ACHTUNG!!!!SAAB rezerves dalju tirgus!!!

llxx Reģ.: 30.05.2003

Patreiz veel var iegadaaties rez.daljas

prieksh SAAB 900,hechbeka,ir

normaals salons,pakaljeejie lukturi,

aizmugures durvis,haube,aatrumkaarba,

stuure,stuures reika ar pastiprinaataaju,

un veel visaadas hernjas,tik

pasham jaajauc aaraa.

Ja ir interese par salonu,tad pasteidzieties,autinjsh no shodienas,

staav bez durviim un aaraa,un driiz

to atdos sagriezt,ja kas kuzavs ir mazruuseejis.Kraasa perlamutra zilaC14.

Taatad ja interese ir,melojiet man uz

mlablaiks@jrrmk.lv vai pa ieksheejo

ipastu[addsig]

 
ZingZeng Reģ.: 13.08.2002
0 0 Atbildēt

Godigi - nemacesu tev atbildet.

Mans ieteikums, papeti, kapec tavejais mehanisms nesledz bagaznieku ciet, vaina tur nevar but nekada nopietna.

eid Reģ.: 08.01.2007
0 0 Atbildēt

ZingZeng rakstīja: Godigi - nemacesu tev atbildet.

Mans ieteikums, papeti, kapec tavejais mehanisms nesledz bagaznieku ciet, vaina tur nevar but nekada nopietna.

vaina ir tāda, ka aizslēgt bagažnieku var un tad viss ir normāli, bet ja neaizslēdz, tad braucot taisās vaļā...

neesmu redzējis bet skats varētu būt komisks, ka dāma (konkrētā sāba īpašniece) cēli brauc pa rīgas ielām un te pēkšņi bagažnieks atšaujas vaļā...

ZingZeng Reģ.: 13.08.2002
0 0 Atbildēt

Hmmm ...

Izklausas divaini.

Man si problema tomer vairak velk uz mehanisma regulesanu un maina nebutu nepieciesama.

Lauj man minet:

1. masina tev ir nesen.

2. problema paradijas ar aukstuma paradisanos

fon Reģ.: 19.09.2005
0 0 Atbildēt

ZingZeng rakstīja: Hmmm ...

Izklausas divaini.

Man si problema tomer vairak velk uz mehanisma regulesanu un maina nebutu nepieciesama.

Lauj man minet:

1. masina tev ir nesen.

2. problema paradijas ar aukstuma paradisanos

taatad: masiina iisteniibaa ir mana

sitaa vaina paraadiijaas nesen... bet man liekas, ka ne ar salu

patiesiibaa ir arii probleemas ar sleegshanu ar atsleegu, biezi taa nikjojas, ar centraalo atsleegu aizleedzaas bez probleemaam...

nu nav iisti skaidrs kas tur par vainu, bet ne viens gudraaks jau arii neviens nav apskatiijis ...

spainis Reģ.: 27.04.2006
0 0 Atbildēt

Tad vajag dabūt kādu, kas pajauc un apskatās. Iespējams, ka vaina ir tikai kādā atsperītē. Varbūt ka pietiks ar pāris vaiklām rokas manipulācijām un problēma atrisināsies bez jauna mehānosma pirkšanas.

fon Reģ.: 19.09.2005
0 0 Atbildēt

spainis rakstīja: Tad vajag dabūt kādu, kas pajauc un apskatās.

kur taadu lai dabuu ar veiklaam rokaam? un veel taadu, kam skruuvgriezis kabataa!

llxx Reģ.: 30.05.2003
0 0 Atbildēt

Cik jauki ,ka uzrodas vēl kāds 900OG lietotājs/lietotāja.

Savādāk tie visi 9-5 un 9000 jau pieriebušies.

Vispār diezgan klasiska 900 OG sedanu problēma ar bagažnieka slēdzeni tik katram izpaužās savādāk.Kad paliks siltāk jāatrod kāds kam nav bail tur padarboties un es domāju ,ka problēmu ātri atrisinās,jo slēdzene laika gaitā piesērē ar visiem iespējamiem ceļu un neceļu mēsliem,reizem pietiek tik iztīrīt.

bizenajs Reģ.: 20.09.2002
0 0 Atbildēt

vecais seene

llxx Reģ.: 30.05.2003
0 0 Atbildēt

9000 iznīcinātājs

gr Reģ.: 23.07.2002
0 0 Atbildēt

-> llxx

Tu kā profesionāls fotogrāfs novērtēji fon sābiņa bildi?

-> fon

Tā slēdzenes lieta ož pēc WD 40

llxx Reģ.: 30.05.2003
0 0 Atbildēt

novērtēju,bet neteikšu ,ko es domāju par iauto galerijās ievietotajām bildēm, mani tad nolinčos

ZingZeng Reģ.: 13.08.2002
0 0 Atbildēt

llxx, kaimin, vai rit dodamies tautinas kopa vai atseviski ?

eid Reģ.: 08.01.2007
0 0 Atbildēt

llxx rakstīja: novērtēju,bet neteikšu ,ko es domāju par iauto galerijās ievietotajām bildēm, mani tad nolinčos

nu tad ieliec kādu savu GARADARBU novērtēšanai!

fon Reģ.: 19.09.2005
0 0 Atbildēt

llxx rakstīja: novērtēju,bet neteikšu ,ko es domāju par iauto galerijās ievietotajām bildēm, mani tad nolinčos

taa jau gan ir! slikto vajag patureet sevii

a labo savukaart nee, ja nav nekaa laba ko teikt, ta labaak dziljdomiigi pakluseet!

llxx Reģ.: 30.05.2003
0 0 Atbildēt

eid rakstīja:

llxx rakstīja: novērtēju,bet neteikšu ,ko es domāju par iauto galerijās ievietotajām bildēm, mani tad nolinčos

nu tad ieliec kādu savu GARADARBU novērtēšanai!

kāda makara pēc man kaut kas šeit būtu jāliek...,lai katrs kam nav slinkums izteiktu savas subjektīvās domas ??Tipa forša bilde vai arī galīgs sūd.s,vai vēl kaut ko tamlīdzīgu.Nu nav man tas vajadzīgs.Gr man pajautāja ...es atbildēju.ŠIs tak nav fotoforums un arī tur ir pa pilno mēslu.

Bet Tu savu sābu esi forši nobildējis,visiem ir skaidrs ka saabs

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

TĀ arī nesapratu, par kurām reerves daļām bazars

llxx Reģ.: 30.05.2003
0 0 Atbildēt

bazars beztēmā

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

llxx rakstīja: bazars beztēmā

nu ja, jo naktis ir domātas gulēšanai..

izii99 Reģ.: 24.01.2007
0 0 Atbildēt

Meklēju 99 vai 900 līdz 1987.gadam diskus, ja kāds ir gatavs no tādiem šķirties tad droši --> izii at inbox.lv vai 29469489

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

izii99 rakstīja: Meklēju 99 vai 900 līdz 1987.gadam diskus, ja kāds ir gatavs no tādiem šķirties tad droši --> izii at inbox.lv vai 29469489

lietos vai metāla

izii99 Reģ.: 24.01.2007
0 0 Atbildēt

lietos (:

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

ir tik parastie....

TheMad Reģ.: 26.07.2005
0 0 Atbildēt

vai kādam gadījumā nav reika jeb planka benzīna padevei (īsti precīzi nezinu, kā to sauc...?) 900OG 88.g.? varbūt varat ieteikt, kur var dabūt? paldies! nu baigi vajag!

llxx Reģ.: 30.05.2003
0 0 Atbildēt

TheMad rakstīja: vai kādam gadījumā nav reika jeb planka benzīna padevei (īsti precīzi nezinu, kā to sauc...?) 900OG 88.g.? varbūt varat ieteikt, kur var dabūt? paldies! nu baigi vajag!

kāda izskatās,kaut kādu konkrētāku informāciju.

TheMad Reģ.: 26.07.2005
0 0 Atbildēt

llxx rakstīja:

TheMad rakstīja: vai kādam gadījumā nav reika jeb planka benzīna padevei (īsti precīzi nezinu, kā to sauc...?) 900OG 88.g.? varbūt varat ieteikt, kur var dabūt? paldies! nu baigi vajag!

kāda izskatās,kaut kādu konkrētāku informāciju.

nu, izskatās kā tāda tieva metāla trubiņa ar caurumiņiem, kuros, kā noprotu, ar spiedienu padod degvielu... atrodas motortelpā... meistars teica - reika jeb planka, tad jau visi zināšot

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti