ACHTUNG!!!!SAAB rezerves dalju tirgus!!!

llxx Reģ.: 30.05.2003

Patreiz veel var iegadaaties rez.daljas

prieksh SAAB 900,hechbeka,ir

normaals salons,pakaljeejie lukturi,

aizmugures durvis,haube,aatrumkaarba,

stuure,stuures reika ar pastiprinaataaju,

un veel visaadas hernjas,tik

pasham jaajauc aaraa.

Ja ir interese par salonu,tad pasteidzieties,autinjsh no shodienas,

staav bez durviim un aaraa,un driiz

to atdos sagriezt,ja kas kuzavs ir mazruuseejis.Kraasa perlamutra zilaC14.

Taatad ja interese ir,melojiet man uz

mlablaiks@jrrmk.lv vai pa ieksheejo

ipastu[addsig]

 
raimonc Reģ.: 17.06.2003
0 0 Atbildēt

JeTe rakstīja: To Raimonc: tas salona ventilatora apgriezienu regulēšanas bloks ir taču viegli remontējams. Iekšas pavisam vienkāršas - sapārots operacionālis un daži tranzistori. Visticamāk, ka jānomaina jaudas tranzistors 2SD1525 ( by Toshiba, pirms pāris gadiem par

forshi buutu, ja kaads ar pirkstu paraadiitu, kur to trani Riigaa var mekleet (kaadus 10 gadus jau esmu atgaajis no radiodetalju tirgus un nav ne jausmas, kur kas atrodas), ielodeet nav probleemu

raimonc Reģ.: 17.06.2003
0 0 Atbildēt

Paldies, atradu, kur tirgo, tagad tik jaanjem nauda zobos un jaabrauc pirkt.

JeTe Reģ.: 20.10.2004
0 0 Atbildēt

raimonc rakstīja:

JeTe rakstīja: To Raimonc: tas salona ventilatora apgriezienu regulēšanas bloks ir taču viegli remontējams. Iekšas pavisam vienkāršas - sapārots operacionālis un daži tranzistori. Visticamāk, ka jānomaina jaudas tranzistors 2SD1525 ( by Toshiba, pirms pāris gadiem par

forshi buutu, ja kaads ar pirkstu paraadiitu, kur to trani Riigaa var mekleet (kaadus 10 gadus jau esmu atgaajis no radiodetalju tirgus un nav ne jausmas, kur kas atrodas), ielodeet nav probleemu

Tirgus meklējams pie Dzirnavu un Gogoļa krustojuma. Tirgotāji tur atsaucīgi- ja pajautāsi, kāds noteikti palīdzēs atrast. Savam vāģim gribēju jau šo tranzistoru mainīt, bet pie vainas bija piededzis štekera kontakts.

Imka Reģ.: 26.02.2004
0 0 Atbildēt

raimonc rakstīja: Dikti gribaas ieguut savaa mashiinaa straadaajoshu shaadu iekaartu:

www.eeuroparts.com/...

Vai Riigaa to ir iespeejams iegaadaats par mazaakaam naudaam, kaa 129$?

Kā izpaudās tas ka šitais apgriezienu regulators gāja uz galu? Man arī kaut kas nav lāgā ar tiem ventilatora apgriezieniem t.i. palielinu apgriezienus bet stiprāk nepūš, ventilators tā dīvaini dīc vai čīkst un tikai pēc kāda laba laiciņa iegriežās. Varbūt vaina pašā ventilatorā? Ja kāds ir mainījis var pateikt cik sarežģīti ir tikt klāt salona ventilatoram un tā regulatoram? SAAB 9-5 2.0 t 98.g.

JeTe Reģ.: 20.10.2004
0 0 Atbildēt

Imka rakstīja:

raimonc rakstīja: Dikti gribaas ieguut savaa mashiinaa straadaajoshu shaadu iekaartu:

www.eeuroparts.com/...

Vai Riigaa to ir iespeejams iegaadaats par mazaakaam naudaam, kaa 129$?

Kā izpaudās tas ka šitais apgriezienu regulators gāja uz galu? Man arī kaut kas nav lāgā ar tiem ventilatora apgriezieniem t.i. palielinu apgriezienus bet stiprāk nepūš, ventilators tā dīvaini dīc vai čīkst un tikai pēc kāda laba laiciņa iegriežās. Varbūt vaina pašā ventilatorā? Ja kāds ir mainījis var pateikt cik sarežģīti ir tikt klāt salona ventilatoram un tā regulatoram? SAAB 9-5 2.0 t 98.g.

9K gadījumā, ja no Raimonc minētā bloka atvieno pienākošo spraudni un tajā savā starpā savieno 3. un 4. kontaktu, ventilatoram jāgriežas ar max ātrumu neatkarīgi no ACC komandām. Tā atrodi vainīgo: vent. dzinējs vai regul. bloks.

mixeris2 Reģ.: 30.12.2003
0 0 Atbildēt

Jautājums!

Kur Rīgā ir iespējams iegādāties un ir uz vietas 3.5 mm vai 4.0 mm vakuumcaurulītes???

Leinodā nav, Kemi nav.

Gugi Reģ.: 11.04.2003
0 0 Atbildēt

Gugi rakstīja:

Nezinite rakstīja: Lauzu galvu, ko no vecaa 9k OG veel noskruuveet, ar domu, ka var nodereet 9kNG.. Vai kondicioniera radiatori der

A varbuut kaadam vajag kaut ko no Vecaas leedijas, e.g.lukturus?

skumji par to visu domaat

Ja ir, tad man vajadzētu lukturu slotiņas turētāju, vadītāja pusē.

hi! Kā tad paliek...

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

Gugi rakstīja:

Gugi rakstīja:

Nezinite rakstīja: Lauzu galvu, ko no vecaa 9k OG veel noskruuveet, ar domu, ka var nodereet 9kNG.. Vai kondicioniera radiatori der

A varbuut kaadam vajag kaut ko no Vecaas leedijas, e.g.lukturus?

skumji par to visu domaat

Ja ir, tad man vajadzētu lukturu slotiņas turētāju, vadītāja pusē.

hi! Kā tad paliek...

vīrs apturējis procesu. Bet Tev tak arī nez vai derētu no "taisnās priekšas". Tavam acis šaurākas tak...

skirem Reģ.: 24.03.2004
0 0 Atbildēt

mixeris2 rakstīja: Jautājums!

Kur Rīgā ir iespējams iegādāties un ir uz vietas 3.5 mm vai 4.0 mm vakuumcaurulītes???

Leinodā nav, Kemi nav.

Vai tev melnas gumijas caurulītes 4mm un cik metrus tev vajag?

skirem Reģ.: 24.03.2004
0 0 Atbildēt

skirem rakstīja:

mixeris2 rakstīja: Jautājums!

Kur Rīgā ir iespējams iegādāties un ir uz vietas 3.5 mm vai 4.0 mm vakuumcaurulītes???

Leinodā nav, Kemi nav.

Vai tev melnas gumijas caurulītes 4mm un cik metrus tev vajag?

Bija doma "vai tev DER melnas gumijas caurulītes"!

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

gumijas trubiiņas pārdod uz metriem un cm rezerves daļu veikalā aiz statoila pie Doles..

skirem Reģ.: 24.03.2004
0 0 Atbildēt

Nezinite rakstīja: gumijas trubiiņas pārdod uz metriem un cm rezerves daļu veikalā aiz statoila pie Doles..

Es naudu neprasu , tikai nezinu kāds daudzums ir nepieciešams, jo man varētu būt kādi 8-10 metri.

ZingZeng Reģ.: 13.08.2002
0 0 Atbildēt

skirem rakstīja:

Nezinite rakstīja: gumijas trubiiņas pārdod uz metriem un cm rezerves daļu veikalā aiz statoila pie Doles..

Es naudu neprasu , tikai nezinu kāds daudzums ir nepieciešams, jo man varētu būt kādi 8-10 metri.

Es reiz pirku Dinaz benzintanka Sporta un Skanstes sturi, tiesa abija palicis tikai 1 metrs un to ari panemu.

mixeris2 Reģ.: 30.12.2003
0 0 Atbildēt

Man der arii melnaas Galvenais lai nav kaa degvielas shljaucinjas ar stiegrojumu.

Man laikam vajadiigs vareetu buut kaads 1m

skirem Reģ.: 24.03.2004
0 0 Atbildēt

Nav ar stiegrojumu. Cik steidzami vajag, ja kas rīt kaut kad braukšu uz tavu pusi varu uzzvanīt, ja nē tad gan jau 27.jan. tiksimies un tad varu iedot to trubiņu.

mixeris2 Reģ.: 30.12.2003
0 0 Atbildēt

To skirem: Kaa tev shonedeelj ar laikiem liidz 27?

Kur tu pa dienu atrodies?

A to es nezinu kaa man sacenees ar to rabiinu buus, protams ja buus sniegs

luky Reģ.: 16.03.2004
0 0 Atbildēt

Lēti pērk darbojošos ETS bloku (atrodas zem vadītāja sēdekļa, pieejams no pasažiera puses).

Uz bloka SAAB 43 00 075 HELLA ....

Vajadzētu būt 9000 '92, '93 gada modeļiem.

Ja kādam kaut kur iegūlies lūdzu palīdziet!

Mans auto 9k turbo '92 ('93 modelis), manuālā kārba, tālrunis 26451399.

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

Zvani uz Jelgavas Romas servisu - tur pagalmā donors pūst....

skirem Reģ.: 24.03.2004
0 0 Atbildēt

mixeris2 rakstīja: To skirem: Kaa tev shonedeelj ar laikiem liidz 27?

Kur tu pa dienu atrodies?

A to es nezinu kaa man sacenees ar to rabiinu buus, protams ja buus sniegs

No 9-18 esmu centrā (pie Zinātņu Akadēmijas), 3.min attālumā no Origo, ja esi tai laikā uzzvani un tad jau sarunās kur un kā.

eeKa Reģ.: 13.06.2005
0 0 Atbildēt

Sveiciens! Vai kaadam gadujumaa kautkur plauktinjaa nav nolikta taada lieta kaa no 9k saaba prieksheejaam labajaam durviim ieksheejais sleedzenes mehaanisms - nejaukt ar pashu sleedzeni! Tas ir tas, kur koncentreejas visas taas atsperiites, metaala stieniishi u.c. Kods detaljai ir 4093043 der no jebkura 9k saaba, gan OG gan NG. Ljoti ljoti vaig! Paldies!

agronoms Reģ.: 10.06.2005
0 0 Atbildēt

eeKa sveiks

Domāju ka varu Tev līdzēt. sūti uz girts.linasv@apollo.lv , tad jau sarunāsim.

eid Reģ.: 08.01.2007
0 0 Atbildēt

vai kādam gadījumā nav 900 OG bagažnieka atslēgas mehānisms no kura viņš labprāt šķirtos par zināmu samaksu? vaina ir tāda, ka bagāžnieks neturās ciet - braucot taisās vaļā! varbūt kāds zin kādu šrotu, kur tādu varētu nopirkt?

eid Reģ.: 08.01.2007
0 0 Atbildēt

eid rakstīja: vai kādam gadījumā nav 900 OG bagažnieka atslēgas mehānisms no kura viņš labprāt šķirtos par zināmu samaksu? vaina ir tāda, ka bagāžnieks neturās ciet - braucot taisās vaļā! varbūt kāds zin kādu šrotu, kur tādu varētu nopirkt?

tas ir '91 gada sedans

ZingZeng Reģ.: 13.08.2002
0 0 Atbildēt

eid, man talaja garaza vajadzetu but vienam mehanismam ar parluzusu atsperi no 76.g. 99GL kupejas.

Ja tavejam nekas nav saluzis, tad tas mehanisms ir regulejams.

eid Reģ.: 08.01.2007
0 0 Atbildēt

ZingZeng rakstīja: eid, man talaja garaza vajadzetu but vienam mehanismam ar parluzusu atsperi no 76.g. 99GL kupejas.

Ja tavejam nekas nav saluzis, tad tas mehanisms ir regulejams.

a viņš derēs '91 gada sedanam?

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti