Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

iAuto Reģ.: 17.07.2001

Kāpēc tik traka ņemšanās ap koronavīrusu Covid-19? Cik tas ir bīstams!

 
Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Vasilim labs pētījums par LV troļļiem t.me/mainampasauli/11295

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt
650 Reģ.: 25.01.2017
0 0 Atbildēt

Va ta diez cien.Addmin kgs no cien.Locchiem paņems atpakakaļ arī visus (nejaušos,brīvprātīgos) empipidēmijass radītos personbrīvību ierobežojumus? Ar massku un kvadrātraka kodu atļaus pakkaļu noslaucīt,vai kaa?

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt
Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

fckns rakstīja: Sāc ar sevi.

Kā tieši to vajadzētu darīt? Bet skaidrs jau, ka neko jēdzīgi nepateiksi - jo "Sāc ar sevi" ir klasiskā pieeja tiem, kas savas problēmas noliedz. Kā man "sākt ar sevi", ja es ne radu nodokļu shēmu vidi, ne veidoju shēmas tajā? Tava nostāja jau patiesībā ir skaidra - "sāc ar sevi" nozīmē, "aizveries un netraucē mums shēmot".

fckns Reģ.: 29.11.2020
1 10 Atbildēt

Tu varētu sākt ar pašlikvidēšanos.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
3 2 Atbildēt

Nē nu tas jau skaidrs, ka tev patīk tā "nav cilvēka, nav problēmas" ideoloģija.

fckns Reģ.: 29.11.2020
1 7 Atbildēt

Labi, ka esi interneta diagnosts un spēj noteikt, kādu kurš ideoloģiju pārstāv.

wons Reģ.: 26.07.2017
0 0 Atbildēt

Varbūt kāds ir informēts no kā nomirst cilvēki kuriem ir Covid 19 + ? Ja pareizi saprotu tad mirst no Covid19 izraisītajām blaknēm. Kādām? Ja 4 stadijā ar vēzi slims cilvēks nomirst un viņam ir Covid19+ tad kā statistikā tas tiek ierakstīts?

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt
wons Reģ.: 26.07.2017
0 1 Atbildēt

Kādēļ valsts neliek vakcinēties ar pneimokoku vakcīnu obligātā kārtā?

Cik saprotu tad nemirtu no plaušu karsoņa kurš veidojas kā C19 blakne www.maniveselibasdati.lv/pneimakoku-vakcina-kapec-svarigi-vakcineties-pret-bistamo-pneimokoku/

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Plaušu karsoni C19 izraisa tiešā veidā. Organisms iznīcina slimās šūnas, kā citādi esi iedomājies vīrusu ārstē? Plaušu karsonis vai saaukstēšanās nav slimība, tās ir sekas.

wons Reģ.: 26.07.2017
0 0 Atbildēt

Plaušu karsoni cik saprotu izraisa pneimokoki. Tādēļ arī ši pneimokoku vakcīna. Vai tagad tiešā veidā C19?

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Pneimonija tautas valodā ir plaušu karsonis. Pneimonija nenorāda, kas ir iemesls plaušu iekaisumam, vīrusi paver ceļu citiem "mikrobiem". Plaušu bojājumi un sarētojumi rodas arī organismam "ārstējoties", tā dabiskā ārstēšanās uz ko daudzi tiecās(ar dažādām sekmēm) organismam ir tā teikt šaušana ar lielgabalu pa zvirbuļiem.

Cik saprotu koki lokās un rodās vējš?

darklight Reģ.: 29.10.2013
1 0 Atbildēt

Pēc esošās sistēmas viņš būs miris ar kovidu. Jo bez kovida būtu nodzīvojis nedēļu ilgāk. Zinu, ka nu jau arī mediķi sāk iebilst pret to, kā šī statistika tiek veidota.

eidis Reģ.: 07.11.2001
1 0 Atbildēt

Metodika ir statistika un ar mediķiem tai nekāda sakara nav. Resp. mediķi nenosaka uzskaites metodiku - viņiem tam nav izglītības.

C19 gadījumā ES saredzami netiek lietota vienota metodika un šķiet, ka statistiķi jau vienojušies to mainīt. Liekas sept bija pirmās uzskaites izmaiņas.

Pagaidām ļoti precīzai siituācijas attainošanai tiek lietots excess death jēdziens. T.i. valsts standartmodeļa un esošās situācijas atšķirība.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
1 2 Atbildēt

Vakar dabūju Trešo. Jau gatavojos drudzim un temperatūrai, pagājušajā reizē bija, bet ņifiga - par poti liecina vien sāpoša roka. Un mazliet galva padulla bija, bet iedzēru kafiju un pārgāja.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
3 2 Atbildēt

Cik seksīgi tev šķiet potēties 2x katru gadu? Wtf

GB12 Reģ.: 29.03.2011
3 2 Atbildēt

Nu, pirmkārt, ja jāizvēlas, kas ir seksīgāk - slimot ar C19 vai potēties, ņemot vērā, ka esmu riska grupā... Otrkārt, nav jau zināms, cik ilgi modernas būsteris darbosies. Tad jau redzēs, vai vajadzēs tik bieži. Turklāt kas tur tāds - pret ērču encefalītu arī jāpotējas "2x gadā". Un? Treškārt, īsti jau 2x gadā nesanāk - ja arī būs tie 8 mēneši, tad nākošos 2 gadus būtu reize gadā. Protams, ja Covid novājināsies un jaunās mutācijas nebūs tik agresīvas, tad varētu domāt, vai vajag tik bieži vispār to darīt.

Anyway, domāju, nav vērts šodien lauzīt galvu, kas būs pēc gada, ir jādzīvo šodienai. Tā situācija var mainīties uz visām pusēm jebkurā mirklī.

eidis Reģ.: 07.11.2001
0 4 Atbildēt

Šādi ir, kad trūkst izglītības. Es domāju statistikā mani zibenīgi atskaitītu, ja mēģinātu par sampli izmantot 2 gadījumus. Nu kā var mēģināt zīmēt tendenci no 2 datiem?

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
2 1 Atbildēt

Ja par mani, lohs kas lohs esi ar šādu slēdzienu

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
2 1 Atbildēt

Par pašu potēšanos vēl ok, bet cmon - ne jau 2x gadā utt. Tas tiešām nav normāli. Nah** kļūt atkarīgam tikai no potes?

Tas ne par tevi, es drīzāk par sistēmu.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
1 1 Atbildēt

Ko nozīmē jēdziens " kļūt atkarīgam"? Tas ir tā kā lomkas, kad antivielas samazinās, vai kā?

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
2 1 Atbildēt

Kad sertifikātam beigsies termiņš, diemžēl kļūsi atkarīgs no kārtējās vakcīnas. Domāti ierobežojumi utt.

eidis Reģ.: 07.11.2001
1 0 Atbildēt

Nu vot kur tu izrāvi, ka tālāk būs 2x gadā? Tev tiešām nekad nav skaidrojuši modelēšanas datu prasības? Datu prasības vispār?

Ja tiksim ārā no lokdauna, tas C19 kļūs endēmisks un būs visparastākās iesnas. Bet tam ir jānovērš sākotnējā milzu pārslodze medicīnai. T.i. jāsačipojas.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
2 2 Atbildēt

Un kapēc tu domā, ka tie lokdaunotāji tevi domā izlaist? Sēdēsi lokdaunā un čiposies regulāri.

1984 Reģ.: 30.11.2021
0 0 Atbildēt

Pa starpām vajag visus drusku palaist vaļā. Kā savādāk varēs visā vainot nevakcinētos? Kaut gan nupat jau nevakcinētais būs tas ar divām potēm....

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
2 2 Atbildēt

Nu re... Kāds vēl 2x gadā. Būs 4x. Kas arī labāk iet kopā ar 4.7 miljoniem porciju nākamajam gadam.

www.tvnet.lv/7413074/balstvakcinacija-varetu-but-pieejama-jau-tris-menesus-pec-pirmreizejas-vakcinesanas

darklight Reģ.: 29.10.2013
4 1 Atbildēt

Es gaidīšu līdz pēdējam. Nekam vairs neticu, īpaši pēc rezervētajiem 4,7 miljoniem vakcīnu. Lai tak ieskrienās! Tad tagad ik pēc pusgada būs jāpotē?

GB12 Reģ.: 29.03.2011
2 0 Atbildēt

No vienas puses var saprast. No otras - atgādina mani bērnībā, kad mamma lika vilkt cepuri un, kad kaut ko ne pa prātam izdarīja, es, izejot no mājas, demonstratīvi to vilku nost... it kā viņai ar to ieriebtu...

Bet tie 4.7 miljoni jau ir tikai rezervēti, ne nopirkti. Tb, vai nauda ir samaksāta? Dīvaini, protams, bet, ņemot vērā, kā ar tiem iepirkumiem veicās pirms gada, nav brīnums, ka šoreiz labāk paņem vairāk (ja nu kas, pārdos vai noziedos), nekā ka pietrūkst.

eidis Reģ.: 07.11.2001
1 0 Atbildēt

Nu man reakcija bija ļoti līdzīga otrajam čipam- ap 24h off ar t un galvassāpēm

GB12 Reģ.: 29.03.2011
1 0 Atbildēt

Ap pusdienlaiku līdz galvu reibinošiem 37.0 pakāpās t, ierāvu paracetamolu, tagad viss čikiniekā...

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
4 2 Atbildēt

Mana paziņa šobrīd dzīvo ilgāku laiku Dubaijā, un liels bija mans izbrīns, ka tur neprasa ne vakcinēties, ne maskas, neko tādu. Viņas ģimene nav vakcinēta, pilnīgi loģiski. Kārtējais apliecinājums ES absolūtai vājprāta politikai.

fckns Reģ.: 29.11.2020
1 0 Atbildēt

Jā jā, papriecājies vēl par Vidējo austrumu "brīvību". Pateiksi pušplēstu vārdu ne tā, un vari atvadīties no savas brīvības.

Krotow Reģ.: 09.09.2008
0 0 Atbildēt

Un atkarībā no tā ko pateiksi, var arī bez galvas palikt.

eidis Reģ.: 07.11.2001
1 0 Atbildēt

Paziņa kautko par irsi nav teicis?

Dubaja pirmie pasaulē noreportēja 100% vakcināciju. Viņa ģimene tajā sabiedrībā NAV loģiska

GB12 Reģ.: 29.03.2011
3 1 Atbildēt

Kā jau visās attīstītajās valstīs, Austrumeiropas plebeji uzskata, ka ir gudrāki un visu zina labāk...

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
2 0 Atbildēt

Bet viņa tur reāli dzīvo Kurš tad te irš vairāk?

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Nesaku jau, ka irš. Bet to, ka ir tāda tendence attīstītajās valstīs, ka lielu daļu no nevakcinētajiem vai aktivakseriem sastāda tieši apgaismotie Austrumeiropas viesstrādnieki, ko arī visai uzskamāti demonstrē tie tavi paziņas.

eidis Reģ.: 07.11.2001
2 1 Atbildēt

Nu pag. Tad kad Dumpis (dr. med) kko saka šeit dzīvojot, tu saki ka irš. Tad kad kāds random paziņa dzīvo tur un kko saka, tad noteikti neirš. Neskatoties uz to, ka tas ir tiešā pretrunā ar datiem (ak jā datu vācēji tak irš)

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 0 Atbildēt

latvijasradio.lsm.lv/lv/lr/programma/

Indulis Paičs 21.05 Dažas labas domas.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Interesanti, vai iespējams aizbraukt uz EE vai LT nodot antivielu testu un iegūt vismaz pāris mēnešu derīgu QR kodu? Vai tas nebūs reāli latvietim kaimiņos?

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt
Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 1 Atbildēt

》has contributed to a rising number of footballers suffering from heart problems.

Tālāk var nelasīt, izteikts ne ar ko nepamatots apgalvojums un tagad esot jāpēta kāpēc palielinās tas kas nepalielinās.

wons Reģ.: 26.07.2017
1 0 Atbildēt

Ko tad tas nozīme Kariņa kungs? Vai tad parastās maskas neaizsargā? Ko tad nu? Turpināsim to teātri ar šim maskām?

Tāpat Kariņš aicināja valkāt sejas maskas publiskās vietās, mudinot izmantot tieši medicīniskās sejas maskas vai FFP2 tipa respiratorus, jo esot pierādīts, ka tieši tās būtiski palīdz pasargāt no inficēšanās, atšķirībā no parastās auduma sejas maskas.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
1 4 Atbildēt

Visas auduma maskas nav testētas un nevar notestētm lai ko ieteiktu. Auduma maskas arī visbiežāk ir redzamas zem deguna. Patīk tev vai nē, bet maskas strādā. Tās nestrādā, ja tās nevalkā visi, to jau Dumpis no sākta gala bija minējis.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
5 3 Atbildēt

Es ar auduma masku. Stāv jakas kabatā un izvelku, ejot veikalā. Izmazgāju reizi mēnesī 60 grādos Starp citu, esmu 6 x lidojis lidmašīnā ar tādu “nederīgu” auduma masku. Absolūti un pilnīgi nevajadzīgs atribūts. Lietuvā, starp citu, pirms kāda laika zaļais režīms bija vispār bez maskām. Kā tam jābūt. Citādi šībrīža zaļais režīms uzskatāms par ņirgāšanos.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Auduma maskas der, bet es ar tādas neieteiktu. Lai kaut ko ieteiktu, tas ir jāpārbauda,

Ja jau nederīgs atribūts tad parādi kā caur to sveci vari nopūst. Strādā tās maskas, ja pareizi lieto. Teiksi operāciju zālē ārsti ar tām ākstās?

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
4 3 Atbildēt

Masku jēga ir vien tad, ja ir klepus. Maska aizsargā no tā, kas lido pa gaisu. Ja klepus nav, maskas funkcijas ir nulle. Un vispār veseliem cilvēkiem nuhaj tādus atribūtus nebūtu jāvelk.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
2 0 Atbildēt

Jā, un ņemot vērā mūsu sabiedrības atbildības sajūtu, slimi vazājas apkārt un aplaiž citus. Turklāt ne viens vien domā - eh, tas jau sīks klepiņš, nasing spešal, un te mēs arī nonākam pie rezultāta.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
1 4 Atbildēt

Kā tu vari garantēt, ka esi vesels? Inkubācijas periodā simptomu nav.

Arī runājot siekalas šķīst uz visām pusēm. Maskas palīdz, nav brīnumlīdzeklis, bet palīdz. Vēl labāk palīdz lohdauns.

Krotow Reģ.: 09.09.2008
1 1 Atbildēt

Maskām ir papildus bonuss - novēršot iesnu pilienu lidošanu apkārt samazinās arī tādas "parastās" kaites kas izplatās pa gaisu kā iesnas un gripa. Pozitīvo efektu no tā varēja novērot jau pagājušajā ziemā.

1984 Reģ.: 30.11.2021
0 0 Atbildēt

Parastā gripa pagājušajā ziemā nebija tāpēc, ka kovīdiņš bija pa kārtu niknāks un ņēma virsroku. Uzvar spēcīgākais, abi vīrusi vienlaicīgi īsti nevar pastāvēt. Ja šogad jau parādās gripa, tas nozīmē tikai to, ka kovīdiņš ir atslābis - palicis lipīgāks un daudz mazāk letāls. Tagad vožakiem būs pamatīga izdoma jāpieliek - kā visus ieslodzīt. Re ku, jau galveno baidītāju Hugo Pumpi tribīnē ir nomainījis tāds Ņikita Trojanskis

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
1 0 Atbildēt

Lasu ziņas un nespēju noticēt. Kas par plāniem viedajiem! Varbūt vispār uzreiz 4 vakcīnas gadā? Idiotisms, daļai nav pat pirmās, kāds par 4.jau sapņo.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
1 0 Atbildēt

Kur tu lasi, ka kāds sapņo par 4.?

darklight Reģ.: 29.10.2013
2 1 Atbildēt

Bij, bij, es arī tikko lasīju, ka jau plāno otro balstvakcīnas tūri. Līdz galam neizlasīju, nolamājos un aizvēru, tagad neatceros, kur precīzi tas bija.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
2 2 Atbildēt
spainis Reģ.: 27.04.2006
2 2 Atbildēt

Tu to rakstu izlasīji, jeb bļaušanai pietiek ar virsrakstu? Tur rakstīts, ka četras reizes gadā vakcnēs? Es izlasīju, nav jau tik garš, un rakstīts tur ir pavisam kas cits.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
1 0 Atbildēt

Izlasīju jau vakar, tur nav nekā par 4. poti. Tur ir par to, ka pēc jaunajām norādēm pēc pirmreizējās vakcinācijas (piemērma, Zenecas, Janssen gadījumos, kad efektivitāte nav tik liela), balstvakcinācija būs pieejama pēc 3 mēnešiem...

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
2 2 Atbildēt
GB12 Reģ.: 29.03.2011
1 0 Atbildēt

Rakstu izlasīji? Tie ir speciāli gadījumi cilvēkiem ar speciālām saslimšanām, kad pirmajā piegājienā vajadzēja 3, nevis 2 potes.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
5 2 Atbildēt

Manīju kādās ziņās Vācijas aptaujas rezultātus, ka 1/3 izvairīsies svētkos no… nevakcinētajiem. Jptvm cik viedi vācieši. Pizģ.eC. Куда мир катится…

Manu radinieku un tuvāko draugu lokā šis netiek apspriests, bet, ja būtu - tādus cilvēkus redzēt negribētu. Pašam esot drošam, ar QR kodu. Besī cilvēku šķirošana.

Krotow Reģ.: 09.09.2008
2 0 Atbildēt

Apspriests jau netiek. Taču tie, kuri negribēs tikties, atradīs kādu citu iemeslu.

spainis Reģ.: 27.04.2006
0 0 Atbildēt
Bradypus Reģ.: 09.06.2017
3 4 Atbildēt

Nevar būt. Tā sertifikātu viltošana taču ir tikai sovoka domāšana. Francijā tas nav iespējams.

eidis Reģ.: 07.11.2001
4 4 Atbildēt

Tu domā Francijā nav 182 k no sovoka iebraukušu cilvēku uz 67 milj iedzīvotāju? Kā varam šur tur pamanīt, tieši sovoka migranti jaudīgi izceļas ar antivaxerismu.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
1 1 Atbildēt

Vari jau mēģināt sevi kaut kā pārliecināt par kaut kādām pasakām. Francija ir tava "sovoka" patiesā dzimtene, un tu - rezultāts. "Sovoka" lielākā izgāšanās - pārāk agresīva sovoka uzspiešana ir radījusi tā režīma neatzinējos spēju ilgstoši un pasīvi pretoties tādiem režīma līdzskrējējiem kā tu.

ZZZZ Reģ.: 26.02.2014
1 0 Atbildēt
eidis Reģ.: 07.11.2001
0 1 Atbildēt

Nav īsti skaidrs kāpēc šo nevar nēsāt, piemēram gredzenā. Kāda bezjēdzīga ķirurģiskā iejaukšanās. Bet nu dažiem laikam fantastikas filmas šķiet saistošas

GB12 Reģ.: 29.03.2011
2 0 Atbildēt

Tas nav nekas jauns. Londonā tādus jau sen lieto, lai, piemēram, iekļūtu naktsklubos. Tāpat dažādām vajadzībām arī citās valstīs.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
4 1 Atbildēt

Kad vakcīnu faniem atvērsies acis, ka viņus valdība TRĀŽ? Tiešām arī 4 vakcīnas ikgadu potēsiet, jo Kariņš ar PaUĻuku tā grib?

Ну пиздец с вами

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
4 2 Atbildēt

Aktīvākie vienkārši katru nakti liks vakcīnas sistēmu. Pieslēgs lādēties telefonu un savu čipu

eidis Reģ.: 07.11.2001
2 6 Atbildēt

Nu tak ievēli valdību, kas tevi nedrāž!

Šī ir kārtīga sovoka domāšana, ka ir kaiutkādi viņi, kurus nekādi nav iespējams apturēt. Tas ir feodālisms tavā galvā.

Tu tak neesi pat mēģinājis veidot partiju, iekļauties partijā, lai nonāktu pozīcijā pret šiem. Tikai klaigā fēču bukā

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 1 Atbildēt

Jā tas nākamgad tiks darīts. Pietiks čakarēties.

Gobzis tevi izfukās un tu liekēdi vairs nevarēsi "strādāt" apenēs.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
2 0 Atbildēt

Ievēlēt var tikai tos, kas ir piedāvājumā.

Sovoka domāšana ir tavā galvā, kam PSRS vienpartijas (vienideoloģijas) stila vēlēšanas liekas baigā demokrātija un vispār sajūsmina pūļa ievēlētu pshiopātu diktatūra.

Esmu piedalījies vairāku partiju dibināšānas procesa mēģinājumos un redzējis, kā sistēma tās iznīcina, nemaz nepielaižot līdz vēlēšanām. Kārtējo reizi tev ir nepieciešams izdomāt kaut kādus melus par mani, lai spētu turpināt savu naratīvu.

eidis Reģ.: 07.11.2001
1 0 Atbildēt

Mani nesajūsmina esošā vara, bet apzinos, ka būs maz politiski līķī aiziet gribošie. Tāpēc rezervistu soliņš valdībai krīzes apstākļos ir ļoti īss. Tāpēc šie laiki jāpārdzīvo ar tiem, kas ir.

Nezinu kas tās par partijām. Es esmu redzējis vienas dzimšanu, kas tagad ir pozīcijā. Vienīgā sistēma, kuru redzēju - tādi primitīvi iznireļi (nahali) tika nostumti malā uz vēlēšanām. Precīzāk - tie bija rindas beigās resursiem uz tikšanos ar vēlētājiem. Sarakstos bija, neiebalsoja.

1984 Reģ.: 30.11.2021
1 0 Atbildēt

Tās nav nekādas partijas, tie ir savstarpēji konkurējoši ekonomisku interešu grupējumi. Varētu pat teikt, ka tādi pusbandītiski. Apmēram kā Korleones un citas pārējās ğimenes slavenajā romānā "Krusttēvs".

spainis Reģ.: 27.04.2006
2 0 Atbildēt

Kur tu esi izlasījis, ka būs četras vakcīnas katru gadu? Tajos virsrakstos, ko vakar te postēji? Varbūt pacenties arī tos rakstus izlasīt, un tad klaigā.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
4 1 Atbildēt

Ko agrāk par sazvērestības teoriju sauca, tas kļūst par realitāti diemžēl …

GB12 Reģ.: 29.03.2011
1 3 Atbildēt

Das Argument

wons Reģ.: 26.07.2017
2 0 Atbildēt

Kādreiz kad komentos kāds rakstīja, ka būs vairāk par vienu vakcinācijas reizi, ta rechekisti ievilka to pie fake ziņām... Ka ar tām 4 reizēm gadā neiznāk par maz vēl.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
1 0 Atbildēt

Parādīsi, kur konkrēti? Es kaut ko tādu neatceros.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
3 3 Atbildēt

Tu redzēsi Kaspi, ka vakseri potēs katru rudeni boosterīti un turpinās gaidīt brīnumu.

Vakseri nesaprot ka problēmu atrisinās tikai un vienigi palielināts finansējuma veselības aprūpei. Un nekas cits. Bet nauda jau ir izmīsta visur jur, tikai ne tur kur vajag.

Nekādas vakcīnas, lohdauņi un citas muļķības šo covidu neapturēs, jo kovids ir bija un būs.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
2 6 Atbildēt

Kā mirēju paliatīvā aprūpe palīdzēs apturēt covidu? Tā jau tie pošmīži kas nonāk slimnīcā un prasa glābt, vairs negrib dabiski izslimot, tur varonība arī beidzās. Nekādu brīnumzāļu slimnīcās nav, veselīgāk ir neslimot un saņemt vakcīnu. Nepiespiest kartupeļlohus potēties arī nevar, lepni putni, neiespersi nelidos. Jau sākumā pošmīži bļāva, ka būs motivējoša obligātā vakcinēsanās un to paši arī panāca, malači tā tik turpināt. Panāca arī lohdaunu, aosveicu. Kā jau pāķiem pāķu problēmas.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
1 1 Atbildēt

Kāds var atbildēt?

Interesanti, vai iespējams aizbraukt uz EE vai LT nodot antivielu testu un iegūt vismaz pāris mēnešu derīgu QR kodu? Vai tas nebūs reāli to izdarīt tepat kaimiņos?

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
3 0 Atbildēt

Vispār visticamāk mūsu tuvāko ģimenes jau sen būtu ar nervu kaitēm, ja klausītu valdības diktātu. Tiešām, no malas vērojam šo balagānu, visiem atkal satiekoties vienā no mūsu radu mājām pilnīgi pojuh uz kārtējo biedēšanu ar jaunu izdomātu vīrusa paveidu vai aizliegumu tikties vispār To lemsim paši, nevis noteiks kāds sirmgalvis vai plikpauris

Gan jāatzīst, pilnīgi visi pārslimojuši un vecāki - vakcinēti (tomēr).

eidis Reģ.: 07.11.2001
3 2 Atbildēt

Es nesaprotu kur tu tajā retorikā dzirdi īpašu biedēšanu vai aizliegumu? Ja es būtu viņu vietā, es arī publiski dramatizētu, jo nedramatizēšanu un pielaidību šie jau vienreiz izbaudīja. Nu un tas pats par ieteikumiem netikties. Šis viss kā vecāsmammas teiktais ejot ārā no mājas: ir jau taisnība, par teikto piedomāšu, bet roceni jau neraušu.

Man liekas tu ļoti pārproti tā teksta obligātumu. Šķiet ka tu pats kāda iemesla dēļ to mēģini uzvilkt sev virsū kā diktātu. Šie laiki jau kādus 30 gadus beigušies.

PS Ļoti interesanti kāpēc šie ārkārtīgi paklausīgie ļaudis (tie, kas šo izkliedz kā diktātu) uz aicinājumu maksāt nodokļus, nepirkt bez čeka, nereaģēja gandrīz nemaz. Tur nezkapēc nebija jāklausa un diktāta nebija

GB12 Reģ.: 29.03.2011
1 3 Atbildēt

Spriežot pēc tavas pēdējo divu dienu uzvedības, tu jau esi ar kādu nervu kaiti. Nu, nav tak neviens aizliedzis "tikties vispār".

Atslābsti, dzīve nav tik slikta.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
4 0 Atbildēt

Tieši to arī rakstīju. Tiekos, daru, dzīvoju. Pat komandējumos braucu, lidoju Es vairāk satraucos par nākotni. Vienu poti ok, esmu izlēmis. Bet regulāri utt.? Wtf

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 4 Atbildēt

Nu, un kas tad tev notiks (notiktu) ja regulāri vajadzēs (vajadzētu) saņemt poti?

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
3 0 Atbildēt

Bet man nevajag! Ja tev vajag, ej vakcinējies kaut vai perdakā katru vakaru!

GB12 Reģ.: 29.03.2011
1 0 Atbildēt

Te kāds atkal uz banu uzprasās. Kā tad pildīsi uzdevumu aģitēt par Aldi, ja tevi atkal izmetīs ārā?

Conqueror Reģ.: 15.10.2002
1 0 Atbildēt

aizpagājušā gadusimtā arī savulaik vācu mācītājs uz latviešu zemnieka jautājumu, "kāpēc dzīve tik grūta?", atbildēja: "pacieties, debesīs labāki būs!"

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
1 0 Atbildēt

Man te tāda tuvāko radagabalu un paziņu 'statistika'. Visi, kas potēti, slimojuši nav. Visi (abi), kas nepotēti, slimojuši. Labi, ka viegli.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
1 0 Atbildēt

Levits prātotu, kas analīzes nenodod tas arī ar C19 neslimo. Win-win

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
1 1 Atbildēt
wons Reģ.: 26.07.2017
1 1 Atbildēt

Ne tikai būsteri, bet katru gadu obligāti būtu jāvakcinē pret pneimokoku vakcīna Prevenar un pretgripas vakcīna Flucevax Tetra. Neizslēdzu, ka tuvākā nākotnē vakcinācija varētu būt ikmēneša pasākums.

650 Reģ.: 25.01.2017
0 0 Atbildēt

-vai Jūs zinājājāt,Ka.. Jā.

No 2 metrus gara koka, kas vēlāk tiek izmests poligonā, vidējā oglekļa pēda (ikkatra cien.Loha dsā,piez red..) ir 16 kg. Noma ir videi draudzīgāka iespēja, un tā darbojas šādi:

www.weforum.org/videos/these-christmas-tree-rentals-help-make-the-holiday-sustainable

-nu ja nu vēl kādam Loham tomēr iezogass šaibas vai rodass kādi lieki jautājumi: www.weforum.org/agenda/2021/11/omicron-whats-next-5-scenarios-to-help-business-leaders-make-the-right-decisions

Un reku Klaipēdā šogad ir uzstādīta visu laiku vismazākā euroEglīte.Tā novietota zem ložu necaurlaidīga kupola un tās garums (augstums) esot apaļi sešpacmit cm.Ui,nee,sorrī ,kļūdījos.Tomēr ir 55cm.Jā.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
2 3 Atbildēt

www.tvnet.lv/7413910/no-vairakam-valstim-latvija-vares-ierasties-tikai-ar-negativu-covid-19-testu

Eidi, raimondsm, fckn, darklight un pārējie galvas slimnieki, jums patīk ka jūs drāž?

darklight Reģ.: 29.10.2013
0 0 Atbildēt

Man nepatīk. Un vispār es jau ļoti sen esmu iestājies par ierobežojumu atcelšanu, tāpēc nejauc mani iekšā! Bet par konkrēto man pofig, jo ārpus Latvijas braucu reti un noteikti ne ziemā.

fckns Reģ.: 29.11.2020
1 3 Atbildēt

Pašreizējā situācijā ceļošana nav aktuāla. Kas attiecās uz ierobežojumiem kā tādiem - manis pēc varēja palaist "free for all", tikai ar nosacījumu ka nevakcinētie paši finansē savas ārstēšanas izmaksas.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
6 4 Atbildēt

Nezinu kā tu, bet es jau sen pats finansēju savas ārstēšanās izmaksas.

Visticamāk, ja gribēsi kvalitatīvu un ātru pakalpojumu ar rezultātu, tev arī nekāda haļava nebūs draugs.

Tākā tā ir utopija par bezmaksas veselības aprūpi, tas ir tiikai uz papīra, bet nejau realitātē.

fckns Reģ.: 29.11.2020
1 4 Atbildēt

Tikai nezkāpēc visi šitie "Kowida naw nahyi" pēctam sēž intensīvajā par valsts ("tajā skaitā MaNu ReeeEeeEEeEEEEeEEE) naudu un cer uz nesavtīgo dakteru palīdzību. Tā tam nevajadzētu būt.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
3 2 Atbildēt

Pagaidi ko tu tur murgo?

Tur nav neviena daktera kas strādā par velti. Tas viens.

Otrs. Viņni par maniem nodokļiem tur ir. Tu jau esi bomzis un nodokļus tu maksā gaužām maz, ja vispār maksā, jo tev darbs ir saistits ar budžeta iestādi. Tev nav ti3sības čīktēt. Skaidrs plukata?

fckns Reģ.: 29.11.2020
0 3 Atbildēt

Paskaties cik izmaksā viens pacients dienā. Tad varbūt tev pieleks. Un es nesaprotu, tev tas ir kaut kāds "firmas uzdirsiens", ķip pazīšanās zīme - kā trūkst argumentu, tā sāc piedēvēt citiem ka viņi strādā budžeta iestādēs un līdz ar to arguments ir invalīds? Vēlreiz, kā mazam bērnam atkārtošu, es nestrādāju budžeta vai valsts iestādē. Tā kā, vari atfisties.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
1 1 Atbildēt

Tu redzi kaut kur argumentus no savas puses.

Tie nav argumenti, tā ir demagoģija.

Ok pastāsti cik izmaksā 1 covid pacienta ārstēšsana un kas sastāda izmaksas, es tiešām nevaru atrast šo info.

fckns Reģ.: 29.11.2020
1 1 Atbildēt

Nav man tev precīzu datu. Bet, kāds jau soctīklos kaut ko šķaudīja, ka aptuvenās izmaksas ir ap 1,5k eur uz pacientu dienā.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
1 1 Atbildēt

Labi ok. Pieņemsim ka tu neesi šo summu no pirksta izzīdis, jo tadas izmaksas pat nav Francijā. Bet ok, pieņemsim, ka ta ir banānijā dārgākaja valsti pasaulē - 1.5 štukas dienā.

Pienemsim ka vidēji dienā slimnīcās ārstējās 500 klepotāji, kas protams ta nav, bet nu ok. Pieņemsim ka 500, lai tev tiek.

Tas gadā sastāda 270 miljonus kovidnieku ārstēšanai.

Veselibas aprūpes budžets 2021 gadam bija 1189 miljoni eiro.

2022 tiks palielināts par nieka 130 miljoniem.

.

Paklau, lauķi. Mēs par ko tagad runājam.? Tu esi tiešām esi tērēts daunis?

fckns Reģ.: 29.11.2020
0 1 Atbildēt

Iedzer nervostrongu, pāķi. Nekur tālāk par savu blokmājas domāšanu nēesi izsities, tāpēc atkārtojos - at_pisies.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
3 1 Atbildēt

Kas ir loh, aptirsies?

Visu klepotaju arstesana gada izmaksa tik cik airvaltik "pabalstiņš".

Plukata tu vispar neko nesproti, tevi drazh bet tu priecajies.

Iesauj labaak buusteriiti pamulki, tava gadijuma toch sliktak nepaliks

fckns Reģ.: 29.11.2020
1 4 Atbildēt

No AB vismaz ir kāda jēga, par antivakseriem rodas šaubas..

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Kāda ir tā airbaltika jēga, neskaitot iespēju tajā iegrūst simtus miljonu valsts naudas bez cerības tos jebkad atgūt?

fckns Reģ.: 29.11.2020
0 0 Atbildēt

Tev, droši vien nekāda, jo gan jau nezini kas ir lidmašīna. Bet AB vismaz nodrošina diezgan konkurētspējīgus aviopārvadājumus, un nodrošinot pakalpojumu, atmaksā valstij atpakaļ nodokļos,vismaz kaut ko.

wons Reģ.: 26.07.2017
0 0 Atbildēt

Kādam svētki stipri jau no paša rīta

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Tie nodokļi neatsit tos miljonu simtus un nekad neatsitīs. Bet par konkurētspēju, nesmīdini. Jā, esmu divreiz lidojis - abas reizes airbaltika konkurētspējas dēļ lidoju ar RyanAir.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

www.lsm.lv/raksts/zinas/arzemes/somijas-mediki-viena-covid-19-pacienta-arstesana-izmaksa-ap-16-000-eiro.a424619/

Ņemot vērā, ka Latvijā izmaksas varētu būt mazākas personāla atalgojuma līmeņa dēļ, bet, no otras puses, ņemot vērā to, ka pie mums slimnīcā nonāk jau kritiskāki (lasi - ielaisti) gadījumi, izmaksas varētu būt augstākas...

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti