..videoreģistratori..

demo Reģ.: 30.08.2007

Brukāju šurpu-turpu..notiek uz ceļiem šis un tas..avārijas arī nevienmēr ir tik ļoti vieglisaprotamas..ir doma ielikt logā šito mantiņu..ir kādam piredze ko labāk ņemt (firma,modelis un t.t)..

 
1 2 3 4 5 6 7 8 9
Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: Davai, Seene, dajoš faktus- kur,kad, kā atņēma vid reģ,. kam to atņēma, kā tas viss beidzās utt.

Nu tā,lai nav tukša *******ana.

Dajoš faktus, ka CP nepārkāpj likumu. Citādi tukša ****ana.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Tu taču apgalvo,ka tā notiek.

Davai pierādi,ka neesi vecu tantiņu izvarotājs.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: Tu taču apgalvo,ka tā notiek.

Davai pierādi,ka neesi vecu tantiņu izvarotājs.

Tu jau esi tas, kas apgalvo, ka visi CP ir priekšzīmīgi likumsargi un visi autovadītāji ļaunprātīgi recidīvisti.

Pierādi savu absolūto taisnību.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Tu taču esi tas, kurš stāsta, ka CP atņem videoreģistratorus, atņem kurpju šņores, uzbrūk naktīs mežā ,davai, faktus.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Es savukārt NEKUR neapgalvoju, ka VISI CP insp ir paraugpilsoņi un ir baigi korektie. Bet nu ka naktī uzbruktu...

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: Tu taču esi tas, kurš stāsta, ka CP atņem videoreģistratorus, atņem kurpju šņores, uzbrūk naktīs mežā ,davai, faktus.

Tie ir fakti. Gribi tici, gribi ne.

Vai arī vari turpināt dzīvot savā purvā, kur šamējiem bail līst, un sapņot rožainus sapnīšus par to kas notiek lielajā pasaulē.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: Es savukārt NEKUR neapgalvoju, ka VISI CP insp ir paraugpilsoņi un ir baigi korektie. Bet nu ka naktī uzbruktu...

Palasi vien pats, ko raksti. Tev vārds "VISI" ir ļoti iecienīts. Rēgojas jau visās malās, ne vien paša rakstītajā.

kalfonso Reģ.: 27.03.2002
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja:

Viss var būt – es spriedu tikai pēc specenes...

Izšķirtspēja tāda – 640x480

kur tu to atradi? SD (4:3) šitas aparāts pat nepiedāvā

tikai 1280 x 720

pārlsai vēlreiz

dx.com/...

kalfonso Reģ.: 27.03.2002
0 0 Atbildēt

kalfonso rakstīja:

uupis rakstīja:

Viss var būt – es spriedu tikai pēc specenes...

Izšķirtspēja tāda – 640x480

kur tu to atradi? SD (4:3) šitas aparāts pat nepiedāvā

tikai 1280 x 720

pārlsai vēlreiz

dx.com/...

pārlasi ibio

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

DekstersFF rakstīja:

Seene rakstīja:

JEBKURŠ CP ir tikai tavās iedomās. Mazliet paskaties apkārt un sapratīsi, ka viss nav tikai melns vai balts. Dzīve ir diezgan krāsaina. Vai tomēr purvā nav? Pamēģini izlīst ārā.

Palasi savus tekstus , tur tu redzēsi, no kurienes man tas sarkasms par tevi.

MAn jau neuzbrūk policija naktī mežā un neatņem video reģistratoru

Man arī nē. Bet bet tādēļ es neapgalvoju, ka tā nav. Viss, ko neesi pats redzējis neeksisistē? Ej elpo svas purva dūņas. Gaiss taču nav redzams.

Vecīt tak tikko apgalvoji, ka Tev atņēma videoreģistratoru, nosaucot to par radaru ar iztukšotu atmiņas karti - kā tad tur ir - izdomāji šito pasaciņu vai tomēr tā notika.

Ja atņēma, tad citētais posts ir meli (jo te apgalvo ka tev neatņēma), ja izdomāji šo pasaku - tad esi pats izvarotājs recidīvists...

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja:

Vecīt tak tikko apgalvoji, ka Tev atņēma videoreģistratoru, nosaucot to par radaru ar iztukšotu atmiņas karti - kā tad tur ir - izdomāji šito pasaciņu vai tomēr tā notika.

Ja atņēma, tad citētais posts ir meli (jo te apgalvo ka tev neatņēma), ja izdomāji šo pasaku - tad esi pats izvarotājs recidīvists...

Viņš jau neapgalvoja ka viņam, bet gan ka viņa paziņam.

Bet atņemt atņēma, tātad, vai nu viņš di_rš vai murgo vai tik tiešām atņēma.

Man jau gan izskatās,ka tas ir no tās pašas sērijas, ka viņam ir pierādījumi par FR viltotajiem rādījumiem, kā viņš te apgalvoja, bet te nedrīkstot rādīt

Un vēl viņš teica,ka atņem kurpju šņores. Naktī.

Un ja tā, tad Seene pilnīgi noteikti ir vecu tantiņu izvarotājs. Ja ne,lai pierāda,ka nav.

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

unpa - atvainojos par to , ka viņām

Bet vienalga - viņš bija klāt, redzēja, vai viņām viena tante stāstīja?

Ja bija klāt un redzēja, tad moš viņā klātbūtnes dēļ to atņēma...

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja:

Seene rakstīja:

DekstersFF rakstīja:

Seene rakstīja:

JEBKURŠ CP ir tikai tavās iedomās. Mazliet paskaties apkārt un sapratīsi, ka viss nav tikai melns vai balts. Dzīve ir diezgan krāsaina. Vai tomēr purvā nav? Pamēģini izlīst ārā.

Palasi savus tekstus , tur tu redzēsi, no kurienes man tas sarkasms par tevi.

MAn jau neuzbrūk policija naktī mežā un neatņem video reģistratoru

Man arī nē. Bet bet tādēļ es neapgalvoju, ka tā nav. Viss, ko neesi pats redzējis neeksisistē? Ej elpo svas purva dūņas. Gaiss taču nav redzams.

Vecīt tak tikko apgalvoji, ka Tev atņēma videoreģistratoru, nosaucot to par radaru ar iztukšotu atmiņas karti - kā tad tur ir - izdomāji šito pasaciņu vai tomēr tā notika.

Ja atņēma, tad citētais posts ir meli (jo te apgalvo ka tev neatņēma), ja izdomāji šo pasaku - tad esi pats izvarotājs recidīvists...

Nu tagad šo pasaciņu varētu apstiprināt ar citātiem... Kur apgalvoju, ka MAN atņēma RADARU Cik tālu savos slima suņa murgos esi gatavs aiziet, lai vispār neiedziļinātos citu teiktajā, bet zinātu, ka viss ir meli?

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

Palaidniex rakstīja:

Seene rakstīja:

DekstersFF rakstīja:

Seene rakstīja:

JEBKURŠ CP ir tikai tavās iedomās. Mazliet paskaties apkārt un sapratīsi, ka viss nav tikai melns vai balts. Dzīve ir diezgan krāsaina. Vai tomēr purvā nav? Pamēģini izlīst ārā.

Palasi savus tekstus , tur tu redzēsi, no kurienes man tas sarkasms par tevi.

MAn jau neuzbrūk policija naktī mežā un neatņem video reģistratoru

Man arī nē. Bet bet tādēļ es neapgalvoju, ka tā nav. Viss, ko neesi pats redzējis neeksisistē? Ej elpo svas purva dūņas. Gaiss taču nav redzams.

Vecīt tak tikko apgalvoji, ka Tev atņēma videoreģistratoru, nosaucot to par radaru ar iztukšotu atmiņas karti - kā tad tur ir - izdomāji šito pasaciņu vai tomēr tā notika.

Ja atņēma, tad citētais posts ir meli (jo te apgalvo ka tev neatņēma), ja izdomāji šo pasaku - tad esi pats izvarotājs recidīvists...

Nu tagad šo pasaciņu varētu apstiprināt ar citātiem... Kur apgalvoju, ka MAN atņēma RADARU Cik tālu savos slima suņa murgos esi gatavs aiziet, lai vispār neiedziļinātos citu teiktajā, bet zinātu, ka viss ir meli?

Pirms sāc tiršanu izlasi manu iepriekšējo cvitātu - es atvainojos.

Bet kāda starpība - pats redzēji, ka atņēma videoreģistratoru vai viena tante teica, ka tā izdarīja?

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja:

Seene rakstīja:

Palaidniex rakstīja:

Seene rakstīja:

DekstersFF rakstīja:

Seene rakstīja:

JEBKURŠ CP ir tikai tavās iedomās. Mazliet paskaties apkārt un sapratīsi, ka viss nav tikai melns vai balts. Dzīve ir diezgan krāsaina. Vai tomēr purvā nav? Pamēģini izlīst ārā.

Palasi savus tekstus , tur tu redzēsi, no kurienes man tas sarkasms par tevi.

MAn jau neuzbrūk policija naktī mežā un neatņem video reģistratoru

Man arī nē. Bet bet tādēļ es neapgalvoju, ka tā nav. Viss, ko neesi pats redzējis neeksisistē? Ej elpo svas purva dūņas. Gaiss taču nav redzams.

Vecīt tak tikko apgalvoji, ka Tev atņēma videoreģistratoru, nosaucot to par radaru ar iztukšotu atmiņas karti - kā tad tur ir - izdomāji šito pasaciņu vai tomēr tā notika.

Ja atņēma, tad citētais posts ir meli (jo te apgalvo ka tev neatņēma), ja izdomāji šo pasaku - tad esi pats izvarotājs recidīvists...

Nu tagad šo pasaciņu varētu apstiprināt ar citātiem... Kur apgalvoju, ka MAN atņēma RADARU Cik tālu savos slima suņa murgos esi gatavs aiziet, lai vispār neiedziļinātos citu teiktajā, bet zinātu, ka viss ir meli?

Pirms sāc tiršanu izlasi manu iepriekšējo cvitātu - es atvainojos.

Bet kāda starpība - pats redzēji, ka atņēma videoreģistratoru vai viena tante teica, ka tā izdarīja?

Kas ir cvitāts? Atvainosies milicijā - par saviem vārdiem ir jāatbilt. Un tev argumentu papildināšana ar iedomām strādā vareni ne tikai šajā gadījumā.

Neredzēju kā atņēma, bet redzēju policijas pavadvēstuli atgriežot.

"Tur un tad tika izņemta pie vējstikla piestiprināta ierīce, jo bija pamatotas aizdomas, ka tās darbība varētu būt pretrunā ar xxx pantu. Ekspertīzē tika noskaidrots, ka minētā ierīce ir videoreģistrators, kura izmantošana nav pretunā ar likumu. Administratīvā lietvedība par pārkāpumu tiek izbeigta, jo pārkāpums nav izdarīts, videoreģistrators tiek atgriezts īpašniekam pret parakstu"

Un otra lapa par nepārtrauktās baltās līnijas šķērsošanu (ko naktī tumsā bija redzējis CP darbonis, bet nebija redzējis minētais videoreģistrators).

Viss pārējais no cilvēka vārdiem. Notikuma laiks un vieta - Ventspils šoseja netālu no Ķemeru krustojuma ~3:00 naktī. Izpildījums - Tukuma CP.

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

Vai videoreģistratoram ar GSM ir arī kāda mēneša maksa par datu pāraidi ,uzglabāšanu .

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Es atšķirībā no Tevis savas kļūdas atzīstu un spēju pateikt -es kļūdījos. Bet tu turpini tik fļūtīt līdz sapinies savā caurejā zivs tinī...

Vari pats atvainoties milicijā, ja jau tā tik tuva un draudzīgi fuckā.

Ja man ņem nost videoreģistratoru (nav bijusi tāda situācija kad kāds to būtu karmiski visu laiku ņēmis nost), tad es vispirms apvaicājos milicim, kāpēc viņš neskrūvē ārā man lukturi ar šādu pat argumentu vai neizņem lietussargu, kas atrodas salonā.

Jābū ir visai stulbai un asai vārdu pārmaiņai starp PIRMKĀRT - IDIOTU vadītāju un tāpēc aizkaitinātu CP inspektoru, lai situācija nonāktu tik tālu.

Ļoti bieži derētu pēc šādu pavadvēstuļu lasīšanas noskatīties (diemžēl neiespējamu) video no malas par to kā tas viss reāli notika.

Man, piemēram, ir paziņaa, kurš pirmkārt visus CP uzskata par kretīniem dauņiem utt. ar tādu attieksmi vienmēr viņus uzlūko un ar tiem sarunājas (brauc augumā), to reāli par to fuckā (laikam mazohists) un pat vbiju personīgi liecinieks tam ka pārbrauca pie sarkanā (ko es lieliski redzēju sēžot mašīnā pasažiera beņķī) ar putām uz lūpām noliedza un pravas kačāja līdz brīdim, kamēr milicis parādījaa video... Baļķi savā acī saskatī un atzīt savas kļūdas lielākajai daļai cilvēku ir zem goda un pašcieņas...

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

rudens68 rakstīja: Vai videoreģistratoram ar GSM ir arī kāda mēneša maksa par datu pāraidi ,uzglabāšanu .

Kā jebkuram telefonam - jāizvēlas operatoru, jāiegādājas SIM ar numuru un jāmaksā par internetu telefonā. Glabāšana - Androīda VideoReg piedāvā šādu servisu uz programmas izstrādātāja serveriem, ja abonē maksas pakalpojumu. Tiem videoreģistratoriem, ko esmu papētījis netā, ir variants ar vienkaršu FTP pieeju. Serveri "jāizdomā" pašam.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja:

Jābū ir visai stulbai un asai vārdu pārmaiņai starp PIRMKĀRT - IDIOTU vadītāju un tāpēc aizkaitinātu CP inspektoru, lai situācija nonāktu tik tālu.

Ļoti bieži derētu pēc šādu pavadvēstuļu lasīšanas noskatīties (diemžēl neiespējamu) video no malas par to kā tas viss reāli notika.

Atkal skaidri pasaki, ka CP ir zelta gabaliņi. Kādēļ joprojām nepieļauj iespēju, ka PIRMKĀRT IDIOTS ir CP pusē? Loģika gan liek domāt, ka ir tieši tā - vadītāji kopumā ir diezgan vienādi atlasīta sabiedrības grupa - pārstāvēti visi raksturi, vecumi u.c. iezīmes. CP turpretī ir īpaši atlasīta suga pašos pamatos - cilvēki, kas ir gatavi realizēt savus kompleksus ar ieroci rokās pierādot savu varu. Ļoti liela daļa ir izvēlējušis šādu karjeru tieši varas apziņas un kukuļu pieejamības dēļ. Tūlīt teiksi, ka ir cilvēki, kas tur strādā pārliecības pēc un nesavtīgi rūpejas par sabiedrības drošību... Jā tādi ir - bet viņu darba mūzš nav ilgs, jo šada veida darbība traucē pārējiem, kas ir vairākumā.

www.tvnet.lv/...

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

MAn jau neuzbrūk policija naktī mežā un neatņem video reģistratoru

Tev uzbrūk CSDD inspektori.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

Palaidniex rakstīja:

Jābū ir visai stulbai un asai vārdu pārmaiņai starp PIRMKĀRT - IDIOTU vadītāju un tāpēc aizkaitinātu CP inspektoru, lai situācija nonāktu tik tālu.

Ļoti bieži derētu pēc šādu pavadvēstuļu lasīšanas noskatīties (diemžēl neiespējamu) video no malas par to kā tas viss reāli notika.

Atkal skaidri pasaki, ka CP ir zelta gabaliņi. Kādēļ joprojām nepieļauj iespēju, ka PIRMKĀRT IDIOTS ir CP pusē? Loģika gan liek domāt, ka ir tieši tā - vadītāji kopumā ir diezgan vienādi atlasīta sabiedrības grupa - pārstāvēti visi raksturi, vecumi u.c. iezīmes. CP turpretī ir īpaši atlasīta suga pašos pamatos - cilvēki, kas ir gatavi realizēt savus kompleksus ar ieroci rokās pierādot savu varu. Ļoti liela daļa ir izvēlējušis šādu karjeru tieši varas apziņas un kukuļu pieejamības dēļ. Tūlīt teiksi, ka ir cilvēki, kas tur strādā pārliecības pēc un nesavtīgi rūpejas par sabiedrības drošību... Jā tādi ir - bet viņu darba mūzš nav ilgs, jo šada veida darbība traucē pārējiem, kas ir vairākumā.

www.tvnet.lv/...

Seene, manuprāt vairumā tur nu jau ir normāli un mūsu sabiedrības kopējam vidējam līmenim atbilstoši cilvēki.

Tavi šausmu stāsti nebūt neataino kopējo stāvokli , ir retums un, visticamāk, paša izprovocēti.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

Seene, manuprāt vairumā tur nu jau ir normāli un mūsu sabiedrības kopējam vidējam līmenim atbilstoši cilvēki.

Tavi šausmu stāsti nebūt neataino kopējo stāvokli , ir retums un, visticamāk, paša izprovocēti.

Tieši tāpat, kā tavi šausmu stāsti par CSDD. Bet nu jā... Ir starpība, CSDD inspektori taču atļaujas uzbrukt TEV!

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja:

DekstersFF rakstīja:

MAn jau neuzbrūk policija naktī mežā un neatņem video reģistratoru

Tev uzbrūk CSDD inspektori.

Kāpēc uzbrūk? Bijuši daži gadījumi,kad rīkojas dīvaini, tas viss. Lielākajā daļā gadījumu ir pozitīvas atsauksmes par viņiem.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

GB12 rakstīja:

DekstersFF rakstīja:

MAn jau neuzbrūk policija naktī mežā un neatņem video reģistratoru

Tev uzbrūk CSDD inspektori.

Kāpēc uzbrūk? Bijuši daži gadījumi,kad rīkojas dīvaini, tas viss. Lielākajā daļā gadījumu ir pozitīvas atsauksmes par viņiem.

Nu bet tu tak apgalvo, ka uzbrūk. Tāpat kā es par CP.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Seene, neredzi atšķirību tevis un manis teiktajā?

Es saku,ka CSDD gadījumā bijuši atsevišķi gadījumi,kad notiek kaut kas dīvains un to apstiproina daudzi cilvēki, bet tu apgalvo,ka ĻOTI DAUDZI CP inspektori tevi apdraud. Taču tavu versiju apstiprina tikai daži tev līdzi dziedoši CSDD strādnieciņi.

Es joprojām pasaku, gan CP, GAN CSDD, gan ugunsdzēsējos, dakteros, ceļu būvētājos utt ir atsevišķi truli radījumi, kas sabojā kopējo medus mucu, kas saucas 'Latvijas sabiedrība'.

1 2 3 4 5 6 7 8 9
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti