Citybee pieredze

VWfans Reģ.: 21.02.2004

Rīgas ielās palaistas vismaz simt Fiat-500 mašīnītes. Vakar ietestēju vienu no tām. Paņēmu to Ziepniekkalna pagalmā, aizbraucu līdz Jaunolainei un atpakaļ. Mērķis bija sajust, cik labi mazais Fiatiņš uzvedas pie 90-100 km/h un cik ērta ir sēdpozīcija. Un ziniet - skaņas izolācija ir, manuprāt, laba. Noteikti labāka nekā Honda-Jazz. Sēdpozīcija samērā augsta, bet arī tīri laba - ne izcila, bet laba. Iesēdos aizmugurē - tur gan normāli varētu justies tikai cilvēki augumā līdz 165 cm.

Maksa ir 15 centi par minūti, nepārsniedzot 4,90 eiro stundā, un vēl 15 centi par kilometru. Aprēķinātā maksa par 30 minūšu lietošanu un 26 kilometru nobraukumu bija 8,40 eiro. Tā kā biju dažreiz izmantojis Citybee elektroskūterus un vienreiz Ducato busu, tad man bija piesūtīts atlaides kods 5 eiro vērtībā, un reāli es par braucienu ar Fiat-500 samaksāju 3,40 eiro.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
1 6 Atbildēt

Mērķauditorija laikam ir jaunieši, nez kādam izmisumam būtu jābūt lai tajos pārvietotos.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
2 0 Atbildēt

Esmu braucis... pie tam, pirms gadiem trijiem sanāca palielu līkumu pa Kurzemi (Rīga-Roja-Talsi-Rīga) izvilkt ar tādu. Es pat teiktu, braukšanai divatā tīri tā neko, ja nav bagāžas lielas jāvadā... ja vien ne tas vārgais 1.2 dzinējs. Bet tur, iespējams, kas pamainījies.

ledzep Reģ.: 16.03.2017
1 1 Atbildēt

Dzinējs tas pats- aizvēsturiskais FIRE 1.2, bet vismaz ar četriem cilindriem.

Katrā ziņā labāk nekā tās divu cilindru šausmas.

0 0 Atbildēt

Izmēģināju FIAT-500 arī pa šoseju no Rīgas līdz Jaunolainei, un mani tas apmierināja arī pie ātruma 90-100 km/h. Auto nav skaļš, atšķirībā no 2017.gada Honda-Jazz.

nomiks Reģ.: 30.10.2002
1 0 Atbildēt

Atlaide 5 eur vērtībā pirmajam braucienam ar Citybee pienākas katram, kas ievada atlaides kodu, kas norādīts uz motora pārsega. Tiesa gan nav ne jausmas, cik ilgi šis kods būs aktīvs.

Lasīju, ka Citybee sola līdz pat 500 automašīnām iepludināt satiksmē (kopā ar kravas busiem).

No braukšanas viedokļa man personīgi šķiet, ka CarGuru piedāvājums ir labāks, jo 1) dažādi auto pieejami, 2) automātiskās (robotizētās) kārbas nevis manuālās, 3) hybrid, kas ir klusāki.

Par cenām nevaru spriest, nekad neesmu izmantojis ne vienu, ne otru.

Laaciz Reģ.: 01.04.2016
0 0 Atbildēt

CarGuru aplikācija, manuprāt, arī ir labāka. Bet tas varbūt gaumes jautājums. CarGuru cena atkarīga no auto ko ņem. Yaris (baiss auto) viss lētākais un RAV-4 attiecīgi viss dārgākais. Corrolla man šķiet viss sakarīgākais no visa. CityBee vēl neesmu izmēģinājis, bet liekas, ka Fiats nebūs tik patīkāms kā Hybrid Corrola.

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
1 4 Atbildēt

Varētu būt viens no ekoloģiskajiem risinājumiem. No sabtransa pārsēžas uz tādu auto, izbrauc, kur vajag un atpakaļ uz sabtransu.

ledzep Reģ.: 16.03.2017
5 0 Atbildēt

Salīdzinājuma ar Carguru Citybee ir divi mīnusi:

Citybee nevar " noņemt" apdrošināšanas pašrisku, kurš ir 300 EUR.

Pagaidām visas mašīnas ir ar manuālo kārbu. Man gan tas patīk, bet daļai potenciālo lietotāju tas varētu traucēt. Precizēšu, ka Carguru visas mašīnas ir ar variatoru nevis robotu.

Citybee arī sola Corolla, tās gan jau būs ar variatoru. Lietuvā, piemēram, var noīrēt pikapu, BMW i3 un Mini Cabrio.

Ja runājam par pašu Fiat 500. Interesanta un jautra mašīna salīdzinājumā ar garlaicīgajām Toyotām. Dažās detaļās spiežas ārā lētums, nedaudz neērti sēdekļi. Bet kopumā iespaids pozitīvs. Mašīnas aprīkotas ar 1.2l četru cilindru dzinējiem.

Ja nu kāds grib saņemt 15 EUR atlaidi pirmajam braucienam, rekur kodi:

FIAT500

DO8A7

BZZ5

Kodi aktīvi līdz decembrim.

msh Reģ.: 16.04.2007
5 1 Atbildēt

Kur tu biji ātrāk ar tiem kodiem - pilsētas bite būtu fanam par braucienu piemaksājusi...

WALA Reģ.: 19.06.2002
3 0 Atbildēt

Tur jau tāpat ir bonusi, ja lej degvielu utml. - pareizi saplānota kravas vešana ar citybee konkrēti ļauj ekonomēt.

5 1 Atbildēt

Citybee un Carguru ir tik labi, ka tagad vairs taksometrus Rīgā nevajag! Ja vēlies Rīgā kaut kur nokļūt - atver Citybee aplikāciju, tad Carguru aplikāciju, izdomā, kuru auto vēlies, un tad brauc ar to!

mefisto Reģ.: 22.05.2017
3 0 Atbildēt

Pakalpojums ir labs (pats izmantoju Carguru), bet tomēr ļoti bieži mikrorajonos līdz auto jāiet tālu vai arī nav neviena tuvumā. Un otrkārt, reizēm cena ir līdzīga ar Bolt taksi (taksī tu sēdi aizmugurē un čilo, nekādu risku...)

4 3 Atbildēt

Citybee darbības zona ietver arī Pierīgas Salaspili, Ķekavu, Baložus, Mārupi un Ulbroku. Citybee iespējams pielietojums varētu būt šāds: vīrs un sieva no Purvciema vēlas doties uz ballīti Ķekavā. Turp, būdami skaidrā, izmanto Citybee: 25 minūtes un 20 kilometri maksās 6,75 EUR. Atpakaļ, būdami iedzēruši, izmanto taksometru, kas izmaksā vairāk.

anoagask Reģ.: 18.06.2019
3 0 Atbildēt

28 centi minūtē bez pašriska nav pārāk tuvu Bolt ekonomiskajam tarifam? Ja Bolt ir ar dzelteno numurzīmi, tad var izmantot A joslas - atkarībā no maršruta būtisks ieguvums.

Labums salīdzinot ar lēto taksi - nav jāmin, cik diennaktis šoferis nav gulējis.

Droši vien izdevīgs piepilsētā, kur minūtē var nobraukt lielu attālumu

Ar pašrisku 5 minūtes rāpot apkārt auto un meklēt katru švīku - kaut kāds nenopietns piedāvājums.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
3 5 Atbildēt

Jus vai nu esat bomži vai slimi ar galvu

3 2 Atbildēt

Bet foršāk taču pašam braukt ar stilīgo Fiat-500 nekā ļaut, kad Tevi ved nepazīstams šoferis ar kaut kādu tizlu, pelēku Renault-Laguna.

iciks Reģ.: 29.05.2013
1 1 Atbildēt

Zini, nekādu bonusu neredzu braucot ar kaut kādu neglītu fiatu. Tad nudien labāk braukt ar to renaultu.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
1 4 Atbildēt

Aha ļoti stilīgi.

2 2 Atbildēt

Šodien izmēģināju. Pirmās domas - CarGuru Corrollas ir jūtami pārākās par Fiat 500. Autiņš ir mazs un neērts. Tā arī neatradu kā beņķi nolaist zemāk, galva dūrās griestos. Absolūts stulbums ir variētais stūres stiprums - uzvietas stāvot grozās un ļurkājās tik brīvi it kā vispār nebūtu savienota ar da jebko, bet gaitā kļūst jūtami smagāka. Uz bruģa braucot varēja just kā pedāļi drebinās, ko tādu pirmo reizi novēroju. Manuālā kārba nedomāju, ka ir labs risinājums šāda tipa braukšanai. Tā arī nesapratu vai tam verķim ir AC karstai vasarai vai nav.

Interesanti ir kā darbojās kuponi. Gala summa bija 4.80EUR bija divi kuponi pa 5EUR katrs, atņēma abus par 4,80EUR braucienu. Lab par brīvu, bet kaut kā jocīgi, ka nepaņēma tikai vienu pa 5EUR.

0 0 Atbildēt

"Absolūts stulbums ir variētais stūres stiprums - uzvietas stāvot grozās un ļurkājās tik brīvi it kā vispār nebūtu savienota ar da jebko, bet gaitā kļūst jūtami smagāka."

Izklausās ka tu tāpat kā es brauc ar mk2 golfu, tikai tu, atšķirībā no manis, neesi dzirdējis par deviņdesmito gadu autobūves sasniegumiem

2 1 Atbildēt

Paldies Dievam ar Golf 2 sen vairs nebraucu un nesaprotu ko Tu ar savu tekstu gribēji panākt.

2 0 Atbildēt

Nu tātad tu brauc ar kaut ko, kas ir otrā golfa līmenī, tikai jaunāks, un to arī gribēju norādīt Stūres pastiprinātājs ar mainīgu pastiprinājumu ir forša lieta, no kuras es neatteiktos - diemžēl fofāgens ne mk3, ne B4 tādas lietas nelika, tāpēc man kas tāds nespīd - audī gan deviņdesmito vidū tādas lietas retiem modeļiem jau bija - ceškām toč. Tikmēr tev tāda fīča liekas stulbums - jo tak uz vietas stūre jāgroza ar mērenu piepūli, nevis viegli, kamēr ātrumā pastiprinājumam jābūt pietiekami lai mašīnu samestu krusteniski un/vai spētu aizkūleņot.

P.N. Citroen šāda fīča vispār jau bija sešdesmitajos gados.

1 0 Atbildēt

Sēdekli var nolaist uz leju ar kloķi pie labās kājas ceļa. Tad var noregulēt, ka pie auguma 181 cm galva griestos neduras.

2 1 Atbildēt

Kloķi atradu. Viss ko jutu kā mans dienvidu gals palaidās minimāli zemāk. Un tas kloķis bija beigu pozīcijā un tāpat vietas nebija. Atgāzu atzveltni tā ka izskatījos gandrīz kā pēc pacana pie behas stūres.

1 0 Atbildēt

Kondicionieris FIAT-500 ir visās komplektācijās.

atrabotka Reģ.: 24.05.2017
3 0 Atbildēt

nomiks rakstīja: Atlaide 5 eur vērtībā pirmajam braucienam ar Citybee pienākas katram, kas ievada atlaides kodu, kas norādīts uz motora pārsega. Tiesa gan nav ne jausmas, cik ilgi šis kods būs aktīvs.

Lasīju, ka Citybee sola līdz pat 500 automašīnām iepludināt satiksmē (kopā ar kravas busiem).

No braukšanas viedokļa man personīgi šķiet, ka CarGuru piedāvājums ir labāks, jo 1) dažādi auto pieejami, 2) automātiskās (robotizētās) kārbas nevis manuālās, 3) hybrid, kas ir klusāki.

Par cenām nevaru spriest, nekad neesmu izmantojis ne vienu, ne otru.

Tad arī lai padomā par auto stāvvietām, nevis tikai "iepludina" simtiem mašīnu satiksmē! Vieta ir tik cik ir. Jau tad netālu no mājām, kur novietoju auto, bieži nav vietas, jo stāv tās Carguru toyotas. Man nekas nav pret kompāniju kā tādu, viņu auto vai darbības modeli.

anoagask Reģ.: 18.06.2019
3 0 Atbildēt

Interesanta doma par manuālo kārbu īstermiņa nomas auto - uzaicinājums mācīties pārslēgties bez sajūga izmantošanas. Automātam vismaz var kādu eko programmu ielikt, kas neļauj braukt redlainā ar aukstu motoru.

Un pēc tam kāds laimīgais nopērk "mazlietotu" auto, kam patiesais nolietojums ir vairākas reizes lielāks

2 2 Atbildēt

Esmu sajūsmā par Citybee FIAT-500. Ceturtdien no rīta no Nippon auto centra līdz Purvciemam 10 km pa 5,55 EUR, atpakaļ dienas vidū 9 km pa 4,35 EUR.

ezis71 Reģ.: 25.02.2009
0 0 Atbildēt

Laba štelle, varbūt kādreiz nāksies izmantot šo pakalpojumu.

solaris Reģ.: 23.11.2012
4 0 Atbildēt

Laaciz rakstīja: CarGuru aplikācija, manuprāt, arī ir labāka. Bet tas varbūt gaumes jautājums. CarGuru cena atkarīga no auto ko ņem. Yaris (baiss auto) viss lētākais un RAV-4 attiecīgi viss dārgākais. Corrolla man šķiet viss sakarīgākais no visa. CityBee vēl neesmu izmēģinājis, bet liekas, ka Fiats nebūs tik patīkāms kā Hybrid Corrola.

Nevis 'viss lētākais', bet gan 'vislētākais'. Vārdu 'viss' lieto tikai kā patstāvīgu. Piemēram: man ir viss, ko gribu. Savukārt savienojumos ar citiem vārdiem lieto priedēkli 'vis' ar vienu 's' un bez atstarpes. Lūdzu cieni savu dzimto valodu!

650 Reģ.: 25.01.2017
1 2 Atbildēt

jā..Sitībejs ir Visszaebissākais.

Lasītākie raksti

Jaunie raksti