Volvo 850

Volviks Reģ.: 24.07.2003

Piedāvāju šeit padalīties pieredzē par remontiem u.t.t. tieši šim modelim.

 
1.. 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ..86
Stru Reģ.: 08.07.2002
0 0 Atbildēt

Kā sedaman ir ar pakaļējiem ķebļiem, viņus var nolaist tā, lai iegūst lielu bagāžas telpu (lasīt pilnīgi plakanu grīdu)?

Reģ.: 02.05.2024
0 0 Atbildēt

Lokaas gan 1/3 gan 2/3 non seedeklja, gan viss sedeklis protams. Laba fiicha ir taa, kad nolaiz elkonja balstu sedeklim pa vidu, tad tur vat attaisiit caurumu prieksh slepem (nu vai arii caurumu, lai parunatos ar kaadu bagaznieka).

viskrutaka fiica ir taa, ka var nolaist pakaljeas sedekli uz priekshu UN ARĪI priekshejo sedekli nolaist uz priekshu. Liidz ar to ieguustam telpu no bagaznieka liidz pat prieksejam panelim. Uz priekshu to sedekli nolaiz, ja no aizmugures sedeklim pacelj abaas pusee tadas speciaalas ljipinjas uz augshu

Bet lai ieguutu gludu griidu, vajadzees celt augsha pakaljeja sedeklja apaksejo dalju, jo nolaizot uz priekshu, gludas griidas efekts neveidojas.

AutoNets

Crash Reģ.: 11.06.2002
0 0 Atbildēt

Jap taa arii ir[addsig]

Stru Reģ.: 08.07.2002
0 0 Atbildēt

ooo, tas ir labais!

Mana SAAB var dabūt gludo grīdu un vasarās izbraucot zaļumos atkrīt telti staipīt līdz. Tas arī ir viens no noteikumiem meklējot citu auto - iespēja iegūt lielu bagāžas telpu lai var izlaisties guļus.

Paldies par info. Tikai tāda problēma, sestdien pabraukājos pa plačiem, bet nekur nebija VOLVO. Tikai Mustangā, bet tādi vizuāli pajāti.

Crash Reģ.: 11.06.2002
0 0 Atbildēt

Es te biju vakar ieksh provento iegaajis, tur staaveeja dazhi jeedziigi volvji 850 un V70, cenas ar itkaa sakariigas, tikai nu zinot provento slavu buutu visi jaaizkrata un jaanotestee kaadaa volvo servii teiksim AS vai MM. labaakie manupraat tur bija divi vagoni, V70 tdilaikam kaut kur ap 13keur) un 850tdi ar visaam extraam (7keur), bet nu jaaskataas[addsig]

Stru Reģ.: 08.07.2002
0 0 Atbildēt

Es gribu iekļauties max. iekš 6000 EUR. Un tad arī tā ar gariem zobiem. Visideālaākais būtu 5000-5300 EUR.

Reģ.: 02.05.2024
0 0 Atbildēt

Tikai mazs padoms - nu nepeer auto peec nobraukuma vai peec gada. Ko liidz tas 183 t km vai tas 93-94 gads, ja maz no taa Volvo paari palicies.

Skaties auto tehnisko stavokli. Arii auto, kam ir 1992. gads ar originaalu 250 t km nobraukumu, ir apdomas verts. Ja tam ir labs tehniskais stavoklis un regulaaras un labas apkopes bijushas.

Nu jaa, ja jabrac ar Volvo 850, kam aizmuguree un priekshaa jau jaunaas lampas naak, tad japrasa - vai tad ar lampaam brauksi???

MrSvensons Reģ.: 30.05.2003
0 0 Atbildēt

Stru, taa pavairaak Volvo vienmér ir placii uz Ulmanja gatves - nezinu adresi, bet, braucot virzienaa no Juurmalas, nenogriezoties pabrauc garaam pagriezienam uz Kalnciema ielu, un tur jau tuuliit labaa pusé (laikam aiz Nestes sanaak) vins ir - aiz sarkanu kiegelu stabinju sétas. Gan jau, ka zini. [addsig]

Crash Reģ.: 11.06.2002
0 0 Atbildēt

Maneejam volvim tuliit buus 340tkm un nekas, nekas [addsig]

Stru Reģ.: 08.07.2002
0 0 Atbildēt

Zinu, zinu par to noskrējienu. Olaines placī man sestdien tā arī pateica. Atrkuķit var jebko. Pat jaunos krutos spodometrus. Nekādas atmiņas tur nelīdzēs. Izdzēš visu!

Man tikai ir viena problēma, auto būs jāieķīlā jāzin, kā uz vecumu skatīsies darba devējs.

Reģ.: 02.05.2024
0 0 Atbildēt

skatos kāds te meklē - man ir 850 , 95 gads universāls ar pilnu komplektāciju. Neturbo. 170K uz spidometra, nopirku no Vācijas ar 135K. Gribu mainīt uz V70 2000 gada. vai pārdot. Ir interesenti?

interesēties pie: lvrisk@statoil.com

Reģ.: 02.05.2024
0 0 Atbildēt

Bencina motors 170zs, rokas kārba. ~6000 EUR. Melns, pusāda, vasaras un ziemas riepas,

lvrisk

Raivo30 Reģ.: 31.10.2002
0 0 Atbildēt

Sveiciens Volvo faniem, iipashi jau Crash kaa vienam no erudiitaakajiem ekspertiem!

Mirgo Klimaanlages abas lampinjas, meeginot veerst uzmaniibu uz temperatuuras deveeja kljuudu (AS interpretaacija). Esot jaanotiira T deveejs. Kaadi ieteikumi, kur ir jaameklee pats deveejs?

Txnks.

Crash Reģ.: 11.06.2002
0 0 Atbildēt

Nu klimatkontrolei to deveeju esot veseli 5. Divi ir pie priekshaaseedosho ruchkaam taas kas jumtaa. Tad divi ir uz saanu izpuushanas trubaam, tipa uz taam kas iznaak kansoles vidu un puush pa malaam un viens ir zem haubes, kaut kur pie motortelpas aizmugureejaas sienas pa vidu. Tad veel ir dienasgaismas deveejs tas ir uz panelja viduu pie pasha stikla.[addsig]

Raivo30 Reģ.: 31.10.2002
0 0 Atbildēt

Labi, pateicos par aatro atbildi! Iisteniibaa jau nekaa laba nav, tikai 2 meeneshi pagaajushi, kopsh auto Riigaa...

Kur Tu visas shiis gudriibas smelies? Taa jau vairs nav tikai user manual infa. Vai tieshaam buutu jaapameklee Rumbulaa kaada graamata?

Ieprieksh braucu ar Mondeo un tam biju dabuujis CD ar skaneetu graamatu *.pdf formaataa.

Reģ.: 02.05.2024
0 0 Atbildēt

sveiki volvisti

man 850 pusaadas salonaa šofera sēdeklim ir mazliet ierauta āda vairākās vietās. kāds būtu optimālais un ļētākais veids, kā šos caurumu aizlāpīt? vai vienkārši ar skoču aizlīmēt, vai ir servisi kas to dara ar lielāku izdomu?

Crash Reģ.: 11.06.2002
0 0 Atbildēt

Nu man ir divas graamatas par volvo 850, kaut kad sanjemshos un saskaneeshu taas iekshaa un uztaisiishu PDfu. A taadu infu tu user manuaali neatradiisi, tikai repairgraamataas, Rumbulaa un latgaliitee ir daargi, visleetaakaa vieta taadaam graamataam ir taadaa veikalaa Janus, jamais atrodas jezuzbazniicas ielaa[addsig]

Crash Reģ.: 11.06.2002
0 0 Atbildēt

Cik es peetiju tad 850 tie seedeklju paarvalki sameeraa vienkaarshi naak nost, attaisot apakshu var to kaa maisu nivilkt nost. Un ja pats kaut nedaudz maaki shuut vai ir kaadi shuveeji paziistami tad var iet lai ieshuj jaub=nu aadas gabalu. A citaadi ir kaut kaadi kantori kas nodarbojas ar shitaadiem darbiem ir arii kas pilniiba paarshuj salonus utt[addsig]

Reģ.: 02.05.2024
0 0 Atbildēt

Peec akumulatora atvienoshanas/pievienoshanas saakaas probleemas ar tukshgaitu - slaapst nost. Ko tad iisti noziimee adaptiivaa tukshgaitas sisteema?

Raivo

Reģ.: 02.05.2024
0 0 Atbildēt

chau

vai kads varetu pateikt cik apmeram varetu maksat elektroniskais logu pacelajs un kur tadus var dabut???

Crash Reģ.: 11.06.2002
0 0 Atbildēt

elektriskais logu paceelaajs 850 maksaa saakot no 25Ls un liidz 50 Ls gabalaa , atkarībaa kādā šrotā atrod...[addsig]

Crash Reģ.: 11.06.2002
0 0 Atbildēt

Hmm par to akji diivaini, nevajdzeeja paraadiities taadai probzai, vismaz es savejam 850 esmu vienojis klaat njeemis nost un nekas .... nebuusi otraadaak klemmes uz mirkli apmetis? Un man liekas ka 850 nav taadas adaptiivaas tukshgaitas sisteemas, bet pienjemu ka taada vareetu straadaat njemot veeraa apkaarteejaa gaisa temperatuuru un dzineeja temperatuuru

[addsig]

Reģ.: 02.05.2024
0 0 Atbildēt

cik maksā 850 pečkas motoriņš un kur var dabūt?

Crash Reģ.: 11.06.2002
0 0 Atbildēt

leetaakais variants bija ap 30Ls , videeji ap 50Ls, jauns ap 200Ls.

shrotos jaaskataas, vari paluureet shmerlja shrotaa..[addsig]

Reģ.: 02.05.2024
0 0 Atbildēt

tencinu

1.. 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ..86
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti