CSDD kļūdas

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012

Kuriem ir bijusi biežāka saskare ar CSDD zin, ka CSDD VISU dara ļoti pareizi un ir Eiropā pats pats krutākais kantoris šajā jomā ( Lukstiņa paša atzinums). Attiecīgi, tur VISS ir vispareizāk.

Atvedu no ārzemēm kravas auto, paņēmu sarkanos numurus, aizbraucu uz salīdzināšanu. 'Inspektors' visu aplūkoja,izsniedz man salīdzināšanas izziņu. Tā nu nav tā interesantākā lasāmviela, tāpēc neiedziļinājos tās saturā.

Aizgāju reģistrēt auto...saņemu A+A numurus ( abus garos). Taču reāli ir A+B, A numuru aizmugurē uzlikt nav iespējams. UZ manu iebildi reģistrētājs noplātīja rokas, ka neko nevarot palīdzēt.

Tātad, inspektors salīdzināšanas telpā ir bijis nekompetents. Vai kļūdījies vienkārši ( kas gan būtu normāli, taču nu ne jau tādā Viseiropas līmeņa kantorītī)

Pirmdien lūkosim, ko man atbildēs svarīgie CSDD vīri uzvalkos, kuri ir visgudri visos jautājumos un vienmēr visu dara PAREIZI.

Kāpēc Pareizi? Piemēri.

Tika iegādāta piekabe UK, ražota Beļģijā, jauna. Bija Beļģijas sertifikāts, ražotāja dokumenti. Latvijā nācās iziet savu sertifikāciju, jo Beļģijas nederot

CSDD man paskaidroja, ka tā esot jābūt un viss, tātad viņi ZIN ,kā JĀBŪT.

Tika iegādāts pikaps Vācijā ,kurš izrādījās no Ungārijas Vācijā ievests pārdošanai. Auto nācās sertificēt, jo tas esot ievests no 'jaunās Eiropas savienības valsts' Kas tas tāds par jēdzienu, nav skaidrs. Tizleņu ierēdneļu samurgojums ,protams. Man tika ieteikts aizvest auto atpakaļ uz Vāciju, tur piereģistrēt un tad jau arī Latvijā varēšot reģistrēt.

Atkal,protams, CSDD zin,kā JĀBŪT PAREIZI.

Tika iegādāts motocikls, 2 gadus vecs. Reģistrēts CSDD un 3 gadus lietots, katru gadu gāju apskati Rīgā. 4. apskates reizē inspektors paziņoja, ka motocikla krāsojums neatbilst reģ apliecībā uzrādītajam, apmeloja mani falsifikācijā ( esot nelegāli pārkrāsots) un atteica izsniegt TA uzlīmi. Saņēmu diezgan ņirdzīgas piezīmes, ka 'viņiem jau šitādi te pārkrāsotāji regulāri te ierodoties' , 'tas jau esot skaidri redzams, ka pārkrāsots' utt.

Nācās braukt uz numuru salīdzināšanu, kur ar diezgan lielu piespiešanu tika panākta iepriekšējās teh apskates video aplūkošana.

Un....izrādījās,ka tieši tādā pat krāsā motocikls ir bijis arī pirms gada,agrāku video nav. Kopš pirkšanas motocikls tā arī nav bijis pārkrāsots un reāli ir tāds,kāds tas bija pirmreizējā uzrādīšanas reizē CSDD, kas ir redzams arī manis uzņemtajās daudzajās bildēs ar motociklu. Lielie varenie inspektoriņi cieta klusu un nu jau palūdza aiziet un nomainīt reģ apliecību par CSDD ( valsts ) līdzekļiem. Tur gan man to negribēja darīt bez maksas, jo pa to laiku ir nomainījusies deklarētā adrese un tāpēc nu man esot jāmaksā pašam, jo vienmēr ,kad nomainās adrese ,man esot pienākums iet uz csdd un mainīt apliecību.

Protams, ka atteicos maksāt un beigās apliecību dabūju bez maksas ar jauno adresi.

Apskates inspektoriņš uzvaroši paziņoja, ka viņam esot taisnība, pret ko iebildu, jo viņš ir iestāde un taisnība ir man, jo iestāde veica numuru salīdzināšanu un krāsas ierakstīšanu reģ apliecībā.

Vēl par to adresi-kāda velna pēc tā adrese tur nepieciešama un vienmēr ,mainot deklarēto adresi, man ir jāiet un tā jānomaina apliecībā,maksājot cik tur tos latus?? Vai nepietiek,ka jebkurš dienests to redz datoros??

Attiecīgi, CSDD NAV IDEĀLS KANTORIS, KĀ PAŠI TO APGALVO.

 
i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

interesanti kas tur ir tik kruc lai maksātu 225 štukas lašu?

Dzeltenā krāsa (saulaina) un žogs!

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

Pirmais rakstīja:

interesanti kas tur ir tik kruc lai maksātu 225 štukas lašu?

Dzeltenā krāsa (saulaina) un žogs!

man ir caparol gobi 15 fasāde

arī dzeltena

sludinājumā tā celtne ir nosaukta par 7 istabu māju..... tā gluži nebūs taisnība (arī neizmanītā projekta versijā es varu saskaitīt tikai 6).....

ja skaita vannasistabas, tad varbut var saskaitīt vēl vairāk

1 stavā ir viesistaba ar virtuvi, koridors, viena istaba, vannasistaba un saimniecības telpa

2 stāvā oriģināli ir koridors(kāpnes) četras mazas istabiņas un viena tualete/vannas istaba - man projekts ir pārtaisīts tā, ka ir trīs bik lielākas istabas, 2 vannas istabas

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Ir cilvēki kas pelna bonusus mobīlajam telefonam liekot sludinājumus par kaimiņu mājas pārdošanu!!

Zinu konkrētu piemēru.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: rekur ir precīzi mana māja (no ārpuses, jo iekša man ir pārtaisīta)

www.ss.lv/...

interesanti kas tur ir tik kruc lai maksātu 225 štukas lašu?

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: rekur ir precīzi mana māja (no ārpuses, jo iekša man ir pārtaisīta)

www.ss.lv/...

interesanti kas tur ir tik kruc lai maksātu 225 štukas lašu?

Pirmkārt jau tas,ka tā māja nav uzbūvēta cirsmā blakus graustiem un ir pabeigta

Otrkārt= manis pēc kaut 500 000.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: bet kāds taču to māju ar visām mēbelēm uzbūvēja, cerēja notirgot kādam, kurš uzskatītu, ka jāmā ir to prasīto 300 000 vērta.... neticu, ka jamais "attīstītājs" ieguldīja tur 150 000 ar vienu domu- izīrēt to būdu par 400 latiem mēnesī... tobiš 30 gados "atsist" ieguldīto kāpostu

vienkārši "nesanāca" un tagad jams ir vienkārši SPIESTS IZĪRĒT....

piemēram Pirmais savulaik pārdeva to iepriekš minēto zemes gabalu... no to, kuru "laimīgie pircēji" tagad mēģina notirgot par 15000....

Pirmais pagaidīs kamēr jamie būs gatavi atdot par 5000 un tad iepirks atpakaļ.... un stādīšu tur kartupeļus

Nē, šito māju īpašnieks uzbūvēja 2001. gadā , kad cenas bija pavisam citas. Uzbūvēja par saviem līdzekļiem, bez kredīta.

Tavā prātiņā ,kā saprotu, nav vietas citiem jēdzieniem, kā attīstīttājs, kā tas,ka VISI ierāvuši kreklu pakaļā un ka visas mājas maksā 300 000

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

tur jau tā lieta, ka nemaksā 300... Nemaksā arī 225, kā tā dzeltenā.... tikai katrs losis cer par tādu ciparu nogrūst...

Man ir šāds tāds priekšstats par izmaksām....

Pa tv kautkādos kanālos reizēm rāda kā cilvēki ņem graustus un cenšās atjaunot un uzvārīties... Piemēram nopērk par 100, iegulda 50 un cer notirgot pa 300

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Šitā māja, kuru īrēju, esot maksājusi ap 80 000 .

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: tur jau tā lieta, ka nemaksā 300... Nemaksā arī 225, kā tā dzeltenā.... tikai katrs losis cer par tādu ciparu nogrūst...

Man ir šāds tāds priekšstats par izmaksām....

Pa tv kautkādos kanālos reizēm rāda kā cilvēki ņem graustus un cenšās atjaunot un uzvārīties... Piemēram nopērk par 100, iegulda 50 un cer notirgot pa 300

MAn arī ir priekšstats, gan par zemes cenām, gan par būvniecības izmaksām un tās 'kvalitāti' .

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: Šitā māja, kuru īrēju, esot maksājusi ap 80 000 .

ar visām mēbelēm?

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

DekstersFF rakstīja: Šitā māja, kuru īrēju, esot maksājusi ap 80 000 .

ar visām mēbelēm?

Tur nav visas mēbeles. Tas ir, nebija, kad sāku īrēt.

3 guļamistabas 2. stāvā, vannene +sauna, +garderobes telpa. Bija kaut kādas 2 kumodes, gulta 2 vietīga, iebūvētais skapis.

1. stāvā virtuvē visa iekārta ar tehniku, franču kamīns stiklots ( darbojas ļoti labi) , kabinetā iebūvēts skapis+plaukti+rakstāmgalds ( sūdīgs)

Garāža 2 mašīnām , visi vārti veras ar pultīm. Slikti tas, ka nav kanalizācija centralizētā un ūdensvads. Ir atdzelžotājs un atkaļķotājs. Visādas dārza mēbeles un viskas cits.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: Šitā māja, kuru īrēju, esot maksājusi ap 80 000 .

tomēr es neticu, ka īpašnieks būvēja to pasākumu lai izīrētu...

tāpēc, ka īrēšana ir riskanta padarīšana - īrnieks var nemaksāt, piepirst dīvānus un salauzt krēslus

tas jau labi, ja patrāpās īrnieks, kuram ir nedzeršanas periods

bet ja patrāpās tāds Pirmais, kas kad sakožās, tad lauž parketu, kurina istabas vidū ugunskuru un cep šašļikus

paskaitīsim

jams ir iztērējis 80000.... visa tā pasākuma uzturēšana maksā naudu (piemēram nodokļos vien šogad jāmaksā 346.23 lati) to pat neskaitīsim

komunālos maksājumusm neskaitīsim - pieņemsi, ka par tiem maksā tu...

un cik jams iekasē no īrnieka (tīri cik paliek pāri, ja atskaita nolietojumu mēbelēm uttt.)

tak labi būs, ja paliks kādi parsimt lati mēnesī - cik tas ir 10 gados (beigās salīdzināsim ciparus)

pieņemsim, ka 2001 gadā (krāj)bankā noguldītu 80 000

te būs aptuvenās %tu likmes pa gadiem (avots latvijas banka) - es nemšu uz leju līdz apaļiem %tiem - tas nozīmē, ka vismaz tik varētu dabūt noguldot to naudu uz gadu

2001 7%

2002 5%

2003 4%

2004 3%

2005 2% (reāli 2.8, bet es teicu, ka ņemu uz leju)

2006 2% (2.9)

2007 3% (gada beigās bija virs

2008 6% (gada beigās virs 9)

2009 7% (bija brīži arī uz 20)

2010 2% (gada sākumā bija stbili virs 10)

2011 0% (gadasākumā un beigās ~1.5, gada vidū 0.6)

rezultātā man sanāk 119360.60-80000 - gandrīz 40štukas varka pa minimumu

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

Pirmais rakstīja:

DekstersFF rakstīja: Šitā māja, kuru īrēju, esot maksājusi ap 80 000 .

ar visām mēbelēm?

Tur nav visas mēbeles. Tas ir, nebija, kad sāku īrēt.

3 guļamistabas 2. stāvā, vannene +sauna, +garderobes telpa. Bija kaut kādas 2 kumodes, gulta 2 vietīga, iebūvētais skapis.

1. stāvā virtuvē visa iekārta ar tehniku, franču kamīns stiklots ( darbojas ļoti labi) , kabinetā iebūvēts skapis+plaukti+rakstāmgalds ( sūdīgs)

Garāža 2 mašīnām , visi vārti veras ar pultīm. Slikti tas, ka nav kanalizācija centralizētā un ūdensvads. Ir atdzelžotājs un atkaļķotājs. Visādas dārza mēbeles un viskas cits.

mēbeles pirki tu, vai saimnieks?

garāžas vārti ar pulti man izmaksāja ~600latus

www.fittero.lv

a kas slikts, ka tev ir savs ūdens? es, piemēram, laistu zālienu.... iedomājies cik būtu jāsamaksā rīgas ūdenim....

es arī sākumā uzliku tikai atkaļķotāju.... pēc tam uzliku arī atdzelžotāju

p.n.

mani interesē tas franču kamīns, moš saliec kautkur bildes....

man mājā ir uzbūvēts atvērtais kamīns (tāds pats kā pirtī) bet izdomāju, ka varbūt vajadzētu pārbūvēt uz to stikloto (kaut man tāds ne īpaši patīk)

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

pieņemsim, ka 2001 gadā (krāj)bankā noguldītu 80 000

Paprasi Raimondam Paulam cik viņš dabūja no Krājbankas?!

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

Pirmais rakstīja:

pieņemsim, ka 2001 gadā (krāj)bankā noguldītu 80 000

Paprasi Raimondam Paulam cik viņš dabūja no Krājbankas?!

huļiš tev tā patīk skaitīt svešu kāpostu???

p.n.

jams dabūja 100 štukas eiruču... bet izmaksa tika veikta latos

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

hei iņčiner, gribi bonusu mobiļņikam nopelnīt....

ieliec sludinājumu

ir lieks nekustamais īpašums ienācies bik aiz saulkrastiem, apmēram šite

maps.google.com/... ,24.426166&num=1&t=h&z=16

zeme 600kvadrāti, mājiņa, ķipa 1.5 stāvi, pirms apmēram gada pabeigta kapitāla renovācija... 15cm fasādes siltinājums, kamīns, savs ūdens urbums, attīrīšana, kanalizācija, iekšas apdare koks... uttt...

ir arī pirts, no ārpuses izskatās kā guļbūve, iekša koks

ir malkas šķūnītis, kūpinātava (baigais pluss, var uztaisīt gardās pusdienas), 5 lielas ābeles, jāņokas, ķirši, plūmes uttt...

apskatīt var iepriekš piezvanot man un sarunājot... cena 72000 lašu

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt
DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

DekstersFF rakstīja:

Pirmais rakstīja:

DekstersFF rakstīja: Šitā māja, kuru īrēju, esot maksājusi ap 80 000 .

ar visām mēbelēm?

Tur nav visas mēbeles. Tas ir, nebija, kad sāku īrēt.

3 guļamistabas 2. stāvā, vannene +sauna, +garderobes telpa. Bija kaut kādas 2 kumodes, gulta 2 vietīga, iebūvētais skapis.

1. stāvā virtuvē visa iekārta ar tehniku, franču kamīns stiklots ( darbojas ļoti labi) , kabinetā iebūvēts skapis+plaukti+rakstāmgalds ( sūdīgs)

Garāža 2 mašīnām , visi vārti veras ar pultīm. Slikti tas, ka nav kanalizācija centralizētā un ūdensvads. Ir atdzelžotājs un atkaļķotājs. Visādas dārza mēbeles un viskas cits.

mēbeles pirki tu, vai saimnieks?

garāžas vārti ar pulti man izmaksāja ~600latus

www.fittero.lv

a kas slikts, ka tev ir savs ūdens? es, piemēram, laistu zālienu.... iedomājies cik būtu jāsamaksā rīgas ūdenim....

es arī sākumā uzliku tikai atkaļķotāju.... pēc tam uzliku arī atdzelžotāju

p.n.

mani interesē tas franču kamīns, moš saliec kautkur bildes....

man mājā ir uzbūvēts atvērtais kamīns (tāds pats kā pirtī) bet izdomāju, ka varbūt vajadzētu pārbūvēt uz to stikloto (kaut man tāds ne īpaši patīk)

KAut kur ir bildes, bet nav darba kompī. Ir tāds stiklots, platumā apmēram 1 metrs, dziļums ap 50 cm. Uz sliedītēm paceļas augšā visi stikli kopā, plus var atvērt kā durtiņas katru stiklu atsevišķi.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

DekstersFF rakstīja: Šitā māja, kuru īrēju, esot maksājusi ap 80 000 .

tomēr es neticu, ka īpašnieks būvēja to pasākumu lai izīrētu...

tāpēc, ka īrēšana ir riskanta padarīšana - īrnieks var nemaksāt, piepirst dīvānus un salauzt krēslus

tas jau labi, ja patrāpās īrnieks, kuram ir nedzeršanas periods

bet ja patrāpās tāds Pirmais, kas kad sakožās, tad lauž parketu, kurina istabas vidū ugunskuru un cep šašļikus

Nē, uzbūvēja sev, bet tad izšķīrās un vienam nafig neesot tas bijis vajadzīgs.

Tagad vispār mīt Francijā , vada kaut kādus projektus sakaru jomā.

Komunālos, protams, maksāju es. Gāze, apsardze, elektrība , Lattelecom.

Mājā, ja kas, ir naturālais parkets, labi,ka es to nelaužu,kad kožu, es klusi čuču

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

apskatīt var iepriekš piezvanot man un sarunājot... cena 72000 lašu

Tev ar nav pižiks?

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

Pirmais rakstīja:

DekstersFF rakstīja:

Pirmais rakstīja:

DekstersFF rakstīja: Šitā māja, kuru īrēju, esot maksājusi ap 80 000 .

ar visām mēbelēm?

Tur nav visas mēbeles. Tas ir, nebija, kad sāku īrēt.

3 guļamistabas 2. stāvā, vannene +sauna, +garderobes telpa. Bija kaut kādas 2 kumodes, gulta 2 vietīga, iebūvētais skapis.

1. stāvā virtuvē visa iekārta ar tehniku, franču kamīns stiklots ( darbojas ļoti labi) , kabinetā iebūvēts skapis+plaukti+rakstāmgalds ( sūdīgs)

Garāža 2 mašīnām , visi vārti veras ar pultīm. Slikti tas, ka nav kanalizācija centralizētā un ūdensvads. Ir atdzelžotājs un atkaļķotājs. Visādas dārza mēbeles un viskas cits.

mēbeles pirki tu, vai saimnieks?

garāžas vārti ar pulti man izmaksāja ~600latus

www.fittero.lv

a kas slikts, ka tev ir savs ūdens? es, piemēram, laistu zālienu.... iedomājies cik būtu jāsamaksā rīgas ūdenim....

es arī sākumā uzliku tikai atkaļķotāju.... pēc tam uzliku arī atdzelžotāju

p.n.

mani interesē tas franču kamīns, moš saliec kautkur bildes....

man mājā ir uzbūvēts atvērtais kamīns (tāds pats kā pirtī) bet izdomāju, ka varbūt vajadzētu pārbūvēt uz to stikloto (kaut man tāds ne īpaši patīk)

KAut kur ir bildes, bet nav darba kompī. Ir tāds stiklots, platumā apmēram 1 metrs, dziļums ap 50 cm. Uz sliedītēm paceļas augšā visi stikli kopā, plus var atvērt kā durtiņas katru stiklu atsevišķi.

vo vo, kaukas tāds man interesē

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

reku viģiks mārupes mājai

www.youtube.com/...

man izskatās, ka tur viens logs ir aizmūrēts ciet - trepēm pa vidu ir jābūt mazam lodziņam - no ārpuses filmētajā daļā tieši tā rakursa, kur varētu to logu redzēt, nav

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

Pirmais rakstīja:

apskatīt var iepriekš piezvanot man un sarunājot... cena 72000 lašu

Tev ar nav pižiks?

tu arī gribi bonusus mabiļņikam? labi, liec sludinājumus arī tu

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

vo vo, kaukas tāds man interesē

Vēlāk,ja neaizmirsīšu , iemetīšu bildi. Plus man tur plauktā vēl stāv par to visa dokumentācija.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

rekur fonā var redzēt māju

fotki.lv/...

un pirti

fotki.lv/...

līdz jūrai mazāk par kilometru, līdz veikalam ~300 metri..,. ideāla kā vasarnīca, bet arī ziemā esmu tur vīkendos tusējis

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti