Rolleris uz ietves un likums

BadAss Reģ.: 27.09.2006

Pēc manas saprašanas ar mopēdu (arī rolleri

 
1 2 3 4 5
nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

Pēc manas saprašanas no Bucefala teksta neko nevar saprast

BadAss Reģ.: 27.09.2006
0 0 Atbildēt

Bļoda. Tagad visa tā pentere jāraksta vēlreiz...

Kazimirs_Skuja Reģ.: 12.08.2006
0 0 Atbildēt

skaidra lieta!

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

nevajag, neraksti... tā ir zīme no augšas, tjipa kam lamts rāpot, būs lidot tikai no pendeles...

BadAss Reģ.: 27.09.2006
0 0 Atbildēt

Bucefals rakstīja: Pēc manas saprašanas ar mopēdu (arī rolleri

Pēc manas saprašanas ar mopēdu (arī rolleri mazāku par 50 m3) pa ietvēm braukt nevajadzētu.

Tomēr, papētot likumus, izskatās, ka tas nav tik strikti noteikts.

Juridiski ir ta, ka atļauts viss, kas nav aizliegts?

No Ceļu satiksmes likuma:

"11) mehāniskais transportlīdzeklis — pašgājējs transportlīdzeklis, traktortehnika, kas pārvietojas pa ceļu ar savu enerģiju, izņemot mopēdus ...;"

No Ceļu satiksmes noteikumiem:

"111. Pa ietvēm, gājēju ceļiem, velosipēdu ceļiem, kā arī gājēju un velosipēdu ceļiem mehāniskajiem transportlīdzekļiem braukt aizliegts, ...;"

Tomēr CSN ir vēl viens punkts:

"224. Velosipēdu un mopēdu vadītājiem pa ceļu atļauts braukt vienā rindā iespējami tuvāk brauktuves (braukšanas joslas) labajai malai. Tālāk uz brauktuves atļauts izbraukt, tikai lai apbrauktu, apsteigtu vai apdzītu vai, ja braukšanai attiecīgajā virzienā ir iekārtota atsevišķa braukšanas josla, kā arī šo noteikumu 229.punktā minētajos gadījumos, lai nogrieztos pa kreisi vai apgrieztos braukšanai pretējā virzienā. Netraucējot gājējus un citus ceļu satiksmes dalībniekus, atļauts braukt pa nomali, bet velosipēdu vadītājiem – arī pa ietvi, kā arī šķērsot brauktuvi pa regulējamām gājēju pārejām. Braucot pa ietvi, velosipēda vadītājam jābrauc ar ātrumu, kas neapdraud ceļu satiksmes drošību, bet, šķērsojot brauktuvi pa regulējamu gājēju pāreju, – ar ātrumu, kas nepārsniedz gājēju pārvietošanās ātrumu. Velosipēda vadītājam pirms gājēju pārejas šķērsošanas laikus jāsamazina braukšanas ātrums."

Manuprāt šis punkts ir rakstīts tapēc, lai rolleri pa ietvēm nebrauktu, tomēr arī tajā nekur nav pausts, ka to nedrīkstētu darīt.

Lūdzu pakomentēt kādu, kas juridiski spēcīgāks par mani.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

Kur ir problēma? Kāds brauca virsū? Dod pa muti.

BadAss Reģ.: 27.09.2006
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja: nevajag, neraksti... tā ir zīme no augšas, tjipa kam lamts rāpot, būs lidot tikai no pendeles...

Es tomēr izspiedu no sevis to postu vēlreiz. Jūtos gandrīz kā bezpendeles lidojumā!

BadAss Reģ.: 27.09.2006
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: Kur ir problēma? Kāds brauca virsū? Dod pa muti.

Bērni (mazi) mācās braukt ar skritulenēm pa skolas sporta laukumu.

Uzrodās rollerists, apmet pāris apļus ručkā un aizbrauc.

Gribēju atrast likumu, kas to aizliedz darīt.

Nesekmīgi.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Bucefals rakstīja: ..

Tu pats sev drātē smadzenes... Jā, nav rakstīts, ka NEdrīkst ar smirģeli pa ietvi, bet ir rakstīts, ka pa ietvi drīkst braukt tikai fellis (netraucējot gājējiem)

kaut kā tā...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

sporta laukums jau ir domāts, lai trenētos, vot i' smirģelis trenējas arī tokš noteikti bērns

Taisi bildes un ej, raksti mentenē iesniegumu...

BadAss Reģ.: 27.09.2006
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

Bucefals rakstīja: ..

Tu pats sev drātē smadzenes... Jā, nav rakstīts, ka NEdrīkst ar smirģeli pa ietvi, bet ir rakstīts, ka pa ietvi drīkst braukt tikai fellis (netraucējot gājējiem)

kaut kā tā...

Hmmm...

Tad pa ietvi laikam nedrīkst arī ar tačku, skrituļdēli, "samokatu"?

Kura kategorijā ir motorizēti invalīdu ratiņi?

Es saprotu, ka izskatas pēc matu skaldīšanas. Tomēr es vēlējos juridiski pamatot savu domu.

P.S. Varētu ierēdņiem pakrist uz nerviem. Vai kads ir mēģinājis rakstīt CSDD iesniegumu ar lūgumu skaidrot kādu situāciju?

BadAss Reģ.: 27.09.2006
0 0 Atbildēt

Un vēl man ienāca prātā, ka nekur nav likuma norma, kas aizliegtu iebraukt lielveikalā ar rolleri vai pat ar auto līdz brīdim, kad īpasnieks vai tā pilnvarots pārstāvis nav paudis prasību lai es aizvācu savu spēkratu no viņa teritorijas...

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Aizsūti sievu,lai sadod pa muti, ķipa, viņa trenējās tur un pēķšņi rollerists, neko nezin.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

skolas sporta laukums jau nebūs gluži ietve.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

pa muti vienalga vajadzēja sadot - sak, es arī te trenējos

M77 Reģ.: 06.08.2008
0 0 Atbildēt

Bucefals rakstīja: Bērni (mazi) mācās braukt ar skritulenēm pa skolas sporta laukumu.

Uzrodās rollerists, apmet pāris apļus ručkā un aizbrauc.

Gribēju atrast likumu, kas to aizliedz darīt.

Nesekmīgi.

Skolas sporta laukums nav daļa no ceļa (definīciju skat. Ceļa likumā), tāpēc tur nav spēkā CSN. Ja esi ticis tur, vari braukt ar ko pagadās, kaut bez tiesībām un šmigā, un netiks pārkāpti CSN.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

M77 rakstīja:

Bucefals rakstīja: Bērni (mazi) mācās braukt ar skritulenēm pa skolas sporta laukumu.

Uzrodās rollerists, apmet pāris apļus ručkā un aizbrauc.

Gribēju atrast likumu, kas to aizliedz darīt.

Nesekmīgi.

Skolas sporta laukums nav daļa no ceļa (definīciju skat. Ceļa likumā), tāpēc tur nav spēkā CSN. Ja esi ticis tur, vari braukt ar ko pagadās, kaut bez tiesībām un šmigā, un netiks pārkāpti CSN.

Pag pag, ir aizliegts VADĪT reibumā utt, protams,ka būs sūdi,kaut noķers sporta laukumā. Ja netici,pamēģini

Kazimirs_Skuja Reģ.: 12.08.2006
0 0 Atbildēt

Bucefals rakstīja:

anonimikis rakstīja: Kur ir problēma? Kāds brauca virsū? Dod pa muti.

Bērni (mazi) mācās braukt ar skritulenēm pa skolas sporta laukumu.

Uzrodās rollerists, apmet pāris apļus ručkā un aizbrauc.

Gribēju atrast likumu, kas to aizliedz darīt.

Nesekmīgi.

25 videnē?

Nav manējais?

Tad aizliegšu!

P.S.

Pa ietvi braukt nedrīkst, ta mācīja autoskolā Šamu, bet īstenībā tas likums ir ļoti divdomīgs, jo uz daudziem velo ceļiņiem ir zīme, ka tieši tur ar rolleriem nevar,tātad uz citiem celiņiem var?

Bet katrā ziņā ar CP nāksies strīdēties, un tad noteicošais būs tas, kā kuram mēle pareizāk piekārta...

P.P.S.

A vai tad skolas laukums neskaitas iekšējā teritorija un tur nav citi normatīvi, nekā uz ietves?

BadAss Reģ.: 27.09.2006
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: Aizsūti sievu,lai sadod pa muti, ķipa, viņa trenējās tur un pēķšņi rollerists, neko nezin.

Paldies par ieteikumu.

Tomēr neies cauri, jo tā mana sieva, kuru domā Tu, pa šo laiku ir paspējusi nomainīt orientāciju un jau ir kļuvusi par manu bijušo sievu.

Un mana aktuālā mīļotā ir ļoti miniatūra un gracioza bez vardarbīgām tieksmēm.

BadAss Reģ.: 27.09.2006
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: skolas sporta laukums jau nebūs gluži ietve.

Man sķita, ka uz gājēju celiņiem varētu attiekties tās pašas likuma normas.

BadAss Reģ.: 27.09.2006
0 0 Atbildēt

M77 rakstīja:

Bucefals rakstīja: Bērni (mazi) mācās braukt ar skritulenēm pa skolas sporta laukumu.

Uzrodās rollerists, apmet pāris apļus ručkā un aizbrauc.

Gribēju atrast likumu, kas to aizliedz darīt.

Nesekmīgi.

Skolas sporta laukums nav daļa no ceļa (definīciju skat. Ceļa likumā), tāpēc tur nav spēkā CSN. Ja esi ticis tur, vari braukt ar ko pagadās, kaut bez tiesībām un šmigā, un netiks pārkāpti CSN.

Manuprāt likumi un noteikumi par automašīnas vadīšanu dzērumā attiecas uz visām teritorijām. Pat privātajām.

Privātā teritorijā gan Tu varas parstāvjus bez ordera vari neielaist, līdz ar to izvairīties no alko testa.

Tomēr skolas pagalms ir gana publiska vieta lai varas pārstāvjiem būtu tiesības veikt alkohola pārbaudi. Un sodīt.

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Bucefals rakstīja:

anonimikis rakstīja: skolas sporta laukums jau nebūs gluži ietve.

Man sķita, ka uz gājēju celiņiem varētu attiekties tās pašas likuma normas.

Skritulenes, samokati utt skaitās sporta inventārs - ar tām uz gājēju pārtejas (no tiem nenokāpjot, nenovelkot atrasties nedrīkst)...

BadAss Reģ.: 27.09.2006
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

M77 rakstīja:

Bucefals rakstīja: Bērni (mazi) mācās braukt ar skritulenēm pa skolas sporta laukumu.

Uzrodās rollerists, apmet pāris apļus ručkā un aizbrauc.

Gribēju atrast likumu, kas to aizliedz darīt.

Nesekmīgi.

Skolas sporta laukums nav daļa no ceļa (definīciju skat. Ceļa likumā), tāpēc tur nav spēkā CSN. Ja esi ticis tur, vari braukt ar ko pagadās, kaut bez tiesībām un šmigā, un netiks pārkāpti CSN.

Pag pag, ir aizliegts VADĪT reibumā utt, protams,ka būs sūdi,kaut noķers sporta laukumā. Ja netici,pamēģini

Vot es ar' par to pašu

BadAss Reģ.: 27.09.2006
0 0 Atbildēt

Kazimirs_Skuja rakstīja:

25 videnē?

Nav manējais?

Tad aizliegšu!

P.S.

Pa ietvi braukt nedrīkst, ta mācīja autoskolā Šamu, bet īstenībā tas likums ir ļoti divdomīgs, jo uz daudziem velo ceļiņiem ir zīme, ka tieši tur ar rolleriem nevar,tātad uz citiem celiņiem var?

Bet katrā ziņā ar CP nāksies strīdēties, un tad noteicošais būs tas, kā kuram mēle pareizāk piekārta...

P.P.S.

A vai tad skolas laukums neskaitas iekšējā teritorija un tur nav citi normatīvi, nekā uz ietves?

Kāreiz 25. vsk.

Savējam Tu pasaki, ka būs sūdi, ja viņš tā darīs. Tomēr Tavējo es bišķīt pazīstu. Un man nelikās, ka būtu Tavējais.

BadAss Reģ.: 27.09.2006
0 0 Atbildēt

Nav ko jābrauc ar rolleri skolā!

1 2 3 4 5
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti