Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

iAuto Reģ.: 17.07.2001

Kāpēc tik traka ņemšanās ap koronavīrusu Covid-19? Cik tas ir bīstams!

 
imzz Reģ.: 27.02.2015
13 6 Atbildēt

Paši Krievijas krievi diez ko neuzticas Sputņikam, iespējams, mazāk kā mūsējie. Pazīstamam krievu jūtūberim nesen jautāja , vai viņš vakcinējies. Viņš atbildēja: nu, papīri man kārtībā.

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
20 19 Atbildēt

Tikko atgriezos no itālijas. Tur arī covid nav.

Kovids ir, bet tur nav stulbo krievu. Tāpēc kovida arī nav.

Visur, kur ieej - nomēra tempratūru, paprasa sertifikātu un viss kārtībā. Arī masku nēsāšana nav problēma.

Bet, kad iekapu lidmašīnā uz Rigu, sēdēja divi krievu zilīši ar lupatām uz sejas. Kad stjuarte aizrādīja, tie uzreiz teica - "You are doctor??".

Tāpēc latvija un riga kā vienmēr - pasaules dirsa.

Šogad biju Lietuvā, Sīrijā, Jordānijā, Polijā, Itālijā, Igaunijā un Spānijā. Un nekur neredzēju tādus latvijas klaunus. Un tapēc, nekur nebija problēmas ar covid. Tagad, Lietuvā uzradās. Laikam tāpēc, ka robežojas ar Latviju.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
22 21 Atbildēt

"Nacionālo naidu, tovarišķ, visvairāk kurina visi šitie ļindermani, stepaņeņko, ušakovi uc līdzlēcēji"

Nē nē... ne jau šitas krievu nīdējs, bet lindermaņi...

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
17 9 Atbildēt

ļindermaņi apmelo.

Piemērs, tev saprotamā valodā:

Lūk bilde:

Es saku - melna bilde.

Ļindermans teiks - tā ir balta bilde. Bet tie, kas saka, ka ir melna - jobanie urodi!

Kurš no mums taisa naidu?

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
2 3 Atbildēt

Tu tak runā tajā pat valodā, kad tev pašam liekas, ka tā bilde ir balta. Un tev vienmēr būs vainīgi "ļindermaņi", nemēģinot saprast, kapēc jums ir dažāds skatījums uz lietām.

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
5 1 Atbildēt

Man nekas neliekas. Es rakstu tikai faktus.

Piemēram, tagad, - es rakstīju "stulbie krievi".

1) es nerakstīju - visi krievi stulbi, jo tad tie būtu meli ( Ļindermaņi visus latviešus sauc par essesovciem un fašistiem)

2) stulbs - nozīmē "negudrs"

Ja cilvēks nemāk analizēt informāciju, bet tic visam tam, ko kads viņam stāsta, viņs nav gudrs, jeb - negudrs, jeb stulbenis.

Kaut kā tā.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
3 2 Atbildēt

Jā, nešaubīgi. Tu jau neko, tu tikai uzskatīji par vajadzību pievienot tieši etnisko pazīmi savam faktam par stulbu cilvēku rīcību. Un meli ir, ka "Ļindermaņi visus latviešus sauc par essesovciem un fašistiem".

Tieši tā tā naida kurināšana notiek. Vispirms pašam pievienot etnisko pazīmi, nolidzot vispārinājumu un pēc tam melot par to, ko dara otra puse.

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
5 3 Atbildēt

Tāpēc, ka lielākā daļa visu to stulbeņu ir krievi vai tie, kuri lasa krievu mēdijus. Tas ir fakts.

Ja cilvēks lasīs tikai LSM.lv, viņš nekad nepaliks par antivakseri. Bet tik līdz viņš atvērs gandrīz jebkuru resursu ar galotni .ru,

tā uzreiz būs raksti "Ot fizer umerļi..." , "Sputņik lučšij..." "Sputņik ņesertificirujet jevrope, po tomu čto on rosijskij io samij liučšij..." cilvēks paliek antivakseris.

msh Reģ.: 16.04.2007
2 0 Atbildēt

"Ja cilvēks lasīs tikai LSM.lv, viņš nekad nepaliks par antivakseri."

Bija jāsaka - "ja stulbs cilvēks". Jo pie tās vienveidīgās vienvirziena ziņu plūsmas un ar pāris cietiem atskaites punktiem pat nezinot neko citu man sāktu rasties jautājumi un es sāktu lasīt starp rindām...

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
2 2 Atbildēt

un man neliksies, ka tā ir balta, jo bilde ir melna. Jo tas, ka tā ir melna, apstiprina fakti, ka melns ir tas, kurš neatstaro gaismu. Melnas krāsas ķermeņi absorbē pilnīgi visas frekvences gaismu. RGB sistēmā melno krāsu pieraksta šādi: #000000. Internetā ir melnas krāsas paraugi. Ja ir šaubas, var izmantot salīdzināšanu ar objektiem, kuriem krāsa ir zināma. Piemēram, ogle ir melna. Var pielikt klāt ogli un salīdzināt.

Ja man kāds teiks, ka krāsa ir balta un es šaubīšos, es varu pats patstāvīgi pārbaudīt. Varu izlasīt zinātniskas publikācijas par melnām krāsām.

Bet stulbais krievs uzreiz piekritīs, ka tā ir balta un pārējiem neuzticēsies.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
2 1 Atbildēt

"lielākā daļa visu to stulbeņu ir krievi"

"stulbais krievs uzreiz piekritīs"

Pierunāji... etnisko naidu kurina ļindermaņi.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
4 6 Atbildēt

www.tvnet.lv/7375203/apcietinats-autovaditajs-kurs-uzspridzinaja-savu-automasinu

Un piemērots 2000 EUR sods par epidemioloģiskās drošības pārkāpšanu. Tas noteikti tiks apmaksāts un būs audzinošs. Cik tālu pašmērķīgā sodīšanā menti taisās iet? Zaudējuši prātu ne sliktāk par pašu spridzinātāju.

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
1 0 Atbildēt

bet par slepkavības mēģinājumu, uzbrukšanu policistam, miesas bojājumu izdarīšanu, laupīšanas mēģinājumu, utt cik gadus piešķīra?

Jā, komunistiskā valstī, komunistiski sodi.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
4 5 Atbildēt

Necik šobrīd - aizturēja un ierosināja lietu - kriminālsodi tik ātri nepiemērojas, pat ja nekavējas. Bet absurds administratīvais sods pats par sevi parāda policijas domāšanas veidu.

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
3 0 Atbildēt

Kas tad vainas? Tādi likumi, tādi sodi. Ko tad vajadzēja, pakratīt pirkstu?

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
5 5 Atbildēt

Tev vispār ir kāda nojausma, kāda ir paredzētā administratīvā soda jēga? Kad to uzzināsi, iespējams sapratīsi šī (un daudzu citu) sodu bezjēdzību. Ir palikusi tikai vēlme sodīt. Vienalga ko, par ko un kā, galvenais sodīt.

fckns Reģ.: 29.11.2020
2 3 Atbildēt

'Tātad tu uzskati, ka spridzinātājam vajadzēja pakratīt ar pirksu, pateikt "Nākamreidz lūdzu neuzspridzinies" un doties tālāk?

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
4 2 Atbildēt

Nē, tu diemžēl nespēj pat lasīt, kur nu vēl saprast uzrakstīto. Vēlreiz - sprizdinātājs ir aizturēts un par spridzināšanu ir ierosināta krimināllieta, kas paredz 2-10 gadus cietumā. Papildus ir ir piemētrots maksimālais administratīvais sods par epidemioloģisko noteikumu pārkāpumu. Cik stulbam ir jābūt, lai uzskatītu, ka tas būs audzinošs cilvēkam, kas ir gatavs ķerties pie spridzināšanas vai apmaksāts, sēžot cietumā? Tas ir bezjēdzīgs. Tikai ķeksīša pēc - SODĪT.

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
2 1 Atbildēt

nu protams, kaut kāda nojausma ir tikai tev.

un vāja nojausma

konkrētajā gadījumā šī ziņa daudziem lauķiem un puspajoļiem liks padomāt, vai pie čoma braukt pēc tam, kad nedrīkst

tam tipam tāpat būs sēdēt, tā ka tie divi taukšķi neko diži viņam nemainīs

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
4 1 Atbildēt

Turpini būt tik dumjš un ticēt, ka tas sods vai ziņa liks kādam padomāt. Tie, kam ir vienalga, kāds sods, brauks tāpat un sodus nemaksās. Tāpat kā dzērājšoferi. Bet tie, kas spēj domāt, brauks ar laicīgi sagatavotu "spravku" vai nebrauks. Un atkal tas sods neko padomāt neliks.

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
2 2 Atbildēt

nu ja, nosaukt otru par dumju ir izcila argumentācija

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
3 1 Atbildēt

Mācos. Pielāgojos.

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
1 2 Atbildēt

neglaimo sev

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
4 1 Atbildēt

Cik stulbam krievam ir jābūt, lai sarkasmu nosauktu par glaimiem?

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
2 2 Atbildēt

atkal jau mēdies. malacītis

GB12 Reģ.: 29.03.2011
4 0 Atbildēt

Ja tas deģenerāts nebūtu uzbrucis, visticamāk viņam tiktu piemērots daudz mazāks sods.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
1 1 Atbildēt

Par uzbrukumu tiks piemērots kriminālsods. Dubultā sodīšana (t.i. papildus administratīvā soda palielināšana par pārkāpumu par kuru ir ierosinata krimināllieta) ir prettiesiska policijas patvaļa. Atkal jau tava mēsla daba lien ārā tādu aizstāvot.

fckns Reģ.: 29.11.2020
1 4 Atbildēt

Tev kā ultraidiotam atkārtošu - par epidemiloģisko noteikumu pārkāpšanu (Kas ir ierakstīts MK noteikumos), tiek piemērots administratīvais sods. Tātad, spridzinātājs pārkāpa tos? Jā. Līdz ar to pienākas sods. Viss, juridiski nav kur piesieties.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
5 3 Atbildēt

Jā, es kā ultraidiots zinu soda jēgu. Juridiski viss ir korekti - ir uzlikts sods, ka ne vien nesasniedz mērķi, bet vēl prasīs administratīvos resursu tā anulēšanai, jo nekad netiks apmaksāts. Tev jau galvenais, ka ir SODS. MAKSIMĀLAIS. Kas notiek tālāk, ir vienalga.

fckns Reģ.: 29.11.2020
1 2 Atbildēt

Sodamērs tiek piemērots audzinošos nolūkos. Ja tam cilvēkam tas neko nedod, un turpina nodarboties ar muļķībām, tad tā ir indivīda problēma nevis policijas problēma.

Ar tālāko lai administratīvais resurs, vai vēl labāk, parādu piedzinēji tiek galā.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
1 2 Atbildēt

Izrādās soda jēgu zini. Vēl nedaudz un aptversi, ka tā ir soda piemērotāja atbildība, lai sods sasniegtu mērķi.

fckns Reģ.: 29.11.2020
1 0 Atbildēt

Nepareizi. Soda piemērotājam nav jāatbild par sodāmā audzināšanu, viņa atbildība ir izvērtēt situāciju un piešķirt atbilstošu sodu. Tas, vai sodītais ir audzināts vai tomēr padebīls un nesaprot, vairs nav viņa problēma.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
1 1 Atbildēt

Tāpat kā tava mēsla daba, nodiršot "varu", kas tevi baro un nodrošina nesliktus ienākumus.

Un nē, tā nav dubultsodīšana - vari uzprasīt savai sievai juristei. Kriminālsods ir par uzbrukumu un miesas bojājumu nodarīšanu, administratīvais - par mājsēdes noteikumu pārkāpšanu. Un kā vienu no soda apmēra kritērijiem "no-līdz" gadījumos izvērtē pārkāpuma izdarītāja attieksmi pret nodarīto. Bet nu, var jau saprast - tā pats požizņi esi žultains kašķa meklētājs, nav brīnums, ka tādus dalbajobus arī aizstāvi.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
1 1 Atbildēt

Nu redz ne mani tā vara baro, ne ienākumus nodrošina. Nevajag visus pēc sevis vērtēt. Bet tev nav miera līst virsū ar savu varnešu līdzskrējēja ideoloģiju.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
2 0 Atbildēt

Tu jau lien man virsū priekšā un pakaļā, es ar tevi vispār te nerunāju.

A par to barošanu - nē, nu, tu jau vari mēģināt iestāstīt sev, ka varai lojālās sievas amats varai piederošā uzņēmumā, kur, pēc tevis paša vārdiem, labā amatā var tikt tikai varai lojāli cilvēki, neskaitās tevis barošana un tu no tā negūsti nekādu labumu.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
1 1 Atbildēt

Ko tad lien komentēt manu viedokli par tev tik mīļo mentu stulbumu? Kā nez tā tava "nerunasana" izpaužas?

GB12 Reģ.: 29.03.2011
2 0 Atbildēt

Tā bija atbilde viencekspertam, nevis tev... neglaimo sev, visa pasaule ap tevi negriežas.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 1 Atbildēt

Es neko tādu nedomaju. Tu tikai izdomā kaut kādus attaisnojumus, kādēļ visu laiku nespēj likties mierā.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
2 0 Atbildēt

Nav jādomā attaisnojumi. Vari paskatīties pats, aiz kura posta sekoja manējais. Un vari paskaitīt, cik postu ir man, cik tev. Īpaši tie, kur tu lien man virsū. Un tad ļurini kaut ko par "nespēšanu likties mierā".

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 1 Atbildēt

Tas ir tieši tavs līmenis - iejaukties citu sarunā, paziņojot, ka tu neesi iejaucies, jo ar vienu no viņiem nemaz nerunā. Turpini vien

GB12 Reģ.: 29.03.2011
2 0 Atbildēt

Kurš nu par līmeņiem runātu - it kā pats nejauktos citu sarunās... Turpini vien.

gunbox Reģ.: 23.12.2016
0 0 Atbildēt

Ha... no kura laika aitu var kaut kā izaudzināt? Kāpēc tev liekas, ka vispār tur kāds cenšas izaudzināt to, kur visas izredzes ir pazaudētas +/- 14tajā viņa dzimšanas dienā? Tas ir sods norakstītam cilvēkam. Pajāt! Nākošajā reizē tāds neandertālietis sabrauks kādu vai nositīs. Vienīgā vieta, krātiņš Mežaparka ZOO blakus mērkaķiem.

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
2 0 Atbildēt

Tikko atgriezos no itālijas. Tur arī covid nav.

Kovids ir, bet tur nav stulbo krievu. Tāpēc kovida arī nav.

Visur, kur ieej - nomēra tempratūru, paprasa sertifikātu un viss kārtībā. Arī masku nēsāšana nav problēma.

Bet, kad iekapu lidmašīnā uz Rigu, sēdēja divi krievu zilīši ar lupatām uz sejas. Kad stjuarte aizrādīja, tie uzreiz teica - "You are doctor??".

Tāpēc latvija un riga kā vienmēr - pasaules dirsa.

Šogad biju Lietuvā, Sīrijā, Jordānijā, Polijā, Itālijā, Igaunijā un Spānijā. Un nekur neredzēju tādus latvijas klaunus. Un tapēc, nekur nebija problēmas ar covid. Tagad, Lietuvā uzradās. Laikam tāpēc, ka robežojas ar Latviju.

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 0 Atbildēt
viencexperc Reģ.: 13.02.2017
2 0 Atbildēt

Kas tas par murgu un portālu debīliem?

Kaut kāds sasmakas, antivakseru, kaimiņa un gobzema elektrolāts.

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
1 0 Atbildēt

kasinsh79 rakstīja: Skats no malas. Dzirdēts, ka 3/4 no smagi slimajiem senioriem vispār ir krieviski runājošie. Vai nebūtu tā kā laiks mest pie malas valodas likuma pantus un risināt griešanos pie viņiem viņiem saprotamā valodā? Jebšu valodas princips tomēr būs svarīgāks par cilvēku dzīvībām?

Otrs, visiem zināma lielā cittautību senioru lielās kaimiņvalsts dievināšana. Viņiem eksistē tikai Sputņik. ES to neatzīst. Kas labāk, atļaut to paralēli ES atbalstītajiem vai tomēr finito la comedia vispār?...

to sauc par dabisko atlasi.

Un katrs nomiris krievu senjors viņa jaunajiem krievu radiniekiem parāda, ka kovids eksistē, ka no tā mirst. Un aicinās cilvēkus arī domāt par savu veselību, ievērot sociālo distancesanos, mazgāt rokas, vakcinēties.

Un sputņiks nav sertificēts nevis tapēc, ka tas ir krievu. Bet gan tāpēc, ka sputņiks vēl joprojām nav publicējis oficiālus datus par blakusparādībām un vakcīnas efektivitāti.

Un ieviest latvijā nepārbaudītu sputņiku, būtu vēl lielāka cūcība, un spriežot pēc citu valstu pieredzes, kas no sputņika atsakās - īpaši nesamazinātu slimnīcās guļošo skaitu.

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
1 0 Atbildēt

Pateikšu vairāk:

Pat ķīnas un indijas vakcīnas ES ir sertificējis. Tās neiepērk, bet ja tu novakcinējies ar Indijas vakcīnu, ES tavs indiešu potes sertifikāts būs derīgs.

Volx Reģ.: 22.11.2018
2 0 Atbildēt

Tieši brīvdienās lasīju kā indieši cepās par WHO, ka neapstiprina viņu pašu izstrādāto vakcīnu. Šobrīd ko viņi ražo zem Covidshield ir patents no Astra Zeneca. Principā viņi ražo, bet naudiņa plūst Astrai.

Tūlīt pameklēšu info

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Vienīgās Eiropas valstīs, kas atzīst Covaxin - Igaunija un Grieķija. Kur Latvija, vai mums maz indiešu studentu?

Krotow Reģ.: 09.09.2008
1 0 Atbildēt

Ziņās pēdējās dienās intervēja krievvalodīgos seniorus Pļavniekos un Bolderājā. Liela daļa teica lai vakcinētāji iet pupās - viņi savu dzīvi jau esot nodzīvojuši. Atcerējos ka krieviem ir termins "отмучился" (tulk. nomocījis savu dzīvi) - pēc tā arī dzīvo. Tiesa diez vai viņi tā domās, kad saslims ar C19 un smaks nost.

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
1 0 Atbildēt

www.delfi.lv/news/national/criminal/par-covid-19-ierobezojumu-parkapumiem-aktivists-jeremejevs-tiek-pie-2000-eiro-soda.d?id=53735319

Un kāds iemesls tiem jeremejeviem būtu tikties, pie tam vēl tā, ka policija zina? Tikai lai presei būtu ko rakstīt, un šamos varētu par nezkādiem mocekļiem iztaisīt.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 1 Atbildēt

》pat izsakot personiska rakstura lāstus

Nez lāsti ir draudi? Ja lāsti ir draudi tad māņticība ir oficiāla un jāsauc policija, ja kaimiņa melnais kaķus pār ielu pārskrien, lai dzen atpakaļ.

msh Reģ.: 16.04.2007
2 0 Atbildēt

Pirmīt sanāca papļāpāt pa telefonu ar manu tēvu; man bija interesanti uzzināt ka LRS kardioloģijas nodaļa ir pārtaisīta par kovida nodaļu - tad jau tiešām nekādu citu slimību bez kovida nav...

GB12 Reģ.: 29.03.2011
5 7 Atbildēt

Kāds būtu tavs ierosinājums - kur likt antivakseru penšus, kuri saklausījās tev līdzīgo antivakseru propagandu un tagad smok nost? Uz ielas atstāt?

fckns Reģ.: 29.11.2020
1 7 Atbildēt

Kovidu izārstēs tieši tāpat kā risina daudzas ticīgo problēmas - ar domām un lūģsanām.

msh Reģ.: 16.04.2007
1 2 Atbildēt

"Man līdzīgo antivakseru propagandu" - kādu propagandu, wtf? Pirmkārt, es neesmu nekāds antivakseris, lūdzu, vaksējies droši, kaut vai matus sev plēs nost! Es arī nēsmu pret potēšanos ["vakseri"!] - lūdzu, ņem un potējies ar ko vien gribi, kaut vai heroīnu, tikai nespied mani darīt to, ko es negribu, ja tev nav izdevies pasniegt adekvātus argumentus lai mani pārliecinātu tāpat. Ja es esmu kaut kāds "anti", tad "antidiskriminators", "antiafērists", "antiizzadzējs" un "antipanikotājs".

Atgriežoties pie mana posta - cik minos tad bradypusis kaut kad sen ir rakstījis ka statistiski no sirds un asinsvadu slimībām mirstība bija pirmajā trijniekā, tikai neatceros kurā vietā, a te kardioloģijas nodaļa pārvērsta par kovida nodaļu - tad jau laikam no sirds un asinsvadu slimībām vairs nemirst...

GB12 Reģ.: 29.03.2011
7 4 Atbildēt

Tikai nevajag. Atsaucies uz vakcīnrealitāti, izplati "nav rezona melot" tipa glupības par visādiem čomu otrās pakāpes radiniekiem, kuru mīļāko vīramātes trešās pakāpes māsīcas mirušas no vakcīnas... Tu esi tipisks antivakseris, kas izplata tipisku antivakseru naratīvu. Un dēļ tādiem kā tu, kas izplata tamlīdzīgas glupības, kuras tad arī tie penši saklausās/salasās un atsakās vakcinēties, tandēmā ar valdības sataisītajiem sūdiem un neizdarību, šobrīd mēs visi esam tur, kur esam.

Atgriežoties pie tava posta - es neapgalvoju, ka no sirds un asinsvadu slimībām nemirst. Bet tu neatbildēji uz jautājumu. Ko ar tiem penšiem, kuri smok nost, darīt? Kur viņus likt?

msh Reģ.: 16.04.2007
2 3 Atbildēt

Un tu esi tipisks dalbajobs, "pozitīvisma" piekritējs - partija, tfu, valdība nosaka toni, un visiem iedzīvotājiem tagad sarunās tas jāietur - savstarpējās sarunās stāstus "tas un tas bija sapotējies, izslimoja kovidu un nekas nebija" vai arī "tas un tas nebija potējies, saķēra kovidu un pizģec bija" jā, lūdzu, bet sarunas "tas un tas sapotējās un tāpēc tam bija tādas un tādas blakusparādības" nekādā gadījumā! Bļed, nopietni?! Un vēlreiz - antivakseris es nevaru nemaz būt - vakseris ir cilvēks kas vaksējas, rauj sev ārā spalvas, un antivakseris ir tas kas ir pret spalvu ārā raušanu Es neesmu arī "antivakseris", attopies taču vienreiz un izrāpies ārā no tā sava grāvja kurā tu esi iekritis, jo no malas izskatās traģikomiski - visi kas akli nepaklausa jebkam kas nāk no televizora tev ir "antivakseri" - iedomājies tikai, vismaz 80% valsts!

Attiecībā par "kur viņus likt" - pirmīt lasot wikipēdijā par britu dzelzceļiem, gadījās lasīt par kaut kādu pasen slēgtu britu dzelzceļa staciju kas pārtaisīta par izstāžu zāli, pa lielam liels, stiklots angārs - pagājušogad šie taisījās to ēku pārvērst par improvizētu slimnīcu kovidniekiem ar tūkstots gultasvietām; tā kā lasīju tikai wikipēdijas rakstu nevis avotu, nezinu vai viņi tā izdarīja - a pie mums dažādās lielās telpās tikai potēt var...

GB12 Reģ.: 29.03.2011
2 2 Atbildēt

Es jau iepriekš esmu nodefinējis, ko saucu par antivakseri - nevis tos, kuri baidās vai nevēlas vakcinēties, bet tos, kuri, kā tu, par vakcīnām izplata visādas muļķības. Un te nav ruas par vienkāršām blakus parādībām, kas var un mēdz būt. Vari patīt pats atpakaļ un palasīt savu sviestu par zobārstes vīriem un ko tur vēl. Turklāt pats ne reizi vien esmu kritizējis valdības izdarības. Līdz ar to tavs apgalvojums par "80% valsts" ir smieklīgs, lai neteiktu vairāk.

Par tiem angāriem - tev tiešām vēl nav pielecis, ka galvenā problēma nav telpu, bet gan personāla trūkumā?

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Kur ir sviests - tas ka tu nespēj izdarīt likumsakarības un izsecināt ka ja sapotējās un tūlīt pēc tam kaut kas notiek, tad tas ir no potes, nevis kaut kādā mistiskā kārtā?

GB12 Reģ.: 29.03.2011
5 2 Atbildēt

Nē, tā nav likumsakarība, bet antivakseru vēlamā uzdošana par esošo. Turklāt tā likumsakarība antivakseru un kovidnoliedzējuprāt nez kāpēc nestrādā attiecībā uz kovid saslimušajiem un mirušajiem.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 1 Atbildēt

Tas tulīt pošmīžiem ir tāds stiepts jēdziens. Arī pēc mēneša tas esot tulīt, lai gan nav bioloģiski tāds process ko var ierosināt vakcīna ar šādu novēlošanos. Mans ģimenes ārsts jau pavasarī iesmēja, kad bija epopeja ar trombiem no vakcīnas, ka pēc datiem pat sanāk pretēji, vakcinēto mirstība no šis "blaknes" ir pat mazāka par "normu".

msh Reģ.: 16.04.2007
1 0 Atbildēt

Lūk tas jau ir līmenis... Turpmāk zināsim - ja tev ar savu behu ietrāpi kādā dziļā bedrē un pēc tam tev sāk grabēt kaut kas piekarē, tas nav dēļ bedres, bet tikai sagadīšanās, un tavs uzskats ka no bedres - tava vēlamā pasniegšana par esošo.

Cik tālu jūs vēl kritīsiet?

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
1 0 Atbildēt

Neesmu pāķis ar behu nebraucu. Arī bez visām bedrēm ceļa malā stav nograbējušie ko tā? Agri vai vēlu nograbēs, bet salīdzinājums nekāds, mašīnas ir jāuztur.

Salīdzini, ar to ka no rīta nepaņēmi lietussargu un sāka līt. Tāda tur cēloņsakarība augstu kāpēj.

Krotow Reģ.: 09.09.2008
0 0 Atbildēt

Tieši tā - lai ārstējas mājās no attāluma.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
4 0 Atbildēt

No medicīnas darbinieces šorīt dzirdēju, ka Pārdaugavas traumu slimnīca pārtop par covid slimnīcu. Atstājot uz visu Rīgu vien Duntes ielas Traumatoloģijas slimnīcu. Viņa izteicās, ka šobrīd kā vēl nekad neiesaka tikt hospitalizētiem vispār… Ar jebko.

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
1 3 Atbildēt

Un tas ir tāpēc, ka?

GB12 Reģ.: 29.03.2011
2 1 Atbildēt

Atļaušos uzdot tev to pašu jautājumu - kāds būtu tavs ierosinājums - kur likt antivakseru sazombētos penšus, kuri tagad smok nost?

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
1 0 Atbildēt

Man nav risinājuma, es galīgi neesmu ar to saistīts. Vnk atstāstu dzirdēto.

eidis Reģ.: 07.11.2001
2 3 Atbildēt

Pag. Tu taču teici, ka nav jāvaxējas, jo c19 tāda viegla gripa vien ir. Un ierobežojumus nevajag.....

Tātad ko tevis polimezētajā komplektā iesākt ar tiem penšiem? Un ko iesākt man, ja kautkur neveiksmīgi nokritīšu?

Šī tomēr ir bezatbildīgu idiotu nācija. Redzams itvisur. Gan pretvaxēšanas kliegšanā, gan patreizējā viensētu pirkšanas bumā (parādu bedre būs nākamais kolapss), gan ātrajos kredītos, gan Govzema un Kaimiņa iebalsošanā....

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Ir gan - bet neaizmirsti ka tu esi daļa no tās idiotu nācijas un tiem idiotiem. Diezgan ironiski ka tu citus sauc par idiotiem un jūsmiņiem, lai arī uz pašu šie apzīmējumi ir attiecināmi tikpat labi kā uz tiem, uz kuriem tu to attiecini, ja ne vairāk.

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Interesants Indijas piemērs.

Kerala, kas nopotē savus iedzīvotājus pandēmija turpinās, bet Utah Pradešā tā jau ir uzveikta. Ievērojiet arī WHO lomu šitajos keisos

www.thedesertreview.com/opinion/columnists/indias-ivermectin-blackout---part-v-the-secret-revealed/article_9a37d9a8-1fb2-11ec-a94b-47343582647b.html

eidis Reģ.: 07.11.2001
0 1 Atbildēt

Gan Indijā, gan Āfrikā uz cipariem nevar skatīties - ja nācijas vidējais vecums ir 25 gadi, veco cilvēku sērgas tur pēc definīcijas nevar būt. Gan jau ka štatiem atšķiras vecumstruktūra vnk. Jeb policistu per capita ir vairāk - Indijā ir diezgan populāri uzmundrinājumus izteikt ar nūjām. Lokāļu bailes no policijas ir pat ļoti ievērojamas.

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

mediabiasfactcheck.com/the-desert-review-bias/

Vilks, tavi linki vienmēr ir drusku melīgi

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 1 Atbildēt

Kas ir melīgs?

Ir 2 Indijas štati/pavalstis kurās ir atšķirīga pieeja pandēmijas apkarošanai. Vienai veicās stipri labāk.

Tā ir parasta faktu konstatācija.

Tavs links gan ir stipri jocīgs, nav nekādu atsauču un tiek runāts nevis par apskatāmo objektu - Indiju, bet gan par to, kas uzrakstījis, apkopojis šīs ziņas, faktus.

Un ievēro, ka Utar Pradešā dzīvo 200m, Varanasi arī tur

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 1 Atbildēt

Tu rekur atsaucies uz vietni, kas aicina sekot finansējumam. Kas finansē pašu MBFC?

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
1 0 Atbildēt

papēti pats, ja interese ir.

bet tas desert kaut kāds tur tenku lapa uz ko tovarišķ volks atsaucas - ir viena nativaksera teijāteris. lokālās ziņas ir lokālas - tāpēc ticamas, ārzemju - pārbāztas ar iverticimīna (vai kā to zāli sauc) vāji slēptām reklāmām.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 1 Atbildēt

Nu jā, tiklīdz tevi aicina papētīt paša piesauktā avota ticamību, tā negribi... "lokālās ziņas ir lokālas - tāpēc ticamas" vispār ir ģeniāla frāze.

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
1 0 Atbildēt

ja tevi interesētu, tad papētītu. bet tevi interesē pakasīties.

Lokālās ziņas vietējiem viegli pārbaudīt - tāpēc tur melot ir nesaprātīgi. No Kalifornijas uz Keralu nez vai kāds skries pētīt, ko šams tur sarakstījis. Pārāk vienkāršs skaidrojums priekš tava superintelektuālā prātiņa?

Volx Reģ.: 22.11.2018
2 0 Atbildēt

Smaidīgais tavs links ir apmēram tas pats, kas Rečeka. Kā Točs atzīmē kkāds vanabī žurnālists pārbauda ārstu prezidenti. Tas apmēram kā B kategorijas autovadītājs mācītu lidmašīnas pilotu

m.facebook.com/story.php?story_fbid=4849210308431119&id=100000265934705

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Un mani tak neinteresē "vietējās ziņas", tur vienkārši ir apkopota mani interesējošā info par Indiju.

Es tak vēl varu sameklēt 10 citus saitus, bet šis ir labs apkopojums ar visām saitēm

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
2 1 Atbildēt

Es jau papētīju un ir skaidri redzams, kas ir finansētājs un tieši tāpat ir zināma šī finasētāja loma šajā spēlē. Tu esi tas, kas baidās no patiesības, tādēļ atsakies pats pārbaudīt savu avotu.

Un nez - kā tu pārbaudi tās "lokālās ziņas", ko izplata mūsu "lokālie" mēdiji? Tur viss ir pareizi?

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
2 3 Atbildēt

Nu klāj vaļā.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
1 1 Atbildēt

Es tev uzdevu jautājumu. Kas finasē tavu piesaukto resursu?

Jautājums TEV! Pirmkārt - lai pārliecinātos, vai esi noskaidrojis, pirms prasi šādu pieeju no citiem. Otrkārt - lai tu publiski to pastāstītu, kopā ar atsauci.

Tava atsauce, tavs pamatojums. Nu vai arī izvairīšanās atbildēt. Arī tas, ka pasaki, ka tevi neinteresē tava piesauktā avota objektivitāte diskusijā par avotu objektivitāti, ir rādītājs.

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
1 6 Atbildēt

Atkal skaldi matus.

Ja ir ziņas, dalies.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
1 1 Atbildēt

Jā - man ir ziņas - tu nezini un negribi zināt, kas ir tava piesauktā "uzticamā" ziņu avota finansētājs. Ar tām arī dalos - lai visi saprot, ka tu nevēlies objektīvi kritiski vērtēt ziņas, kas atbilst tev vēlamajam naratīvam un prasības uzstādi tikai tiem avotiem, kuru sniegtā informācija tev nepatīk.

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
2 3 Atbildēt

Beidz prasti muldēt.

Publicē savus atradumus.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
1 0 Atbildēt

Beidz prasti muldēt. Publicē informāciju, kā esi pārliecinājies par savas atsauces ticamību.

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
1 4 Atbildēt

labi, kretīniskais kašķukule

Pirms saites publicēšanas apskatījos, ka tā mājas lapa par sevi saka, ka finansējas no ziedojumiem un reklāmām. Apskatījos, ka viņiem ir viens cilvēks, saucams vārdā un uzvārdā, kas neslēpjas.

Savukārt volksa saite - slēpjas aiz pseidonīmiem, un publikācijās lauvas tiesa visādu fufeļu un sazvērestību. Ko vēl tu sagribēsi, tukšdirsēj, meli, un gaisa jaucēj? Tev vispār es neprasīju, bet volksam - bet varbūt tu esi arī vokss? 'naratīvs' jums abiem līdzīgi idiotisks.

Vari nepūlēties atbildēt, man ir pie drisas ko tu vēl iedrisīsi.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
1 1 Atbildēt

Nu nu - paturpināsi par tām reklāmām? Nav abstrakti 'reklāmas", bet masīvā apjomā Google AdSense - no kura nekādu naudu nevar saņemt, paužot "nepareizo" viedokli.

Volx neuzstāj uz savas saites autoritāti, bet ir pacenties pārbaudīt ciparus, salīdzinot tos ar citiem avotiem. Tu, savukārt esi nepārbaudītas autoritātes piekritējs.

Vari jau cerēt, ka neatbildēšu, jo nekas glaimojošs par tavu viedokli tas nav. Protams, ka tev ir "pie dirsas" un visādi citādi jāsāk gānīties, kad redzi, ka tava plikā autoritatīvā propaganda neiet cauri.

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Keralā 31.oktobrī 167 nāves, Utar Pradešā - nulle

Tas man prasīja minūti lai pārbaudītu

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Lai saprastu mērogus tad Utar Pradešā dzīvo aptuveni tik pat cik Krievijā, Ukrainā kopā

Ukrainā 320 nāves gad

Krievijā 1124 nāves gad

msh Reģ.: 16.04.2007
0 1 Atbildēt

Nu, dārgie "visus kas kustas vajag nopotēt" stūmējdalbajobi - vai jums ir vēl kāds attaisnojums ar kuru aizstāvēt savu debīlo nostāju?

travelnews.lv/?m_id=18311&i_id=5&pub_id=130797&Brivibu-izgarsojusi-Danija-lauz-skepus-par-ierobezojumu-atgriesanu

Lasīju nesen kādu trāpīgu tekstu - "mēs pakļaujamies cerībā ka tas beigsies, bet tas turpinās tāpēc ka mēs pakļaujamies".

gunbox Reģ.: 23.12.2016
2 2 Atbildēt

Es vēl joprojām cenšos ieraudzīt kaut kādu gaismu no izlītības paliekām, bet Latvijā ar prāta spējām ir gaužām bēdīgi. Un tas ir ļoti skumji. Tik vien kā nevar saprast 1000 un 1 reizi teikto, ka vakcīna nav zāles pret vīrusu. Karoč, izsaku visiem idiotiem līdzjūtību.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 1 Atbildēt

Nu sūds par to - tas ir specifisks medicīnas jautājums kur viens saka vienu un otrs saka otru - bet šeit ir runa par elementāru dabas parādību - valstīs ar lielu nopotēto skaitu nekas nebeidzas lai vai kā politiķi dirstu ka ja visi sapotēšoties, būšot baigi labi - un ir ļoti daudz cilvēku kas nevar izdarīt loģiskus secinājumus no tā; mums te puse tofika ar tādiem, un vēl citus apsaukā...

fckns Reģ.: 29.11.2020
1 5 Atbildēt

Tev, kā īstenam potmīzim, ir noteikti jau skaidrs risinājums un esi izpētījis visus riskus un ieguvumus. Tāpēc lūdzu, vārds jums!

GB12 Reģ.: 29.03.2011
1 0 Atbildēt

Kurš nu par apsaukāšanos būtu runājis...

Bet dāņi jau ierobežojumu atcelšanas pirmsākumos pateica, ka vajadzības gadījumā ir gatavi pie tiem atkal atgriezties. Nekas tur samelots nav.

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
1 3 Atbildēt

Izskaidrojums ir. Tas ir tāds, ka delta variants, par kuru vēl nebija nojausma tad, kad potēšanās sākās, tomēr caursit vakcīnu aizsardzības spējas - bet - slimie slimo skaits tomēr ir mazāks, slimo vieglāk, un smagi slimo ir mazāk, ja salīdzina vakcinētas un nevakcinētas sabiedrības daļas.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
1 0 Atbildēt

Nojausma nebija tikai tiem, kas domāt nespēj. Vīrusa evolūcija ir tendēta uz lielāku lipīgumu un nesimetriskas (aizsargā pret smagu slimības gaitu, bet ne saslimšanu) vakcīnas masveida pielietošana ir labākais, ko vīruss var gribēt, lai palīdzētu tam evolucionēt šajā virzienā.

gunbox Reģ.: 23.12.2016
2 2 Atbildēt

to Bradypus Tev kā vienmēr tipiski - pateikt kaut ko, bet ne visu līdz galam un noklusēt galvenos atdures punktus, lai ir platforma sava marazma dzīšana... kad priekš tevis melnā bilde nebūs arī balta, bet rozā. Tāds jauks gājiens pārsaut visus un galu galā pateikt absolūto neko. Jo vairāk tu šeit izpaudies, jo lielāka ir pārliecība, ka tev ir īpaša pasūtījuma vakcīna bijusi un ar vien stiprāk tā iedarbojas. Visbeidzot esi kļuvis par virusologu un vīrusu evolūcijas ekspertu. ...tev arī izsaku līdzjūtību. Napoleons kārtējais.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 2 Atbildēt

Kādēļ atkal jāmelo? Es neesmu ne virusologs, ne vīrusu evolūcijas eskperts, bet gan analītiķis. Un tā ir kvalifikācija, kas ļauj novērtēt ar kādu iespējamību katrs no tiem, kas sevi sauc par ekspertiem, melo. Un no tā jau tev ir visvairāk bail - spējas atmaskot tavējo melus. Jo to, kurš vienkārši pauž tavējam pretējo viedokli, ir viegli pasludināt par sazvērestības teoriju vai viltus ziņu izplatītāju - un tas strādā ar ticīgajiem, kuru pārliecināšanai pietiek ar pareizās autoritātes iedibināšanu.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Izanalizē šo:

Pieņemsim, ka piedalies spēļu šovā un ir dota iespēja izvēlēties no trim durvīm: aiz vienām durvīm ir automašīna; aiz citām, ēzeļi. Izvēlies durvis, piemēram Nr 1, un spēles vadītājs, kurš zina, kas ir aiz durvīm, atver citas durvis, teiksim, Nr.3, aiz kurām atklājas ēzelis. Pēc tam piedāvā: "Vai vēlaties izvēlēties durvis Nr. 2?"

Vai ir izdevīgi mainīt savu izvēli?

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

Varēji jau izdomāt kaut ko patiešām analizējamu, nevis iekopēt vienu no klasiskajām didaktiskajām problēmām, kura ir zināma no galvas.

en.wikipedia.org/wiki/Monty_Hall_problem

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
1 0 Atbildēt

Nu re te arī beidzas tavas analīzes spējas ar google meklēšanu.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

Jokains esi? Nav iespējams "analizēt" to, kas ir mācību materiāls analīzes pamatos. Vienkārši iedevu tev atsauci uz izvērstu vispārzināmas problēmas aprakstu, kura man noteikti nebija jāmeklē.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Jokaini tas rāda, ka vielu zini, bet secinājumus izdarīt ne, jo joprojām paļaujies vairāk uz intuīciju un pieļāvumiem nevis analīzi.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
1 0 Atbildēt

Kā tieši? Kādu oriģinālo analīzi tu sagaidi no manis par tēmu, kuru esmu apguvis kā mācību vielu, iepazīstoties ar pirms manis veiktām analīzes pieejām? Kāds tur vispār sakars ar intuīciju?

gunbox Reģ.: 23.12.2016
0 3 Atbildēt

O, jā! Mēs visi esam meļi, bet tu vienīgais patiesības nesējs. Skat, man pat nav jābūt analītiķim. Augsti godāti cienījamais... tobiš tā kunga "Napaleona" kungs, kādā tad novirzienā ir jūsu godātā analītiķa ESija kvalificējusies? Cik noprotu, visā? Vai pastāv pasaulē tēma, kura ir iztikusi bez jūsu analitīskā marazma? Redz, ja tu būtu analītiķis, tad nejauktu iekša savu subjektīvo viedokli vai otra galējība - svārstītos starp datiem, jo tie ir mainīgi un vispār neprognozējami dēļ 100 niansēm. Bet nē, viņam ir taisnība visā, ko viņš gvelž. Pasakiet kaut vienā savā postā viņš ir kaut ko pieļāvis, izteicis kā varbūtību? Manuprāt viss ir iecirsts akmenī, ko saka Bradypus. Analītiķis ibio! Tāds cirvis.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 3 Atbildēt

Vislabākais ir par tām drošības jostām...močiem, analītiķis ibio...

Vēl jau izgāšanās ar ātrajiem testiem un kolu, tā arī neko nav sapratis un kategoriski atsakās analizēt kāpēc ir iekritis un atzīt ka nolohojies.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
3 1 Atbildēt

Gānīšanās sākas tad, kad izmisums ņem virsroku. Jāmelo, ka visi meļi... Nekad neesmu teicis, ka VISI. Bet tev par to vajadzēja samelot. Ja divi eksperti izsaka pretēju viedokli, tad vismaz viens no viņiem melo - tik vienkārši. Šādam secinājuma nevajag necik dziļas analītiskas zināšanas. Bet tev pat šis līmenis ir par grūtu.

gunbox Reģ.: 23.12.2016
0 0 Atbildēt

Ha ha!... izmisums? ..eksperti? Par tevi ieņirgt, reizēm var izdoties jautrākā dienas daļa. Lūk, izanalizē šo, ja tev vispār ir da jebkāds līmenis, da jeb kamā.

Divu cilvēku pretējs viedoklis ir analīze? Yahooo!! Baigi cīnījies, ka neesi aita barā, bet nu neizdodas tev tas. Met vien mieru un neblamējies.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

》Tik vien kā nevar saprast 1000 un 1 reizi teikto, ka vakcīna nav zāles pret vīrusu

To tu nekādi nevarēji zināt. Tik vien kā salīdzinot ar gripu izdarīt spekulācijas. Vakcīnas ir pat labākas par zālēm, jo pat nav jāarstē, zāļu industrijai neizdevīgi, organisms pats no tās ražo zāles.

gunbox Reģ.: 23.12.2016
0 0 Atbildēt

Nevajag pārspīlēt. Notikumu gaita runā pati par sevi. Tā pat ir skaidrs, ka visi pārslimos, pat tie, kuri nenojautīs, ka ir bijis. Ja kāds grib riskēt, paspēlēt loterijā un atlikt kedu, brīva izvēle.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

OK, pārslimos. Ko tālāk? Kā zināms, saslimt var atkārtoti. Turklāt man zināmajos divos gadījumos otrā reize bija smagāka par pirmo. Viena no pārslimojušajām (sieviete virs 50) otrajā reizē nonāca slimnīcā. Pirmajā slimības gaita bija viegla.

Tas, ka visi pārslimos, man domāt, neko neatrisinās.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

"OK, pārslimos. Ko tālāk? Kā zināms, saslimt var atkārtoti."

Nu un tagad ielies "saslimt" vietā "sapotēties", kas sanāk? Apmēram tas pats, vienīgi potei vēl iespējamas "ne pa ķeksi" blakusparādības un iespēja ar poti izmukt no saslimšanas tikai tad ja pote ir notrāpīta attiecīgajam celmam. Savam gala slēdzienam arī nomaini to vārdu, un arī būs patiesi.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Jā, tikai ar daudz mazāku iespēju nonākt slimnīcā un atstiept pedāļus, attiecīgi noslogot slimnīcas un to personālu. Pēdējo 2 nedēļu laikā aizgājušie sabiedrībā pazīstamie (Cimdars un Bružēvica) diemžēl domāja līdzīgi kā tu...

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
1 0 Atbildēt

Manas prognozes par to, ka vajag "nepretoties" tomēr ir izrādījušās visprecīzākas. Tajās valstīs kur nepretojās(jā arī Zviedrijā) varēja kādu brīdi uzelpot, bet citur, jo vairāk spirinājās, jo stingrāki noteikumi. Piemēram pošmīžiem un pesimistiem labākais veids kā pierādīt, ka vakcīnas nelīdz būtu nopotēties. Ar nepotēšanos kā redzams neko nepierādīs.

msh Reģ.: 16.04.2007
1 0 Atbildēt

Tu gribēji teikt - līst dirsā. Kā tipisks dibenlaiža tu esi palaidis garām atšķirību starp Zviedriju un Latviju, jo viss kas tev interesē ir līst dirsā. Zviedrijā visu šo pasācienu no sākta gala vada ārsts, nevis politiķi - šī iemesla dēļ Zviedrijas pieeja bija stipri savādāka nekā citur, un tavi vietējie reliģiskie līderi šos par to apņirdza, jo politiķi tak zina labāk par ārstu. Mūsējie tikmēr nodarbojās ar darbības imitāciju, tās aizsegā apgūstot naudu, un te sākas starpība starp tavu sugu, dibenlaižām, un pārējajiem - pārējie redz ka cirks un zagšana, kamēr tavu sugu vada televizors.

Ak jā, vēl par to zviedru "pakļaušanos" kā tu to sauc - cik esmu garāmejot kaut kur lasījis, tur ir nopotēti 66%; tavi reliģiskie līderi ar savām represijām drīz vien pie mums būs panākuši līdzīgu ciparu un pēc tavas loģikas visam vajadzētu būt skaisti, bet nebūs - kas tad būs vainīgs?

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Jāpotē vēl. Slimot ar slimībām pret kuru it potes kā redzam nav veselīgi.

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt
Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Tulīt atskries Bradypus un izanalizēs, ka ārstēties nedrīkst, jo tas radīs vīrusu supermutantu.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
2 1 Atbildēt

Un ko ar šo gvelzienu gribēji pateikt? To, ka tavā ieskatā medikamentu nepareiza pielietošana ir neiespējama sazvērestības teorija un koncepts par recepšu medikamentiem ir izdomāts tikai, lai varētu dabūt otkatus no e-veselības?

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
1 2 Atbildēt

Skaidrs, ārstēties nedrīkst.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
3 1 Atbildēt

Atkal meli. Tieši otrādi - ārstēšanās kompetenta ārsta uzraudzībā ir nepieciešama, nevis pašārstēšanās pēc politiķa-pianista norādījumiem.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Bet vīruss to vien gaida, lai apārstē un vazàjas apkārt.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
1 1 Atbildēt

Nē, vīruss "gaida", lai vazājas apkārt ar viegliem simptomiem, bet netiek ārstēts - t.i. to, ko nodrošina pašreizējās vakcīnas.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 2 Atbildēt

Pašeizējās vakcīnas nodrošina 30-60% mazāku pārnesi. Tu un tavas analīzes.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
1 7 Atbildēt

Jā, cipari provizoriski ir pareizi, tikai laboratorijas, nevis reālās dzīves apstākļos. Neeksistē pētījumi, kas ietvertu sociālo faktoru. Un tev tas ir arguments paziņot, ka tāds neeksistē. Es, iespējams varu kļūdīties tā ietekmes kvantificēšanā, bet netaisos to izsvītrot "no formulas" un izlikties, ka tas neeksistē vispār, tikai tādēļ, ka vērtība precīza nav zināma.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
5 2 Atbildēt

Nē tas kā reiz ir reāli. Kas vai tad vakcinējas tikai laboratorijās? Un nav tādi gadījumi, ka ģimenē tikai daži vakcinēti?

Sociālais faktors ir tas kurā tu apmaldies divās priedēs. Antisociālajiem to ir grūti modelēt.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
2 1 Atbildēt

Nu tev pat nojausmas, kā izrādās, nav par cipariem, uz kuriem atsaucies. Portams, ka tie ir klīnisko pētījumu dati - testa personas paliek ārsta uzraudzībā un ik dienas tiek veikta testēšana - vērtējot gan vīrusa vairošanos organismā gan tā infekciozitāti. Savukārt par tiem, kas pēc vakcinēšanās "dodas dzīvē", jo īpaši ja vēl kapu svētkos, nevis ĢĀ vakcinēti, nav nekādu datu. FB visticamāk ir daudz labāk informāts par viņu gaitām, nekā epidemiologi vai robežsargi.

Un tas, ka propagandisti mēģina apsaukāties, jo neko citu nespēj, nekādi modelēšanai netraucē.

spainis Reģ.: 27.04.2006
0 0 Atbildēt

Kāpēc "dodoties dzīvē" īpaši tiek uzsvēti tie, kas vakcinējas kapusvētkos, nevis pie ĢĀ? Tiem vakcīna savādāk iedarbojas?

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
2 1 Atbildēt

Nē, tie, kas vakcinējas pie ĢĀ ar lielāku iespējamību ir nopietnāki pret savu veselību un epidemioloģisko situāciju un simptomu gadījumā visticamāk konsultēsies ar to pašu ĢĀ, nevis nodarbosies ar tālāku pašārstēšanos. Atsķirība atkal ir sociālajā, nevis medicīniskajā faktorā.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
2 3 Atbildēt

Atkal kaut ko samurgoji izvēloties kārtējos maz ticamos scenārijus kam nav nekāda sakara ar datiem. Atkarībā no vakcīnas veida izplatība ir zemāka, un tas nav laboratorijā ar to arī visi antisociālie faktori ir ņemti vērā.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 1 Atbildēt

Kā tā zemākā izplatība izpaužas? Kurš un kā uzzina, ka tie vakcinētie slimo tiem, kas nav klīniskā pētījuma kontroles grupā?

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt
Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

Varbūt pats izlasi? Tur ir aprakstīts tieši tas, ko mēģinu tev iestāstīt.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Nekā tamlīdzīga, lasi vēlreiz.

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 0 Atbildēt

Par tiem krieviem, nacionālismu un COVID.

Ziņās bija sižets, ka Krievijā armija piedalās COVID palīdzības telšu uzstādīšanā.

Interesenti gan jau Krievijas ziņu kanālos šo ziņu var atrast.

Tad nu, ja šo ziņu bez nekādām piebildēm, tikai kā COVID tēmu parādītu, krievu valoda runājošiem taču vajadzētu sapast, ja Krievijā, ja armija, ja Putins - tad taču

1. COVID ir.

2. Tas ir nopietns.

3. To var uzveikt.

4. Vakcinējies.

5. Sēdi mājās.

6. Ievēro distanci, noteikumus.

7. Neaplaid SAVĒJOS AR TO COVIDu!

Ja šis sanāktu, slimnīcās būtu mazāk slimnieku!

zxclord123 Reģ.: 02.11.2021
0 0 Atbildēt

ty for post

ZZZZ Reģ.: 26.02.2014
0 0 Atbildēt

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
3 0 Atbildēt

Latvija pirmajā vietā. Krištopanam nesen Florida un golfs bija pirmajā. Nez kas tad piedega? Saoda iespēju (atkal) tikt pie siles?

gunbox Reģ.: 23.12.2016
6 0 Atbildēt

Jā, nu Krištopāns gan ir pirmais, ko vispār ņemt vērā. Tāds pats Šķēlists un Šleserists kādi viņi visi tur ir. Sazagtie iekrājumi iet uz beigām, tad jālien atpakaļ pie valsts kases.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
5 0 Atbildēt

Cik atceros, kad Vilis premjerēja, arī tika uzskatīts par neveiksmīgāko premjeru ever. Toreiz arī bija retorika - labāk būtu basīti spēlējis...

darklight Reģ.: 29.10.2013
0 0 Atbildēt

Nesen Krištopāna meita publiski izteicās, ka uz vecumu tēvs ir kļuvis, maigi izsakoties, dīvains un ne visai gudrs.

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Tā viņa neteica

darklight Reģ.: 29.10.2013
0 0 Atbildēt

Es jau vairs neatceros precīzi, bet doma nolasījās tieši tā.

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Vo, vo kā Valis teica :wishful thinking

Gan jau nav daudz bērnu, kas tā publiski izrunāsies un apšaubīs prāta spējas. Viņa atzīmēja, ka viņas ģimenei(vecākiem) jau pirms visām Latvija 1vietā bija antivakseru uzskati, atšķirībā no viņas. No tā var tikai izsecināt, ka tā nav politiskā flirtēšana ar vēlētājiem, bet gan pārliecība. Vilim viss ir OK.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 4 Atbildēt

Apnikuši visi lokdauņi, pošmīži un anālisti. Bradypus kura bija tā valsts uz kuru jāpiš prom, lai no tā visa tiktu vaļā un dzīvotu kā cienītam cilvēkam puenākas?

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
6 0 Atbildēt

Vari mēģināt uz marsu. Tas būs reālāk, nekā kļūt par cienītu cilvēku.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 4 Atbildēt

Marss nav valsts, nejēga.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

Oi, piedod. Sajaucu. Nu tad laid uz Nekurzemi pie Pītera Pena.

Conqueror Reģ.: 15.10.2002
2 2 Atbildēt

Kanibaal, var taču vienkārši šeit neienākt un visu šito sarakstīto caur sevi nelaist, bet vienkārši atpūsties no iAuto

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
2 4 Atbildēt

Tas bija sarkasms, gribēju vien uzzināt kura ir tā sapņu valsts uz kuru jākravā čemodāni un kur viss ir medus maize un cilvēkus nēsā uz rokām.

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Šito jau biju lasījis agrāk, ka vaxētajiem bīstami lidot. Bija pat viena US militārā ārste, kas uzmana pilotus. Šamā teica, ka vakcinētie būtu jāatstādina no lidojumiem, jo pieaug riski.

www.dailymail.co.uk/news/article-10156793/Fully-vaccinated-air-passenger-infected-Covid-dead-flight-Turkey-Germany.html?ito=social-twitter_mailonline

darklight Reģ.: 29.10.2013
0 0 Atbildēt

Jā es arī to lasīju jau sen, kad vakcinēšanās tikko vēl sākās. Nu beidz tak to bullšitu postēt, labāk parunājam par kaut kādiem lūžņiem

iciks Reģ.: 29.05.2013
0 0 Atbildēt

Jā nudien, it kā auto forums, bet īsti aktīva tēma tikai viena

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Bet pag, tas ir ikdienas britu preses apskats.

650 Reģ.: 25.01.2017
2 1 Atbildēt

Jā.No vakardienas pajūgiem līdz 3,5t ziemas riepas ir obligātas.Austrijā.Svētdien Brazīlijas policija bez īpašām laipnībām nošāvusi 25gab bankas aplaupītājus.Tundberga ārprātā,jo ogļu kačegāri viņā neklausās.Psihiski nobriedis 30gv vax-tips ar vwpolo pagājuš 5dien Witzenhausenē mērķtiecīgi iestūrējis pamatskolas bērnu grupā.Viena meitene pagalam uz vietas, vairāki bērni smagi cietuši,ārsti cīnās.Pilsēta vāc ziedojumus.Āmen.

Un 37gv lamborghīna 650zs važonis "pirmdien pusdienlaikā ar ātrumu 144 km/h atļauto 100 km/h vietā uz 429. un 49. bundesštrāsse,piebrauca pie/citas automašīnas pārāk tuvu un dažkārt veica apdzīšanu pa labo pusi...Tas nepalika nepamanīts un nesodīts.Domājams, vīrietis bija piedalījies aizliegtās autosacīkstēs".Jā. ps,- es šovakār drīzumā braukšu pa tukšo ielu,jau gatavoju ausweis..

Oii, gadrīz aizmirsu, šodn uz spaceX aizdambējusēs tOlete, pilotiem tagd būšot jāmazgā skafandri..

650 Reģ.: 25.01.2017
0 0 Atbildēt

Issues with the toilet on board SpaceX's Crew Dragon capsule will leave a group of four astronauts without a bathroom option during their hours-long trip back home from the International Space Station aboard the four-metre-wide capsule this month.

SpaceX first discovered an issue with its spacecraft's toilet last month while inspecting a different Crew Dragon capsule. The company found that a tube used to funnel urine into a storage tank became unglued, and was causing a leaky mess hidden beneath the capsule's floor. It's a saga that, at this point, has affected all three spacecraft the company operates.

NASA did not say how long the four astronauts — NASA's Shane Kimbrough and Megan McArthur, French astronaut Thomas Pesquet of the European Space Agency,

www.ctvnews.ca/sci-tech/leaky-spacex-toilet-problem-will-force-astronauts-to-use-backup-undergarments-1.5647197

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 1 Atbildēt
mefisto Reģ.: 22.05.2017
0 3 Atbildēt

Par Hoover Institution:

During the Trump administration, the Hoover Institution had close relations with the administration. Multiple Hoover Institution affiliates filled top positions in the administration. These included Scott Atlas, a radiologist who pushed for policies contrary to the recommendations of the scientific community in relation to the coronavirus pandemic, and whose actions in this regard were condemned by the faculty senate at Stanford.

mefisto Reģ.: 22.05.2017
0 2 Atbildēt

Writing for Science-Based Medicine, David Gorski, Professor of Surgery at Wayne State University, stated that "One possible interpretation is that Drs. Gupta, Bhattacharya, and Kulldorff are politically very naïve or were "simply being useful idiots" for the American Institute for Economic Research, the organization promoting it, or whether they were actively being "motivated more by ideology than science", but said that the practical effect was that the declaration provided a narrative of scientific division useful for political purposes.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 1 Atbildēt

Viss uz ko esi spējīgs ir ad-hominem copy-paste līmenī, nepapūloties pat pievienot atsauci uz neapšaubāmi nepolitisko un neinteresēto "rečekistu", ko citē?

Ko viņš pateica nepareizi? Kuram punktam vari iebilst pēc būtības? Un, pat ja tev ir taisnība, tas tik un tā ir pierādījums, ka jādomā ar savu galvu - jo ir titulēta eksperta viedoklis kurš ir pretrunā ar citu titulēta eksperta viedokli. Nu vai arī - ja domāt par grūtu, atliek mest monētu vai ticēt rečekistiem un tev. Nevis "zinātnei".

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
2 4 Atbildēt

Tas maharadža pats nodarbojas ar ad hominem. Viņam ir taisnība, fauči un angļu veselības ministrs: muļķi. Tas ir viņa "naratīvs" šajā sarunā.

Otrs, viņš piemin to, ka ir epidemiologs. Bet uzdodas par speciālistu arī ekonomikas jomā. Jo nepārtraukti pretnostata lokdauna ietekmi tieši šajā jomā.

Vispār: politiskais cirks mūsu TV24 stilā, tikai mazāk lamājas.

PN. Noklausījos līdz pusei.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
2 0 Atbildēt

Noskaidro beidzot, kas ir ad hominem.

"Otrs, viņš piemin to, ka ir epidemiologs. Bet uzdodas par speciālistu arī ekonomikas jomā."

Jā, tev bija par grūtu paskatīties, ka viņam ir divi doktora grādi? Gan medicīnā, gan ekonomikā. Un painteresēties, ka viņa darbs tieši ir saistīts ar šo jomu mijiedrabību? Jā - tieši tā IR lielākā problēma - lokdauna "blaknes". Ja tādu nebūtu, varētu jau tupēt mājās bezgalīgi, kā tas šaurās specializācijas ekspertiem un totalitāriem politiķiem patīk.

Ko tu izdarīji? "Noklausījies līdz pusei", pasludināji, ka cilvēks ar doktora grādu nozarē "uzdodas par speciālsitu" un NEKO nespēj pateikt pēc būtības par izteikto viedokli.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
1 1 Atbildēt

Mums jau ar te viens ar grādu uzdodas par speciālistu, bet kā nenāk tā nenāk analīzes ārā tikai paša iedomas.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
2 1 Atbildēt

Tā jau ir - neesmu kompetents vērtēt pianista sniegumu epidemioloģijā.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
1 1 Atbildēt

Pianistam arī nav jābūt epidemiologam. Nav mums tik daudz ārstu, lai varētu atļauties tos sēdināt ministrijās. Ir jau mums viens tāds nekompetents veselības sistēmas ārsts - sistēmārsts tik ar ārstēšamu ar nekāda sakara.

Un kā gan hobiji ir saistīti ar cilvēka pašreizējo darbu? Mēs visi tad joprojām bērnudārznieki, tas kurš nav bijis bērnudārzā vispār ir bez izglītības.

Paturi savus ad hominem pie sevis.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
1 1 Atbildēt

Nu jā - grūti man tavu autoritāšu pasauli saprast. Uz vārda jātic zinātnei, kas nozīmē, ka pianistam ir jātic vairāk nekā medicīnas doktoram.

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
2 1 Atbildēt

Kad es mācījos latīņu valodu, tad ad hominem jēga bija - "pats tu stulbs" argumenti strīdā. Un to maharadža tieši vērš pretī fauči un to angļi.

Jā, nepētīju, kas viņš par tipu. Klausījos, ko viņš saka. Teica, ka esot epidemiologs.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
1 1 Atbildēt

Nē, pamācies vēl savu latīņu valodu, varbūt uzzināsi, ka var būt arī vienkārša lamāšanās (kuru tu piesauc) un pamatota norādīšana uz oponenta muļķibu - ne viens, ne otrs nav ad hominem. Starp citu - arī tiešais tulkojums no latīņu valodas, kuru tu esot mācījies, ir tuvāk patiesībai, nekā tava izpratne.

To, kas viņš par tipu nepētīji, bet jau "zināji", ka ir kaut kāds pašpasludināts eksperts. Jo nevajag jau pārbaudīt neko, ja viedoklis nepareizais. Vai ne?

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
1 3 Atbildēt

Kur es tiecu, ka viņš ir pašpasludināts eksperts? Kur? Kāpēc tu izdomā nezinko?

Tas, ko es redzēju tajā 'sarunā', bija, ka tur ir iestudēts cirks publikai, ar it kā neko nezinošu laju vienā pusē, un mr Maharadžu otrā, un maharadža stāsta, ka viņš zina labāk, tāpēc ka tā vienkārši ir, ka tāpēc, ka tā vienkārši ir, viņam nezināmi onkuļi sabēruši pilnu cepuri naudas, lai šams turpina pētīt kaut ko tur, un ka fauči un anglijas ministrs paši nezina, kāpēc darījuši to, ko darījuši. Ka maharadzāsprāt, visus pensionārus vajag ieslodzīt viesnīcās, pievest pārtiku, tas būšot lētāk. Iespējams, tas būtu lētāk, bet kurš - KURŠ? - 2020. gada sākumā varēja prognozēt, cik ilgi pensionārus būtu jāiesloga viņu poašu dēļ? Vai tāda ieslodzīšana ļoti neatgādina 'sadzīšanu geto'?

Patiesība ir kaut kur pa vidu, kā vienmēr. Tāpat kā jēdzienam ad hominem pa 2000 gadiem var būt dažādas tā lietošanas izpratnes, tāpat ar kovid vīrusu var - droši vien - cīnīties dažādi. Vieni mediķu - politiķu - ekonomistu konsīliji izlēma, ka la'bāk būs tā, kā tagad mēģina (un gan jau tur bariņā arī ir kāds ar diviem doktora grādiem), citi par to burkšķ, un lamājot mēģina sevi izcelt saulītē.

mefisto Reģ.: 22.05.2017
1 0 Atbildēt

Pilnībā piekrītu. Izskatījās pēc apmaksāta raidlaika. Intervētājs tik māj ar galvu un pat nepapūlas uzdot neērtus jautājumus.

Nelielai daļai teiktā varētu piekrist tam speciālistam, bet kopumā tur ir pārāk daudz subjektīvā.

Vēlreiz atkārtošu, mirstība nav vienīgais lielums pēc kā skatīties Covid ietekmi uz iedzīvotāju grupām.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
2 1 Atbildēt

"Kur es tiecu, ka viņš ir pašpasludināts eksperts? Kur? Kāpēc tu izdomā nezinko?"

Šeit: "viņš piemin to, ka ir epidemiologs. Bet uzdodas par speciālistu arī ekonomikas jomā." Ko tavuprāt nozīmē vārds "uzdodas", jo īpaši to pieminot kā argumentu, kādēļ apšaubi viņa viedokli?

"jēdzienam ad hominem pa 2000 gadiem var būt dažādas tā lietošanas izpratnes" - kaut 3000, bet ir tikai viena, kurā to ir jēgpilni attiecināt uz diskusijas raksturojumu. 2000 vajag piesaukt tikai tam, kas nezin to vienīgo.

"KURŠ? - 2020. gada sākumā varēja prognozēt, cik ilgi pensionārus būtu jāiesloga viņu poašu dēļ? Vai tāda ieslodzīšana ļoti neatgādina 'sadzīšanu geto'?"

Visi domājošie, kas saprot, ka nevar apturēt sabiedrību, bet var pasargāt riska grupas. Tavējie vispirms nevajadzīgi nogalināja liekos riska grupās un pēc tam "sadzina geto" nepaklausīgos. Labāk?

650 Reģ.: 25.01.2017
0 0 Atbildēt

02 nov 2021 - 21:00 Cosa Nostra d'Ānnuss predicts: tg24.sky.it/cronaca/2021/11/02/covid-green-pass-proroga-stato-emergenza#00 ...Il governo starebbe pensando di prolungare fino a fine marzo 2022 lo stato d’emergenza e di mantenere obbligatoria sul lavoro la certificazione verde almeno fino a giugno...La proroga del Green pass servirebbe anche per avere il tempo di convincere gli scettici del vaccino e raggiungere l'agognato 90% di popolazione over 12 vaccinata, obiettivo fissato dal commissario per l'emergenza...Secondo la legge, lo stato d’emergenza può durare 12 mesi e può essere prolungato fino a un massimo di altri 12 mesi. Nel gennaio 2022 non sarà perciò possibile procedere con ulteriori rinnovi senza passare dal Parlamento...Prolungare l’obbligo di certificazione verde fino a fine giugno 2022 avrebbe invece l’obiettivo d’incentivare le vaccinazioni per poter raggiungere il prima possibile il 90% dei vaccinati..

).( - vane, cien,LO..

650 Reģ.: 25.01.2017
0 0 Atbildēt

TASS никогда не пздит: 2 ноября 2021, 20:29 ...Руководство соцсети Facebook приняло решение об удалении индивидуальных шаблонов для распознавания лиц более чем миллиарда людей.«Мы прекращаем работу системы распознавания лиц в Facebook. Люди, которые соглашались [на ее использование], больше не будут автоматически определяться на фото и видео. Мы удалим индивидуальные шаблоны для распознавания лиц более чем миллиарда людей»,–приводит ТАСС заявление, опубликованное на сайте компании Meta.Пользователи жаловались, что система позволяет администрации Facebook собирать и хранить их биометрические данные.

650 Reģ.: 25.01.2017
0 0 Atbildēt

Vei,oHoHooou,Jawohhl, mein F....

...Published Nov. 02, 2021 8:12PM ET ...The day parents all over the world have been waiting for—after nearly two years of the pandemic—is finally here...CDC direktors otrdien oficiāli atļāva lietot Pfizer-BioNTech maziem bērniem, atzīmējot ilgstoša regulējuma procesa beigas, lai nodrošinātu drošību...Доктор...санкционировала распространение вакцины...среди детей в возрасте от 5 до 11 лет...Ее подпись официально разрешила педиатрические уколы на государственном уровне, которые могут начаться в считанные дни...

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Un?

Volx Reģ.: 22.11.2018
2 0 Atbildēt

Kas un! Tak tūlīt arī Eiropā atvēzēsies pret bērniem. Domā kāds te kko pētīs un spriedīs?

mnm Reģ.: 25.01.2018
0 0 Atbildēt

Un kāpēc bērnus nedrīkst potēt? Arī tos kuriem ir papildus saslimšanas, piemēram, astma arī nedrīkst potēt?

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Vai tad tu neesi ievērojis, ka lokdauns bērniem līdz 12 g ir visu laiku. Viņi nekur nedrīkst rādīties. Tas protams tiek darīts potes gaidās, vairāk jau nekādu apsvērumu tur nav.

Vai tad ar to nav pietiekami?

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

Nav īsti skaidrs vai drīkst. Iespējams, esi pamanījis, ka bērniem ir šis tas liegts, kas pieaugušajiem ne - piemēram, alkohols un cigaretes. Un tos, kam astma (un virkne mūsdienās tik izplatīto autimūno slimību) drīkst potēt tikai stingrā ārsta uzraudzībā, izvērtējot pareizo brīdi - lai nebūtu saasinājuma un papildus kairinājumu. Pašārstēšanās kapu svētkos vai lielveikalā var beigties letāli ar visai lielu iespējamību.

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
1 0 Atbildēt

lūdzu sīkāk par šo letālo visai lielo iespējamību.

At analīzi, atsaucēm, un tā tālāk.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
2 1 Atbildēt

Aizej paprasi savam pianistam. Vinš noteikti zina, ka tā nav taisnība. Es meloju un ārstus jālikvidē - visiem pašārstēšanos bez receptēm.

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
1 2 Atbildēt

Atkal pa tukšo. Tu esi daiļdirsējs tukšpļūtis.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Pašpašludinātais anālist aizej apskaties kāda ir Pavļuta izglītība. Pec taviem kritērijiem tu esi ar bērnudāznieka izglītību.

650 Reģ.: 25.01.2017
0 1 Atbildēt

Ko,un?? -kamēr šeit speciālisti strīdās/par passaules uzbūvi un/vai anaalizē purGēna kibernētisko sasstāvu,tamēr...

-ainarram bij seven/dēli, rīgā dzēra, rīgā drirsa, ārstējāsi dubbaijā..sisisī,jājajā, jājā,lohhu nava LVijā, visikorī 3x.. Lvijā, Lvijā,jājā.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Šitam loham vairāk nelejiet.

650 Reģ.: 25.01.2017
0 0 Atbildēt

Wauuu... The queen is on the road to recovery....The 95-year-old monarch was photographed driving herself through Windsor Great Park on Monday, sparking hopes that she may be able to put her recent health crisis behind her and return to public duties on Nov. 14 as planned..

ZZZZ Reģ.: 26.02.2014
0 0 Atbildēt

650

Jā.No vakardienas pajūgiem līdz 3,5t ziemas riepas ir obligātas.Austrijā

Nešauj tik tāļi, tepat pie braļukām arī

650 Reģ.: 25.01.2017
1 0 Atbildēt

Es vnk padalījos/priekā.Tas taču būtu patīkami,ja šajā portālā vai šajā asstrālajā tēmā izlasīt to, ko ārsti/lohiem nestāsta citur.Drapinis esot vecs lohs,tapc Danēlpļutisms ir mūsu nākotne. Nejēdz no veselības- ok,15maijā pārsēdināsim no poliklīnikas uz Pili.Jā.

Merķele penzijā, Elisabette jau ar vienu/kāju gandrīz arī.Makarōnam savas problēmas,tas uz rix laikam šogad vairs neatlidos.Žēl,tāds smyks vīrietis..Kurcs nuppat dabuj arkājpadirsu- kuŗš ta tagad būs euroGlābējs? Pareizi- svētvieta tukša nestāv, itāļu Māris tagd reku visus Dragā nepajokam.Ņem, tāteikt, priekšā.Tapc tagd Vāļenku sukāsim lidz jājāņiem.Tāteikt,lai z-svētkos būtu iespēja passukāt 2gab/uzreiz. ;p

GB12 Reģ.: 29.03.2011
3 3 Atbildēt

Pasakiet vēl, ka antivakseri nav... nu, labi, neizteikšos, lai dažu labu jūtas neaizskartu... twitter.com/Zuzzzeee/status/1455831817743908869/photo/1

650 Reģ.: 25.01.2017
1 0 Atbildēt

darklight Reģ.: 29.10.2013
0 0 Atbildēt

Da labi. Tur jau skaidrs, ka cilvēkam psihiatra palīdzība vajadzīga.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 1 Atbildēt

Pateikšu ka tu lieto to vārdu kā kārtīgs komunists tādus vārdus kā "rasists" vai "homofobs" - "nav svarīgi vai vārds tiek lietots patiesi, galvenais lai tas pielīp".

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Tāds tādu aizstāv, tas tā kā būtu saprotams. Tikai jocīgi šo te lasīt, ņemot vērā tavu "komunists" lietošanu...

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 1 Atbildēt

Interesants materiāls par Pfizer teroristiem

www.oann.com/indian-media-criticizes-pfizer-after-ivermectin-success/

fckns Reģ.: 29.11.2020
0 2 Atbildēt

Vari lūdzu parādīt resursu, kurā uzņēmums "Pfizer" tiek klasificēta kā terorisma organizācija?

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Tu tēlo šlangu? Noskatoties šo video tev rodas vēl jautājumi?

lynx85 Reģ.: 21.12.2005
3 0 Atbildēt

Domāšana taču ir tik smags darbs. Labāk lai to manā vietā dara valdība.

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 0 Atbildēt

www.reuters.com/article/factcheck-ivermectin-molnupiravir-idUSL1N2R32JP

www.merck.com/news/merck-statement-on-ivermectin-use-during-the-covid-19-pandemic/ :

No scientific basis for a potential therapeutic effect against COVID-19 from pre-clinical studies;

No meaningful evidence for clinical activity or clinical efficacy in patients with COVID-19 disease, and;

A concerning lack of safety data in the majority of studies.

www.oann.com/indian-media-criticizes-pfizer-after-ivermectin-success/

Piektais komentārs - MERCK, Ivermektīna R A Ž O T Ā J S saka, ka Ivermektīns nav efektīvs pret COVID.

MERCK, the manufacturer of Ivermectin, says ivermectin is not effective at treating Covid.

.

THE MANUFACTURER SAYS IVERMECTIN ISNT A CURE FOR COVID.

lynx85 Reģ.: 21.12.2005
1 0 Atbildēt

Nu un vai merks ir vienīgais iespējamais ivermektīna ražotājs? Patents spēkā, kas liedz citiem ražot? Vai arī šī droga tiek ražota visās malās, pa lētu naudu? Atbildi sev uz šo jautājumu, un tad varbūt taps skaidrība, vai merkam nav rezona melot

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 4 Atbildēt

Tipa, JA TAS Ivermektīns lieliski derētu COVID ārstēšanai, tad to ražojošā firma nemaz, nemaz necenstos to reklamēt.

Vai tomēr nemēģina iestāstīt to, kā nav, lai netiktu uzskatīti par blēžiem?

Hedelix jums palīdzēs, ^$^ *(*&*()& TV reklāma. Tieši jau nesaka, ka pret COVID.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
1 0 Atbildēt

Kur drīkst reklamēt medikamentu, kas nav oficiāli apstiprināts? Kādas sankcijas ir par šādu pārkāpumu? Cik japārdod lētu ģenētiski medikamentu, lai nopirktu 5 sekundes raidlaika?

lynx85 Reģ.: 21.12.2005
2 0 Atbildēt

Nu varbūt vajadzētu tomēr aprast, ka ir medikamenti, kas, pielietoti agrīnā inficēšanās stadijā, tomēr palīdz. Un ir apritē daudz ilgāku laiku, attiecīgi, ir pārbaudīti. Tas pats ivermektīns NAV tikai un vienīgi ekskluzīvas zirgu zāles. Tas ir trollings to tā saukt. Un kāpēc jānosoda pieeja darīt kautko preventīvi pirmajās simptomu parādīšanās dienās? Vai tiešām labāk ir tupa kā klucim gaidīt, kad kājas paliek zilas un asinīs knapi 90% skābekļa, un tad tik ko domāt? Un es te nerunāju nemaz par vakcinēts/nevakcinēts. Visi slimo, un arī smagi. Kāpēc noliegt prevenciju?

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 0 Atbildēt

Prevencija ir - esi nevakcinēts un/vai ar blakussaslimšanām - šajā laikā centies neaplipt ar COVID.

lynx85 Reģ.: 21.12.2005
3 0 Atbildēt

Prevencija pret hospitalizāciju, un nav svarīgi, vai tu esi nevakcinēts, vai jau ar trešo devu. Kāpēc nepamēģināt ko tādu, kas var palīdzēt, tā vietā lai pasīvi, ar dumju nolemtību gaidītu, kad nu iestāsies sūdi? Visādi finansiāli ieinteresētie merki saka, ka nepalīdz, bet reizē arī nepasaka, ka paliek no tā sliktāk

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Uz savu galvu mēģini ko gribi, kaut kaķu urīnu un bebru dziedzeru uzlējumus, bet oficiàli bez datiem ko tādu ieteikt nevar

650 Reģ.: 25.01.2017
1 0 Atbildēt

-šis ir Kas? a)jā; b)nē; c)nekas; d)un/vai; d)nejaušība; e)sagadīšanās; f)dezoinformācija; g)optiklimatizācija; h)krievvalodīgie; i)draugi; j)lohi k)cits

lynx85 Reģ.: 21.12.2005
0 0 Atbildēt

Tev itāļu informācija vienmēr bijusi līmenī - ko tur saka par baumām ka Baidens piedirsa Vatikānu?

650 Reģ.: 25.01.2017
0 0 Atbildēt

Par šo diemžēl nedzirdēju nekā tāda ārpuskārtas interesanta.Izņemot to, ka šis sirsnīgais DabasDraugs tur ieradās 80 gab (drošvien 3cyl 1,2l/82hp/69Nm Euoro7) melnu katafalku sastāvā.Tele ekrānā tas izskatījās gari un draudīgi,apm kā savulaik LTV seriālā Brigāde..Un Popes pils Prefektam šamais esot piestādījies (ņēmis?;)priekšā kā Gillas (savas/sievas) vīrs.Par ā bortiem viņš Popem joprojām nepiekrīt- iespējams,kāreiz tas ir par pamatu kādām aizkadra runām.Kā arī kaut kāds jandāliņš ar Asv puses bīskapiem, kuri arīdzan kaut/kam nepiekrīt un figsazin kuŗš tur kuru tūliņ november vidū ņems/priekšā..Savukārt, pusotru mēn senajam fraņču izmeklēšanas skandālam par 300k bērnu reālo abgrābstīšanu "nepiekrīt" pats Pope.Tas it kā neesot bijis neviens no konkrētiem viņa Darbeniekiem. Sagadīšanās, tāteikt, būs sagadījusies.Es tik nevaru iebraukt, kāda uhja pēc visu (pārējo) reliģiju pārstāvjiem būtu jāpiekrīt akurāt tieši tam ,ko saka viens konkrēts Katolis.Cik un vai Asv ir katoļi un kas tur vēl ir/nav..Jā.

lynx85 Reģ.: 21.12.2005
4 0 Atbildēt

Nekrietnie trampisti un kremļa troļļi bija safotografējuši ka bidens ieradies tumši zilā uzvalkā, tad pusstundu aizkavējies no grafika (G20 lohi tikām lai pagaida) un prom devies jau melnā uzvalkā. Tīrākā sazvērestība, nudien. Termins "holy shit" uz brīdi twiterī bijis ļoti cieņā

650 Reģ.: 25.01.2017
0 1 Atbildēt

Puustundu nokavēt, tas priekš viņa esot maz.Kur tad viņš varēja pārģērbties? Moš pašam Popem no skapja ko izvilka? Varbūt tur kā krievu zonā- izģērba kādu zemākstāvošo.Diez kur viņiem tā Čiekura skulptūra, vai tik nebij turpat kkur pagalmā..

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 0 Atbildēt

Kas notiek Latvijā? TV1

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

Kas notiek Virdžīnijā? Vai tas ietekmēs mūs? Kāpēc TV1 par to klusē?

MJanis Reģ.: 16.07.2004
2 0 Atbildēt

Pa retam te ielienu pasērfot ...... Bet nu gan tā piepļūtīts, ka garus gumijniekus vajag, augšpus celim ......

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti