Kādu auto izvēlēties?

Bracus Reģ.: 09.08.2004

Tātad lieta sekojoša.

Esmu samērā veiksmīgi atbrīvojies no sava iepriekšējā auto. Nevarētu teikt vecā, jo auto tomēr bija samērā jauns. Bet pārdošanas iemesls vairāk bija saistīts lai atbrīvotos no līzinga saistībām.

Un šobrīd esmu cita auto meklējumos.

Prasības:

1. Pilnīgi noteikti auto nedrīkst būt ar 3 durvīm. Un tas nedrīkst būt mazauto. Respektīvi nederēs A3, A4, Mazda 3 vai 323, Mitsu lancer utt. domu var uztvert. Jo ģimenē ir sīcis 4g. kuru iesēdinot aizmugurē autokrēsliņā kājas šajos auto liecas 3 līkumos un krēsls tiek visu laiku spārdīts.

2. 99% priekšroka universālim, apvidus auto vai minivenam.

3. Vēlams lai pārvietošanās izmaksas nebūtu pārlieku lielas.

Iepriekš pārvietošanās degvielas izteiksmē izmaksāja apmēram 5 Ls/ 100 km. Nu tātad nebūšu mierā ja degvielā izies 10 Ls/100 km.

4. Budžets +/- 3000 Ls. Protams cipars dažus simtus var staigāt uz abām pusēm.

5. Vēlamais auto vecums ap 2000 gadu. Tā teikt uz leju īpaši negribētos Max pāris gadi.

Tātad Welcome ar ieteikumiem.

P.S. Neesmu īsts Vācu auto piekritējs, bet variantus izskatīšu. Iepriekš esmu pārvietojies tikai ar Japāņu automašīnām. Bet tagad meklējot auto tā 100% neviens no Japāņiem nav iekritis acīs tāpēc apskatīšu jebkuru variantu.

 
1.. 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ..22
Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

GB12 rakstīja:

Šādu

www.ss.lv/...

Vēl kroplīgāka skata auto laikam cilvēce nav redzējusi un ilgi neredzēs! Bet atrodas kas tos pērk un galvenais cer pārdot!!

nu ja būtu jaizvelas starp espasi un muļķupļe tad labāk tas muļķis, vismas prikolīgi priekšā trijata sēdēt. man liekas jautri

taaneko iegrimis ta reņa aizstavēšanai... nu pesec vienkāršī, ja ta miskaste vel milionu maksāja

sarashkins Reģ.: 01.08.2009
0 0 Atbildēt

Varbūt, skaties kādu no šiem?

www.ss.lv/...

www.ss.lv/...

www.ss.lv/...

www.ss.lv/...

www.ss.lv/...

www.ss.lv/...

Kamēr būsi izvēlējies un atradis ĪSTO, tās būs jau nokritušas līdz vajadzīgai cenu kategorijai!

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

GB12 rakstīja:

Šādu

www.ss.lv/...

Vēl kroplīgāka skata auto laikam cilvēce nav redzējusi un ilgi neredzēs! Bet atrodas kas tos pērk un galvenais cer pārdot!!

jaa tur tev taisniba, vel kropligaks ir tikai ford scorpio

snabulis Reģ.: 18.11.2007
0 0 Atbildēt

A,Pords galay ķisels neder,ļoti laps-apdare kā vojadžerī-vienkārša no pag. gadsimta tik opcijas un sēdvietas mazāk,patērē ķiseli mazāk kā vojager un pēc skata bezpersonisks ģimenes auto

Bracus Reģ.: 09.08.2004
0 0 Atbildēt

Previa domāta bij.

Bracus Reģ.: 09.08.2004
0 0 Atbildēt

sarashkins rakstīja:

www.ss.lv/...

Šis vispār dizainiski patīk. Bet cenā neiekļaujas neviens kas piedāvājumā. Šos jau esmu skatījies.

Bracus Reģ.: 09.08.2004
0 0 Atbildēt

snabulis rakstīja: A,Pords galay ķisels neder,ļoti laps-apdare kā vojadžerī-vienkārša no pag. gadsimta tik opcijas un sēdvietas mazāk,patērē ķiseli mazāk kā vojager un pēc skata bezpersonisks ģimenes auto

Nu ar šiem (visiem trijiem) ir tā. Kaut kā nesaista ne dizains, ne iekšēji ne arī kopumā. Drusku esmu apskatījis tādus variantus, bet tomēr esmu pateicis viņiem nē.

Pie mājas jau 3 tādi stāv. Negribu būt ceturtais, nepatīk pāra cipari

Un pašā sākumā jau teicu par DE auto. Kā jau te citi saka un arī man viņi liekas tādi tautas un kolchoznieku auto. Nu visi VW. Vienmēr emu viņus noliedzis. Visi domās kas es saspiedies ka tādu nopirkšu. Apkārtējie atgādinās ka iepriekš esmu teicis ka nebraukšu ar VW bet tagad pats nopērku.

robchix Reģ.: 04.03.2002
0 0 Atbildēt

Cik lasiiju, neviens te it kaa nev piedaavaajis shaadu aparaatu:

www.ss.lv/...

Praktiski tiirs amerikaanis, Chewrolet Ventura, razhots amerikaa, tikai ar Opelja embleemaam un motoru.

Kaadu laiku lietoju pats, choms lieto jau gadus5 Opelja motori principaa ir gan izturiigi, gan ekonomiski, abi, gan benziins, gan diizelis. Protams ir kaut kaada 3litriigaa versija ar V6, pamatiigi nopakoti. ar visaadaam elektrofiichaam, bet nu par to motoru nekaa nemaaceeshu saciit.

Principaa ljoti labs auto, man bija ar Francijaa jaunam uzstaaditu gaazes iekaartu, kas veelaak tika nomainiita pret jaunaaku ar ieshprici. Lielais balons (80l) zapaskas vietaa, ar vienu uzpildi piekrauts liidz luupai vareeja liidz Varshavai aizbraukt un gaaja lopaa. Nekaadu probleemu ar detaljaam nebija, galvenaa suudziiba man bija par suudiigu apsildi ziemaa, termostata nomainja neko daudz neliidzeeja, iespeejams ka taa bija konkreetaa auto probleema, choms nesuudzaas. Sameeraa pilnveertiigs 7 vietiigs auto, tiesa 7 vietiigajaa versijaa vietas bagaazhai vairs iipashi nav. Benkji njjemaas aaraa pa vienam jebkaadaas kombnaacijaas, 5 vietiigajaa versijaa saliekot benkjus (nenjemot aaraa) var dabuut milziigu bagaazhas nodaliijumu tkai nedaudz mazaaku nekaa benkjus iznjemot. Gaita tipiski amerikaaniska, liigana. Grand versija (garaa) i r mekleejama tikai amerikanim tam pasham Ventura, tur attieciigi lielais motors, automaats un ekstras, ieskaitot automaatiskaas bidaamaas durvis utt.

Ja buutu jaaizveelaas tagad saliidzinoshi leets uzticams, un ietilpiigs minivens, izveele visdriizaak atkal kristu uz sho. Zheel, ka razhoja tikai liidz 99 gadam.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Pie mājas jau 3 tādi stāv. Negribu būt ceturtais, nepatīk pāra cipari

Māņticīgs, tātad auto izvēle neiet uz racionāliem pamatiem.

Un pašā sākumā jau teicu par DE auto. Kā jau te citi saka un arī man viņi liekas tādi tautas un kolchoznieku auto. Nu visi VW. Vienmēr emu viņus noliedzis. Visi domās kas es saspiedies ka tādu nopirkšu. Apkārtējie atgādinās ka iepriekš esmu teicis ka nebraukšu ar VW bet tagad pats nopērku.

Jebkurš psihologs pateiks, ka kaut kas ar tavu dzīves uztveri nav kārtībā. "Visi domās", "apkārtējie atgādinās". Tad ko tev vajag, normālu auto vai krāna pagarinātāju?

sarashkins Reģ.: 01.08.2009
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja:

Tad ko tev vajag, normālu auto vai krāna pagarinātāju?

Bet ir taču labi, ja var dabūt divi vienā!

sarashkins Reģ.: 01.08.2009
0 0 Atbildēt

No otras puses - cilvēks meklē Auto, nevis auto+saīsinātāju!

Bracus Reģ.: 09.08.2004
0 0 Atbildēt

To robchix:

Redz kā jāsakrīt. Tagad lasu komentus un uzduros šim modelim Opel Sintra. Šorīt vedu sīko uz dārziņu un tur viens tāds jau stāv atvedis sīko. Ejot garām nopētu un redzu ka bīdāmās durvis utt. Vēl nodomāju O tāds nav piedāvāts. Aiziešu mājās un apskatīšos kas tur ir ar šiem. Kas tiek vispār piedāvāts. Un redz arī tu piedāvā šo variantu.

Tūlīt uzmetīšu aci uz piedāvājumu.

Bracus Reģ.: 09.08.2004
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja:

Māņticīgs, tātad auto izvēle neiet uz racionāliem pamatiem.

Nu tas bij uzrakstīts prikola pēc.

Nu nepatīk man tie auto un viss. Tātad netiek apspriests. Ja kādam liekas savādāk tad paņemiet izvērtējiet paši. Salīdziniet cik maksā daudz maz normālas komplektācijas Sharāns un cik maksā kāds cits līdzīgs auto. Un pieļauju ka citu marku pa tādu summu jau var dabūt ar kosmisku aprīkojumu. Piemēram to pašu CV.

Gauss Reģ.: 15.09.2010
0 0 Atbildēt

Šitāds neder?

www.ss.lv/...

Var ielikt gāzi ekonomijai vai braukt pie brataniem pēc lētā benzīna.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Bracus rakstīja:

GB12 rakstīja:

Māņticīgs, tātad auto izvēle neiet uz racionāliem pamatiem.

Nu tas bij uzrakstīts prikola pēc.

Nu nepatīk man tie auto un viss. Tātad netiek apspriests. Ja kādam liekas savādāk tad paņemiet izvērtējiet paši. Salīdziniet cik maksā daudz maz normālas komplektācijas Sharāns un cik maksā kāds cits līdzīgs auto. Un pieļauju ka citu marku pa tādu summu jau var dabūt ar kosmisku aprīkojumu. Piemēram to pašu CV.

Labi, labi, tie 3 brālīši arī būtu pēdējie, uz ko es skatītos, ja man vajadzētu tāda tipa auto... Pie tam, tiem arī visai bēdīga slava ir.

Bracus Reģ.: 09.08.2004
0 0 Atbildēt

To GB12:

Nu vot redz. Es prasu lai iesaka normālu variantu bet beigās izrādās ka gribi ieteikt kaut ko tādu uz ko pats nekad neskatītos.

Man arī gadījies dzirdēt visādas lietas. Tāpēc tiem uzmanību nepievēršu. Vienu brīdi par cik nebija īsti citi varianti domāju apskatīšos. Paņēmu saliku pēc cenas un paskatījos dažus kas cenā ap 3000 Ls. Sapratu ka tādu noteikti negribu. Pliki kā celis kā te citi saka.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Bracus rakstīja: To GB12:

Nu vot redz. Es prasu lai iesaka normālu variantu bet beigās izrādās ka gribi ieteikt kaut ko tādu uz ko pats nekad neskatītos.

ne runa gāja tieši par minētajiem auto, bet par taviem apsvērumiem - vienkārši ieironizēju par "ceturtais auto - pāra cipars" un "citi padomās, ka es..."

Gauss Reģ.: 15.09.2010
0 0 Atbildēt

Neizskatās, ka te kāds kautko grib pirkt. Tāda salmu kulšana....

Gauss Reģ.: 15.09.2010
0 0 Atbildēt

Pa 3000 Ls sanāk ļoti labs jauns 50 cc rollis. Varbūt tas būs īstais

Bracus Reģ.: 09.08.2004
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja: ne runa gāja tieši par minētajiem auto, bet par taviem apsvērumiem - vienkārši ieironizēju par "ceturtais auto - pāra cipars" un "citi padomās, ka es..."

Nu bet nevar jau visu laiku tik nopietni. Jāpiemet jau kāda dzirksts humoram arī. Citādi jau var saiet sviestā apskatot simtiem variantu. Man jau sieva saka ka apnikusi viņai tā mašīnas meklēšana. Prasu kā tev šis, kā tev šis. Viņai jau galvā esot pilnīga putra. Stadija jau tāda: da vienalga ko ka tik savs auto. Lai nav jābraukā ar svešu auto bet pēc iespējas ātrāk savs un miers.

Bracus Reģ.: 09.08.2004
0 0 Atbildēt

Starp citu viens jautājums tiem kas te rēja par Renault Scenic.

Vai jūs esat šajā auto sēdējuši un izbraukuši ar to?

Es vienu apskatīju. Un ziniet kaut kas tajā auto ir. Pat nezinu kas, bet vispār auto kā tāds bija tīri simpatizējošs. Neko nevaru teikt par kaut kādām tehniskām lietām un niansēm, bet tiešām likās ka tādu varētu iekļaut variantu sarakstā. Tiesa apskatītais nebija tāds ko varētu pirkt. Visādas šaizītes utt.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Braucis neesmu (pie stūres), sēdējis esmu... Nepatīk...

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

skumji ka latvietis savā massā palicis par muļķi, un lietas izvēlas pec ārējā skata. ka tik smuks, un kajmiņam skauž, pofig ka tehnisi tā lamata ir drausmīga. pilnīgi raudiens nāk

Bracus Reģ.: 09.08.2004
0 0 Atbildēt

Slinkais rakstīja: skumji ka latvietis savā massā palicis par muļķi, un lietas izvēlas pec ārējā skata. ka tik smuks, un kajmiņam skauž, pofig ka tehnisi tā lamata ir drausmīga. pilnīgi raudiens nāk

Un kas ta tik drausmīgs ir tai lamatai?

Par cik nav nekāda darīšana ar tādiem bijusi tad varbūt padalīsies pieredzē.

Un neviens neteica ka esmu viņu izvēlējies. Bet teicu ka kaut kas tajā auto bija tāds kas paņēma. Kas .... nezinu. Savādāks nekā citi jeb vēl kaut kas. Bet vari apstāstīt sīkāk kāds ir tas auto ja jau tu esi lietas kursā.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Slinkais rakstīja: skumji ka latvietis savā massā palicis par muļķi, un lietas izvēlas pec ārējā skata. ka tik smuks, un kajmiņam skauž, pofig ka tehnisi tā lamata ir drausmīga. pilnīgi raudiens nāk

nejau visi ir bomzhi kuriem jaskaita santimi un jabrauc ar visadiem golfiem, pofig ka pec zarka izskatas, galvenais jau ka amortizatori leeti

1.. 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ..22
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti