Aluminijs, Kondicionieris un Fizika

EZ Reģ.: 04.03.2004

need informaaciju, vai var salabot kondicioniera sisteemas posmu nenonjemot no auto, ja radiatora+caurulites savienojuma viitnei ir beigas?

Atskruuveejot pa posmam, viitnes tiek norautas, labs nenaak ne ar sildiishanu, ne saldeeshanu, ne arii -gaidiishanu.

 
1.. 5 6 7 8 9 10 11
i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Kazimirs_Skuja rakstīja: vai arī trīz gruzīni drāzīs Tevi..

Ņi kuja - gruzīni nestumda kakas!!

www.delfi.lv/...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

Kazimirs_Skuja rakstīja: vai arī trīz gruzīni drāzīs Tevi..

Ņi kuja - gruzīni nestumda kakas!!

www.delfi.lv/...

Gruzīni varbūt nē.... Pirmais apmēram 20 mēnešus nodzīvoja Armēnijā.... Oficiāli tur 15 procenti esot fideri.... Reāli man liekas, ka vairāk....

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

150ls no purna mēnesī? moš paprasam skidonu pārvācamies uz turieni dzīvot? tur tak ir iekļauta apkure, ūdens, elektrība, apkopēja un ziepes dušai?

M77 Reģ.: 06.08.2008
0 0 Atbildēt

Kad man bija 13 gadi, gadījās uz pāris nedēļām ar "puķofku" nokļūt Batumi, tur vietējā restorānā vakariņu laikā, liegai mūzikai skanot, viens gruzīns pienāca pie mūsu galdiņa un aicināja mani uz deju - viņiem tur tā esot pieņemts, ka veči ar puikām dejo, kamēr sievietes pa mājām dzīvojas. Lieki teikt, ka uz šo piedāvājumu nepavilkos - lai arī padomju gadi, bet kaut ko par pediņiem biju dzirdējis, turklāt arī dejošana man nepārāk interesēja.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

i_edgars rakstīja:

Kazimirs_Skuja rakstīja: vai arī trīz gruzīni drāzīs Tevi..

Ņi kuja - gruzīni nestumda kakas!!

www.delfi.lv/...

Gruzīni varbūt nē.... Pirmais apmēram 20 mēnešus nodzīvoja Armēnijā.... Oficiāli tur 15 procenti esot fideri.... Reāli man liekas, ka vairāk....

Ak tad tāpēc tu esi tāds...

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

M77 rakstīja: Kad man bija 13 gadi, gadījās uz pāris nedēļām ar "puķofku" nokļūt Batumi, tur vietējā restorānā vakariņu laikā, liegai mūzikai skanot, viens gruzīns pienāca pie mūsu galdiņa un aicināja mani uz deju - viņiem tur tā esot pieņemts, ka veči ar puikām dejo, kamēr sievietes pa mājām dzīvojas. Lieki teikt, ka uz šo piedāvājumu nepavilkos - lai arī padomju gadi, bet kaut ko par pediņiem biju dzirdējis, turklāt arī dejošana man nepārāk interesēja.

Gruzīns smuks bija? Ar Volgu?

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

M77 rakstīja: viens gruzīns pienāca pie mūsu galdiņa un aicināja mani uz deju - viņiem tur tā esot pieņemts,

I Gruziju nevajag!! Kad savācām blici, notarificējāmies, tad beidzot tikām "lielajā" pilsētas klubā ar diseni. Cik es biju izbrīnīts, ka krieviņi dejoja divos apļos - vienā tikai čaļi, otrā tikai meitenes. Tas bija kaut kur 80-to vidus. Tad iemanījāmies - kā uzliekam lēno gabalu, tā apļi pazūd, un latvieši smukiņām pa pārīšiem saspiedušies dejo.

Pirmajās reizēs es biju mēms!!

ValdisM Reģ.: 09.11.2005
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

ValdisM rakstīja:

viņiem vajag nevis jaunu topiku, bet jaunu interneta lapu...piem. idioti.lv .u.t.t.

Skaties, ka Tevi nepaņemam līdzi!

neapvainojies... tā bija Tevis paša izvēle... pievienoties tai grupiņai, kam patīk dzīt naglas... dzelzsbetona sienā... ar savu pieri...

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

vecais krakji: eu nu kad spelesim to shahu?

Deskterim. ej di.rst lizinga verg

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja: vecais krakji: eu nu kad spelesim to shahu?

Visu dienu gaidīju. Nez - pašreiz citi plāni.

M77 Reģ.: 06.08.2008
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

M77 rakstīja: Kad man bija 13 gadi, gadījās uz pāris nedēļām ar "puķofku" nokļūt Batumi, tur vietējā restorānā vakariņu laikā, liegai mūzikai skanot, viens gruzīns pienāca pie mūsu galdiņa un aicināja mani uz deju - viņiem tur tā esot pieņemts, ka veči ar puikām dejo, kamēr sievietes pa mājām dzīvojas. Lieki teikt, ka uz šo piedāvājumu nepavilkos - lai arī padomju gadi, bet kaut ko par pediņiem biju dzirdējis, turklāt arī dejošana man nepārāk interesēja.

Gruzīns smuks bija? Ar Volgu?

Nezinu. Tā kā man gruzīni neinteresē, tad visi viņi likās vienādi, nepievērsu uzmanību.

Kas man interesēja, tam gan pievērsu - ievēroju, ka turienes moču bodē piedāvājumā bija krietni bagātāks rezerves daļu klāsts kā Latvijas veikalos - Rumbulā, Daugavgrīvas ielā, Centrāltirgū vai Lielupē.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: Mēs nevarētu uztaisīt topiku ,kurā rakstīt visu par šīri, iEdgaru ,mani utt ? Nu,lai tiem, kam interesē trubas, videoreģistratori, skriemeļi utt, var par to palasīt?

Ko sakat?

Labs

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

ei, peizdā miezēj, vakar paņēmu auto un līzingā, man tagad jākaunas?

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja: ei, peizdā miezēj, vakar paņēmu auto un līzingā, man tagad jākaunas?

Jaaa. Tas norada uz to ka tere vairak neka pelni. Kas savukart norada uz to ka ipasi gudrs neesi.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja:

Yetti rakstīja: ei, peizdā miezēj, vakar paņēmu auto un līzingā, man tagad jākaunas?

Jaaa. Tas norada uz to ka tere vairak neka pelni. Kas savukart norada uz to ka ipasi gudrs neesi.

šīri. tava formula strādā ne šeit...

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja:

Yetti rakstīja: ei, peizdā miezēj, vakar paņēmu auto un līzingā, man tagad jākaunas?

Jaaa. Tas norada uz to ka tere vairak neka pelni. Kas savukart norada uz to ka ipasi gudrs neesi.

un tev esot augstākā izglītība... ne velti atziņa vēsta, ka izglītība negarantē gudrību.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

Shiirs rakstīja:

Yetti rakstīja: ei, peizdā miezēj, vakar paņēmu auto un līzingā, man tagad jākaunas?

Jaaa. Tas norada uz to ka tere vairak neka pelni. Kas savukart norada uz to ka ipasi gudrs neesi.

un tev esot augstākā izglītība... ne velti atziņa vēsta, ka izglītība negarantē gudrību.

vaitad tu nebiji tas, kursh kladzinaja ka lizingu njem lohi tepat kadu laiku atpakalj? var redzet ka esi to rusas perekli nopircis lizinga, ta uzreiz kazhocinju apmeti uz otru pusi.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja:

DekstersFF rakstīja:

Shiirs rakstīja:

Yetti rakstīja: ei, peizdā miezēj, vakar paņēmu auto un līzingā, man tagad jākaunas?

Jaaa. Tas norada uz to ka tere vairak neka pelni. Kas savukart norada uz to ka ipasi gudrs neesi.

un tev esot augstākā izglītība... ne velti atziņa vēsta, ka izglītība negarantē gudrību.

vaitad tu nebiji tas, kursh kladzinaja ka lizingu njem lohi tepat kadu laiku atpakalj? var redzet ka esi to rusas perekli nopircis lizinga, ta uzreiz kazhocinju apmeti uz otru pusi.

Tu iemācies lasīt, puņķutapa.

PS. Parādi,kur eskladzināju par līzingu. Konkrēti KUR.

PPS. Tu losi, man Mazda ir līzingā, nevis Opelis, zostēviņ.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Šīrīti, nu padalies ar info, ar ko tad tu pats brauc?

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: Šīrīti, nu padalies ar info, ar ko tad tu pats brauc?

es braucu ar paceltu videjo pirkstu tava virzienaa.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja:

DekstersFF rakstīja: Šīrīti, nu padalies ar info, ar ko tad tu pats brauc?

es braucu ar paceltu videjo pirkstu tava virzienaa.

Tāpat kā msh ar mammītes auto, vai ne?

Turpini vien būt tukšs un stulbs indivīds, powera atrauga

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

Shiirs rakstīja:

DekstersFF rakstīja: Šīrīti, nu padalies ar info, ar ko tad tu pats brauc?

es braucu ar paceltu videjo pirkstu tava virzienaa.

Tāpat kā msh ar mammītes auto, vai ne?

Turpini vien būt tukšs un stulbs indivīds, powera atrauga

nu ja kaa tad citadi. regule vel pajolinj.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

PAr to arī nav brīnums, jo tāds puņķītis tikpat pats neko nopelnīt spējīgs nav. Ja nu kādu no šrota izvilktu krosa mocīti

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: PAr to arī nav brīnums, jo tāds puņķītis tikpat pats neko nopelnīt spējīgs nav. Ja nu kādu no šrota izvilktu krosa mocīti

tu jau ne tik nevari neko nopelnik, ja japerk 2003 gada opelis lizingaa

Kazimirs_Skuja Reģ.: 12.08.2006
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja: ei, peizdā miezēj, vakar paņēmu auto un līzingā, man tagad jākaunas?

Beidzot tiki pie Volgas?

1.. 5 6 7 8 9 10 11
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti