ACHTUNG!!!!SAAB rezerves dalju tirgus!!!

llxx Reģ.: 30.05.2003

Patreiz veel var iegadaaties rez.daljas

prieksh SAAB 900,hechbeka,ir

normaals salons,pakaljeejie lukturi,

aizmugures durvis,haube,aatrumkaarba,

stuure,stuures reika ar pastiprinaataaju,

un veel visaadas hernjas,tik

pasham jaajauc aaraa.

Ja ir interese par salonu,tad pasteidzieties,autinjsh no shodienas,

staav bez durviim un aaraa,un driiz

to atdos sagriezt,ja kas kuzavs ir mazruuseejis.Kraasa perlamutra zilaC14.

Taatad ja interese ir,melojiet man uz

mlablaiks@jrrmk.lv vai pa ieksheejo

ipastu[addsig]

 
ute Reģ.: 18.07.2003
0 0 Atbildēt

sveiki

Manam skaistulim 99. gada 95 aero (2.3l) nobiris vakumsūknis. Kaut kā negribas maksāt SAAB centra prasītos 400 ls par oriģinālo detaļu.

Any ideas, kur šo brīnumu var dabūt letāk? Itkā reklāmas saitos ievietotos šrotu saabus jau apzvanījām, neviens tādu brīnumu vajadzīgajam gadam un litrāzai nepiedāvā

lanando Reģ.: 21.09.2005
0 0 Atbildēt

Pārdodu jaunas ziemas riepas - Hankook Winter i-pike 215/55 R17 - var iemonteet arii radzes.'par cik njem?

kam vajag??

lanando Reģ.: 21.09.2005
0 0 Atbildēt

Ir iespeeja arii pakauleeties!!!

Nejokoju!!!

man steidziigi vajag no taam tikt valjaaa!!!

SaaBeR Reģ.: 19.09.2002
0 0 Atbildēt

Interesee originaalais 9K domkrats, sofera puses spogulja stiklinsh, un lapaas puses lampas stikls . . . E-mils: saab9000 at inbox dot lv

alpins Reģ.: 03.10.2006
0 0 Atbildēt

Sviestc rakstīja:

kamera13 rakstīja: Vai kāds zina veikalu, kur var iegādāt salona gaisa filtru priekš 95 pa demokrātiskām cenām? ES Auto ir divi varianti pa 30 Ls un 50 Ls. Varbūt ir citi varianti?

varu piedāvāt pa 12Ls ( papīra ) vai pa 17Ls ( ar aktīvo ogli ).

P.S.

Piegāde Rīgā bez maksas.

to sviestc :nu vot a shodien man piedaavaaji jau pa 24 ls

ZingZeng Reģ.: 13.08.2002
0 0 Atbildēt

Piezvani uz Leinod Technics un painteresejies tur. Tel. 7611960, 7611968.

KurBads Reģ.: 24.07.2001
0 0 Atbildēt

meklēju ārējo "mirongalvu" (CV joint) prieks `92.g. saab 900 ar ABS.

Pagaidam vienigie, kam zvaniju un bija, ir Autofavorits, bet tur tas prieks maksaa 59 ls. Varbut ir idejas, kur ir letaak???

Sviests???

the666thpope Reģ.: 16.03.2006
0 0 Atbildēt

Kādam nav aizķēries luktura tīrītāja motoriņš (šofera pusē) priekš 9-3 2001.g.?

Vai vispār tādus lietotus kaut kur var dabūt vai arī tikai jaunus E&S?

Stjepan Reģ.: 06.12.2004
0 0 Atbildēt

Intresee mani baltie prieksheejie pagrieziena lukturi no 9000 Saab (man vienkarshi ir 1993 gada un 93 gada veel naak dzelteni ) Varbut kads zin cik taadi pagriezieni maksaa shrotos Iprieksh pateicos

KurBads Reģ.: 24.07.2001
0 0 Atbildēt

Sviestc,

Cik pie Tevis varetu maksaat aarejaa mironjgalva (CV joint) `92.g. 900 OG ar ABS. Tur vajag to gredzenu, kam ir 94 zobini ...

Vai vispaar ir iespejams dabuut?

Varbut kads var atgadinat Sviestc emailu ...?

Paldies!

krishus Reģ.: 06.05.2006
0 0 Atbildēt

Stjepan rakstīja: Intresee mani baltie prieksheejie pagrieziena lukturi no 9000 Saab (man vienkarshi ir 1993 gada un 93 gada veel naak dzelteni ) Varbut kads zin cik taadi pagriezieni maksaa shrotos Iprieksh pateicos

Krustbaznīcas ielā pa Ls 23,- ja nemaldos jaunus var dabūt.

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

www.iauto.lv/...

man liekas, ka ar epastu vilnsh nekad nav izceelies, bet elektroniski ir atrodams arii draugos un skype

Arnijs Reģ.: 01.06.2002
0 0 Atbildēt

KurBads rakstīja: Sviestc,

Cik pie Tevis varetu maksaat aarejaa mironjgalva (CV joint) `92.g. 900 OG ar ABS. Tur vajag to gredzenu, kam ir 94 zobini ...

Vai vispaar ir iespejams dabuut?

Varbut kads var atgadinat Sviestc emailu ...?

Paldies!

Tur nav viennoziimiigas infas, kursh variants dereetu. Scantech uzraada , ka shaadas pusasis ir naakushas no 88-89g, ja njem peec EPC orig.nr 4000659.

KurBads Reģ.: 24.07.2001
0 0 Atbildēt

Arnijs rakstīja:

KurBads rakstīja: Sviestc,

Cik pie Tevis varetu maksaat aarejaa mironjgalva (CV joint) `92.g. 900 OG ar ABS. Tur vajag to gredzenu, kam ir 94 zobini ...

Vai vispaar ir iespejams dabuut?

Varbut kads var atgadinat Sviestc emailu ...?

Paldies!

Tur nav viennoziimiigas infas, kursh variants dereetu. Scantech uzraada , ka shaadas pusasis ir naakushas no 88-89g, ja njem peec EPC orig.nr 4000659.

nu absoluti skiadri bus redzams, kad nonems nost ... bet pa manam Scantech parada, ka lidz 89.g. ir ar 46 zobinjiem, bet no 90. lidz 93.g. ar 94 zobinjiem prieks ABS ... nu tad man ludzu vajadzetu to ar 94-iem ...

Arnij - kaa ar Tevi, ir varianti?

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

KurBads rakstīja: Sviestc,

Cik pie Tevis varetu maksaat aarejaa mironjgalva (CV joint) `92.g. 900 OG ar ABS. Tur vajag to gredzenu, kam ir 94 zobini ...

Vai vispaar ir iespejams dabuut?

Varbut kads var atgadinat Sviestc emailu ...?

Paldies!

Sveiks!!

Mans katalogs arī rāda, ka visticamāk, ka 92 gadā ir jābūt 46 a ne 94 ABS zobiem, bet nu lai arī kā tur būtu, man diemžēl naf uz vietas ne viena, ne otra varianta, un pasūtot , cena arī grozās ap 50Ls..

termiņš viena nedēļa, bet nu sūtot jau tiešām ir jāzin, kuru tad īsti vaig.......

Ah jā, Priecīgu visiem Jauno Gadu!!!

KurBads Reģ.: 24.07.2001
0 0 Atbildēt

Sveiks!!

Mans katalogs arī rāda, ka visticamāk, ka 92 gadā ir jābūt 46 a ne 94 ABS zobiem, bet nu lai arī kā tur būtu, man diemžēl naf uz vietas ne viena, ne otra varianta, un pasūtot , cena arī grozās ap 50Ls..

termiņš viena nedēļa, bet nu sūtot jau tiešām ir jāzin, kuru tad īsti vaig.......

Ah jā, Priecīgu visiem Jauno Gadu!!!

njaa ... kas tie jums par katalogiem ... gan EPC, gan scantech parada, ka viens variants ir lidz 89.g. un tad otrs ir no 90 lidz 93.g.

ja gribesu suutit, tad dosu zinju ... jo, ja buutu dabujams sonedelj, tad panjemtu uzreiz ...

KurBads Reģ.: 24.07.2001
0 0 Atbildēt

Yonas rakstīja:

KurBads rakstīja:

nu absoluti skiadri bus redzams, kad nonems nost ...

Tur nav neviena cauruma, pa kuru var zobus saskaitīt neņemot nost

Kaut vai caur to pašu ABS datčika vietu.

ir, drosi vien, tik nelaime taa, ka auto atrodas ~ 2000 km no manis ... cik dzirdeju, tad to ABS gredzenu var mainit, tipa panjem uzsildi veco un norauj nost un uzliec jaunajam ...

bet nu es par 75 % esmu parliecinats, ka vajag at 94 zobiem, jo prieks kam tad vini taadi vispaar eksistee, pie tam vairaaki avoti norada uz 94 zobu variantu

air_sahara Reģ.: 14.05.2004
0 0 Atbildēt

L J G !

Lūdzu piedāvāt (pārdot/uzdāvināt) - domkratu - priekš 900 (`91) . šķiet, ka der arī no 90, 90, 9000.

Kur var nopirkt jaunu, pa cik?

air_sahara Reģ.: 14.05.2004
0 0 Atbildēt

tel. divi 928862seši

llxx Reģ.: 30.05.2003
0 0 Atbildēt

ahā....tad riepa plīsa??Jebšu gribi tieši oriģinālo.Kaut kur man ir ,bet nu tad jāpaciešas aptuveni mēnesi.

ZingZeng Reģ.: 13.08.2002
0 0 Atbildēt

air-sahara, tev taks vajadzeja tam but.

Vai es butu bijis tik nejauks un iznemis ?

air_sahara Reģ.: 14.05.2004
0 0 Atbildēt

nebija plīsusi riepa. vajadzēja tikai pieregulēt rokasbremzi.

diemžēl viss beidzās labi. jo sūdi bija jau pašā sākumā -aizgāja d-krata iekšējā vītne ... un auto nosēdās pirms paspēju paņemt riteņu atslēgu.

tātad

- ZZ ir visforšākais

un llxx arī,

.. pat ja tomēr neatradīs oriģinālo, kuru esmu ar mieru pagaidīt

eid Reģ.: 08.01.2007
0 0 Atbildēt

vai kāds gadījumā nezin kur var iegādāties 900og pagriezienrādītāja+kruīza slēdzi???

ZingZeng Reģ.: 13.08.2002
0 0 Atbildēt

Viens variants protams ir autorizetaja servisa, ja tas nepatik, tad pec reklamam, ja tas neiet pie sirds, tad caur internetu.

Vai esi parliecinats, ka vaina ir sledzi ?

Arnijs Reģ.: 01.06.2002
0 0 Atbildēt

ZingZeng rakstīja: Viens variants protams ir autorizetaja servisa, ja tas nepatik, tad pec reklamam, ja tas neiet pie sirds, tad caur internetu.

Vai esi parliecinats, ka vaina ir sledzi ?

Nu autorizeetajaa uz vietas nav! bet.... vai tiesaam vaina ir sleedzii?

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti