ACHTUNG!!!!SAAB rezerves dalju tirgus!!!

llxx Reģ.: 30.05.2003

Patreiz veel var iegadaaties rez.daljas

prieksh SAAB 900,hechbeka,ir

normaals salons,pakaljeejie lukturi,

aizmugures durvis,haube,aatrumkaarba,

stuure,stuures reika ar pastiprinaataaju,

un veel visaadas hernjas,tik

pasham jaajauc aaraa.

Ja ir interese par salonu,tad pasteidzieties,autinjsh no shodienas,

staav bez durviim un aaraa,un driiz

to atdos sagriezt,ja kas kuzavs ir mazruuseejis.Kraasa perlamutra zilaC14.

Taatad ja interese ir,melojiet man uz

mlablaiks@jrrmk.lv vai pa ieksheejo

ipastu[addsig]

 
Sviestnesis Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

SAMS rakstīja: Jā, tas ir OG. Virsbūve laikam ir garām, kaut arī rūsējusi minimāli. Auto ir nodots pārstrādes uzņēmumam un tur ar viņu īpaši neceremonējas. Pēc norakstīšanas virsbūve ir "jānopērk"no šī uzņēmuma. Pēc tam pārbūve. Vai tas ir to vērts

Sveiks!!

Ja tas ir OG, tad reste man nemaz neder...

a plaukts ar caurumiem man ir pašām..

vaig bez..

Tātad sanākt, ka tik rokturis varētu derēt, bet sanāk, ka Tā Tev nemaz naf

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

nu tad man arī japrasa, vai OG saulessargs un kondicioniera radiators NG derēs kas to var zināt?

bizenajs Reģ.: 20.09.2002
0 0 Atbildēt

SAMS rakstīja: Jā, tas ir OG. Virsbūve laikam ir garām, kaut arī rūsējusi minimāli. Auto ir nodots pārstrādes uzņēmumam un tur ar viņu īpaši neceremonējas. Pēc norakstīšanas virsbūve ir "jānopērk"no šī uzņēmuma. Pēc tam pārbūve. Vai tas ir to vērts

paarbuuve??? tas ir anglijas variants??

SAMS Reģ.: 13.11.2002
0 0 Atbildēt

Biz!

Nav nekāds angļu variants.Virsbūves maiņa ir PĀRBŪVE. Pēc tās veikšanas ekspertīze un pēc tam RA maiņa. Par to vēl arī jāmaksā Par klapatām, visus loriņus uzkrāmēt uz tīras virsbūves, es nemaz nerunāju

bizenajs Reģ.: 20.09.2002
0 0 Atbildēt

mjaa, nepadomaaju...

KurBads Reģ.: 24.07.2001
0 0 Atbildēt

man interesē:

- kruīza kontrole komplektā;

- APC komponentes;

- aizmugures 3.šais stopsignals logā (ja ir) ...

SaaBeR Reģ.: 19.09.2002
0 0 Atbildēt

Hi,

Veeleetos iepirkt 2 lietotus saab 9K CS bagaznieka tureetaaja amortizatorus, vai kaa vinjus tur sauc, ja kaadam ir ko piedaavat rakstiet saab9000 at inbox dot lv

MariMans Reģ.: 27.02.2006
0 0 Atbildēt

Hajs!!!

Meklēju, ja atradīšu, tad arī pērku!

SAAB 9k 92-98 radiatora resti... iespējams arī vajadzēs visu bamperi Ja ir kāda infa, tad te vai arī uz epastu - marimans @ tvnet punkts lv

Tencinu!

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

SaaBeR rakstīja: Hi,

Veeleetos iepirkt 2 lietotus saab 9K CS bagaznieka tureetaaja amortizatorus, vai kaa vinjus tur sauc, ja kaadam ir ko piedaavat rakstiet saab9000 at inbox dot lv

Sveiks! Varu jaunus pa 10Ls gabalā piedāvāt...

vai varu tos jaunos, pa atsevišku samaksu , palietot, ( padauzīt ar āmuru, piesiet un pavilkt aiz auto, un t.t.) un tad piedāvāt..

MariMans Reģ.: 27.02.2006
0 0 Atbildēt

SAMS rakstīja: Sveiki!

Patreiz tiek sadalīts pirmreizinātājos 1991 gada SAAB 9000 2,3litri ar turbīnu. Balts. Ja kādam kaut kas interesē(tas kas neinteresē man ), varu noskrūvēt. Nākošajās brīvdienās turpināsim ... .

Oo! Klau, saulessargs blakussēdētāja pusē... ir savietojams ar 9k pēc 92? Ja vēl ar gaismām ap spoguli un neizlūzušiem fiksatoriem gaiši brūns, tad ņemu!

SAMS Reģ.: 13.11.2002
0 0 Atbildēt

MariMans! Blakussēdētāja saulessargs bija noņemts Plastmasa ar gaismām ir melna

KurBads! Kruīzs bija un turbīna arī. 3 stop lākturis - nē.

KurBads Reģ.: 24.07.2001
0 0 Atbildēt

SAMS rakstīja: MariMans! Blakussēdētāja saulessargs bija noņemts Plastmasa ar gaismām ir melna

KurBads! Kruīzs bija un turbīna arī. 3 stop lākturis - nē.

nu - tad vareetu kaut ko runaat?

kruizam vajadzetu visas kompnentes - tur smadzene, vakuuma pumpis, regulators, rokturis pie stuures ...

APC - pasu APC kasti, solenoid varstu, pressure deveeju, kas vismaz 900 og ir zem stuures ...

???

KurBads Reģ.: 24.07.2001
0 0 Atbildēt

KurBads rakstīja:

SAMS rakstīja: MariMans! Blakussēdētāja saulessargs bija noņemts Plastmasa ar gaismām ir melna

KurBads! Kruīzs bija un turbīna arī. 3 stop lākturis - nē.

nu - tad vareetu kaut ko runaat?

kruizam vajadzetu visas kompnentes - tur smadzene, vakuuma pumpis, regulators, rokturis pie stuures ...

APC - pasu APC kasti, solenoid varstu, pressure deveeju, kas vismaz 900 og ir zem stuures ...

???

un arii knock sensor ...

vajadzigas visas komponentes AOC sistemai un visas komponenetes kuriizam.

Protams, ja iespeejams ...

Paldies!

TheMad Reģ.: 26.07.2005
0 0 Atbildēt

llxx rakstīja: Tāda ātri nebūs, ja būs, tad pēc pāris nedēļām , bet tas droši vien pa vēlu.100% nēesmu pārliecināts.Tas Tev 88g inžektors??

sveiki vēlreiz! izrādās, ka šitā lieta ir baigais deficīts - reika/ planka! tas ir inžektors, 16 vārsti - vai būtu iespējams uzzināt, vai tev tā ir??? milzu paldies!

izii99 Reģ.: 24.01.2007
0 0 Atbildēt

Meklēju saab 99/900 solex/stromberg 175 cd karburatora īpašnieku, kurš būtu ar mieru šķirties no dažām detaļām vai no karburatora kopumā.

izii@inbox.lv

tel. 29469489

ZingZeng Reģ.: 13.08.2002
0 0 Atbildēt

izii99, liekas ka ta ari neesi aizgajis lidz tam SAAB detalu veikalinam pretim zinatnu akademijai, kur tevis mekleta detala ir pasutama par 22 Ls.

Ka jau tev toreiz mineju, man zinamie Solex karburatoru ipasnieki no sis detalas neskirsies.

Vel varetu but, ka pie Sviesta var pasutit.

Es tomer tava vieta rekinatos, ka jadabu vieta jauna.

izii99 Reģ.: 24.01.2007
0 0 Atbildēt

ZingZeng rakstīja: izii99, liekas ka ta ari neesi aizgajis lidz tam SAAB detalu veikalinam pretim zinatnu akademijai, kur tevis mekleta detala ir pasutama par 22 Ls.

Ka jau tev toreiz mineju, man zinamie Solex karburatoru ipasnieki no sis detalas neskirsies.

Vel varetu but, ka pie Sviesta var pasutit.

Es tomer tava vieta rekinatos, ka jadabu vieta jauna.

biju veikaliņā, nav viņiem tomēr, sākuma iepriecināja mani, kad esot, bet sazvanot izrādijās, ka nav, vaļerai arī nav ... bet pirms 5min jauki cilvēki Anglijā atrakstīja ka ir tieši tas ko vajag par 18 mārciņām (: tā, ka ja vien walcc nepateiks ka viņam ir tad sūtīšu to pašu

ZingZeng Reģ.: 13.08.2002
0 0 Atbildēt

Veikalinam ir, bet prieks 900 no 86.g., kam pec idejas vajadzetu but vienadam ar tavu 84.g. 99.

ZingZeng Reģ.: 13.08.2002
0 0 Atbildēt

Sazvani Sviestu, iespejams, ka vins vares lidzet.

Pajauta ari Volvo zona, jo samiem ari tadi karbuli bija.

izii99 Reģ.: 24.01.2007
0 0 Atbildēt

Walcc'am atradās vāks no stromberga 175 cd, ja derēs tad pagaidām uzliks to... vajadzētu derēt? ja nederēs tad ņems no angļiem, parasti ātri atsūta un cena bija pat nedaudz zemāka, kā Rīgā

veikaliņā skatījāmies tieši 1986.gada, bet nav.

starp citu paldies gādīgajam iepriekšējam auto īpašniekam par rūpēm (:

eeKa Reģ.: 13.06.2005
0 0 Atbildēt

Laabrit!

Varbuut kaadam no donorauto ir palicis paari vai vel pieejams TAISNS aizmugureejais tilts prieksh 9000CS NG? Cik skatijos peec kodiem, tad visiem 9000 aizmugureejie tilti ir vienaadi, varbuut atshkjiras tikai CS vai CD. Buushu pateiciigs par piedaavaajumiem!

spainis Reģ.: 27.04.2006
0 0 Atbildēt

Man liekas, ka arī 9k OG tilts ir tāds pats. Tādu atrast nevajadzētu būt problēmai, diezgan daudz šrots tie 9k mētājas. Apzvani tik tuvējos šrotus un domāju, ka līdz pusdienlaikam tilts būs atrasts...

eeKa Reģ.: 13.06.2005
0 0 Atbildēt

tas, ka shrotos nav probleemas atrast to "daiktu" ir skaidrs, bet man taadas nelaagas aizdomas, ka nopleesiis devinjas aadas par vinju, bet shit ir ceriiba, ka kaadam vinjsh vienkaarshi vietu aiznjem un var pa sapraatiigaam naudinjaam sarunaat!

spainis Reģ.: 27.04.2006
0 0 Atbildēt

"Deviņas ādas" šrotā varētu būt ap Ls 25-30. Tā viņš šotā maksā, vismaz man zināmajā un kādi trīs jeb četri tur mētājas. Pat ir no kā izvēlēties.

eeKa Reģ.: 13.06.2005
0 0 Atbildēt

Ja nav nosleepums, tad kur atrodas Tevis piemineetais shrots?

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti