Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

iAuto Reģ.: 17.07.2001

Kāpēc tik traka ņemšanās ap koronavīrusu Covid-19? Cik tas ir bīstams!

 
msh Reģ.: 16.04.2007
2 0 Atbildēt

GB12 rakstīja: Viņš lasa arī vakcīnrealitāti un gaismas tīmekli, un tos citē. Tev vēl ir jautājumi?

Jā, es tiešām lasu - vidēji reizi gadā, ja kāds ir padalījies ar kādu saiti. Tā kā es neesmu režīmam noderīgs mēsls, man nav iepotēti tāda līmeņa aizspriedumi pret noteiktiem avotiem vai cilvēkiem lai es tos, ja gadījies līdz tiem nonākt nelasītu [vai otrādi], tieši otrādi - ja gadās nokļūt līdz kādai šādai saitei, palasu, jo interesē, ko tad tādu raksta, un kādā veidā tie, kurus propagandisti tik izmisīgi zākā pa visām malām. Neesmu nekad saskatījis neko sliktu vēlmē pastudēt pretējās puses materiālus neatkarīgi no tēmas - tavas klapes uz acīm gan ir kaut kas ļoti slikts.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
2 2 Atbildēt

Pec spkc datiem novembrī no koronas miruši 11.4 vakcinēti iedzīvotāji no 100000

Man nav saprotams kā var nomirt 2/5 no cilvēka.

Kāds var paskaidrot? Raimi, Eidi, varbut "Stulbais"?

eidis Reģ.: 07.11.2001
1 0 Atbildēt

Nē - nav vēlēšanās.

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
1 0 Atbildēt

Vislabākais no visiem kariem

Ir karš, kur galva paliek klāt,

Tad, cilvēk, ja tev nav ko darīt,

Ar to var reizēm padomāt.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Fujaki arī nespēj izskaidrot fenomenu.

darklight Reģ.: 29.10.2013
1 0 Atbildēt

Došu padskazku. Latvijā nav precīzi 100000 vakcinētu iedzīvotāju. Tālāk domā pats

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Darklihht., bet skaitlis 11.4 tak ir uz 100000 iedzīvotājiem. Tu gribi teikt ka 1 no mirušajiem bija par 0.4 tikai vakcinēts. Pēc tevis sacītā tā sanāk.

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt
msh Reģ.: 16.04.2007
2 1 Atbildēt

"On the day we had the vaccine he said he’d have AZ and I’d have Pfizer, so that at least the children will have one of us,"

Lūk šitas ir pizģec - ja cilvēkus grib nopotēt ar potēm kur cilvēki kas kaut mazliet domā, dabū iet potēties ar šādu domu...

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 1 Atbildēt
Volx Reģ.: 22.11.2018
0 2 Atbildēt
650 Reģ.: 25.01.2017
0 0 Atbildēt

Buona Sera, Seri un Serenes.Unt cien.Locchi,prottams arī.Jā.

...14 dic 2021_19:00..Il governo ha prorogato lo stato d'emergenza fino al 31 marzo 2022.. sisi,sa si,jawohl,da.. tg24.sky.it/cronaca/approfondimenti/stato-emergenza-domande-risposte#00

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Eu, tev jautājiens kā lielam itāļu ziņu speciālistam - ko šobrīd dara Mateo Salvini un cik ilgi viņiem ir līdz vēlēšanām?

650 Reģ.: 25.01.2017
0 0 Atbildēt

Es diemž neesmu viņa personībā tā dziļāk iedziļinājies. Tikvien ka gluži lohs viņš nav un nesen bij passtarā tiesa, kur euroglumekļi viņam šuja bumbas par atteikšanos pirms 2g ielait valstī kādu (komerc)bēgļiem pārpildītu jūrass baržu un aicinājumiem taisnīgi euro-sadalīt bēgļu "kvotas".

Kaut kādā puskokakalīcijā viņš it kā tur pašlaik maisās, taču diez vai viņam ir lielākas izredzes kā šobrīd mūsu Aldim vai savulaik TrumpDonAldim.Ja nu vienīgi piepildītos Simpsoni vai katrā PVO dalībvalstī uzrastos pa tādam un viņi visi pavienotos uzdziedāt kādā kopkorī.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Nu un ko tiesa lēma? Un kāds tev ir iemesls uzskatīt ka nākamajās vēlēšanās viņam varētu būt tādas izredzes kā gobzemam? Viņš jau valdībā bija, tik alkatība iegāza, sagribēja kļūt par valdošo partiju un tāpēc izjauca koalīciju, jo bija reāla iespēja izcelt ārkārtas vēlēšanas, bet pārējie tomēr pamanījās noformēt valdību bez Ziemeļu Līgas - ko tagad šis ir izdarījis tādu sliktu vai esošā valdība tādu labu lai viņam būtu švakas izredzes?

650 Reģ.: 25.01.2017
2 0 Atbildēt

Tiesa laikam lēma, ka īsti nav par ko viņam piep/isties.Katrā gad arestēts viņš nav. Vai tad mūsējs Gobuzems vismaz ar vienu kāju nebija valdībā? Ko viņš tur panāca, lai būtu cerība uz viņu cerēt vēlreiz?

Šodien IT notiek ģenerālstreiks.Par ko tika ziņots sen iepriekš un ko oficiāli meedītāji visādi centās noklusēt.Bazars ir par neapmierinātību ar viņējās valdībass finpolitiku.Viņējie cien.Locchi ir atskārtuši viņējo pilskungu šausmīgo attlinātību no realitātes.Uz ko tas pats Salvīni jau ir izteicies, ka esot bezatbildīgi rīkot šādu jezgu valstij tik sensitīvā brīdi.

Un vispār, tur viss ir vēl glumāk un slidenāk nekā šeit.Šodien vēl ir sacelta jezga par jauniem ieceļošanass ierobežojumiem omikrona dēļ. Pie kam, vienlaikus vairākās europpas valstīs.Locchi spriež, ka tas "neesot atbildīgi" pret tūrismu un valsti kā tādu- laikam viņu lohhprātus pagaidām nav apmeklējusi doma, ka (espējams) šāds (nejauši nejaušs) iznīcībass scenārijs kādam ir riktīgi pa prātam. Nav brīnums, ka arī P-ļutam nupat pēkšņi passlīdēja mēle par "varbūtējo" loHautu.Kādreiz,jā,iespējams..Jawohl, mein Fīrētāj.

1984 Reģ.: 30.11.2021
1 0 Atbildēt

Kalnu slēpošanas industrija... Nejauši nejaušais scenārijs - tie slēpotāji tak no kaut kurienes lido, brauc ar busiem, vieglajiem dīzeļauto, pacēlājiem elektrību vajag, visur izmeši, nākotne postā, Grēta dusmīga... Laikam jau nekas šajā pasaulītē tā nejauši nenotiek, man tā domāt.

650 Reģ.: 25.01.2017
1 0 Atbildēt

Pilnīgi reāla doma.Izpostīt vajg itin visu iespējamo.1kārt jau to, kas (pagaidām,vēl) kaut cik kustās.Tā industrija gan IT gan FR ir apm vienāda, laikam kkādi 10 līdz mazpacmit miljardi eur gadā.Desmitiem tūkstošu vietējo ļaužu paaudzēs iekopts iztikas avots un daudzu miljonu dzīvesveids.Veselīgs,piemērots bērniem, ģimenēm, svaigā gaisā.Tā taču nevar turpipināties,vajg steidzīgi Rīkoties!

vilks420 Reģ.: 30.10.2017
0 0 Atbildēt
ZZZZ Reģ.: 26.02.2014
0 0 Atbildēt

Māris Gulbis bet ko tad darīt? Runātāju 3x vairāk kā darītāju

xtv.lv/rigatv24/video/zONvbLkXNPM-egils_zarins_ko_tad_ta_veloinfrastrukturas_nodalu_daris

ZZZZ Reģ.: 26.02.2014
0 0 Atbildēt

Pats labākais Baiba Rozentāle BET vakar Krišjānis aicināja vēl vairāk uz potēšanos, aktīvāk

xtv.lv/rigatv24/video/rP7ejxqeGBR-baiba_rozentale_iespejams_notiek_virusa_pasiznicinasanas_process

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 3 Atbildēt

Tagad TV24. Jaunumi.

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 0 Atbildēt
darklight Reģ.: 29.10.2013
0 0 Atbildēt

Nu? Sapotējies pret to gripu?

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 2 Atbildēt

Jā. Ari interesē. Gripas pote? Būsterīts? Vēlviens būsterīts?

Raimi ko klusē kā mutē pim... ūdeni ieņēmis

wons Reģ.: 26.07.2017
0 0 Atbildēt

Obligāti jāvakcinējas pret gripu, kā arī obligāti vajadzētu vakcinēt pneimokoku vakcīnu!

eidis Reģ.: 07.11.2001
1 2 Atbildēt

Tātad man ir laba ilustrācija kāpēc manuprāt Brady un msh idejas par sazvērestības teorijām ir plānprātīgas.

Tātad vakardienas ziņa: www.reuters.com/business/swedish-bank-seb-hit-with-575-mln-german-tax-demand-2021-12-15/

Šeit var izlasīt, ka "pasaules varenie" ar pāris veiklu puišu palīdzību uzražoja 575mUSD peļņu.

Šī ir tikai viena no daudzajām shēmām.

Shēmai vajag minimālu piepūli

Shēmā iesaistīts neliels cilvēku skaits.

Secīgi:

Ir jābūt pilnīgi galvā jātam lai guldītu naudu, reputāciju, brīvību Brady un msh piesauktajās shēmās, kurās jādarbojas miljardam cilvēku, jāveic miljardiem investīcija un vēl ar kukuļiem jāstumj cauri tirgum, ja pastāv virkne augstākminēto shēmu.

Plānprātība un paranoja ir viss ko var secināt no šo kungu tekstiem

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
1 1 Atbildēt

Tikmēr plānprātiba nav paziņot ka noniruši 11.4 poteti cilveeki no kovid.

spainis Reģ.: 27.04.2006
1 0 Atbildēt

Kur ta` šie tā noniruši?

650 Reģ.: 25.01.2017
1 0 Atbildēt

Nu gan izskatās, ka ir dsā/bālajā, Nosterdeāmuss sassirdzis ar pamatīgu CaurEju...(Viņu) valstī šon badraks un ģen streiks,aber reku pats galvenaiss makkaronu Dragātājs dragā nepajokam...Tg24_16.dec.16:21 -->The Economist Itāliju vainago par Gada valsti...Britu izdevums norāda, ka (mūsu/ittāļu) valsts "ir mainījusies", pateicoties Dragi, "starptautiski kompetentam un cienītam premjerministram".,,"(itāļu/domes) vairākums ir apglabājuši (pārVarējuši) domstarpības dziļu reformu programmas atbalstīšanā", ņemot vērā atveseļošanās līdzekļus un ekonomiku,kas veseļojas labāk nekā Francijā un Vācijā,(Jājā..).. žurnāls tomēr brīdina par pastāvošajām briesmām, ka "šis neparastais pārvaldības (brīnums) var tikt apgriezts(otrādi)",ja Dragi dotos uz ...., dodot vietu "mazāk kompetentam" premjeram... Jā.Turieties jūs ar, Kr-jāni,Ar-mand unt Deni-ēl.. -diez tas slavenaiss jaunāgada vāks šamam "žurnālam" jau ir pieejams?

Aaa,oiii,nu i galīg pessec...16 dic 2021 - 23:32...G7 valstu (veselie) ministri: Omicron apdraud passaules veselību!.... Eiropas Zāļu aģentūra dod zaļo gaismu valstīm izmantot Pfizer pretCovid zāles...EMA paziņo, ka "Eiropas valstis var lietot Pfizer pretCovid tabletes, kas jāizdzer 5 dienu laikā pēc simptomu parādīšanās"...

Tikmēr sākusies vakcinācijas kampaņa bērniem vecumā no 5 līdz 11 gadiem.Šodien Neapolē vakcinēti 605 bērni... ...svētku tirdziņi, koncerti,sabantuji,festivāli un utt ir atcelti..ieskatot pašus Z-svētkus un/vai J-gadu kā tādu... Līdz 31. janvārim būs nepieciešams uztriepes, lai no ārzemēm iebrauktu Itālijā un nevakcinētajiem tiks noteikta karantīna."Nav daudz ko domāt," saka premjerministrs Mario Dragi.Jawohl!!

...Itālijas izpildvara nesaskata nekonsekvenci, jo ir pārliecināta, ka citas dalībvalstis , saskaroties ar Omikrona progresu, sekos Romai , paziņojot par līdzīgiem pasākumiem ceļojumu jomā tuvākajās stundās.........Da!

....veselības sekretāra vietnieks Pjerpaolo Si(sisi)sleri : mums (mums arī) vajadzētu dubultot vai trīskāršot...Par to, vai ir vai nav jāpārskata Zaļās caurlaides ilgums,kas tagad noteikts 9 mēneši, (veselīgais) sekretāra vietnieks uzsvēra, ka "varētu būt nepieciešama Zaļās caurlaides pielāgošana". SiSi,visikorī,atk.3x..!

..ASV prezidents Džo brīdināja, ka jaunā koronavīrusa Omikrona variants ASV "sāks izplatīties daudz ātrāk". Savā vēstījumā Baidens atkārtoti aicināja iedzīvotājus pēc iespējas ātrāk vakcicicinēties vai veikt revakcicinanāciju. "Vienīgā reālā aizsardzība ir ..devas saņemšana," brīdināja Amerikas prezidents. Jess,Sēr!

,,,Amerikas Savienotajās Valstīs 103 jūras kājnieki tika atlaisti par atteikšanos no Covid-19 vakcīnas. Tā paziņojis jūras kājnieku korpuss, savukārt pēc ABC datiem dienestā ir līdz 30 tūkstošiem karavīru, kuri atsakās no vakcinācijas.

...GB: Queen atceļ Ziemassvētku vakariņas Vindzorā, baidoties no Omicron varianta..

...ES: Tagad miera nav pat tetovējumu cienītājiem...aizliegti krāsaini tetovējumi, no 4. janvāra tikai melnbalti.Izveidota Eiropas regula par vielām tintēs. Gandrīz nevienu no parastajām krāsām nevar izmantot...gandrīz visas tintes, kas satur izopropanolu (šķīdinātāju), ES ir nolēmusi aizliegt....Smags trieciens visai nozarei.. Itālijā ir 5 tūkstoši uzņēmumu,13% itāļu ir vismaz viens tetovējums uz ādas. Nomainīt produktus, kas galvenokārt nāk no Amerikas, tik īsā laikā nebūt nav viegli...Strīdi un protesti...vispirms no Vācijas un Austrijas tika iesniegts Briselē...uzsvērts, ka pasākums ir piesardzības nolūkos, jo nav pierādījumu, cik kaitīgas var būt krāsas... Urrā!

1984 Reģ.: 30.11.2021
1 1 Atbildēt

Itālija - zeme, kurā ir visattīstītākais sīkais bizness, te atrodami visvairāk un vissenākie ģimenes uzņēmumi - viens audzē ogas un tecina vino, otrs naglo galdus, trešais cep picas un vāra kafe - tā iet viens pie otra, naudiņa grozās un saimniecība kust. Ar ko ta citu globalizatoriem sākt ja ne ar sīksaimnieku žņaugšanu un sprādzināšanu....? Tikai jautājums - zinot itāļu ģimeniskumu un sabiedriskumu - vai tas saies..?

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 3 Atbildēt

Vaiiiiiii, krāsainas bildes tetovēt problēmas, pasaules gals klāt

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
1 0 Atbildēt

Tā nu sanāca, ka mans boss ir itālis un dzirdu atsauksmes par Itālijas nosacījumiem bemaz vai "no reālās dzīves", un tas nekas, ka viņš dzīvo Tallinā jau padsmit gadu. Arī pats pabiju Itālijā vairākās ražotnēs un jaunā darba devēja centrālajā birojā. Jau oktobrī itāļi bija izcēlušies ar obligāto vakcināciju, citādi netikt iekšā birojā (piemēram), jo pie ieejas jāskenē QR kods. Tas pats par visu ēdināšanu - krogiem, restorāniem u.c. Tikai ar Green pass (QR kodu). Visi satiktie itāļi bija vakcinējušies. Citādi strādāt klātienē nemaz nevarot. Tomēr tā kā par traku un uzkrītošu viss šķita. QR kods - bezmaz vai VISS itāļiem. Kas ir šobrīd? Vismaz par ieceļošanu. Tas, ka arī visi vakcinētie ir uzmesti, jo visiem jātestējas. Respektīvi, nekādu priekšrocību. Kā tūrists var taisīt testu un dabūt QR kodu (testējoties par maksu), tā arī vakcinētajam prasa testu. Visādi citādi itāļi joprojām tiekas, tusē, apskaujas, bučojas un - dzīvo ilgu laiku teju bez ierobežojumiem. Šobrīd laikam atkal visa pasaule lēnām pieveras. B***, nu cik var tā turpināt

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
4 2 Atbildēt

Šis turpinās tikai dēļ tādiem kā raimondsm, eidis un paareejiem galvas slimniekiem, kuri pilnaa nopietniibaa visu to atbalsta. atbalsta tapec ka ir vainu daunji, vai vienkarshi tadelj ka shada haljava viniem nekad nav bijusi.

Volx Reģ.: 22.11.2018
1 0 Atbildēt

Nu, ne gluži. Pats kasiņš jau atzīmē "nekādu privilēģiju" un tur arī slēpjas atbilde, viņš tik līdz tam nav spējīgs aizdomāties.

Atiecīgi viņš ir iemainījis pats savu brīvību pret privilēģijām, bet privilēģijas, kā zināms, ir mainīgs lielums.

msh Reģ.: 16.04.2007
2 1 Atbildēt

Šovakar, tb vakar vakarā nejauši gadījās iekulties pie tēva pirtī. Mana tēva nu jau pajukusī ģimene ir ļoti medicīniska - pats savlaik padsmit gadus bija feldšeris ātrajā palīdzībā, sieva ārste kas nu jau uzdienējusies līdz kovida laikā nevajadzīgās LRS kardioloģijas nodaļai, divi no trīs dēliem ar otro sievu studējuši medicīnu, gan laikam neko nav pabeiguši, viens no diviem strādā LRS par sanitāru vai kaut ko tādu. Mans tēvs nav potējies, kamēr tie trīs ir riktīgi nošpricētāji. Pirtī patrāpījās arī tas mans pusbrālis kurš strādā par sanitāru - sarunas starp 5-8 cilvēkiem diezgan maz skāra kovidu, bet es vienā brīdī piefiksēju no tā sava pusbrāļa tekstu ka tāds cilvēks kā mūsu tēvs, braucot autobusā, apdraud pārējos tajā autobusā esošos...

Par citu tēmu - šodien bik pašķirstīju Kovida, tfu, Kurzemes Vārdu, a tur raksts par to ka Liepājas domē no darbības un algas atstādināta viena saskaņas deputāte jo nav nopotējusies - par to arī viedokļi no citiem domē esošajiem saskaņiešiem - galvenais atbalsta cilvēku izvēli, bet tur vel viena saskaņiete, ĀRSTE, izteikusi viedokli ka tāds nepotēts cilvēks kā atstādinātā var kļūt par bioloģisku ieroci, pārnēsājot bezpazīmju kovidu...

Dzirdot šitādus tekstus no cilvekiem kas studējuši medicīnu, es vienkārši nevar saprast - ko viņi tur ir iemācījušies un vai tādiem nevajadzētu diplomus, ja tādi ir, anulēt? Nepotētais apdraud potētos, un to saka mediķis? WTF?! Žēl ka pirtī nebija laika nodarboties ar tādām lietām, es ļoti gribeju paprasīt savam pusbrālim lai viņš no sava paralēlā universa skatpunkta izklāsta Dānijā šobrīd notiekošo...

eidis Reģ.: 07.11.2001
0 0 Atbildēt

Itāļus grūti atturēt no bučošanās. Tāpēc mehāniska svira Greena pass. Līdzība ir piem kases aparāta fiskalizācija: varētu jau nečakarēt uzņēmējus ar kases aparātu maiņu, bet nu blēdās ar kasi. Tad ko darīt?

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
3 0 Atbildēt

Ko darīt? Likvidēt sistēmu, kas ir vardarbīga un pieļauj blēdīšanos.

fckns Reģ.: 29.11.2020
0 0 Atbildēt

Sāc ar sevi.

spainis Reģ.: 27.04.2006
0 0 Atbildēt

Tev tak ir pārslimošanas sertifikāts, cik esi teicis. Kāds plāns, kad tam beigsies termiņš?

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
3 0 Atbildēt

Man īsti nav opciju, darbs prasa, piemēram, lielo hiperu apmeklējumus. Arī priekšnieks izteikts vakcīnfans Pāris nedēļu pirms termiņa beigām abi ar meitu (slimojām reizē) uzņemsim laikam 1 Moderna vakcīnu. Es jau neitrāls, meita 15g. tāpat, bet sieva man gan izteikta antivaksere, tur nekas nelīdzēs

darklight Reģ.: 29.10.2013
2 1 Atbildēt

Gadās tādas dienas, kad jāstaigā pa entajiem veikaliem vai iestādēm. Kad tev dienas laikā jau piekto reizi prasa uzrādīt kodu, tad gribās to telefonu apsargam rīklē iegrūst, un šī vēlme man kļūst spēcīgāka dienu no dienas. Zinu jau, ka viņi ne pie kā nav vainīgi.

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 2 Atbildēt

Izdrukā kredītkartes izmēra QR kodu un ieliec makā blakus ID kartei.

Un iedzer nervostrong

eidis Reģ.: 07.11.2001
0 0 Atbildēt

Un esi loģisks: sataisi sarakstu, pasūti internetā un aizej pakaļ. Nestaigā pa veikaliem.

Iestādes nu jau arī darbojas uz e-parakstu. Nav jēgas ķerstīt ierēdņus aiz rokas, ja var iesūtīt caur oficiālo e-pastu ar cietu procesēšanas termiņu

1984 Reģ.: 30.11.2021
0 0 Atbildēt

Ir vainīgs. Atbalsta vardarbīgu sistēmu, ar savām darbībām. Agri vai vēlu kāds to manevru ar telefonu un apsarga rīkli veiksmīgi paveiks

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
2 2 Atbildēt

"Zinu jau, ka viņi ne pie kā nav vainīgi."

Kur ir tā robeža, kad paklausīgs izpildītājs tomēr ir līdzvainīgs? Apdsargi bija arī Staļina un Hilera nometnēs. Un atšķirībā no pašiem vadoņiem, tieši izpildītāji veica reālās slepkavības.

Jā, emocionāli pieejot, protams, "tas nav salīdzināms". Bet ja paskatās pēc būtības - princips ir tas pats, atšķiras tikai mērogs. Arī Hitlers nesāka uzreiz ar augstāko līmeni - sakumā tikai zvaigznes piesprauda un ierobežoja pārvietošanās brīvību.

1984 Reģ.: 30.11.2021
3 0 Atbildēt

To robežu neviens nav novilcis un arī nenovilks, arī katram indivīdam savā subjektīvajā skatījumā tā robeža atradīsies kaut kur citur. Manā uztverē - robeža ir pārkāpta tajā mirklī, kad sāc apzināti darīt pāri saviem līdzcilvēkiem. Vadoņi mēslu gadījumā kaut kur notīsies vai mazgāsies balti un pūkaini, bet tieši tas paklausīgais izpildītājs tiks atdots saplosīšanai

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
3 0 Atbildēt

Eidi, man tev ir jautājums. Kā tu pērc bikses vai kurpes?

1984 Reģ.: 30.11.2021
1 0 Atbildēt

Internetā, ntajos piegājienos. Kamēr trāpa

Krotow Reģ.: 09.09.2008
1 0 Atbildēt

Viņš būs lielā cieņā labdarības iestādēs un pie ziedojumu vācējiem.

1984 Reģ.: 30.11.2021
1 0 Atbildēt

Vai arī VIP klients kurjeru kompānijām

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 2 Atbildēt
650 Reģ.: 25.01.2017
2 0 Atbildēt

Jā.Cien. ziema$$porta cienītājus un pārējos cien.Locchus ira apmeklējusisi (kārtējā) uz-mundrinošā ziņa: tg24.sky.it/mondo/2021/12/18/covid-austria-viaggi-quarantena-non-vaccinati .. ziņo (viņējais) Veselais Veselības Ministrs.Volfgangs..Mukšteins, tāteikt... "Tikai tā mēs varam ierobežot Omicron izplatību".No pirmdienas (dec20) mainās ieceļošanas noteikumi valstī. Bez ierobežojumiem tajā varēs iekļūt tikai tie, kuri būs saņēmuši jau trešo vakcīnas devu. Cilvēkiem, kas vakcinēti ar vienu vai divām devām, un tiem, kas ir izārstēti, jābūt negatīvai PCR uztriepei, kas nav vecāka par 72 stundām. Neimunizētiem desmit dienu izolācija, ko var pārtraukt pēc piecām d ar negatīvu PCR. Jaunie pasākumi neattiecas uz bērniem līdz 12 gadu vecumam, grūtniecēm, veselības apsvērumu dēļ nevakcinētām personām un pārrobežu braucējiem......Riekstu,Milzu,Ozolu un/vai Žagaru klans Gavilē.Jā.

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt
eidis Reģ.: 07.11.2001
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja: Eidi, man tev ir jautājums. Kā tu pērc bikses vai kurpes?

A kur sāpe? Varu atstāt tev savu veco apgērbu, ja galīgi nekā nesanāk.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Man nav sāpes. Es prasu kā tu pērc bikses un kurpes? Grūti atbildēt jeb tev kauns teikt?

eidis Reģ.: 07.11.2001
0 0 Atbildēt

1984 rakstīja: Internetā, ntajos piegājienos. Kamēr trāpa

Oi. Šis man negadās jau gadus padsmit. Internetā vienā piegājienā. Ļoti sen jau

1984 Reģ.: 30.11.2021
0 0 Atbildēt

Prieks, ka tā! Ir bijis, kad pat parastā veikalā viena brenda biksēm atšķirīgi izmēri vajadzīgi. Un par kurpēm tieši tas pats. Vismaz man ko nopirkt tīmeklī ir diezgan sarežģīti. Prieks, ka kādam viss sanāk!

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
1 0 Atbildēt

viņš visticamāk nav izvēlīgs. brauc ar škodu un ja biksei stars par īsu - pajāt. kā jau plebam zemas prasības

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt
Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt
650 Reģ.: 25.01.2017
0 0 Atbildēt

Hmm.Interesanti.Vienīgi ka sen bija zināms, ka vakacicikācija tur ir jau mēnesi kā obligāta jebkura darba darbiniekam principā, ta kur nu vēl armijā.Un nav skaidrs, kur un kad tas noticis,kā arī uzticību neraisa ne pats šīs ziņas pirmavots, ne arī tās piestādītājs.Izskatās, ka viņu tā "passaules mainīšana" vislaik notiek vismaz ar pusgada kavējumu.Tajā it lapā vismaz pie nesenajiem notikumiem šādas ziņas nav.Bet šaubu nav, ka bez simpātijām pret vienkāršo tautu, pati šī brīnumvalsts jau labu laiku ir visu euromelu eppicentrs.Ar atrāvienu apsteidzot gan pašu Makarōnu, gan nupat aptaisījušos Švarcenēgera tautiešus.Neparvelti tak ZeEkanomists vakār kāri to Nominēja.Ar visu viņējo to MāriDragātāju priekšass galā.Jā.

Šovakar skatījos TG1 dokumentālās ziņas tikko/no.Milānā uz tirdzn ielas totāls cilvēku štoperis, bezmaz pa 4gab uz 1kv m.Bet 98% maskās.Laukā,uz ielass! Šodien beidzot startējis Frecciarossa kosmiskais brīnumvilciens maršrutā Milano-Parigi, cena no 29eur. ;p Un Milano vokzal reku pilns perons, visi lien,špraucās/grūstās, bet arī gandrīz visi maskās.Hvz,laikam negrib maksāt...

Toties ik pa laikam uzpeld "citass" ziņas.Arī interesantas.Ja kādam tas neliekas kā minimums interesanti, nu tad vai nu galējs Lohs vai vnk Dalbaēbs.Es jau te 3xteicu- viņējā teju visasvalsts pusoficiālā Raitelevīzija par šo 20jājā g kladzināja teju vai visu pus-janvāri.Bet pēc tam pēkšņi nejauši "aizrijās".Jā.

Reku,šon: Mediaset TgCom24 ..Uh-noslēpumi..Bija 2020. gada 25. janvāris, kad TgCom24 direktors Paolo Liguori pirmo reizi paziņoja par vīrusa "izbēgšanu" no... ..Pēc vairāk nekā gada zinātniskā un politiskā pasaule pamostas un pieprasa nopietnu... www.tgcom24.mediaset.it/d/virus-covid-fuggito-laboratorio-i-misteri-di-wuhan ...-> www.tgcom24.mediaset.it/2020/video/paolo-liguori-sindrome-cinese-il-virus-nasce-in-un-laboratorio-militare-di-wuhan_13934963-02k.shtml -ne nu prottams, kas gan ir kkāds tur ziņu (vai auto) prortāla direktors,nu tak skaidrs ka Locchs/gaējais.Cita lieta piem ka reku mums Kārliss Strieps, vo tas gan i malacis.Jā.

Ja jau pat Šnobeļa prēmijass laureāti savā vairumā ir Lohi : vz.ru/society/2021/12/16/1134403.html

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti