ACHTUNG!!!!SAAB rezerves dalju tirgus!!!

llxx Reģ.: 30.05.2003

Patreiz veel var iegadaaties rez.daljas

prieksh SAAB 900,hechbeka,ir

normaals salons,pakaljeejie lukturi,

aizmugures durvis,haube,aatrumkaarba,

stuure,stuures reika ar pastiprinaataaju,

un veel visaadas hernjas,tik

pasham jaajauc aaraa.

Ja ir interese par salonu,tad pasteidzieties,autinjsh no shodienas,

staav bez durviim un aaraa,un driiz

to atdos sagriezt,ja kas kuzavs ir mazruuseejis.Kraasa perlamutra zilaC14.

Taatad ja interese ir,melojiet man uz

mlablaiks@jrrmk.lv vai pa ieksheejo

ipastu[addsig]

 
eid Reģ.: 08.01.2007
0 0 Atbildēt

ZingZeng rakstīja: Viens variants protams ir autorizetaja servisa, ja tas nepatik, tad pec reklamam, ja tas neiet pie sirds, tad caur internetu.

Vai esi parliecinats, ka vaina ir sledzi ?

man pats tas pagrieziena slēdzis ir "izjāts" - taisot labo pagriezienu tas puļķis jātur ar roku, lai nekristu lejā!!!

bet vispār arī kruīzs nešancē... pieņemu, ka tas nestrādā citu iemeslu dēļ! bet to varētu noskaidrot nomainot slēdzi!

ZingZeng Reģ.: 13.08.2002
0 0 Atbildēt

Man pagriezieni strada ok, bet kruizs ari neiet (sakuma gan gaja). Specoki teica ka krizam esot kaut kadas slaukas pie pedaliem, kuras vajagot apskatit, bet es neko nemaceju atrast

Es kaut kur to kloki redzeju, bet neatceros kur. Iespejams ka te www.eEuropcar.com

ZingZeng Reģ.: 13.08.2002
0 0 Atbildēt

sorry,

www.eEuroparts.com

ZingZeng Reģ.: 13.08.2002
0 0 Atbildēt
SaaBeR Reģ.: 19.09.2002
0 0 Atbildēt

Paluureeshu, mosk man aizkeeries, tas klokis . . . Ja buus, tad tas buus no 9K NG `93 2.3 HOT

eid Reģ.: 08.01.2007
0 0 Atbildēt

SaaBeR rakstīja: Paluureeshu, mosk man aizkeeries, tas klokis . . . Ja buus, tad tas buus no 9K NG `93 2.3 HOT

9000 tak ir savādāks tas kloķis nekā 900 OG

eid Reģ.: 08.01.2007
0 0 Atbildēt

ZingZeng rakstīja: reku i

www.eeuroparts.com/...

jā, jā... šito es arī bij atradis...

cerēju atrast kkur uz vietas un par nedaudz saprātīgāku cenu!

SaaBeR Reģ.: 19.09.2002
0 0 Atbildēt

Gan jau ka savaadaaks, no komentiem sapratu, ka runa iet par 9K, sorry : "vai kāds gadījumā nezin kur var iegādāties 900og pagriezienrādītāja+kruīza slēdzi???"

eid Reģ.: 08.01.2007
0 0 Atbildēt

SaaBeR rakstīja: Gan jau ka savaadaaks, no komentiem sapratu, ka runa iet par 9K, sorry : "vai kāds gadījumā nezin kur var iegādāties 900og pagriezienrādītāja+kruīza slēdzi???"

man tur atstarpe nebij iesitusies...

ZingZeng Reģ.: 13.08.2002
0 0 Atbildēt

eid, vai galerija tas auto ir tavs ? Loti smuks. Zinu 2 cilvekus, kas ar sadiem parvietojas, bet nezinu vai masina nav viena un ta pati, kas vienkarsi mainijusi ipasniekus.

Ja esi pabijis gadu atpakal Slokas papirfabrika, tad noteikti esam tikusies un atbilde uz tavu jautajumu ir daudz tuvak neka pats doma.

eid Reģ.: 08.01.2007
0 0 Atbildēt

ZingZeng rakstīja: eid, vai galerija tas auto ir tavs ? Loti smuks. Zinu 2 cilvekus, kas ar sadiem parvietojas, bet nezinu vai masina nav viena un ta pati, kas vienkarsi mainijusi ipasniekus.

Ja esi pabijis gadu atpakal Slokas papirfabrika, tad noteikti esam tikusies un atbilde uz tavu jautajumu ir daudz tuvak neka pats doma.

auto ir mans - tika iepirks īsi pirms iepriekšējiem jāņiem!

hmmm... par papīrfabriku kkā neko nevaru atcerēties!

ZingZeng Reģ.: 13.08.2002
0 0 Atbildēt

Nu tad busi man nezinams saab lietotajs

Loti smuka tev ta masinite, atturigi eleganta un atra. Man LOTI patik.

Man pasam ir lidzigs, tikai sarkans, vari mana galerija redzet, tiesa ta ir paveca bilde (vel pirms nopirksanas).

audiks Reģ.: 11.06.2002
0 0 Atbildēt

SaaBeR rakstīja: Gan jau ka savaadaaks, no komentiem sapratu, ka runa iet par 9K, sorry : "vai kāds gadījumā nezin kur var iegādāties 900og pagriezienrādītāja+kruīza slēdzi???"

Piezvani pa tālr. - 29807106 Valdis, varbūt kāds kaut kur mētājās.

eid Reģ.: 08.01.2007
0 0 Atbildēt

ZingZeng rakstīja: Nu tad busi man nezinams saab lietotajs

Loti smuka tev ta masinite, atturigi eleganta un atra. Man LOTI patik.

Man pasam ir lidzigs, tikai sarkans, vari mana galerija redzet, tiesa ta ir paveca bilde (vel pirms nopirksanas).

tu gadījumā kkad pagāšnedēļ vienu rītu viņu nebiji nopārkojis salinieka galā pie tās lāčplēša ielas nobrauktuves uz krasta ielu?

ZingZeng Reģ.: 13.08.2002
0 0 Atbildēt

Jap

eid Reģ.: 08.01.2007
0 0 Atbildēt

audiks rakstīja:

SaaBeR rakstīja: Gan jau ka savaadaaks, no komentiem sapratu, ka runa iet par 9K, sorry : "vai kāds gadījumā nezin kur var iegādāties 900og pagriezienrādītāja+kruīza slēdzi???"

Piezvani pa tālr. - 29807106 Valdis, varbūt kāds kaut kur mētājās.

diemžēl viņam nava!

spainis Reģ.: 27.04.2006
0 0 Atbildēt

Kādam 900 OG īpašniekam gadījumā uz viņa donora auto nav spoileris ar iebūvētu bremžuguni. Baigi labprāt tādu iegādātu.

ziedoniz Reģ.: 11.10.2006
0 0 Atbildēt

spainis rakstīja: Kādam 900 OG īpašniekam gadījumā uz viņa donora auto nav spoileris ar iebūvētu bremžuguni. Baigi labprāt tādu iegādātu.

Kādam 900 og? Nu-sedanam, kupejai, kabrim? Bet ar bremžlukturi laikam jau tikai kabrim nāca-vismaz kupejai tas lukturis aiz stikla liekās.

spainis Reģ.: 27.04.2006
0 0 Atbildēt

ziedoniz rakstīja:

spainis rakstīja: Kādam 900 OG īpašniekam gadījumā uz viņa donora auto nav spoileris ar iebūvētu bremžuguni. Baigi labprāt tādu iegādātu.

Kādam 900 og? Nu-sedanam, kupejai, kabrim? Bet ar bremžlukturi laikam jau tikai kabrim nāca-vismaz kupejai tas lukturis aiz stikla liekās.

Vajag kabrim, bet biju iedomājies, ka tādi spoileri nāk arī citiem autiņiem, kuriem ir lielais spoileris aizmugurē. Bet ja nē, tad kaut kā pārsitīšos.

ZingZeng Reģ.: 13.08.2002
0 0 Atbildēt

Man domat ta ir kabra specifika

AutoNets Reģ.: 01.10.2001
0 0 Atbildēt

Labprat notirgoto SAAB 95 ('99.g.), 2.3T dzineju (vai pa detaljam), stures pastiprinataja sukni, udens sukni, lambda zondi u.c. ditaljas 'ap dzineju'. andris@autonet.lv

Stjepan Reģ.: 06.12.2004
0 0 Atbildēt

Intresee man taada lieta vai kaadam nav aizkeeries no 9000 Saab BRIIVGAITAS regulaators 90 graadu divi kontakti tads varetu but 9000 ajiem Saabiem lidz 1994 gadam ar 2.0 motoru. Labprat nopirktu ja kaadam ir un veelas pardot dodiet zinu tjepan2@inbox.lv" target="_new">Stjepan2@inbox.lv vai ari atstaajiet tel numurinu pazvanishu jums iepriekish pateicos

KurBads Reģ.: 24.07.2001
0 0 Atbildēt

Sviests, Arnij ... runajot par aareejo CV joint (areejo pusass galu) - iespejams man vareetu dereet arii CV, kas paredzeets auto bez-ABS, t.i., BEZ ABS gredzena.

Varbuut taada ir vieglaak pieejama???

Paldies jai ieprieks!

raimonc Reģ.: 17.06.2003
0 0 Atbildēt

Dikti gribaas ieguut savaa mashiinaa straadaajoshu shaadu iekaartu:

www.eeuroparts.com/...

Vai Riigaa to ir iespeejams iegaadaats par mazaakaam naudaam, kaa 129$?

JeTe Reģ.: 20.10.2004
0 0 Atbildēt

To Raimonc: tas salona ventilatora apgriezienu regulēšanas bloks ir taču viegli remontējams. Iekšas pavisam vienkāršas - sapārots operacionālis un daži tranzistori. Visticamāk, ka jānomaina jaudas tranzistors 2SD1525 ( by Toshiba, pirms pāris gadiem par

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti