..videoreģistratori..

demo Reģ.: 30.08.2007

Brukāju šurpu-turpu..notiek uz ceļiem šis un tas..avārijas arī nevienmēr ir tik ļoti vieglisaprotamas..ir doma ielikt logā šito mantiņu..ir kādam piredze ko labāk ņemt (firma,modelis un t.t)..

 
1 2 3 4 5 6 7 8 9
Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

CRDI rakstīja:

DekstersFF rakstīja:

Pirmais rakstīja:

DekstersFF rakstīja: Vienīgā vieta, kur es to reģistratoru noņemu, ir vakaros,kad eju uz kino un auto paliek stāvvietā uz 13. janvāra ielas pie dzelzceļa uzbēruma.

a kad redz no kurienes torentos ir skrīneri

Laikam jābūt programmistam, lai šito saprastu. Pasaki cilvēcīgā valodā.

Nu tie kas ķinīšos ar foto, video kamerām, īfoniem, videoreģistrātoriem safilmē filmu ko ielikt dc++, torrentos

Skaidrs. Nedomāju gan, ka kādam būtu interese skatīties Bada spēles 1 min garos failiņos

pļa, nu kūdru tak tu arī sūkā pa milimetram....

a kas traucē mājā salikt tos gabalus kopā?

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

Skaidrs. Nedomāju gan, ka kādam būtu interese skatīties Bada spēles 1 min garos failiņos

Kādēļ ne? Skatoties jau tev failu skaitu nav jāzina. Fragmentu garumam šajā ziņā nav nekāda nozīme.

HIPPY Reģ.: 11.12.2001
0 0 Atbildēt

Vai var palūgt nepiesārņot ēteru?

Kurš var parādīt konkrētu video no konkrēta aparāta un aprakstīt + un –

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

HIPPY rakstīja: Vai var palūgt nepiesārņot ēteru?

Kurš var parādīt konkrētu video no konkrēta aparāta un aprakstīt + un –

Par konkrētiem aparātiem nemācēšu pateikt - pagaidām pa reizei iztieku ar android iespējām, līdz pastāvīgam aparātam neesmu nobriedis.

Secinājumi, kas pa šo laiku ir radušies:

- ļoti būtisks ir stiprinājums un attēla stabilizēšana - auto vibrācijas LV bedrēs padara lielu daļu videomateriāla nebaudāmu.

- lai saprastu, kas notiek uz ceļa, liela nozīme ir kameras leņķim - attēls protams tiek kropļots, bet jebkura situācija ir daudz saprotamāka, ja vairāk ir redzami sāni.

- ja ir doma par to, ka reģistrators paredzēts konfliktsituāciju risināšanai, ne tikai ceļojuma iespaidu vākšanai, ir vērts apdomāt GSM moduļa klātbūtni. Ir jau pieredze, ka CP reģistratoru konfiscē kā radardetektoru, un pēc "ekspertīzes" atdod ar atvainošanos un tukšu atmiņu.

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

kā GPS moduļa esamība CPistu izdarības spēs / spēj izmainīt?

kalfonso Reģ.: 27.03.2002
0 0 Atbildēt

HIPPY rakstīja: Vai var palūgt nepiesārņot ēteru?

Kurš var parādīt konkrētu video no konkrēta aparāta un aprakstīt + un –

pasūtīju šito dx.com/...

kad atpeldēs, varēšu padalīties pieredzē

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

smaidiigais rakstīja: kā GPS moduļa esamība CPistu izdarības spēs / spēj izmainīt?

Nevis GPS, bet GSM - LD video "tiešraidē" tiek sūtīts uz serveri.

GPS jau ir gandrīz neatņemama reģistratoru sastāvdaļa - kas fiksē video piesaisti vietai un laikam, kā arī ātrumu. Grūti būs atrast bez.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

HIPPY rakstīja: Vai var palūgt nepiesārņot ēteru?

Kurš var parādīt konkrētu video no konkrēta aparāta un aprakstīt + un –

Te no mana ķīnieša foto2.inbox.lv/...

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

kalfonso rakstīja:

HIPPY rakstīja: Vai var palūgt nepiesārņot ēteru?

Kurš var parādīt konkrētu video no konkrēta aparāta un aprakstīt + un –

pasūtīju šito dx.com/...

kad atpeldēs, varēšu padalīties pieredzē

Spriežot pēc specifikājas 2008. gada modelis.

4 gadi – atsauksmēm vajadzētu būt pieejamām.

Būs laiks – pameklēsim...

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

HIPPY rakstīja: Vai var palūgt nepiesārņot ēteru?

Kurš var parādīt konkrētu video no konkrēta aparāta un aprakstīt + un –

Te no mana ķīnieša foto2.inbox.lv/...

Taisno rokas!

M77 Reģ.: 06.08.2008
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

HIPPY rakstīja: Vai var palūgt nepiesārņot ēteru?

Kurš var parādīt konkrētu video no konkrēta aparāta un aprakstīt + un –

Te no mana ķīnieša foto2.inbox.lv/...

Pieeja liegta!

Šis albums ir privāts

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja:

kalfonso rakstīja:

HIPPY rakstīja: Vai var palūgt nepiesārņot ēteru?

Kurš var parādīt konkrētu video no konkrēta aparāta un aprakstīt + un –

pasūtīju šito dx.com/...

kad atpeldēs, varēšu padalīties pieredzē

Spriežot pēc specifikājas 2008. gada modelis.

4 gadi – atsauksmēm vajadzētu būt pieejamām.

Būs laiks – pameklēsim...

nezinu pēc kā tu spried, laiks izkāpt nop tramvaja un izvēdināt galvu. ražotājs saka, ka 2012.gada miodelis - www.chelong.com.cn/...

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Te tiem, kuriem līkas rokas un nemāk nokost paroli

foto2.inbox.lv/...

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja:

uupis rakstīja:

kalfonso rakstīja:

HIPPY rakstīja: Vai var palūgt nepiesārņot ēteru?

Kurš var parādīt konkrētu video no konkrēta aparāta un aprakstīt + un –

pasūtīju šito dx.com/...

kad atpeldēs, varēšu padalīties pieredzē

Spriežot pēc specifikājas 2008. gada modelis.

4 gadi – atsauksmēm vajadzētu būt pieejamām.

Būs laiks – pameklēsim...

nezinu pēc kā tu spried, laiks izkāpt nop tramvaja un izvēdināt galvu. ražotājs saka, ka 2012.gada miodelis - www.chelong.com.cn/...

Viss var būt – es spriedu tikai pēc specenes...

Izšķirtspēja tāda – 640x480

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

- ja ir doma par to, ka reģistrators paredzēts konfliktsituāciju risināšanai, ne tikai ceļojuma iespaidu vākšanai, ir vērts apdomāt GSM moduļa klātbūtni. Ir jau pieredze, ka CP reģistratoru konfiscē kā radardetektoru, un pēc "ekspertīzes" atdod ar atvainošanos un tukšu atmiņu.

Citiem neatņem, bet Tev atņem...

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja:

Seene rakstīja:

- ja ir doma par to, ka reģistrators paredzēts konfliktsituāciju risināšanai, ne tikai ceļojuma iespaidu vākšanai, ir vērts apdomāt GSM moduļa klātbūtni. Ir jau pieredze, ka CP reģistratoru konfiscē kā radardetektoru, un pēc "ekspertīzes" atdod ar atvainošanos un tukšu atmiņu.

Citiem neatņem, bet Tev atņem...

Ja, man nez kāpēc ne reizi nav atņēmuši,lai gan redzējuši ir.

Grūti Seenem.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Seenem droši vien atņem arī mobilo telefonu, domkratu un pakaļējo beņķi, jo ir aizdomas, ka tie ir antiradari.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: Ja, man nez kāpēc ne reizi nav atņēmuši,lai gan redzējuši ir.

Grūti Seenem.

Nu tas nav nekas neiespējams. Iekš CP ir īpaši eksemplāri, kuri netiek līdzi tehnoloģijām, bet palikuši 5 žiguļa laikmetā lurkmore.to/... ;айл:75qz24pb9v4.jpg

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt
uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Pilnībai nav nepieciešamas izmaiņas.

vi.sualize.us/...

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja:

Seene rakstīja:

- ja ir doma par to, ka reģistrators paredzēts konfliktsituāciju risināšanai, ne tikai ceļojuma iespaidu vākšanai, ir vērts apdomāt GSM moduļa klātbūtni. Ir jau pieredze, ka CP reģistratoru konfiscē kā radardetektoru, un pēc "ekspertīzes" atdod ar atvainošanos un tukšu atmiņu.

Citiem neatņem, bet Tev atņem...

Man neviens neko nav atņēmis. Bet tu, kā parasti, neizlasi visu, bet klat gan kaut ko piedomā.

Ja brauc ar videoreģistratoru, bet CP priekšā pazemīgi klanies, protams, ka neatņems. Bet es minēju "ja ir doma par to, ka reģistrators paredzēts konfliktsituāciju risināšanai".

Cilvēks neapdomīgi pateica, ka neielaidīsies diskusijās, jo situācija ir nofilmēta. CP "izņēma radardetektoru", un tad pievērsās diskusijām.

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

Palaidniex rakstīja:

Seene rakstīja:

- ja ir doma par to, ka reģistrators paredzēts konfliktsituāciju risināšanai, ne tikai ceļojuma iespaidu vākšanai, ir vērts apdomāt GSM moduļa klātbūtni. Ir jau pieredze, ka CP reģistratoru konfiscē kā radardetektoru, un pēc "ekspertīzes" atdod ar atvainošanos un tukšu atmiņu.

Citiem neatņem, bet Tev atņem...

Izklausies pēc idiota, kam bez lieciniekiem var atņēmt automašīnu vai bikses vai vēl ko tamlīdzīgu nosaucot par videoreģistratoru...

Man neviens neko nav atņēmis. Bet tu, kā parasti, neizlasi visu, bet klat gan kaut ko piedomā.

Ja brauc ar videoreģistratoru, bet CP priekšā pazemīgi klanies, protams, ka neatņems. Bet es minēju "ja ir doma par to, ka reģistrators paredzēts konfliktsituāciju risināšanai".

Cilvēks neapdomīgi pateica, ka neielaidīsies diskusijās, jo situācija ir nofilmēta. CP "izņēma radardetektoru", un tad pievērsās diskusijām.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja:

Seene rakstīja:

Palaidniex rakstīja:

Seene rakstīja:

- ja ir doma par to, ka reģistrators paredzēts konfliktsituāciju risināšanai, ne tikai ceļojuma iespaidu vākšanai, ir vērts apdomāt GSM moduļa klātbūtni. Ir jau pieredze, ka CP reģistratoru konfiscē kā radardetektoru, un pēc "ekspertīzes" atdod ar atvainošanos un tukšu atmiņu.

Citiem neatņem, bet Tev atņem...

Izklausies pēc idiota, kam bez lieciniekiem var atņēmt automašīnu vai bikses vai vēl ko tamlīdzīgu nosaucot par videoreģistratoru...

Man neviens neko nav atņēmis. Bet tu, kā parasti, neizlasi visu, bet klat gan kaut ko piedomā.

Ja brauc ar videoreģistratoru, bet CP priekšā pazemīgi klanies, protams, ka neatņems. Bet es minēju "ja ir doma par to, ka reģistrators paredzēts konfliktsituāciju risināšanai".

Cilvēks neapdomīgi pateica, ka neielaidīsies diskusijās, jo situācija ir nofilmēta. CP "izņēma radardetektoru", un tad pievērsās diskusijām.

Izklausies pēc idiota, kas nemāk lasīt.

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

nu ja tev "izņem" lietussargu un nosauc to par fotoraru, "izņemšanu" vai konfiskāciju veic bez lieciniekiem un protokola, ja neļauj izņemt ārā "fotoradara" komplektācijā nekādi neiekļaujošos atmiņās karti - tad ir problēmas pašā.

M77 Reģ.: 06.08.2008
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja: Cilvēks neapdomīgi pateica, ka neielaidīsies diskusijās, jo situācija ir nofilmēta. CP "izņēma radardetektoru", un tad pievērsās diskusijām.

Tad vajag reģistrātoru, kas prot rakstīt pa WiFi un datu nesējs darbojas atsevišķi, autonomi. Tas būtu noderīgi arī, ja auto tiek nozagts "pie mājas" - ieraksts būtu mājā un pieejams. Varbūt varētu pat darboties kā papildu signalizācija - pazuda signāls = trauksme.

1 2 3 4 5 6 7 8 9
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti