izpuuteejs rollerim wanted

draco Reģ.: 25.07.2002

Sveiki!

man vajadzeetu izpuuteeju 50 kubu 4t kiinieshu rollerim - 139qb motors, cik noprotu, modelis yy50qt-02 yiying 2007 gada.jaunu kauktur maniiju pa 28 Ls, bet skiet pa sherpu taadam plerdakam taadas cenas. skatos peec lietota +/- ok staavoklii 10 - 15 ls rajonaa. varbuut kaads zin avotu, iznjemot ss.lv kur nikuja nau, un cenas skruuvee kaa mikasaa...?

 
1.. 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ..31
i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

Ja jālej benzīns, tad pie 200 lašiem tiešām būtu pusalga,

Nu, nu, nu - rēķinātājs!! A tie ir vienīgie izdevumi, lai transportētu pakaļu??? remontēt nevajag, eļļu, filtrus siksnas mainīt nevajag, riepas diski uzlikas nedilst? lampiņas nekad nav pārdegušas? TA iet nevajag - nodokļus un apdirsinātājiiem samaksā onkuls no Liverpules! Amortizācija naF? Tu jau sāc rēķināt, kā tie kas liek tantukiem pa 5 laši visu dienu saulē nostāvēt - tobiš atņemt un dalīt.

Vidējā puslīdz normālā vāģa plika amortizācija vien sanāk ap 100 laši mēnesī!! A kur viss pārējais, un tad tikai + degviela.

draco Reģ.: 25.07.2002
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

msh rakstīja:

Ja jālej benzīns, tad pie 200 lašiem tiešām būtu pusalga,

Nu, nu, nu - rēķinātājs!! A tie ir vienīgie izdevumi, lai transportētu pakaļu??? remontēt nevajag, eļļu, filtrus siksnas mainīt nevajag, riepas diski uzlikas nedilst? lampiņas nekad nav pārdegušas? TA iet nevajag - nodokļus un apdirsinātājiiem samaksā onkuls no Liverpules! Amortizācija naF? Tu jau sāc rēķināt, kā tie kas liek tantukiem pa 5 laši visu dienu saulē nostāvēt - tobiš atņemt un dalīt.

Vidējā puslīdz normālā vāģa plika amortizācija vien sanāk ap 100 laši mēnesī!! A kur viss pārējais, un tad tikai + degviela.

+1.

100 ls meenesii amortizaacijaa gan ir nenormaals perebors, manaa skatiijumaa, bet gadaa savi 300 - 500 ls aiziet gan...

draco Reģ.: 25.07.2002
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

Ja mauc ar nopuvušu eskortu, tad varbūt ir jāmaksā puse algas....

Man dzīvojot mežā, braucot ar vecu renaultu un lejot statoila dīzeli sanāk nobraukt apmēram 100lati mēnesī ceļā uz darbu, atpakaļ

kaada nu kuram alga. man 100 ls sastaada ~ 1/3 algas...nozeelojami, bet realitaate latvijaa ir taada, ka pusliidz cilveeciigi atalgotu darbu atrast ir ljoti, ljoti gruuti. sho pashu gadu mekleeju.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

draco rakstīja:

Pirmais rakstīja:

Ja mauc ar nopuvušu eskortu, tad varbūt ir jāmaksā puse algas....

Man dzīvojot mežā, braucot ar vecu renaultu un lejot statoila dīzeli sanāk nobraukt apmēram 100lati mēnesī ceļā uz darbu, atpakaļ

kaada nu kuram alga. man 100 ls sastaada ~ 1/3 algas...nozeelojami, bet realitaate latvijaa ir taada, ka pusliidz cilveeciigi atalgotu darbu atrast ir ljoti, ljoti gruuti. sho pashu gadu mekleeju.

ko tu proti???

Tak pat vadonis saviem kūdras puikām vairāk maksā.... Tur tikai viens mīnusssssss.... Būs kautkas arī jādara

draco Reģ.: 25.07.2002
0 0 Atbildēt

sisadmins. galvenokaart linux based

Rxx Reģ.: 13.01.2008
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja: Paši īpašnieķeļi bieži vien ir tie dīkdieņi, kas it kā darba laikā neko nedara un tikai imitē darbību. Atskatījies jau esmu uz tādiem pa pilnam.

Tev tiešām kaut kā neiet.

Kopš es tajā skaistajā 2009. gada pavasarī atstāju savu skolu (videni), man ir sanācis pastrādāt četros uzņēmumos (ir daudz, bet tā lielākoties bija mana izvēle) un nevienā no tiem nav bijis tā, ka priekšniecība strādātu mazāk par pārējiem darbiniekiem vai laistu luni, drīzāk tieši otrādi.

Nozares: loģistika, digitālais mārketings, interjers / arhiektūra. Visās, izņemot pēdējo, es nodarbojos ar web lietām.

Rxx Reģ.: 13.01.2008
0 0 Atbildēt

draco rakstīja: sisadmins. galvenokaart linux based

Kaut kā pamaz priekš sisadmina... Varbūt ir vērts izkāpt no Linux rāmijiem? Es domāju, ka tā opensource eiforija, kas dažos procentos sabiedrības te bija uzliesmojusi, pamazām sāk noplakt.

ValdisM Reģ.: 09.11.2005
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

msh rakstīja:

Ja jālej benzīns, tad pie 200 lašiem tiešām būtu pusalga,

Nu

Vidējā puslīdz normālā vāģa plika amortizācija vien sanāk ap 100 laši mēnesī!! A kur viss pārējais, un tad tikai + degviela.

kādi 100 lati ? Tu takš pats stāstīji, ka Ford Scorpio pa 7 vai cik tur gadiem Tev izmaksāja uz remontiem un uzturēšanu kaut kādus tur tūksytots vai cik latus , kas ir apmēram 10Ls mēnesī

Rxx Reģ.: 13.01.2008
0 0 Atbildēt

Kas tas par auto, ja amortizācija ir sotaks mēnesī?

Lai gan nē - man ir viens zināms kadrs, kurš jau kuro gadu uztur VW Passat B3, neskatoties uz to, ka ikgadējā summa, ko tas iegulda iepriekšminētajā ļerkatā pārsniedz tās vērtību. Bet nu cilvēkam patīk fofāgens - neko darīt.

CRDI Reģ.: 10.01.2008
0 0 Atbildēt

ValdisM rakstīja:

i_edgars rakstīja:

msh rakstīja:

Ja jālej benzīns, tad pie 200 lašiem tiešām būtu pusalga,

Nu

Vidējā puslīdz normālā vāģa plika amortizācija vien sanāk ap 100 laši mēnesī!! A kur viss pārējais, un tad tikai + degviela.

kādi 100 lati ? Tu takš pats stāstīji, ka Ford Scorpio pa 7 vai cik tur gadiem Tev izmaksāja uz remontiem un uzturēšanu kaut kādus tur tūksytots vai cik latus , kas ir apmēram 10Ls mēnesī

Šams tak saka "puslīdz normāla", vecs porcs nekādi nav puslīdz normāls.

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

ValdisM rakstīja:

i_edgars rakstīja:

msh rakstīja:

Ja jālej benzīns, tad pie 200 lašiem tiešām būtu pusalga,

Nu

Vidējā puslīdz normālā vāģa plika amortizācija vien sanāk ap 100 laši mēnesī!! A kur viss pārējais, un tad tikai + degviela.

kādi 100 lati ? Tu takš pats stāstīji, ka Ford Scorpio pa 7 vai cik tur gadiem Tev izmaksāja uz remontiem un uzturēšanu kaut kādus tur tūksytots vai cik latus , kas ir apmēram 10Ls mēnesī

Jēziņ!!! Tak kaut reizi mūžā noskaidro ko nozīmē grāmatvedības termins "amortizācija"!!! Tajā nav ne krivu kapeikas no remontiem iekšā!! Kad noskaidrosi, tad nāc apspriest vai 10 vai 100 Ls mēnesī būs.

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

CRDI rakstīja:

Šams tak saka "puslīdz normāla", vecs porcs nekādi nav puslīdz normāls.

Pilnīgi pareizi - paskaties jaunu auto cenas... bet ne Dačijas vai Bentilija... tā vidēja lieluma. Sanāks +- ap 15 000 Ls, šie auto ir domāti praktiski ne vairāk kā 10 gadu ekspluatācijai. Ja negrābja kredītu vai līzingu, tas akurāt 1 500 gadā, vei čut virs 100 Ls mēnesī.

Ja jau te dažs neko necērt no grāmatvedības pamatiem un domā pa 200 nopērkot sapuvušu II Golpu tas vēl 10 gadi nokalpos, tad jau pat 2 rubeļi nesanāks amortizācija. UN kad tā amortizācija beigsies, tas tik vien būs kāposta kā tādu pat šrotu pa 200 nopirkt.

Došlo??

Nu vai zsavādāk - pērkot jaunu kādu sū tipa Dačia, un cerot, ka tā noripos 20 gadi... akurāt 300 Ls gadā sanāks!

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

ValdisM rakstīja:

i_edgars rakstīja:

msh rakstīja:

Ja jālej benzīns, tad pie 200 lašiem tiešām būtu pusalga,

Nu

Vidējā puslīdz normālā vāģa plika amortizācija vien sanāk ap 100 laši mēnesī!! A kur viss pārējais, un tad tikai + degviela.

kādi 100 lati ? Tu takš pats stāstīji, ka Ford Scorpio pa 7 vai cik tur gadiem Tev izmaksāja uz remontiem un uzturēšanu kaut kādus tur tūksytots vai cik latus , kas ir apmēram 10Ls mēnesī

Jēziņ!!! Tak kaut reizi mūžā noskaidro ko nozīmē grāmatvedības termins "amortizācija"!!! Tajā nav ne krivu kapeikas no remontiem iekšā!! Kad noskaidrosi, tad nāc apspriest vai 10 vai 100 Ls mēnesī būs.

Nu ja, noskaidro gan pats. Cik tas tavs skorpis maksā, cik maksās un vai ir jēga tev rēķināt pēc grāmatvedības metodes. Gudreli.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Tu vispirms pierādi savas spējas , nopelnot kaut ko vairāk par sapujušu skorpi un tad māci citus

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Vakar sanāca beidzot noskatīties Kolka Cool. Kaut kā nejauši filmas laikā iedomājos par dažiem dinamiskā portāla diskutētājiem... Interesanti, kāpēc?

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

iņčiņeram valdība neļauj pelnīt

šim bija Akciju Sabiedrība (ceplis) kuro valdība pieprasīja iztirgot ārzemniekiem un likvidēt

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Nez kāpēc valdība neputina ārā daudzas jo daudzas ražotnes, kuras MĀK ražot un MĀK strādāt.

Vai padomju okupacijas laika rūpnīcas mācēja strādāt kapitālismā? Vai mācēja tikai izpildīt plānu, ražot bieži vien nevajadzīgu brāķi un to vest pa plašo PSRS un dabūt par sūdiem naudu, jo cita jau nekā nebija. Un tad pēkšņi bija jāsāk ražot to,ko pērk brīvprātīgi...

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja: Vakar sanāca beidzot noskatīties Kolka Cool. Kaut kā nejauši filmas laikā iedomājos par dažiem dinamiskā portāla diskutētājiem... Interesanti, kāpēc?

Es noskatījos pagājšnedēļ, laba filma, vai ne?

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

GB12 rakstīja: Vakar sanāca beidzot noskatīties Kolka Cool. Kaut kā nejauši filmas laikā iedomājos par dažiem dinamiskā portāla diskutētājiem... Interesanti, kāpēc?

Es noskatījos pagājšnedēļ, laba filma, vai ne?

Nu, tāds sviests bija. Bet, nu, diezgan, reāls. Tā pa lielam jaunieši laukos arī dzīvo - laiž luni, dzerstās, tusē, kaujās un vaino citus pie tā, ka viņiem nekā neiet. Manuprāt, šī filma to ļoti labi atspoguļoja. Tāpēc jau rakstīju- ļoti atgādina dažus iauto personāžus.

Man pašam viens pazīstams Talsu rajonā ar bioloģisko lauksaimniecību nodarbojas. Un viņš saka - lielākā problēma tur ir nevis bezdarbs, bet tas, ka cilvēki negrib strādāt. Un viņš man teica, ka viņš strādniekiem negrib labu algu maksāt ne jau tāpēc, ka sēdētu uz naudas vai nebūtu, ko maksāt, bet gan tāpēc, ka ir skaidrs - ja tam cilvēkam izmaksās algu, tad nākamā diena, kad viņš parādīsies darbā, būs tad, kad sāks pietrūkt nauda šmigai un cīgām.

Maija_Eskuella Reģ.: 07.04.2005
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja: Man pašam viens pazīstams Talsu rajonā ar bioloģisko lauksaimniecību nodarbojas. Un viņš saka - lielākā problēma tur ir nevis bezdarbs, bet tas, ka cilvēki negrib strādāt. Un viņš man teica, ka viņš strādniekiem negrib labu algu maksāt ne jau tāpēc, ka sēdētu uz naudas vai nebūtu, ko maksāt, bet gan tāpēc, ka ir skaidrs - ja tam cilvēkam izmaksās algu, tad nākamā diena, kad viņš parādīsies darbā, būs tad, kad sāks pietrūkt nauda šmigai un cīgām.

Tieši tā - arī runāju ar vienu kokaudzētāju no Dobeles - strādnieki ir nekādi - nav spējīgi ierasties darbā no rīta un nostrādāt pilnu dienu 8-10 stundas, turklāt grūti pat kādu atrast, kas būtu ar mieru strādāt par lielāku atalgojumu kā maksā par līdzīgu darbu (tūju pārstādīšana lielākos podos) Holandē - neatceros, kaut kādi 3 Ls stundā vai(?).

Maija_Eskuella Reģ.: 07.04.2005
0 0 Atbildēt

draco rakstīja: sisadmins. galvenokaart linux based

Daudz atkarīgs, ko vēl proti, valodas (gan svešvalodas, gan skriptēšanas, pl/sql, java), gan kur vēlies strādāt - jārēķinās, ka lielākās iespējas Latvijā ir Rīgā, tālāk vēl labākas iespējas ir Igaunijā - Tallinā (varbūt ir vērts apgūt igauņu valodu?).

Vispār ar labām *nix un pl/sql prasmēm +loģisku domāšanu varētu būt pietiekami, lai darbotos, piemēram, šajā amatā - www.cv.lv/...

Vēl tikai jāpagoglē par to, kas ir ATMi, POSi un kā tas viss darbojas.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

nav jau taa, ka visas vakances ir pieejamas, viena daļa ir uzrīkota ķeksīša pēc, lai apmierinaatu A/S statuutus, lai gan reaals kandidaats ir noskatīts.

hz, es darbu neesmu mekleejis klasiskaa izpratnē kopš 2000 gada, visulaik darbs ir atradis mani- vajag tik degunu pa vējam turēt.

kolumbs Reģ.: 27.12.2005
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

GB12 rakstīja: Vakar sanāca beidzot noskatīties Kolka Cool. Kaut kā nejauši filmas laikā iedomājos par dažiem dinamiskā portāla diskutētājiem... Interesanti, kāpēc?

Es noskatījos pagājšnedēļ, laba filma, vai ne?

Dzīvē gan ir redzēti arī daudz kolorītāki kadri nekā filmā attēlotie. Filmas varoņiem ir kur vēl tiekties....

Vai varbūt vēl arī ir atpakaļceļš...

kolumbs Reģ.: 27.12.2005
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja: nav jau taa, ka visas vakances ir pieejamas, viena daļa ir uzrīkota ķeksīša pēc, lai apmierinaatu A/S statuutus, lai gan reaals kandidaats ir noskatīts.

hz, es darbu neesmu mekleejis klasiskaa izpratnē kopš 2000 gada, visulaik darbs ir atradis mani- vajag tik degunu pa vējam turēt.

Bet nav arī tā, ka visas vakances ir tikai ķeksīša pēc. Valsts iestādei dažreiz vajag to ķeksi, tādai bankai ķeksis parasti nav vajadzīgs, vajadzīgs cilvēks.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

par to, ko vajag bankām, man vismazāk sāp galva. tur jau nu linux based adminu toč nevajag

1.. 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ..31
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti