CSDD kļūdas

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012

Kuriem ir bijusi biežāka saskare ar CSDD zin, ka CSDD VISU dara ļoti pareizi un ir Eiropā pats pats krutākais kantoris šajā jomā ( Lukstiņa paša atzinums). Attiecīgi, tur VISS ir vispareizāk.

Atvedu no ārzemēm kravas auto, paņēmu sarkanos numurus, aizbraucu uz salīdzināšanu. 'Inspektors' visu aplūkoja,izsniedz man salīdzināšanas izziņu. Tā nu nav tā interesantākā lasāmviela, tāpēc neiedziļinājos tās saturā.

Aizgāju reģistrēt auto...saņemu A+A numurus ( abus garos). Taču reāli ir A+B, A numuru aizmugurē uzlikt nav iespējams. UZ manu iebildi reģistrētājs noplātīja rokas, ka neko nevarot palīdzēt.

Tātad, inspektors salīdzināšanas telpā ir bijis nekompetents. Vai kļūdījies vienkārši ( kas gan būtu normāli, taču nu ne jau tādā Viseiropas līmeņa kantorītī)

Pirmdien lūkosim, ko man atbildēs svarīgie CSDD vīri uzvalkos, kuri ir visgudri visos jautājumos un vienmēr visu dara PAREIZI.

Kāpēc Pareizi? Piemēri.

Tika iegādāta piekabe UK, ražota Beļģijā, jauna. Bija Beļģijas sertifikāts, ražotāja dokumenti. Latvijā nācās iziet savu sertifikāciju, jo Beļģijas nederot

CSDD man paskaidroja, ka tā esot jābūt un viss, tātad viņi ZIN ,kā JĀBŪT.

Tika iegādāts pikaps Vācijā ,kurš izrādījās no Ungārijas Vācijā ievests pārdošanai. Auto nācās sertificēt, jo tas esot ievests no 'jaunās Eiropas savienības valsts' Kas tas tāds par jēdzienu, nav skaidrs. Tizleņu ierēdneļu samurgojums ,protams. Man tika ieteikts aizvest auto atpakaļ uz Vāciju, tur piereģistrēt un tad jau arī Latvijā varēšot reģistrēt.

Atkal,protams, CSDD zin,kā JĀBŪT PAREIZI.

Tika iegādāts motocikls, 2 gadus vecs. Reģistrēts CSDD un 3 gadus lietots, katru gadu gāju apskati Rīgā. 4. apskates reizē inspektors paziņoja, ka motocikla krāsojums neatbilst reģ apliecībā uzrādītajam, apmeloja mani falsifikācijā ( esot nelegāli pārkrāsots) un atteica izsniegt TA uzlīmi. Saņēmu diezgan ņirdzīgas piezīmes, ka 'viņiem jau šitādi te pārkrāsotāji regulāri te ierodoties' , 'tas jau esot skaidri redzams, ka pārkrāsots' utt.

Nācās braukt uz numuru salīdzināšanu, kur ar diezgan lielu piespiešanu tika panākta iepriekšējās teh apskates video aplūkošana.

Un....izrādījās,ka tieši tādā pat krāsā motocikls ir bijis arī pirms gada,agrāku video nav. Kopš pirkšanas motocikls tā arī nav bijis pārkrāsots un reāli ir tāds,kāds tas bija pirmreizējā uzrādīšanas reizē CSDD, kas ir redzams arī manis uzņemtajās daudzajās bildēs ar motociklu. Lielie varenie inspektoriņi cieta klusu un nu jau palūdza aiziet un nomainīt reģ apliecību par CSDD ( valsts ) līdzekļiem. Tur gan man to negribēja darīt bez maksas, jo pa to laiku ir nomainījusies deklarētā adrese un tāpēc nu man esot jāmaksā pašam, jo vienmēr ,kad nomainās adrese ,man esot pienākums iet uz csdd un mainīt apliecību.

Protams, ka atteicos maksāt un beigās apliecību dabūju bez maksas ar jauno adresi.

Apskates inspektoriņš uzvaroši paziņoja, ka viņam esot taisnība, pret ko iebildu, jo viņš ir iestāde un taisnība ir man, jo iestāde veica numuru salīdzināšanu un krāsas ierakstīšanu reģ apliecībā.

Vēl par to adresi-kāda velna pēc tā adrese tur nepieciešama un vienmēr ,mainot deklarēto adresi, man ir jāiet un tā jānomaina apliecībā,maksājot cik tur tos latus?? Vai nepietiek,ka jebkurš dienests to redz datoros??

Attiecīgi, CSDD NAV IDEĀLS KANTORIS, KĀ PAŠI TO APGALVO.

 
Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

GB12 rakstīja:

uupis rakstīja:

Izīrēt dzīvokli Rīgā maxā Ls 300 plus komunālie (vismaz Ls 150).

Da labi, tik traki nav. Ja neņem pirmo, kas pagadās, tad var atrast dzīvokli par sakarīgu cenu. es, piemēram, īrēju dzīvokli Baložos tīri normālā stāvoklī no viena sabiedribā labi pazīstama cilvēka par 100 latiem plus komunālie. Man draugi tepat Baložos jaunceltnē par 120. Vēl vieni draugi Imantā par 120. Te runa iet par divisatbniekiem. Nesen gandrīz pārgāju uz trīsistabnieku jaunceltnē Baložos par 200 latiem.

Var, var... Meita paņēm 2-istabu dzīvokli pa 70 Ls mēnesī + komunālie, BET... Rajonā no kura 3 X dienā autobuss iet uz citu tuvāko pilsētas transporta veidu, vai arī 45 min kājām jāiet līdz trolejbusam. Tas ir skaitīties ka dzīvo Rīgā, bet faktiski pamatīgā dzerevņā tālākajā nostūrī - apmēram kā Jaunciems, Bolderāja uc!

Jau no tā "lētā" prieka ir atēdušies ar vīru, ka vairs nevar izturēt! Toties lēti!!

no jaunciema un no bolderaajas autobusi kurse ik pec 15- 20 minutem, ja ne pat biezhaak taka ja nezini, nerunaa. un vel prieks kam tad ir domats personigais auto? un pa 70 latiem ari bolderaja nekads normals dzivoklis nesanak, ja nu vienigi bomzhatnjiks ar psrs laikos taisitu remontu un piemistu kapnutelpu...

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja:

Pirmais rakstīja: hei, vadoni.... ta tu pirksi pa lēto vai nepirksi

www.ss.lv/...

Šitā ir tā tava slavenā māja, par kuru jau te folklora iet vaļā?

a kas ir ar to maaju? es vel neesu iebraucis...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja: ir vēl viens likumiņš... pat ja klients pakārsies, tad atlikušo kredīta daļu maksās viņa bērni un mazbērni!

nu bļā, kāpēc katrs kurinātājs uzskata sevi par krutāko juristu????

tobiš par šito palūgšu sīkāk

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja:

Pirmais rakstīja: hei, vadoni.... ta tu pirksi pa lēto vai nepirksi

www.ss.lv/...

Šitā ir tā tava slavenā māja, par kuru jau te folklora iet vaļā?

vadonis jau vairākus gadus met uz to īpašumu aci jamā no manis ir kādi 5 00 metri - blakus ciematā

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: par civillikumu....

visa latvijas kredītbuma pamatā ir šis civillikuma pantiņš

1330. Ja ieķīlāto lietu pārdodot ienāk tāda summa, kuras nepietiek ķīlas ņēmēja pilnīgam apmierinājumam, tad viņam paliek tiesība prasīt no parādnieka kā parāda atlikuma, tā arī pārdošanai taisīto nepieciešamo izdevumu samaksu.

Jā, bet civilPROCESA likums savukārt noteica, ka banka nedrīkst šo īpašumu pārdot par limonādi. Precīzāk, 607. pantā teikts, ka tiesu izpildītājs, nosakot izsoles sākumcenu, sastāda izsoles sākumcenas aprēķinu, kurā norāda:

1) sprieduma izpildes izdevumu summu;

2) nekustamā īpašuma nodokļa parāda summu;

3) katra hipotekārā kreditora prasījuma summu atbilstoši tā pirmtiesībai;

4) citu prasījumu summu, kas apmierināmi pirms tās personas prasījuma, kura lūgusi piedziņas vēršanu uz nekustamo īpašumu.

Un 617. pantā bija minēts, ka "izsole atzīstama par spēkā neesošu, ja īpašums pirmajā izsolē pārdots zem to prasījumu summas, kuriem pēc piedzinēju apmierināšanas secības ir priekšrocības salīdzinājumā ar visām uz nekustamo īpašumu vērstajām piedziņām."

Toties pēc 2009. gada 1. marta izsoles sākumcena ir piespiedu pārdošanas vērtība, kuru nosaka vērtētājs. 3 reizes var minēt, kā labā viņš to nosaka, et 617. panta norma vispār tika svītrota

Un te nu nāk tas, par ko arī rakstīju. Un ar šīm izmaiņām nebija rēķinājies neviens kredītņēmējs. Bet nu labi, ko nu par pagātni vairs... Kas bijis, bijis... Jādzīvo tālāk un jāmācās no kļūdām.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

i_edgars rakstīja: ir vēl viens likumiņš... pat ja klients pakārsies, tad atlikušo kredīta daļu maksās viņa bērni un mazbērni!

nu bļā, kāpēc katrs kurinātājs uzskata sevi par krutāko juristu????

tobiš par šito palūgšu sīkāk

Maksās pie nosacījuma, ja viņi pieņems mantojumu. Jo, pieņemot tiesības, viņi pieņem arī pienākumus. Ja nepieņems, tad neviens kreditors šiem neko nevarēs piedzīt.

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja: un vel prieks kam tad ir domats personigais auto? un pa 70 latiem ari bolderaja nekads normals dzivoklis nesanak, ja nu vienigi bomzhatnjiks ar psrs laikos taisitu remontu un piemistu kapnutelpu...

Da beidz murgot!!! Pats laikam sen neesi no klubkrēsla pakaļu atrāvis. Es runāju par reālu, un nevis nosapņotu situāciju!

No kurienes jaunajiem, tikko beigušajiem augskolas savs auto??

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja:

Pirmais rakstīja:

i_edgars rakstīja: ir vēl viens likumiņš... pat ja klients pakārsies, tad atlikušo kredīta daļu maksās viņa bērni un mazbērni!

nu bļā, kāpēc katrs kurinātājs uzskata sevi par krutāko juristu????

tobiš par šito palūgšu sīkāk

Maksās pie nosacījuma, ja viņi pieņems mantojumu. Jo, pieņemot tiesības, viņi pieņem arī pienākumus. Ja nepieņems, tad neviens kreditors šiem neko nevarēs piedzīt.

man gan liekas, ka vienīgais, kurš ir gatavs pieņemt mantojumā parādus ir iņčiņers no līvāniem

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

tobiš par šito palūgšu sīkāk

Bik augstāk jau Tev atbildēja!

Pietiek pieteikties uz piekritušo mantojumu, vai elemtāºi turpināt dzīvot veču kredītā nopirktā mājoklī vairāk kā gadu (tas tiek uzskatīts, ka esi pieņēmis mantojumu), tā kreditori momentā būs klāt!

Un ja pieņemsim Tu vienkārši nezināji, ka veči ir paņēmuši kredītu, Tu piesakies tiesā, un ar to pilnīgi pietiek, lai Tev kārotā mantojuma vietā uzkrauj parādus!

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

Shiirs rakstīja: un vel prieks kam tad ir domats personigais auto? un pa 70 latiem ari bolderaja nekads normals dzivoklis nesanak, ja nu vienigi bomzhatnjiks ar psrs laikos taisitu remontu un piemistu kapnutelpu...

Da beidz murgot!!! Pats laikam sen neesi no klubkrēsla pakaļu atrāvis. Es runāju par reālu, un nevis nosapņotu situāciju!

No kurienes jaunajiem, tikko beigušajiem augskolas savs auto??

un? tas nemaina faktu ka no bolderajas un jaunciema uz centru var atbraukt kad vien sirds karo ar autobusu...

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

man gan liekas, ka vienīgais, kurš ir gatavs pieņemt mantojumā parādus ir iņčiņers no līvāniem

Āksts un tukšpļūtis tu dzimi, uzaugi un nosprāgsi!

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja:

un? tas nemaina faktu ka no bolderajas un jaunciema uz centru var atbraukt kad vien sirds karo ar autobusu...

Cik ilgi jābrauc???????????????????????? No Ogres, Jelgavas ātrāk tiek līdz Rīgas centram!! To jau nespēji laikam izlasīt?? Vai pacietības pietrūka lasīt??

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

Shiirs rakstīja:

un? tas nemaina faktu ka no bolderajas un jaunciema uz centru var atbraukt kad vien sirds karo ar autobusu...

Cik ilgi jābrauc???????????????????????? No Ogres, Jelgavas ātrāk tiek līdz Rīgas centram!! To jau nespēji laikam izlasīt?? Vai pacietības pietrūka lasīt??

no ogres ar vilcienu ir jabrauc stunda. no jelgavas arii. ar autobusu ir vel ilgaak. no jelgavas ar mashiinu ir kadas 40 minutes lidz zolitudei un tad vel pari tiltam jaatiek. no ogres ar mashinu lidz centram ir apmeram stunda.

no jaunciema ar mashinu lidz centram ja nav sastragemu - 20 minutes. attalums lidz vecrigai ir 17 km.

man piekam liekas nepareizi ka kautkads laucinieks ridziniekam stasta cik ilgi no kurienes te ir jabrauc. tipiski paakjiski izgajieni.

varbut pastasti ari zobarstam kad iesi pie vina zobus labot, kaa tas ir pareizi jaadara...

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

Shiirs rakstīja:

un? tas nemaina faktu ka no bolderajas un jaunciema uz centru var atbraukt kad vien sirds karo ar autobusu...

Cik ilgi jābrauc???????????????????????? No Ogres, Jelgavas ātrāk tiek līdz Rīgas centram!! To jau nespēji laikam izlasīt?? Vai pacietības pietrūka lasīt??

Baložos pirms kādiem 3 mēnešiem piedāvāja divistabnieku jaunceltnē (tātad, attiecīgi, diezgan zemiem komunālajiem) par 140 latiem... Ik pa laikam parādās piedāvājumi blokmājās par 100-120 latiem. Starp Baložiem un Rīgu satiksme ir tīri OK, autobuss ik pēc 20-30 min., mikriņi tāpat.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja:

Pirmais rakstīja: par civillikumu....

visa latvijas kredītbuma pamatā ir šis civillikuma pantiņš

1330. Ja ieķīlāto lietu pārdodot ienāk tāda summa, kuras nepietiek ķīlas ņēmēja pilnīgam apmierinājumam, tad viņam paliek tiesība prasīt no parādnieka kā parāda atlikuma, tā arī pārdošanai taisīto nepieciešamo izdevumu samaksu.

Jā, bet civilPROCESA likums savukārt noteica, ka banka nedrīkst šo īpašumu pārdot par limonādi. Precīzāk, 607. pantā teikts, ka tiesu izpildītājs, nosakot izsoles sākumcenu, sastāda izsoles sākumcenas aprēķinu, kurā norāda:

1) sprieduma izpildes izdevumu summu;

2) nekustamā īpašuma nodokļa parāda summu;

3) katra hipotekārā kreditora prasījuma summu atbilstoši tā pirmtiesībai;

4) citu prasījumu summu, kas apmierināmi pirms tās personas prasījuma, kura lūgusi piedziņas vēršanu uz nekustamo īpašumu.

Un 617. pantā bija minēts, ka "izsole atzīstama par spēkā neesošu, ja īpašums pirmajā izsolē pārdots zem to prasījumu summas, kuriem pēc piedzinēju apmierināšanas secības ir priekšrocības salīdzinājumā ar visām uz nekustamo īpašumu vērstajām piedziņām."

Toties pēc 2009. gada 1. marta izsoles sākumcena ir piespiedu pārdošanas vērtība, kuru nosaka vērtētājs. 3 reizes var minēt, kā labā viņš to nosaka, et 617. panta norma vispār tika svītrota

Un te nu nāk tas, par ko arī rakstīju. Un ar šīm izmaiņām nebija rēķinājies neviens kredītņēmējs. Bet nu labi, ko nu par pagātni vairs... Kas bijis, bijis... Jādzīvo tālāk un jāmācās no kļūdām.

civilprocesa likums aizliedz pašam parādniekam piedalīties izsolē, bet neaizliedz to darīt radiniekiem....

un civilprocesa likums vis

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja:

Pirmais rakstīja: par civillikumu....

visa latvijas kredītbuma pamatā ir šis civillikuma pantiņš

1330. Ja ieķīlāto lietu pārdodot ienāk tāda summa, kuras nepietiek ķīlas ņēmēja pilnīgam apmierinājumam, tad viņam paliek tiesība prasīt no parādnieka kā parāda atlikuma, tā arī pārdošanai taisīto nepieciešamo izdevumu samaksu.

Jā, bet civilPROCESA likums savukārt noteica, ka banka nedrīkst šo īpašumu pārdot par limonādi. Precīzāk, 607. pantā teikts, ka tiesu izpildītājs, nosakot izsoles sākumcenu, sastāda izsoles sākumcenas aprēķinu, kurā norāda:

1) sprieduma izpildes izdevumu summu;

2) nekustamā īpašuma nodokļa parāda summu;

3) katra hipotekārā kreditora prasījuma summu atbilstoši tā pirmtiesībai;

4) citu prasījumu summu, kas apmierināmi pirms tās personas prasījuma, kura lūgusi piedziņas vēršanu uz nekustamo īpašumu.

Un 617. pantā bija minēts, ka "izsole atzīstama par spēkā neesošu, ja īpašums pirmajā izsolē pārdots zem to prasījumu summas, kuriem pēc piedzinēju apmierināšanas secības ir priekšrocības salīdzinājumā ar visām uz nekustamo īpašumu vērstajām piedziņām."

Toties pēc 2009. gada 1. marta izsoles sākumcena ir piespiedu pārdošanas vērtība, kuru nosaka vērtētājs. 3 reizes var minēt, kā labā viņš to nosaka, et 617. panta norma vispār tika svītrota

Un te nu nāk tas, par ko arī rakstīju. Un ar šīm izmaiņām nebija rēķinājies neviens kredītņēmējs. Bet nu labi, ko nu par pagātni vairs... Kas bijis, bijis... Jādzīvo tālāk un jāmācās no kļūdām.

civilprocesa likums aizliedz pašam parādniekam piedalīties izsolē, bet neaizliedz to darīt radiniekiem.... ja jau tu uzskati, ka tava būda maksā miljonu, tad paņem kādu personu, kam tu uzticies lai nopērk tavu būdu... lai netiek bankai

un civilprocesa likums visās tā redakcijās nekādā veidā nespēj piespiest kādu nopirkt konkrētu nekustamo īpašumu par cenu, kas pārsniedz parādu summu... tāpēc jau tiek rīkota izsole....

un ja izsolē neviens nav gatavs maksāt par tavu būdeli to ciparu - tā nav likuma vaina

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

Pirmais rakstīja:

tobiš par šito palūgšu sīkāk

Bik augstāk jau Tev atbildēja!

Pietiek pieteikties uz piekritušo mantojumu, vai elemtāºi turpināt dzīvot veču kredītā nopirktā mājoklī vairāk kā gadu (tas tiek uzskatīts, ka esi pieņēmis mantojumu), tā kreditori momentā būs klāt!

Un ja pieņemsim Tu vienkārši nezināji, ka veči ir paņēmuši kredītu, Tu piesakies tiesā, un ar to pilnīgi pietiek, lai Tev kārotā mantojuma vietā uzkrauj parādus!

nu bļā... moš tomēr likumus palasi..... pirms mantojuma pieņemšanas vai noraidīsanas man ir tiesības iepazīties ar tā saturu..... bet tādas tiesības laikam ir tikai man, līvānu kurinātājiem nav

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

No kurienes jaunajiem, tikko beigušajiem augskolas savs auto??

Tu kādos laikos dzīvo? Joprojām padomijā? Es pie sava auto tiku tiklīdz ieguvu tiesības - t.i. beidzot skolu, ne augstskolu. Un tad vēl to uzskatīja par "inomarku" Bet nu jā - tagad jau jaunie lepni - ar vecu auto nebraukās - vajag jaunu... kredītā...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

tur tak jābūt pilņigam iņčiņeram.... vispirms pieņem mantojumā parādus un pēc tam gaudo, ka tevi atkal ir appisuši

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

i_edgars rakstīja:

No kurienes jaunajiem, tikko beigušajiem augskolas savs auto??

Tu kādos laikos dzīvo? Joprojām padomijā? Es pie sava auto tiku tiklīdz ieguvu tiesības - t.i. beidzot skolu, ne augstskolu. Un tad vēl to uzskatīja par "inomarku" Bet nu jā - tagad jau jaunie lepni - ar vecu auto nebraukās - vajag jaunu... kredītā...

mājā... māja... kas ir māja.... mašīna - tā ir vērtība

(c) limuzīns jāņu nakts krāsā

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Pirmais, stāsts jau ir par to, ka šīs izmaiņas tika veiktas banku un NĪ pircēju interešu vārdā, pēc kura ari sākās tas bezpriģels, ka banku meitas uzņēmumi 99% gadījumu nopirka šos īpašumus izsolēs, tagad nogaida, kad uzkāps cenas un dubultā uzvārīsies. Pirmkārt, pārdos par augstāku cenu kā nopirka, otrkārt, gan jau ne bez kārtējā kredīta palīdzības, treškārt, to pirmo starpību turpinās piedzīt no parādnieka. Vismaz tāds bija sākotnējais mērķis. Nebūtu bijis nagla pakaļā Āboliņš, kurš pa lielam panāca kaut cik sakarīga maksātnespējas likuma pieņemšanu, būtu neslikta shēma.

Kas attiecas uz pašu maksātnespējas likumu, te tomēr ir vēl viena lieta. Tos 2 - 3.5 gadus, kamēr tas parādnieks maksās kreditoram 3. daļu, valsts var necerēt no viņa saņemt kaut kādus par minimālajiem lielākus nodokļus. Tāpēc es uzskatu, ka tam maksāšanas termiņam ir jābūt īsākam, lai tas cilvēks pēc iespējas ātrāk varētu atgriezties ekonomiskajā apritē.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

kas ir ekonomiskā aprite???

es parauju krītu pilij ar baseinu, uzslienu šķībbūdu, nopērku riteni ar visu ķiveri... zaļi padzīvoju... nobankrotēju un pēc 3 gadiem atkal rauju krītu nākošai pilij?

vēlreiz prasu - kas tev traucē piedalīties izsolēs un pirkt tos banku atņemtos īpašumus????

civillikums definē 2 dažādus pārdošanas veidus - "brīva cena" un "izsole".... izsole tiek rīkota tikai un vienīgi tāpēc lai pēc iespējas vairāk iekasētu par konkrēto objektu....

un tas pats civillikums arī nosaka, ka par saviem parādiem tu atbildi ar visām savām apenēm....

un ja kredītņēmējs tika ar spaidiem ierauts bankā un ar viltu vai maldiem piespiests parakstīt līgumu (kurā nav nocitēts atbilstošais civillikuma pantiņš), tad šāds līgums pēc civillikuma nav spēkā - tikai jāpierāda spaidi vai viltus

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: tur tak jābūt pilņigam iņčiņeram.... vispirms pieņem mantojumā parādus un pēc tam gaudo, ka tevi atkal ir appisuši

Tu esi glups vai??

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

Pirmais rakstīja: tur tak jābūt pilņigam iņčiņeram.... vispirms pieņem mantojumā parādus un pēc tam gaudo, ka tevi atkal ir appisuši

Tu esi glups vai??

tu par ko????? ne jau es apgalvoju pilnīgas muļķības, ka bērniem un mazbērniem jāmaksā parādi (ja viņi to nevēlas) .....

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

iņčiņers

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti