Kartinga sacensības starp iAuto foruma dalībniekiem!?

ReinisPaberzis Reģ.: 21.08.2015

Sveiki, cienijamie iAuto.lv foruma dalībnieki! Kā jums šķiet, vai vajadzētu uzrīkot kartinga sacīkstes starp foruma dalībniekiem? Lai noskaidrotu trasē, kurš tad ir labākais. Lieliski pavadīt laiku un pie reizes sadot savam senam foruma opozicionāram.

 
nomiks Reģ.: 30.10.2002
1 0 Atbildēt

Es ļoti labprāt, bet manā gadījumā zustu sacensību gars, jo nekad neesmu brucis ar kartingu. Līdz ar to sīvu konkurenci no manis nevarēs sagaidīt!

Ja ir akcepts vēl no citiem forumiešiem, es centīšos atrast laiku, lai piedalītos

Konuss Reģ.: 10.02.2015
1 0 Atbildēt

Labprāt piedalītos, vienīgi stipri laicīgi būtu jāzina par pasākuma plānoto laiku. Ar kartingu gan arī sen nav braukts, tāpēc, ja ne sacensībai tad paša priekam būtu forši.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
1 0 Atbildēt

Arī piebiedrotos visticamāk

Un kas zina, varbūt dažu labu beidzot sejā ieraudzītu

Conqueror Reģ.: 15.10.2002
0 0 Atbildēt

sveiciens. un kā ir ar godīgiem rezultātiem? ja man ar 116 kg dzīvsvaru jāsacenšas ar 50 kilogramīgu sīku vīriņu, kāda tas tad ir kopsvara un jaudas attiecība? vai būs papildus svari iemontēti kartingā? lai līdzsvarotu konkurenci? tāpēc jau man nepatīk tāds kartings, jo ir nelīdzvērtīgi apstākļi. meistarība man pietiek, bet cita kopsvara dēļ uzvara nespīd. vajag sekunžu bonusus saskaņā ar svaru tabulu vai kādu citu risinājumu.

ReinisPaberzis Reģ.: 21.08.2015
0 0 Atbildēt

Laikam, jau nekas nesanāks ar šo ieceri. Dēļ zemās atsaucības. Gribējās, lai piesakās kādi desmit, iAuto foruma dalībnieki. Iespējams visi aizņeti ar ikdienišķajām rūpēm un darbiem. Labi, jāpaceļ šī tēma būs vēlāk. Visiem veiksmi!

aansis Reģ.: 23.11.2012
0 0 Atbildēt

Man ir bēdīga pieredze ar kartingiem svešās kompānijās - dažādas izpratnes par to, kas ir korekta braukšana, dažādi uzskati par sacensības un izklaides pareizo līdzsvaru, dažādas prasmju un svaru kategorijas u.t.t. Rezultātā tā īsti prieks nevienam par pasākumu nav. Tas tā - par kartingiem, kā iepazīšanās pasākumu vispār.

Bet ja par iAuto forumu - jau tā ikdienā nepietiek laika satikt tos, ko gribas. Kur nu vēl kādu citu kompāniju ar ko patiesībā maz kopīga, izņemot brīvo brīžu pakasīšanos virtuālajā vidē.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Es līdzīgi nomikam... ar kartingu esmu braucis 2 reizes dzīvē... i tās abas Kandavas trasē. Līdz ar to sacensībās būs stabili pirmspēdējā vai pēdējā vieta.

iAuto Reģ.: 17.07.2001
1 0 Atbildēt

Bija te agrāk piedāvājums! Gatavojamies lābāk pirtij un smiltīs varam uzspelēt futbolu.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

>un smiltīs varam uzspelēt futbolu.

Vēl traumatiskāku izklaidi grūtāk iedomāties

Maris Reģ.: 06.06.2001
0 0 Atbildēt

Tas gan fakts, bija man savā laikā ārējās potītes lūzums no šīs izklaides.

ro Reģ.: 14.06.2002
1 0 Atbildēt

Es gan ar lielāko prieku pievienotos..lai gan iauto pasākumos sen neesmu piedalījies(kopš redaktora laikiem sanāk ), kartingu pasākums būtu baigi ok.. ja kāds no veciem laikiem atceras, tad bij ui cik gadus atpakaļ Valmierā iauto pasākums ar kartingiem, afterīti un visu pārējo..super bija un galvenais jau ir piedalīties un ķert kaifu no brauciena..nu nesanāks nobraukt pirmajam..nu i što..spriest te par kautkādām svara attiecībām un citām lietām mandomāt ir nevietā

aigi Reģ.: 01.08.2005
0 0 Atbildēt

Ja laiks ļautu, tad es par.

zhuks Reģ.: 01.12.2005
0 0 Atbildēt

Gāžam!

kt315b Reģ.: 04.12.2012
1 0 Atbildēt

ro rakstīja: Es gan ar lielāko prieku pievienotos..lai gan iauto pasākumos sen neesmu piedalījies(kopš redaktora laikiem sanāk ), kartingu pasākums būtu baigi ok.. ja kāds no veciem laikiem atceras, tad bij ui cik gadus atpakaļ Valmierā iauto pasākums ar kartingiem, afterīti un visu pārējo..super bija un galvenais jau ir piedalīties un ķert kaifu no brauciena..nu nesanāks nobraukt pirmajam..nu i što..spriest te par kautkādām svara attiecībām un citām lietām mandomāt ir nevietā

Atceras gan. Es arī tur biju

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
1 0 Atbildēt

nomiks rakstīja: Es ļoti labprāt, bet manā gadījumā zustu sacensību gars, jo nekad neesmu brucis ar kartingu. Līdz ar to sīvu konkurenci no manis nevarēs sagaidīt!

Ja ir akcepts vēl no citiem forumiešiem, es centīšos atrast laiku, lai piedalītos

Parasti iesācējiem veicas un nobrauc ātrāk par visiem.

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

Es par to, ka vēl šogad, kamēr silts, padzenājam smiltīs bumbu un tad notestējam Māra jauno pirtiņu! Vislabāk būtu kāds 5dienas vakars vai 6diena.

iAuto Reģ.: 17.07.2001
0 0 Atbildēt

Tad plānojam tālāk, man gan būtu izdevīgs tomēr darba dienas vakars no 18:00 vai no 19:00. Vai ir arī gribētāji uz sestdienu, tad jau varam no rīta 11:00 ar visiem grilliem utt

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

Davai laižam!

Maris Reģ.: 06.06.2001
0 0 Atbildēt

Izskatās, ka pagaidām pirtī iesim divatā , bet darām to. Ja būs vairāk cilvēki varēsim uzspēlēt pludmales volejbolu vai futbolu. Vai arī vienkārši pamakšķerēt, jo tas viss pie Lielupes!

Nomiks, pasaki, kurš laiks tev labāks un tad arī plānojam! Un no cikiem?

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti