Iesakiet salona ķīmisko tīrītavu

kanna Reģ.: 29.12.2005

Auto salons - grīda ir tā p....s, ka vajadzētu ko lietas labā darīt. Labprāt dzirdētu atsauksmes par kādiem ķīmiskās tīrītavas kantoriem

 
1 2 3
DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Lētāk un smukāk būs nomainīt grīdu.

kanna Reģ.: 29.12.2005
0 0 Atbildēt

es par to grīdas maiņu arī esmu domājis, bet kaut kā nesaprotu no kura gala ko pasākt. Teorētiski jau tur varētu noraut esošo mīksto tepiķi un uzlīmēt jaunu, bet māc bažas vai man tas sanāks tā ļoti smuki... bet kopumā tā grīdas maiņa ir variants, jo veco man domāt tāpat par jaunu nepadarīsi un tie pleķi tur paliks mūzīģi...

BadAss Reģ.: 27.09.2006
0 0 Atbildēt

Man kvalitatīvi auto salonu iztīrija Latvenergo servisā Višķu ielā automazgātavā. Baidos, ka japiebilst kāds sīkums - tas bija pirms 15 gadiem.

Kopš tiem laikiem mašīnu nepiecūkoju tiktāl lai nepietiktu ar nelielu ģenerāltīrīšanu pavasarī vasarnīcā galvenokārt Mīļotās izpildījumā. Bet pats jau arī piedalos.

BadAss Reģ.: 27.09.2006
0 0 Atbildēt

kanna rakstīja: es par to grīdas maiņu arī esmu domājis, bet kaut kā nesaprotu no kura gala ko pasākt. Teorētiski jau tur varētu noraut esošo mīksto tepiķi un uzlīmēt jaunu, bet māc bažas vai man tas sanāks tā ļoti smuki... bet kopumā tā grīdas maiņa ir variants, jo veco man domāt tāpat par jaunu nepadarīsi un tie pleķi tur paliks mūzīģi...

Ja Tu nopietni izskati grīdas maiņu, tad šrotos šad un tad var pierunāt pārdot dažādus apšuvuma fragmentus. Gan jau ka grīda arī būs pieejama.

kanna Reģ.: 29.12.2005
0 0 Atbildēt

Ja Tu nopietni izskati grīdas maiņu, tad šrotos šad un tad var pierunāt pārdot dažādus apšuvuma fragmentus. Gan jau ka grīda arī būs pieejama.

Man ir vojadžieris, kad visus beņķus izņem ārā, it kā nekas sarežģīts tur nav izritināt vienu jaunu paklāju un piegriezt visu kā vajag. Visa grīda viens liels plakans laukums un kaut kādi leņķi parādās tikai pašā priekšā pie vadītāja un pasažiera. Šrotu variants nebija ienācis prātā, ideja nav slikta, tikai nez vai tam auto, kurš nonācis šrotā grīda nebūs līdzvērtīga? Man jau bija vēlēšanās tā vienkārši iztīrīt un nečakarēties, bet godīgi atzīšu, ar sīko, suņa, šādu tādu lielāku kravu un Dievpalīgu grīdas segums šobbrīd ir spēcīgi mainījis krāsu un izskatās pretīgi. Bail, ka ķīmiskā tiešām nespēs manu orģiju sekas izlabot

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Cik jau nu ir redzēti tīrīti tādi kārtīgi piecūkāti saloni, tad nekas īsti smuks tur nesanāk. Pie tam, Voyager jau nav tas retākais auto,šrotā nopērc labu labo lietotu tādu pat.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Tev tas tepiķis ir saplēsts lai tev būtu tas jāmaina? Izņem laukā un ar ūdeni un veļaspulveri izmazgā.

Ķīmisko tīrīšanu neiesaku, jo cik lasīts, tādiem tā tehnoloģija ir apmēram tāda pati, tikai tepiķi neizņemot, kas pēc tam darās mašīnā, vari iztēloties pats...

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Tev tas tepiķis ir saplēsts lai tev būtu tas jāmaina? Izņem laukā un ar ūdeni un veļaspulveri izmazgā.

Ķīmisko tīrīšanu neiesaku, jo cik lasīts, tādiem tā tehnoloģija ir apmēram tāda pati, tikai tepiķi neizņemot, kas pēc tam darās mašīnā, vari iztēloties pats...

atkal runā tukšu? Tev laikam tiešām izpratne ir labi ja par to, kur ir mammītes maks...

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

nu normali vini iztira. tikai cenjiks arii labs, ja salons riktigi sacukats, tad ta riktiga kjimiska uz 70 latiem pavelk.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Ko tu tur murgo, napoleon? Izsakies saprotamāk...

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja: nu normali vini iztira. tikai cenjiks arii labs, ja salons riktigi sacukats, tad ta riktiga kjimiska uz 70 latiem pavelk.

Var jau būt ka par tādu cenu sanāk kaut kas normāls. Nesen pokemonos viens C4 īpašnieks prasīja kā labāk izžāvēt salonu - šis ar kaut kādu atlaižu kuponu izmantoja "auto pirts" pakalpojumu - salona ķīmisko tīrīšanu, pēc tam viss tepiķis nemērā slapjš. Labi ka C4 zem tepiķa vēl nekādi vadības bloki nav sabāzti...

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Tu pats nopērc beidzot auto un atļaujies tam NORMĀLU salona ķīmisko tīrīšanu apmaksāt. Un tad dirs. Nesagrābsti kaut kādas basņas no surogātu pakalpojumu ņēmējiem un neveido priekšstatu. Tas ir maldīgs.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Huļi man maksāt citam par kaut ko, ko es pats varu izdarīt vairākas reizes lētāk un ar to pašu kvalitāti? Tāda deksteriska pieeja...

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Huļi man maksāt citam par kaut ko, ko es pats varu izdarīt vairākas reizes lētāk un ar to pašu kvalitāti? Tāda deksteriska pieeja...

labi,labi, viss skaidrs.

BadAss Reģ.: 27.09.2006
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Huļi man maksāt citam par kaut ko, ko es pats varu izdarīt vairākas reizes lētāk un ar to pašu kvalitāti? Tāda deksteriska pieeja...

Domāju, ka tā kvalitāte ir visai nosacīts jēdziens...

Tomēr ar laiku pieredzej vajadzētu rasties.

Tā jau pat var iemanīties pats sev zobus salabot!

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Bucefals rakstīja:

msh rakstīja: Huļi man maksāt citam par kaut ko, ko es pats varu izdarīt vairākas reizes lētāk un ar to pašu kvalitāti? Tāda deksteriska pieeja...

Domāju, ka tā kvalitāte ir visai nosacīts jēdziens...

Tomēr ar laiku pieredzej vajadzētu rasties.

Tā jau pat var iemanīties pats sev zobus salabot!

Nu un kāpēc gan ne? Viņš taču pats var visu,kāpēc neietaupīt?

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Bucefals rakstīja:

Domāju, ka tā kvalitāte ir visai nosacīts jēdziens...

Tomēr ar laiku pieredzej vajadzētu rasties.

Tā jau pat var iemanīties pats sev zobus salabot!

Kā tas ir - nosacīts? Ja es no šrota savācu dubļainu, smirdīgu tepiķi, izmazgāju un izžāvēju to, un tas ir tīrs un smaržīgs, tātad? Ar ko atšķirtos kaut kāda ķīmiskā tīrītāja darbs par dažiem desmitiem lašu pārsimts gramu veļaspulvera un dažu kilovatstundu elektrības vietā, ja neskaita izmaksas?

Dekstera teksti atsauca, laikam palaidnieka, frāzi \"vai tev sievu arī izmīlē speciālists?\" Kā reiz tāda pat situācija - parasts, vienkāršs darbs ko jebkurš, kurš nav briesmīgi slinks, spēj izveikt, bet dažs labs sāk kaut ko murgot par ienākumiem un citām lietām. Te pat nav runa par lietām, ko es mēdzu iemācīties uz ko vidusmēra cilvēks tiešām bieži vien nav spējīgs - vai tā būtu mana krāmēšanās gar datoriem, mašīnu dzelžiem, vai kaut vai šitentā paša pāršūtā baranka content6-foto.inbox.lv/... - bet vienkāršu birstes vicināšanu...

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Kaut gan - tantes stāsta ka deksim patīkot žūpot - tas visu izskaidro - praktisku lietu darīšana ir patērēts laiks, kā vietā varētu kost stikla desā, tāpēc arī jāpelna tā, lai arī vienkāršas lietas varētu dot darīt citiem, bet pats tajā laikā varētu dzert

x_rays Reģ.: 22.04.2003
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Kaut gan - tantes stāsta ka deksim patīkot žūpot - tas visu izskaidro - praktisku lietu darīšana ir patērēts laiks, kā vietā varētu kost stikla desā, tāpēc arī jāpelna tā, lai arī vienkāršas lietas varētu dot darīt citiem, bet pats tajā laikā varētu dzert

Ja tu nemaki sakartot lietas, lai varetu atljauties kost stikla desu, kamer citi [msh veidigie] tev ienes kaapostu, vaino pats sevi un turpini likt bordjuuras vai ko tu tur izpildi. Un neskaud, ja tavs boss atkal iegadajas jaunu kajeeni, izcert blondini, aizmauc uz maldivaam utt. Tu ar savu godiigo darbu vinjam to nodroshini.

Gauss Reģ.: 15.09.2010
0 0 Atbildēt

msh strādā Grobiņas TNT servisā par rūsas noņēmēju, tāpēc arī ir tāds iegruzīts...

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

x_rays rakstīja:

Ja tu nemaki sakartot lietas, lai varetu atljauties kost stikla desu, kamer citi [msh veidigie] tev ienes kaapostu, vaino pats sevi un turpini likt bordjuuras vai ko tu tur izpildi. Un neskaud, ja tavs boss atkal iegadajas jaunu kajeeni, izcert blondini, aizmauc uz maldivaam utt. Tu ar savu godiigo darbu vinjam to nodroshini.

Pagaidi - nejauc varēšanu ar gribēšanu un nejauc darāmo darba laikā ar darāmo brīvajā laikā. Savādāk tu jau sāc kā deksters visu putrot. Te runa bija par gribēšanu pašam iztīrīt savas mašīnas tepiķi, tb neatkarīgi no citiem, jebkurā brīvā brīdī pašam to izdarīt. Deksters saka ka jāpelna vairāk lai var būt atkarīgs no kāda cita, vienkārši tāpēc lai lietderīgas lietas darīšanu aizstātu ar kaut kādu slaistīšanos vai ko tamlīdzīgu - vai vienkārši kules kasīšanu, gaidot uz mašīnu.

Un ja jau tu reiz piesauci kādu mistisku priekšnieku - manējais tad, kad viņam nav jāveic citas lietas, mēdz pievienoties pāris čaļiem kas dara viņa darbus - tīra viņa mežus un tamlīdzīgi, lai arī viņš varētu tikai nokomandēt un pats neko nedarīt. Tā vietā lai kā tavā piemērā, žūpotu un maukotos. Un ja varēšanu - padaudz gadus atpakaļ šis brauca rallijā. Ja neesi deksters, sapratīsi starpību starp dzeršanu un gāšanu pa dopu.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

vot tā, visiem skaidrs? Tas jums te nav maukoties un žūpot !!

Tu, jefiņ, paskaties šo galeriju, tas tā, mazai saprašanai par brīvā laika pavadīšanu.

foto2.inbox.lv/...

PS. Un runa ir par mani un tevi, ne mani un tavu bossu. Es strādāju, nopelnu un iedodu savu mašīnu iztīrīt citam tāpēc,ka tas ir viņa darbs. Bet, kā jau teicu, tev tavi teksti ir piedodami viena iemesla pēc- tev vēl mammas piens no lūpām nav nožuvis un tu esi vēl pārāk jauns un daudz kam vēl cauri iesi. Varbūt.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Un vēl, normāla ķīmiskās tīrīšanas iekārta maksā vairāk par tavu šrotaudi, plus vēl pareizās ķīmijas un prasmes to paveikt.

Tā kaut kā.

monteros Reģ.: 31.01.2007
0 0 Atbildēt

Lai pats iztīrītu, pirmkārt vajag vietu kur to darīt. Ja topika autoram fiziski nav kur, tad jau jābrauc uz kādu tīrītavu. Pats esmu tīrījis salonu. Pie čoma "dāčā". Kad nopirku, salons bija atbaidošs, visi slēdži vidus konsolē aizlieti ar kafiju vai ko tamlīdzīgu, pirms pārdošanas ar salona tīrītāju noziests, par tepiķi nerunāsim.... izjaucu salonu, izņēmu tepiķi un pavisam vienkāºši ar sadzīves traipu tīrītāju uz lielākajiem pleķiem. Pēc tam ar augstspiediena mazgātāju. Vakarā uz māju bez tepiķa var aizbraukt, jo žūst gan diennakti pat vasarā. Rezultāts pat ļoti apmierinošs. Pie viena iespējams saskrūvēt iztrūkstošās skrūves un novērst citus sīkus trūkumus.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

kanna rakstīja: Auto salons - grīda ir tā p....s, ka vajadzētu ko lietas labā darīt. Labprāt dzirdētu atsauksmes par kādiem ķīmiskās tīrītavas kantoriem

huļi salonā bija jādirš?

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti