..videoreģistratori..

demo Reģ.: 30.08.2007

Brukāju šurpu-turpu..notiek uz ceļiem šis un tas..avārijas arī nevienmēr ir tik ļoti vieglisaprotamas..ir doma ielikt logā šito mantiņu..ir kādam piredze ko labāk ņemt (firma,modelis un t.t)..

 
1 2 3 4 5 6 7 8 9
Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: Seene, neredzi atšķirību tevis un manis teiktajā?

Es saku,ka CSDD gadījumā bijuši atsevišķi gadījumi,kad notiek kaut kas dīvains un to apstiproina daudzi cilvēki, bet tu apgalvo,ka ĻOTI DAUDZI CP inspektori tevi apdraud. Taču tavu versiju apstiprina tikai daži tev līdzi dziedoši CSDD strādnieciņi.

Es joprojām pasaku, gan CP, GAN CSDD, gan ugunsdzēsējos, dakteros, ceļu būvētājos utt ir atsevišķi truli radījumi, kas sabojā kopējo medus mucu, kas saucas 'Latvijas sabiedrība'.

Tu laikam nespēj saprast, ka starp "atsevišķi gadījumi" un "ļoti daudzi" ir visnotaļ neliela atšķirība. Mans uzskats ir, ka tiesiskā valstī (uz ko mēs, šķiet, pretendējam) šo atsevišķi gadījumu ir pārāk daudz. Un kas ir sliktākais - tie tiek nevis sodīti, bet aizstāvēti gan no tev līdzīgo, gan priekšnieku puses.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Es jau rakstīju,ka man piečakarējās vārda burtiskajā nozīmē CP ekipāža ar Subaru uz Liepājas šosejas pirms kādām 2-3 nedēļām, jo šiem gribējās redzēt vai man ir attiecīgā kategorija vilkt divasu piekabi. Saruna izvērtās spraigi asi interesanta, kā viņi uzsāka, tā turpinājām. BET...kaut arī viņi redzēja videoreģistratoru un tika informēti,ka tas ieraksta sarunu, viņi, nez kāpēc, man to neatņēma.

Kāpēc saruna dīvaina? Tāpēc,ka mani apturēja no aizmugures ar skaņas signāliem un bļaustīšanos, tad pienāca, patieca gan labdien gan savu vārdu un uzvārdu, bet tad paziņoja, ka grib redzēt manu piekabes kategoriju' Bet nu puiši bija jauni un zaļi, gan pieņemsies mazliet saprātā. Visiem gadās.

Seene, nevajag lekties ar CP, bet gan runāt līdzsvarotā, mierīgā tonī, atspoguļojot savas zināšanas un likumīgi pamatotus argumentus. Tad neņems nost reģistratorus un nevedīs pasēdēt bez šņorēm.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

DekstersFF rakstīja: Seene, neredzi atšķirību tevis un manis teiktajā?

Es saku,ka CSDD gadījumā bijuši atsevišķi gadījumi,kad notiek kaut kas dīvains un to apstiproina daudzi cilvēki, bet tu apgalvo,ka ĻOTI DAUDZI CP inspektori tevi apdraud. Taču tavu versiju apstiprina tikai daži tev līdzi dziedoši CSDD strādnieciņi.

Es joprojām pasaku, gan CP, GAN CSDD, gan ugunsdzēsējos, dakteros, ceļu būvētājos utt ir atsevišķi truli radījumi, kas sabojā kopējo medus mucu, kas saucas 'Latvijas sabiedrība'.

Tu laikam nespēj saprast, ka starp "atsevišķi gadījumi" un "ļoti daudzi" ir visnotaļ neliela atšķirība. Mans uzskats ir, ka tiesiskā valstī (uz ko mēs, šķiet, pretendējam) šo atsevišķi gadījumu ir pārāk daudz. Un kas ir sliktākais - tie tiek nevis sodīti, bet aizstāvēti gan no tev līdzīgo, gan priekšnieku puses.

Nu, palūkojies, kāda mūsu tiesiskajā valstī ir sabiedrība, attiecīgi,kas strādā policijā. Kāda sabiedrība, tāda policija un tāda valdība. Mūsu pašu tā vien ir un nevajag gribēt sabiedrībā, kura 50 gadus dzīvojusi padomju savienības murgā , pēkšņi baigo godprātīgu policiju. Visam jāaug un jāpārveidojas.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: Taču tavu versiju apstiprina tikai daži tev līdzi dziedoši CSDD strādnieciņi.

Ja tu ar to CSDD strādnieciņu biji domājis man, tad lūdzu, lai pats neizrādītos tukš... nu, tu jau zini, kas, varbūt konkrētu piemēru, kur es apstiprinu sēnes versiju par uzglūnošiem FR, vilktām šņorēm un atņemtiem videoreģistratoriem... Nu tā, forši būtu, ja konkrētu citātu.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Seene, tava problēma ir tā,ka tu kā piemēru paņem valstis ar senām demokrātiskām tradīcijām, kurās nav bijusi spēcīga debilās padomijas ietekme.

PS. Un nebāzies ar Igauniju tagad.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: Visam jāaug un jāpārveidojas.

Āmen. Tikai varbūt iesāc ar sevi, pirms citus māci, kā dzīvot.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: Es jau rakstīju,ka man piečakarējās vārda burtiskajā nozīmē CP ekipāža ar Subaru uz Liepājas šosejas pirms kādām 2-3 nedēļām, jo šiem gribējās redzēt vai man ir attiecīgā kategorija vilkt divasu piekabi. Saruna izvērtās spraigi asi interesanta, kā viņi uzsāka, tā turpinājām. BET...kaut arī viņi redzēja videoreģistratoru un tika informēti,ka tas ieraksta sarunu, viņi, nez kāpēc, man to neatņēma.

Kāpēc saruna dīvaina? Tāpēc,ka mani apturēja no aizmugures ar skaņas signāliem un bļaustīšanos, tad pienāca, patieca gan labdien gan savu vārdu un uzvārdu, bet tad paziņoja, ka grib redzēt manu piekabes kategoriju\'\' Bet nu puiši bija jauni un zaļi, gan pieņemsies mazliet saprātā. Visiem gadās.

Seene, nevajag lekties ar CP, bet gan runāt līdzsvarotā, mierīgā tonī, atspoguļojot savas zināšanas un likumīgi pamatotus argumentus. Tad neņems nost reģistratorus un nevedīs pasēdēt bez šņorēm.

Tev vispār ir kaut mazākā nojausma, ar ko puiši Subāros ir īpaši? Kāda ir viņu alga un kāda ir parastā CP alga? Parastajiem CP NAV subāru. Ar tiem braukā tikai specrota, kas vienmēr ir bijusi elitāra vienība gan personālsastāva, gan pilnvaru ziņā.

Cik ir nācies saskarties ar specrotu, viņi vienmēr ir bijuši piemērs, kā policistam jāuzvedas. Bet redz - izrādās tu pat ar viņiem esi mācējis saskašķēties... Kurš tad no mums te īsti ir nelīdzsvarots?

Mani konflikti pamatā ir bijuši ar Tukuma un Ogres \"parastajiem\" mentiem. Šie rajoni ar savu visatļautību ir bijuši slaveni jau padomju laikos un problēma nav atrisināta līdz pat šai dienai. Nez kādēļ tieši šie paši pilsētu nosaukumi parādās ziņās arī kopā ar policistu izdarītajām slepkavībām...

www.ntz.lv/...

www.cesis24.lv/...

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

Nu, palūkojies, kāda mūsu tiesiskajā valstī ir sabiedrība, attiecīgi,kas strādā policijā. Kāda sabiedrība, tāda policija un tāda valdība. Mūsu pašu tā vien ir un nevajag gribēt sabiedrībā, kura 50 gadus dzīvojusi padomju savienības murgā , pēkšņi baigo godprātīgu policiju. Visam jāaug un jāpārveidojas.

Tas tavuprāt ir izskaidrojums vai attaisnojums? Kā izskaidrojums man tas pašam ir skaidrs, bet nav pieņemams kā attaisnojums. Un es vēlos, lai likumi tiktu ievēroti arī no policijas puses.

Tu, savukārt, turpini tik apgalvot, ka autovadītājus ir jādrāž par vissīkākajiem pārkāpumiem, jo auto ir paaugstinātas bīstamības objekts. Bet CP drīkst darīt jebko nelikumīgu, jo viņu auto un ierocis (!) ir drošās rokās... Diezgan interesants dzīves skatījums.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: Seene, tava problēma ir tā,ka tu kā piemēru paņem valstis ar senām demokrātiskām tradīcijām, kurās nav bijusi spēcīga debilās padomijas ietekme.

PS. Un nebāzies ar Igauniju tagad.

Mana problēma ir tā, ka citi visu savu neizdarību attaisno ar tevis uzrakstīto, nevis ņem piemēru no tiem, par kādiem vārdos vēlas kļūt.

Vai tas ka mēs neesam "valsts ar senām demokrātiskām tradīcijām", nozīmē, ka šīs tradīcijas ir nepareizas un mums nevajag no tām mācīties, bet gan atgriezties totalitārā režīmā?

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

Mani konflikti pamatā ir bijuši ar Tukuma un Ogres "parastajiem" mentiem.

Nu, nav jau tik traki. Agrāk, kad katru vīkendu braucu uz Talsiem, diezgan bieži sanāca kontaktēties ar tukumniekiem. Vienmēr viss ir bijis korekti un normāli. Vienu reizi pat uzlika mazāku sodu kā bija paredzēts.

Manā 8 gadu šoferēšanas laikā (pie tam, treknajos gados ar CP nācās vismaz reizi mēnesī sastapties) ar CP konflikts dēļ viņu attieksmes ir bijis tikai 1 reizi, bet toreiz viss beidzās ar brīdinājumu (kaut brīdinājums nepienācās), jo policis saprata, ka savā lecīgumā mazliet pāršāva pār strīpu.

Tad vēl vienu reizi bija tāds padīvains gadījums, ka lidostā savācu draugus un izbraucot ārā no teritorijas, vienam no pasažieriem palika slikti, es apturēju mašīnu, ieslēdzu avareikas un, kamēr mēģināju saprast, vai var braukt tālāk, no aizmugures piebraucu CP un piesējās par stāvēšanu neatļautā vietā. Uz manu argumentu, ka pasažierim palika slikti, atbilde bija, ka vajadzēja trījstūri izvilkt. Es teicu, ka nupat tikai apstājos. Šie teica, ka rakstīs protokolu. es teicu - rakstiet, es gan neparakstīšu, jo tīri fiziski nepaspēju izpildīt CSN prasības. Šie paņēma doķus, pārbaudīja, atdeva un pateica, ka šoreiz iztiksim ar mutisku brīdinājumu.

Nu, tad bija vēl viens kaut kādu svētku vakarā. Bija tumšs un nezināmā ceļu posmā pabraucu zem ķieģeļa. Turpat dežūrēja šie, pienāca CP, pateica - b..ģ, ko tu te ielīdi, lasies prom, kamēr vēl neesmu protokolu uzrakstījis... Varētu jau kā Deksters vai sēne, neklanīties un sāk kačāt pravas par attieksmi utt., bet ātrumā izdomāju, ka labāk tomēr iztikt bez visai prāvas soda naudas. bez tam, arī garīgais bija labs, šis gadījums kaut kā vairāk uzjautrināja, nekā aizvainoja.

M77 Reģ.: 06.08.2008
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

Vai tas ka mēs neesam "valsts ar senām demokrātiskām tradīcijām", nozīmē, ka šīs tradīcijas ir nepareizas un mums nevajag no tām mācīties, bet gan atgriezties totalitārā režīmā?

Nu bet "labo Ulmaņlaiku" kults ir vēl gana spēcīgs, neapzinoties, ka valsts uzplaukums notika dēļ citu valstu gatavošanās karam. Demokrātijai, varbūt, būsim gatavi, kad izmirs paaudze, kas atceras Ulmaņlaikus, un arī to pēcnācēji - kas piedzīvojuši padomju laikus, tā kā pāris paaudzēm vēl jānomainās. Un jāveicina, lai jaunatne vairāk brauktu pa ārzemēm - mācīties u.c. - savādāk savā "sūnu ciemā" dzīvodami nekādu rietumu demokrātiju nekad nesagaidīsim.

M77 Reģ.: 06.08.2008
0 0 Atbildēt

Šitā bija domāts:

Seene rakstīja: Vai tas ka mēs neesam "valsts ar senām demokrātiskām tradīcijām", nozīmē, ka šīs tradīcijas ir nepareizas un mums nevajag no tām mācīties, bet gan atgriezties totalitārā režīmā?

Nu bet "labo Ulmaņlaiku" kults ir vēl gana spēcīgs, neapzinoties, ka valsts uzplaukums notika dēļ citu valstu gatavošanās karam. Demokrātijai, varbūt, būsim gatavi, kad izmirs paaudze, kas atceras Ulmaņlaikus, un arī to pēcnācēji - kas piedzīvojuši padomju laikus, tā kā pāris paaudzēm vēl jānomainās. Un jāveicina, lai jaunatne vairāk brauktu pa ārzemēm - mācīties u.c. - savādāk savā "sūnu ciemā" dzīvodami nekādu rietumu demokrātiju nekad nesagaidīsim.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja: es teicu - rakstiet, es gan neparakstīšu, jo tīri fiziski nepaspēju izpildīt CSN prasības.

Nu cik ilgi vēl šāds analfabētisms ceļos apkārt? Paraksts protokolā nozīmē vien to, ka esi ar to iepazinies un tev nav tiesību atteikties parakstīt. Ja vēlies šo uzsvērt, tad ieraksti attiecīgajā ailītē "Ar protokolu iepazinos, pārkāpumam nepiekrītu". Un PARAKSTI! Atteikšanās parakstīt protokolu ir pretlikumīga un jebkura tava pretlikumīgā rīcība tiks interpretēta kā vainu pastiprinošs apstāklis, ja šāds protokols nonāks līdz lietas izskatīšanai.

Ja ailīte par īsu, un tev ir vairāk ko teikt, policistam ir pienākums izsniegt tev paskaidrojuma veidlapu, par kuras esamību attiecīgi jāizdara atzīme protokolā. Diskutējams jautājums ir par to, vai pietiek tikai ar veidlapu. Ir sanācis iet uz kiosku iegādāties pildspalvu, par ko pievienoju izklāstu arī savā paskaidrojumā. Inspektoru, kurš man atteicās dot pildspalvu, gan šis fakts pēc tam ļoti satrauca.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

M77 rakstīja: Šitā bija domāts:

Seene rakstīja: Vai tas ka mēs neesam \"valsts ar senām demokrātiskām tradīcijām\", nozīmē, ka šīs tradīcijas ir nepareizas un mums nevajag no tām mācīties, bet gan atgriezties totalitārā režīmā?

Nu bet \"labo Ulmaņlaiku\" kults ir vēl gana spēcīgs, neapzinoties, ka valsts uzplaukums notika dēļ citu valstu gatavošanās karam. Demokrātijai, varbūt, būsim gatavi, kad izmirs paaudze, kas atceras Ulmaņlaikus, un arī to pēcnācēji - kas piedzīvojuši padomju laikus, tā kā pāris paaudzēm vēl jānomainās. Un jāveicina, lai jaunatne vairāk brauktu pa ārzemēm - mācīties u.c. - savādāk savā \"sūnu ciemā\" dzīvodami nekādu rietumu demokrātiju nekad nesagaidīsim.

Zināma taisnība ir. Bet \"Ulmaņlaiku kults\" faktiski ir radies un var pastāvēt tikai kontrastā ar padomju gadiem. Jo tā laika attīstība un sabiedrība bija vienā līmenī ar Dāniju - gan sociālajā, gan ekonomiskajā, gan demogrāfiskajā ziņā. Turpmāko likteni izsķīra ģeopolitiskās atšķirības. Bet man nebūtu nekādu iebildu pašlaik dzīvot tādā valstī, kā Dānija - kas arī varētu būt vislabākais piemērs tam, ko esam zaudējuši padomju gados.

Lūk viens lielisks video, par to, kāda tad ir Eiropas vēsture www.ass.lv/...

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja:

DekstersFF rakstīja: Visam jāaug un jāpārveidojas.

Āmen. Tikai varbūt iesāc ar sevi, pirms citus māci, kā dzīvot.

Es nestrādāju apkalpojošā sfērā. Tas viens. Otrs-neba nu tu esi mēraukla man.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja:

Nu, tad bija vēl viens kaut kādu svētku vakarā. Bija tumšs un nezināmā ceļu posmā pabraucu zem ķieģeļa. Turpat dežūrēja šie, pienāca CP, pateica - b..ģ, ko tu te ielīdi, lasies prom, kamēr vēl neesmu protokolu uzrakstījis... Varētu jau kā Deksters vai sēne, neklanīties un sāk kačāt pravas par attieksmi utt., bet ātrumā izdomāju, ka labāk tomēr iztikt bez visai prāvas soda naudas. bez tam, arī garīgais bija labs, šis gadījums kaut kā vairāk uzjautrināja, nekā aizvainoja.

Tu jauc dažādas situācijas - tevis aprakstītajā ir abpusējs likumpārkāpums un abpusēja tā pieļaušana. Es šādā situācijā visticamāk rīkotos tāpat - vien tas, ka zīmes redzu un man šādi pārkāpumi negadās.

Bet pavisam kas cits ir rupjības un likumpārkāpumi no policijas puses, ja neesmu neko pārkāpis. Tāpat - ja esmu pārkāpis, vainu atzīstu un gaidu protokolu - visa "pievienotā vērtība" no CP puses tiek fiksēta un ierakstīta paskaidrojumā.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja: ...ļer ļer ļer....... Parastajiem CP NAV subāru. Ar tiem braukā tikai specrota, kas vienmēr ir bijusi elitāra vienība gan personālsastāva, gan pilnvaru ziņā.

Cik ir nācies saskarties ar specrotu, viņi vienmēr ir bijuši piemērs, kā policistam jāuzvedas. Bet redz - izrādās tu pat ar viņiem esi mācējis saskašķēties... Kurš tad no mums te īsti ir nelīdzsvarots?.....................

ļer ļer ļer .............. Nez kādēļ tieši šie paši pilsētu nosaukumi parādās ziņās arī kopā ar policistu izdarītajām slepkavībām...

www.ntz.lv/...

www.cesis24.lv/...

1. Nav nekādas 'specrotas' , ir vienkārši CP.

2. Par slepkavībām-vienkārša un prasta demagoģija.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

GB12 rakstīja: es teicu - rakstiet, es gan neparakstīšu, jo tīri fiziski nepaspēju izpildīt CSN prasības.

Nu cik ilgi vēl šāds analfabētisms ceļos apkārt? Paraksts protokolā nozīmē vien to, ka esi ar to iepazinies un tev nav tiesību atteikties parakstīt. Ja vēlies šo uzsvērt, tad ieraksti attiecīgajā ailītē "Ar protokolu iepazinos, pārkāpumam nepiekrītu". Un PARAKSTI! Atteikšanās parakstīt protokolu ir pretlikumīga un jebkura tava pretlikumīgā rīcība tiks interpretēta kā vainu pastiprinošs apstāklis, ja šāds protokols nonāks līdz lietas izskatīšanai.

Ja ailīte par īsu, un tev ir vairāk ko teikt, policistam ir pienākums izsniegt tev paskaidrojuma veidlapu, par kuras esamību attiecīgi jāizdara atzīme protokolā. Diskutējams jautājums ir par to, vai pietiek tikai ar veidlapu. Ir sanācis iet uz kiosku iegādāties pildspalvu, par ko pievienoju izklāstu arī savā paskaidrojumā. Inspektoru, kurš man atteicās dot pildspalvu, gan šis fakts pēc tam ļoti satrauca.

Tas bija pirms 5 gadiem. Atslābsti.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

DekstersFF rakstīja:

Nu, palūkojies, kāda mūsu tiesiskajā valstī ir sabiedrība, attiecīgi,kas strādā policijā. Kāda sabiedrība, tāda policija un tāda valdība. Mūsu pašu tā vien ir un nevajag gribēt sabiedrībā, kura 50 gadus dzīvojusi padomju savienības murgā , pēkšņi baigo godprātīgu policiju. Visam jāaug un jāpārveidojas.

Tas tavuprāt ir izskaidrojums vai attaisnojums? Kā izskaidrojums man tas pašam ir skaidrs, bet nav pieņemams kā attaisnojums. Un es vēlos, lai likumi tiktu ievēroti arī no policijas puses.

Tu, savukārt, turpini tik apgalvot, ka autovadītājus ir jādrāž par vissīkākajiem pārkāpumiem, jo auto ir paaugstinātas bīstamības objekts. Bet CP drīkst darīt jebko nelikumīgu, jo viņu auto un ierocis (!) ir drošās rokās... Diezgan interesants dzīves skatījums.

Ej dirst.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

Seene rakstīja:

DekstersFF rakstīja:

Nu, palūkojies, kāda mūsu tiesiskajā valstī ir sabiedrība, attiecīgi,kas strādā policijā. Kāda sabiedrība, tāda policija un tāda valdība. Mūsu pašu tā vien ir un nevajag gribēt sabiedrībā, kura 50 gadus dzīvojusi padomju savienības murgā , pēkšņi baigo godprātīgu policiju. Visam jāaug un jāpārveidojas.

Tas tavuprāt ir izskaidrojums vai attaisnojums? Kā izskaidrojums man tas pašam ir skaidrs, bet nav pieņemams kā attaisnojums. Un es vēlos, lai likumi tiktu ievēroti arī no policijas puses.

Tu, savukārt, turpini tik apgalvot, ka autovadītājus ir jādrāž par vissīkākajiem pārkāpumiem, jo auto ir paaugstinātas bīstamības objekts. Bet CP drīkst darīt jebko nelikumīgu, jo viņu auto un ierocis (!) ir drošās rokās... Diezgan interesants dzīves skatījums.

Ej dirst.

Skaidrs papildinājums taviem uzskatiem...

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

GB12 rakstīja:

DekstersFF rakstīja: Visam jāaug un jāpārveidojas.

Āmen. Tikai varbūt iesāc ar sevi, pirms citus māci, kā dzīvot.

Es nestrādāju apkalpojošā sfērā. Tas viens. Otrs-neba nu tu esi mēraukla man.

Ak tad jāaug un jāpārveidojas ir tikai tiem, kas strādā apkalpojošajā sfērā? Liekulis tu esi, deskter. Patīk tev kratīt ar pirkstu un norādīt citiem uz lietām, kuras pats neievēro. Bet ko var gaidīt no cilvēka, kurš apgalvo, ka viņam ir reālā dzīve un virtuāla interneta dzīve.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

GB12 rakstīja: es teicu - rakstiet, es gan neparakstīšu, jo tīri fiziski nepaspēju izpildīt CSN prasības.

Nu cik ilgi vēl šāds analfabētisms ceļos apkārt? Paraksts protokolā nozīmē vien to, ka esi ar to iepazinies un tev nav tiesību atteikties parakstīt. Ja vēlies šo uzsvērt, tad ieraksti attiecīgajā ailītē "Ar protokolu iepazinos, pārkāpumam nepiekrītu". Un PARAKSTI! Atteikšanās parakstīt protokolu ir pretlikumīga un jebkura tava pretlikumīgā rīcība tiks interpretēta kā vainu pastiprinošs apstāklis, ja šāds protokols nonāks līdz lietas izskatīšanai.

Ja ailīte par īsu, un tev ir vairāk ko teikt, policistam ir pienākums izsniegt tev paskaidrojuma veidlapu, par kuras esamību attiecīgi jāizdara atzīme protokolā. Diskutējams jautājums ir par to, vai pietiek tikai ar veidlapu. Ir sanācis iet uz kiosku iegādāties pildspalvu, par ko pievienoju izklāstu arī savā paskaidrojumā. Inspektoru, kurš man atteicās dot pildspalvu, gan šis fakts pēc tam ļoti satrauca.

Ej dirst vēlreiz.

Man ir pamatotas aizdomas, ka tu esi tas īblis, kurš tika vienā videoklipā safilmēts uz Krasta ielas kādu laiku atpakaļ,m cenšoties CP audzināt.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja:

DekstersFF rakstīja:

GB12 rakstīja:

DekstersFF rakstīja: Visam jāaug un jāpārveidojas.

Āmen. Tikai varbūt iesāc ar sevi, pirms citus māci, kā dzīvot.

Es nestrādāju apkalpojošā sfērā. Tas viens. Otrs-neba nu tu esi mēraukla man.

Ak tad jāaug un jāpārveidojas ir tikai tiem, kas strādā apkalpojošajā sfērā? Liekulis tu esi, deskter. Patīk tev kratīt ar pirkstu un norādīt citiem uz lietām, kuras pats neievēro. Bet ko var gaidīt no cilvēka, kurš apgalvo, ka viņam ir reālā dzīve un virtuāla interneta dzīve.

Protams, tie, kuri strādā apkalpojošā sfērā nevar atļauties to,ko varu atļauties es.

Skaidrs? Un tie, kas strādā apkalpjošā valsts sfērā vispār neko nevar atļauties, skaidrs?

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

Ej dirst.

Skaidrs papildinājums taviem uzskatiem...

Protams. Ej vēlreiz un vari iet arī na-huj.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Seene, tu esi vienkārši stulbs ,idiotisks pamuļķis.

1 2 3 4 5 6 7 8 9
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti