..videoreģistratori..

demo Reģ.: 30.08.2007

Brukāju šurpu-turpu..notiek uz ceļiem šis un tas..avārijas arī nevienmēr ir tik ļoti vieglisaprotamas..ir doma ielikt logā šito mantiņu..ir kādam piredze ko labāk ņemt (firma,modelis un t.t)..

 
1 2 3 4 5 6 ..9
CRDI Reģ.: 10.01.2008
0 0 Atbildēt

Jūzoju Androīdveidīgo trubu ar Videoreg.

Plusi

Kaudzēm visādu kvalitātes parametru regulēšanas iespēju,

ieraksta arī manu kustības ātrumu (man palīdzēja tikt vaļā no CP vēlmes iekasēt). Iespēja ierakstītos parametrus (ātrumu, koordinatas, avjl) noeksportētuz google maps; earth formātiem, csv

Mīnuss kad ienāk zvans jāpārtrauc filmēt, nu ja lieto brīvrokas varbūt arī nav, tā kā brīvroku sistēmas man naf tad par šo sīkāk ņijuha nezinu.

Strādā ar Androīdu no 2.1

Pilnā versija maksā Ls 2.75

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Man ir kaut kāds ķīnietis, darbojas nu jau gadu gandrīz, nekāda baigā kvalitāte nav, bet visu ,kas notiek uz ceļa, var redzēt un saprast. Maksāja 22 ls no ebaja.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Paņēmu kaut kādu ķīnieti, izmaksāja 15.- ls, atsevišķi jāpērk atmiņas karte. Par 30.- ls jau var paņemt ar 2 atsevišķi grozāmiem objektīviem...

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

pa kādiem 45Ls jau ir ar G-sensor un GPS. ieraksta ātrumu un ieslēdzas strauji bremzējot

Bams Reģ.: 28.02.2005
0 0 Atbildēt

Nu skaidrs. Tad izrādās, šeit top Delfi Mobilie reportieri...

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: pa kādiem 45Ls jau ir ar G-sensor un GPS. ieraksta ātrumu un ieslēdzas strauji bremzējot

Ar G punktu vērsies citā prtālā

Un, videoreģistratora jēga ir visu klaiku būt ieslēgtam, nevis ieslēgties tad, kad jau jābremzē strauji.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

anonimikis rakstīja: pa kādiem 45Ls jau ir ar G-sensor un GPS. ieraksta ātrumu un ieslēdzas strauji bremzējot

Ar G punktu vērsies citā prtālā

Un, videoreģistratora jēga ir visu klaiku būt ieslēgtam, nevis ieslēgties tad, kad jau jābremzē strauji.

Tad jau tu maz zini par viņiem.

Atsevišķais trieciena vai kustības sensors ir tiem aparātiem, kuri ieslēdzas un izslēdzas automātiski, kā arī trieciena sensors ieslēdz aparātu pat tad kad tevis nav mašīnā.

Situācija: noparkojies, un aizgāji uz McDonaldu pēc hamburgera. Pa to laiku kāds sastumj trīs mašīnas vienkopus un aizbrauc tālāk. Un te ir HĀ… Tev reģistrators ieslēdzās un piefiksēja, kā lieciniekus tā arī vainīgo…

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja:

DekstersFF rakstīja:

anonimikis rakstīja: pa kādiem 45Ls jau ir ar G-sensor un GPS. ieraksta ātrumu un ieslēdzas strauji bremzējot

Ar G punktu vērsies citā prtālā

Un, videoreģistratora jēga ir visu klaiku būt ieslēgtam, nevis ieslēgties tad, kad jau jābremzē strauji.

Tad jau tu maz zini par viņiem.

Atsevišķais trieciena vai kustības sensors ir tiem aparātiem, kuri ieslēdzas un izslēdzas automātiski, kā arī trieciena sensors ieslēdz aparātu pat tad kad tevis nav mašīnā.

Situācija: noparkojies, un aizgāji uz McDonaldu pēc hamburgera. Pa to laiku kāds sastumj trīs mašīnas vienkopus un aizbrauc tālāk. Un te ir HĀ… Tev reģistrators ieslēdzās un piefiksēja, kā lieciniekus tā arī vainīgo…

Tikai tad jau tam jābūt arī ar kameru uz aizmuguri.

Protams,ka es neko daudz nezinu, es taču nesaku, ka esmu viedais šajos jautājumos.

PS. Makdonaldā neiepērkos.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Tāpat var būt ka tev aizmirstās ieslēgt to verķi un kritiskā situācijā šams pats ieslēdzas – tā ir extra, kuram viņu vajag, kuram nē, tas jau katra indivīda ziņā… Bet GPS antena reģistratorā tas gan ir pareizi.

SPICĒ ir veikals GPSPRO – tiem cik zinu ir visnormālākie reģistratori…

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: Tikai tad jau tam jābūt arī ar kameru uz aizmuguri.

Protams,ka es neko daudz nezinu, es taču nesaku, ka esmu viedais šajos jautājumos.

PS. Makdonaldā neiepērkos.

Ir arī divkameru verķi, vai modifikācijas kur otru kameru pieslēdz kā extru.

Pats būtiskākais Videoreģistratorā ir atmiņas kartes klase (ātrums). Jo ātrāka karte, jo labāka bilde. Jo sūdīgāka atmiņas karte jo raustītāka bilde ar iespēju pazaudēt pat līdz 10 sekundēm no nofilmētā materiāla.

Kameras izšķirtspēja arī nav mazsvarīgs faktors, bet tai ir jābūt pietiekošai tikai lai sazīmētu numurzīmes, lielākai nav jēgas.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Es šito ķīnīzeri nopirku tāpēc, lai saprastu vai man tāds vajadzīgs vai nē. Palūkoties, kas un kā. Tagad gaidu,kad tas sprāgs un pirkšu ko labāku abiem auto.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Teiksim piemēram šitas zvērs www.semicom.lv/... ģistratori/Auto_video_reģistrators_DVR_ar_2_kamerām_un_GPS_logeri_G_sensoru_XGAGPSTWIN__1388341_2253.html

Kompakts patīkams bet turētājs tizls.

Man kautkāds viens no krievzemes iepatīkās – neatceros vairs kurš.

Tam vienīgais mīnuss bija papildekrāna vāciņa grabēšana – pārējais ļoti pat OK gan ar pikseļiem gan formātiem gan luxiem gan ēdamām atmiņas kartēm.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Linku pīpējiet paši – iAuto garās penteres sūta dillēs… sorry

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

ar 2 kamerām un GPS pa 45Ls tikai - dx.com/...

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Jāskatās uz kautkādiem šitādiem

carvideofix.narod.ru/...

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

anonimikis rakstīja: pa kādiem 45Ls jau ir ar G-sensor un GPS. ieraksta ātrumu un ieslēdzas strauji bremzējot

Ar G punktu vērsies citā prtālā

Un, videoreģistratora jēga ir visu klaiku būt ieslēgtam, nevis ieslēgties tad, kad jau jābremzē strauji.

Cik sapratu (vai varbūt nosapņoju) bija arī tādi, kas visu laiku filmē, bet atmiņas kartē safilmēto tur kā tādā buferī (tā garums laikam no atmiņas apjoma atkarīgs) un saglabā failā uzbuferētās ciktur sekundes PIRMS trieciena un kādu strēķīti pēc...

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja:

DekstersFF rakstīja:

anonimikis rakstīja: pa kādiem 45Ls jau ir ar G-sensor un GPS. ieraksta ātrumu un ieslēdzas strauji bremzējot

Ar G punktu vērsies citā prtālā

Un, videoreģistratora jēga ir visu klaiku būt ieslēgtam, nevis ieslēgties tad, kad jau jābremzē strauji.

Cik sapratu (vai varbūt nosapņoju) bija arī tādi, kas visu laiku filmē, bet atmiņas kartē safilmēto tur kā tādā buferī (tā garums laikam no atmiņas apjoma atkarīgs) un saglabā failā uzbuferētās ciktur sekundes PIRMS trieciena un kādu strēķīti pēc...

Androīdiskajam tas ir realizēts, ka šamējais filmē visu pa apli ar norādītājiem fragmentu garumiem (s) un dzēšot vecākos, kad aizpildās norādītiais atmiņas apjoms (MB).

Pēc vajadzības fragmentus var saglabāt paliekoši, kas notiek vai nu nospiežot "save" pogu, vai nostrādājot G-sensoram.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja:

DekstersFF rakstīja:

anonimikis rakstīja: pa kādiem 45Ls jau ir ar G-sensor un GPS. ieraksta ātrumu un ieslēdzas strauji bremzējot

Ar G punktu vērsies citā prtālā

Un, videoreģistratora jēga ir visu klaiku būt ieslēgtam, nevis ieslēgties tad, kad jau jābremzē strauji.

Cik sapratu (vai varbūt nosapņoju) bija arī tādi, kas visu laiku filmē, bet atmiņas kartē safilmēto tur kā tādā buferī (tā garums laikam no atmiņas apjoma atkarīgs) un saglabā failā uzbuferētās ciktur sekundes PIRMS trieciena un kādu strēķīti pēc...

Tas, kurš man ir, pieraksta karti un tad dzēš ārā vecākos. Faili ir 1 min gari. Ja notiek aksidents, nospied stop pogu un viss.

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

Palaidniex rakstīja:

DekstersFF rakstīja:

anonimikis rakstīja: pa kādiem 45Ls jau ir ar G-sensor un GPS. ieraksta ātrumu un ieslēdzas strauji bremzējot

Ar G punktu vērsies citā prtālā

Un, videoreģistratora jēga ir visu klaiku būt ieslēgtam, nevis ieslēgties tad, kad jau jābremzē strauji.

Cik sapratu (vai varbūt nosapņoju) bija arī tādi, kas visu laiku filmē, bet atmiņas kartē safilmēto tur kā tādā buferī (tā garums laikam no atmiņas apjoma atkarīgs) un saglabā failā uzbuferētās ciktur sekundes PIRMS trieciena un kādu strēķīti pēc...

Tas, kurš man ir, pieraksta karti un tad dzēš ārā vecākos. Faili ir 1 min gari. Ja notiek aksidents, nospied stop pogu un viss.

sanāk, ka vēlamais video ir sadalīts pa diu, trīs faili?

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja:

DekstersFF rakstīja:

Palaidniex rakstīja:

DekstersFF rakstīja:

anonimikis rakstīja: pa kādiem 45Ls jau ir ar G-sensor un GPS. ieraksta ātrumu un ieslēdzas strauji bremzējot

Ar G punktu vērsies citā prtālā

Un, videoreģistratora jēga ir visu klaiku būt ieslēgtam, nevis ieslēgties tad, kad jau jābremzē strauji.

Cik sapratu (vai varbūt nosapņoju) bija arī tādi, kas visu laiku filmē, bet atmiņas kartē safilmēto tur kā tādā buferī (tā garums laikam no atmiņas apjoma atkarīgs) un saglabā failā uzbuferētās ciktur sekundes PIRMS trieciena un kādu strēķīti pēc...

Tas, kurš man ir, pieraksta karti un tad dzēš ārā vecākos. Faili ir 1 min gari. Ja notiek aksidents, nospied stop pogu un viss.

sanāk, ka vēlamais video ir sadalīts pa diu, trīs faili?

Androīdam "default" ir 10 min., konfigurējams pēc vajadzības. Rotācijas laiks pie 2Gb iedalītās atmiņas SD kvalitātē ~2 diennaktis. Ja gribas HD un no vairākām kamerām, attiecīgi jādomā par datu nesēja ietilpību vai laika samazināšanos.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

Palaidniex rakstīja:

DekstersFF rakstīja:

Palaidniex rakstīja:

DekstersFF rakstīja:

anonimikis rakstīja: pa kādiem 45Ls jau ir ar G-sensor un GPS. ieraksta ātrumu un ieslēdzas strauji bremzējot

Ar G punktu vērsies citā prtālā

Un, videoreģistratora jēga ir visu klaiku būt ieslēgtam, nevis ieslēgties tad, kad jau jābremzē strauji.

Cik sapratu (vai varbūt nosapņoju) bija arī tādi, kas visu laiku filmē, bet atmiņas kartē safilmēto tur kā tādā buferī (tā garums laikam no atmiņas apjoma atkarīgs) un saglabā failā uzbuferētās ciktur sekundes PIRMS trieciena un kādu strēķīti pēc...

Tas, kurš man ir, pieraksta karti un tad dzēš ārā vecākos. Faili ir 1 min gari. Ja notiek aksidents, nospied stop pogu un viss.

sanāk, ka vēlamais video ir sadalīts pa diu, trīs faili?

Androīdam "default" ir 10 min., konfigurējams pēc vajadzības. Rotācijas laiks pie 2Gb iedalītās atmiņas SD kvalitātē ~2 diennaktis. Ja gribas HD un no vairākām kamerām, attiecīgi jādomā par datu nesēja ietilpību vai laika samazināšanos.

Protams, ja tev ir sābs, kuram pie tam ir apsildīta stūre, tad HD kameru vajag arī bardačokā un zem sēdekļa.

Man pietiks ar lēto ķīnīzeri pagaidām.

kalfonso Reģ.: 27.03.2002
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: ar 2 kamerām un GPS pa 45Ls tikai - dx.com/...

nez, šitas ātrumu ar fiksē vai tikai lokāciju?

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

Protams, ja tev ir sābs, kuram pie tam ir apsildīta stūre, tad HD kameru vajag arī bardačokā un zem sēdekļa.

Man pietiks ar lēto ķīnīzeri pagaidām.

Izklausās ka tu nesaprati ka viņš izmanto telefonu, nu ja to ierīci ar zvanīšanas opciju var tā saukt.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

DekstersFF rakstīja:

Protams, ja tev ir sābs, kuram pie tam ir apsildīta stūre, tad HD kameru vajag arī bardačokā un zem sēdekļa.

Man pietiks ar lēto ķīnīzeri pagaidām.

Izklausās ka tu nesaprati ka viņš izmanto telefonu, nu ja to ierīci ar zvanīšanas opciju var tā saukt.

Tur jau tā lieta, ka tev izklausās.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

DekstersFF rakstīja:

Protams, ja tev ir sābs, kuram pie tam ir apsildīta stūre, tad HD kameru vajag arī bardačokā un zem sēdekļa.

Man pietiks ar lēto ķīnīzeri pagaidām.

Izklausās ka tu nesaprati ka viņš izmanto telefonu, nu ja to ierīci ar zvanīšanas opciju var tā saukt.

Deksters vienkārši nespēj savu caureju apturēt... Laikam nav arī dzirdējis, ka HD ir video standarts, nevis valsts. Un ķīnīzeri arī ražo HD iekārtas, kuras signālu ieraksta ar tikpat vieniniekiem un nullītēm, kā Dekstera augstās kvalitātes iekārtas.

1 2 3 4 5 6 ..9
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti