Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

iAuto Reģ.: 17.07.2001

Kāpēc tik traka ņemšanās ap koronavīrusu Covid-19? Cik tas ir bīstams!

 
1984 Reģ.: 30.11.2021
3 1 Atbildēt

www.delfi.lv/delfi/sabiedriba/latvija-covid-19-del-izsludinato-arkartejo-situaciju-plano-pagarinat-lidz-28-februarim.d?id=53922903

Sveiciens visiem jaunajā, nepārtrauktajā ārprāta situācijā. Lādesim akumulatorus un rādīsim visiem savas olas!

650 Reģ.: 25.01.2017
0 1 Atbildēt

Nu kas tad tie par jaunumiem.Tā taču prasti ierasta darbakārtība.Kapi/piste, tāteikt.Tepat pirms kādām 3lappusēm gaiši redzīgais kozanoastraDāmnuss sūtīja instrukcijass.Jā.

1984 Reģ.: 30.11.2021
0 0 Atbildēt

Tas, ar to pārtikas produktam līdzīgo uzvārdu?

650 Reģ.: 25.01.2017
0 1 Atbildēt

Jājā, tas arī, plus vēl viņa draugs Māris Dragātājs un pārējie e/Co.

1984 Reģ.: 30.11.2021
0 0 Atbildēt

Latviski laikam bik pareizāk būtu to itāļu puisi dēvēt par Māri Vilcēju.

650 Reģ.: 25.01.2017
0 1 Atbildēt

Tas nav nekakāds te ne puisis, tas ist nambervana eurovalsts nambevanaiss prīma ministers.Nekāds tur ne Papa's pērminders.Vo kā.Jā.

-kad es jautāju, kur ir tas šamo te puisi Varoņa kārtā ienominējušā zeekakanomist-a 22g vāks, neviens neko neatbildēja,tapc ka kuŗš ta te lohs,vata ies ņemt vērā tādu suudu,Nepavelti krieviem bij teiciens "pizĢit kak RigasBalss"(vakakaŗa avīze pa 2kap./gab.) ;p

1984 Reģ.: 30.11.2021
0 0 Atbildēt

Kirovs Lipmans namber van

Kirovs Lipmans super star!

Šaibu, šaibu!

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Velsā netiek galā ar kinoteātri. Galīgi jau no krastiem izgājuši - sākuši rādīt antivaxeru filmas

www.bbc.com/news/uk-wales-59853848

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 1 Atbildēt
kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
5 0 Atbildēt

Tas omikrons būs īsta dabas dāvana cilvēcei. Pat pansionātā visi inficētie večuki vispār bez simptomiem/ar saaukstēšanās pazīmēm. Nekādas runas par slimnīcu pārslodzēm. Fufels tas omikrons

1984 Reģ.: 30.11.2021
2 1 Atbildēt

Nu ja. Pat vārgus večukus neņem. Vožakiem arvien lielāka iztēle jāpieliek un jāstumj cauri arvien absurdākas lietas. Līdz ar to arvien vairāk skeptiķu parādās, arī no iepriekš ticīgo vidus

GB12 Reģ.: 29.03.2011
2 0 Atbildēt

Un pasaki vēl, ka vakcīnas nestrādā.

1984 Reģ.: 30.11.2021
2 0 Atbildēt

Strādā, stādā. Tad panāk, noķer un atkal strādā. Vakcinācijas rītausmā bija cita dziesma - vakcinētie neinficēsies! Patriez, cipari rāda, ar o-mikronu inficējas pamatā vakcinētie.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
3 2 Atbildēt

Nebija "vakcinētie neinficēsies". Bija "inficēsies, bet neslimos smagi un nemirs". Nu jā, mēdz arī slimot smagi un mirt, to nevar noliegt. Delta tomēr šajā pasākumā ieviesa nevēlamas korekcijas. Bet šajā gadījumā, ja salīdzinām, kā pansionātos pa skuju taku gāja iemītnieki Petravičas laikā, kad vakcīnu vēl nebija, tad te ir acīmredzams rezultāts, ko noliegt būtu visai dumji.

"Ar omikronu inficējas pamatā vakcinētie" arī nav korekts apgalvojums. Tas ir tas pats, kas pateikt, ka ziemā avārijas pamatā izraisa mašīnas ar ziemas riepām, tāpēc no tām nav nekādas jēgas.

1984 Reģ.: 30.11.2021
0 1 Atbildēt

Manā saulainajā bērnībā, tīņa gados un agrā jaunībā ziemas riepu vispār nebija. Braukt pats mācījos un braukšanas eksāmenu liku bezziemas riepu laikmetā. Nav runa par to, ka jālikvidē ziemas riepas. Runa par to, ka ja no ziemas riepām tomēr kāda jēga ir, tad no piespiedu vakcinācijas praktiski nekāda.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
3 1 Atbildēt

1628 jauni inficēšanās gadījumi, no tiem 617 nevakcinēti vai vakcinācijas kursu nepabeiguši, 1011 vakcinēti bravoooo Tātad, zaļais koridors - bīstamais.

eidis Reģ.: 07.11.2001
2 5 Atbildēt

Klau jau gadu tev atbild, ka inficēšanās gadījumi nekādi NEIR slimnīcas klienti. Inficēšanās gadījumi ir vieglāk pieejamais ātrais rādītājs un jābūt alternatīvi apdāvinātam, lai to kautkā interpretētu ar vakcinēto / nevakcinēto skaitu.

Kur tā attiecība ir tieši korelējoša ar aktīvo (kontaktu ziņā) iedzīvotāju skaitu (laikam 85% bija vakcinēti). Savukārt tavu un tavu vecāku uzņemšanu slimnīcā (tfu tfu tfu) tieši apdraud hospializētie (un tie ir pamatā nevakcinēti, sociāli neaktīvi cilvēki). Bet hospitalizēto statistikai ir viena slikta īpašība - tā ļoti kavē. Līdz pat 14 dienām. Un ja lieto šo datu izmaiņas, tad rīkoties ir jau par vēlu. Vilni varēs apstādināt tikai pēc mēneša un priekšā būs liels pīķis. Tāpēc lieto vispārizplatību aptuveni aprakstošo, bet ļoti ātro "inficēto skaitu". Vakcīna tikai daļēji pasargā no inficēšanās (no datiem augstāk sanāk, ka vakcinētie inficējas 4x !!!!! retāk kā nevkcinētie). Ievērojami labāki rādītāji vakcīnai ir smagi slimo un nāvju skaitā. Un jā - vakcīna NAV zāles nemirstībai. Arī vakcinēti cilvēki mirst. Arī c19 gadījumos. Ja ir smagā veselības stāvoklī, kur pat iesnas var būt nāvīgas.

Bet šis jau skaidrots kādas 20x. Laikam jau nav jēgas, ja? Tev NEGRIBAS šo saprast....

1984 Reģ.: 30.11.2021
1 0 Atbildēt

Cilvēce ir sadalījusies divās daļās - vienīgās pareizās vakcinācijas ticības fundamentālistos un neticīgajos ķeceros, saracēņos. Tie pirmie patreiz ar uguni un zobenu ir uzsākuši Svēto Krusta Karu pret neticīgajiem. Nekā jauna, viss ir labi aizmirsts vecais

eidis Reģ.: 07.11.2001
1 0 Atbildēt

Ko tu murgo? Kasiņš to veco vinilu drillē jau gadu. Ne reizi neko nav apcerējis, nav to vinilu ne paplašinājis, ne izsmalcinājis celiņu skaitu. Un tavā tekstā tak arī konstruktīva satura nav vispār. Tikai kautkādas Finka vārsmu atreferējums.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
3 2 Atbildēt

Nē, ir vēl tādi, kas uz to lietu spēj objektīvi paskatīties... ņemot vērā zināmos faktus. Šajā gadījumā, ka vakcīnas strādā, bet tas nenozīmē, ka 100% nostrādā un ka valdības visu dara pareizi... Tādu "balts" un "melns" domātāju nav pārāk daudz. Nu labi, iauto "melns" domātāju pēdējā laikā ir kaut kā uzkrītoši daudz saradies, kas liek domāt, vai tikai šamie neslēpjas zem vienas personas vai arī nav te iesūtīti.

lynx85 Reģ.: 21.12.2005
7 2 Atbildēt

Te ir viens interesants moments. Valdība dirš par deviņiem mēmiem, visu sajāj tūplī, naudu nozog vairāk kā jebkad, bet viņus kritizēt nevar, jo vai nu vietā nav ko likt, vai "uzticies zinātnei". Bet tad kad vajag apdirst Jūrmalas luksoforu projektētājus, tad visi rindā pirmie uz riešanu. Man vienam liekas ka gan kovidafēra, gan Jūrmalas luksofori/krustojumi tiek vienlīdz profesionāli nomenedžēta? Tas ir, vienlīdz debīli? Kāpēc pie luksoforiem mēs nepasakam, Māri, atpisies, un uzticies zinātnei?

650 Reģ.: 25.01.2017
0 1 Atbildēt

Katram, kuŗš kko drirš, vajadzētu drusku pafiltrēt/ko.Kopš šeit saceltās jezgas nu jau kādu nedēlu tie juurmalas DubultDalbaēbu luksofori strādā NORMĀLĀ un cilvēciski saprotamā režīmā! Pat pats iAuto vēl nav paspējis to konstatēt, bet tā nu tas ir. Un tā NAV PIRMĀ reize, kad te kaut kas ir ticis "zākāts" un situācija kā ar burvja jājienu pēc dažām dienām nemanāmi izmainījusies.

lynx85 Reģ.: 21.12.2005
5 1 Atbildēt

Nu gan jau pats saprati, ko es gribēju teikt - tajā jautājumā tomēr mums te ir samērā liela vienprātība. Kurpretī pie kofidafēras ir ļoti izteiktas frontes - vai tiešām tā sile ir tik gara, ka katram otrajam kas atlec?

GB12 Reģ.: 29.03.2011
1 1 Atbildēt

Kurš apgalvo, ka valdība visu dara pareizi un viņus nedrīkst kritizēt?

lynx85 Reģ.: 21.12.2005
4 0 Atbildēt

Tie paši, kas jebkuru kritizētāju uzreiz nodirš par antivakseri/kremļa trolli un tamlīdzīgos salikumos. Bez iedziļināšanās teiktajā. Un kronis visam pa virsu tad vēl pajautāt - a ko tad vajadzēja darīt lai nebūtu pilnas slimnīcas. Un pēc tam izlikties neredzam sniegtās atbildes. Un pāršķirt pāris lapas, un turpināt malt to pašu. Vai tad tā nav? Bet tas, ka tie pie siles nehuja nedara, tas ir ok, jo krīzes laikā valdību nemaina utt, būšot vēl sliktāk un vietā likt nav ko...

GB12 Reģ.: 29.03.2011
1 0 Atbildēt

Nu, šeit ir arī tādi, kuri jebkuru, kurš nenodirš katru soli, sauc par valdības/režīma pakalpiņu un kā tik vēl ne. Tos dažus "balts/melns" indivīdus vispār nav jēgas ņemt pierē, tie pārsvarā ir vientulības, kompleksu un dažādu intīmu problēmu mākti cilvēciņi, kuri šādi cenšas pašrealizēties. Es par normāliem cilvēkiem šoreiz, kuri ir kaut cik spējīgi uz konstruktīvu diskusiju.

Par kroni runājot - nu, nav tā, ka es izliktos neredzam (ja nu vienīgi to ir ierakstījis kāds no indivīdiem, kura šņagu es nelasu vispār, tātad attiecīgi nevaru arī redzēt), bet es kaut kā neesmu pamanījis, ka kāds šeit būtu nācis ar kaut cik konstruktīvu priekšlikumu, ko darīt, lai tās slimnīcas nebūtu pilnas. Ir tikai "dot vairāk naudas veselības aprūpei". Taisnība, to vajag, bet tas neatrisinās problēmu īstermiņā - ne aprīkojuma, ne personāla. "Laist visu vaļā un pofig" arī nav risinājums, to jau nu tā kā vajadzētu saprast. Ko vēl no ieteikumiem esmu palaidis garām?

lynx85 Reģ.: 21.12.2005
1 0 Atbildēt

"Kur tā attiecība ir tieši korelējoša ar aktīvo (kontaktu ziņā) iedzīvotāju skaitu (laikam 85% bija vakcinēti)"

Tad kad breidijs kādas daždesmit lappuses atpakaļ teica, ka slimības pārnesē ir jāņem vērā sociālais faktors, jeb ka potētie aktīvāk vazājas apkārt, ko pārējie viņam teica?

eidis Reģ.: 07.11.2001
1 3 Atbildēt

Sajauci reazoningu. Es teicu, ka tie, kas aktīvi vazājas apkārt, jaudīgi aizskrēja savaxēties. Brady teica otrādi: vax rezultējas sociālā aktivitātē.

Brady jau pareizi saka, ka jāvaxē tie vecie, sociāli neaktīvie. Tikai šajā valstī to gandrīz nav iespējams izdarīt. Un šeit Brady smagi feilo - viņš ne reizi nav izdomājis kā tos vecos savaxēt.

Es gan zinu kā, bet tas nebūtu populāri Veselības nodoklis nevaxētajiem būtu godīgi (jo potenciāls noslogot ves sist ir lielāks) un milzu efektīvs pensoriem. Un tad personāžs Šīrs varētu gavilēt, ka nav vaxēts un nāves samazinās. Bet man par tobūtu poh

1984 Reģ.: 30.11.2021
3 0 Atbildēt

Tad visām citām riska grupām arī veselības nodokli - resnajiem, pīpētājiem, iemetējiem, nesportiskajiem, tizlajiem, PRO sportistiem, ekstrēmo sporta veidu cienītājiem - visas tās ir riska grupas, kuras potenciāli var noslogot slimnīcas. Jā, un 70+ pīplam absolūti obligāti to nodokli!

eidis Reģ.: 07.11.2001
1 0 Atbildēt

Ok. Tad izstāsti kas būtu tie apstākļi, lai pīpētāji 1500 skaitā pirmdien 10/01 ierastos reizē reanimācijā.

Tie piesauktie ir normāla slimnīcas noslodze, c19 ir nenormāla. Ir gadi, kad to pašu izpilda gripa, bet tas ir max 1 mēn. Ir skaļi, pieaug riski nediagnosticētiem vēžiem, nenovērstiem insultiem, bet tas beidzas.

Pīpls 70+ ir ar soc nodokli savā mūžā apmaksājis slimnīcas NORMĀLU darbību. Savukārt nevaxēšanās ir provokācija nenormālai darbībai

1984 Reģ.: 30.11.2021
2 0 Atbildēt

Reanimācijā ar C19 ir zem 100 cilvēku. Un nekāda sakara tiem reanimācijā esošajiem nav ar vakcinācijas statusu. Jā, C19 ir riebīga slimība, tik nevajag to izmantot kā politisku instrumentu sabiedrības pakļaušanai. Par to jau lielākā sāpe!

eidis Reģ.: 07.11.2001
1 0 Atbildēt

Vakar bija 76 reanimācijā. Minēšu, ka pīpētājs bez c19 2 ned laikā reanimācijā nav nonācis neviens.

Un ir sakars ar vakcinācijas statusu. Ir. Tur pamatā tomēr ir 65+ un nevakcinēti

1984 Reģ.: 30.11.2021
2 0 Atbildēt

65+ jau pati par sevi ir riska grupa, tiem ļaužiem tādos gados jau ir dažnedažādas hroniskas kaites. Pārējie - reanimācijā ir gan vakcinēti, gan nevakcinēti.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

"Minēšu, ka pīpētājs bez c19 2 ned laikā reanimācijā nav nonācis neviens."

Jā, protams ka nav - jo tiem parasti ir risinājums ko sauc par "paliatīvā aprūpe" vai "staru terapija". Jeb ko tad tu sagaidīji? Tieši uz to jau arī iziet veselības aprūpes sistēmas vadītāji, sirds un asinsvadu nodaļas pārtaisot par kovida nodaļām - ja tur bariņš sirds slimnieku vairāk atmetīs pedāļus, tas notiks mājās, diezgan viegi, smuki un ikdienišķi, tāpēc neievērojami, tas pats par vēžniekiem - tāpēc kovidniekiem jādod priekšroka, jo ja kāds mājās nosmaks, par to būs pilnas avīzes.

lynx85 Reģ.: 21.12.2005
2 0 Atbildēt

Breidijs teica ka turbovakseri aktīvāk vazājas, jo jūtas pasargāti. Tas, ka viņi jaudīgi aizskrēja vaksēties, lai varētu turpināt aktīvi vazāties (jo jūtas pasargāti), nav nekāds sajaukts reazonings. Tas ir fakts, par kuru breidiju aktīvi izsmēja un apdirsa. Un pēc pusgada paši saka to pašu.

eidis Reģ.: 07.11.2001
0 0 Atbildēt

Pirmkārt turbovaxeri NEIR sociāli aktīva publika. Sociāli aktīva piblika ir VISI cilvēki līdz kādiem 50 g.v

Tā publika vienmēr aktīvi vazājās. Un aktīvi vaxējās.

lynx85 Reģ.: 21.12.2005
1 0 Atbildēt

Mans novērojums gan ir tāds, ka pirmie skrēja turbovakseri, tad tie, kam bizness vai atpūta liek ceļot, tad bars ar saukli "es uzticos zinātnei un domāju par sabiedrību" un tad nāca visi obligātie - vispirms dienesti (medicīna, armija, poliči utt). Ne gluži hronoloģiskā secībā, bet galvenie iemesli bija šādi. Un tā kā ar to bija gauži maz (stipri zem 50%) tad piespieda vakcinēties tos kas strādā. Tieši tā - piespieda. Jo pirms tam taču viņi, nez kāpēc, nebija raduši iespēju to izdarīt...

1984 Reģ.: 30.11.2021
3 0 Atbildēt

No mana paziņu loka pirmrindnieki bija ļauži, kuri potējās nevis pret kaiti, bet gan pret ierobežojumiem. Tad obligātie un tad brīvprātīgi piespiedu kārtā

msh Reģ.: 16.04.2007
1 0 Atbildēt

Precīzi. Esmu to te kādas pāris reizes rakstījis bet atkārtošos - vasaras sākumā gadījās saaukstēties un tāpēc gadījās dažas reizes apmeklēt ambulanci; vienu reizi nosēdēju kādu pusstundu un šausminājos par apkārt notiekošo - cilvēki nāca, interesējās par potēšanos, potējās - un skaidri redzams ka tikai lai brauktu uz Lietuvu. Kā viena sieviete, ap 50 gadus veca, uzzinot ka bez internetbankas viņai nevar izdrukāt sertifikātu ļoti trāpīgi pateica "tad jau no tās vakcinācijas nav nekādas jēgas!".

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 10 Atbildēt

Medijos vienkārši netiek izplatīti stāsti par to, ka vakcinētais turpat vien blakus bija COVID slimniekam un nesaslima. Vai arī saslima un slimoja viegli, mājas kārtībā.

Arī nevakcinētie reizēm nesaslimst kādu, pagaidām nezināmu faktoru dēļ, lai gan turpat ģimenē slimo smagi.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Kā tad neziņo? Reku, aizvakar par pansionātu ziņa bija.

imzz Reģ.: 27.02.2015
1 0 Atbildēt

Francijā atklāts jauns Covid-19 vīrusa paveids. Tajā konstatētas 46 mutācijas, tomēr zinātniekiem pagaidām ir pārāk maz informācijas, lai spriestu par tā bīstamību.

Francijas mediji vēsta, ka vīrusa jauno variantu valstī ievedis kāds ieceļotājs no Kamerūnas, kurš inficējis vēl vismaz 12 cilvēkus. Pagaidām šis variants nav atklāts citās valstīs, un Pasaules Veselības organizācija to neuzskata par paaugstinātas bīstamības variantu.

Zinātnieki jauno koronavīrusa variantu nosaukuši par "IHU", vēsta medicīnas izdevumā "medRxiv"Marseļā bāzētā Vidusjūras infekcijas slimību institūta speciālisti pieļauj iespēju, ka vīruss varētu būt ļoti lipīgs. Taču vēl esot pāragri izdarīt konkrētus secinājumus.

no lsm.lv

1984 Reģ.: 30.11.2021
6 0 Atbildēt

Pirmo burtu jaunā paveida nosaukumā jāpārliek uz beigām, kā pēdējo.

650 Reģ.: 25.01.2017
0 1 Atbildēt

-luddzu, K-gi,reku ir, akūti prassās pēc kāda "laikazīmju tulkotāja"

1984 Reģ.: 30.11.2021
1 0 Atbildēt

eidis rakstīja: Klau jau gadu tev atbild, ka inficēšanās gadījumi nekādi NEIR slimnīcas klienti. Inficēšanās gadījumi ir vieglāk pieejamais ātrais rādītājs un jābūt alternatīvi apdāvinātam, lai to kautkā interpretētu ar vakcinēto / nevakcinēto skaitu.

Kur tā attiecība ir tieši korelējoša ar aktīvo (kontaktu ziņā) iedzīvotāju skaitu (laikam 85% bija vakcinēti). Savukārt tavu un tavu vecāku uzņemšanu slimnīcā (tfu tfu tfu) tieši apdraud hospializētie (un tie ir pamatā nevakcinēti, sociāli neaktīvi cilvēki). Bet hospitalizēto statistikai ir viena slikta īpašība - tā ļoti kavē. Līdz pat 14 dienām. Un ja lieto šo datu izmaiņas, tad rīkoties ir jau par vēlu. Vilni varēs apstādināt tikai pēc mēneša un priekšā būs liels pīķis. Tāpēc lieto vispārizplatību aptuveni aprakstošo, bet ļoti ātro "inficēto skaitu". Vakcīna tikai daļēji pasargā no inficēšanās (no datiem augstāk sanāk, ka vakcinētie inficējas 4x !!!!! retāk kā nevkcinētie). Ievērojami labāki rādītāji vakcīnai ir smagi slimo un nāvju skaitā. Un jā - vakcīna NAV zāles nemirstībai. Arī vakcinēti cilvēki mirst. Arī c19 gadījumos. Ja ir smagā veselības stāvoklī, kur pat iesnas var būt nāvīgas.

Bet šis jau skaidrots kādas 20x. Laikam jau nav jēgas, ja? Tev NEGRIBAS šo saprast....

Saki, draugs, ja inficēšanās gadījumi nekādi NEIR slimnīcas klienti - tad KĀPĒC pianists velk robežlīnīju 3000 inficēto dienā? Un kāpēc inficētie tiek tik akurāti uzskaitīti? Un kāpēc vēl pirms mēneša vakcinēta persona ar simptomiem pat netika sūtīta uz testu (lai nepapildina statistiku) - sēdi mājā un dzer tēju, slimības lapa būs....ja jau simptomi ir

eidis Reģ.: 07.11.2001
1 0 Atbildēt

Nu un ja izlasītu citātu?

..... Tāpēc lieto vispārizplatību aptuveni aprakstošo, bet ļoti ātro "inficēto skaitu".......

Par to nesūtīšanu kā sistēmu vajadzēs pierādījumus....

Es gan TICU, ka aptuveni 1/2 pianista neveiksmes, īpaši attiecībā uz veco vax, ir mūžsenais Ves.min. konflikts ar ģimenes ārstu mafiju. Kur ģim ārstu retorika atbilst shut up and give a money, bet ves min sūta jamos. Es teiktu, ka tas ģim ārstu pasākums ir tukšs un tur būtu godīgi maksāt slikti.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
1 1 Atbildēt

Eidi, draugs, kādas vielas tu pīpē?

1984 Reģ.: 30.11.2021
0 1 Atbildēt

Es gan vairāk piekrītu Brady - ļaudis 50+ kategorijā daudz vairāk baidās no totalitārisma nekā no vīrusa. Tā ir publika, kuri visā krāšņumā un saprātīgā vecumā izbaudīja totalitāro iekārtu.

eidis Reģ.: 07.11.2001
2 2 Atbildēt

Man ir 50.

Problēmpublika ir 65+. Tie tic ģimenes ārstiem. Tie, savukārt, nesaņemot papildus maxu vax sākumā, bija rezignēti un dažreiz pat sastāstija huiņu pensoriem. Man zināmiem 80+ ne reizi nepiedāvāja. Šie sākumā aizgāja "viena tante teica" virzienā, bet rudenī tomēr aizslāja savaxēties.

1984 Reģ.: 30.11.2021
4 0 Atbildēt

Ja Tev ir 50 un neredzi apkārt notiekošajā totalitārismu, tad laikam esi bijušais un esošais sistēmas cilvēks. Pirms gadiem 30+ komjaunatnes sekretārs ar atbilstoši turpinātu karjeru šodien

eidis Reģ.: 07.11.2001
2 1 Atbildēt

Esi sasipies uzskaitē. Man bija tik maz gadu, ka nekādi nevarēju ietrāpīt. Tad, kad man bija vecums, lai vispār būtu komjaunatnē, tā jau bija ļoti nepopulāra

Bet tu, acīmredzot, esi pārāk jauns, lai zinātu kas ir totalitārisms. Es to tiešām redzēju.

Un 1. pazīme: totalitārismā nekādu cirku tev par godu netaisītu. Vispār!

Un arī šajā tavā ticībā nesaprotu:

1. to milzu iedomību domājot, ka kautkāds Geits tev par godu taisīs covid & vakcīnas cirku. Ir tak ļoti vienkārši palielināt PVN 2x. Viss. Javisa pasaule palielina PVN, vari pastaigāt pa tirgu, pameklēt labāku.

2. kāds ir apsvērums tiem sazvērniekiem nogalināt / sačipot paklausīgos. Tas ir ārkārtīgi idiotiski saspringti apspiest paklausīgos, ja ir ļoti skaidrs, ka nepaklausīgie neklausīs. Jeb domā, ka Pasaules valdnieks nedomā modeļos ar trendline?

1984 Reģ.: 30.11.2021
3 0 Atbildēt

Gadu bija ikurāt cik vajag - 1986.gadā - sojuz ņerušimij pilnā plaukumā, jaunajam censonim veseli 15 gadi - visīstākais laiks sākt kāpšanu pa karjeras kāpnēm. Mani, tajā pašā 1986., savāca krievos un kā labi zināmu brīvdomātāju aizveda 5tk km no mājām. Tā ka visu esmu izbaudījis un visu zinu gana labi. Saki tad, kāds bija rezons savā laikā veikt kolektivizāciju Krievijā - pasaules lielāko graudu eksportētājvalsti novest līdz reālam, totālam badam?

eidis Reģ.: 07.11.2001
1 0 Atbildēt

86 es buntojos jau pie Brīvības pieminekļa. Kāda komjaunatne?

Golodomors bija metode kā sodīt Ukrainu. Pārējais bads un ekonomiskā nespēja ir tiešas sekas nemākulīgai saimniekošanai, kas ir tiešas sekas lumpeņiem pie vadības. Un ekonomika arī ir tas, kas iznīcināja PSRS. Attiecīgi 1986 jau viss šis bija jūtams.

Kolektivizācija bija marksistu koncepts, kas izgāzās pa tiešo, bet netika atzīts, jo tad arī pazstu rezons varai

1984 Reģ.: 30.11.2021
2 0 Atbildēt

Draugs, 86. vēl NEKAS nebija jūtams, i ne tuvu. Ja būtu buntojies pie Brīvības pieminekļa, tad būtu pa taisno braucis aiz Urāliem mežu gāzt. Pirmās sīkās kustības sākās 87.gada vasarā - tad visa progresīvā cilvēce to nosodīja un menti grāba ciet un slodzīja nepaklausīgos. Par kolektivizāciju - kaut kā šodien tiek akcentēta tikai Ukraina. Bads bija visur, arī Krievijā. Principā psihopāti vnk iznīcināja strādājošu mehānismu, bez alternatīvām, vienkārši iznīcināja. Patreiz tiek darīts tieši tas pats, tikai attiecīgi ar šodienas metodēm. Tieši tādi paši psihopāti

eidis Reģ.: 07.11.2001
0 0 Atbildēt

Jā?

www.alternative.lv/zinas/zig-zag-un-tehnikums-kluba-nabaklab-1235/

86 kustības bija pilnā sparā. Pamatā koncertos

Pie BP gan laikam tikai 88 saņēmās, bet plosīšanās pa stūriem sākās 86. Bija patrenkājieni, bet nekur neiesēdināja.

Valsts aparāts ir paliela ierīce, tur tīri uz psihopātiju neko izbīdīt nevar. Kolektivizācija bija vienīgais boļševiku koncepts, bija jāveic. Tādu jaudīgu Golodomoru IMO sarīkoja tikai Ukrainā un pēc tam Kazahijā

1984 Reģ.: 30.11.2021
0 0 Atbildēt

Uzrakstīt var ko un kā vajag. 86.neviens ne pa kādiem stūriem nekur neplosījās. Par kādām novirzēm no vadošās līnijas 86.gadā vēl sita sāpīgi. Plosījās varbūt pa savu ķēķi, bet to visi darīja nepārtraukti, vismaz visu to laiku, ko cik necik spēju atcerēties - no 70to vidus. Kaut kādas kustības sākās 87., bet tās arī žmiedza nost. Nu un 88tajā sniega bumba aizripoja. Pats, kā jau teicu, biju tālu prom un par to dienu notikumiem zinu tikai no sarakstes ar tuviniekiem un čomiem. Iedomājies, vēstules rakstījām... Un no Latvijas preses, ko man māte sūtīja

eidis Reģ.: 07.11.2001
0 0 Atbildēt

Slikta atmiņa. Piem bija tāds festivāls Bildes, kur 1986 debitēja nelaiķis Alex (Opus Pro). Biju klāt. Bija pēc tam vērienīgs ļembasts Vecrīgā ar gana brīvdomīgiem vidusskolniekiem.

1984 Reģ.: 30.11.2021
0 0 Atbildēt

Nu labi, es par Rīgu varu nezināt, tolaik praktiski tur neapgrozījos. Puisis no provinces, tā teikt

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
3 1 Atbildēt

Nu redz 86 tu buntojies...

Tapēc pārvilka treknu svītru PSRS eskperimentam un nodeva iegūtās atziņas pielietošanā EPSRS. Un tas ir izdevies labi - tu vairs nebuntojies, jo tā pati sistēma ir labāk "iesaiņota" - un tādi kā tu no sistēmas pretiniekiem ir kļuvuši par atbalstītājiem. Viss ko vajag - uzsiet skaistu bantīti un skaļi bļaut "Krievi nāk!", lai tev līdzīgie neredzētu EPSRS projekta īsto dabu, kuru aprakstīja jau Orvels - tas nav nekas jauns un tagad radies. Orvela darbi ir tapuši no viņa personīgās pieredzes kopā ar eirokumnistiem (kurus viņš pameta aptverot šīs ideoloģijas patieso dabu) un apraksta EIROPAS nākotnes vīziju, nevis PSRS, kā to mēģina pasniegt "Krievi nāk!" propagandisti.

1984 Reģ.: 30.11.2021
4 0 Atbildēt

Orvels diezi vai spēja iedomāties, kādas pēc 70+ gadiem Lielajam Brālim būs tehniskās iespējas - un cik viegli ievainojams un atkarīgs būs Vinstons parastais pēc tiem pašiem 70+ gadiem

fckns Reģ.: 29.11.2020
0 5 Atbildēt

Copium pārdozēšanai ir smagas sekas, un šeit tas ir redzams. Labāk paskaties ,kāda situācija ir Lielbritānijā pēc "Brexit" - tas jau tādiem lumpeņiem kā Tu ir saldais ēdiens, būs atkal par ko pabļaustīties ja tāds scenārijs iestāsies te.

1984 Reģ.: 30.11.2021
2 0 Atbildēt

Programmas Vremja (TV Panorāmas) pārdozēšanai ir sekas, pamatīgas sekas. Kāds scenārijs iestāsies - par to nevienam nav ne jausmas - vakarā, gulēt ejot, no idea ko līdz rīta saullēktam bū izdomājuši valdošie psihopāti

650 Reģ.: 25.01.2017
2 1 Atbildēt

Par "buntošanos" katram sava izpratne, taču secināt var par katru teicēju.Tā "bunte" 76jā vai kāda apslēptu aprindu "pretestība" visā 70/80to garumā ir pavisam kas cits, nekā vēlāk sekojošie atmodušos tūdalētāju šovi pie un ap.

Aiziet krievos 86jā ir pavisam kas cits, nekā uz vispārējās eiforijas pamata vicināt plakakātus gadu pusotru vēlāk.Kurš tolaik nav izbaudījis savas dsas tuvumā Afgānistānas vai Černobiļas uzmundrinošo elpu vai pat tur pabijis, tam nesaprast tālaika reālās izjūtas.

Katram,kurš bija savā būtībā "patriotiski" noskaņots, tā bija izšķiršanās.Kuras rezultātā liela daļa godīgu cilvēku tika vienkārši apdrirsti, TIEŠI tāpat, kā tas nojaušams ir tagad.Arī tad armijā gāja gan pienākuma izjūtas, gan vienkārši "nemīzšanas" vai tamlīdzīgu cilvēcisku nodomu vadīti.

Kā arī (līdzigi kā..) savā klusībā lielu nastu iznesa tie, kuriem tomēr pietika drosmes izvairīties no dienesta krievu armijā.Tas vispār ir noklusēts un nezinātājiem pilnīgi neizprotams.Tie cilvēki tika uzskatīti par gļēvuļiem un nodevējiem, lai gan īstenībā bija otrādi.

1984 Reģ.: 30.11.2021
1 0 Atbildēt

Tajā tālajā 86jā neiet krievos nebija variantu - vāca visus, no visām augstskolām, no visām iespējamām vietām. Bija gan viens vienīgs variants - trakomāja. To variantu ir izmantojušas vairākas sabiedrībā populāras un pazīstamas personas no bohēmas aprindām. Mums, čaļiem parastajiem, tolaik tas bija kaut kas nepieņemams

650 Reģ.: 25.01.2017
2 1 Atbildēt

Čaļiem/parastajiem bija pārliecība, ka viņi izkulsies no jebkurienes, kur tiks aizsūtīti.Daudzi pat reāli gatavojās, fiziski un morāli.Domāja arī līdzīgi kā šodien- ātrāk aiziesi, ātrāk iznāksi,un nav ko te miiizt,bez tā tāpat normālas dzīves nebūs..Latvieši nevienā armijā par lohiem netika uzskatīti.Taču šodienas acīm skatoties, mēs tomēr katrs pazaudējām dažus svarīgus gadus no lielo iespēju laika.Tālaika silessuņi saoda gaisā nelāgu smaku, gribēja to "kakarantīnu" pavilkt garumā, grāba visu ko varēja.Pat tikko atnākušajiem/no nelika mieru.

Tam izvairīšanās scenārijam bija 2 radikāli atšķirīgi varianti.Vai iepriekš izplānota trakomāja visādiem tirliņiem, vai nu piespiedu nokļūšana tur- kad/ja noķer.Lai nenoķertu,tas bija tīrais murgs,gandrīz nereāli.Te forumā visai noteikti daži tādi ir, kam varētu būt reāla info par un ap reāliem notikumiem šādās tālaika rehabilitācijas iestādēs.Tāpēc viņi atturas jokot par šo tēmu..

1984 Reģ.: 30.11.2021
1 0 Atbildēt

Tik precīzi var uzrakstīt tikai cilvēks, kurš to laika posmu ir pats izdzīvojis un pārdzīvojis pilnīgā onlainā. Visu cieņu!

eidis Reģ.: 07.11.2001
0 0 Atbildēt

Es izvairījos. Bez trakomājas. Liekas 1989 sanāca. Jaudīga (dokumentāri un sistemātiska) smadzeņtrīces simulācija

1984 Reģ.: 30.11.2021
1 0 Atbildēt

86. un 89. bija pilnīgi un absolūti dažādi laikmeti. Paveicās, ka pāra gadu vēlāk biji piedzimis

eidis Reģ.: 07.11.2001
0 0 Atbildēt

Noteikti. Bet tas arī nozīmē, ka komjaunatnē nebiju, bet sovoka sviestu sastrēbties paspēju

650 Reģ.: 25.01.2017
1 1 Atbildēt

89tais bija reāli tas gads, kurā pārmaiņu vējš jau bija reāli jūtams.Līdzarko arī visāda izvairīšanās/no kļuva krietni reālāka.Arī naudai tolaik bija ietekme un tomēr kaut kāda vērtība.

Neskatoties uz dažādu garāmgājēju un itml lohu interpretēto,70to nogalē komūnpistu partijass vadībā piedzīvotais zastojs,bads un ierastās rindas jau no pl.6 rītā pie krējuma veikaliem bij beigušās un jau sākot ar kādu 82-84to riktīgi gāja vaļā visdažādākie nopelnīšanas veidi.Kuri savus ziedulaikus piedzīvoja tieši 88-89tajā,pieķerot vēl arī 90to,kam sekoja pāris ne visai cerīgi pagrimuma gadi.Daudzi salūza. Zaudētāji bija arī tie, kam nācās attālinātās vietās pavadīt tieši 85-86-87to, jo tieši šajā laikā notika visādi svarīgi neoficiālie aizkadra procesi- ietekmes sadale un jaunu "biznesu" tapšana..

Te vienugad bija tā filma, Jelgava94 vai kāviņu tur.Pēc savas būtības tāds ne visai pārliecinošs stāsts par jau nākamo (nodzerto) paaudzi.Par 80tajiem reāla atspoguļojuma nav un diez vai vairs kādreiz būs.Atliek vien uzklausīt dažādu lohu briesmustāstus un interpretējumus- kā viņus nabadzindziņus toreiz sita,kāra,apspieda un piespieda nodot gaļaskombinātā savus kaimiņus un radus.Labi, ka vēl nebij mobiļniku un laptopu.Līdzīgi kā šodien.Jā.

msh Reģ.: 16.04.2007
1 0 Atbildēt

Un kāda tad ir tā situācija Apvienotajā Karalistē, ko esmu palaidis garām? Vai to ka pārticībā dzīvojoša tauta negrib strādāt par minimālo algu? Jeb vai to ka, pēc visa spriežot, Konservatīvie patiesībā vēlas dancot ar eirokrātiem un globalistiem, un gariem zobiem izstājās tikai tāpēc ka vēlētāji tā nobalsoja?

GB12 Reģ.: 29.03.2011
1 3 Atbildēt

Starp citu, izskatās, ka JG pasāciens kopumā ir beidzies veiksmīgi. Saslimis nav neviens, visiem testi negatīvi.

Kas attiecīgi liek domāt, ka vakcīnas tomēr kaut kādā mērā pasargā arī no inficēšanās. Vienīgā neinficētā sieviete bija kaut kad septembrī pārslimojusi, pārējie visi bija vakcinēti.

1984 Reģ.: 30.11.2021
4 1 Atbildēt

Vienā upē divreiz neiekāpsi. To jau nav iespējams pārbaudīt - kā viss būtu bijis, ja publika nevakcinēta

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 3 Atbildēt

Nu jā, aizbrauc pa šļuru līdz Ventspilij. Nav jau iespējams pārbaudīt, kā viss būtu bijis, ja mašīnai būtu vasaras riepas virsū.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
4 3 Atbildēt

Tavi salīdzinājumi kā parasti ir Levita līmenī. Un tas nav kompliments, lūdzu nepārproti

GB12 Reģ.: 29.03.2011
3 8 Atbildēt

Tu neko gudrāku tāpat sagremot nespēj.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
2 2 Atbildēt

eidis rakstīja: Sajauci reazoningu. Es teicu, ka tie, kas aktīvi vazājas apkārt, jaudīgi aizskrēja savaxēties. Brady teica otrādi: vax rezultējas sociālā aktivitātē.

Brady jau pareizi saka, ka jāvaxē tie vecie, sociāli neaktīvie. Tikai šajā valstī to gandrīz nav iespējams izdarīt. Un šeit Brady smagi feilo - viņš ne reizi nav izdomājis kā tos vecos savaxēt.

Es gan zinu kā, bet tas nebūtu populāri Veselības nodoklis nevaxētajiem būtu godīgi (jo potenciāls noslogot ves sist ir lielāks) un milzu efektīvs pensoriem. Un tad personāžs Šīrs varētu gavilēt, ka nav vaxēts un nāves samazinās. Bet man par tobūtu poh

"Un šeit Brady smagi feilo - viņš ne reizi nav izdomājis kā tos vecos savaxēt."

Kārtējo reizi nākas melot, jo es vairākkārt uzrakstīju, kā tas ir darāms.

eidis Reģ.: 07.11.2001
3 3 Atbildēt

Tad man vāja atmiņa. Stāsti vienkārša valodā (jo esmu 3x vakcinēts) vēlreiz kā tas darās. Īpaši detalizēti skaidrojot kā sasniegt vecos Antonijas ielā un Zilupē

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
7 5 Atbildēt

Neglābjami esi savu atmiņu vakcinējoties sabojājis. PN.

spainis Reģ.: 27.04.2006
1 2 Atbildēt

Neesi gan atbildējis. Vienīgais, kas ir bijis, tukša diršana, ka valdībā muļķi un vajadzēja vakcinēt seniorus. Uz vairākkārtīgiem jautājumiem, tajā skaitā maniem, kā to izdarīt, neviena sakarīga atbilde nav bijusi.

Ja jau saki, ka vairākkārtīgi esi rakstījis, tad jau tev nebūtu grūti to nocitēt, nevajag otrreiz to pašu rakstīt.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
1 3 Atbildēt

Arī tev PN. Nav grūti. Netaisos to darīt. Jo tāpat tā nebūs "sakarīga atbilde" tādēļ, ka sakarīgas tev ir tikai tās, kas atbilst tavas partijas stingrajam kursam.

650 Reģ.: 25.01.2017
2 1 Atbildēt

Lohiem šodien lielaDiena, ramtairīidi rassa sā.Pirms 3 lappusēm nozākātais nosterDāmnuss atkāl patīkami kutina tiem visus aamnussus.Jā.

Bet nu suuds būtu par to procesu, lielākas bažas rada tas, cik daudz šo te Lohu ir visapkārt.Kādam galēji galējam dablaijobam ir jābūt, lai tiešām nesaprastu kaut vai daļu no notiekošā.Pat neapjēgt TO, kā ar katru šo te plānoto ārkakārtas izsludināšanu un nemitīgo pagarināšanu ģeometriskā progresijā samazinās lohu iespējas vismaz kaut/kā ietekmēt lēmumu pieņēmēju darbibu.Nezin kam būtu jānotiek, lai kāds silenieks šobrīd brīvprātīgi atteiktos no iespējas pagarināt šo krānu un pārvadīt šo situāciju.Kad pie durīm klauvē ilgi gaidītais passtnieks ar 1.8eur izstieptā rokā.Tikai galēji galā galējais dabaijoēbs var "domāt", ka arī to 5mēn sertifikakāta termiņu no sava poda ir nejauši izkākājis kaut kāds tur vietējais lokakālais piānists.Jā.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
9 9 Atbildēt

Kā var būt 50 gados tāds tupenis es brīnos. Es vēl saprastu hipsters diegabiksis vēl joprojām pēc diviem metiena gadiem varētu klaigāt "korona nāk".

Pieauguši tēviņi bet bērna prātā...

1984 Reģ.: 30.11.2021
0 0 Atbildēt

Varbūt sistēmas cilvēks?

fckns Reģ.: 29.11.2020
2 9 Atbildēt

Tieši to pašu var teikt par tevi..

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
5 6 Atbildēt

Tu tak esi galīgais lūzers visās jomās

fckns Reģ.: 29.11.2020
2 6 Atbildēt

Tu par sevi runā?

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
3 3 Atbildēt

Protams ka par tevi.

fckns Reģ.: 29.11.2020
4 4 Atbildēt

Parasti visus par lūzeriem sauc tas, kurš ir vislielākais lūzeris.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
5 3 Atbildēt

Raksti vēl. Parādi visiem kāds tu esi bērns.

650 Reģ.: 25.01.2017
1 1 Atbildēt

Dažādiem "lažass nelassītājiem",makakaronu cienītājiem un itml lohiem par prieku, vietējā Māra Dragātāja vadībā šovakakar nupat ir veiksmigi noslēgusies kabmina (vai minkaba) kārtējā sēde pie tā slavenā appaļā cēlkoka galda iekš greznā eurostilā ieturētā palazzo.Cerams, ka interesenti (un prottams arī Lohi) paši atradīs un iepazīdīsies ar šo visnotaļ iedvesmojošo materiālu.Tādējādi, (varbūt) viņiem viņu nostradāniusā beidzot ienāksies kāda apskaidrība par to, kāpēc viens tāds cits misters Piānists vakar visu vakakaru tik centīgi spēlēja klavieres.

Protams, arīdzan priekavēsts par globāli visaptverošo interneta un privātlohiem domāto mobīlsakaru atslēgšanu Kazahstānā nevar neiepriecināt attiecīgās brūnās politlīnijass apjūsmotājus.Gluži tāpat, kā nesenais krievu domes lēmums par šādas rīcības aprīkošanu ar likuma spēku.Misters Nosterdāmenuss te tīri tā kā ūdenī skatījās.Jā.

Savukārt tādiem dziļākiem anaalītiķiem drošvien noderēs šis te visnotaļ iedvesmojošais matteriāls (īpaši ieteicams patīt uz leju, apmēram tā lidz vidam, didam/didamm..). nationalinterest.org/feature/negotiate-peace-russia-prevent-war-over-ukraine-198738

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Rododendristrus apciemot ierodas Ilzīte, slavenā Pandēmijas hīta autore Sk. no 1:18

m.facebook.com/story.php?story_fbid=6738883586187030&id=100001963651161&sfnsn=mo

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
3 10 Atbildēt

Cik būtu vakcinēto, ja vēstījums būtu tāds - vakcinējies, bet nu zini, arī vakcinētie slimos un daži nomirs. Cik būtu?

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
6 3 Atbildēt

Vairāk. Tu vēl neesi aptvēris, ka meli atbaida vairāk, nekā skarba patiesība. Īpāši, ja acīmredzami melo varneši, kas šos melus izmanto, lai palielinātu savu varu un rezultātā nevakcinējas tieši cilvēki, kas zina, kas ir totalitārisms.

fckns Reģ.: 29.11.2020
1 8 Atbildēt

Cik grūti ir dzīvot paranojā un bailēs par to, ka visi apkārt "melo un propogandē"?

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
4 2 Atbildēt

Nu un kapēc jāmelo par kaut kādām bailēm un paranoju? Vienkārši nepatīk, ka lietas (un tevi) sauc īstajos vārdos? Turpini vien stumt savu sūdu, ka vienīgā propaganda pasaulē ir Putina. Un visi pārējie, sākot ar "Panorāmu" un beidzot ar Spriņģi ir kristāltīri un neuzpērkami žurnālisti, kurus interesē tikai patiesība un tautas patiesa apgaismība.

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt
Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt
ZZZZ Reģ.: 26.02.2014
0 0 Atbildēt

No sevis tikai gribu piemetināt to, ka tajā valstī salīdzinoši no tās impērijas kurā te daži vecāka gadagājuma cilvēki vēl paspēja pabūt ir atšķirība. Armijā ĶTR tikt ir liels pačots un gods. Tur uz vienu solder vietu ir 7 kandidāti...

eidis Reģ.: 07.11.2001
0 0 Atbildēt

Gruzijā par milici tikt tāpat. Iespējams, iemesli tie paši.

Gruzijā tie ir:

1. Jebkurā Gruzijas ciemā vislabākais birojs ir Policijai un Ieņēmumu dienestam.

2. Policijas žetons ļauj vakarā ar bākuguņiem blatot pa centrālo ielu. Turklāt auto ir tāds kā Robocop. Pat ķengursitamais priekšā. Kur pārējā tauta braukā ar auto, kuriem stūre ir gan labajā pusē, gan kreisajā un zrneklis pa visu stiklu iz bezmaz obligāts. "maršrutkas" ir tādā skatā, ka pie mums pat apskates laukumā neielaistu

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
3 1 Atbildēt

Kad tu pēdējo reizi esi bijis Gruzijā?

650 Reģ.: 25.01.2017
1 1 Atbildēt

Kamēr LVLohi ieklausās vietējājā Piānista koncertā un uzdzied piedziedājumus,tamēr valsts, kuru pārtāv iznesīgais k-dziņš ar pārtikas produktam līdzīgo uzvārdu ,ir iecelta par visas savienības prezidētāju.Valdes locekli,tāteikt.Gaidām tālākās iedvesmojošās Norādes.Jā.

'...'pirms 34 minūtēm- Moderna: var būt nepieciešama ceturtā deva... tie, kuri saņēmuši "revakcinācijas" devu līdz rudenim, visticamāk, būs aizsargāti ziemas periodā, taču ar mēnešiem efektivitāte varētu samazināties, kā tas notiek pirmajām divām devām...

2222. gada 777. janvāris - 10:25 ...No 1.februāra vienreizējs naudas sods 100 eiro apmērā visiem nevakcinētajiem,kuri vecāki par 50 gadiem un no 15.februāra līdz 1500 eiro naudas sods un atstādināšana no darba tiem, kuriem nav Super Green Pass, ja tas ir obligāti...Tiem, kuri ir pabeiguši primāro vakcinācijas kursu vai saņēmuši revakcināciju senāk kā pirms 6 mēnešiem, sertifikāta derīguma termiņš beigsies, ja viņi ne...

1984 Reģ.: 30.11.2021
1 2 Atbildēt

Trešdien noskatījos Domburšovu. Iekrita acīs pāris lietas - no pianista kūrētās ministrijas piedalījās tikai Dziesmu svētku galvenā biļešu pārdevēja. Tēma bija par vakcināciju - neviens pat neuzdeva nevienu jautājumu par vax/novax šodienas inficēšanās statistiku un proporcijām. Misters Hugo Pumpis - viņa sejā bija lasāms zaudējuma rūgtums un bezcerība. Skaidri varēja redzēt to, ka cilvēks saprot to, ka aiziets ir par tālu un atpakaļceļa, diemžēl, vairs nav....

650 Reģ.: 25.01.2017
1 1 Atbildēt

Iespējams,Hugo k-gs savā iztēlē ir apzinājis to "vietu", no kuras varētu sākties tas iespējamais atpakakaļ/ceļš.Kā jau pieklājīgs cilvēks, viņš vnk atturas to nosaukt.Jo "šādus vārdus mutē/ņemt" varētu atļauties ja nu vienīgi vispārzināmajā rādio ēterā "neilgi pēc plksr.17".. Kā arī, šodien izlassīju ķīnieniešu izcelsmes brīnumklausules piegādāto ziņu par to, ka LV inficējoties galvenokārt ekonomiski/aktīvā iedzīvotāju daļa.Uhh,sukaani tādi,nu tu passkat ko.Vajadzētu tos aktīvistus paņemt,tāteikt, kārtīgi/priekšā.Jā.. Ā, un reku pat jaunaiss Ausrtijas kanclers nupat esot pašizolējies.

1984 Reģ.: 30.11.2021
1 0 Atbildēt

Ekonomiski aktīvā iedzīvotāju daļa - šamiem tak visiem, sukaaniem, jābūt vakcinētiem... Tā tak galvenie silescūksuņi ir pavēlējuši

eidis Reģ.: 07.11.2001
0 1 Atbildēt

Es nesaprotu kāpēc tam Hugo dod rīcības plāna eksperta lomu. Kopš saviem medicīniskajiem piedzīvojumiem točna zinu, ka dakteriem patīk labi nostiprināti pacienti un tavas sociāli ekonomiskās vajadzības viņiem neš kiet vērā ņemamas. Citiem vārdiem: Hugo no sava mediķu torņa 100% gādījumos ieteiks pilnīgu lokdaunu. Jo tā ir drošāk. Sociālās un ekonomiskās sekas vienkārši nav viņa lauciņš.

Pa vasaru tak varēja saveidot ekspertu pūlu ar balstiesībām. konomisti, antropologi, infektologi....

1984 Reģ.: 30.11.2021
2 0 Atbildēt

Tāpēc jau Hugo sejā bija redzama pilnīga nolemtība - cilvēki tak redz, saskata, analizē un spēj novērtēt apkārt notiekošo. Ja pirmajā mirklī varēja visus baidēt un iebaidēt, tad šodien tas vairs īsti nestrādā un tam nav nekāda pamata - covids ir pārvērties par parastu, mazliet negantāku gripu

Conqueror Reģ.: 15.10.2002
1 4 Atbildēt

2222. gada 777. janvāris - 10:25,,,

vai ta pacients numur sešpiecnulle tad vēl būs dzīvs? gandrīz noticēju

650 Reģ.: 25.01.2017
0 1 Atbildēt
Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt
ctx1 Reģ.: 02.01.2022
1 0 Atbildēt

1984 rakstīja: 86. un 89. bija pilnīgi un absolūti dažādi laikmeti. Paveicās, ka pāra gadu vēlāk biji piedzimis

es ietrāpīju 89 rudenī. Nu nebija nekādas iespējas diži izvairīties, da arī - visi čomi jau dienē - ātrāk iekšā, ātrāk ārā.

tikko biju iesaucies, parādījās alternatīvais dienests, bet rudens iesaukumu tas vairs neietekmēja.

Tā lūk.

Mans iesaukums iznāca pēdējais, kas dabūja nodienēt pilnus divus gadus krievu armijā.

A stāstot par tiem, kas varonīgi pēdiņās izvairījās no dienesta, varu pateikt ka mīšļi pēdējie, un ar patriotismu tur nebija nekāda sakara. Tagad tik var ļurkstēt par nedienēšanu okupācijas armijā, bet toreiz vienkārši bija nomīzuši.

eidis Reģ.: 07.11.2001
2 1 Atbildēt

Ko murgo? Kāds patriotisms. Man brālis atnācano armijas tikpat sabojāts kā tu. Ar kautkādiem "kas nedienējis, mīkstais". Vairs nebija runājams. Viens draugs arī atgriezās ļoti sliktā skatā. Piemetu uz pirkstiem, ka negribu zaudēt divus gadus un piepūtu vaigus. Izmantoju fātera blatus un vēl visu ko. Noteikti, ka pareizi biju izdomājis. Brālim tā arī dzīve neaizgāj, draugam arī.

Principā no armijas puikas atgriezās ar kautkādu tādu zonas apkalumu / pieredzi. Domāju, ka pilnīgi nevajadzīgu

650 Reģ.: 25.01.2017
1 1 Atbildēt

Izvairīties var dažādi.Viens ir ka vnk mīszt,otrs, ja mēģināt neierasties.Bet pavisam radikāli cits, kad cilvēku atnāk jau reāli individuāli paņemt un viņš "nenomīž" tieši tobrīd. Miizēju sapnis vispār bij LLA,no turienes "neņēma".

Visādi gāja arī sportiski noskaņotajiem.Vieni lepni "dienēja" vai pūta/trompetē tepat aiz stūra, bet citi nokļuva ellē.Vēl citus vienkārši apdrirsa- pateica, ka sūtīs tur, bet reāli aizsūtīja "citur".Tie sūtītāj p/dari pēc tam kautrīgi mīņājoties skaidroja, ka viņiem lūk bijis pavēlēts atsevišķos virzienos sūtīt "labākos no iespējamajiem"- mēs ar tevi lepojamies,nu kuŗš gan cits (lohs)..

1984 Reģ.: 30.11.2021
0 0 Atbildēt

No LLA 1985.gada pavasaris bija pēdējais, kad neņēma. Sākot ar 85.gada rudeni - ņēma visus no visurienes. Tā laika PRO sportisti - jā, tie dienēja tepat Rīga, ar naglenēm kājās vai bumbu rokās. Trompetistiem - Zvaigznītē vietu skaits bija nu ļoooti ierobežots. Tie muzikālie džeki arī citās attālākās vietās bija cieņā un godā. Sistēmas cilvēku atvasēm tas dzīves posms tika sagādāts daudz vienkāršāks, vismaz sākuma periodā (palika tepat Rīgā)

650 Reģ.: 25.01.2017
0 0 Atbildēt

Nu ja, te tāda divdomīga situācija.Es kāreiz šajā pārmaiņu laikā biju jau prom.Te jau jau vēl Dobele un citas mazāk attālinātas vietas, kur kāds varēja iekundēties.Un ne visi bij lohi un tas taisnība, ka muzikantus tomēr cienīja.Manos krievos par vesels orķestris bija.Visus 1maisā bāzt nebūtu pareizi, itin īpaši kad pirmās emocijas norimušas un var mierīgi izvērtēt.Tālaika Akadēmijas rektors bija pārliecināts komunists un pad varas balsts,taču atsevišķos gadījumos attiecībā pret tālaika antifakseriem viņš pieņēma pat mazāk bargas sankcijas, nekā būtu varējis.Skaidrs,ja pārtija lika, viņam bij jādara.Precīzi kā tagad.Viens ir darīt ko liek, cits atkal kad tas "darītājs" ir cyka pēc būtības un izrāda pārlieku personisku dedzību.Tas pats ar kara komisariātiem.Nosūtīšanu turp, kur nebija "solīts", arī var divējādi tulkot.Iespējams, ar to pat kādam iesaucamajam "paveicās".Personīgi es to sapratu tikai tad, kad biju tuvāk iepazinies ar tajā "savā" vietā nokļuvušo dienestbiedru kontingentu.Dažiem bija tāds ļoti "interesants" stāsts.

1984 Reģ.: 30.11.2021
0 0 Atbildēt

Būtu iesprindzis, visticamāk būtu izslapstījies. Tajā laikā izvairīšanās varianti bija diezgan liela buķete. Detalas īsti nezinu, man tolaik tie jautājumi neinteresēja, pats biju jau gadu kā mājās. Tik piefiksēju - apkārtnes drusk jaunākie čaļi tepat vien slaistās, krievos neiet. Daudz tādus nezinu, kuri 89.gada rudenī gāja krievos un tur bija līdz 91.gada vasarai - neveiksmīgajam pučam.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Man viens paziņa aizmuka no armijas tajā laikā (ap 89-90). BIja iesaukts, dienēja, bet piedzīvoja tādu ģedivščinu un kaut kam no vecajiem bija uzbraucis. Sapratis, ka dabūs pretī, tāpēc ar "tāpat būs 3.14zģec" domu aizlaidās. Mamma stāstīja, ka pat pie mums esot meklējuši.

Manu onkuli (mammas brāļi) septiņdesmito gadu beigās armijā nogalināja. Pēdas noslēpa. Oficiālais iemesls - noslīcis dzērumā.

wons Reģ.: 26.07.2017
4 1 Atbildēt

Kā ko tādu vispār var uzrakstīt? Vai tiešām nav jāliek cietumā par ko tādu? - Visvairāk uzmundrina, ka ar tām Kariņa par 23 milj eiro iepirktajām Pfizer vakcīnām neesmu vakcinēts. Mediķu aprinās Latvijā esmu dzirdējis runājam, ka no pēkšņām neizskaidrojamām sirdstriekām, insultiem un trombozēm dažas nedēļas vai mēnešus pēc vakcinēšanas pret Covid pēdējā gada laikā esot miruši daudz vairāk agrāk visnotaļ veselu cilvēku nekā no Covid vīrusa. Šo statistiku sadalījumam pa nāves cēloņiem Latvijas valdība šķiet pārtrauca publicēt 2020.gadā, līdz 2019. gadam tā joprojām ir pieejama. Politiķi Latvijā sākuši slēpt mirušo īstos nāves cēloņus? Ja zinātne tiek politizēta, mirst cilvēki. Notiek tas, par ko brīdināja zinātnieki – Latvijas politisko partiju vadoņu no dažām globālām farmācijas kompānijām iepirktās eksperimentālās (ar pagaidu atļauju reģistrētās) ģenētisko Pfizer/Moderna mRNS vakcīnu injekcijas atšķirībā no parastām novājinātā vīrusa vakcīnām satur Covid vīrusa pilno S jeb pīķa proteīna aktīvu jeb dzīvu gēnu. Šis gēns ne tikai cilvēka šūnās sāk ražot S pīķa proteīnu, bet organisma šūnu dalīšanās laikā spēj integrēties cilvēka DNS un ir bioķīmiski tikpat indīgs, cik pats Covid vīruss ar tā īsto S proteīnu. Bioķīmiski laboratorijā sintezēto mRNS vakcīnu sastāvā ieliktais Covid vīrusa S proteīna gēns un dabiskā vīrusa genomā esošais S proteīna gēns ir divas pilnīgi identiskas RNS nukleīnskābes, ar vienādu toksisko iedarbību uz dzīvu organismu. Zviedrijas zinātnieki eksperimentos ar cilvēku audiem novērojuši, ka tieši Covid S proteīns, ko ražo šis indīgais gēns, bloķē DNS kļūdu labošanas mehānismu un nekontrolētu mutāciju rezultātā sabojā upura imunitātes B un T šūnu DNS genomā. Adaptīvās imunitātes B un T šūnas veselā DNS aizsargā cilvēkus no audzējiem, trombozēm un daudzām citām slimībām. ASV zinātnieku eksperimentos, viņiem daudzas reizes atkārtojot Covid S proteīna iedarbību uz cilvēka audiem un šūnu DNS jeb genomu, izrādījās, ka cilvēka genomā integrējas un to sabojā tieši Covid vīrusa S proteīns ar varbūtību 1 gadîjumā no 100. Tas izraisa tā saucamo himēriskā vīrusa efektu, kad organisms sāk savās šūnās producēt indīgās Covid vīrusa S proteīna daļas, kuras organisms imūnsistēma uzskata par patogēnām šūnām. Organisms sāk autoimūni apkarot savas veselās šūnas, izraisot pēkšņas letālas citokīnu vētras jeb sirds muskuļu ieksisumus ar infarktu, asinsvadu trombozes un smagas neiropātijas. Mirušo PCR testi abos gadījumos – gan saslimušo, gan vakcinēto audos – tādā gadījumā uzrādīs himēriskā Covid vīrusa S proteīna RNS ģenētiskā materiāla klātbūtni. Tieši dēļ Covid vīrusa S proteīna spējas integrēties genomā, šāda autoimūna saslimšana notiek arī tā saucamā garā Covid gadījumā, kad pēc smagas vīrusa izslimošanas daudzus mēnešus pēc tam slimniekam izpaužas ilgtermiņa sekas kā muskuļu iekaisums, nogurums, ožas trūkums un citas kaites, tā secina ASV zinātnieki. Tomēr ar toksiskajām S proteīna gēnu vakcīnām tajās valstīs, kur politiķi iepirka gēnu vakcīnas mediķu vietā ar saukli “uzticēsimies farmas zinātnei”, ir tikuši savakcinēti daudz vairāk cilvēku nekā saslimst ar Covid smagā formā. Statistika ar mirušajiem kļūs arvien drūmāka tieši šajās valstīs un es varu prognozēt, ka to politiķiem nākotnē būs jāatbild arī par tautas daļas genofonda sabojāšanu ar sasteigti uzspiestu gēnu terapeitiku ar pierādītām šādu injekciju nāvejošām blaknēm un daudziem cikvēkiem uz visu mūžu sagrautu veselību. Latvijā ar Covid saslimuši ap 200,000 cilvēki Latvijā, bet sapotētie ar ģenētiski indīgo Pfizer vakcīnu ir vismaz 700,000 cilvēku. Tas matemātiski nozīmē, ka ar vakcīnas izraisītu Covid vīrusa S proteīna gēna intoksikāciju šādi genoma bojājumi pasliktina B un T šūnu imunitāti, šo šūnu mutāciju dēļ paverot ceļu ļaundabīgiem audzējiem, smagām neiropātijām, pēkšņām trombozēm, infarktiem un insultiem. Cipari kontekstā ar zinātnieku eksperimentu datiem par genoma sabojāšanas varbūtību norāda uz to, ka Latvijā no politiķu uzspiestās plašam iedzīvotāju segmentam gēnu terapeitikas blaknēm nomirs vismaz 3,5 reizes vairāk ar šādām ģenētiskām injekcijām vakcinēto cilvēku, nekā no paša Covid vīrusa. Šie cipari vēl ir optimistiski, jo ar atkārtotām genoma mutācijas izraisošo indīgo vakcīnu injekcijām varbūtība sabeigt genomu palielinās uz 1 no 50, tad ar trešo poti 1 no 25, bet ceturtā bojājumus radīs jau vienam no 12 cilvēkiem. Piektā ģenētiskā pote būs jau būs kā krievu ruletes spēlēšana ar savu dzīvību, kad vienam no 6 cilvēkiem genoms tiks neglābjami sabojāts un būs jādzīvo ar sagrautu imunitāti tāpat kā imūndeficīta HIV slimniekiem un saīsinātu dzīves ilgumu. Anglijā Valsts statistikas biroja (ONS) un Apvienotās Karalistes Veselības drošības aģentūras (UKHSA) publicētie oficiālie dati apstiprina, ka trīsreiz vakcinētiem 40–49 gadus veciem cilvēkiem ir 10,3 reizes lielāka iespēja saslimt ar Omicron, salīdzinot ar viņu nevakcinētajiem kolēģiem, un liecina, ka gandrīz visi (9 no 10) pilnībā vakcinētie tuvāko nedēļu laikā būs sasnieguši 100% imūnsistēmas degradāciju, kas, šķiet, ir jaunā veida ģenētiski modificētās gēnu vakcīnas izraisīts iegūtā imūndeficīta sindroms. Kariņš ar Pavļutu gada sākumā par 23 miljons eiro iepirka 1,4 miljonus Pfizer vakcīnu devu, bet pirms nedēļas parādījās ziņa, ka šie valstiskie potētāji tikko pasūtījuši vēl trīs reizes lielāku skaitu – gandrīz 5 miljonus devu. Laikam jau vācu laikraksta Bild atklātais Bordāna un Juraša paņemtais 0.5 miljonu kukulis Kariņam ar Pavļutu ir tikai tāda “sīknauda”. Interesanti, cik Kariņš ar Pavļutu samaksāja par jauno ģenētiski modificēto Pfizer/Moderna vakcīnu partijas pasūtījumu? Tirgū dzirdēju vienu tanti runājam, ka vietējiem Pfizer vakcīnu dīleriem komisija no ražotāja esot teju 50% par katru ģenētisko poti. Man Pavļuta un Kariņa partiju vadoņu rīcība izskatās kā organizētā noziedznieku grupā izdarīts valsts augstāko amatpersonu koruptīvs noziegums par desmietiem miljonu eiro nodokļu maksātāju naudas iepērkot jauna tipa nepārbaudītas ģenētiskas vakcīnas ar nāvējošām blaknēm, un pēc tam ar šo neliešu kontrolētu Saeimas deputātu vairākumu mēģinot “atprečot” indīgās injekcijas uz tautas naivākās daļas veselības rēķina ar obligātās vakcinācijas likuma pamata. Savādāk kā ar valsts augstāko amatpersonu kukuļu ņemšanu no vakcīnu tirgoņiem es šādu rīcību, tīšām un apzināti izmantojot savu augsto amatu ietekmi, spiest visus cilvēkus potēties ar bīstamām gēnu terapijas injekcijām nevaru izskaidrot. Likumu grozīšana vakcīnu tirgoņu interesēs par obligātu potēšanos, Satversmes piesmiešana ar cilvēku segregāciju faktiskā aprteīdā, desmitiem miljonu iepirkumu līgumi par jaunu un neizpētītu farmaceitisku injekciju devu iepirkšanu, ko organizē pašas ausgtākās amatpersonas valdībā, norāda uz šo abu partiju - Kariņa Jaunās Vienotības un Pavļuta AttīstībaiPar/Progresīvo - vadoņu īsto motivāciju - alkatīgu naudas kāri un gatavību soļot pāri savu līdzpilsoņu līķiem, kas jau nomiruši un vēl daudz lielākā skaitā nomirs nākamos dažos gados no audzējiem, trombozēm, infarktiem un cietīs no toksiskām neiropātijām, ko izraisa šīs ģenētiski modificētās Pfizer/Moderna vakcīnas. Neesmu antivakseris, esmu vakcinēts savā mūžā ar dažādām vakcīnām, bet tās visas ir bijušas parastās novājinātā vīrusa vakcīnas. Ķīna savus 1.45 miljardus cilvēku novakcinēja ar parastām novājinātā vīrusa pret Covid vakcīnām, un Ķīna joprojām nav reģistrējusi Pfizer/Moderna mRNS gēnu terapeitiku kā lietošanai drošas vakcīnas. Tiem, kas Latvijā citus cilvēkus apsaukā par antivakseriem, iesaku palasīt jaunākos zinātniskos pētījumus par mRNS vakcīnu toksiskumu un spēju integrēties DNS genomā, un apskatīties Ķīnas un citu valstu Covid statistiku, kurās Pfizer/Moderna gēnu terapeitikas injekcijas neizmantoja vai izmantoja ļoti maz, statistikas datus. Tajās valstīs mirstība “ar Covid gēna pozitīvu PCR testu” ir vairākas reizes mazāka par mirstību ES valstīs un ASV uz 100,000 iedzīvotāju, par Ķīnu nemaz nerunājot, kur mirušo no smagām Covid saslimšanām faktiski pēdējos mēnešos nav bijis vispār. Antivakseru nolamātājiem, ja vien paši tikuši sapotēti ar toksiskajām gēnu injekcijām, nevis atstrādā Kariņa valdības PR pakalpiņu maksātos Jūdas grašus, varu ieteikt sākt kustināt savas smadzenes jeb kritiski pārdomāt savu aklo “ticību farmas zinātnei”, kā arī padomāt par sava genoma savlaicīgu Sangera sekvencēšanu. Šī precīzā metode spēj noteikt Covid pīķa S proteīna nukleinskābju esamību cikvēka DNS genomā, ja pēc potēšanās sākušās aizdomīgas agrāk nepiedzīvotas saslimšanas pazīmes organismā: sāpes sirds apvidū vai galvā, mikrotrombu asinsvados izraisīts nogurums un muskuļu sāpes, tādi smadzeņu darbības traucējumi kā neadekvāta runa un rīcība vai pēkšņi atmiņas zudumi. Saeima laikam bija lēmusi, ka maksimālā kompensācija būšot 142,000 eiro par vakcīnu smagām blaknēm. Pozitīvas Sanger sekvencēšanas gadijumā pastāv iespēja šādu kompensāciju saņemt, bet tikai tad, ja ir dokumentēti pierādāma Covid RNS klātbūtne cietušās personas genomā, jo pēc tam šādas eksperimentālās gēnu terapijas upurim ir jādzīvo kā uz pulvermucas pastāvīga imūndeficīta apstākļos ar sabojātu B un T šūnu adaptīvo imunitāti tāpat kā HIV slimniekiem, sadzīvojot ar pēkšņas miokarda nāves, tromboza insulta vai ļaundabīgu audzēju rašanās risku ik brīdi. Tā ir drausmīga dzīves kvalitāte, nevienam to nenovēlu, arī tiem cilvēkiem ne, kas valstisko vakcīnu dīleru finansētās propagandas apdullināti sabiedriskajos mēdijos šobrīd sludina “ticību farmas zinātnei” un apsaukā citus par antivakseriem

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
1 2 Atbildēt

Tu to palagu tiešām izlasīji un vēl pārpublicēji?

A tev pašam viss kārtībā?

1984 Reģ.: 30.11.2021
0 0 Atbildēt

Lasi, pašā sākumā bija rakstīts

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
1 2 Atbildēt

Ā skaidrs. Ja būtu īstie laiki, šitas 100% būtu galvenais stukačs.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 1 Atbildēt

Tas brīdis, kad antivakseri sāk uzbrukt citiem antivakseriem par propagandas, kuru paši izplata, izplatīšanu...

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
1 2 Atbildēt

Gb12, diemžēl tu esi pārāk stulbs lai saprastu komentāra jēgu un nozīmi

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Smieklīgi, ka to raksta Gobzema kartupelis.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
2 4 Atbildēt

To dzirdu no vaksera kas kovidu ar auto riepām salīdzina.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 2 Atbildēt

Tu pat neesi spējīgs saprast, ka ar auto riepām nav salīdzināts kovids. Malacis, kārtējo reizi savu džamšuda līmeni parādīji.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Jāmeklē citāts?

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Pameklē gan. Un izlasi kārtīgi. 2x, ja ar pirmo reizi nepieleca. Un pacenties arī saprast.

Par meklēšanu runājot - kad beidzot parādīsi to, ko grasījies meklēt pāris lpp. iepriekš - kurš vakcīnas ražotājs ir solījis savām vakcīnām 100% efektivitāti?

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Davai citātu ieliec kur es to esmu teicis.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Vispirms ieliec citātu, kur esmu salīdzinājis ziemas riepas ar kovidu.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Nē tu vispirms. Nē tu. Nē tu...

Man ar tevi bērnudārzniek te nav laika ņemties, ej uz trīs burtu combo

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Ko tad ņemies, ja tev nav laika? Āksts.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

"Mediķu aprinās Latvijā esmu dzirdējis runājam..."

Tās nav gadījumā tās pašas "runas", kuras izplata antivakseri par futbolistiem, kuri masveidā mirst no vakcīnām, kaut arī nemaz nebija vakcinējušies?

1984 Reģ.: 30.11.2021
0 0 Atbildēt

Krīt un gāžās tādi, kuriem ne tuvu nevajadzētu krist. PRO sportisti, salīdzinoši jauni cilvēki, un diezgan masveidīgi pēdējā gada laikā. Oficiāla izskaidrojuma un pamatojuma tam pagaidām nav

Conqueror Reģ.: 15.10.2002
4 1 Atbildēt

parasti zinātniskiem rakstiem beigās ir literatūras saraksts, no kurienes ņemti citējumi, šeit nekā tāda nav

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti