CSDD kļūdas

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012

Kuriem ir bijusi biežāka saskare ar CSDD zin, ka CSDD VISU dara ļoti pareizi un ir Eiropā pats pats krutākais kantoris šajā jomā ( Lukstiņa paša atzinums). Attiecīgi, tur VISS ir vispareizāk.

Atvedu no ārzemēm kravas auto, paņēmu sarkanos numurus, aizbraucu uz salīdzināšanu. 'Inspektors' visu aplūkoja,izsniedz man salīdzināšanas izziņu. Tā nu nav tā interesantākā lasāmviela, tāpēc neiedziļinājos tās saturā.

Aizgāju reģistrēt auto...saņemu A+A numurus ( abus garos). Taču reāli ir A+B, A numuru aizmugurē uzlikt nav iespējams. UZ manu iebildi reģistrētājs noplātīja rokas, ka neko nevarot palīdzēt.

Tātad, inspektors salīdzināšanas telpā ir bijis nekompetents. Vai kļūdījies vienkārši ( kas gan būtu normāli, taču nu ne jau tādā Viseiropas līmeņa kantorītī)

Pirmdien lūkosim, ko man atbildēs svarīgie CSDD vīri uzvalkos, kuri ir visgudri visos jautājumos un vienmēr visu dara PAREIZI.

Kāpēc Pareizi? Piemēri.

Tika iegādāta piekabe UK, ražota Beļģijā, jauna. Bija Beļģijas sertifikāts, ražotāja dokumenti. Latvijā nācās iziet savu sertifikāciju, jo Beļģijas nederot

CSDD man paskaidroja, ka tā esot jābūt un viss, tātad viņi ZIN ,kā JĀBŪT.

Tika iegādāts pikaps Vācijā ,kurš izrādījās no Ungārijas Vācijā ievests pārdošanai. Auto nācās sertificēt, jo tas esot ievests no 'jaunās Eiropas savienības valsts' Kas tas tāds par jēdzienu, nav skaidrs. Tizleņu ierēdneļu samurgojums ,protams. Man tika ieteikts aizvest auto atpakaļ uz Vāciju, tur piereģistrēt un tad jau arī Latvijā varēšot reģistrēt.

Atkal,protams, CSDD zin,kā JĀBŪT PAREIZI.

Tika iegādāts motocikls, 2 gadus vecs. Reģistrēts CSDD un 3 gadus lietots, katru gadu gāju apskati Rīgā. 4. apskates reizē inspektors paziņoja, ka motocikla krāsojums neatbilst reģ apliecībā uzrādītajam, apmeloja mani falsifikācijā ( esot nelegāli pārkrāsots) un atteica izsniegt TA uzlīmi. Saņēmu diezgan ņirdzīgas piezīmes, ka 'viņiem jau šitādi te pārkrāsotāji regulāri te ierodoties' , 'tas jau esot skaidri redzams, ka pārkrāsots' utt.

Nācās braukt uz numuru salīdzināšanu, kur ar diezgan lielu piespiešanu tika panākta iepriekšējās teh apskates video aplūkošana.

Un....izrādījās,ka tieši tādā pat krāsā motocikls ir bijis arī pirms gada,agrāku video nav. Kopš pirkšanas motocikls tā arī nav bijis pārkrāsots un reāli ir tāds,kāds tas bija pirmreizējā uzrādīšanas reizē CSDD, kas ir redzams arī manis uzņemtajās daudzajās bildēs ar motociklu. Lielie varenie inspektoriņi cieta klusu un nu jau palūdza aiziet un nomainīt reģ apliecību par CSDD ( valsts ) līdzekļiem. Tur gan man to negribēja darīt bez maksas, jo pa to laiku ir nomainījusies deklarētā adrese un tāpēc nu man esot jāmaksā pašam, jo vienmēr ,kad nomainās adrese ,man esot pienākums iet uz csdd un mainīt apliecību.

Protams, ka atteicos maksāt un beigās apliecību dabūju bez maksas ar jauno adresi.

Apskates inspektoriņš uzvaroši paziņoja, ka viņam esot taisnība, pret ko iebildu, jo viņš ir iestāde un taisnība ir man, jo iestāde veica numuru salīdzināšanu un krāsas ierakstīšanu reģ apliecībā.

Vēl par to adresi-kāda velna pēc tā adrese tur nepieciešama un vienmēr ,mainot deklarēto adresi, man ir jāiet un tā jānomaina apliecībā,maksājot cik tur tos latus?? Vai nepietiek,ka jebkurš dienests to redz datoros??

Attiecīgi, CSDD NAV IDEĀLS KANTORIS, KĀ PAŠI TO APGALVO.

 
i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

jā - starp citu projektā ir veikti aprēķini un katrai trubai uz radiatoru pierakstīts klāt jaudas cipars - ja neaizmirsīšu, vakarā noskanēšu to lapu....

Tak vari neskanēt! Uzraksti tikai cik ir apsildāmā platība, kopējā platība, kopējais tilpums, kopējā gada patērētā apkures jauda un maksimālā apkures jauda.

Pat nesiltinātām mājām tādus, tik lielus radiatorus nav nācies redzēt.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

Pirmais rakstīja:

jā - starp citu projektā ir veikti aprēķini un katrai trubai uz radiatoru pierakstīts klāt jaudas cipars - ja neaizmirsīšu, vakarā noskanēšu to lapu....

Tak vari neskanēt! Uzraksti tikai cik ir apsildāmā platība, kopējā platība, kopējais tilpums, kopējā gada patērētā apkures jauda un maksimālā apkures jauda.

Pat nesiltinātām mājām tādus, tik lielus radiatorus nav nācies redzēt.

Es nofočīju telefonā tās apkures lapas no projekta, rīt iemetīšu fotkās

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

pēc projekta

1st radiatori - viesistaba - v33-300 1800mm, v33-300 1800mm, v33-300 2000mm. Kopā 3185vati, Virtuve - grīda 254vati. Istaba v11-600 1400mm 532vati

2stāvs - v11-600 1800 2 gab stūra istabā ar balkonu. 1288vati.

Pārējie ir 60cm augsti 22rie radiatori dažādos garumos.... No 90 līdz120 cm

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

video 1:01 redzamais pēc projekta ir v22 60x90

1:08 redzamie pēc projekta ir v1160x180 ... man izskatās pēc video, ka tā arī ir (logs ir 180 plats)

1:13 ir redzams tas pats radiators tuvak, nu es pieļauju uz brīdi domu, ka tas varētu būt arī 21mais, kaut vairāk tomēr izskatās pēc 11tā

vairāk video radiatoru nav....

tikai tāpēc, ka tu sevi pozicionēji kā krutu apkures ekspertu, es nupat pārbaudīju tos aprēķinus -

projekta lapā siltumcaurlaidības koeficienti (U) ir pieņemti 0.22 jumtam, 0.3 sienām, 1.6 logiem un 2.6 durvīm...

cik tie koeficienti atbilst reālaijai uzbūvētajai mājaikuiviņzina...

pēc projekta ir parēdzēti 25cm biezi dobjie bloki + 12 cm puķiks - vari paskaitīt pats... moš tur arī atšķiras

pēc projekta (mūsu klimatiskajā joslā) sistēma projektēta apkures nesēja temperatūrai 58/33

man sanāk ka tai telpai, kas ir redzama 1:08 ar tiem 2 \"lielajiem\" radiatoriem knapi pietiek

p.n.

projektā paredzēts izmantot purmo radiatorus, purmo lapā ir pieejami kalkulatori viņu produkcijai www.purmo.com/...

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Pirmais galiigi saspiedies

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: es te atkal per tiem diskaverī raidījumiem

jamie nopērk trušubūdu pa sotaku, iegulda vēl kāpostu un beigās nevis reāli pārdod, bet uzaicina ekspertu, kurš paurbina degunu un pasaka, ka šoto īpašumu vērtē uz XXX štukām

zēl, ka tev nemācīja vērtēt īpašumus - varētu novērtēt to jūrmalas māju

Nosaukumu studijā. Tajās retajās reizēs kad es vēlos kādu viģiku paskatīties, pārmaiņas pēc varētu paskatīties ko citu nevis Cities of the underworld

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

Da beidz murgot!!! Pats laikam sen neesi no klubkrēsla pakaļu atrāvis. Es runāju par reālu, un nevis nosapņotu situāciju!

No kurienes jaunajiem, tikko beigušajiem augskolas savs auto??

Kā jau te sēne teica - kur ir problēma? Var atļauties noīrēt dzīvokli bet nevar nopirkt pakaļas pārvietotāju? Kaut kā nelīmējas kopā. Lūk, piemēram, šitento www.ss.lv/... Ja vajag naudas ekonomiju - kaut vai šito www.ss.lv/... vai ja gribas dīzeļa radīto ekonomijas ilūziju - šito www.ss.lv/... - kaut gan šajā gadījumā tā ekonomija pat varētu būt reāla, par cik tas nemotoriņš patērē tikpat maz, cik sūdīgi iet Vienkārša, diezgan izturīga un uzturēšanā lēta mašīna priekš cilvēka, kam vajag pakaļas pārvietotāju - bonusā pirmajiem diviem vēl būs mazais ceļa nodoklis.

Deksters audī vietā drīkst pielasīt trīs šāda veida otros golfus

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

pēc projekta

1st radiatori - viesistaba - v33-300 1800mm, v33-300 1800mm, v33-300 2000mm. Kopā 3185vati

---------

Pēc projekta viesistaba 35,6 m2 > 11 m2/kW (maksimālā jauda)!!

Tas tak ir nesiltinātajām 3 - 5 stāvu hruščovkām nepieciešams, kas taisītas no baltā pilnā ķieģeļa ar sienas biezumu 52 cm! Ja nu vienīgi griestu augstums būs virs 4 m - i tad vajadzētu būt lielākai attiecībai.

-----------

pēc projekta (mūsu klimatiskajā joslā) sistēma projektēta apkures nesēja temperatūrai 58/33

-----------

Kas tā par apkuri?????? Siltumsūknis vai?? Pat ja 90 vietā met iekšā 60 grādi... nu pamaza tā attiecība.

Vienīgais ko varu secināt > māja ir pavirši siltināta = lai tikai skaitās, ka tik saņemt savus procentus no tāmes vērtības.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Smagi cilvēkam ar tik šauru redzes leņķi, kurā ir tikai 1986-1990. gada audi 80

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

msh bērnībā bija 1 rotaļlieta un tā pati pienaglota pie grīdas

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja: pēc projekta

1st radiatori - viesistaba - v33-300 1800mm, v33-300 1800mm, v33-300 2000mm. Kopā 3185vati

---------

Pēc projekta viesistaba 35,6 m2 > 11 m2/kW (maksimālā jauda)!!

Tas tak ir nesiltinātajām 3 - 5 stāvu hruščovkām nepieciešams, kas taisītas no baltā pilnā ķieģeļa ar sienas biezumu 52 cm! Ja nu vienīgi griestu augstums būs virs 4 m - i tad vajadzētu būt lielākai attiecībai.

-----------

pēc projekta (mūsu klimatiskajā joslā) sistēma projektēta apkures nesēja temperatūrai 58/33

-----------

Kas tā par apkuri?????? Siltumsūknis vai?? Pat ja 90 vietā met iekšā 60 grādi... nu pamaza tā attiecība.

Vienīgais ko varu secināt > māja ir pavirši siltināta = lai tikai skaitās, ka tik saņemt savus procentus no tāmes vērtības.

Pirmkārt...Tie visi aprēķini ir projektā.... Tam nav nekāda sakara ar tāmes vērtību

Otrkārt aprēķini ir veikti kondensācijas katlam...

Treškārt par tavi iņčiņerisko ekspertismu apkures jomā man ir viedoklis no sarunas par 550latu algu.... Tu kā bāigo krutumu uzrakstīji elementāru ukdienišķu lietu akpures vadībā.... Pie tam neprecīzi....

Tavai turpmākajai zināšanai.... Apkures precīziem aprēķiniem nav nekādas tiešas saistības ar kvadrātmetriem.... Un arī ar kubikmetriem nav....

Ir tieš saistība ar sienas (logu,duvju utt) virsmas laukumu kvadrātmetros, attiecīgās virsmas lielo ū un temperatūras starpību...

Virsmas laukumu izrēķina no projekta.... Siltumcaurlaides koeficientu vienkārši pieņem kā vidējo citu laboratoriski izmērīto noteikta tipa virsmām.... Un temperatūras mūsu klimata zonā

Tālāk aprēķina katrai telpai nepieciešamo enerģijas daudzumu - un tad atkarībā no paredzētā apkures katla, izvēlas siltumnesēja temperatūru.... Parasti tur papildus ir jāliek varbūt pat divas piemaisīšanas.... Ne katra katla izeju var laist apkures ieejā un ne katras apkures izeju var laist katla ieejā... Šajā projektā viena - uz grīdām...

Tālāk atkarībā no izvēlētajām temperatūrām konkrētajā mājā projektā tika paņemti konkrētas firmas radiatoru, kas pēc ražotāju specenes dod to jaudu....

Bet kurinātājiņčiņeram liekas, ka radiatori uz to istabu esot par lieliem.... Huļiš tad tu netaisīji to projekta daļu, bet kautkāds jaceks šumskis????

Atgriežamies pie viesistabas - paskaties projektā... Reāli tur klāt ir virtuve, koridors ar trepēm, mazais koridorīts un 2stāva telpa pie trepēm.... Treptelpai savas apkures nav, bet ārsiena ir... Paskaiti logus uttt...

Var skaitīt kā līvānos.... Pēc sentēvu metodes - vati uz kvadrātu...

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

Var skaitīt kā līvānos.... Pēc sentēvu metodes - vati uz kvadrātu...

Tikai nesaki, ka tajā nav sava daļa loģikas.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

Pirmais rakstīja:

Var skaitīt kā līvānos.... Pēc sentēvu metodes - vati uz kvadrātu...

Tikai nesaki, ka tajā nav sava daļa loģikas.

Ir.... Vidējas konfigurācijas telpām jau tie aprēķini ir gana precīzi.... Pārējo piekompensē apkures automātika.... Un ja izgadās iņčiners, kuram uz aci radiators ir par lielu, tad to ziemā kompensē biezāka sega.... Vai elektriskais pūteklis ....

Konkrēti man pirts otrā stāva guļamistabā ir papildus uzmontēts 33ais radiators 30x250, jo siltās sienas pie mīnus trīsdesmit netika galā....

aizvermuti Reģ.: 07.06.2011
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

Pirmais rakstīja:

jā - starp citu projektā ir veikti aprēķini un katrai trubai uz radiatoru pierakstīts klāt jaudas cipars - ja neaizmirsīšu, vakarā noskanēšu to lapu....

Tak vari neskanēt! Uzraksti tikai cik ir apsildāmā platība, kopējā platība, kopējais tilpums, kopējā gada patērētā apkures jauda un maksimālā apkures jauda.

Pat nesiltinātām mājām tādus, tik lielus radiatorus nav nācies redzēt.

Lieli radiatori labi sader ar junkers taupīgajiem katliem, kur max efektivitāte ir ar apkures temperatūru līdz 50 grādiem, tāpēc arī radiatorus vajag lielus, bet mēreni siltus.

aizvermuti Reģ.: 07.06.2011
0 0 Atbildēt

Konkrēti, piemēram, ar Cerapur ZSBR 7-28 A 23

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

Pirmais rakstīja:

Var skaitīt kā līvānos.... Pēc sentēvu metodes - vati uz kvadrātu...

Tikai nesaki, ka tajā nav sava daļa loģikas.

Tak viņš nespēj sajēgt, ka ir tik prastu metodi ir iespējams bez kalkulatoru un pirkstu atlocīšanas pārbaudīt projektu un izsecināt cik tas ir kvalitatīvi uztaisīts!!! Tāpēc tāds milzīgs cepiens. Respektīvi 5 sekunžu laikā izsecināju, ka projekts ir fufels - apdare tiek uzskatīta par siltumizolāciju, un visas tā palielinātās vērtības ir tikai projektētāju un celtnieku peļņas palielināšanai, nevis reālai siltuma ekonomijai un ērtai dzīvei!

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: Treškārt par tavi iņčiņerisko ekspertismu apkures jomā man ir viedoklis no sarunas par 550latu algu.... Tu kā bāigo krutumu uzrakstīji elementāru ukdienišķu lietu akpures vadībā.... Pie tam neprecīzi....

1. Tu pats sapļurināji par 550 Ls algu!! Es tādu cīparu esmu pieminējis tikai kopā ar tavu niku!!!

2. Kurā sienas katla automātikā ir apkures loks ar radiatoriem, kalorifers + boilers visi bez prioritātēm?

Konkrēti marku!!! Pagaidām tukša pļūtīšana!

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

DekstersFF rakstīja:

Pirmais rakstīja:

Var skaitīt kā līvānos.... Pēc sentēvu metodes - vati uz kvadrātu...

Tikai nesaki, ka tajā nav sava daļa loģikas.

Ir.... Vidējas konfigurācijas telpām jau tie aprēķini ir gana precīzi.... Pārējo piekompensē apkures automātika.... Un ja izgadās iņčiners, kuram uz aci radiators ir par lielu, tad to ziemā kompensē biezāka sega.... Vai elektriskais pūteklis ....

Konkrēti man pirts otrā stāva guļamistabā ir papildus uzmontēts 33ais radiators 30x250, jo siltās sienas pie mīnus trīsdesmit netika galā....

Tam labi palīdz kamīns. Man tas te atrodas pa vidu pirmajam stāvam ( starp virtuvi un 'dzīv istabu') .

Siltās grīdas ir virtuvē un koridorā. Jāsaka gan , arī -30 nebija auksti bez kamīna, bet,ja gribas iesipt sani, tad jākur kamīns ( man ir nosaciti bezmaksas malka)

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

aizvermuti rakstīja:

i_edgars rakstīja:

Pirmais rakstīja:

jā - starp citu projektā ir veikti aprēķini un katrai trubai uz radiatoru pierakstīts klāt jaudas cipars - ja neaizmirsīšu, vakarā noskanēšu to lapu....

Tak vari neskanēt! Uzraksti tikai cik ir apsildāmā platība, kopējā platība, kopējais tilpums, kopējā gada patērētā apkures jauda un maksimālā apkures jauda.

Pat nesiltinātām mājām tādus, tik lielus radiatorus nav nācies redzēt.

Lieli radiatori labi sader ar junkers taupīgajiem katliem, kur max efektivitāte ir ar apkures temperatūru līdz 50 grādiem, tāpēc arī radiatorus vajag lielus, bet mēreni siltus.

Lielus radiatorus vajag tiem, kam mazi krāni.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Siltināšana neko nedod, ja tā izveikta caur dirsu. Svarīga ir gaisa caurlaidība ēkai.

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

www.betons97.lv/...

Reku ir atšifrēts no kā sastāv tās sienas Tavai mājelei!!

Keramzītbetona bloki pilnīgi nodrošina ieprojektēto siltumvadītspējas koeficientu 0,2! Siltumizolācijas nav - ir tikai ārējā apdare, kā izolācijas butaforija! Tāpēc tādi režīmi, tādi milzīgi radiatori, un protams projektētāju un celtnieku alga un peļņa!

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

Pirmais rakstīja:

DekstersFF rakstīja:

Pirmais rakstīja:

Var skaitīt kā līvānos.... Pēc sentēvu metodes - vati uz kvadrātu...

Tikai nesaki, ka tajā nav sava daļa loģikas.

Ir.... Vidējas konfigurācijas telpām jau tie aprēķini ir gana precīzi.... Pārējo piekompensē apkures automātika.... Un ja izgadās iņčiners, kuram uz aci radiators ir par lielu, tad to ziemā kompensē biezāka sega.... Vai elektriskais pūteklis ....

Konkrēti man pirts otrā stāva guļamistabā ir papildus uzmontēts 33ais radiators 30x250, jo siltās sienas pie mīnus trīsdesmit netika galā....

Tam labi palīdz kamīns. Man tas te atrodas pa vidu pirmajam stāvam ( starp virtuvi un 'dzīv istabu') .

Siltās grīdas ir virtuvē un koridorā. Jāsaka gan , arī -30 nebija auksti bez kamīna, bet,ja gribas iesipt sani, tad jākur kamīns ( man ir nosaciti bezmaksas malka)

Man mājā nav neviena radiatora un tā ziemā piesilst arī bez kamīna... Pirts arī piesilst bez kamīna... Pirts kamīna siltums īsti netiek otrā stāva guļamistabā, jo man nav veidoti gaisavadi.... Pagājušajā ziemā, kad nebija radiatora, tad lai piesildītu istabu, vajadzēja turēt vaļā zaļās ziepju cilātavas durvis...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja: www.betons97.lv/...

Reku ir atšifrēts no kā sastāv tās sienas Tavai mājelei!!

Keramzītbetona bloki pilnīgi nodrošina ieprojektēto siltumvadītspējas koeficientu 0,2! Siltumizolācijas nav - ir tikai ārējā apdare, kā izolācijas butaforija! Tāpēc tādi režīmi, tādi milzīgi radiatori, un protams projektētāju un celtnieku alga un peļņa!

Pričom tur kāda peļņa????

Projektā ir uzrakstīts kādi pieņēmumi ir izdarīti aprēķiniem.... Un siena nav vienīgas dzsētājs.... Ir logi, durvis, griesti....

Un keramzītbetona nesiltinātai sienai tikai reklāmbukletos ir 0.2

Iņčiņer, atļaušos apgalvot, ka par apkures automātiku zinu pulka vairāk par tevi

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

Un keramzītbetona nesiltinātai sienai tikai reklāmbukletos ir 0.2

Iņčiņer, atļaušos apgalvot, ka par apkures automātiku zinu pulka vairāk par tevi

1. Tajā projektā sienas ir 0,3!! Tātad 1,5 reizes sliktāk

2. Konkrēti marku!!! Pagaidām tukša pļūtīšana!

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

DekstersFF rakstīja:

Pirmais rakstīja:

Man mājā nav neviena radiatora un tā ziemā piesilst arī bez kamīna... Pirts arī piesilst bez kamīna... Pirts kamīna siltums īsti netiek otrā stāva guļamistabā, jo man nav veidoti gaisavadi.... Pagājušajā ziemā, kad nebija radiatora, tad lai piesildītu istabu, vajadzēja turēt vaļā zaļās ziepju cilātavas durvis...

tu gan jau baisi piebezdē

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti