tad K700 ievilka džoni apdīrāto, kuram bija piemetušās iesnas. Vot tā. Pēc tam džonis atsila un mēģināja pacīnīties ar K700, bet ar kaunu zaudēja.

Nu i jēga no 100 reizes dārgākas tehnikas?

Vadoņa spriedums īpaši velkomēts...

A vadons tak e-suicīdu izdarīja.

Tad jau jāliek stavkas, cik ilgi izturēs...

p.s. es jau arī no Jaunā gada mēģināšu sākt jaunu dzīvi...

Da pokui stavkas... viņa turpmākais statuss enī vei būs- vizdegunīgais kurmis ar aptirstajām pakaļkājām.

Bet par to, ka viņš te kaut kad parādīsies, šaubu nav nekādu. Viņš taču ir atkarīgs.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Dark_Side rakstīja:

Seene rakstīja:

WALA rakstīja:

Nu ja tas nebija kāds kas no sānceļa izlīda tev priekšā, gribas pajautāt - tu ko pie stūres dari, vai ar kādu ātrumu braucam ?!?!?

Bet vot tos kas jeļi velkas izlīduši tev priekšā no sānceļa kur drīkst vilkt ar 90, tos gan vajag slānīt, pats bišku strjomu parāvu uz vienu tādu, bet nekas - nobremzēju.

Es jau nesaku, ka pats nebiju vainīgs - ātrums ~100 un likās, ka priekšābraucējam ir kādi 70. Diemžēl nebija, un ledus izrādījās daudz nopietnāks, nekā likās braucot. Katrā gadījumā līdz 70 nometu, bet joprojām strauji (!) tuvojos...

nu re kā KASKO būtu noderējis... tikai nesāc pūst, ka ne... kā jau reiz te man klārēji ja riepa normāla un ar apdomu un fanāziju visu izklāstītu apdrošinātājam, visu saņemtu līdz pēdējai kapeiciņai

o, jā... Šausmīgi būtu noderējis. 1,20Ls par jaunu numura rāmīti tagad jānoraksta zaudējumos

kolumbs Reģ.: 27.12.2005
0 0 Atbildēt

jugasvilli rakstīja:

Gauss rakstīja: koku var iztiesāt tāpat, bez kasko

tāāāāāā, no šīs vietas sīkāk, lūdzu...

Atrodam zemes īpašnieku uz kura zemes atradās koks.

Atrodam likumu vai pašvaldības saistošos noteikumus, kas nosaka, pienākumu īpašniekam nozāģēt bīstamos kokus.

Secinam, ka koks bija bīstams un netika nozāģēts laicīgi, tāpēc ir radušies zaudējumi.

Ceļam prasību tiesā.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

kolumbs rakstīja:

jugasvilli rakstīja:

Gauss rakstīja: koku var iztiesāt tāpat, bez kasko

tāāāāāā, no šīs vietas sīkāk, lūdzu...

Atrodam zemes īpašnieku uz kura zemes atradās koks.

Atrodam likumu vai pašvaldības saistošos noteikumus, kas nosaka, pienākumu īpašniekam nozāģēt bīstamos kokus.

Secinam, ka koks bija bīstams un netika nozāģēts laicīgi, tāpēc ir radušies zaudējumi.

Ceļam prasību tiesā.

secināt, ka koks bijis bīstams un netika nozāģēts būs pagrūti. Jo tas gan jau ir sen utilizēts.

1.. 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ..25
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti