Rīga - Varšava

nomiks Reģ.: 30.10.2002

Vai ir te kāds, kas pavisam nesen ir braucis uz Varšavu (Kasinsh79???)? Šovakar plānoju braukt, gribu dzirdēt ieteikumus, kā uz turieni vislabāk braukt.

Tas, kā vislabāk bija braukt vasarā, man neinteresē, jo tad jau biju Varšavā un vairs nav aktuāli. Šodien droši vien situācija uz ceļiem ir citāda.

Jau iepriekš pateicos!

 
kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
6 0 Atbildēt

Jā, mans ierastais braucamgabals ar

Tiesa gan, tikko tomēr izmantoju LOT avio pakalpojumus, jo bija īsta ziema ar mega daudz sniega Polijā, viltīgi ceļi utt. Bet, patlaban tur ļoti silti - brauc kā rudenī (+7-+9 'c)

Tātad, ļoti rekomendēju izmantot Waze, nevis tradicionālo navigāciju. Kāpēc? Jo visa Polija patlaban ir viena milzu pārbūve, nepaies tik ilgs laiks, kad uz Berlīni brauksim cauri visai milzīgajai Polijai pa civilizētiem autobāņiem (vai ātrgaitas 2 joslu ceļiem) Un parastajā navigācijā var nebūt vairāku jauno ceļu, tāpat parastā navigācija neizvedīs tur, kur mierīgi apbraukt fūru rindas (Suwalki) vai tml.

Pēdējo reizi braucot, Waze mani kolosāli izveda Suwalki pa labo pusi (fūres brauca taisni), apbraucu mega korķi.

Tālāk Waze veda caur Lomža, kur (lai arī tur remontē un atjauno vairākus ceļus) satiksme tomēr raitāka.

Tas maksā teju centus, bet tā Waze ir zelta vērtē arī Polijā.

Starp citu, vietējie tur diezgan aktīvi arīdzan, vairākas CP ekipāžas laikus manīju atzīmētas (un vairākas - pats atzīmēju

Motorolers Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Vienīgais tas, ka polijā vietējiem ir populārāka cita programma nevis Waze, nosaukumu neatceros

opelis Reģ.: 03.10.2005
1 0 Atbildēt

Man gan sanāk ne no Rīgas braukt, ar Rīgas maršutu manējais sakrīt sākot no Kauņas. Starp Kauņu un Mariampoli pāris vietās ir nelieli ierobežojumi būvdarbu zonā (pie viaduktiem ir STOP zīmes un guļošie policisti). Toties no Kauņas apvedceļa kilometrus 8 jau var braukt pa jauno bāni. Tālāk līdz Lomžai bez izmaiņām. Tad no Ostrow Mazowiecki līdz Viškovai notiek ceļa pārbūve. Mēģināju no Lomžas caur Ostroleku apbraukt, bet tas sanāk ilgāk. Nekādi dižie štau tur nav, vienkārši apdzīt aizliegts un ātrums max 60km/h. Braucu pirms nedēļas laikam.

nomiks Reģ.: 30.10.2002
1 0 Atbildēt

Paldies. Man opelī navigācija ir pilnīgs mēsls, tāpēc ņemšu līdzi Tom-Tom.

Tātad Suwalki (pa labo pusi) un tad caur Lomžu, ja?

opelis Reģ.: 03.10.2005
3 1 Atbildēt

Tur līkums sanāk, laika ziņā točna nevinnē neko. Labāk caur Suwalkiem uz Augustowu pa veco ceļu, tur smagie tagad neiet, ceļš tukšs.

nomiks Reģ.: 30.10.2002
1 1 Atbildēt

OK, paldies.

Es braukšu naktī, tad satiksme nav tik intensīva

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
1 0 Atbildēt

Tad jau nekāda stresa vispār. Lai labs brauciens

nomiks Reģ.: 30.10.2002
1 0 Atbildēt

Paldies

zhuks Reģ.: 01.12.2005
1 0 Atbildēt

3 nedēļas kā no Waršavas. Braucu kā Maps rādīja. Ieliku bezsaistes apgabalus- pie wifi pats paņēma satiksmes ziņojumus. Ceļš bija labs, korķi kā tādi nebija- remontdarbi gan, bet vienmēr kustībā. Vietām, kur zīme 50, kā jau parasti- visi turpina 80,90. Braukšanas vaina. Menti gan bij netipiski daudz.

nomiks Reģ.: 30.10.2002
1 0 Atbildēt

Braucu caur Lomžu. Nekādu problēmu. Mierīgi braucot, pēc 8,5 stundām biju galā. Paldies par padomiem!

seller Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Vēl par tēmu - vai kāds nav pēdējā laikā braucis uz Varšavu gar Belostoku, man interesē cik tālu ir gatavs S8/A67 no Varšavas uz Belostoku? Tur pēc PL ceļu uzturētāja datiem, šī gada nov/dec jābūt gataviem vēl apmēram 45 km divjoslu šosejas, pēc kuras izbūves parastais, nedalītais ceļš paliks tikai posmā Wyszkow - Ostrow Mazowiecka.

opelis Reģ.: 03.10.2005
2 0 Atbildēt

Tur tāpat čakars būs - līdz Belostokai tāpat parastais ceļš un pilns ar smagajiem. Mums laime būs, kad no robežas (Budzisko) līdz Ostrow Mazowiecki būs 61 ekspresceļš gatavs. Pirmais posms no Suwalkiem jau ir, Suwalku apvedceļam līgums arī parakstīts, posmiem no robežas līdz Suwalkiem un no Suwalku jaunā gabala līdz Šcucinai izsludināts iepirkums. Plānojas līdz 2020.gadam uzbūvēt. Poļiem arī par EU naudām viss skaidrs līdz 2024.gadam, kur un ko būvēs.

No Kauņas līdz Budzisko arī divu gadu laikā būs bānis.

amiz Reģ.: 05.12.2003
1 0 Atbildēt

Sveiki forumieši,

vai kādam ir svaigāks info par optimālo maršrutu uz Varšavu: caur Belostoku vai Lomžu?

Derētu kāds update no jaunā autobāņa celtniecības un saistītajiem sastrēgmiem / maršrutēšanas opcijām.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
3 0 Atbildēt

Braucu pirms nedēļas - virzienā uz šejieni. Jauno bāni būvē uz pilnu katušku, bet satiksme plus mīnus bija normāla - blīvi bija tikai ap Varšavu. Pēc pagrieziena uz Lomžu virzienā uz šo galu pavisam easy.

seaman Reģ.: 18.08.2005
2 1 Atbildēt

Lieto Waze - internets pa brīvu. .

GB12 Reģ.: 29.03.2011
2 0 Atbildēt

Līdz 2.5 GB... pēdējā braucienā ar visiem Waze, Spotify, tīklāju uz kompi u.c. iztērēju nedēļas laikā.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti