..videoreģistratori..

demo Reģ.: 30.08.2007

Brukāju šurpu-turpu..notiek uz ceļiem šis un tas..avārijas arī nevienmēr ir tik ļoti vieglisaprotamas..ir doma ielikt logā šito mantiņu..ir kādam piredze ko labāk ņemt (firma,modelis un t.t)..

 
1 2 3 4 5 6 7 8 9
M77 Reģ.: 06.08.2008
0 0 Atbildēt

IP WiFi kamera + WiFi storage!

CRDI Reģ.: 10.01.2008
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

Palaidniex rakstīja:

Seene rakstīja:

- ja ir doma par to, ka reģistrators paredzēts konfliktsituāciju risināšanai, ne tikai ceļojuma iespaidu vākšanai, ir vērts apdomāt GSM moduļa klātbūtni. Ir jau pieredze, ka CP reģistratoru konfiscē kā radardetektoru, un pēc "ekspertīzes" atdod ar atvainošanos un tukšu atmiņu.

Citiem neatņem, bet Tev atņem...

Man neviens neko nav atņēmis. Bet tu, kā parasti, neizlasi visu, bet klat gan kaut ko piedomā.

Ja brauc ar videoreģistratoru, bet CP priekšā pazemīgi klanies, protams, ka neatņems. Bet es minēju "ja ir doma par to, ka reģistrators paredzēts konfliktsituāciju risināšanai".

Cilvēks neapdomīgi pateica, ka neielaidīsies diskusijās, jo situācija ir nofilmēta. CP "izņēma radardetektoru", un tad pievērsās diskusijām.

Man neviens neko negribēja ņemt nost, kad piedāvāju noskatīties savu videoversiju. Tiesa man tas rakstās iekš Androīda. Varbūt man gadījās inteliģenti CP.

Bet nu sēnem un viņa čomiem kaut kas toč nav ar auru kārtībā

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

ja, kas traucē izņemt karti? Kas traucē pieaicināt lieciniekus pie policijas darbībām?

Seenem laikam uz pieres ietetovēts 'CP drāzējs' , tāpēc viņu pašu drāž un čomus ar pie reizes. Jo drāzt var to,kurš atļaujas.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

M77 rakstīja:

Seene rakstīja: Cilvēks neapdomīgi pateica, ka neielaidīsies diskusijās, jo situācija ir nofilmēta. CP "izņēma radardetektoru", un tad pievērsās diskusijām.

Tad vajag reģistrātoru, kas prot rakstīt pa WiFi un datu nesējs darbojas atsevišķi, autonomi. Tas būtu noderīgi arī, ja auto tiek nozagts "pie mājas" - ieraksts būtu mājā un pieejams. Varbūt varētu pat darboties kā papildu signalizācija - pazuda signāls = trauksme.

Tāpec jau rakstīju, ka vajag GSM. WiFi nav pārklājums visā Latvijā.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: ja, kas traucē izņemt karti? Kas traucē pieaicināt lieciniekus pie policijas darbībām?

Seenem laikam uz pieres ietetovēts 'CP drāzējs' , tāpēc viņu pašu drāž un čomus ar pie reizes. Jo drāzt var to,kurš atļaujas.

Interesanti kādus lieciniekus tu piedāvā pieaicināt naktī mežā, pretojoties bruņotu policijas darbinieku prasībām.

Un ne visiem reģistratoriem ir izņemama karte, bet arī tas neglābs - jo CP ir tiesības aizturēt pārkāpēju, kas izrāda pretošanos. Bet aizturot tiek atņemtas pat kurpju auklas.

Jā, arī man ir gadījušies inteliģenti policijas pārstāvji, bet ar tiem nav problēmu komunicēt normāli un noskaidrot situāciju bez videoierakstu skatīšanās.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

Interesanti kādus lieciniekus tu piedāvā pieaicināt naktī mežā, pretojoties bruņotu policijas darbinieku prasībām.

Un ne visiem reģistratoriem ir izņemama karte, bet arī tas neglābs - jo CP ir tiesības aizturēt pārkāpēju, kas izrāda pretošanos. Bet aizturot tiek atņemtas pat kurpju auklas.

nē nu šitais ir pizģec konkrētākais, naktī, mežā, pretojies...atņem šņorītes....

Sēne, tu man tur CSDD topikā knābi,ka es,redz, esot arī baigais pareizais, bet nu tu esi reāls tumborelli.

Džeki, cik daudziem naktī mežā policija ir kurpju šņores atņēmusi? Nu, tāpat vien, tikai tāpēc,ka neatdevi videoreģistratoru?

Seene, nu neskaties vairs zeitgeistus un neēd nevārītus murķeļus,labi?

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

Džeki, cik daudziem naktī mežā policija ir kurpju šņores atņēmusi? Nu, tāpat vien, tikai tāpēc,ka neatdevi videoreģistratoru?

Cik daudzi naktī mežā agresīvam mentam pasaka, ka ātrumu nepārkāpa un balto līniju nešķērsoja? Dumji... Bet ir cilvēki, kam prāta nepietiek.

Es šādā situācijā mierīgi sagaidītu protokolu un ietu ar video pie priekšnieka. Bet cilvēks sagribēja uzreiz savu taisnību pierādīt...

Manā variantā - atceltu sodu un viss ar to beigtos. Videoreģistrators ar GSM un kašķi uz vietas - krimināllieta CP. Tas arī viss. Nav nekāda viena absolūti pareizā risinājuma, ir tikai spēja reālistiski izvērtēt situāciju un nesapņot nevienā no galējībām. Ne tajā, ka par savām tiesībām jācīnās vienmēr, ne tajā, ka CP ir paraugpilsoņi, kā to uzskati tu un Palaidniex.

M77 Reģ.: 06.08.2008
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

M77 rakstīja:

Seene rakstīja: Cilvēks neapdomīgi pateica, ka neielaidīsies diskusijās, jo situācija ir nofilmēta. CP "izņēma radardetektoru", un tad pievērsās diskusijām.

Tad vajag reģistrātoru, kas prot rakstīt pa WiFi un datu nesējs darbojas atsevišķi, autonomi. Tas būtu noderīgi arī, ja auto tiek nozagts "pie mājas" - ieraksts būtu mājā un pieejams. Varbūt varētu pat darboties kā papildu signalizācija - pazuda signāls = trauksme.

Tāpec jau rakstīju, ka vajag GSM. WiFi nav pārklājums visā Latvijā.

Pietiek, ka ir pārklājums starp IP WiFi kameru un WiFi datu glabātuvi. Ja nesaprati, domāts LAN, ne Internet.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

M77 rakstīja:

Pietiek, ka ir pārklājums starp IP WiFi kameru un WiFi datu glabātuvi. Ja nesaprati, domāts LAN, ne Internet.

Domā datu glabātuvi bagažniekā? Tam BT būs vienkāršāks risinājums. WiFi pagaidām ir pārāk dārgs šada veida iekārtām un arī strāvu tērē vairāk. Savukārt, ja vēlies video saglabāt pavisam drošā vietā, vajadzēs vien to pašu internetu, kam GSM ir reālākais risinājums.

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

M77 rakstīja:

Pietiek, ka ir pārklājums starp IP WiFi kameru un WiFi datu glabātuvi. Ja nesaprati, domāts LAN, ne Internet.

Domā datu glabātuvi bagažniekā? Tam BT būs vienkāršāks risinājums. WiFi pagaidām ir pārāk dārgs šada veida iekārtām un arī strāvu tērē vairāk. Savukārt, ja vēlies video saglabāt pavisam drošā vietā, vajadzēs vien to pašu internetu, kam GSM ir reālākais risinājums.

Tāķā GSM pārklājums būu visā valstī...

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

DekstersFF rakstīja:

Džeki, cik daudziem naktī mežā policija ir kurpju šņores atņēmusi? Nu, tāpat vien, tikai tāpēc,ka neatdevi videoreģistratoru?

Cik daudzi naktī mežā agresīvam mentam pasaka, ka ātrumu nepārkāpa un balto līniju nešķērsoja? Dumji... Bet ir cilvēki, kam prāta nepietiek.

Es šādā situācijā mierīgi sagaidītu protokolu un ietu ar video pie priekšnieka. Bet cilvēks sagribēja uzreiz savu taisnību pierādīt...

Manā variantā - atceltu sodu un viss ar to beigtos. Videoreģistrators ar GSM un kašķi uz vietas - krimināllieta CP. Tas arī viss. Nav nekāda viena absolūti pareizā risinājuma, ir tikai spēja reālistiski izvērtēt situāciju un nesapņot nevienā no galējībām. Ne tajā, ka par savām tiesībām jācīnās vienmēr, ne tajā, ka CP ir paraugpilsoņi, kā to uzskati tu un Palaidniex.

Cirvis, kas zābaks...

Es neuzskatu ka CP ir paraugpilsoņi.

Vienkārši vai nu Tev ir karma vai nu pats daunis...

Man kurpjušņores nav atņēmtas pat dienas laikā

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Turpmāk naktī ,kad braukšu ar auto, vilkšu kurpes bez šņorēm.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

Secinājumi, kas pa šo laiku ir radušies:

- ja ir doma par to, ka reģistrators paredzēts konfliktsituāciju risināšanai, ne tikai ceļojuma iespaidu vākšanai, ir vērts apdomāt GSM moduļa klātbūtni. Ir jau pieredze, ka CP reģistratoru konfiscē kā radardetektoru, un pēc "ekspertīzes" atdod ar atvainošanos un tukšu atmiņu.

nu jau, nu jau

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja:

Seene rakstīja:

M77 rakstīja:

Pietiek, ka ir pārklājums starp IP WiFi kameru un WiFi datu glabātuvi. Ja nesaprati, domāts LAN, ne Internet.

Domā datu glabātuvi bagažniekā? Tam BT būs vienkāršāks risinājums. WiFi pagaidām ir pārāk dārgs šada veida iekārtām un arī strāvu tērē vairāk. Savukārt, ja vēlies video saglabāt pavisam drošā vietā, vajadzēs vien to pašu internetu, kam GSM ir reālākais risinājums.

Tāķā GSM pārklājums būu visā valstī...

Tur kur ganās legālais rekets, ir gandrīz visur.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

Seene rakstīja:

Secinājumi, kas pa šo laiku ir radušies:

- ja ir doma par to, ka reģistrators paredzēts konfliktsituāciju risināšanai, ne tikai ceļojuma iespaidu vākšanai, ir vērts apdomāt GSM moduļa klātbūtni. Ir jau pieredze, ka CP reģistratoru konfiscē kā radardetektoru, un pēc "ekspertīzes" atdod ar atvainošanos un tukšu atmiņu.

nu jau, nu jau

Vari jau rēkt, bet kad kaut kas tamlīdzīgs notiks ar tevi, tāpat visi rēks. Un stāstīs, ka esi recedīvists likumpārkāpējs.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja: Vari jau rēkt, bet kad kaut kas tamlīdzīgs notiks ar tevi, tāpat visi rēks. Un stāstīs, ka esi recedīvists likumpārkāpējs.

Nu te jau ir tā dilēma ka daudzi jauc administratīvo procesu ar kriminālprocesu.

Administratīvajā pietiek ar amatpersonas teikto ka pārkāpums ir fiksēts. Un pat tiesā labi strādā arguments "tiesnesim nav pamata neticēt inspektora teiktajam".

Fakts paliek fakts. Un ja nav autobuss ar lieciniekiem vai ieraksts, tad viss ir atkarīgs no inspektora godaprāta.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja:

Seene rakstīja: Vari jau rēkt, bet kad kaut kas tamlīdzīgs notiks ar tevi, tāpat visi rēks. Un stāstīs, ka esi recedīvists likumpārkāpējs.

Nu te jau ir tā dilēma ka daudzi jauc administratīvo procesu ar kriminālprocesu.

Administratīvajā pietiek ar amatpersonas teikto ka pārkāpums ir fiksēts. Un pat tiesā labi strādā arguments "tiesnesim nav pamata neticēt inspektora teiktajam".

Fakts paliek fakts. Un ja nav autobuss ar lieciniekiem vai ieraksts, tad viss ir atkarīgs no inspektora godaprāta.

Man bija gadījums, kad inspektorsmeloja ko es pierādīju tiesai un tiesa vispār atcēla visu, ko bija sarakstījuši inspektoreļi ( jo vad apliecība man nebija līdzi un ls varēja piespriest) dēļ viņu meliem, jo spriedumā tā arī bija rakstīts ' nav piešķirama ticamība CP insp teiktajam'

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

uupis rakstīja:

Seene rakstīja: Vari jau rēkt, bet kad kaut kas tamlīdzīgs notiks ar tevi, tāpat visi rēks. Un stāstīs, ka esi recedīvists likumpārkāpējs.

Nu te jau ir tā dilēma ka daudzi jauc administratīvo procesu ar kriminālprocesu.

Administratīvajā pietiek ar amatpersonas teikto ka pārkāpums ir fiksēts. Un pat tiesā labi strādā arguments "tiesnesim nav pamata neticēt inspektora teiktajam".

Fakts paliek fakts. Un ja nav autobuss ar lieciniekiem vai ieraksts, tad viss ir atkarīgs no inspektora godaprāta.

Man bija gadījums, kad inspektorsmeloja ko es pierādīju tiesai un tiesa vispār atcēla visu, ko bija sarakstījuši inspektoreļi ( jo vad apliecība man nebija līdzi un ls varēja piespriest) dēļ viņu meliem, jo spriedumā tā arī bija rakstīts ' nav piešķirama ticamība CP insp teiktajam'

Nu tad viņi vienkārši netnāca uz tiesu...

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja:

DekstersFF rakstīja:

uupis rakstīja:

Seene rakstīja: Vari jau rēkt, bet kad kaut kas tamlīdzīgs notiks ar tevi, tāpat visi rēks. Un stāstīs, ka esi recedīvists likumpārkāpējs.

Nu te jau ir tā dilēma ka daudzi jauc administratīvo procesu ar kriminālprocesu.

Administratīvajā pietiek ar amatpersonas teikto ka pārkāpums ir fiksēts. Un pat tiesā labi strādā arguments "tiesnesim nav pamata neticēt inspektora teiktajam".

Fakts paliek fakts. Un ja nav autobuss ar lieciniekiem vai ieraksts, tad viss ir atkarīgs no inspektora godaprāta.

Man bija gadījums, kad inspektorsmeloja ko es pierādīju tiesai un tiesa vispār atcēla visu, ko bija sarakstījuši inspektoreļi ( jo vad apliecība man nebija līdzi un ls varēja piespriest) dēļ viņu meliem, jo spriedumā tā arī bija rakstīts ' nav piešķirama ticamība CP insp teiktajam'

Nu tad viņi vienkārši netnāca uz tiesu...

Viņi gan vienkārši atnāca uz tiesu. Un tas bija pats labākais, ka viņi tur bija un sapinās savos melos.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

Viņi gan vienkārši atnāca uz tiesu. Un tas bija pats labākais, ka viņi tur bija un sapinās savos melos.

Nu tad tev ir paveicies lohus nomedīt...

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja:

DekstersFF rakstīja:

Viņi gan vienkārši atnāca uz tiesu. Un tas bija pats labākais, ka viņi tur bija un sapinās savos melos.

Nu tad tev ir paveicies lohus nomedīt...

Protams,protams. Klausi Seeni un tev vispār saliksies, ka nekā vispār laba nekur nav Un ka JEBKURŠ CP inspektors tev uzglūn un to vien gaida ,kā atņemt video reģistratoru un kurpju šņores.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

uupis rakstīja:

DekstersFF rakstīja:

Viņi gan vienkārši atnāca uz tiesu. Un tas bija pats labākais, ka viņi tur bija un sapinās savos melos.

Nu tad tev ir paveicies lohus nomedīt...

Protams,protams. Klausi Seeni un tev vispār saliksies, ka nekā vispār laba nekur nav Un ka JEBKURŠ CP inspektors tev uzglūn un to vien gaida ,kā atņemt video reģistratoru un kurpju šņores.

JEBKURŠ CP ir tikai tavās iedomās. Mazliet paskaties apkārt un sapratīsi, ka viss nav tikai melns vai balts. Dzīve ir diezgan krāsaina. Vai tomēr purvā nav? Pamēģini izlīst ārā.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

JEBKURŠ CP ir tikai tavās iedomās. Mazliet paskaties apkārt un sapratīsi, ka viss nav tikai melns vai balts. Dzīve ir diezgan krāsaina. Vai tomēr purvā nav? Pamēģini izlīst ārā.

Palasi savus tekstus , tur tu redzēsi, no kurienes man tas sarkasms par tevi.

MAn jau neuzbrūk policija naktī mežā un neatņem video reģistratoru

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

Seene rakstīja:

JEBKURŠ CP ir tikai tavās iedomās. Mazliet paskaties apkārt un sapratīsi, ka viss nav tikai melns vai balts. Dzīve ir diezgan krāsaina. Vai tomēr purvā nav? Pamēģini izlīst ārā.

Palasi savus tekstus , tur tu redzēsi, no kurienes man tas sarkasms par tevi.

MAn jau neuzbrūk policija naktī mežā un neatņem video reģistratoru

Man arī nē. Bet bet tādēļ es neapgalvoju, ka tā nav. Viss, ko neesi pats redzējis neeksisistē? Ej elpo svas purva dūņas. Gaiss taču nav redzams.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Davai, Seene, dajoš faktus- kur,kad, kā atņēma vid reģ,. kam to atņēma, kā tas viss beidzās utt.

Nu tā,lai nav tukša diršana.

1 2 3 4 5 6 7 8 9
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti