Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

iAuto Reģ.: 17.07.2001

Kāpēc tik traka ņemšanās ap koronavīrusu Covid-19? Cik tas ir bīstams!

 
Bradypus Reģ.: 09.06.2017
1 1 Atbildēt

Eh... Tepat aiz robežas, ar minimāli atšķirīgiem cipariem dzīve notiek Nez braukt pie jums atpakaļ?

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 1 Atbildēt

Tikai nestāsti par Lietuvu. Es tūlīt sametīšu 10 linkus par fašistisko sistēmu.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

PN ar savu Lietuvu - es pie cilvēkiem Pērnavā.

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
1 0 Atbildēt

Jā, latviešu pilns. Krogos prasa vakc. sert. Aptiekās rindas uz vakcināciju.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
6 1 Atbildēt

Jā, SPA arī sertificētajiem. Par aptiekām neko nezinu. Kārtējo reizi pārliecinos, kam tas lokdauns domāts - slēgtas ir vietas, kuras nevakcinētā riska grupa tāpat neapmeklē un komandanstunda, kad riska grupa sēž pie propaganadas (pofig kuras) TV. Aktīvie vazājas apkārt kaimiņzemēs, tusētāji tusē ar nakšņošanu. Vienīgie cietēji - mazie biznesi, sabiedriskā ēdināšana, individuālie pašnodarbinātie skaistumkopšanas pakalpojumu sniedzēji u.tml. - t.i. solis lielo korporāciju uzvaras gājienā. Līdz ar to epidemiloģiskā nozīme tam lokdaunam ir nekāda. Politekonomikas virzībā uz fašimu - milzīga.

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt
ezis71 Reģ.: 25.02.2009
1 5 Atbildēt

Kad pimpis vairs nestāv tad meklē problēmas,zajebal TU biku Volx!Izlaizi sievas klitoru un viss būs štokos.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
2 0 Atbildēt

Ir jautri tur komentārus no citādi apdāvinātajiem palasīt, lai liek.

650 Reģ.: 25.01.2017
1 1 Atbildēt

Skatos tur tā mazgadīgā scyčka ir (atkal) noorganizējusi galēji antisanitāru sapulci.Jautājājums- vai un kāds būs sods par šāda suuda sarīkošanu.Šajā,tāteikt, šitā te šitik vitāli visiem svarīgajā laikā.Kad pats PVO galēji satraukti uztraucas/par..Jā.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
2 0 Atbildēt

Kura tur ir mazgadīgā vai nepilngadīgā?

Bet nu šitos sektantus ar der izklīdināt.

650 Reģ.: 25.01.2017
2 1 Atbildēt

Pag, kas pa sektantiem,vai tiešām AleksējsĻ ar savu 500gab draudžu bataļjonu tur ir izsēdīnāts? Nene, never būt shitādu nejaušibu.Tie ir jaunie naturālisti un/vai zinātnieki.Tā kārtīgi ņem priekšā tos passaules apgānītājus.Tikko/pubertāti parcietusē Jauniete pa blablatūtūtu sasauca tos lohus.Ņe imej sto rubļej, a imej 8k..Jā.

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
1 0 Atbildēt
650 Reģ.: 25.01.2017
1 1 Atbildēt

-tu, raimond, drošvien lohs nēēsi, tapc gribētos tev Pajautāt..tāteikt,sirsnīgi, tā kā lohs/loham (nigers/nigeram, etc.)..Kāpēc tevis piestādītais (tas pirmais) matteriāls ir brīvi noskatāms jūtupā, taču šis te (manis izraudzītais) ir no turienes neatgriezeniski izdzēsts... hlamer.ru/video/1055220-Kamedi.Klab.Antikovidnyiy.komitet

Vēl gan iespējami daži mazāksvarīgi apakšjautājumi.Ja nu gadījumā būs kkur Jāiet.Tipa,pastaigāties,uz sapulci, vai (varbūt) vienkārši na/uj.Jā. KUŖŠ mums vadīs to gājienu?

Kā arī apakš/apakš papildjautājums.Piem,ja pēc kādām 10 kalendārajām dienām pašā taj karstākajā pirmssvētku (pēcsēdes) burzmā akkurāt LVijā tiek konstatētā tā saucamā Taisnība.Kāds grib,tāteikt, Ziņot/par.Ka viņš ir Atklājis/TO.. Kam zvanīt?

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 0 Atbildēt

Meklēju, kur viņi ņem tās idejas un te nu tas ir.

Laikam jau pilsoņi neuzskata to profesora vārsmojumu par nopietnu kaitējumu.

Šitā pateikt ir jāprot, tauta draugos lieliem burtiem raksta - tā ir TAISNĪBA, TAISNĪBA, TAISNĪBA!!!

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

Precīzi aprakstīji sevi un Fauci "TAISNĪBU". Tieši tā tas notiek.

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
1 0 Atbildēt

Viedais Manels un krievu profesors jau par dažām COVID aktualitātēm raksta stipri līdzīgi kā tepat forumā.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 1 Atbildēt

Tavējie jau arī nemelo par 100%. Tikai piemelo uz patiesības bāzes. Tu stipri līdzīgi šeit forumā uzstāj, ka "vakcīna darbojas", kas nepašaubāmi ir patiesi. Tikai izvairies apspriest, kā tā darbojas un kāds būtu pareizs pielietojums, ņemot vērā tās iedarbibas specifiku.

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Darbojas? Kopš kura laika?

Neesmu dzirdējis, ka kkur būtu sapotējušies un aizmirsuši par Covid.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 1 Atbildēt

Nu redz, tu arī nezini, kā darbojas... Nē, tā ne - tā tikai Raimonds un citi ticīgie apgalvo.

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Kreiso pasaciņas.

fckns Reģ.: 29.11.2020
3 3 Atbildēt

Nebrīnos, jo dzīvo alternatīvajā informācijas telpā kopā ar urīndaini un citiem idiotiem.

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Ieturēsim tomēr distanci un nemēģināsim pielīdzināt oponentus neglaimojošiem salīdzinājumiem. Te tomēr experti dot atsauces, skaitļus, pētījumus. Un jautājums ir pavisam konkrēts, ne alternatīvs.

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 0 Atbildēt

gripas vakcīnas noliedzējiem

www.roche.com/media/releases/med-cor-2020-11-24.htm

Roche paziņo par FDA apstiprinājumu Xofluza gripas profilaksei pēc saskares ar inficētu personu

Xofluza ir pirmās vienreizējās devas gripas zāles, kas apstiprinātas gripas profilaksei tiem, kam ir bijis kontakts ar inficētu personu (profilakse pēc saskares)

Roche arī nodrošina jaunāko informāciju par Xofluza sNDA iesniegšanu pediatrijas vidē

Bāzele, 2020. gada 24. novembris — Roche (SIX: RO, ROG; OTCQX: RHHBY) šodien paziņoja, ka ASV Pārtikas un zāļu pārvalde (FDA) ir apstiprinājusi papildu jauno zāļu pieteikumu (sNDA) Xofluza® (baloksavīra marboksilam) kā ārstēšanas līdzekli. gripas profilaksei 12 gadus veciem un vecākiem cilvēkiem pēc saskares ar kādu, kas slimo ar gripu (pazīstama kā pēcekspozīcijas profilakse). Xofluza ir pirmās vienas devas gripas zāles, kas apstiprinātas pēcekspozīcijas profilaksei.

"Ar šodienas apstiprinājumu Xofluza tagad ir pieejams kā pirmā vienreizējas devas, pēcekspozīcijas profilakses līdzeklis gripas ārstēšanai," teica Levi Garraway, M.D., Ph.D., Roche galvenais medicīnas darbinieks un globālās produktu attīstības vadītājs. "Mēs ceram, ka gripas sloga samazināšana var palīdzēt mazināt spriedzi mūsu veselības aprūpes sistēmā COVID-19 pandēmijas laikā."

darklight Reģ.: 29.10.2013
0 0 Atbildēt

Vai tad gripas profilaksei sen jau nav remantadīns?

mefisto Reģ.: 22.05.2017
0 0 Atbildēt

Nav gan. Jau kopš 2011.g. bezjēdzīgs preparāts pie gripas.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

Interesanti, kas notika 2011.g, kā rezultātā preparāts pēkšņi kļuva bezjēdzīgs?

mefisto Reģ.: 22.05.2017
0 0 Atbildēt

Izplatījās tādi gripas varianti, kas rezistenti pret adamantāniem (rimantadīns, amantadīns).

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
3 0 Atbildēt

Jeb pārfrāzejot: ilgstoša "profilaktiska" masveida lietošana izraisīja "kaitēkļa" rezistences attīstīšanos. Pārsteidza zinātniekus un mediķus tāpat, kā ikgadējais sniegs ceļu uzturētājus. Bet vajag viņiem TICĒT! Ja saka, ka pie agresīvajam C19 mutācijām ir vainīgi nevakcinētie, nevis rezistenci izraisoša vakcinācijas stratēģija, tad JĀTIC!

mefisto Reģ.: 22.05.2017
0 0 Atbildēt

Šie rezistentie tipi radās ap 1997-2003. gadu Ķīnā (daži avoti izpētījuši, ka Honkongā), kas turpmākos gadus izplatījās visā pasaulē. Visticamāk rezistentie tipi radās dēļ masveida preparātu lietošanas Ķīnā putnu audzēšanā.

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 0 Atbildēt

Ņemot vērā cirkulējošā A tipa gripas vīrusa rezistenci pret adamantāna grupas zālēm www.tvnet.lv/7173345/olainfarm-apturejusi-medikamenta-remantadins-izplatisanu-tirgu

Tā kā veselības aprūpes sistēma ir pārslogota un gripas sezona tuvojas un nav īsti zināms, kā ļaudis jel ko ievēros un diezgan daudzi uzskata, ka tā gripa tāds nieks vien ir, tad te nu Roche koncerns ir radījis jaunas pretgripas zāles Xofluza® (baloksavīra marboksilu), kas, vismaz daļēji šo te problēmu risina.

To lieto PĒC tam, kad ir zināms, ka bijis kontakts ar gripas slimnieku. Profilaksei.

Pieejama arī gripas vakcīna.

650 Reģ.: 25.01.2017
1 1 Atbildēt

Vadošie euromēdītaji tak visu pusvasaru mēdīja- būšot "apvienotās" kovidgrippas vaksīnas.Būs arī jaunas medikamentu formas (LVija ar varētu,te ir senas tablešu izvirpošanas tradīcijas..)..

Tos tur 5-11 viņi durs no novembra usā un uz z-svētkiem jau europusā.No darba atlaidīs 15nov itālijā un 15dec LVijā.Jā.

Zāļu rašanās neatbrīvos no pienākuma brīvprātīgi novilkt bikses.Kas neskaidrs? Ā, jā gripu vajag potēt.Vēlams tieši gripas epidēmijas laikā.Čoknutajs izdzēstais itāļu profesors taču teica- Bergamo pagastā akurāt pirms lielās sprāgšanas esot bijusi izvērsta tieši gripas vaksācija.160t tikuši izvaksēti.Pret gripu.Akkurāt/pirms.Jā.

Oi, paga,šodn kaut kādi proktokurori ir apstrīdējuši zaļās passes pielietojumu attiecībā uz ieeju europarliamenta ēkā.Laikam tur (lohiem) ir citi kritēriji.

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 4 Atbildēt

Gripai īstais laiks vakcinēties. Gripas vīrusam šis laiks ir par siltu.

Chalenger Reģ.: 31.12.2020
1 2 Atbildēt

nez, kad būs mīnusgrādi laukā, kovidvīruss dabiski nosals? ta jau varētu mājsēdi automātiski atcelt, ja ārā mīnusgrādi?

Chalenger Reģ.: 31.12.2020
1 2 Atbildēt

nu ķipa, kad bija tā saucamās puteņa brīvbiļetes, atceraties vai ne?

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt
650 Reģ.: 25.01.2017
0 2 Atbildēt

Atsaucēs nav vērts iedziļināties.Tāpat katrs maļ savu.Jūtups ir nekrietns melis.Fui.Katrs lohs tur atradīs viņam izdevīgo virzienu.Zinātnes žurnaāli arī pļūtī sponsora noteiktajā podā.Mediķi un massmēdītāji sen visi izpirkti.Valdības zog un/vai apspiež Lohus.Uz zemes nav taisnības.Pat naudai vairs nav spēka.Pašol viņ vis galīg drist,nau vērts tērēties..

Labāk reku 4gv vecs,iespējams kkur agrāk redzēts,jaunattīstības valstī uzņemts video.Melu drāma,tāteikt...Ar pareģojošu ieskatu daudzās pat šodien aktuālās jomās.Bet filmētājs (šoreiz) nav bijis lohs. Autovadīšana,business,rūpniecība,dabassargi,slimnīcas,dakteri,slimības,morāle,bandīti,nejaušibas,vara,akohols,sievietes,lohi.Viss ir.Pat rīga pieminēta un gājēju pārejas šķērsošana ņemta priekšā. www.youtube.com/watch?v=jHw3-1OXoNU

GB12 Reģ.: 29.03.2011
1 2 Atbildēt

msh rakstīja: Pataloģiska melošana? Nu turpini pievilkt aiz ausīm vēlamo, turpini... Ar pataloģisku melošanu tu nodarbojies, priekš mēsla gan tas ir normāli. Es nestaigāju apkārt un nekladzinu cik es esmu kristīgs - bet nu pie tā ka tu pa lielam visās tēmās esi sakritis vienā grāvī, tas nav pārsteidzoši ka tu piemelo citiem atrašanos otrā grāvī. Es arī nezoboju tos kas iet potēties - tikai kovidticīgos un pošlepnuma skartos, un arī tā ir tikai atbilde uz viņu provokācijām - bet nu tev kā jau mēslam liekas ka tie kas iet sapotēties pret ierobežojumiem [nospiedošais vairākums] pēc potes saņemšanas paliek kovidticīgi - es tevi apbēdināšu - tā nav.

Par paklausību laicīgām varām - tu manī radīji ziņkārību; būs par to tēmu jāpakonsultējas ar pāris cilvēkiem - bet es jau laikam pa pusei zinu atbildi - tai paklausībai ir novilktas cietas robežas - dēļ kā ultraliberālajos rietumos joprojām ticīgi cilvēki grēku sauc par grēku, lai arī tā ir naida runa, un ticīgi mācītāji joprojām atsakās laulāt homoseksuālistus, lai arī tā ir diskriminācija.

Jā, patoloģiska melošana. Pēdējās 2 lappusēs tu esi apzināti melojis vismaz 3 reizes - izteicis vismaz 3 melīgus apgalvojumus par maniem uzskatiem, kurus nekad neesmu paudis. No viena pēc tam mēģināji izlavierēt, apdeidojot to ar citu, ne mazāk melīgu apgalvojumu. Bet vispār smieklīgi, kā tu centies izlocīties, taisnojoties, ka "es jau neko, tie viņi jau mani, nabadziņu, provocē..." Ne tikai melo, bet arī par saviem vārdiem neesi spējīgs atbildību uzņemties. Bet, nu jā, kad trūkst argumentu, paliek tikai prasta lamāšanās.

Painteresējies gan. Kaut vai pie tā paša AV. Pie viena vari parādīt, ko šeit esi sarakstījis. Tavs mācītājs noteikti ar tevi leposies... Pareizi jau tu saki - tā "cietā robeža" ir grēks, tikai tevis piesauktā geju laulāšanas tēma un kodvid sāga ir, kā pats izsakies, divu orgānu salīdzināšana - vakcinēšanās, masku nēsāšana u.c. ierobežojumu ievērošana nav grēks Bībeles izpratnē (varas nodiršana un lamāšana gan). Palīdzēšu tev izvairīties no nākamajiem iespējamiem meliem, ja nu tev uznāk iekāriens tos raidīt manā virzienā - nē, es neatbalstu daudzus šī brīža valdības lēmumus, un nē, es neuzskatu, ka ticīgajam nebūtu tiesības par tiem izteikt viedokli arī tad, ja tas ir negatīvs. Un vēl palīdzēšu tev "radītās ziņkārības" apmierināšanā - gan jau zini Svētajos Rakstos vietu, kur tā laika ienaidnieki "provocēja" Jēzu Kristu ar jautājumu - vai ir pareizi maksāt valdniekam - okupantam, varnesim Romas imprērijai nodokļus, kas tajā laikā bija īpaši augsti un nesamērīgi... Ko JK atbildēja?

msh Reģ.: 16.04.2007
0 1 Atbildēt

Es domāju ka painteresējoties es saņemšu apmēram tādu atbildi kā es sagaidu Cik daudz un kurus noteikumus pārkāpt - tas jau ir uzskatu jautājums. Un diemžēl kovida ierobežojumu salīdzinājums ar citu liberāļu izdomātiem ierobežojumiem nav pirksta salīdzināšana ar krānu - man nesen radās iespaids ka kovida poti daži pazīstami cilvēki uztver kā zvēra zīmi - apjautājoties noskaidrojās ka nē, bet tikai par tautu sagatavošanu tai. Tāpat gaidāmie ierobežojumi kur baznīcās paredzēta "zaļā zona" - kā tev šķiet cik kristīgi ir šķirot cilvēkus pēc šāda parametra un vienus nelaist baznīcā?

Par "tavs mācītājs ar tevi noteikti leposies" - es nemaz nešaubos ka viņam būtu pohuj. Baznīca nav labas uzvedības klubiņš.

P.N. Jēzus atbilde farizejam bija veikla izeja no situācijas kurā viņš nevarēja atbildēt ne ar nē, ne ar jā. Tajā pašā laikā paskaties uz vēlākām rakstu vietām kur Jēzus mācekļi sludina, lai arī vara likusi viņiem nesludināt...

GB12 Reģ.: 29.03.2011
2 1 Atbildēt

Nē, tā nebija tikai veikla izeja no situācijas - kontekstā ar manis pieminēto Rom. 13:1 tā bija skaidra norāde uz to, ka nodokļi ir jāmaksā un likumam jāpaklausa, tb., no kristīgā skatu punkta laicīgais likums ir jāievēro, pat ja tas šķiet netaisnīgs. Ja gribi vēl vienu norādi uz Svētajiem Rakstiem, lūdzu - tajā laikā daudzi JK uztvēra kā līderi, kurš tautu atbrīvos no romiešu okupācijas. Bet ņifiga - JK to nemēģināja, kaut arī tautas mandāts viņam bija, pat par valdnieku gribēja iecelt. Viņš nenodirsa romiešu varu un neaicināja sacelties un tai nepakļauties, kā to, piemēram, šobrīd dara viņa "sekotāji" Jencītis un Ļedjajevs. Nu jā, un arī tu.

Par to "zaļo zonu" baznīcās - nav kristīgi. Bet nav arī kristīgi ļaut kovidam nekontrolēti izplatīties un pļaut riska grupu cilvēkus. Nav kristīgi dzīvot pēc principa - lai tie citi stiepj pedāļus, galvenais, ka es varu darīt, ko gribu. Ilgu laiku, lielā mērā pateicoties Bordānam, baznīcas šajā ziņā baudīja pretimnākšanu. Bet Latvija ir sekulāra valsts, kura ir atdalīta no baznīcas, un ļaušana baznīcām dzīvoties sarkanajā zonā laikā, kad, piemēram, teātriem u.c. kultūras, sporta utt. pasākumiem paredzēta tikai zaļā, nav taisnīgi pret šīm pārējām grupām. Te gan būtu jāņem vērā arī tas, ka baznīca un reliģija daudziem ir, tā teikt, psiholoģiskās noturības un veselības līdzeklis, kas šajā laikā ir īpaši svarīgi, kā dēļ uzskatu, ka reliģiskos rituālus jau nu gan varēja tomēr atļaut, kaut vai pirms katra pasākuma testējot apmeklētājus vai kaut kā savādāk un stingrāk ierobežojot apmeklētāju plūsmu. Bet, nu, to jau var darīt arī teātros un koncertos.

Pēdējais teikums atkal ir orgānu salīdzināšana, es gan nojautu, ka šo argumentu piesauksi. Šāds salīdzinājums varētu būt vērā ņemams, ja valsts kaut kā īpaši vērstos pret baznīcām vai reliģiju, tobiš, teātriem atļautu, bet baznīcām nē. Vara neaizliedz sludināt. Pandēmija kāreiz, tieši otrādi, to vēsti ir ļāvusi vairāk izplatīt. Man šķiet, ka Latvijā ir diezgan maz draudžu, kuru dievkalpojumi netiktu pārraidīti internetā, vari kaut 10 sludināšanas dienā klausīties. Vari arī pats sludināt, cik uziet.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 1 Atbildēt

Kad jau reiz tu te kladzini ka Bībelē ir izrakstīta bezierunu pakļaušanās jebkādiem likumiem, tad paņem vispirms izlasi Daniela grāmatu - nē, nevis papļūta grāmatu, bet to kas vecajā derībā

Par to ka tiešraides palielina evaņģēlija izplatīšanu - nesmīdini. Lielās draudzes ar to nodarbojas jau sen, ja kas - manas draudzes gadījumā es ļoti labi redzu kā "palielina" - vakardien purnagrāmatas video tiešraidē lielākais skatītaju skaits bija 12 - mēnesi atpakaļ baznīcā uz dievkalpojumiem pulcējās kādi 30 cilvēki, pirms kovida 50-60.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Es zinu, kas ir Daniela grāmata, esmu to lasījis. Ja to izmanto kā argumentu varas nodiršanas kristīgajai leģitimitātei, tad acīmredzot tev pašam vajadzētu izlasīt. Pirmkārt, tā ir Vecā Derība - pats zini, ko tas nozīmē. Otrkārt, Daniels Svēto Rakstu hierarhijā īsti nav augstāks par Jēzu Kristu. Viņš ir tikai pravietis, kurš arī var ziepes savārīt. Treškārt, Daniels nenodirsa valdošo varu, tieši otrādi, bija labās attiecībās ar tā laika valdniekiem - okupantiem, kas viņu trimdā aizveda, un uzticīgi šamiem kalpoja. Iemešana lauvu bedrē bija saistīta ar to, par ko rakstīji jau iepriekš - tā nepaklausība bija saistīta ar grēku - tb., citu dievu pielūgšanu un aizliegumu pielūgt savējo. Un pat tad valdnieks (Dārijs laikam tas bija... vai Kīrs, kāda starpība) dikti negribēja viņu mest tajā bedrē un stresoja visu nakti, kad viņam nācās to darīt. Bet šī vispār bija bomda - tagad jau tu sāc līdzināties sevis piesauktajiem liberālajiem mācītājiem, kuri gejus laulā - mēģini izvilkt kādas atsevišķas vietas no Bībeles, neskatoties kontekstu, lai apstiprinātu savus naratīvus, tieši tāpat kā tie atsaucas uz no konteksta izrauto "Dievs jau mīl visus cilvēkus". Turpini mēģināt, līdz šim diez ko veiksmīgi nesanāca.

Pats nesmīdini. Tu neredzi, cik tos dievaklpojumus pēc tam skatās tajos pašos Facebook profilos vai mājas lapās. Ja cilvēks skatās vairākus dievkalojumus un zina, ka ieraksts pēc tam saglabāsies, ir tikai likumsakarīgi, ka daudzi to skatīsies vēlāk. Tam nav nekāda sakara ar draudzes lielumu, bet gan ar mācītāja spēju uzrunāt cilvēkus.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 1 Atbildēt

Izdomas lidojums tev ir labs Es tikai norādīju uz tādu vietu Bībelē

Neko nezinu par tiem kas "skatās vēlāk" - zinu to ka ja skatītos visi regulārie apmeklētāji [kuri noteikti vispirms neskatās kaut ko citu], tad tas cipariņš tur gan jau mazāks par 20 nebūtu. Un diemžēl tie viģiki pret dievkalpojumu ir kā gumijas sieviete pret īsto - jā, es varētu saģērbties, nevis sēdēt pie datora vienās apenēs ar kafijas krūzi rokās, bet tas vienalga nebūtu tas.

P.N. Es dzirdēju no viena cilvēka par to kā viena mazā grupiņa tikusi noturēta, tā teikt, nākotnes garša - bariņš cilvēku devies mežā un tur noturējuši mazo grupiņu.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Nu jā, kad argumentu, ko likt pretī, nav, tad jāpiesauc "izdomas lidojumi".

GB12 Reģ.: 29.03.2011
2 7 Atbildēt
kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
8 1 Atbildēt

Ja esi kaut nedaudz izglītots, tad pratīsi secināt - tas ir fantastiski LABS rezultāts pret tiem desmitu tūkstošu inficēto Kas kārtējo reizi apliecina, ka izslimot ir visvērtīgāk sev pašam un visiem apkārtējiem.

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
1 0 Atbildēt

labs/nelabs...

Daži vienkārši apgalvo(ja), ka izlimojot dabū 100% dabīgo imunitāti.

Pie tam starp atārtoti saslimušajiem tikai daļa ir bijusi vakcinētie. Tātad tiem ir vēl fantastiskāki LABĀKS rezultāts - lai kas tas arī nebūtu...

izglītots... var būt cik gribi izglītots, bet no muļķības tas neglābj.

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt
GB12 Reģ.: 29.03.2011
2 0 Atbildēt

"Visiem apkārtējiem" varbūt, bet vai sev pašam? Vari pameklēt, kādas sekas var izraisīt pārslimots kovid - diabētu, nieru mazspēju, neiroloģiskus bojājumus, neauglību utt. Būtībā, krievu rulete, kurā tev paveicās. Turklāt man zināmos abos gadījumos otrā reize bija stipri smagāka kā pirmā.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
4 3 Atbildēt

Arī sev pašam visticamāk ir ieguvums. Nezinu nevienu ar komplikācijām pēc izslimošanas. Un apkārt tiešām daudz jau slimojuši. Tad jau vesels lērums “veiksmīgu cilvēku”

eidis Reģ.: 07.11.2001
3 0 Atbildēt

Izslimot pilnīgi nekad ne ar vienu slimību nav ieguvums. Pilnīgi visas slimības veido traumas un rētas, kas traucē organisma funkcionēšanai. Citas sasummējas un atriebjas, citas mazāk jūtamas, bet organisms nekad neatgriežas pirmsslimošanas stāvoklī. Slimot nevajag. Noteikti nevajag. Tur nav itin nekadas veiksmes

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 1 Atbildēt

Vakcīna jau ar neko citu nedara, ka veido imūnsistēmas "rētu" un visticamāk arī kādu paliekošu, nemanāmu blakni - tieši tāpat, ka dabiskā izslimošana vieglā formā. Tikko uzrakstīji labu argumenti antivakseriem.

eidis Reģ.: 07.11.2001
2 0 Atbildēt

Nu kādu argumentu.....

Nav ne mazāko iespēju to c19 neizslimot.

Vakcīna = mazāk ciešanu = mazāka rēta. Viss. Ja no vakcīnas ir blaknes, tad no sērgas tās būs ievērojami stiprākas (jo blakņu aģents vairojas)

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt
raimondsm Reģ.: 22.05.2004
1 0 Atbildēt

08.11.2021 10:45 iauto.lv/forums/topic/40617-transports-un-ista-ekologija?pnr=54 no tēmas

Bradypus rakstīja: Kādēļ tici lielo farmācijas uzņēmumu nesavtīgumam un labumam?

Nekur to neesmu rakstījis. Vienkārši firmu ražotie medikamenti palīdz pret slimībām. Uz daudzām zālu pudelītēm blakus zāļu nosaukumam ir rakstīts Roche, Pfizer un tamlīdzīgi.

Vispār jau veikli, sajaukt tēmu par ekoloģiju ar COVID, pie tam vienu jautājumu.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
1 2 Atbildēt

Nu tu tak saki, ka Merck naratīvam jātic. Bet Grētu apšaubi. Viņa taču arī saka, ka CO2 slikts. Viss tur ir pareizi, vai ne?

Tēmas jaukšana gan atkal tikai tev. Tēma kopēja - vai problēmas ir īstas vai politizētās. Vai arī kā tev - viena īsta, otrai netici, tapēc jāatdala, lai neviens nepamana pretrunas tavā nostājā.

650 Reģ.: 25.01.2017
1 0 Atbildēt

Daži (izmanīgākie un apķērīgākie) pašlaik "domā",ka (iespējams) passaules valdnieku nosprausto kursu uz 5-11g varēs itin mierīgi apiet.Bērnudārzos slimo arvien vairāk.Jā.

Vadoņi, tāteikt, pārslimoja dubbaijā, bet šitie tepat uz vietas.Neatejot no kasses.Gan jau drīzumā Vadoņi savam uzticamajam erektorātam (Lohiem) iedos vēl kādus (sadarbspējīgus) padomus.Jā.

Šaubu nav, ka konkrētie passaules valdnieki ir konkrēti merka un/vai pifzera valdes Locekļi.Nekādā gadījumā never navar būt tā, ka kāds/kādu "uzaicināja" kaut/kur piedalīties.Visās labās filmās labiem (vadošajiem) aktieriem labi maksā. Nee, tas nevar būt, tā notiek tikai filmās.Jā.

gunbox Reģ.: 23.12.2016
0 0 Atbildēt

Platforma antivakseriem attīstīt teoriju par paātrinātu novecošanu, ja lieto šos preparātus. Kas būs nākošais?

Chalenger Reģ.: 31.12.2020
1 1 Atbildēt

Ierēdņi nereti ir profesionāļi sapīt vārdus tā, lai parastais cilvēks no tā nesaprastu itin neko. Kāda acīga "Facebook" lietotāja ir pamanījusi pavisam interesantu teikumu virknējumu, kas lasāms teju visos Latvijas portālos.

„Dažreiz no rīta jūtos kā balonu saišķītis, kas aizķēries kailos zaros. Cerības ir, bet spēks kaut ko darīt un dzīvot... Vienkārši tikko uzdūros rakstam, kur minēts, kam valsts tērēs naudu:

"Ņemot vērā, ka prioritāte ir senioru sasniegšana, finansējumu paredzēts pārdalīt tā, ka zinātnes komunikācijai velta 40 000 eiro, uzvedības maiņas dokumentēšanai - 46 000 eiro, izplatīšanas tīkla izveidei un atbalss kambaru novēršanai - 50 000 eiro".

Nav saprotams ne ar, ne bez konteksta. Vai ne? Bet tūkstošus Veselības ministrija pirdina pa reni ka nemetas. Mīļā Pavļutīgā ministrija... Ostaps Benders atpūšas kā tie prot sa*ties savā mākslā!” raksta Maija.

Šeit var iepazīties ar visu tekstu un ministrijas plāniem. Lieki piebilst, ka ieraksta komentētāji ir neziņā, kam tad īsti tērēs tūkstošus…

650 Reģ.: 25.01.2017
2 0 Atbildēt

Jā.Ar Eiropas Ekonomikas zonas grantu finansiālo atbalstu (145 tūkst, tāteikt, Euro..) tapušais Korupcijas Aisbergs mainījis krāsu un (tagad arī) orientāciju/telpā.Pārvarējis, tāteikt,korupcijas krasta nocietinājumus un pašlaik (apķēzītā,tāteikt,veidā) atrodas krasstmalas korumpētajos krūmos.Nokaunējies, tāteikt.Rudenī, kad lietus Līzt, kkrūmi slapji,nau kur ....

iciks Reģ.: 29.05.2013
1 0 Atbildēt

Pazīstams ļaužs ieteica apskatīties SPKC datus. Oficiālos, saprotams. Tur ar skaistiem grafikiem un košām krāsām parādīts, kāda brīnišķa iespēja iekļūt slimnīcā vai arī nomirt, ja būsi nečipots.

Visa sāls ir faktā, ka parēķinot, cik tad no testētajiem čipotajiem un nečipotajiem nonāca slimnīcā, atšķirība bija nebūtiska. 4,4% un 4,7% vai tamlīdzīgi.

Vajag mācēt pasniegt.

eidis Reģ.: 07.11.2001
0 0 Atbildēt

Čipotie testēties iet tikai tad, kad ir nereāli slikti, jeb esi smagā riska grupā (kuriem arī iesnas var būt letālas). Attiecīgi tests + čips nozīmē ievērojami bēdīgāku komplektu kā nečipotiem Tur arī visa starpība

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
1 1 Atbildēt

kāpēc tu domā, ka 'nečipotie' nedara tāpat, vai vēl vēlāk? Jo vīrusa jau nav, tā tik tāda saaukstēšanās.

spainis Reģ.: 27.04.2006
0 0 Atbildēt

Nečipotie biezā slānī tiek testēti ikdienā, lai tiktu pielaisti pie darba. Attiecīgi tiek izķerti arī ar vieglām iesnām...

eidis Reģ.: 07.11.2001
2 3 Atbildēt

Tie ir zvērīgie antivaxeri. Tie ir ļoti maz. Parasts nečipotais ir pošmīzis, kuram liekas, ka mežā tas bacilis viņu nesasniegs. Nu un šmiga vēl nav beigusies, lai ietu no mājas ārā. Secīgi kad sākas klepus, šie kadri pārmīž jēgu un nesas uz tuvāko hospitāli. Jo ŠAUBA jau ir palikusi

darklight Reģ.: 29.10.2013
0 0 Atbildēt

Njā, bet varbūt ej soli tālāk un paskaties tomēr absolūtajos skaitļos?

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 1 Atbildēt

Tu vai nu melo, vai kļūdies.

parādi, kādus datus izmanto?

iciks Reģ.: 29.05.2013
1 0 Atbildēt

Nav linka pa rokai, bet tiku ņēmis no SPKC lapas, slinkums meklēt.

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

Es neko tādu tur nevaru saskatīt. Parādi aprēķinus.

iciks Reģ.: 29.05.2013
3 0 Atbildēt

Klaja maucība, pazuda mans garais teksts. Īsumā:

www.spkc.gov.lv/lv/jaunums/septembri-885-stacioneto-un-892-miruso-nebija-vakcineti-pret-covid-19

Sarēķini % no nečipotajiem, kas iekļuva slimnīcā/nomira un analogi čipotajiem.

Bija ~2,4% pret 1,6% tīri slimnīcai (% par labu čipotajiem), bet nomirt - ap 33% abiem diviem.

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

Nu nesanāk tā.

eidis Reģ.: 07.11.2001
0 0 Atbildēt

Tavai matemātikai vairāki biasi:

1. Čipotie izgaismojas kā saķērušie stipri akūtākā stāvoklī kā nečipotie. Jo nav nekādas vajadzības testēties pie plānām pazīmēm. Attiecīgi identificētie jau tādi, kas krīt no kājā vs nečipotos, kas tāpat vien atdzīti pārbaudīties.

2. Vakcīna NAV jaunības eliksīrs. Ir ļauži, kas gatavi mirt pie niknāka skatiena. Tiem arī čipotiem c19 nesmagā forma ir letāla.

msh Reģ.: 16.04.2007
1 0 Atbildēt

Nu un kas tad ir? Ja sertifikāts nebūtu idulgence pret lielāko daļu testu, tad viss kas izmainītos būtu lielāka potēto inficēto proporcija statistikā, tas arī viss. Bet tas ir ļoti nevēlami, jo tad dirslaižām un ieinteresētajām personām būtu vēl grūtāk smērēt citiem degunā statistiku, apgalvojot ka tā parādot ka vajag potēties...

iciks Reģ.: 29.05.2013
0 0 Atbildēt

1) ne obligāti. Tāpat testējās jau arī visādas iespējamās kontaktpersonas. Kaut kādai daļai profesiju arī obligāti. Tie visi nav smagi gārdzoši, kas galīgi nejūtas labi.

2) Te nu mūsu domas nedalās, vien nesaprotu, kāpēc tā tiek TĀ pasniegta.

Lai vai kā, tā ir, ka vakarā iedzer bairīti un rodas vēlme iespamot covida tēmā. Te var runāt nepārtraukti un ne par ko nevienoties. Šodien centīšos vairāk kļūdas nepieļaut un runās citās tēmās ;)

GB12 Reģ.: 29.03.2011
1 0 Atbildēt

Jā, tepat blakus ezim laulības problēmas, aizej viņu pakonsultē tajās...

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Un morgā 100% visi ir miruši, kas tur nonāk. Tak loģiski, ja smagā stāvoklī nokļuvuši slimnīcā tad tālākā ārstēšana jau diži neatškiras.

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
1 2 Atbildēt

www.lsm.lv/raksts/zinas/latvija/spkc-ierobezojumu-rezultata-par-23-sarukusi-saslimstiba-ar-covid-19.a429327/

Aizvadītās nedēļas laikā, no 1. līdz 7. novembrim, atklāto Covid-19 gadījumu skaits samazinājies par 23,4%. Nelielo samazinājuma tendenci, visticamāk, var saistīt ar valstī noteiktajiem drošības pasākumiem, kas vērsti uz sabiedrības pulcēšanās mazināšanu, informēja Slimību profilakses un kontroles centrs (SPKC).

Vidēji dienā tika veikts 20 041 Covid-19 tests (iepriekš – 22 217), savukārt  vidēji dienā atklāti 1812 jauni inficēšanās gadījumi (iepriekš 2375).  

No visiem veiktajiem testiem 43% bija saistīti ar izglītības iestāžu skrīningu, bet 57% pārējiem iedzīvotājiem. No pozitīvajiem Covid-19 gadījumiem 4% bija saistīti ar izglītības iestāžu skrīningu, bet 96% pārējā sabiedrības daļā.

Covid-19 infekcijas reproduktivitātes koeficients (R) aizvadītājā nedēļā samazinājies līdz 0,8 (nedēļu iepriekš 0,97), kas parāda nelielu infekcijas slimības izplatības samazinājumu sabiedrībā.  

Samazinājums vērojams visās vecuma grupās. Mazākais saslimstības samazinājums vērojams vecuma grupā 80 gadi un vairāk, tomēr arī šajā vecuma grupā ir novērojama stabilizācija.

Samazinās saslimstība visos Latvijas reģionos, tomēr Latgalē un Vidzemē tā saglabājas augstāka nekā vidēji valstī.

Vērtējot pagājušajā nedēļā atklātos Covid-19 gadījumus un izvērtējot inficēto cilvēku vakcinācijas statusu, 8626 cilvēki nebija vakcinēti pret Covid-19 vai vakcinācijas kursu vēl nebija pabeiguši, kas kopumā ir 68% no visiem aizvadītajā nedēļā saslimušajiem. Savukārt 4059 cilvēki bija vakcinēti, kas ir 32% no visiem aizvadītajā nedēļā saslimušajiem. Salīdzinot infekcijas izplatības intensitāti uz 100 000 iedzīvotāju vakcinēto un nevakcinēto/daļēji vakcinēto cilvēku vidū,

nevakcinētiem un daļēji vakcinētiem cilvēkiem Latvijā Covid-19 infekcija konstatēta 2,2 reizes biežāk nekā pilnībā vakcinētiem.  

SPKC atgādināja, ka, pieaugot  vakcinēto skaitam  un Covid-19 infekcijas izplatībai turpinoties pārsvarā nevakcinēto cilvēku vidū, kopējā saslimstībā pieaugs vakcinēto cilvēku infekcijas gadījumu īpatsvars. Taču vakcinēto cilvēku vidū saslimšana visbiežāk norit vieglākā formā un ar retāku stacionēšanas nepieciešamību. Tāpēc vakcinēto un saslimušo cilvēku īpatsvara rādītājs SPKC mudina vērtēt kontekstā ar vakcinācijas novērsto Covid-19 gadījumu skaitu sabiedrībā kopumā. 

Eiropas Savienības un Eiropas Ekonomikas zonas vidējais rādītājs nedēļas laikā pieaudzis līdz 306,2 (nedēļu iepriekš – 235,5). Bet Covid-19 saslimstības 14 dienu kumulatīvais rādītājs uz 100 tūkstošiem iedzīvotāju Latvijā šobrīd ir 1757,3 (pirms nedēļas – 1640,6), Igaunijā rādītājs pieaudzis un aizvadītās nedēļas laikā sasniedzis 1659,7 (nedēļu iepriekš – 1353,4), Lietuvas rādītājs pieaudzis līdz 1493,3 (pirms nedēļas – 1320,3).

Laikā no 39. līdz 44. nedēļai saslimušie visbiežāk Latvijā ieradušies no Turcijas (95 gadījumi), Krievijas (44), Baltkrievijas (40), Ukrainas(28), Vācijas (28), Itālijas (25), Gruzijas (23), Lielbritānijas (23).

KONTEKSTS:

Covid-19 saslimstībai Latvijā sasniedzot visu laiku augstāko atzīmi, medicīnas nozarē izsludināja ārkārtējo situāciju. Mediķi cēla trauksmi par tūlītēju nepieciešamību pēc stingriem ierobežojumiem valstī. Valdība izsludināja ārkārtējo situāciju, nosakot ierobežojumus ar mērķi palielināt Covid-19 vakcinācijas aptveri. Tomēr redzot, ka vīrusa izplatība aug un Latvija ir pirmajā vietā pasaulē Covid-19 izplatības ziņā, valdība no 21. oktobra līdz 15. novembrim ieviesa tā dēvēto "lokdaunu" un mājsēdi.

650 Reģ.: 25.01.2017
0 0 Atbildēt

Jā..tā kā pašmāju Zinātnē un/vai Ķīmijā šodien būtisku atklājumu nav bijis, jāpievēršas ziņām no t.s. ideoloģiskā pretinieka nometnes..8 ноября 2021,19:30. ...Губернатор Ханты-Мансийского автономного округа (ХМАО) НатальяК призналась,что сделала уже шесть прививок от коронавируса российским препаратом «Сп.V»..Da!

Savukārt, turpat tajā pat (ХМАО) ..родители школьников попросили перевести детей на дистанционное обучение в связи с тем,что в населенном пункте по улицам бродят волки..Jā.

Kā arī,garīgo prakšu entuziastus (8ноя_13:37) ir apmeklējusi satraucoša ziņa no turpat netālu esošā Ē-breju autonomā apgabala .Misēklis esot sagadījies.Misējies,tāteikt..Taisnā Tiesa ir piespriedusi 18g kādam Garīdzniekam un vēl 12g viņa palīgam,tās pašas garīgās iestādes Zvaniķim.Tie esot piedalījušies vairākās epizodēs(53gab) ar, tāteikt,12 līdz 16gv zēniem.Garīdznieks izpraktizējis 51x, bet Zvaniķis (no Pamatdarba brīvajā laikā) palīdzējis vien 5x.Kopsumma gan īsti nesakrīt- acīmredzot atsevišķos gadījumos mācību vielas nostiprināšanai pielietoti tā saucamie Atkārtojumi.Jā.

-ā, jā, uz PL/BY robežas 3k potenciālo viesu esot uzcēluši teltis un pamazām jau kniebjot pušu tikko savilktās svaigās dzeloņdrātis.Kā arī (ziņots 19:56) no Polijas puses esot dzirdami šāvieni.Laikam notiek tā saucamā "pristrelka".Hmm..

Volx Reģ.: 22.11.2018
2 0 Atbildēt

Iauto, kad spamerus banosiet?

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 0 Atbildēt

Ja nu par ticību, mācītājiem un COVID

jauns.lv/raksts/par-veselibu/452433-teologs-indulis-paics-vakcinejos-un-aicinu-to-darit-citus-vakcinacija-dievam-tikams-un-labs-darbs

Nav pieļaujams, ka cilvēks atklāti parazitē uz citu rēķina –, negribēdams panest nekādas grūtības, bet tikai baudīt pārējo sabiedrības locekļu pielikto pūļu augļus. Atsaukties uz to, ka “mēs, veselie, nevienu neapdraudam”, nozīmē nesaprast, par ko vispār stāsts, kad runa ir par infekcijas slimībām.

650 Reģ.: 25.01.2017
2 0 Atbildēt

Pieklājīgi (būtu), ja katras publiskas sarunas sākumā Orātors skaidri pateiktu.Es pats personīgi esmu tāds un/vai šitāds.Nevis tā, ka publiski dirš aiz/rīamies,bet vēlāk izrādās,ka deputātiem un izredzētajiem ir kāds īpašs statuss.

Vai no otras puses- jūs (lohi) te paprotestējiet, bet es ar saviem tuvākajiem tamēr aizp/sīšu uz seišeļļu salām bišku passlimot.Jā.

msh Reģ.: 16.04.2007
1 1 Atbildēt

Pirmīt nokonstatēju ka tomēr tie šucmaņi kas mēdz apbraukāt manu ciemu izmanto tās pašas iebiedēšanas metodes ko pilsētās - pusvienpasmitos piefiksēju diskogaismas mirgošanu logā. Ļoti labi - ja gribēsies pa nakti pavizināties ar ričuku, to tātad var darīt droši, zilu diskotēku varēs savlaicīgi pamanīt, kokiem lapu ta vairs nav...

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
2 2 Atbildēt

skaidrs, ka policisti negrib tādus stulbeņus kas temperatūrās ap nulli lietum līstot grib nakts vidū pabraukāties ar velo negrib satikt.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Kuram līst un kuram nelīst.

Kolēģis stāstīja ka šitie šucmaņi bija robiņi, viņa vārdi bija - "atbraucu mājās no darba [vakarā pahaltūrēja], stumju pagrabā velosipēdu [viņš dzīvo trīsstāvenē], skatos, robiņi ar diskotēku brauc - būtu braucis mājās trīs minūtes vēlāk, būtu dabūjis mukt".

eidis Reģ.: 07.11.2001
2 0 Atbildēt

Tas labi. Tas nozīmē ka tev pie mājas ce'ļs vēl nav izšķīdis un ziemas guļā vēl nav jāiet

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

Volx rakstīja: Bet par tām Pfizer zālēm nesapriecājaties, tas ir kārtējais uzmetiens.

apskatīju viņu (Pfizer) 'papīrus' par tām zālēm. Izskatās pat ļoti cerīgi. Uz jau esošo preparātu pamata sintezēts līdzeklis, kas neļauj vīrusam vairoties. Efektivitāte ir pierādīt, un tā ir pat ļoti laba - tik laba, ka labāka diez ko nemēdz būt. Vienīgais - vēl nav zināma cena.

gunbox Reģ.: 23.12.2016
0 0 Atbildēt

Pasaulē ir tikai vienas zāles - sodu vēnā lai sašķirdrinātu burbuļus un elpot spirtu, lai pārplēstu burbuļus. Atbrīvos no visām plaušu kaitēm.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
1 0 Atbildēt

Par urīnu aizmirsi...

gunbox Reģ.: 23.12.2016
0 0 Atbildēt

Par urīnu vēl nebiju dzirdējis Covid ārstēšanai.

gunbox Reģ.: 23.12.2016
1 4 Atbildēt

iciks rakstīja: Klaja maucība, pazuda mans garais teksts. Īsumā:

www.spkc.gov.lv/lv/jaunums/septembri-885-stacioneto-un-892-miruso-nebija-vakcineti-pret-covid-19

Sarēķini % no nečipotajiem, kas iekļuva slimnīcā/nomira un analogi čipotajiem.

Bija ~2,4% pret 1,6% tīri slimnīcai (% par labu čipotajiem), bet nomirt - ap 33% abiem diviem.

Vecīt, aizmirsti statisktiku kopš tā brīža, kad sertifikāti tika brīvi pērkami. Statistika melo un tai šodien vispār nav nekāda ticāmības momenta. Tā, ka vispār nekāda.

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 0 Atbildēt

Tendence kopumā laba, pēc kādām desmit dienām slimnīcā ārstēsies COVID inficētie no 940, nevis diviem tūkstošiem.

www.lsm.lv/raksts/zinas/latvija/mirusi-vel-46-slimnieki-ar-covid-19-apstiprina-1451-inficesanas-gadijumu.a429395

Latvijā aizvadītās diennakts laikā reģistrēts 1451 jauns inficēšanās gadījums ar Covid-19 un saņemti ziņojumi par 46 mirušiem Covid-19 slimniekiem, liecina Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) informācija.

Pēdējās 24 stundās veikti 16 447 Covid-19 testi un reģistrēti 1451 jauns inficēšanās gadījums. No inficētajiem 941 bija nevakcinēts vai vakcinācijas kursu nepabeidzis, bet 510 bija vakcinēti.

Pozitīvo gadījumu īpatsvars pret testētajiem: 8,8%.

Saņemti ziņojumi par 46 mirušajiem:

viens cilvēks 40-49 gadu vecumā,

četri 50-59 gadu vecumā,

septiņi 60-69 gadu vecumā,

trīspadsmit 70-79 gadu vecumā,

divdesmit 80-89 gadu vecumā,

viens 90-99 gadu vecumā.

No mirušajiem 42 bija nevakcinēti vai vakcinācijas kursu nepabeiguši, bet 4 – vakcinēti.

gunbox Reģ.: 23.12.2016
0 4 Atbildēt

Neaizmirsīsim, ka no tiem 4 mirušajiem vakcinētājiem 50% iespējamība, ka visi bijuši ar pirktiem sertifikātiem.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti