Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

iAuto Reģ.: 17.07.2001

Kāpēc tik traka ņemšanās ap koronavīrusu Covid-19? Cik tas ir bīstams!

 
Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt
Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt
Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
2 0 Atbildēt

Kas tas par fufeli jau pirmajā rindkopā?

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
3 5 Atbildēt

www.delfi.lv/news/national/politics/sestdien-latvija-konstateti-477-covid-19-inficesanas-gadijumi-sesi-cilveki-mirusi.d?id=53839157

Aizvadītajā diennaktī veikti 5890 Covid-19 testi, reģistrēti 477 jauni saslimšanas gadījumi, bet seši inficētie miruši, liecina Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) apkopotā informācija.

No inficētajiem 269 bijuši nevakcinēti vai vakcinācijas kursu nepabeiguši, bet 208 - vakcinēti.

Mirušie bijuši šādās vecuma grupās: divi cilvēki 60-69 gadu vecumā, viens 70-79 gadu vecumā, bet trīs 80-89 gadu vecumā. No tiem pieci bija nevakcinēti vai vakcinācijas kursu nepabeiguši, viens vakcinēts.

INFICĒTO SKAITS SAMAZINĀS.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
4 3 Atbildēt

Nu un kāpēc samazinās? Komandantstunda atcelta, vakcinācija uz priekšu neiet, tavejie turpina apgalvot, ka sezonalitāte neeskistē, bet tik un tā samazinās...

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
1 4 Atbildēt

Geitsam, Švābam, un reptiloīdiem sorosiešiem apnika čipus potēt?

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
4 3 Atbildēt

Malacis, Raimonda sazvērestības teoriju bīdīšanā esi tecamnieks. Bet jautājums bija Raimondam, kurš ar lielajiem burtiem uzrakstīja, ka SAMAZINĀS! Kur paliek viņa vienmēr piesauktie iemesli?

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
1 8 Atbildēt

Tie tavi murgi par Švābu et al nav sazvērestību teorija?

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
2 1 Atbildēt

Tu par ko tieši runā? Kas ir sazvērestības teorija?

Vienīgie murgi ir domāt, ka šie cilvēki ir ārkārtīgi nesavtīgi un domā tikai par citu labumu un tieši tā ir tikuši pie ārkārtīgas bagātības un varas.

eidis Reģ.: 07.11.2001
3 6 Atbildēt

Gan jau sagaidīsi un pieaugs. Lohdauņa samazinājuma inerce beigsies un ies atkal kalnā. Varam pat saderēt.

Nu un slimnīcu piepildījums sekos. un tad morgu. Tur gan palēnām apsīks, jo visi, kas saticējās ļurinātājiem, būs jau tajā pusē

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
5 4 Atbildēt

Tā ir taisnība, ka pēc ziemas būs pavasaris?

Es kaut kur dzirdēju, ka reptiolīdiem ir pieejams sātana kalendārs ar 4 gadadlaikiem un zinātāji runā, ka tie gadalaiki katru gadu atkārtojās.

rudens-ziema-pavaris-vasara

bet tam protams nav nekāda sakara ar elpceļu slimībām, sezonālas slimības, tas ir reptiolīdu plakanzemju slimās fantāzijas augļi.

pareizi eidi?

eidis Reģ.: 07.11.2001
1 2 Atbildēt

Neprotam lasīt, ja? Tu nonāci pretrunā ar savu ticības brāli Brady

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
2 0 Atbildēt

Es māku lasīt, jo kā gan es citādi mācētu rakstīt?

Mani nepārsteidz, ka tu sarkasmu nemāki.

eidis Reģ.: 07.11.2001
0 0 Atbildēt

Es nedaru sarkasmu.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
1 2 Atbildēt

Nu jā, ja radiatoru istabā aizgriež ciet tad pēc minūtes telpā ir -20°C, un kā atgriež vaļā tā uzreiz ir +20°C.

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Skatos, 650 nemaz neklapē ar ausi, bet tā gribēja apspriest lielos sodus. Nu neko, nākas meklēt nometnes viņa vietā

unherd.com/thepost/inside-australias-covid-internment-camp/?=frpo&s=09

650 Reģ.: 25.01.2017
1 2 Atbildēt

Nav laika, vēdinu vaigus swaigā gaisā un ēdu sniegu (kamēr balts),un man pa lielam būt vispār po/uj. ;p

Ja ne šis kārtējais jaukais makkarōn Onkuls.Kas viņš tāds ir- vidēji regulārais LVlohs teiktu, ka viņam pilnīgi pie d..Drošvien ieskaitot arī TO ko šis te AIFA fiirers izdrirsa vakadien kādā Kurmaijorass sniegakūrorta tussiņā:

... tg24.sky.it/cronaca/2021/12/04/covid-giorgio-palu-aifa-live-in-courmayeur ...Dic4_2021_15:55 - "Covid vakcīnas bērniem vecumā no 0 līdz 5 gadiem, iespējams, no Lieldienām" ... J;a, Jawohl,Da!

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
1 2 Atbildēt

Un?

650 Reģ.: 25.01.2017
0 1 Atbildēt

Hu Jun !

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Diezgan gara un laba intervija ar Pļaviņu. Darklight var paklausīties par ūdens virpuļošanu. Lielākais atklājums, ka Jānis noteikti piedalīsies vēlēšanās kādā no partijām

t.me/mainampasauli/11040

GB12 Reģ.: 29.03.2011
1 0 Atbildēt

Viņš jau mēģināja kandidēt uz Rīgas Domi...

Šoreiz gan jau no Aināra partijas mēģinās.

msh Reģ.: 16.04.2007
1 1 Atbildēt

Tiem kas palaiduši garām šito variantu...

“VIŅI BIJA DIVI, SIEVIETI MĒS NEIELAIDĀM, JO VIŅA IT KĀ BIJA AIZMIRSUSI SERTIFIKĀTU MAŠĪNĀ.”

Domājat, šis ir jauna spriedzes romāna pieteikums? Nē, tā ar dienas notikumiem vacapā dalās Zvaigznes grāmatnīcu darbinieki visā Latvijā. Šodien vienu no mūsu nerīgas grāmatu namiem bija reidējusi pat ne policija civilā, bet darba inspekcija. Vīrietis, kā noteikts, uzrādījis sertifikātu un personu apliecinošu dokumentu, bet sieviete, kas bijusi kopā ar viņu, lūgusies ielaist tāpat, jo aizmirsusi sertifikātu mašīnā. TĀDS TEĀTRIS, ar iežēlināšanu! Varam tikai fantazēt, kādi sodi sekotu, ja grāmatnīcas darbinieces nebūtu bijušas piesardzīgas.

Lieki teikt, kā šādas preteklīgumu ziņas samaitā noskaņojumu! Par to PATEICĪBU, ko inspektori šodien izteikuši provocētajām darbiniecēm par viņu “pareizību” un skaisti sarakstīto dokumentu paketi, gribētos izteikties kaut kā īpaši sulīgi, bet esmu sev nosolījusies nekad neverbalizēt to, kas šādos brīžos skan manās domās. Riebīgi!

Sistēma cītīgi cīnās ar cilvēcību. Kolēģis stāstīja - piektdien iegājis Rīgā pie kaut kāda jurista, tur, sekretāre, uzzinot ka viņam nav aušvaisa, nobļāvusies "Ko jūs te vispār darāt?! ĀRĀ!".

eidis Reģ.: 07.11.2001
2 0 Atbildēt

Jā latviešiem šis patīk. Iztapīgi un bargi kontrolēt. Sovoka OBHSS ar savu artavu sniedza. Rezultāti neizpaliek. Lokālās varas piespēlētu noteikumu centīgu izpildīšanu koši var redzēt vismaz:

2009 - 2012. gads - austerity;

2017 - šdienai: finanšu kapitālais remonts;

2020 - šodienai: serifikātošana.

Mums tas asinīs. Ģenētiski atnāca kopā ar alkoholismu

darklight Reģ.: 29.10.2013
2 1 Atbildēt

Jā, šis ir vienkārši ārprāts. Bračkam ID kartei bija termiņš beidzies, un viņu neielaida Depo ar visu sertifikātu un vadītāja apliecību. Dabūja braukt mājās pēc pases. Kropļi.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
1 0 Atbildēt

Man līdzīgi bija Akropoles Gan Bejā vasarā. Toties šodien K-Senukai priekšā esošos sievieti ielaida ar tiesībām. VIenā no Rīgas lielajiem tirdzniecības centriem dokumentu vispār neprasīja.

Tas par to advokāta biroju gan izklausījās pēc pīles.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Jā, un tā sievietes ielaišana ar vadītāja apliecību arī ir pīle

GB12 Reģ.: 29.03.2011
2 1 Atbildēt

Sievietes ielaišanu redzēju pats ar savām acīm, nevis izgrābu kaut kur feisbuka dzīlēs visai emocionālā vēstījumā.

msh Reģ.: 16.04.2007
1 0 Atbildēt

Tas varbūt nebija pamanāms neiedziļinoties tekstā, bet pirmā un pēdējā rindkopa tajā postā ir no manis. Bet nu mēs jau zinām kas būs tālāk - mans kolēģis man melo...

GB12 Reģ.: 29.03.2011
3 3 Atbildēt

Varbūt nemelo, bet domāju, ka pārspīlē gan... ar "bļaušanu" un "ĀRĀ". Ir kategorija civlēku, kuri katru sev netīkamo darbību uztver kā uzbrukumu sev. Turklāt, ja nekļūdos, advokātu birojiem nav aizliegumu sniegt pakalpojumu bez "aušvaisa". Bet ja konkrētais kantoris ir izvēlējies sniegt pakalpojumu zaļajā režīmā, par to bija jābūt informācijai. Tādā gadījumā, nah... tad kolēģis tur vispār gāja iekšā?

eidis Reģ.: 07.11.2001
0 0 Atbildēt

Mani pietiekami bieži ielaiduši ar ID kartes foto, bet ne vienmēr un ne garantēti.

Kafejnīcā nesen stāstīja, ka nākuši kontrolēt.

Nu iztapība un sīkmanība ir mūsu Skype

arba Reģ.: 16.12.2002
6 0 Atbildēt

Kad man nav naudas es nevaru dzert, kad man ir nauda es atkal nevaru dzert !

Kad neievero likumu - kropļi !

Kad ievero ari - kropļi !

Baigi tas apsargs zin, ka kads idiots vinu vakara bez tabu neparada ar tekstu - re ka depo laiz ieksa !

wons Reģ.: 26.07.2017
0 0 Atbildēt

Piekrītu !

iciks Reģ.: 29.05.2013
3 0 Atbildēt

Mazliet offtopikā, bet joprojām aktuāls jautājums - kapēc ar autovadītāja apliecību, par ko CSDD daudzina, cik tā droša un pret viltojumiem aizsargāta, ar ko var pārreģistrēt simtiem tūkstošus vērtus auto, nevarētu rīkoties kā ar personas doķi, pielīdzinot statusu?

Daudziem tādas ID kartes nav, bet pasi līdzi nevēlas vadāt izmēra dēļ, kurpretī autovadītāja apliecība ir daudziem.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
1 0 Atbildēt

Es arī šo nesaprotu. Turklāt, kā svētdien rādīja Nekā Personīga, drīz klajā laidīs jaunās apliecības, kas būs vēl drošākas.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
1 0 Atbildēt

Jo CSDD ir akciju sabiedrība, nevis valsts iestāde. Latvenergo un Gaso apliecības ar neder kā doķi.

Bet nez ko CP sodu uz vad. apliecības pamata tas nekad nav traucējis uzlikt. Ej nu saproti.

650 Reģ.: 25.01.2017
0 1 Atbildēt

-tu noteikti esi cssd Akcionārs, ja reiz tev ir šīs te akakciju sabiedrības izsniegtā apliecība

1984 Reģ.: 30.11.2021
0 0 Atbildēt

Manam čomam bija tieši tāpat. Arī Depo

darklight Reģ.: 29.10.2013
3 0 Atbildēt

Ar tām tiesībām vispār ir prikols. Mums ir vienas no dārgākajām Eiropā ar ļoti augstu drošības līmeni. Tās mierīgi varētu izmantot kā personu apliecinošu dokumentu, bet nez kāpēc oficiāli nedrīkst. Un tagad taisās ieviest vēl krutākas, tikai joks ir tāds, ka ceļu policijai jau pa lielam tas vispār nav vajadzīgs, jo viņi tāpat tiesību derīgumu vajadzības gadījumā pārbauda elektroniski.

Es arī tikko biju bez ID kartes un visur ielaida ar tiesībām. Depo gan netiku mēģinājis.

iciks Reģ.: 29.05.2013
0 0 Atbildēt

Tikko es to augstāk uzrakstīju. Piekrītu.

eidis Reģ.: 07.11.2001
1 0 Atbildēt

Šis jau pasen nomainīts. Skaidrojums laikam bija, ka emitents (personas kontrolieris) tiesībām nav valsts, bet kkāda atvasināta organizācija, kas piem. starptautiski nepārstāv un nav pilnvarota pārstāvēt valsti. Bet kāpēc ID kartei aizmugurē vnk nevar piezīmēt kategoriju burtiņus un fasonu uztaisīt atbilstoši atpazīstamām tiesībām, nezinu

arba Reģ.: 16.12.2002
2 0 Atbildēt

Ir divi dokumenti - ar vienu neko nevar izdarit, tikai paradit policistam , ar otru visu, abi vienada lieluma

Var man kads paskaidrot kapec tiesibas butu javada lidzi ?

Man vinas, kops ieviesta id karte, stav plaukta un makā ir id

iciks Reģ.: 29.05.2013
0 0 Atbildēt

Vari nevadāt, obligāti jau nav, ja ir līdzi ID karte.

Cits jautājums - kāpēc nevarētu ar to vienu, ar ko nevar neko izdarīt, sākt visu darīt? Pašreiz pase obligāta, bet tā kā vismaz veči nevēlas to līdzi nēsāt (somiņas neesamības dēļ), tad vajag ko mazāku. Agrāk ar autovadītāja apliecību lielākoties visu varēja, tagad ne, tad nu beigās ir gan tā pase, gan ID karte, gan autovadītāja apliecība.

Vidējais posms varētu atkrist.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Nevis "somiņas neesamības dēļ", bet " dēļ nevēlēšanās nolietot pasi". Man grūti iztēloties kā kaut kāda somiņa izskatās - tajās retajās reizēs kad vajag pasi [es pat vairs neatceros kad pēdējoreiz esmu to lietojis, jo šogad uz Lietuvu vēl neesmu braucis] to iebāžu bikšu kabatā.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

Kādēļ un kā pasi "jālieto" braucot uz Lietuvu?

iciks Reģ.: 29.05.2013
1 0 Atbildēt

Ar somiņām bija domātas sievietes.

Bikšu kabatās var jau sabāzt visu ko, bet nu pase nav diži ērta.

Priekš Bradypus - kapēc pasi? Tāpēc, ka kādu personu apliecinošu dokumentu vajag. Ja nav ID kartes, tad vajag pasi. Tik viekārši.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

Hmm... Jā. Man laikam pagrūti iedomāties, ka un kā var dzīvot bez ID

Ja nu gadījumā sanāk braukt tālāk par Lietuvu, tad ir vērts to ID uztaisīt. Austrijā, piemēram, lielāko daļu medikamentu (arī bezrecepšu) aptiekā var iegādāties tikai ar ID.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Vispār jau otrādi - ja tu esi aizbraucis tālāk par to Lietuvu, tev diez vai būs problēma nēsāt līdzi pasi - kamēr brauciens uz Lietuvu ir tik ikdienišķs un parasts ka vajadzētu pietikt ar kabatā esošo maku. Šī iemesla dēļ es nožēloju ka savulaik nepaņēmu to ID karti, bet nekas - cik noprotu tad nākamreiz man pat nebūs izvēles un nāksies to ņemt.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

Ļoti maldies - tālāk ir siltāks un līdzi gribas nēsāt vēl mazāk nekā ikdienā tepat pa Latviju. Intereses pēc nu jau diezgan daudzus gadus atpakaļ uz Horvātijas robežas intereses pēc rādījām ID (pases bija kabatā). Horvātu robežsargi ne aci nepamirkšķināja, lai gan oficiāli tur bija un joprojām ir jārāda pase.

lynx85 Reģ.: 21.12.2005
2 0 Atbildēt

smaidiigais rakstīja: Tie tavi murgi par Švābu et al nav sazvērestību teorija?

Tu jau, saprotams, nehuja nelasīsi. Un ja arī ko palasīs, tad nehuja neticēsi. Jo atzīt, ka breidijam ir taisnība - nē, to nu nekad nevar...

rairfoundation.com/exposed-klaus-schwabs-school-for-covid-dictators-plan-for-great-reset-videos/

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 3 Atbildēt

un kas tas par anonīmo lapeli, kas šito sludina?

Atradis 'taisnību'

lynx85 Reģ.: 21.12.2005
3 1 Atbildēt

Klasika, ja nav ko teikt par saturu, tad jānodirš tā devējs.

Nu kāda nuhaj šķirba, kas par lapeli, pēc būtības tur ko palasīji? Vai sanāk tieši tas, ko iepriekš jau teicu

lynx85 Reģ.: 21.12.2005
4 0 Atbildēt

Speciāli raimim, kurš mīl paļurināt par vakcīnām, un pēc neērtas atbildes iesākto sarunu pamet...

GB12 Reģ.: 29.03.2011
3 0 Atbildēt

Kāds vispār to Švāba grāmatu reāli izlasījis ir? Vai sagrābstījis tikai info no sazvērnieku mājas lapām? Nav jau tik gara - 110 lpp. apmēram. Es PDFā nokačāju ar domu izlasīt, lai vienīgais infoavots, no kura smelties par šo, nebūtu dezinformatoru lapas, bet slinkums lasīt, bet, cik pameklēju, vienīgais kaut cik normālais raksts un avots, kas to analizē, ir Beinertes LA. Pārējie ir visādi tur mainampasauli.lv, gaismastimeklis.lv, brivibasplatforma.lv un tml. sūdi. Bet, nu, Beinerte arī dažreiz ar tendenciozitāti izceļas. No otras puses, izbrīna, ka rakstiem par šo grāmatu klāt nav pieķērušies "neatkarīgie faktu pārbaudītāji", kuri parasti visai operatīvi reaģē. Kas liek aizdomāties, ka kaut kas ar to Švābu nav labi...

eidis Reģ.: 07.11.2001
0 1 Atbildēt

Es domāju, ka čali, kas visu balsta uz Great reset nav vērts pat pētīt. QAnan tipa pasaules valdnieka izgudrotājs.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
1 0 Atbildēt

Nu jā, bet, cik var lasīt, viņa idejām ir daudz atbalstītāju pasaules elitē - Makrons, Čārlzs u.c.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
2 1 Atbildēt

Sajauci P ar P. Pirmkārt - QAnon ir radikāli pretējā pusē, t.i. pārstāv idejas, ka nav pie varas. Otrkārt - paskaties šī cilvēka un viņu domubiedru amatus - viņi nav tikai izgudrotāji, kā Markss, bet arī jau gatavi realizētāji. Bet to, ko pasaulei ir nodarījis "tikai izgudrotājs" Markss, cerams, tev nav detalizēti jāskaidro.

Jeb tev tiešām liekas, ka "Geat Reset" nav vismaz līdzvērtīgs "Kapitālam", ja ne ar kārtu bīstamāks un realizācijai gatavāks, principā esot šī "lieliskā" darba turpinājums?

1984 Reģ.: 30.11.2021
0 0 Atbildēt

Šodienas resetotājiem, salīdzinot ar Kārļonkuli, ir nesalīdzināmi lielākas tehniskās iespējas. Un indivīds ir nesalīdzināmi atkarīgāks no dažādiem civilizācijas un tehnoloģiju labumiem

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
2 0 Atbildēt

Tieši tā - tādēļ uztvert to nenopietni, ir absolūta muļķība un nespēja mācīties no vēstures kļūdām.

eidis Reģ.: 07.11.2001
0 0 Atbildēt

QAnan sākotnēji bija pozīcijā: apgalvoja, ka Tramps apkarojot pedofilu tīklu. Dzirdīgas ausis bija daudz. Arī LV

Jā jā apskaties Šimkusa amatu un filozofiju par vakcīnām.

Un jāsaprot: ja visas pasaules valstis tiešām gribēs to saņurcīto piecīti no tavas sasvīdušās plaukstiņas, viņas vnk izdos likumu un to dabūs. Visi tevis piesauktie greizie trejdanči nevienam nah nav vajadzīgi, ja vasts vara tiešām grib. Neglaimo sev: Nato tiešām nebaidās no tevis un tava viedokļa

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
2 1 Atbildēt

Nu tam pedofīlu tīklam "gali" jau ved uz Davosu pie Švāba kolēģiem. Grūti komentēt, cik tieši tur Tramps apkaroja, bet nenoliedzami pēc viņa nomaiņas Džefriju Epšteinu "aizmirsa" - t.i. lieta ir iespējami noklusināta, neskatoties uz to, ka tas pilnībā neizdevās par spīti "pašnāvībai" cietumā. Bet patiesībā izmeklēšana joprojām notiek un Gisleina Maksvela šobrīd ir viens no vislabāk apsargātajiem cilvēkiem pasaulē - tikko ir sākusies tiesa, kur viņai draud 80 gadi cietumsoda, bet potenciālās liecības var apdraudēt ļoti daudz pastāvošās pasaules iekārtas varenos.

Kārtējo reizi pierādi, ka sazvērestības teorijas ir las aizsegs patiesībai - ja to nevar noslēpt, tad dāsni jāizpušķo ar absurdiem papildus "faktiem" un jānosauc par sazvērestības teoriju.

Un es ļoti labi saprotu, ka "ja visas pasaules valstis tiešām gribēs to saņurcīto piecīti no tavas sasvīdušās plaukstiņas, viņas vnk izdos likumu un to dabūs.". Bet tas no nesaproti tu - lai vai cik liela ir Davosas klubiņa vara, tā ne tuvu nav absolūta un par spīti viņu centieniem "visas pasaules valstis" viņus nemaz tā neklausa, tādēļ tie "greizie trejdanči", kas arvien vairāk sāk izskatīties pēc zaudētas cīņas izmisuma soļiem. Diemžēl mēs esam vienā no valstīm, kurā tā paklausība situ augstu vilni - savas iedzimtās kalpu mentalitātes dēļ kombinācijā ar panisko rusofobiju esam kļuvuši par izmēģinājuma trusīšiem.

eidis Reģ.: 07.11.2001
1 1 Atbildēt

Nu pļa. Ko var murgot.

Taču palasi kā tur gāja. Tur tak bija vesela kaudze sviestainu epizožu. Piemēram par to vareno šāvēju, kas devās atbrīvot bērnus no kroga pagraba, kur pēc Qanan info pedofili turot bērnus un..... izrādijās, ka krogam nemaz pagraba nav.

Pēde'ja rindkopa taču nozīme, ka sazvērestības teorijas nestrādā? Atsevišķi personāži tās izmēģina atsevišķās vājās valstiņās, kas vadoties no greiza morālā kompasa kopistiski sadodas rokās un tos pieņem? Un tika Brady tur līdzsvaru?

Šis jau ir traki: un kā tad ar Vāciju ar 80% vakcinācijas aptveri. Tad tur tā darbojas, jeb tomēr nedarbojas?

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
2 0 Atbildēt

Ko man palasīt? Es taču teicu, ka izpušķošana ar nebijušiem notikumiem ir labs veids, kā apslēpt īstos notikušos.

Sazvērestības teorijas strādā - kā aizsegs citām darbībām. Bet jā - lielas slepenas sazvērestības nestrādā, tādēļ visi šie plāni ir diezgan atklāti, orientēti uz to, ka vairākums nespēj paskatīsties cauri propagandai un ar to jau tā sauktajā demokrātijā pietiek - nepaklausīgos var droši pasludināt par sazvērestības teoriju sludinātājiem un tautas ienaidniekiem. Un pēc nepieciešamības ar viņiem izrēķināties "sabiedriskā labuma" vārdā.

Un nekā ar Vācijas vakcinācijas aptveri. Vakcinācijas aptvere nekādu reālu korelāciju ar izplatību neuzrāda. Vienīgi propaganda kliedz par tiem gadījumiem, kad vajadzīgie rādītāji sakrīt. Kopbildē ir skaidri redzams, ka vīruss par vakcinācijas aptveri nav informēts un dzīvo savu dzīvi, kuru nosaka citi faktori.

1984 Reģ.: 30.11.2021
0 0 Atbildēt

Var tikai piekrist - par tiem greizajiem lēcieniem un mūsu mentalitāti. Tikai, kamēr sagaidīsim greizo lēcienu kulmināciju un beigu fāzi, dabūsim no paklausīgajiem vadoņiem arī velna vecomāti iepazīt. Viegli nebūs

1984 Reģ.: 30.11.2021
0 0 Atbildēt

Rakstā apmēram minēts, ka tikai kādi 10% no pasaules populācijas kaut ko saprot no apkārt notiekošā. Pārējiem - vai nu viss vienalga, vai noderīgie idioti

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
4 0 Atbildēt

Cerēsim, ka nē. Diemžēl pazīmes sāk par to liecināt. Piemēram, novest cilvēkus nabadzībā (liedzot strādāt, liedzot ieņēmumus, ārkārtīgi dārgi maksājot par pārtiku, apkuri, elektrību utt), līdz nāks valdība kā glābiņš atbrīvot no visa, arī saistībām utt. Tālākais jau Švāba teorija, kad “tev nekas nepiederēs un tu būsi laimīgs”

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
4 2 Atbildēt

Pazīmes jau sen par to liecina. Tikai kārtējo reizi dominējošā pūļa masa eksistē iedomu pasaulē kaut kur starp "Tās ir sazvērestības teorijas!" un "Ārprāts, kurš gan to varēja paredzēt!"

Un pats interesantākais - pats tad, kad fakts X ir iestājies, pūlis nav retrospektīvi spējīgs paskatīties un ieraudzīt, kurš to ne tikai varēja, bet arī paredzēja un tika nosaukts par sazvērestības teoriju bīdītāju.

1984 Reģ.: 30.11.2021
0 0 Atbildēt

Haoss tiek radīts apzināti, tieši tāpat apzināti tiek apgrūtināta cilvēku dzīve un darbība. Par cik es klasificējos kategorijā sīksaimnieks, varbūt arī vidusslēnis - ar katru gadu vairāk un vairāk satopos ar to, ka dzīvot un strādāt paliek arvien smagāk un smagāk.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Ar šo cilvēki vēstures gaitā ir sastapušies visu laiku - vienmēr ir licies, ka ar katru nākošo gadu dzīvot un strādāt būs arvien grūtāk - tad resursu dārdzība, tad personāla trūkums, tad karš, tad pandēmijas, tad ekonomiskās krīzes utt... Bet neko - dzīvo un daudzi kļūst arvien turīgāki - ne tikai silei piesaistītie.

1984 Reģ.: 30.11.2021
1 0 Atbildēt

Nē, draugs, 90to gadu otra puse bija laiks, kad dzīvot palika labāk, ērtāk, vienkāršāk. Nerunājot nemaz par morālo klimatu sabiedrībā

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Tas bija īslaicīgs periods pēc ļoti izaicinoša laika. Tāpat kā laiks pēc kara, piemēram. Pirmajā brīdī arī šķiet, ka dzīvot paliek labāk, ērtāk - vari atgriezties mājās, atjaunot infrastruktūru utt... bet pēc brīža iet vaļā nākošās grūtības, kad atkal sāk likties, ka dzīvot kļūst arvien grūtāk un grūtāk.

P.S. 90-o gadu otrajā pusē bija Krievijas krīze, kurai pateicoties, daudziem šeit dzīvot kļuva grūtāk.

1984 Reģ.: 30.11.2021
0 0 Atbildēt

Izaicinošais laiks bija tikai mūsu apvidū, sabrukušā sovjetbloka apvidū. Civilizētajos rietumos nekādu izaicinājumu nebija. Parunājot ar austriešiem, zviedriem un itāļiem parastajiem - viņi pasaka apmēram to pašu - labākais un jaukākais laika posms

eidis Reģ.: 07.11.2001
0 0 Atbildēt

Nu vot kur šo visu var raut?

Pirmkārt: Clvēce nekad nav dzīvojusi tik labi kā šodien (varēja labāk, bet korupcijas dēļ nesanāk). Kur ir atskaites punkts šim "novest nabadzībā"?

Otrkārt: ir tak visu laiku redzams pretējais process. Vergturība, feodālisms tika izbeigts tāpēc, lai rastos pircēju masa. Neizbeidza to kkāds mistisks citplanētietis vai Great reset. Nebija tā ka onkuļi sadevās rokās, lai nigas varētu jauki dzīvot. Onkuļi pamanīja cik labi nigām var notirgot rumu un cik labi tie strādā, kad apzinās cik ruma varēs nopirkt. Pēc tam virkne bērnu slimības kā diktatūras, kuru iemesls ir darbaļaužu tumsonība svaigi iegūto balstiesību novērtējumā. Atrāvās tad, atrāvās tagad no populistiem.

Beidzat izgudrot visādus murgus

1984 Reģ.: 30.11.2021
0 0 Atbildēt

Vergturība un feodālisms izbeidzās tāpēc, ka apakšējie slāņi sāka arvien intensīvāk sprināties un patiesā labuma guvēji vairs nespēja noturēt savu status quo, pat ar spēka struktūru palīdzību. To laikam nevar noliegt, ka sabrūkot vergturībai un feodālismam, tiem patiesā labuma guvējiem nācās ar kādu daļu no savām privilēģijām padalīties

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
2 2 Atbildēt

Ļoti maldies - ne viens, ne otrs netika sagrauts no apakšas. Abus uzvarēja efektīvākas ekonomiskās sistēmas un atteicīgi to "augšējie" pārstāvji. Apakšslāņi var spirināties bezgalīgi un tāpat neko neizmainīs.

Konkrēts piemērs - ASV verdzību atcēla nevis sacēlušies dienvidu vergi, bet ziemeļu "uzņēmēji" Linkolna vadībā, kam vajadzēja kvalificētus strādniekus.

1984 Reģ.: 30.11.2021
0 0 Atbildēt

Man laikam doma aizskrēja pa priekšu pirkstiem - biju domājis rakstīt par efektīvākām saimniekošanas metodēm, kuras ir spējīgs nodrošināt brīvāks cilvēks. Gulaga ieslodzīto darbs arī nebija sevišķi efektīvs. Un kadru mainība arī bija diezgan liela

eidis Reģ.: 07.11.2001
0 0 Atbildēt

Tu gan esi naivs. Sīpoltēvs brīnišķīgi demonstrē kā var noturēt. Pilnīgi pietiek labi barot karaspēku.

Privelēgijas (lai kādas tās būtu) tika iemainītas pret ļoti ievērojamu!!!!! Bagātības un iespēju pieaugumu. Domāju, ka ne RU muižnieks, ne Karību plantators pie status quo par tādām nevarēja ne sapņot. Piem plantatoram vēl vienu plantāciju iegūt bija iespējams tikai karadrbības rezultātā. Savukārt veiksmīgs klapitālisma pielietojums ļauj mierīgi to nopirkt.

1984 Reģ.: 30.11.2021
0 0 Atbildēt

Pie Sīpoltēva jau neviens neko radikāli mainīt netaisās - grib tikai Sīpoltēvu izdabūt no ķebļa un pats tur iesēsties

eidis Reģ.: 07.11.2001
0 0 Atbildēt

Šis ir radikāli. Atbilstoši mongoļu - tatāru tradīcijām, viss varas ešalons dotos uz cietumu. Tas ir ļoti radikāli un ir par ko cīnīties

1984 Reģ.: 30.11.2021
0 0 Atbildēt

Atbilstoši Latīņamerikas revolūcijām - ar kapli pa čaiņiku un gatavs!

1984 Reģ.: 30.11.2021
0 1 Atbildēt

Ne pārāk tālā pagātnē, 1991.gada augustā labi barotais karaspēks Moskvā nobuksēja. Pateicoties tam, arī mūsu pusē notika šādas tādas pārmaiņas

eidis Reģ.: 07.11.2001
0 0 Atbildēt

Šis nav taisnība. Notikums bija tieši pretējs - labumu plūsma bija buksējusi jau kādu laiku. Gluži vienlīdzīgi kā pārējai tautai. Un.... izrādijās, ka ar pliku ticību nesanāk

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 3 Atbildēt

Labi barotais? Ģenerāļu līmenī jā, bet ierindnieki dzīvoja tajā pat pasaulē, kur maizes veikalā tikai veļas pulveri varēja dabūt.

Bet PSRS sadalīšanu principā Čatokvas konferencē pasludināja tam pašam Davosas klubiņam pietuvinātais Džeks Metloks - jau tad ar EPSRS (t.i. ES paplašināšanas un federalizācijas) plānu prātā.

Un tad pēkšņi mūsu valsts vadībā no aizdīķa uzradās VVF, kuru apbrīnojamā kārtā tūlīt pat ieludza paviesoties Davosā, kur netiek pat daudz varenāku valstu vadītāji... Un pavisam nejaušā kārtā arī tagad valsti "vada" ilggadēja Sorosa labā roka un aizdīķa demokrāts.

1984 Reģ.: 30.11.2021
0 0 Atbildēt

Uz svarīgāko vietu diez vai sūtīja nobadinātus lupatlašus. Tāpat nobuksēja. Sistēma kā tāda jau bija sabrukusi - ne velti viss beidzās 3 dienās. Neticami, bet fakts. Un šodienas greizajiem lēcējiem - viss notiek apmēram līdzīgi un var beigties tieši tāpat - vienā mirklī

darklight Reģ.: 29.10.2013
0 0 Atbildēt

Slinkums tagad no telefona baigi izvērsties, bet lielu lomu tajā nobuksēšanā toreiz nospēlēja ģenerālis Džohars Dudajevs, kurš paziņoja, ka ar visu savu Maskavā dislocēto armiju pāriet Krievijas prezidenta B. Jeļcina pakļautībā. Ar to tad arī komunistu pučs principā bija beidzies.

1984 Reģ.: 30.11.2021
0 0 Atbildēt

Dudajevs tolaik Maskavā nebija, viņš dienēja tepat Baltijā, Tartu.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Vienīgi, ja tāds tiešām ir modernais karš, tad vēl ok. Tomēr nesalīdzināmi labāk par reālu mantiskā sagraušanu, asinsizliešanu un vispārējo haosu (anarhiju).

1984 Reģ.: 30.11.2021
0 1 Atbildēt

Draugs, šis vēl ne tuvu nav karš, patreiz notiek tikai tāda iesildīšanās

eidis Reģ.: 07.11.2001
3 2 Atbildēt

Nu pļā. Kāds karš?

Dekadence parastā. Iemesls: tumsonīga publika, kas iepriekš lai pārtiktu, bija spiesta strādāt 3 datrbos, tgd pietiek ar vienu. Jo instrumenti ir fundamentāli uzlabojušies un palētinājušies. Nu un tumsoņiem saradās daudz brīva laika. Savukārt BRady un 1984 uzradās daudz klausītāji. Vot ir tapa Plakanzemes TV

1984 Reģ.: 30.11.2021
0 2 Atbildēt

Jau rakstīju, tikai 10% no populācijas spēj domāt un salikt kopbildi. Lielum lielais vairums kopbildi sauc par Plakanzemes TV

eidis Reģ.: 07.11.2001
2 0 Atbildēt
1984 Reģ.: 30.11.2021
0 0 Atbildēt

Tā jau arī ir kaut kāda masu psihoze

eidis Reģ.: 07.11.2001
2 0 Atbildēt

Labi. Kur tad ir tie 10% viedie? LV tādiem vajadzētu būt 185,643 cilvēkiem. Krietns bariņš sanāk. Ja tie Gobzema pulcētie lumpeņi nav īstie, kur ir īstie? Labprāt parunātos

1984 Reģ.: 30.11.2021
1 3 Atbildēt

Tie viedie klusām kaut ko rosās savā nodabā un kā Matrosovs uz ambrazūras nelec. Varbūt cenšas pielāgoties, noteikti viņiem ir ko zaudēt. Varbūt cer, ka psihopāti kādā brīdi piebremzēs. Pēdējās simtgades notikumi ir parādījuši - parasti kādas pārmaiņas ir sākuši jauni cilvēki - pamatā studenti. Cilvēki, kuriem ir galva uz pleciem, saprašana, kaut kādi ideāli...šodienas studenti ir padarīti par sabiedrības vispaklausīgāko daļu

650 Reģ.: 25.01.2017
2 0 Atbildēt

Kāds karš?? Tagad karo tikai lohi.Jeļcins kāpa uz tanka un pēc tam nedēļu dzēra vodku.Bet Gobzems reku kāpj uz autobusa un katru dienu skrien pa 42km.Jā.

Priekš kam jākaro, ja gandrīz jebkuru pretinieku var vienkārši nopirkt.Kad viss jau nopirkts, ik pa brīdim izceļas kāda jezga un sākas pārpirkšana.Taču viss labākais sen jau izpirkts, tapc ir šausmīga inflācija un tikdaudz lohu.

Krievu pučisti bija lohi.Kamēr viņi cīnījās "par valsti", tika nopzizģīta partijas kasse un pārveidoti paši Siles pamati.

1984 Reģ.: 30.11.2021
0 0 Atbildēt

Saki, to ko nevar nopirkt par naudu - to var nopirkt par lielu naudu?

650 Reģ.: 25.01.2017
2 0 Atbildēt

Drošvien var mēģināt.Vēl jau pastāv (un visai labi iet) arī tā saucamais barters.Radoša domuapmaiņa, tāteikt.Un jāņem vērā To, ka pie kkāda abstrakta "naudas daudzuma" tās īpašnieku parasti sāk interesēt jau citas jomas, nevis vairs vienkārša pelnīšana.

Ja kādam ir gadījies padzīvot krievu laikos un "nebūt mierā" ar toreizējo pasaules uzbūvi- paralēles ar šodienu var savilkt milzum daudz.Vienīgi ka ir kāds globāls un agrāk nebijis jaunums.Notikuši ir vērienīgi sagatavošanās darbi, pēc kuriem atpakakaļceļa vairs praktiski nav.Gluži kā stabiņi rīgā.Lohi joprojām domā, ka tie ir vienkārši sassprausti uz assfalta, nevis pa tiešo viņu pakkaļās.Un paši tie Spraudēji ir neaizsniedzamāki nekā jebkad agrāk.Paskaties to krievu komunistu 73jā gadā uzņemto filmu,daļa no kuras ir izrādījusies pilnīga taisnība.

1984 Reģ.: 30.11.2021
0 0 Atbildēt

Ir, ir, pārāk daudz līdzību ir ar to laiku... tāds pirmspussabrukuma stāvoklis kā 80to beigās. Laikam tomēr nāksies piedzīvot vēl kādu sistēmas krahu un sabrukumu, neko darīt... tāds lohiem (arī mums) liktenis - sliktenis

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Labdien. Kas tad jauns vīrusu pasaulē?

Cīņa beigusies, kur Raimonds ar preses relīzēm.

Nu, tā jau nebūs gan, ka viss ir beidzies

Lūdzu - putnu gripa

UK's chief veterinary officer warns bird flu is at 'PHENOMENAL level' www.dailymail.co.uk/news/article-10291477/Britains-chief-veterinary-officer-warns-bird-flu-PHENOMENAL-level.html?ito=native_share_article-masthead

eidis Reģ.: 07.11.2001
0 1 Atbildēt

Šo mierīgi var nevicināt - šādus raksteļus principā katrā finansēšanas periodā publicē mantkārīgi ZTR darbinieki. Atceros, ka kādreiz bija pat bildes ar putniem, kas pa zemi mētājās.

Resp. šis ir standarta metode, kas tiek lietota cik sevi atceros. Never mind

650 Reģ.: 25.01.2017
0 0 Atbildēt

Jā, prottams.Jawohl,mein priekšniek."Nosist Gulbi" jau sen vairs neizklausās nemaz tik stulbi.Pašreizējam laikmetam vispiemērotāk būtu apsist atlikušās LVvistas kopā ar visiem to saimniekiem/-cēm.Lai ar garantiju,tāteikt,e-bio mat ar arā.

Šlessērs reku (šodn) uzzizinājis, ka..Jā. Taj pat laikā reti kuŗš LVlohs būtu aizdomājies par iepriekš publicēto priekavēsti par nesen oficiāli fiksēto pvo aģentu iekļūšanu citkārt aiz 7atsl aizslēgtajā krievijas territorijā.Jā.Bet paši krievi par to maļ jau otro mēnesi un jebkuram daudzmaz ne-loham būtu sen skaidrs, ka tas pamatojums ir gana interesants.Iepriekš pieļautās kļūdas dažādu pasauli/uzraugošo organizāciju veidošanā šobrīd ir gandrīz pilnībā novērstas,un gandrīz nekas vairs netraucē pilnvērtīgi restartēties..

darklight Reģ.: 29.10.2013
4 0 Atbildēt

Jau vairākas manas paziņas feisbūkā nopublicējušas lepnuma un sajūsmas pilnas ziņas par trešās potes saņemšanu. Ar nepacietību gaidu, kad beidzot parādīsies atskaites arī par vizītēm pie zobārsta un ginekologa.

Volx Reģ.: 22.11.2018
2 0 Atbildēt

Lohi joprojām domā, ka tie ir vienkārši sassprausti uz assfalta, nevis pa tiešo viņu pakkaļās

≠≠==========================

Šito es ielieku spārnoto citātu krātuvē

650 neliek vilties

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 4 Atbildēt

Eidi tu nu gan esi viens riktīgs smadzeņu invalīds.

Saki godīgi, pēc boosterīša jau biji?

Uzskatu ka esmu tajos 10 procentos.

Vai tu gribētu parunāt ar mani? Teiksim uz spices jumta?

Saki kad un cikos, vox paņems līdzi kameru, lai būtu interesantāk.

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt
kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Besī ārā. Līdz šim tur bija brīvības paraugstunda Tagad pat tur sāksies... Kurp tagad doties DZĪVOT vispār?

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Tu grasījies doties dzīvot uz UK?

Bet šis ir tikai kārtējais apliecinājums, ko jau iepriekš teicu, ka saukt kādu valsti par dižu piemēru citiem ir visai bezjēdzīgi. Jebkur situācija var mainīties par 180 grādiem ļoti īsā laikā.

1984 Reģ.: 30.11.2021
2 0 Atbildēt

Šā brīža vienīgais variants - uz kādu citu planētu...

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
2 0 Atbildēt

Bezmaz vai. Tomēr šis ir diezgan politisks vīruss. ASV ir štati, kur ierobežojumi drastiski, kad citos štatos teju brīvība. Vai tad vīruss atšķirīgs?

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
2 5 Atbildēt

Simples - izplatība atšķirīga. Eiropā arī dažādās valstīs atšķiras ierobežojumi - un arī pa reģioniem. Tāpat Ķīnā.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
2 2 Atbildēt

Nemelo, trolli. Atšķirība ASV ir skaidri redzama pēc politiskās piederības. Štatos ar vienādu ģeogrāfisko situāciju ir radikāli atšķirīgi ierobežojumi pie vienādiem izplatības rādītājiem un ierobežojumu sekas ir skaidri redzamad ekonomikā, nevis epidemioloģijā.

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
6 10 Atbildēt

Nu ja, tu jau mums esi vis vis vis labākais specs politoloģijā, epidemoloģijā, ekonomikā, nu jau arī ģeogrāfijā. Piesakies viens pats aizvietot pusi valdības - ideālais supermens!

Laikam esi skolojies Prager University - labākajā jūķūba idiotu pārmācītuvē. Visus jau tur neuzņem, jābūt īpaši lielam dundukam.

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 1 Atbildēt

Vasilis atreferējis vienu rakstu par vakcinētajiem

mainampasauli.news/atlantic-medijs-pazino-nevakcineto-pandemija-ir-klat/

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 1 Atbildēt
raimondsm Reģ.: 22.05.2004
1 8 Atbildēt

www.theguardian.com/world/2021/dec/08/omicron-covid-cases-doubling-every-two-to-three-days-in-uk-says-scientist

www.bbc.com/news/health-59615005

ja nu OMIKRONS ir līpīgāks, bet daudz vājāks

tāds pieņēmums

www.la.lv/rozentale-omikrons-iespejams-ir-covid-19-pasiznicinasanas-process

www.spkc.gov.lv/lv/aktualitates-par-covid-19

Pēdējo 24h laikā veikti 11 068 Covid-19 izmeklējumi, reģistrēti 805 jauni inficēšanās gadījumi, no tiem 449 nevakcinēti vai vakcinācijas kursu nepabeiguši, 356 vakcinēti, saņemti ziņojumi par 6 mirušajiem (viens cilvēks 40-49 gadu vecumā, viens 50-59 gadu vecumā, divi 70-79 gadu vecumā, divi 80-89 gadu vecumā) no tiem 2 nevakcinēti vai vakcinācijas kursu nepabeiguši, 4 vakcinēti.

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
1 7 Atbildēt

www.lsm.lv/raksts/zinas/latvija/latvija-atklaj-vel-481-covid-19-gadijumu-mirusi-9-inficetie.a434133/

Pēdējās 24 stundās veikti 6083 Covid-19 testi un reģistrēts 481 jauns inficēšanās gadījums. No inficētajiem 305 ir nevakcinēti vai vakcinācijas kursu nepabeiguši, bet 176 ir vakcinēti.Pozitīvo gadījumu īpatsvars pret testētajiem: 7,9%.

Saņemti ziņojumi par 9 mirušajiem: viens cilvēks 50-59 gadu vecumā, viens 60-69 gadu vecumā, pieci 70-79 gadu vecumā, divi 80-89 gadu vecumā.

No mirušajiem seši bija nevakcinēti vai vakcinācijas kursu nepabeiguši, bet trīs – vakcinēti.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
3 5 Atbildēt

Raimīt, bet arī sšeit miruši ir trīs vakcinētiē no deviņiem!

Tātad potes nav efektīvas. Kur tad ir tā vieglā pārslimošana pēc potes saņemšanas?

Raimi varbuut tu kā levita to pastāstīsi mirušo tuviniekiem?

Nav bail ka kāds tevi par šitādu demagoģiju pakārs pie laternas?

Volx Reģ.: 22.11.2018
1 0 Atbildēt

Vispār jau antivaxeri vakar nolika drēbes pie pils. Tur bija ne tikai no darba atlaisto drēbes, bet arī vienas skolotājas, kas vasarā piedalījās tais māmiņu piketos un atstiepa kājas pēc potes. 3 bērni palika bez mātes

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
4 10 Atbildēt

6 mirušie. 2 nevakcinēti, 4 vakcinēti.

Pliki skaitļi.

Skaidri redzams ka potes neatrādā.

WALA Reģ.: 19.06.2002
1 0 Atbildēt

Tagad vajadzētu ātri uzrīkot kādu "nanoūdens izmeklēšanas" ko-mesiju ...

Un atklāt ka vak-zīnas ir fake zīņas ....

Kaut gan nē LV labākajās tradīcijās vajadzētu kādu ierēdni "uzraut karoga" mastā ... varētu teiksim par nanoūdens, tfu vakcīnu nepareizu uzglabāšanu ...

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Kad tad Latvijā tā ir bijis, ja jau tradīcijas mini?Vienīgais kas nāk prātā - Lembergs

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Varētu domāt ka valsts un pašvaldību dažādu kapitālsabiedrību vadītāji, "pusvadītāji", padomes locekļi maz te LV būtu norāvušies ... un visi pārējie acīmredzami ir tie kas "labi pārvalda politiku" ....

tas par "to mastā vilkšanas" daļu ...

Ka tik cilvēks būtu - pantu atradīsim ....

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

neatkariga.nra.lv/intervijas/366039-sabine-ulberte-kovida-uzvaras-gajiens-nelielai-dalai-sabiedribas-lauj-brangi-pelnit-pirmam-kartam-farmacijas-milziem

virsraksts bik par tendenciozu, gandrīz viss raksts par praktiskāku tēmu.

eidis Reģ.: 07.11.2001
0 0 Atbildēt

Un ar ko tieši tev Sabīne šķiet cienijamāks eksperts kā piem Uga? Un kāpēc tu tādu Veidemanes (tak ļoti zināma antivakseriene) rakstu lasīji? IMO ja autors ir Veidemane, saturs tak uzreiz ir zināms?

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 3 Atbildēt

Viņš lasa arī vakcīnrealitāti un gaismas tīmekli, un tos citē. Tev vēl ir jautājumi?

Volx Reģ.: 22.11.2018
1 0 Atbildēt
650 Reģ.: 25.01.2017
0 0 Atbildēt

Nēnē.Nee.Angļi ir lohi..Jā.Teodors GabirēlsJēzuss ir pAssaules Ministru paraPresidents.Pats reku Trumps viņam maksā.Un 28jā (jājā) Usas (simpisonu) izvēlētais presidents būs sieviete.Cerams, ka ne ar kādām kārtējajām e-jakulācijas pēdām uz/kažoka,kā dažās citās (piejūrass) valstīs..Jā. ;p

robchix Reģ.: 04.03.2002
1 2 Atbildēt

Lūdzu!

Mūsu gaidāmā nākotne. Pagaidām esejas formā, bet no kā? No Dānijas ministra.

bb.lv/statja/lifenews/2019/04/07/ministr-danii-k-2030-mu-godu-u-lyudey-ne-budet-ni-sobstvennosti-ni-privatnosti?fbclid=IwAR0OwOSUkt5MkNnXPmvfYn14xgPz4AKNNeL1YGkvSoYewEAKhC0R4SK_mPY

Sazvērestības teorija? Follijas cepurīte?

Smaidīgais, fckns- vai ne?

650 Reģ.: 25.01.2017
2 0 Atbildēt

Es takš jau kuro gadu runāju.Ne velti kāreiz visādi skandinadĀņu specĀlisti veic lielrīgas lohveida pārplānošanu priekš nākotnes "cilvēkiem".

Kad kaimiņš (tas Lohs) aizbrauc uz darbu- ir īstais laiks apmeklēt viņa mājsaimniecību un izveikt tur kārtīgu revīziju. Kārtīgi paņemt/priekšā viņa attālināti strādājošo partneri un/vai izēst pa tīro viņa nekaunīgi pārpildīto bosch/leduasskapi.Ar visu ir (būs!) jādalās.Jā.

Pēc tam var izvērst jau tālāko ofensīvu- nākamrīt pirmajam aizbraukt viņa jauniegādāto auto, naktī no 4d uz 5dienu novākt viņa dārzā izauguošo ražu,sasskrūvēt 3joslu stabiņus gar visu viņa vārtupriekšu,un visādi citādi un utttt.

Visam ir (būs!) jābūt kopējam,ne1nam vairs neviens pat ne podā izdrirstais eks-kriments nedrīkst būt privāts.Arī pašam podam būs būt īrētam un par katru dirsššanu būs (aploksnē) jāmaksā patiesā labuma sanitaārais kancelejass uzcenojums personīgi pašam dr.Gaebelejēsussa k-gam.Jā.

Ā,plet, jā un Podam būt jābūt ar wai-fai un qr unt (w/o vpn) dairekt piekonnektētam pie internet.We nīd kannekt every Loh. Jawohl. www.weforum.org/agenda/2021/12/covid-19-education-digital-divide/

WALA Reģ.: 19.06.2002
3 0 Atbildēt

aizmirsi ka podam tev būs jārād vakcinācijASS sertifiKĀTS ...

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

Izlasi oriģinālu

www.weforum.org/agenda/2019/10/what-happens-if-we-beat-climate-change/

un salīdzini ar to tulkoto mēslu, ko pats piedāvā

un izdari secinājumus

ja spēj

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Un šis šķiet normāli??? Pirmie teikumi - gaļa būs reta parādība. Paldies. Nuhaj tādu pasauli. Goda vārds

eidis Reģ.: 07.11.2001
3 3 Atbildēt

Man liekas anti vaxeriem ir redzama viena kopēja pazīme - viņi visi grib "kā bija pirms tam". Nesanāks. Nekā nesanāks. Tāpat kā nesanāks nopirkt labu lampu televizoru (šis arī atbilst "pirms tam"). Vienīgi par televizoru kautkādu iemeslu dēļ kājās neviens neceļas.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
5 3 Atbildēt

Nu to vēl redzēsim, kuram nesanāks. Tavam mīļotajam režīmam pasaules mērogā arī nemaz tik gludi neiet jaunās pasaules kārtības ieviešanā.

Bet smuki izmuldējies - visu laiku kliedz, ka jauna pasaules kārtība ir sazvērestības teorija, bet tagad nesanākšot gan... "visi grib "kā bija pirms tam". Nesanāks. Nekā nesanāks. "

eidis Reģ.: 07.11.2001
1 0 Atbildēt

Jā jā. Lampu tv uz plazmu arī nomainīja sazvērnieki. Tieši lai ieriebtu tev un taviem bērniem.

Šis bija tupi iztrolļots. Bet labi atspoguļo demogoģijas tehniku: samainot cēloņus un sekas, izcelt cēloņus (kas īstenībā ir sekas) kā insperētu personu grupu darbību

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
3 6 Atbildēt

Jā, jā... Tehnoloģiju evolūcija jau viennozīmīgi ir tas pats, kas totalitārisma evolūcija, jo modernie totalitāristi taču izmanto tehnoloģijas, vai ne? Un savu demagoģijas tehniku aprakstīji diezgan pareizi.

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

Tā ir eseja. pa partijām lekajusas damseles eseja . Gluži kā populisms. Ne jau 'programma' ko tas sagrozītas bb.lv troļļu lapā var lasīt.

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
1 7 Atbildēt

Un turpmāk ir attaisnojums tam, ka gripa nav nopietna slimība. Un COVID arī ne!

Liberāļi ar savu ministres izvēli (Karlīnītes bērnu grāmatiņas, pret penšiem vērstā retorika, Pfizer neiepirkums, birojs ar lielām algām, visādi pārprotami lēmumi pamatīgi sačakarēja visu COVID menedžmentu valstī! Laikam cerēja, sakārtojot veselības nozari, kārtīgi nopelnīt punktus! Amerikā mācījusies veselības pārvaldi!

Tad izdomāja, ka citādi nevar un administratīvi piespieda vismaz daļu vakcinēties. Balvā saņemot tiesības ceļot, iepirkties utt. Slimnīcās esošie no pusotra tūkstoša samazinājās līdz pieciem simtiem.

Jauno omikronu atklāja, jo lidosta atcelojušie brīvprātīgi pieteicās pārbaudēm. laikam kadi 5 vai desmit procenti, maz.

Tagad būšot obligāta pārbaude izlases veidā dažiem reisiem.

Kamēr nav īsti skaidrs, kas būs ar to omikrona paveidu, cik un kā slimos.

ikdienas saslimušo skaits tagad esot apmēram līdzīgs, ne palielinās, ne samazinās.

Kāds laikam tiem, kas sākumā visu sačakarēja, kaut ko ir licis izdarīt vismaz daļēji pareizi.

650 Reģ.: 25.01.2017
2 0 Atbildēt

Savukārt visa Oriģināla Oriģināl Oriģinaālu vajadzēt izpalassīt šeit: www.weforum.org/the-davos-manifesto - nav tikai skaidrs, cik galējam Loham ir jābūt tam izlassītājam, lai viņam neuzrasstos nu pilnīgi tā itin galīgi neviens jautājums.

Klimats,ou, jā, tur tagd vajg p/ist visu kas kustās.To visu slikto (piem, plastmassu,degvielu un/vai arī tos visus bezjēgā saštancētos pēc garantijasss beigām nekavējoties izjūkošos mototerorizācijass hlamus) "izdomāja" akurāt tieši tie regulārie Lohi, kuriem šobrīd "klimaksa vārdā" ir pienācis (vai tūliņ pienāks) tā slaucamais Misters Pzdohens. Elektrības,petrolejass,gāzes un/vai apkukures rēķina veidolā.Iejūtīgi ad-bildīgie vispassaules ekakokoomisti unt lielmega rūpnieki te ņe pričom, ne nepiešuj nevienai p/zdai piedurkni.Nee.Paši Lohi to visu skaisto šitā te paveica.Jā.

Pat vācu valdība nupat nesen bija aizdomājusies, ka sakakarā ar 35jā jājā plānoto iekšdedzes motoru apokakalypsi tas pzdohens pienāks arī viņu pašu ekakanomikai.Jā.Vienīgi izmanīgie LV-iešu mahihinātōri kāri berzē locekļus un plāno garantētos ienākumus.Lohi gavilē.Jā.

Volx Reģ.: 22.11.2018
1 1 Atbildēt

Ha, ha slavenais pagrabs izrādās Berņa deju zāle

t.me/BernisArturs/640

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti