izpuuteejs rollerim wanted

draco Reģ.: 25.07.2002

Sveiki!

man vajadzeetu izpuuteeju 50 kubu 4t kiinieshu rollerim - 139qb motors, cik noprotu, modelis yy50qt-02 yiying 2007 gada.jaunu kauktur maniiju pa 28 Ls, bet skiet pa sherpu taadam plerdakam taadas cenas. skatos peec lietota +/- ok staavoklii 10 - 15 ls rajonaa. varbuut kaads zin avotu, iznjemot ss.lv kur nikuja nau, un cenas skruuvee kaa mikasaa...?

 
Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja:

DekstersFF rakstīja:

GB12 rakstīja: Vakar sanāca beidzot noskatīties Kolka Cool. Kaut kā nejauši filmas laikā iedomājos par dažiem dinamiskā portāla diskutētājiem... Interesanti, kāpēc?

Es noskatījos pagājšnedēļ, laba filma, vai ne?

Nu, tāds sviests bija. Bet, nu, diezgan, reāls. Tā pa lielam jaunieši laukos arī dzīvo - laiž luni, dzerstās, tusē, kaujās un vaino citus pie tā, ka viņiem nekā neiet. Manuprāt, šī filma to ļoti labi atspoguļoja. Tāpēc jau rakstīju- ļoti atgādina dažus iauto personāžus.

Man pašam viens pazīstams Talsu rajonā ar bioloģisko lauksaimniecību nodarbojas. Un viņš saka - lielākā problēma tur ir nevis bezdarbs, bet tas, ka cilvēki negrib strādāt. Un viņš man teica, ka viņš strādniekiem negrib labu algu maksāt ne jau tāpēc, ka sēdētu uz naudas vai nebūtu, ko maksāt, bet gan tāpēc, ka ir skaidrs - ja tam cilvēkam izmaksās algu, tad nākamā diena, kad viņš parādīsies darbā, būs tad, kad sāks pietrūkt nauda šmigai un cīgām.

aha. un tad pajauta, cik tad vins ir gatavs maksaat labam darbiniekam? 500 latus vins maksaas? gaidi ar maisu. shitie progresivie lauksaimnieki ir vislielakie kapeikjoberi visaa galaktikaa. tas ir tikai atrunas par dzersanu, par negribesanu straadaat utt. uz taadiem paberniem jau vini arii vaaraas. tikai latvijas laukos kotleshu (bamshlja) dzineejs ar laapstu rokaas ir izdeviigaaks par ekskavatoru. to tirdzinju zinu ljoti labi...

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

kolumbs rakstīja:

Ozz rakstīja: nav jau taa, ka visas vakances ir pieejamas, viena daļa ir uzrīkota ķeksīša pēc, lai apmierinaatu A/S statuutus, lai gan reaals kandidaats ir noskatīts.

hz, es darbu neesmu mekleejis klasiskaa izpratnē kopš 2000 gada, visulaik darbs ir atradis mani- vajag tik degunu pa vējam turēt.

Bet nav arī tā, ka visas vakances ir tikai ķeksīša pēc. Valsts iestādei dažreiz vajag to ķeksi, tādai bankai ķeksis parasti nav vajadzīgs, vajadzīgs cilvēks.

Nu nez, es CSDD dabūju darbu bez jebkādas pazīšanās. Vienkārši brīvdienā aiz neko darīt aizbraucu un miereni - personāldaļu, atstāju CV bez īpašām cerībām, ka atzvanīs. Bet atzvanīja... pēc 3 mēnešiem...

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja:

aha. un tad pajauta, cik tad vins ir gatavs maksaat labam darbiniekam? 500 latus vins maksaas? gaidi ar maisu. shitie progresivie lauksaimnieki ir vislielakie kapeikjoberi visaa galaktikaa. tas ir tikai atrunas par dzersanu, par negribesanu straadaat utt. uz taadiem paberniem jau vini arii vaaraas. tikai latvijas laukos kotleshu (bamshlja) dzineejs ar laapstu rokaas ir izdeviigaaks par ekskavatoru. to tirdzinju zinu ljoti labi...

Viss ir pilnīgi atkarīgs no tā, kas jādara. Piedod, bet par ko viņam būtu jāmaksā 500 lati? Par medus fasēšanu, etiķešu līmēšanu un ogu lasīšanu? Tu maksātu par tādu darbu 500 uz rokas? Nezinu, cik tieši viņš maksāja, kādu laiku neesmu saticis, bet zinu to, ka bija iekļauta arī ēdināšana. Lai nu kā, viņš nav no cilvēkiem, kas naudu bāž sev kabatā. Dzīvo visai pieticīgi.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Visvairāk mani šajā forumā fascinē, kā daži bļauj, ka, redz, visi uzņēmēji esot žmogi, neko nemaksājot, bāžot sev naudas kabatā. Bet, kad viņiem pajautā, cik tad paši maksātu, tad sāk žagoties.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

par to jau nav bazars, ka visi nevar buut uzņēmēji (labāk jau ka arī nav) bet te daži izskatās ka ir aizķērušies laikā un Dižķibeles pašā sākumā, un tā arī nav sapratuši ka vai nu attīsties vai arī grimsti, labākajā gadījumā stāvi uz vietas. Draco un iEdgara gadījumā viņi ir tādi paši kādi bija gadus 5 atpakaļ- ar tām pašām problēmām un repertuāru.

Laikam jau ir cietsirdīgi tā teikt, bet kamēr katrs pats nesapratīs, ka jāsaved kārtībā sevi, un nevar vnk sēdēt rutīnā uz 20 gadus atpakaļ izdotiem skolas diplomiem un gaidīt ka kāds ņems un tevi iecels saulītē jo tu esi tik lielisks pats par sevi kā tādu esam.

farruhs Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

Normāliem pacaniem diploms nav vajadzīgs... nokurina kamīnā.

Maija_Eskuella Reģ.: 07.04.2005
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja: par to, ko vajag bankām, man vismazāk sāp galva. tur jau nu linux based adminu toč nevajag

Maz tu zini. Te gan ir jautājums, kas slēpjas zem tā "linux based admin" - ja tas ir tikai kaut kāda Ubuntu instalācija uz PC, varbūt vēl web/ftp servera konfigurācija, ko ar mūsdienu Linuxiem var izpildīt katrs otrais skolēns, tad jā - tādu nevajag. Bet ja cilvēks rubī dziļāk pa *nix iekšām, prot veidot šel/perl u.c. skriptus, prot ņemties pa bāzēm ar pl/sql, un vispār ir gatavs un spējīgs apgūt daudz jauna, tad ir visas iespējas minētajā amatā. Konkrēti viens bijušais darba kolēģis šajā amatā pastrādāja, pirms tam kā daudzi - administrēja mazus PC tīklus utt, beigās sāka interesēties par linuxiem un nonāca tur, no kurienes pēc ilgākiem darba gadiem nu ir devies citur pēc augstākiem izaicinājumiem un atalgojuma.

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja:

aha. un tad pajauta, cik tad vins ir gatavs maksaat labam darbiniekam? 500 latus vins maksaas? gaidi ar maisu.

Liecies mierā! Ne mūžam - labāk pats nodzers, ja neizdomās kurā Lend Roverī iebāzt. Viens jau atdeva galus - tīri no dzeršanas. Viss benzīntanku pisness pa fifelēm. Pie otra tāda es jau izstrādājos - rets gadījums bija, ka varēja samaksāt laika - parasti tikai pēc tam kad izguļ pohas.

Protams visi nav, bet mīts par dzērājiem un dīkdieņiem strādniekiem vairāk attiecas uz pašiem īpašniekeļiem.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

tam Edgaram gan neveicas, tā jau ir, tāds tādu atrod.

farruhs Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

Ble, 500 sotakus mēnesī var nopelnīt nemaz nestrādājot.

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: Nez kāpēc valdība neputina ārā daudzas jo daudzas ražotnes, kuras MĀK ražot un MĀK strādāt.

Vai padomju okupacijas laika rūpnīcas mācēja strādāt kapitālismā? Vai mācēja tikai izpildīt plānu, ražot bieži vien nevajadzīgu brāķi un to vest pa plašo PSRS un dabūt par sūdiem naudu, jo cita jau nekā nebija. Un tad pēkšņi bija jāsāk ražot to,ko pērk brīvprātīgi...

Atkal plika spriedelēšana! Nezini nevienu faktu, bet mņeņije imeju!! Pāris lpp atpakaļ jau tika minēts.

Ko paši vairs neražojam, to tagad pērkam no ķīniešiem un vēl sliktākā kvalitātē kāda bija soc laikos!

p.s. Ķieģelnieku aizklapēja angī, stiklenieku vācietis kompānijā ar amerikas latvieti. Tie nu gan ir tie kas māk tikai plānu pildīt!!!

farruhs Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

Nu es domāju algotu darbu pie resnā onkuļa, tantes, utt.

Nu labi... moš ne 500, bet ir jābūt galīgam sliņķim, lai būdams bezdarbnieks nesakasītu kādus 200-300 mēnesī.

Loģiski, ja sēdēsi mājās kasīsi kuli un pirdīsi dīvānā, tad skuju. Klāt neviens neko nenesīs.

farruhs Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

Kaut vai tirgojiet dārzeņus , slaisti!

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: tam Edgaram gan neveicas, tā jau ir, tāds tādu atrod.

Ai kā Tev nepaveicās.... 6 gadi to pusdzērāju jau neesmu redzējis un vēl dievs dod tik pat neredzēt.

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

farruhs rakstīja: Kaut vai tirgojiet dārzeņus , slaisti!

Kupi - prodaj??

farruhs Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

farruhs rakstīja: Kaut vai tirgojiet dārzeņus , slaisti!

Kupi - prodaj??

Un? Naudu nopelnīt var? Var.

Da kaut vai ražo... liec kluci burciņā un tirgo.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

Ko paši vairs neražojam, to tagad pērkam no ķīniešiem un vēl sliktākā kvalitātē kāda bija soc laikos!

Kāds spiež pirkt to ķīnieti? Ja vairs neko neražojam tad tas ir vēlviens pierādījums, ka kvalitāte neizturēja konkurenci. Žēl, bet tā nu tas ir. Līdzīgs bēdīgs iznākums bija arī Vācijas apvienošana, A-vācijas soc preces nebija konkurētspējīgas, kādu laiku agonēja un tāpat paputēja, jo attīstība nekāda.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

Shiirs rakstīja:

aha. un tad pajauta, cik tad vins ir gatavs maksaat labam darbiniekam? 500 latus vins maksaas? gaidi ar maisu.

Liecies mierā! Ne mūžam - labāk pats nodzers, ja neizdomās kurā Lend Roverī iebāzt. Viens jau atdeva galus - tīri no dzeršanas. Viss benzīntanku pisness pa fifelēm. Pie otra tāda es jau izstrādājos - rets gadījums bija, ka varēja samaksāt laika - parasti tikai pēc tam kad izguļ pohas.

Protams visi nav, bet mīts par dzērājiem un dīkdieņiem strādniekiem vairāk attiecas uz pašiem īpašniekeļiem.

Tad, nu, Edgar, saki - cik maksātu TU?

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

DekstersFF rakstīja: Nez kāpēc valdība neputina ārā daudzas jo daudzas ražotnes, kuras MĀK ražot un MĀK strādāt.

Vai padomju okupacijas laika rūpnīcas mācēja strādāt kapitālismā? Vai mācēja tikai izpildīt plānu, ražot bieži vien nevajadzīgu brāķi un to vest pa plašo PSRS un dabūt par sūdiem naudu, jo cita jau nekā nebija. Un tad pēkšņi bija jāsāk ražot to,ko pērk brīvprātīgi...

Atkal plika spriedelēšana! Nezini nevienu faktu, bet mņeņije imeju!! Pāris lpp atpakaļ jau tika minēts.

Ko paši vairs neražojam, to tagad pērkam no ķīniešiem un vēl sliktākā kvalitātē kāda bija soc laikos!

p.s. Ķieģelnieku aizklapēja angī, stiklenieku vācietis kompānijā ar amerikas latvieti. Tie nu gan ir tie kas māk tikai plānu pildīt!!!

Aizklapēja, jo paši bāleliņi tūdaliņi to pieļāva. Es jau tev teicu, tu dzen sūdu.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja:

i_edgars rakstīja:

Shiirs rakstīja:

aha. un tad pajauta, cik tad vins ir gatavs maksaat labam darbiniekam? 500 latus vins maksaas? gaidi ar maisu.

Liecies mierā! Ne mūžam - labāk pats nodzers, ja neizdomās kurā Lend Roverī iebāzt. Viens jau atdeva galus - tīri no dzeršanas. Viss benzīntanku pisness pa fifelēm. Pie otra tāda es jau izstrādājos - rets gadījums bija, ka varēja samaksāt laika - parasti tikai pēc tam kad izguļ pohas.

Protams visi nav, bet mīts par dzērājiem un dīkdieņiem strādniekiem vairāk attiecas uz pašiem īpašniekeļiem.

Tad, nu, Edgar, saki - cik maksātu TU?

Neko taču, viņš ir no tirgus bābu kategorijas, pats nespēj, bet citus nodirš.

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

Aizklapēja, jo paši bāleliņi tūdaliņi to pieļāva. Es jau tev teicu, tu dzen sūdu.

Jā, jā - tie paši tūdaliņi, kas Tev iestrādātu purvu pa pāris Rojāļa kastēm pērdeva.

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja:

Tad, nu, Edgar, saki - cik maksātu TU?

No deputātiem samācījies??? Nav mans pienākums par pliku velti te kaut ko rēķināt vai izteikt.

Ja negribēsi maksāt - drīz vien kloķus raustīsi pats, ja nevarēsi - ātri banka sameklēs Tavā vietā kādu kas varēs! Un miers.

ValdisM Reģ.: 09.11.2005
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

DekstersFF rakstīja: Nez kāpēc valdība neputina ārā daudzas jo daudzas ražotnes, kuras MĀK ražot un MĀK strādāt.

Vai padomju okupacijas laika rūpnīcas mācēja strādāt kapitālismā? Vai mācēja tikai izpildīt plānu, ražot bieži vien nevajadzīgu brāķi un to vest pa plašo PSRS un dabūt par sūdiem naudu, jo cita jau nekā nebija. Un tad pēkšņi bija jāsāk ražot to,ko pērk brīvprātīgi...

Atkal plika spriedelēšana! Nezini nevienu faktu, bet mņeņije imeju!! Pāris lpp atpakaļ jau tika minēts.

Ko paši vairs neražojam, to tagad pērkam no ķīniešiem un vēl sliktākā kvalitātē kāda bija soc laikos!

p.s. Ķieģelnieku aizklapēja angī, stiklenieku vācietis kompānijā ar amerikas latvieti. Tie nu gan ir tie kas māk tikai plānu pildīt!!!

atkal sākās

neko neražojam.. neko neražojam

es te šodien darba jautājumos biju apzinājis LV būvmateriālu ražotājus.

Mans secinājums: LV ražo gandrīz visus būvmateriālus:

1. Cements.

2. Šķembas

3. ķieģeļi (apdares, krāšnu, u.t.t)

4. Dažādu tipu sienu bloki

5. bruģakmens (betona, klinkera, granīta)

6. visu veidu betons

7. Putuplastu (pat 2 dažādi ražotāji !)

8. Visus apmetumus, flīzu līmes, javas, špakteles

9. Krāsas (mums pat ir kādi 4 krāsu ražotāji iekš LV ! )

10. Visa veida būvniecības ķīmiju (antiseptiķi, antipirētni, šķīdinātāji, ķīmiskās piedevas betonam, lineeļļa,u.t.t.)

11. Durvju furnitūra (enģes, slēdzenes, rokturi).

12. Visu veidu nesošie būvkalumi

13. Tērauda armatūra.

14. Dažu marku tērauda profili.

15. latvijā ražo iekārtas bruģakmens un pretētā betona izstrādājumu ražošanai.

16. Visu veidu kokateriāli un būvkoki, līmētās konstruckijas un kopnes.

17. Grodu akas un čuguna vākus tiem.

18. ūdenbsvada un kanalizācijas caurules

19. drenāžas caurules

20. caurules elektrības kabeļu montāžai.

21. elektrības slēdžus un rozetes.

22. profilētos jumta skārda segumus, jumta dakstiņus

23. lietusūdens notekas.

24. ārsienu siltinātos sendičpaneļus.

25. hidroizolācijas materiālus (mastikas, ķīmijas,u.t.t)

26. grīdlīstes.

27. dažādus parketus un masīvkoka paneļus.

28. visu veidu durvis ( MDF, pildiņu, līmētā koka,u.t.t)

29. Logus (koka, alumīnija, PVC) (jā , izejvielas ir ārzemju)

30. bioloģiskās kanalizācijas attīrīšanas iekārtas.

31. silumttīklu caurules (rūpnieciski izolētās)

32. dažādas akmens apdares plāknses.

33. Vannas un izlietnes (ja kāds dikti gribēs, šie arī klozetpodu izgatavos).

34. apkures katlus (granulu, oglēm, malkai, šķeldai,), visu izmēru - no viesistabas kamīna līdz pilsētu katlu māju katliem !

u.t.t

Latvijā neražo:

1. apkures caurules iekšdarbiem (kapars, trīsslāņu)

2. radiatorus un to armatūru

3. stiklu

4. dažādus sūkņus (apkurei, ūdenim)

5. gāzes apkures katlus

6. jumta segumus: bitumena šindeļi, viļņotās cementa loksnes, ruberoīds.

7. klozetpodus

8. jaucējkrānus.

9. iekštelpu ūdensvada caurules

10. skrūves

..

godīgi sakot, man bija daudz grūtāk izdomāt, ko LV neražo, nevis ko ražo.

Un kad eju veikalā vienmēr sākumā meklēju LV ražojumu, ja tāda nav apdomāju varbūt vispār man to lietu nevajag, ja vajag meklēju Lietuvas, Polijas ražojumus, ja to nav, tad ES ražojumus.

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

ValdisM rakstīja:

Sāc kaut vai ar mazumu - tie paši:

3. ķieģeļi (apdares, krāšnu, u.t.t)

Līvānos, Kupravā ķieģelnieki jau ir ciet, Kalciemu vēlk uztur, jo ir laiks jāatstrādā, lai saņemto Evropas naudu neatņem atpakaļ. Tā ka kāds 1 - 1,5 gadi palikuši līdz slēgs ciet! Lode, bet vai kaut vai 1/2 no jaudas strādā nezinu.

Vēl jau izolāciju ražoja Nīcgalē - ciet.

No tā apjoma kas bija m3 vai tonnās labi ja 10 % ir palikuši.

2. Šķembas - Jēkabpilī ir ciet pat sliedes nojauca un izpārdod, Pļaviņās - vislielākais darba devējs arī ir ciet!

14. Dažu marku tērauda profili. - ????? Kādi?? Vai vēl viens metalurģiskais kombināts ir atvēries?? Liepājā neražo!

Latvijā neražo: - bet ražoja!!!

2. radiatorus un to armatūru

3. stiklu - logu stiklu, visas pudeles (lv vajadzībām), mazās burkas, lielu daļu zālu pudelīšu, visas parfimērijas pudeles (lv vajadzībām), elektrospuldzes, galda traukus.

4. dažādus sūkņus (ūdenim) un ķimikālijām.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Edgar, tev ir ļoti šaurs redzes leņķis šajā virzienā, nu beidz vemt.

Cik es no tevis esmu sapratis, nekas nav labi. Visi uzņēmēji,pie kuriem esi strādājis, ir maitas bijuši. Rūpnīcu,kurā padomijā strādāji, pēc tam sliktie izpārdeva.

Bet tu, cik es saprotu, esi tas vispareizākais.

Tu beidzot vari pateikt-jā vai nē-uzņēmēji iekš LV ir sliktie, darba ņēmēji-labie? Tā ?

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti