CSDD kļūdas

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012

Kuriem ir bijusi biežāka saskare ar CSDD zin, ka CSDD VISU dara ļoti pareizi un ir Eiropā pats pats krutākais kantoris šajā jomā ( Lukstiņa paša atzinums). Attiecīgi, tur VISS ir vispareizāk.

Atvedu no ārzemēm kravas auto, paņēmu sarkanos numurus, aizbraucu uz salīdzināšanu. 'Inspektors' visu aplūkoja,izsniedz man salīdzināšanas izziņu. Tā nu nav tā interesantākā lasāmviela, tāpēc neiedziļinājos tās saturā.

Aizgāju reģistrēt auto...saņemu A+A numurus ( abus garos). Taču reāli ir A+B, A numuru aizmugurē uzlikt nav iespējams. UZ manu iebildi reģistrētājs noplātīja rokas, ka neko nevarot palīdzēt.

Tātad, inspektors salīdzināšanas telpā ir bijis nekompetents. Vai kļūdījies vienkārši ( kas gan būtu normāli, taču nu ne jau tādā Viseiropas līmeņa kantorītī)

Pirmdien lūkosim, ko man atbildēs svarīgie CSDD vīri uzvalkos, kuri ir visgudri visos jautājumos un vienmēr visu dara PAREIZI.

Kāpēc Pareizi? Piemēri.

Tika iegādāta piekabe UK, ražota Beļģijā, jauna. Bija Beļģijas sertifikāts, ražotāja dokumenti. Latvijā nācās iziet savu sertifikāciju, jo Beļģijas nederot

CSDD man paskaidroja, ka tā esot jābūt un viss, tātad viņi ZIN ,kā JĀBŪT.

Tika iegādāts pikaps Vācijā ,kurš izrādījās no Ungārijas Vācijā ievests pārdošanai. Auto nācās sertificēt, jo tas esot ievests no 'jaunās Eiropas savienības valsts' Kas tas tāds par jēdzienu, nav skaidrs. Tizleņu ierēdneļu samurgojums ,protams. Man tika ieteikts aizvest auto atpakaļ uz Vāciju, tur piereģistrēt un tad jau arī Latvijā varēšot reģistrēt.

Atkal,protams, CSDD zin,kā JĀBŪT PAREIZI.

Tika iegādāts motocikls, 2 gadus vecs. Reģistrēts CSDD un 3 gadus lietots, katru gadu gāju apskati Rīgā. 4. apskates reizē inspektors paziņoja, ka motocikla krāsojums neatbilst reģ apliecībā uzrādītajam, apmeloja mani falsifikācijā ( esot nelegāli pārkrāsots) un atteica izsniegt TA uzlīmi. Saņēmu diezgan ņirdzīgas piezīmes, ka 'viņiem jau šitādi te pārkrāsotāji regulāri te ierodoties' , 'tas jau esot skaidri redzams, ka pārkrāsots' utt.

Nācās braukt uz numuru salīdzināšanu, kur ar diezgan lielu piespiešanu tika panākta iepriekšējās teh apskates video aplūkošana.

Un....izrādījās,ka tieši tādā pat krāsā motocikls ir bijis arī pirms gada,agrāku video nav. Kopš pirkšanas motocikls tā arī nav bijis pārkrāsots un reāli ir tāds,kāds tas bija pirmreizējā uzrādīšanas reizē CSDD, kas ir redzams arī manis uzņemtajās daudzajās bildēs ar motociklu. Lielie varenie inspektoriņi cieta klusu un nu jau palūdza aiziet un nomainīt reģ apliecību par CSDD ( valsts ) līdzekļiem. Tur gan man to negribēja darīt bez maksas, jo pa to laiku ir nomainījusies deklarētā adrese un tāpēc nu man esot jāmaksā pašam, jo vienmēr ,kad nomainās adrese ,man esot pienākums iet uz csdd un mainīt apliecību.

Protams, ka atteicos maksāt un beigās apliecību dabūju bez maksas ar jauno adresi.

Apskates inspektoriņš uzvaroši paziņoja, ka viņam esot taisnība, pret ko iebildu, jo viņš ir iestāde un taisnība ir man, jo iestāde veica numuru salīdzināšanu un krāsas ierakstīšanu reģ apliecībā.

Vēl par to adresi-kāda velna pēc tā adrese tur nepieciešama un vienmēr ,mainot deklarēto adresi, man ir jāiet un tā jānomaina apliecībā,maksājot cik tur tos latus?? Vai nepietiek,ka jebkurš dienests to redz datoros??

Attiecīgi, CSDD NAV IDEĀLS KANTORIS, KĀ PAŠI TO APGALVO.

 
i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja:

no ogres ar vilcienu ir jabrauc stunda. no jelgavas arii. ar autobusu ir vel ilgaak. no jelgavas ar mashiinu ir kadas 40 minutes lidz zolitudei un tad vel pari tiltam jaatiek. no ogres ar mashinu lidz centram ir apmeram stunda.

no jaunciema ar mashinu lidz centram ja nav sastragemu - 20 minutes. attalums lidz vecrigai ir 17 km.

man piekam liekas nepareizi ka kautkads laucinieks ridziniekam stasta cik ilgi no kurienes te ir jabrauc. tipiski paakjiski izgajieni.

Cik vari murgot!!! Pašam pāķiski iegājienu ka pilns.

Muldēt beidz!!

No Lielvārdes uz Rīgu elektrovilciens iet akurāt stundu.

Uz Jaunciemu esmu atbraukājies ka nelabi metas! Gribu redzēt to kaskadieri, kas 20 minūtēs no Jaunciema aizbrauks līdz Krastmalai! Nakts vidū, kad luksofori ir atslēgti un Zives FR nestrādāja nesanāca ātrāk par 25 min minot tā ap 70+. Bez sastrēgumiem ātr'ak par 35 min pat neticu.

Murgo mazāk un neizliecies 5 reizes gudrāks par pārējiem!

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: iņčiņers

Galma āksts!

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

Seene rakstīja:

i_edgars rakstīja:

No kurienes jaunajiem, tikko beigušajiem augskolas savs auto??

Tu kādos laikos dzīvo? Joprojām padomijā? Es pie sava auto tiku tiklīdz ieguvu tiesības - t.i. beidzot skolu, ne augstskolu. Un tad vēl to uzskatīja par "inomarku" Bet nu jā - tagad jau jaunie lepni - ar vecu auto nebraukās - vajag jaunu... kredītā...

mājā... māja... kas ir māja.... mašīna - tā ir vērtība

(c) limuzīns jāņu nakts krāsā

Pilnīgi garām saprati. Mašīna ir nevis vērtība, bet lēts dzelzsgabals ar kura palīdzību var nokļūt vajadzīgajā vietā.

Vērtība (tavā un iespējams vēl kāda izpratnē) droši vien ir kāds šķūnēts BMW X5, ar ko pazīmēties draugiem. Bet to nevajag jaukt ar sūdzēšanos par transporta trūkumu, ja ejošu mazauto ar visu skati var dabūt par 500Ls un mazāk.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja: Gribu redzēt to kaskadieri, kas 20 minūtēs no Jaunciema aizbrauks līdz Krastmalai! Nakts vidū, kad luksofori ir atslēgti un Zives FR nestrādāja nesanāca ātrāk par 25 min minot tā ap 70+. Bez sastrēgumiem ātr'ak par 35 min pat neticu.

Murgo mazāk un neizliecies 5 reizes gudrāks par pārējiem!

Esi par taksistu piestrādājis? Tikai garākos ceļus zini? Reizēm sanāk aizdoties uz Jaunciema kapiem un 35 min. varētu sanākt vien tad, ja gadās ĻOTI neveiksmīgi iestrēgt Sarkandaugavā pie pārbrauktuves. Normālā brīvdienu satiksmē - 20-25min.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

DekstersFF rakstīja:

Tu esi bijis, bet vairs neesi. Kāpēc??

Tāpēc, ka ar LV "lēmējvaras" atbalstu un gādību (ieskaitot uzņēmumu reģistru un ģenerālprokuratūru!!), ar policijas aktīvu līdzdalību pārņēma varu uzņēmumā. To aktīvi pa pāris gadiem izzaga, uzspļaujot virsū ne tikai līdzīpašniekiem - akcionāriem, bet pat līdzīpašniekiem - māsām!!! Uztaisīja bankrotu un caur citu nosaukumu, bet tie paši vēži "nopirka" par limonādes pudeli! Vēl 4 gadu laikā bija tas pat.... izzaga pēdējo, ieskaitot nopārdeva sliedes, uzbērumu, iekārtas, un vienkāºši nozuda!!

Jau teicu - izzaga, ar ļoti milzīgu "augšu" atbalstu.

Darbības shēma bija precīzi tāda pat kā Venspilī - uz mums tā tika atstrādāta, bet tur uzrāvās, jo cilvēkiem bija dikti lielākas iespējas un galvenais brīvi, lieli operatīvie līdzekļi un sakari!

Un te tagad Tu te vēl stāsti kā vajadzēja!! Gribētu redzēt, ko pats būtu iesācis?? Jo to patvaļu varēja apturēt vienīgi ja nu ar padaudzu kalašņikovu palīdzību.

Kā tad,kā tad... kas tas bija par uzņēmumu? Cik saprotu, piederēja tev,ja? Nu,ja jau biji darba devējs,kā saki.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: kas ir ekonomiskā aprite???

es parauju krītu pilij ar baseinu, uzslienu šķībbūdu, nopērku riteni ar visu ķiveri... zaļi padzīvoju... nobankrotēju un pēc 3 gadiem atkal rauju krītu nākošai pilij?

vēlreiz prasu - kas tev traucē piedalīties izsolēs un pirkt tos banku atņemtos īpašumus????

civillikums definē 2 dažādus pārdošanas veidus - "brīva cena" un "izsole".... izsole tiek rīkota tikai un vienīgi tāpēc lai pēc iespējas vairāk iekasētu par konkrēto objektu....

un tas pats civillikums arī nosaka, ka par saviem parādiem tu atbildi ar visām savām apenēm....

un ja kredītņēmējs tika ar spaidiem ierauts bankā un ar viltu vai maldiem piespiests parakstīt līgumu (kurā nav nocitēts atbilstošais civillikuma pantiņš), tad šāds līgums pēc civillikuma nav spēkā - tikai jāpierāda spaidi vai viltus

pirmais, es negribu aizstāvēt 100% ne kredītņēmējus, ne bankas. Šajā pakaļā piedalījās abas puses, plus vēl likumdevēji kuri neko nedarīja un visu to pakaļu pieļāva.

Kas attiecas uz to ekonomisko apriti, diezvai tā būs, ka pēc 3 gadiem tāds varēs paķert krītu, jo šaubos, vai kāds tādam tuvāko 10 gadu laikā vēl dos.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja:

vēlreiz prasu - kas tev traucē piedalīties izsolēs un pirkt tos banku atņemtos īpašumus????

Man? 3 reizes vari minēt, kas.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

Pirmais rakstīja:

Seene rakstīja:

i_edgars rakstīja:

No kurienes jaunajiem, tikko beigušajiem augskolas savs auto??

Tu kādos laikos dzīvo? Joprojām padomijā? Es pie sava auto tiku tiklīdz ieguvu tiesības - t.i. beidzot skolu, ne augstskolu. Un tad vēl to uzskatīja par "inomarku" Bet nu jā - tagad jau jaunie lepni - ar vecu auto nebraukās - vajag jaunu... kredītā...

mājā... māja... kas ir māja.... mašīna - tā ir vērtība

(c) limuzīns jāņu nakts krāsā

Pilnīgi garām saprati. Mašīna ir nevis vērtība, bet lēts dzelzsgabals ar kura palīdzību var nokļūt vajadzīgajā vietā.

Vērtība (tavā un iespējams vēl kāda izpratnē) droši vien ir kāds šķūnēts BMW X5, ar ko pazīmēties draugiem. Bet to nevajag jaukt ar sūdzēšanos par transporta trūkumu, ja ejošu mazauto ar visu skati var dabūt par 500Ls un mazāk.

sābs likam točno nenāk par labu prātiņam

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja:

GB12 rakstīja:

vēlreiz prasu - kas tev traucē piedalīties izsolēs un pirkt tos banku atņemtos īpašumus????

Man? 3 reizes vari minēt, kas.

āāāā, minēšu 1 reizi - tev vienkārši nav naudas

un kāpēc tad "banku meitas kompānijām" izsolē būtu jāsola dārgāk???? tu taču neej uz benzīntanka kasi un neprasi lai tev dubultcenu čekā iesit

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

Kā tad,kā tad... kas tas bija par uzņēmumu? Cik saprotu, piederēja tev,ja? Nu,ja jau biji darba devējs,kā saki.

lai tukši nepļūtītu paskaties lursoft datus par uzņēmumu dibinātājiem par 1994. gadu. Uzvārdu zini! Un līdzīpašnieks akciju sabiedrībā, ar 10 akcionāriem.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

sābs likam točno nenāk par labu prātiņam

Nu kas katram labs, ir diskutējams auto. Bet dzīvot mājā bez auto nav īpaši gudri... Māja, atsķirībā no dzīvokļa, prasa visnotaļ daudz darba ikdienas uzturēšanā un daudz kas no tā ir saistīts ar nepieciešamību kaut ko vest. Līdz ar to dzīvošanā mājā bez auto ir vēl idiotiskāka, nekā dzīvošana paneļmājā ar X5 tuvējā stāvvietā. Mūsu postpadomju cilvēkiem ir lielas problēmas ar līdzsvara atrašanu savā dzīves līmenī - ķer kaut kādus kredītus pāri savai saprašanai, lai tikai iegūtu to VIENU kāroto objektu - māju,mašīnu,dzīvokli... Bet izvērtēt savu dzīvi kopumā nekādi nesanāk.

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja: Normālā brīvdienu satiksmē - 20-25min.

20 - 25 min ir no Vecmīlgrāvja braucot ar +10 - 15 brīvdienās! Es iepriekš runāju par NORMĀLU darba dienu, i ta bez sastrēgumiem un stāvēšanu pārbrauktuvēs.

Nez kādēļ visi cenšas izlikties par 5 reizes gudrākiem un zinošākiem kā jebkurš cits!

Vēl piezīmēšu, ka nedod dievs bija taksī pirms iekāpšanas pateikt, ka jābrauc ir uz Jaunciemu - tā bija 99,99% garantija, ka pateiks ka ir jābrauc uz parku. Tad kad jau iekāpi taksī un sāka braukt, tikai tad drīkstēja teikt maģisko vārdu "Jaunciems".

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

Seene rakstīja: Normālā brīvdienu satiksmē - 20-25min.

20 - 25 min ir no Vecmīlgrāvja braucot ar +10 - 15 brīvdienās! Es iepriekš runāju par NORMĀLU darba dienu, i ta bez sastrēgumiem un stāvēšanu pārbrauktuvēs.

Nez kādēļ visi cenšas izlikties par 5 reizes gudrākiem un zinošākiem kā jebkurš cits!

Vēl piezīmēšu, ka nedod dievs bija taksī pirms iekāpšanas pateikt, ka jābrauc ir uz Jaunciemu - tā bija 99,99% garantija, ka pateiks ka ir jābrauc uz parku. Tad kad jau iekāpi taksī un sāka braukt, tikai tad drīkstēja teikt maģisko vārdu "Jaunciems".

kāds vēl parks????

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja: ķer kaut kādus kredītus pāri savai saprašanai, lai tikai iegūtu to VIENU kāroto objektu - māju,mašīnu,dzīvokli... Bet izvērtēt savu dzīvi kopumā nekādi nesanāk.

Ja Tev nav palaimējies soc laikos iemitināties piešķirtajā dzīvoklī un par smiekla sertifikātiem to "privatizēt", tad visu mūžu maksāsi īri (nomu) saimniekam, jo naudas sava kakta iegādei nekad nepaliks!

Tieši tāpēc arī ņēma kredītus! Vai grūti tik elemetāras lietas saprast?

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

Pirmais rakstīja:

sābs likam točno nenāk par labu prātiņam

Nu kas katram labs, ir diskutējams auto. Bet dzīvot mājā bez auto nav īpaši gudri... Māja, atsķirībā no dzīvokļa, prasa visnotaļ daudz darba ikdienas uzturēšanā un daudz kas no tā ir saistīts ar nepieciešamību kaut ko vest. Līdz ar to dzīvošanā mājā bez auto ir vēl idiotiskāka, nekā dzīvošana paneļmājā ar X5 tuvējā stāvvietā. Mūsu postpadomju cilvēkiem ir lielas problēmas ar līdzsvara atrašanu savā dzīves līmenī - ķer kaut kādus kredītus pāri savai saprašanai, lai tikai iegūtu to VIENU kāroto objektu - māju,mašīnu,dzīvokli... Bet izvērtēt savu dzīvi kopumā nekādi nesanāk.

šito prātojumu aizsūti "limuzīna jāņu nakts krāsā" autoriem

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

GB12 rakstīja:

GB12 rakstīja:

vēlreiz prasu - kas tev traucē piedalīties izsolēs un pirkt tos banku atņemtos īpašumus????

Man? 3 reizes vari minēt, kas.

āāāā, minēšu 1 reizi - tev vienkārši nav naudas

un kāpēc tad "banku meitas kompānijām" izsolē būtu jāsola dārgāk???? tu taču neej uz benzīntanka kasi un neprasi lai tev dubultcenu čekā iesit

Jā, viens no galvenajiem... Bet... stāsts jau nav par to. Stāsts ir par to, ka, iestājoties grūtākiem laikiem, viena puse, pateicoties stipram lobijam, panāk likumu pagriešanu sev par labu, lai no tā vēl uzvārītos.

Es arī neeju uz Saeimu un neprasu, lai pieņem likumu, kas ļautu man bez ierunām beņu nopirkt par 50 sant.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

Pirmais rakstīja: par civillikumu....

Vot tieši pateicoties šim likumam arī bankām bija pie kājas kas un kā, galvenais bija iemānīt klientu bankā un "iesmērēt" viņam kredītu!! Jo bankām nebija pilnīgi nekādas atbildības - par visu samaksās klients, un ir vēl viens likumiņš... pat ja klients pakārsies, tad atlikušo kredīta daļu maksās viņa bērni un mazbērni!

Tieši par to arī ir runa, nevis par cilvēku bezatbildību un nespēju domāt!

Nanku kredītnodaļas saņema prēmijas par izsniegtajiem kredītiem, un pilnīgi nekādu sankciju nebija par neatgūtajiem līdzekļiem.... jo tāds gadījums, pēc LV likimdošanas pat netika paredzēts un praktiski nebija iespējams!

Nu un kas lika tam klientam to līgumiņu parakstīt?? Kas liedza viņam palūgt kompetenta jurista atzinumu ?? Ko ?

Tas skaitās normāli, paņemt palielu summiņu tā bez domāšanas?? Nu, ir aitas, ir cirpēji, ko lai saka.

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

kāds vēl parks????

Takšuparku, garāžu, pie priekšnieka, pie sievasmātes... da jebko pateiks, lai tikai nebrauktu uz Jaunciemu!

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja:

Pirmais rakstīja: hei, vadoni.... ta tu pirksi pa lēto vai nepirksi

www.ss.lv/...

Šitā ir tā tava slavenā māja, par kuru jau te folklora iet vaļā?

Nē, tā viņam kaimiņos. Tur tāds kruts ciemats

Pirmais,nakuj man tā būda būtu jāpērk??

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

Nu un kas lika tam klientam to līgumiņu parakstīt?? Kas liedza viņam palūgt kompetenta jurista atzinumu ?? Ko ?

Tas skaitās normāli, paņemt palielu summiņu tā bez domāšanas?? Nu, ir aitas, ir cirpēji, ko lai saka.

Nu bet takšu izlasi dažas rindiņas augstāk rakstīto pirms skribelē!!!!!!!!

Iespējams ka apnika dzīvot īrētā hruščovkā!! Jebšu tas ir aizliegts??

i_edgars rakstīja:

Ja Tev nav palaimējies soc laikos iemitināties piešķirtajā dzīvoklī un par smiekla sertifikātiem to "privatizēt", tad visu mūžu maksāsi īri (nomu) saimniekam, jo naudas sava kakta iegādei nekad nepaliks!

Tieši tāpēc arī ņēma kredītus! Vai grūti tik elemetāras lietas saprast?

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja: Nebūtu bijis nagla pakaļā Āboliņš, kurš pa lielam panāca kaut cik sakarīga maksātnespējas likuma pieņemšanu, būtu neslikta shēma.

Nu re, par ko es te visu laiku runāju- ir cilvēki, kas var panākt to,ka viņu interesēs ieklausās. JA to izdarītu 1000 kredītņēmēju, cīnītos par savām, kā viņi domā, tiesībām, būtu citādi rezultāti.

Tāpat tikko radio vēstīja,ka banku lobijs var panākt to,ka nauda, kas caur valsti paredzēta zemniekiem zemju pirkšanai, var nosprūst, jo bankas uzskata, ka valstij nav jādala nauda, ka tas ir bankas darbs, tātad peļņa.

Ja uz šito Rīgā neieradīsies 1000 traktori ar arkliem, tad var teikt joprojām, ka zemnieki ir ļerļaki. Tikai tā kaut ko var panākt,ka banku lobijs apdiršas.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

Seene rakstīja: ķer kaut kādus kredītus pāri savai saprašanai, lai tikai iegūtu to VIENU kāroto objektu - māju,mašīnu,dzīvokli... Bet izvērtēt savu dzīvi kopumā nekādi nesanāk.

Ja Tev nav palaimējies soc laikos iemitināties piešķirtajā dzīvoklī un par smiekla sertifikātiem to "privatizēt", tad visu mūžu maksāsi īri (nomu) saimniekam, jo naudas sava kakta iegādei nekad nepaliks!

Tieši tāpēc arī ņēma kredītus! Vai grūti tik elemetāras lietas saprast?

Diezgan grūti... Pašos pamatos dzīvokļus vispār nedrīkstēja atļaut privatizēt - mājai var būt tikai viens saimnieks, citādi murgs tiek iedibināts pašos pamatos.

Dzīvoju pašlaik īrētā dzīvoklī un maksāju mazāk, nekā "laimīgie īpašnieki", kuriem par "apsaimniekošanu" piestāda tādu pat rēķinu, kā man par īri.

Kredīts mājai, jo vajag savu kaktiņu... Ja padomā mazliet tālāk, tad pilnīgi nepareiza doma. Un tai savukārt saknes ir rodamas vēl senāk, nekā padomju laikos. "Tēva mājas", kuras nodeva no paaudzes paaudzē ir sena tradīcija, kura mūsdienās ir zaudējusi savu pamatnozīmi - mūsdienu dzīvē 90% cilvēku ir vajadzīga dzīvesvieta atbilstoši konkrētā laika vajadzībām - attālums no darba, ģimenes stāvoklis u.t.t. Bet rezultātā tagad ir jaunās ģimenes, kas nevar atļauties bērnus, jo ir parāvuši kredītā māju tā, lai pietiktu vieta bērniem, kad tādi būs... Pensionāri, kas dzīvo milzīgās platībās, kuras nevar atļauties apmaksāt... Kādēļ? Tādēļ, ka mūsdienu sabiedrībā nestrādā vecais "paplašinātās" ģimenes modelis, kad vairākas paaudzes laimīgi dzīvoja zem viena jumta.

Ja NĪ īres tirgus nebūtu sačakarēts pašos pamatos, viss varētu būt savādāk. Kā piemēru varu minēt savu skolasbiedru, kas šobrīd dzīvo Minhenē. Kamēr bija tikai ar sievu, īrēja dzīvokli. Kad piedzimā bērns, pārvācās uz īrētu māju. Kad būs otrs - pārvāksies uz lielāku māju. Un visu laiku maksā tikai par to, kas attiecīgajā dzīves periodā ir nepieciešams, nevis dzīvo "savā" šaurībā vai pārmaksā par to, kas ir lieks.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

Nu un kas lika tam klientam to līgumiņu parakstīt?? Kas liedza viņam palūgt kompetenta jurista atzinumu ?? Ko ?

Tas skaitās normāli, paņemt palielu summiņu tā bez domāšanas?? Nu, ir aitas, ir cirpēji, ko lai saka.

Nu tādēļ jau ir (vajadzētu būt) domāta valsts - institūcija, kas aizstāv savu aitu baru. Bet mūsu valsts diemžēl izsniedza cirpējiem šķēres... Un tagad solidāri maksājam milzu nodokļus, kuru patiesie pelnītāji joprojām zin tikai to, ka "viņiem pienākas".

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja:

Pirmais rakstīja:

GB12 rakstīja:

GB12 rakstīja:

vēlreiz prasu - kas tev traucē piedalīties izsolēs un pirkt tos banku atņemtos īpašumus????

Man? 3 reizes vari minēt, kas.

āāāā, minēšu 1 reizi - tev vienkārši nav naudas

un kāpēc tad "banku meitas kompānijām" izsolē būtu jāsola dārgāk???? tu taču neej uz benzīntanka kasi un neprasi lai tev dubultcenu čekā iesit

Jā, viens no galvenajiem... Bet... stāsts jau nav par to. Stāsts ir par to, ka, iestājoties grūtākiem laikiem, viena puse, pateicoties stipram lobijam, panāk likumu pagriešanu sev par labu, lai no tā vēl uzvārītos.

Es arī neeju uz Saeimu un neprasu, lai pieņem likumu, kas ļautu man bez ierunām beņu nopirkt par 50 sant.

nu bļā.... likumā taču visu laiku ir bijis noteikts, ka ķīla jāpārdod ir izsolē..... tobiš pēc iespējas dārgāk... tas nozīmē, ka nevar pārdot čomam par latu.... kur ir problēma???? tu vēlies lai likumā būtu ierakstīts, ka nedrīkst pārdot lētāk kā pacients ir parādā?

vai tu gribi lai izsolē nekas netiktu pārdots

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

sliktās bankas

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti