co2 nodokļa likmes

rt Reģ.: 23.08.2004

ureiz jāsāk ar offtopic- kādu lietotu auto izvēlēties?

Nobraucu ar savu 2003g. voyageri gandrīz 7 gadus. Pa šo laiku uztinu ~130K km. Super auto, brauc bez eļļas un tosola... lej tik degvielu. Laikam noveicās un remontos nebija prasīgs. Man pat liekas ka vispār nebija jāremontē. Amortizators un radiators jau tādas ejošas detaļas ????

Droši vien jāpasaka- tika remontēts izmantojot normālas rezerves daļas, nevis lētākās iespējamās.

Bet nu lv ceļi ir darījuši savu, un sāk besīt rūsa.

Skatījos uz jaunāku.. ~2010 gada vojageri, zināju par likuma izmaiņām un gaidīju šo gadu, ar cerību, ka kāds apdomāsies un ko mainīs. Bet kārtējo reizi pārliecinos, ka valdībā sēž pamuļļki. Šī gada co2 nodokļu sistēma visu Sapi$a. Nodoklis vēlamajam auto ir 700eur gadā ????

Maksā tāds auto ~10K.

un tagad par tēmu... nu b&ad, kā var iedomāties pie co2 ierubīt vēl papildus 300eur tikai par motora tilpumu? Kā? Pipe(es tādi. Esmu tik ļoti pieradis pie auto/izmēra- iespējams, sakostiem zobiem, būtu gatavs samaksāt tos 400eur par co2, bet nu 700!!! wtf?! es tak netaisos dzelzceļa lokomatīvi pirkt! nav arī nekāda lux classe!

Karoče- ko lai pērk? Budžets <10K. Prasības minimālas- uz rokas pirkstiem saskaitāmas- nepieciešams

1) benzīns/gāze(varat mest ar akmeni, bet vēl neviens no maniem 7? auto nav bijis dīzelis)

2) automāts(jo bieži brauc sieva)

3) ādas salons(jos bērni un suns mēdz taisīt sūdus.

4) vajag varēt ielikt slēpes, riteni, boileri un pus kubu aeroc blokus. Vēlams vienlaicīgi ????

P.S. uzturu tikai vienu transportlīdzekli, ar ko var ērti aizbraukt aŗī piem. līdz Vācijai.

Tātad piedāvājums nopirkt busu + vieglo netiek izskatīts!!!

 
1 2 3
Volx Reģ.: 22.11.2018
1 0 Atbildēt

Briti atrisinājuši, kā apiet CO2 nodokļus www.zr.ru/content/news/916002-anglichanin-pytaetsya-vydat-ren/

Kalvis99 Reģ.: 13.09.2017
0 0 Atbildēt

Neatradu piemērotāku tēmu. Kārtējo reizi pilsētā saskāros ar smirdinātāju. Reāli pretīgi ka iesit smirdīgus dūmus salonā. Visticamāk pats braucējs neko nesaprot vai negrib saprast. Kā ar šiem cīnīties?

darklight Reģ.: 29.10.2013
2 0 Atbildēt

Kaut kur bija gan tēma tieši par kūpošiem auto. Tagad no telefona nemeklēšu. Katrā ziņā melniem un smirdīgiem dūmiem ar CO2 nekāda īsti sakara nav.

darklight Reģ.: 29.10.2013
0 0 Atbildēt
650 Reģ.: 25.01.2017
0 0 Atbildēt

Tur ir ar cssd ta būtu "jācīnās".Ne to ka negrib, viņš tev vnk slaidi uzspļauj un vēl apzināti tīšām iedo mizā.

msh Reģ.: 16.04.2007
1 0 Atbildēt

Ja man būtu tavas problēmas...

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

Un kādas ir Tavas problēmas?

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Visādi darbi jādara utt. A te cilvēkam - viena mašīna kūp, kaut kas jāapkaro...

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti