CSDD kļūdas

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012

Kuriem ir bijusi biežāka saskare ar CSDD zin, ka CSDD VISU dara ļoti pareizi un ir Eiropā pats pats krutākais kantoris šajā jomā ( Lukstiņa paša atzinums). Attiecīgi, tur VISS ir vispareizāk.

Atvedu no ārzemēm kravas auto, paņēmu sarkanos numurus, aizbraucu uz salīdzināšanu. 'Inspektors' visu aplūkoja,izsniedz man salīdzināšanas izziņu. Tā nu nav tā interesantākā lasāmviela, tāpēc neiedziļinājos tās saturā.

Aizgāju reģistrēt auto...saņemu A+A numurus ( abus garos). Taču reāli ir A+B, A numuru aizmugurē uzlikt nav iespējams. UZ manu iebildi reģistrētājs noplātīja rokas, ka neko nevarot palīdzēt.

Tātad, inspektors salīdzināšanas telpā ir bijis nekompetents. Vai kļūdījies vienkārši ( kas gan būtu normāli, taču nu ne jau tādā Viseiropas līmeņa kantorītī)

Pirmdien lūkosim, ko man atbildēs svarīgie CSDD vīri uzvalkos, kuri ir visgudri visos jautājumos un vienmēr visu dara PAREIZI.

Kāpēc Pareizi? Piemēri.

Tika iegādāta piekabe UK, ražota Beļģijā, jauna. Bija Beļģijas sertifikāts, ražotāja dokumenti. Latvijā nācās iziet savu sertifikāciju, jo Beļģijas nederot

CSDD man paskaidroja, ka tā esot jābūt un viss, tātad viņi ZIN ,kā JĀBŪT.

Tika iegādāts pikaps Vācijā ,kurš izrādījās no Ungārijas Vācijā ievests pārdošanai. Auto nācās sertificēt, jo tas esot ievests no 'jaunās Eiropas savienības valsts' Kas tas tāds par jēdzienu, nav skaidrs. Tizleņu ierēdneļu samurgojums ,protams. Man tika ieteikts aizvest auto atpakaļ uz Vāciju, tur piereģistrēt un tad jau arī Latvijā varēšot reģistrēt.

Atkal,protams, CSDD zin,kā JĀBŪT PAREIZI.

Tika iegādāts motocikls, 2 gadus vecs. Reģistrēts CSDD un 3 gadus lietots, katru gadu gāju apskati Rīgā. 4. apskates reizē inspektors paziņoja, ka motocikla krāsojums neatbilst reģ apliecībā uzrādītajam, apmeloja mani falsifikācijā ( esot nelegāli pārkrāsots) un atteica izsniegt TA uzlīmi. Saņēmu diezgan ņirdzīgas piezīmes, ka 'viņiem jau šitādi te pārkrāsotāji regulāri te ierodoties' , 'tas jau esot skaidri redzams, ka pārkrāsots' utt.

Nācās braukt uz numuru salīdzināšanu, kur ar diezgan lielu piespiešanu tika panākta iepriekšējās teh apskates video aplūkošana.

Un....izrādījās,ka tieši tādā pat krāsā motocikls ir bijis arī pirms gada,agrāku video nav. Kopš pirkšanas motocikls tā arī nav bijis pārkrāsots un reāli ir tāds,kāds tas bija pirmreizējā uzrādīšanas reizē CSDD, kas ir redzams arī manis uzņemtajās daudzajās bildēs ar motociklu. Lielie varenie inspektoriņi cieta klusu un nu jau palūdza aiziet un nomainīt reģ apliecību par CSDD ( valsts ) līdzekļiem. Tur gan man to negribēja darīt bez maksas, jo pa to laiku ir nomainījusies deklarētā adrese un tāpēc nu man esot jāmaksā pašam, jo vienmēr ,kad nomainās adrese ,man esot pienākums iet uz csdd un mainīt apliecību.

Protams, ka atteicos maksāt un beigās apliecību dabūju bez maksas ar jauno adresi.

Apskates inspektoriņš uzvaroši paziņoja, ka viņam esot taisnība, pret ko iebildu, jo viņš ir iestāde un taisnība ir man, jo iestāde veica numuru salīdzināšanu un krāsas ierakstīšanu reģ apliecībā.

Vēl par to adresi-kāda velna pēc tā adrese tur nepieciešama un vienmēr ,mainot deklarēto adresi, man ir jāiet un tā jānomaina apliecībā,maksājot cik tur tos latus?? Vai nepietiek,ka jebkurš dienests to redz datoros??

Attiecīgi, CSDD NAV IDEĀLS KANTORIS, KĀ PAŠI TO APGALVO.

 
DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Sūdīgi, nav nopļauta zāle.

M77 Reģ.: 06.08.2008
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: reku viģiks mārupes mājai

www.youtube.com/...

man izskatās, ka tur viens logs ir aizmūrēts ciet - trepēm pa vidu ir jābūt mazam lodziņam - no ārpuses filmētajā daļā tieši tā rakursa, kur varētu to logu redzēt, nav

Švaks projekts - kāpnes pārāk stāvas.

Izpildījums varbūt +/- ok, bet ir viens baigais mīnuss - jumts ir prasta bleķa Ranilla! Galīgi nesader kopā ar koka ārdurvīm un metāla kaluma balkonu. Kārtīgam namam tāds nepiestāv, tas tik pie mums tā iegājies, ka katrs otrais liek Ranillu - tur, no kurienes tas nāk, tādus liek pagaidu būvēm, saimniecības ēkām, kam paredzēts 20-30 gadu lietošanas laiks, normālām dzīvojamām mājām liek dakstiņus.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

bildes taisītas apmēram pirms gada.... tagad jau ir nopļauta

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

M77 rakstīja:

Pirmais rakstīja: reku viģiks mārupes mājai

www.youtube.com/...

man izskatās, ka tur viens logs ir aizmūrēts ciet - trepēm pa vidu ir jābūt mazam lodziņam - no ārpuses filmētajā daļā tieši tā rakursa, kur varētu to logu redzēt, nav

Švaks projekts - kāpnes pārāk stāvas.

Izpildījums varbūt +/- ok, bet ir viens baigais mīnuss - jumts ir prasta bleķa Ranilla! Galīgi nesader kopā ar koka ārdurvīm un metāla kaluma balkonu. Kārtīgam namam tāds nepiestāv, tas tik pie mums tā iegājies, ka katrs otrais liek Ranillu - tur, no kurienes tas nāk, tādus liek pagaidu būvēm, saimniecības ēkām, kam paredzēts 20-30 gadu lietošanas laiks, normālām dzīvojamām mājām liek dakstiņus.

pēc projekta tur ir paredzētas betona kāpnes... (galu galā esmu to projektu turējis rokā pilnā cersijā, nevis tikai stāvu plānus), bez platformas ar slīpiem pakāpieniem, te pat shēmā var redzēt i.ss.lv/... , bet tur ir iebūvētas vienkāršas koka kāpnes ar platformu - platforma aizņem daudz vietas un tāpēc arī tās sanāk stāvas..

un nevis ranilla, bet ruukkī es pirms 4 gadiem liku pirtij un tad jau par ruukki to sauca

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Kā var cilvēks, kurš brauc ar plastmasas auto, likt mājai bleķa jumtu ??

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

paskatījos to video - manuprāt tās NAV koka durvis.... paskaties 34 sekundi - izskatās pēc frēzēta mdf, jo nav šuvju...

pēc projekta tur tiešām reāli ir tādi metāla kaluma balkoni - man ir nerīsējoša tērauda vienkārša konstrukcija...

jā un video redzams, ka tas logs tiešam ir aizmūrēts 22 sekundē ir tas rakurss - zem balkona ir jābūt 2 lodziņiem, bet ja liek trepes ar vienu platformu, tad sanāk, ka tā platforma ir logam pa vidu....

vispār nedaudz izmainot pārsedzi to jautājumu var atrisināt sakarīgā veidā, atstājot logu un liekot trepes ar platformu... lai platforma nebūtu priekšā logam, to jātaisa kā 9to pakāpienu (vai pat 8to) un rezultātā otrajā stāvā jātaisa iegriezums pārsedzē... visu pārsedzi nevar bīdīt, jo tad netiek iekšā 2 stāva ziepju cilātavā....

es arī nebetonēju tās grieztās trepes, bet šo jautājumu risināju savādāk - abi logi tika pacelti augstāk, laukums sadalīts 2 daļās - rezultātā kāpnes sanāk apmēram 27/18

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: Kā var cilvēks, kurš brauc ar plastmasas auto, likt mājai bleķa jumtu ??

pirtij

mājai tak nav jumta vispār, to tak visi sen zina....

pirtij ir bleķa jumts un malkas šķīnītim....

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

atgriežoties pie tās saulkrastu tirgojamās mājas - ja pircējs ir ar mieru maksāt nevis 72, bet 75 štukas, tad es dodu divu gadu garantiju tam, ka zāle tiks pļauta reizi nedēļā (sezonā protams)....

nu pavasarī protams tiks nodedzināta arī kūla

kolumbs Reģ.: 27.12.2005
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: šiten goo.gl/...

Tas nav Saulkrastos, bet gan Skultē, Limbažu novadā, iekš vasarnīcu koperatīva. Stacija tālu, autobuss uz šosejas. Par tādu cenu pirkt koperatīvā, nezinu gan ...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

kolumbs rakstīja:

Pirmais rakstīja: šiten goo.gl/...

Tas nav Saulkrastos, bet gan Skultē, Limbažu novadā, iekš vasarnīcu koperatīva. Stacija tālu, autobuss uz šosejas. Par tādu cenu pirkt koperatīvā, nezinu gan ...

tu domā, ka es nezinu kur tas ir

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Par CSDD.

Man to reģistrācijas apliecību vakar samainīja bez liekām runām. Vēl parunājām, cik bieži kas tāds atgadās, esot baigi reti. Ar mani parasti atgadās tas,kas neatgadās ar citiem.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

ne reizi nav sanācis uz turieni braukt ar vilcienu vai autobusu

uz jūru gan parasti eju kājām.... kaut gan tur ir ceļš un var piebraukt.... bet tur ir pilns ar "piebraucējiem", kas uzskata ka jamiem ir jāieparkojas jūrā un pa ceļu nav tiesību iet gājējiem

kaut gan ja paskatās kas noetiek pie lieveikaliem, tad tur tendences ir tās pašas.... katrs vēlas pieparkoties tieši pie kases.... vispār tie lieveikali, kas pozicionē sevi kā kruti (skaimors vai emcēkvadrātā) varētu ieviest papildus pakalpojumu - iebraukšana veikalā ar x5

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: reģistrācijas apliecību vakar samainīja bez liekām runām.

toč neticu, ka tur lieki nerunāji

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

kolumbs rakstīja:

Pirmais rakstīja: šiten goo.gl/...

Tas nav Saulkrastos, bet gan Skultē, Limbažu novadā, iekš vasarnīcu koperatīva. Stacija tālu, autobuss uz šosejas. Par tādu cenu pirkt koperatīvā, nezinu gan ...

tu domā, ka es nezinu kur tas ir

wikimapia.org/...

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

DekstersFF rakstīja: reģistrācijas apliecību vakar samainīja bez liekām runām.

toč neticu, ka tur lieki nerunāji

Teiksim tā- lieki par tēmu nē.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Un vēl jau es rakstīju, ka CSDD lieki nerunāja

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

Pirmais rakstīja:

kolumbs rakstīja:

Pirmais rakstīja: šiten goo.gl/...

Tas nav Saulkrastos, bet gan Skultē, Limbažu novadā, iekš vasarnīcu koperatīva. Stacija tālu, autobuss uz šosejas. Par tādu cenu pirkt koperatīvā, nezinu gan ...

tu domā, ka es nezinu kur tas ir

wikimapia.org/...

visi kaimiņi sakarīgi...

uz vienu pusi 2 kopā salaisti gabali ar jaunu guļbūves ēku... skaisti iekoptu teritoriju, uz otru pusi māja, kas vēl vēlā padomju laikā pa kruto taisīta, arī uz 2 gabaliem... no šodienas viedokļa gan tā māja nav vairs kruta.... dziļumā kaimiņi nesen nopirka un arī pārbūvē māju....

otrā pusē ceļam dzīvo vecīšu pāris - jamie tur reāli dzīvo visu cauru gadu.... par to vien ir vērts piemaksāt.... parasti šitādos kooperatīvos tās mājeles regulāri apzog neskatoties uz visām signalizācijām....

atgādinu - visas tās ekstras par nieka 72ām štukām

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

eu vadoni, tev NĪmāklērkursos mācīja vērtēt īpašumus?

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: eu vadoni, tev NĪmāklērkursos mācīja vērtēt īpašumus?

Nē, tas gan ir kas pavisam cits. Virspusēja informācija bija.

Tu,losi.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

Pirmais rakstīja: eu vadoni, tev NĪmāklērkursos mācīja vērtēt īpašumus?

Nē, tas gan ir kas pavisam cits. Virspusēja informācija bija.

Tu,losi.

bļē, pajoli... es tev uzdevu jautājumu uz kuru var atbildēt ar JĀ vai NĒ

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

pēc projekta tur ir paredzētas betona kāpnes... (galu galā esmu to projektu turējis rokā pilnā cersijā

Tie milzīgie radiatori kam domāti?? Ziemā logus turēt vaļā vai nejēgas aizmirsa vatē ietīt būdu?

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

es te atkal per tiem diskaverī raidījumiem

jamie nopērk trušubūdu pa sotaku, iegulda vēl kāpostu un beigās nevis reāli pārdod, bet uzaicina ekspertu, kurš paurbina degunu un pasaka, ka šoto īpašumu vērtē uz XXX štukām

zēl, ka tev nemācīja vērtēt īpašumus - varētu novērtēt to jūrmalas māju

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

Pirmais rakstīja:

pēc projekta tur ir paredzētas betona kāpnes... (galu galā esmu to projektu turējis rokā pilnā cersijā

Tie milzīgie radiatori kam domāti?? Ziemā logus turēt vaļā vai nejēgas aizmirsa vatē ietīt būdu?

huj viņu zina, piezvani pārdevējam un uzdod šito jautājumu

man vispār mājā nav radiatoru....

vēlreiz uzsveru - tajā sludinājumā un video ir redzama māja, kas atrodas mārupē un ur celta pēc projekta, kas ir līdzīgs manējam - mārupē ir uzcelts objekts, kuram ir 2 nelielas izmaiņas - nav viena loga un pirmajā stāvā trūkst vienas ~70cm garas starpsieniņas starp viesistabu un virtuvi....

man projektā ir izmainīts 2 stāvs - aizvākta viena istaba un uztaisita lieka ziepju cilātava, rezultātā sienā ir izcirsts viens logs

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

Pirmais rakstīja:

pēc projekta tur ir paredzētas betona kāpnes... (galu galā esmu to projektu turējis rokā pilnā cersijā

Tie milzīgie radiatori kam domāti?? Ziemā logus turēt vaļā vai nejēgas aizmirsa vatē ietīt būdu?

jā - starp citu projektā ir veikti aprēķini un katrai trubai uz radiatoru pierakstīts klāt jaudas cipars - ja neaizmirsīšu, vakarā noskanēšu to lapu....

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

superprojekts

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti