izpuuteejs rollerim wanted

draco Reģ.: 25.07.2002

Sveiki!

man vajadzeetu izpuuteeju 50 kubu 4t kiinieshu rollerim - 139qb motors, cik noprotu, modelis yy50qt-02 yiying 2007 gada.jaunu kauktur maniiju pa 28 Ls, bet skiet pa sherpu taadam plerdakam taadas cenas. skatos peec lietota +/- ok staavoklii 10 - 15 ls rajonaa. varbuut kaads zin avotu, iznjemot ss.lv kur nikuja nau, un cenas skruuvee kaa mikasaa...?

 
1.. 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ..31
DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

draco rakstīja: ....sen jau prasaas kaads pamatiigs karinsh, ...ļer ļer....un dabu tik speeciigi nepiedirsiis kaadu briidi.

Pipec, kāds tu esi dorniitis... Var redzēt,ka tev pamatīgi trūkst smadzeņu, karš viņam dabu pasaudzēs, pie tam tāds, kas 50% no Planētas iznīcinās... kretīns stulbais.

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Raacens rakstīja: Nepalielinot vietējo rūpniecisko ražošanu nekas pa lielam mainīties nevarētu.

Tieši to jau šitā publika vienkārši atsakās ne tikai saprast, bet pat dzirdēt!

Ja nav ražošanas, tad faktiski nav no kurienes celties naudai = jaunradītai vērtībai. Ar kupi - prodaj, pakalpojumiem vai tūrismu neviena valsts vēl bagāta nav palikusi.

Nožēlojamu gaterīti pamestā fermas tālakajā paksī uzskata par ražošanu!! Par lielu uzņēmumu uzskata piparbodi, kas "nodarbina" veselus 4 darbiniekus + 4 īpašnieka ģimenes locekļus (precīzi tādā pat bodē Vācijā ar visu un vēl vairāk tiek galā 3 cilvēku ģimene). Paši īpašnieķeļi bieži vien ir tie dīkdieņi, kas it kā darba laikā neko nedara un tikai imitē darbību. Atskatījies jau esmu uz tādiem pa pilnam.

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

robchix rakstīja: Nu ar tantukiem ir taa, ka vinjas jau nedomaa ilgterminjaa.

Redz shodien 10 latus un skjiet ka taa ir baigaa piedeva pie penzijas.

Ne velti kliist anekdote, ka tantuks saka, redz ja man palielinaatu pensiju, es vareetu otru gotiju tureet... respektiivi buutu naudinja ko samaksaat traktoristam Fedjam, lai vairaak sienu sapljautu goviim.

Pilnīgi pareizi! Šitādu tautas ižmiegšanas metodi izdomāja čekisti, un šitie latvju bāleliņi - jaunuzņēmējiņi to dikti pielieto. Tai pat laikā rietumu pasaulē pat šodien netic, ka 200 Ls min alga uz papīra ir mēnesī nevis nedēļā!! Viņiem tas nav saprotams, kā masveidā savu tautu, savus darbiniekus var nolemt bada nāvei!

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

...un viens no viņiem - Deksters! Neesmu vēl pamanījis ka deksters būtu tik moderns cilvēks lai būtu aprīkojis savu ekskavatoru ar datoru lai spamotu un raktu vienlaicīgi

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

Pilnīgi pareizi! Šitādu tautas ižmiegšanas metodi izdomāja čekisti, un šitie latvju bāleliņi - jaunuzņēmējiņi to dikti pielieto. Tai pat laikā rietumu pasaulē pat šodien netic, ka 200 Ls min alga uz papīra ir mēnesī nevis nedēļā!! Viņiem tas nav saprotams, kā masveidā savu tautu, savus darbiniekus var nolemt bada nāvei!

Bļa, bada nāve mirstošais, atkārtoju vēlreiz - tev neviens neliek dzīvot pilsētā!

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: ...un viens no viņiem - Deksters! Neesmu vēl pamanījis ka deksters būtu tik moderns cilvēks lai būtu aprīkojis savu ekskavatoru ar datoru lai spamotu un raktu vienlaicīgi

Toties uz katra stūra brēc, ka darbiniekiem ir mazs darba ražīgums! A ko darbiniekiem par savu algu ir jāuztaisa modernizācija?? Lai pēc tam šos atlaistu! Vai tomēr tas ir kā reiz īpašnieka uzdevums. Šim jau nav laika par tādiem sīkumiem domāt.... ir mani jāmāca kā dzīvot, un jāklabina klava katras 15 min.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja: Paši īpašnieķeļi bieži vien ir tie dīkdieņi, kas it kā darba laikā neko nedara un tikai imitē darbību. Atskatījies jau esmu uz tādiem pa pilnam.

Bet tu esi tas pareizais, kurš ir etalons visam?

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

Toties uz katra stūra brēc, ka darbiniekiem ir mazs darba ražīgums!

Par saviem es nebrēcu Tu,ņuņņa.

draco Reģ.: 25.07.2002
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

i_edgars rakstīja:

Pilnīgi pareizi! Šitādu tautas ižmiegšanas metodi izdomāja čekisti, un šitie latvju bāleliņi - jaunuzņēmējiņi to dikti pielieto. Tai pat laikā rietumu pasaulē pat šodien netic, ka 200 Ls min alga uz papīra ir mēnesī nevis nedēļā!! Viņiem tas nav saprotams, kā masveidā savu tautu, savus darbiniekus var nolemt bada nāvei!

Bļa, bada nāve mirstošais, atkārtoju vēlreiz - tev neviens neliek dzīvot pilsētā!

tu paintereseejies, cik laukos kubikmentrs malkas maksaa....jeb neviens neliek arii siltumaa dziivot?

fantastisks degeneraatu daudzums vienkopus te novaacies....

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

draco rakstīja:

msh rakstīja:

i_edgars rakstīja:

Pilnīgi pareizi! Šitādu tautas ižmiegšanas metodi izdomāja čekisti, un šitie latvju bāleliņi - jaunuzņēmējiņi to dikti pielieto. Tai pat laikā rietumu pasaulē pat šodien netic, ka 200 Ls min alga uz papīra ir mēnesī nevis nedēļā!! Viņiem tas nav saprotams, kā masveidā savu tautu, savus darbiniekus var nolemt bada nāvei!

Bļa, bada nāve mirstošais, atkārtoju vēlreiz - tev neviens neliek dzīvot pilsētā!

tu paintereseejies, cik laukos kubikmentrs malkas maksaa....jeb neviens neliek arii siltumaa dziivot?

fantastisks degeneraatu daudzums vienkopus te novaacies....

Ne,daudz nav, tikai tu, iedgars un seene.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

draco rakstīja:

tu paintereseejies, cik laukos kubikmentrs malkas maksaa....jeb neviens neliek arii siltumaa dziivot?

fantastisks degeneraatu daudzums vienkopus te novaacies....

Es varu prikola pēc gaterī painteresēties, bet manam vectētiņam ikgadējais malkas daudzums izmaksā tik, cik 2-3 reizes ieliet zupu ar 308. moša motoriņu darbināmajā traktorā, kāds litrs benzīna motorzāģim, elektrība lai to malku sazāģētu un vēl, iespējams, šis savam draugam, meža īpašniekam nopērk kādu konjaka pudeli. Savādāk - kad astoņus gadus atpakaļ otaņķos zāģēju malku, gazika krava ar piegādi otaņķos maksāja 30 lašus, nīcā 35, kamēr tika līdz liepājai, 50 laikam bija. Pieņemsim ka tagad tādu kraveli uz vietas varētu par kādiem 60-80 lašiem dabūt.

Bet nu vispār - te jau ir tas slinkuma faktors. Ja neko nedara, bet visu pērk - jā, tad var gadīties ka tā ir kā ir. Mani vecvecāki, vectētiņam 81 gads, vecmāmiņai 79, visu dienu kaut ko strādā, ir savi kartupeļi un citi dārzeņi, pusducis vistu, pāris sivēni, pāris gadus atpakaļ diemžēl pārdeva govi, jo vecums tomēr nenāk viens. Var atļauties kārtīgu, normālā stāvoklī esošu māju, braukt ar normālā stāvoklī esošu otro golfu, un vēl tāds paradokss ka palīdz savai meitai un abiem mazdēliem - labi, mana brālēna gadījumā tā palīdzība nu jau ir simboliska, jo šis pretī atved no veikaliem visādus pirkumus - un tas viss ar pensijām uz kkādiem 150 lašiem.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Ā, un vēl par laukiem - ar 200 lašu aldziņu, pie noteikuma ka mans konstruktors būs aprīkots ar gāzi, es varētu atļauties dzīvot nīcā dzīvoklī ar visām ērtībām un braukāt uz darbu liepājā ar mašīnu. Nu labi, dzīvoklis ir muteres īpašums, tb nekāda īre nav jāmaksā, tas gan.

draco Reģ.: 25.07.2002
0 0 Atbildēt

runa ir par to, ka arii laukos a 5 ls gadaa nikuja nenodziivosi. taa pati malka ( ja sava mezha nav ) maajelei savos ~ 200 - 300 ls gadaa sanaaks, dreebes, apavus tak ar pats neadiisi, nodokljus - par nekustamo, kustamo, elposhanu, un maaju - izvelc un noliec, un nevienu nekrata kur njemsi...ja riktiigi rukaa - dziivot var bez shaubaam, bet nu jautri nav...

visapkaart, kur nepaskatos - "straadaaju par eedienu" un so on. koroch, labi nav, un perspektiivaas ar nekaa nava. no citas puses diikdienju probleema - pilseetas pilnas ar pensionaareem, kuras nevar izgudrot, ar ko nodarboties - "prosta marija" un so pa tv aciimredzot pa iisu - tad nu jamaas baro klaidonjkakjus, seezh rindaas pie aarstiem lai parunaatos pa dziivi, un so on.laukos cilveekiem vismaz vienmeer ir kautkas daraams...

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: un tas viss ar pensijām uz kkādiem 150 lašiem.

Ko ta pats neskrien uz laukiem??? A govi neturēja, laikam jo dēliņiem nebija laika vai gribēšanas vecīšiem kaut sienu piepalīdzēt sagādāt.

draco Reģ.: 25.07.2002
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Ā, un vēl par laukiem - ar 200 lašu aldziņu, pie noteikuma ka mans konstruktors būs aprīkots ar gāzi, es varētu atļauties dzīvot nīcā dzīvoklī ar visām ērtībām un braukāt uz darbu liepājā ar mašīnu. Nu labi, dzīvoklis ir muteres īpašums, tb nekāda īre nav jāmaksā, tas gan.

nu i cik no algas paari paliek peec pabraukaashanas ar auto uz darbu, uztureeshanas un so?

es te ar kautkaa skaitiiju. sanaaca 1/3 - 1/2 algas atdot tikai par transporteeshanos. nu nah... katru dienu 3 h celjaa nosist un veel pusalgu - jaameklee citi celji kaa uz aarpilseetu paarcelties

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

www.ņerga.lv

edgar un draco,marš uz turieni

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

msh rakstīja: un tas viss ar pensijām uz kkādiem 150 lašiem.

Ko ta pats neskrien uz laukiem??? A govi neturēja, laikam jo dēliņiem nebija laika vai gribēšanas vecīšiem kaut sienu piepalīdzēt sagādāt.

Es tevi apbēdināšu - kā reiz kopš atgriezos latvijā, dzīvoju manis pieminētās vecvecāku mājas otrajā stāvā. Strādāju savu maizes darbu, vakaros, ja paprasa kaut ko smagi kaut kur aiznest vai ko tādu, izdaru, reizēm nedēļas nogalēs vēl kādos smagākos darbos jāpiedalās.

Bet govi pārdeva jo es biju ačgārnajā salā, bet mans brālēns ir jūrnieks, kurš vienu mēnesi ir otrā pasaules malā, vienu mēnesi šajā pasaules nostūrī, līdz ar to īsti nebija kas palīdz sienu savākt. Bez tam, reizēm vakaros vedot govi mājās vajag gan spēku, gan ātrumu - 80 gadu vecumā ar tiem tā pašvakāk...

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

P.N. Nekur citur kā nīcā vai rucavā dzīvot nevēlos.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

draco rakstīja:

nu i cik no algas paari paliek peec pabraukaashanas ar auto uz darbu, uztureeshanas un so?

es te ar kautkaa skaitiiju. sanaaca 1/3 - 1/2 algas atdot tikai par transporteeshanos. nu nah... katru dienu 3 h celjaa nosist un veel pusalgu - jaameklee citi celji kaa uz aarpilseetu paarcelties

Ja jālej benzīns, tad pie 200 lašiem tiešām būtu pusalga, tāpēc arī ir domāta gāze. Trīs stundas - nu varbūt tas tā ir dižajā pilsētā ar tās korķiem utt. Laikā kad es strādāju ceļiniekā un braukāju ar A80, es dienā tīri braucot pavadīju labi ja stundu. Iemesls kāpēc vajadzīga mašīna - jo braukājot ar autobusiem tās ir vismaz divas stundas, bet biļešu cenas ir neprāts.

Maija_Eskuella Reģ.: 07.04.2005
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: P.N. Nekur citur kā nīcā vai rucavā dzīvot nevēlos.

Bet varbūt tomēr Ķāķišķē? Tu padomā labi!

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: P.N. Nekur citur kā nīcā vai rucavā dzīvot nevēlos.

Rucavā ir kūdras ieguvējs, brauc ar melnu mini classic, zini tādu?

farruhs Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

msh rakstīja: P.N. Nekur citur kā nīcā vai rucavā dzīvot nevēlos.

Rucavā ir kūdras ieguvējs, brauc ar melnu mini classic, zini tādu?

Sorry, bet nenoturējos... Visi kūdras ieguvēji brauc ar Mini?

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Nekad neesmu tādu redzējis pie pūcēm stāvam

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Maija_Eskuella rakstīja:

msh rakstīja: P.N. Nekur citur kā nīcā vai rucavā dzīvot nevēlos.

Bet varbūt tomēr Ķāķišķē? Tu padomā labi!

Nebūs, tur nav kur

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

draco rakstīja:

msh rakstīja: Ā, un vēl par laukiem - ar 200 lašu aldziņu, pie noteikuma ka mans konstruktors būs aprīkots ar gāzi, es varētu atļauties dzīvot nīcā dzīvoklī ar visām ērtībām un braukāt uz darbu liepājā ar mašīnu. Nu labi, dzīvoklis ir muteres īpašums, tb nekāda īre nav jāmaksā, tas gan.

nu i cik no algas paari paliek peec pabraukaashanas ar auto uz darbu, uztureeshanas un so?

es te ar kautkaa skaitiiju. sanaaca 1/3 - 1/2 algas atdot tikai par transporteeshanos. nu nah... katru dienu 3 h celjaa nosist un veel pusalgu - jaameklee citi celji kaa uz aarpilseetu paarcelties

Ja mauc ar nopuvušu eskortu, tad varbūt ir jāmaksā puse algas....

Man dzīvojot mežā, braucot ar vecu renaultu un lejot statoila dīzeli sanāk nobraukt apmēram 100lati mēnesī ceļā uz darbu, atpakaļ

1.. 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ..31
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti