Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

iAuto Reģ.: 17.07.2001

Kāpēc tik traka ņemšanās ap koronavīrusu Covid-19? Cik tas ir bīstams!

 
darklight Reģ.: 29.10.2013
3 0 Atbildēt

Es gribētu uzzināt, kuri ir tie izmisušie un depresīvie vakceri? Es laikam arī skaitos vakceris, brīžiem es arī jūtos izmisis un depresīvs, bet tikai tāpēc, ka neredzu ne gala, ne malas visiem šiem sūdiem. Es gribu aiziet bez maskas uz veikalu, ibio!

wons Reģ.: 26.07.2017
2 5 Atbildēt

Varu saprast vakcināciju, bet tās maskas !!! Pirmkārt uzlieciet to masku un iztīriet privātmājā malkas katlu, nu kaut ko tādu un redzēsiet, ka tā maska ne sū.a neaiztur, nemaz nerunājot par to ka tie putekļi, netīrumi ar kuriem būs pilna mute un deguns ntās reizes lielāki par C19 vīrusa izraisītāju. Tādu pat efektu dotu ap galvas aptverēm aptīta šalle.

eidis Reģ.: 07.11.2001
2 0 Atbildēt

Tu pat nevari iedomāties cik ļoti kaitinoša ir konstanta nevērība!

Jau gadu attiecībā uz C19 ir postulēts, ka maskas jēga ir aizturēt IZELPU, NE IEELPU, bet vienalga atrodas kāds īblis, kas veicis atklājumu, ka maska c19 vīrusu ieelpā neaptur.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
3 6 Atbildēt

Nopūt svecīti caur masku un nāks apgaismība.

eidis Reģ.: 07.11.2001
2 0 Atbildēt

Tu esi iedomīgs mankurats, ja iedomājies, ka kāds tevi grib redzēt bez maskas. Nācijas estētikas līmenis no šī procesa tikai aug

darklight Reģ.: 29.10.2013
0 0 Atbildēt

Nu ja... Kopš pandēmijas sākuma bārdu vairs dzenu tikai aptuveni reizi nedēļā

eidis Reģ.: 07.11.2001
0 0 Atbildēt

Nu re - un uz žiletēm vēl ietaupīji

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
3 0 Atbildēt

Bārda ir šmaukšana, dēļ tādiem viss arī ir pakaļā, jo pūš gar masku garām... Nākošā grupa ko apkarot kad ministri atjēgsies.

gunbox Reģ.: 23.12.2016
1 6 Atbildēt

Tie izmisušie ir tikai antivakseri un viens šeit īpaši sapotētais antivakseris. Nevar kaut kā savu gaudošanu notušēt, kā pārsviest svarus uz vakseru pusi. Potētiem pa lielam nas-raķ.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
1 0 Atbildēt

Nu jā, tava panika un gānīšanās jau parāda, cik ļoti tev ir "nas-raķ" un nemaz nav stresa, kad kāds taisnību pasaka.

gunbox Reģ.: 23.12.2016
1 8 Atbildēt

Es par tevi ierēcu un šis ir mans Joke topiks - žēl, ka tev nenorijas. Tugo vsasivaeš.

Vakcinēts āzis, antivakseris. Sveicams salikums! Neesi vēl atradis, kur attīrīties no savas potes?

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
1 1 Atbildēt

O, vecā dziesma atpakaļ. Tik ļoti esi pārmīzis jēgu, ka jau gribi no potes attīrīties? Un kadēļ atkal sauc par antivakseri mani, kas ir PAR vakcinēšanos - tikai ārsta, nevis pianaista uzraudzībā?

gunbox Reģ.: 23.12.2016
0 7 Atbildēt

Es divus postus saku, ka man pofig un par tevi ierēcu un tu saskati tajā, ka es pārmīzis? Tu visu šo topiku čīksti, raudi un lēkā līdzi, sit plaukstiņas antivakseriem, bet nosauc sevi par vakseri? Pirmajā momentā liecies cilvēks domājošs, bet redz kā... vai nu nodzēris smadzenes vai apslēpta zem veča profila blondīne. Citu izskaidrojumu es neredzu tik idiotiskai domu gaitai.

iciks Reģ.: 29.05.2013
5 0 Atbildēt

Nasraķ? Patiešām? Interesanta reakcija uz ērtības līmeņa pasliktināšanos. Vajag būt patiešām ar aklumu sistam, lai nepamanītu, ka sertifikāts nebūt negarantē dižas ērtības. Kas agrāk bija pašsaprotams, tagad pat ar šo dižo papīru nav diži sasniedzams.

Tas tā, tīri no praktiskās puses.

Par vispārēju tautas naidošanos u.tml. nerunāšu. Domāju, nav vērts.

gunbox Reģ.: 23.12.2016
0 10 Atbildēt

Zini, mana ērtība nav ierobežota. Es naktklubus neapmeklēju, prostitūtas un ārstus() nemeklēju. Ārpus mājas iziet paēst varu. Man viss nepieciešamais ir, tā ka man pie pofig.

iciks Reģ.: 29.05.2013
4 0 Atbildēt

No prastajiem piemēriem - pie veikaliem rindas. Bērni skolās uzpurņos. Daudz kas nedarbojas. Bet, lai nu būtu.

Vismaz kādam labi.

gunbox Reģ.: 23.12.2016
0 8 Atbildēt

Pie kura veikala? Lidl? Nesmīdini.

Ja slimnīcās veidojas kritiska situācija, tad ierobežojumi ir normāla parādība. Kaut kā ir jāreaģē, lai arī daļa pasākumu ir neefektīvi. Priekš normālas dzīves, situācija mums ir daudz labāka. Ja tu sobrīd raudi, tad ko tu darītu pie totālā lokdauna? Izlektu pa logu, jo redz ne tikai ir kaut kas ciet, bet arī tavas mājas durvis?

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
2 0 Atbildēt

Pie visiem pēc kārtas. Pat lielajos "zaļajos" RIMI, jāstāv rindā uz dokumentu pārbaudi. Pie mazajiem "sarkanajiem", savukārt, rinda pēc groziņiem.

1984 Reģ.: 30.11.2021
0 0 Atbildēt

Biedri Pistoļkaste, ja apmēram 200 smagi slimie spēj nograut visas valsts veselības aprūpes sistēmu - es sliecos domāt, ka tad ar to veselības aprūpes sistēmu, vai pašu valsti tā ir kā ir...

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Mums jauns trollis dzimis! Vai reinkarnējies kāds no vecajiem. Aplausus studijā!

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Skatos, jums te galīgi nekādu Covid jaunumu. Tikai bārdas, maskas, izelpa

Nu, lūdzu - saņemiet

www.rbc.ru/society/28/11/2021/61a33c809a79471e2b792d06?utm_source=facebook&utm_medium=social&utm_campaign=preview

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Diez, Olainfarm to profesoru nevar nodarbināt? Tas tak būtu daudz jēdzīgāk kā farmas produktus meņģēt.

darklight Reģ.: 29.10.2013
1 0 Atbildēt

msh Reģ.: 16.04.2007
1 2 Atbildēt

Kanibaals rakstīja: Atkal tavi un antivakseru pieņēmumi, kas tika saprasts ar pūļa imunitāti. Kā reiz antivakseru troļļu armija gaida pūļa imunitāti un dabīgu imunitāti(pret mākslīgi radītu vīrusu!?). Pūļa imunitāte nepadarītu imūnu vien nodrošina, ka izplatība nav eksponencionāla.

Bez bakām un govju mēra ir arī poliomielīts un masaliņas, ko varētu apkarot atlikušajās valstīs ja saņemtos.

"Pūļa imunitāte nepadarītu imūnu vien nodrošina, ka izplatība nav eksponencionāla. "

Interesanti - kāpēc Dānijā ir tā eksponenciālā saslimstība?

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
1 1 Atbildēt

Veca švakcīna, jāšvakcinē vēl.

msh Reģ.: 16.04.2007
2 2 Atbildēt

viencexperc rakstīja: Ja priekšniekelis grib lai viņa darbinieki staigā ar melnām biksēm un zaļām maikām, tad tā ir jādara, vai jāmeklē cits darbs.

Tas ir normāls process kapitālismā. Un šo, tavu minēto gadījumu es saprotu. Protams, ka priekšnieķelim labāk lai visiem vakcinācija, nekā katram darbiniekam skaitīt tos 6 mēnešus pēc pārslimošanas.

Manā firmā visi vakcinēti, jo man darbā nav vajadzīgi debili, neizglītoti cilvēki.

Tam uz kāda pamata var atlaist strādniekus tavi draugi sociķi ir salikuši ierobežojumus - kā reiz ārpus valsts sektora dēļ nepotēšanās drīkstēs atlaist [vai pat tikai atstādināt] tikai pēc divām nedēļām. Bet kapitālisms, kuru tavi sociķi nav atcēluši, ir tas process ka pie stulbām prasībām priekšnieks pats var dabūt strādāt strādnieku vietā vai arī klapēt kantori ciet - es pagaidām nevaru saprast kāpēc tas faktors vēl nesāk strādāt privātajā sfērā - valsts un pašvaldību uzņēmumos tas, kā jau redzam, ir sācis darboties, reku jau ziņu virsrakstos Rīgas Satiksme ir nonākusi - lai arī tajā sektorā atkal ir sava īpatnība - buntoties pret pošu fašismu laikam atļaujas pamatā tie, kuru darba sfēra ir pielietojama arī citur - autobusa vadītājs var stūrēt autobusu arī citur, ments var strādāt par apsargu vai darīt kaut ko citu, līdzīgi ar ugunsdzēsēju, kamēr ierēdņi ar savām siltajām vietām diez vai īpaši daudzi riskēs...

iciks Reģ.: 29.05.2013
3 0 Atbildēt

Jā, te nu mūsu it kā experc patiešām ir iebraucis auzās. Prasības var patiešām izvirzīt tad, ja ir potenciālie darbinieki. Ja tādu nav, tad apgalvot ko tādu ir diezgan smieklīgi. Sevišķi, ja darbiniekam ir atkāpšanās ceļš - iespēja strādāt citur, individuāli u.t.t.

ZZZZ Reģ.: 26.02.2014
0 0 Atbildēt
raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 0 Atbildēt

Jaunums, ne? Kur tad, jūsuprāt, citur, tie zāļu savienojumi vai tas, kas no tiem izveidojas organismā, nonāk?

Tualetēs! Notekūdeņos!

euobserver.com/political/19587

www.facebook.com/europeanparliament/posts/310707630572

un noliegums www.independent.co.uk/news/world/europe/tv-claim-of-widespread-cocaine-use-in-eu-parliament-is-rejected-299445.html

MikserisStraume Reģ.: 27.09.2020
2 5 Atbildēt

Pošmīži var dabūt dabīgo imunitāti dzerot kanalizācijas ūdeni

wons Reģ.: 26.07.2017
0 0 Atbildēt
aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 1 Atbildēt

Vienkārši (no tā paša raksta apakšvirsraksta):

SPKC jau iepriekš prognozēja, ka Covid-19 arvien biežāk konstatēs vakcinēto cilvēku vidū, jo vakcinēto īpatsvars sabiedrībā kļūst būtiski lielāks par nevakcinēto īpatsvaru. Tāpat mediķi ir skaidrojuši, ka vakcinēšanās galvenais uzdevums ir pasargāt no smagām saslimšanām ar Covid-19 un novērst nāves gadījumus, nevis novērst jebkādu inficēšanos.

650 Reģ.: 25.01.2017
4 1 Atbildēt

Tava darbavieta ir spkc? Izskaidro lūudzu (lohiem) passaules uzbūvi- ja esošās vakscicīnas nekādi nedarbojas pret nemanāmi piezagušos pzdomikrōna eurosindrōmu.Kādā veidā un apjomā tas novērš iespējamo Nāvi.Jā.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
3 0 Atbildēt

Tu ko? Svētā udens iedarbības principus neskaidro. Tiem tic!

eidis Reģ.: 07.11.2001
1 2 Atbildēt

Vēlviens dezītis..... Nu kas teica, ka "esošās vakscicīnas nekādi nedarbojas pret nemanāmi piezagušos pzdomikrōna eurosindrōmu". Teica, ka komplekts nezināms un tava mēdija žurnālisti virsrakstā izpūta, ka nedrabojas. Turklāt tālāk tekstā jau noteikti ir, ka jāpagaida pāris nedēļas, lai varētu kko pateikt. Bet to jau nav jālasa. Tas jau nav virsraksts

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
3 0 Atbildēt

Tā jau ir... Vari vēl pāris nedēļas sevi mierināt ar domu, ka darbojas. Pēc tām būsi tikpat pārsteigts, kā ceļu uzturētāji ar sniegu un jautāsi kurš gan to varēja zināt?!

650 Reģ.: 25.01.2017
4 1 Atbildēt

O, nu ta jau tik uz priekšu- piestādi dokumentālus apstiprinājumus savam patiesajam apgalvojumam!

Kā tu komentēji manu info, ka (ĪSTENĪBĀ) tas omikrōna eurosindroms bija itāļu daļā konstatēts jau PIRMS krietnām 2arpusned, nevis tikai aizvakar, kad tika sacelta kārtējā lohpropagandass eurojezga?

Un kāds ir "šodienass" turpinājums tam gadījumam? CIK jau ir inficēto itāļu, ko izdarījis viens šis te mozaambikass/dār apmeklētājs? Atrodi varbūt to visnotaļ interesanto info un (lohiem) piestādi, nevis te suuda diskussijas, kurš lielāks lohs un kam vairāk ietekmīgu paziņu spkc un citur par/ un pie/ siles..

Ja es šeit kko esmu ievietojis- tas nav kāds ne "mans" meedijs, ne arī tas nozīmē, ka pats personīgi tam piekrītu.Bet nevajadz ētu noliegt to,ka atspoguļots tomēr ir daudzmaz objektīvi un laicīgi.Tas nav nekāds bulvārdzelteno suudulapu apkopojums.Un tepet reku LVijas meedijos lohvirsrakstu melīgums ir savas 16x klajāks, nekā tur.

Pats lohmēdītāju pamata princips un galvenaiss uzdevums šobrīd ir tikai viens (kurš principā ir veiksmīgi panākts)- LOhiem sajaukt smadzenes tiktāl, lai viņi vairs vispār nespētu izfiltrēt itin neko.

650 Reģ.: 25.01.2017
5 1 Atbildēt

Laiks izsludināt konkursu.Kurš beidzamo 2diennakšu massu mēdītāju informācijas suuduplūsmā spēs atrasst pēc iepējas vairāk savastarpēji diametrāli idejiski un saturiski pretēju paziņojumu,apgalvojumu,secinājumu un prognožu.Jā.

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 4 Atbildēt

tu

650 Reģ.: 25.01.2017
3 2 Atbildēt

tu tu, pajehaļi vzipdu

spainis Reģ.: 27.04.2006
2 1 Atbildēt

Es saprotu, ka kāds, kuram nevajadzēja to darīt, bija izgudrojis zāles un vakcīnu pret kovidu, un tad Geitsam nācās izgudrot omikronu, lai varētu turpināt realizēt savu plānu par gēnu inženieriju.

msh Reģ.: 16.04.2007
3 1 Atbildēt
GB12 Reģ.: 29.03.2011
2 1 Atbildēt

Viņam, protams, ir tiesības uz savu viedokli, tikai... nesaprotu, kam par godu šams tagad ir uztaisīts par tādu kā svēto mocekli. Cilvēks vienkārši izdarīja savu izvēli un atbild par sekām. Turklāt viņš ar saviem antivakseru naratīviem šobrīd piedalās sabiedrības polarizēšanā ne mazāk kā tie, kam tas tiek pārmests.

Man gan ir nelāgas aizdomas, ka Vestards ir sācis vērst skatienu uz Jēkaba ielu.

fckns Reģ.: 29.11.2020
2 2 Atbildēt

LLP.

wons Reģ.: 26.07.2017
3 0 Atbildēt

Pašlaik aktuāla ir trešā pote, vai pēc jaunākās precizētās pareizas informācijas jau ceturtā. Un neizmirstiet arī pretgripas vakcīnu! Tas svarīgi, jo ja saslimst ar gripu, tad C19 iespējams vēl letālāks!

650 Reģ.: 25.01.2017
2 1 Atbildēt

Jebkurš daudzmaz pieredzējis kāsējs zina, ka 1kārt ir "jākāš" tos, no kā ir ko nokāst.Vēlams kāst ne visu uzreiz, bet ilgstoši un pa daļām.Tad ir ar garantiju.Galēji nokāsts (Lohs) nevienam nav vajadzīgs- atcerieties pašu pamata Definīciju.

Ja kāds ir piekritis nokāsties 2x, tātad ir liela varbūtība, ka viņš(-ņa) pakritīs arī 3šo un 4toreiz.Neparvelti tie acicīgākie (lohi) ir ievērojuši, ka kaut kādā tajā uzskaites atejpapīrā esot (viņiem/paredzedzētas) veselas 8 ailes (vai iedaļass).;P

Nupat tiek izziņots, aka iepriekš kareivīgi un negaidīti vasltiski adbildīgi bravūrīgi izpassludinātais 3milj līguma līgumslēdzējs pēkšņi esot (brīvprātīgi) atteicies/slēgt.Jā.

Bet atiecībā/uz (Lohiem) galvenaiss ir to iebīdāmo iebīdīt pareizajājā secībā un dziļumā.Ne tā, ka visu uzreiz un uz visu banku un pa visu ģīmi.

Vakār kāri paziņojam par brīvprātību (iepriekš par obligāto passludinātajā )jājā degunrubināšanā,no rīta attopamies ka "kuŗš tad to lērumu izpiegādās pa darbavietām",bet vakarā jau (izrādās, ka) esot problēmass ar loģistiku (un loģiku) jau tādos kā globālos mērogos.Jā..Lohi sajūsmā apklaudē, nessmukums pilnībā novērsts, visi ir cits/citu "sadzirdējuši".Tagad droši var kalt nākamos plāānus.Tur būs, ar garantiju.

650 Reģ.: 25.01.2017
1 1 Atbildēt

Labrīt, cien.Lohi.Ar dziļu ganadarījumu un neviltoti patiesā priekā (kā jau labticicīgam loham pieklājas) izziņoju Jums jaunākākās bulvār presses izziņass.Makakaron cienītāju, tāteikt,izziņu giganta SKY un oficicālās valsttstelevīzijas RAI 24/7 nekaunīgais hibrīd mutant puspatiesības eurorupors TeleGiornāle24 ir šovakār (tumsass aizsegā) tā ap pl.7:pm kāri sazinājājies ar Israēļa valsts "vietējo veselības ministru" NitzanuH.Jā.Tipa,aļo,Nitzan,kā iet,kass jauns un taa..

Un missters Nitzans esot viņiem (pa blatu, kā ne/lohiem) izpaziņojis to, KA: "ar trim Pfizer pretCovid vakcīnas devām jūs (esat) aizsargāti no Omnimiciceron varianta".Jā.Da.. tg24.sky.it/salute-e-benessere/2021/11/30/covid-vaccino-variante-omicron-israele

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
1 4 Atbildēt

Atkal tūkstotis! Nu kas tas ir! 581 nevakcinēto bāze smagajiem slimniekiem pēc 2-3 nedēļām.

www.lsm.lv/raksts/zinas/latvija/latvija-apstiprina-vel-1031-covid-19-gadijumu-mirusi-34-inficetie.a432585

Latvijā aizvadītās diennakts laikā reģistrēts 1031 jauns inficēšanās gadījums ar Covid-19 un saņemti ziņojumi par vēl 34 mirušiem Covid-19 slimniekiem, liecina Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) informācija.

Pēdējās 24 stundās veikti 11 794 Covid-19 testi un reģistrēts 1031 jauns inficēšanās gadījums. No inficētajiem 581 ir nevakcinēts vai vakcinācijas kursu nepabeidzis, bet 450 ir vakcinēti.

Pozitīvo gadījumu īpatsvars pret testētajiem: 8,7%.

Saņemti ziņojumi par 34 mirušajiem:

viens cilvēks 40-49 gadu vecumā,

viens 50-59 gadu vecumā,

seši 60-69 gadu vecumā,

septiņi 70-79 gadu vecumā,

17 cilvēki 80-89 gadu vecumā,

divi 90-99 gadu vecumā.

28 mirušie bija nevakcinēti vai vakcinācijas kursu nepabeiguši, bet seši bija vakcinēti.

14 dienu kumulatīvais gadījumu skaits uz 100 000 iedzīvotāju ir 599,5.

Latvijā ar Covid-19 kopumā inficējušies 254 690 cilvēki. Kopš pandēmijas sākuma Latvijā miruši 4215 ar Covid-19 inficētie.

KONTEKSTS: Covid-19 saslimstībai Latvijā sasniedzot visu laiku augstāko atzīmi, medicīnas nozarē izsludināja ārkārtējo situāciju. Mediķi cēla trauksmi par tūlītēju nepieciešamību pēc stingriem ierobežojumiem valstī. Valdība izsludināja ārkārtējo situāciju, nosakot ierobežojumus ar mērķi palielināt Covid-19 vakcinācijas aptveri. Redzot, ka vīrusa izplatība aug un Latvija ir pirmajā vietā pasaulē Covid-19 izplatības ziņā, valdība no 21. oktobra līdz 15. novembrim ieviesa tā dēvēto "lokdaunu" un mājsēdi.

Beidzoties "lokdaunam", no 15. novembra iedzīvotāji brīvāk iepirkties, pulcēties un saņemt pakalpojumus var "zaļajā režīmā", proti, uzrādot Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu, bet cilvēkiem bez sertifikāta jeb "sarkanajā režīmā" ir pieejams pakalpojumu minimums.

1984 Reģ.: 30.11.2021
0 0 Atbildēt

Tu tak tā kā dakteris būtu, ar akadēmisko izglītību, pasaki varbūt savu viedokli. Nevajag atreferēt Centrālkomitejas centrālajā laikrakstā "Cīņa" rakstīto

spainis Reģ.: 27.04.2006
2 0 Atbildēt

Pēc šejienes vietējo ekspertu pieņēmumiem sanāk, ka omikrons Āfrikā varētu būt mutējies tāpēc, ka tur liela vakcinācijas aptvere.

1984 Reģ.: 30.11.2021
1 0 Atbildēt

Patiesības Ministrija sāk strādāt, aktīvi sāk strādāt....

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
1 0 Atbildēt

Un kurš teica, ka Āfrikā mutējies? Atkal jau ir konstatēts stratēģiskā, attālā valstī (DĀR, nevis abstrakti "Āfrikā"), kam ir regulāri masveida kontakti ar labi vakcinēto mātes zemi.

Bet vispār interesants stāstiņš par tā izcelsmi: www.npr.org/2021/11/30/1060185915/the-omicron-variant-might-have-originated-in-someone-with-a-suppressed-immune-sy?t=1638359737581

Kā tas sanāk, ka Covid19 nekādi nav nogalinājis to nabaga cilvēku ar imūndeficītu, bet gan ilgstoši un nekaitīgi mutējies, lai taptu par omikronu?

spainis Reģ.: 27.04.2006
0 0 Atbildēt

Lai būtu Dienvidāfrikas republikā. Tur gan varen augsta vakcinācijas aptvere.

ourworldindata.org/covid-vaccinations?country=ZAF

Jeb tas jaunais vīruss neviena nemanīts uzmutēja Eiropā, tad to aizveda uz DAR, lai lai vainu par mutāciju var novelt uz viņiem, un palaida vaļā? Tā kaut kā?

wons Reģ.: 26.07.2017
3 0 Atbildēt

Kas vispār ir vakcinācijas aptvere? lv.wikipedia.org/wiki/Aptvere

Kāds sakars vakcinācijai ar aptveri? Kas izdomā tos super neloģiskos izteicienus? Levit tas esi tu?

GB12 Reģ.: 29.03.2011
2 0 Atbildēt

twitter.com/KPitkevica/status/1466003932044570625/photo/1

Šodienas pērle. Arī pie liekā svara "švakcīna vainīga".

eidis Reģ.: 07.11.2001
0 0 Atbildēt

Pilnīgi akmens no sirds novēlās.

darklight Reģ.: 29.10.2013
0 0 Atbildēt

Vakarā pastāstīšu sievai, viņa priecāsies :-D

GB12 Reģ.: 29.03.2011
1 0 Atbildēt

Teiksi, ka viņai liekais svars? Tu tā prātīgi, skaties, ka "vakarā" nav vārpiņa ar roku jākuļ...

gunbox Reģ.: 23.12.2016
0 3 Atbildēt

eidis rakstīja: Vēlviens dezītis..... Nu kas teica, ka "esošās vakscicīnas nekādi nedarbojas pret nemanāmi piezagušos pzdomikrōna eurosindrōmu". Teica, ka komplekts nezināms un tava mēdija žurnālisti virsrakstā izpūta, ka nedrabojas. Turklāt tālāk tekstā jau noteikti ir, ka jāpagaida pāris nedēļas, lai varētu kko pateikt. Bet to jau nav jālasa. Tas jau nav virsraksts

Badys visu laiku skrien līdzi kaut kādam no padibenēm izrautām dzeltenām lapelēm un nav pamanījis LV dzelteno statistiku, kur 90% mirušie ir nevakcinētie un atlikušie 10% ar pirktiem sertifikātiem. Episka bāba.

iciks Reģ.: 29.05.2013
2 0 Atbildēt

Runājot par priekšpēdējo teikumu - prasīšu jau kuru reizi, padalies ar info. Daudziem varētu būt interese, bet tak nav īsti, kur.

Policija arī diezgan mīksta. Tur vienu vai divus tādus esot noķēruši, lai gan rūpals plaukst. Skat, veseli 10% blēži.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Svētajos Rakstos ir teikts - kas meklē, tas atrod. Tā nu tev te kāds ies un teiks, kur var nopirkt sertifikātu.

P.S. Viena bijusī kolēģe antivaksere lielījās, ka zinot, kur. Sak, ja spiedīs vakcinēties, aiziešu un nopirkšu, kā mana draudzene izdarīja. Iespējams, tā arī izdarīja, jo strādā klātienē un nupat bija ārzemēs. Ja man būtu aktuāli, droši vien uzjautātu viņai.

iciks Reģ.: 29.05.2013
2 1 Atbildēt

Piedošanu, 10% ir nopietns apgalvojums. Tas nav vis kāds nieks. Tā ir 10. daļa. Tas ir daudz. Ja reiz būtu tāds konveijers, tad tā nemanāmi vis lietas nenotiktu.

Izstāstīšu vecu joku. Vīriņš aiziet pie ārsta un žēlojas, ka nespēj apmierināt sievu. Ārsts paskatās un saka - jums taču 80 gadi, bet jūsu sievai 20. Jūs šāds rezultāts pārsteidz?

Vīriņš - jā, bet manam kaimiņam ir 90 gadi un arī jauna sieva, bet viņš saka, ka var.

Ārsts: sakiet jūs arī.

Tas, ka kāda dāmīte saka, ka nekad neies čiposies, ir viena lieta, kad to saka kādā pasākumā, bet kad pianists visu nostāda izvēles priekšā - čipojies, vai arī atvadies no darba, tad varbūt viņa arī nočipojās. Saprotams, nevēloties to afišēt, jo tas mazliet nesakrīt ar viņas izteicieniem.

Kā jau iepriekš biju izteicies, man ir labi zināms cilvēks, kas dabūja nočipoties tā paša atlaišanas iemesla dēļ. Strādā medicīnas nozarē. Labas attiecības ar ārstiem. Cilvēks būtu nopircis kreiso čipiņu, bet tak nevarēja. Nebija īsti variantu.

Kā izteicās, tad daļa ģimenes ārstu nemaz tik ļoti nesteidzās čipoties, bet kad vajadzība radās, to izdarīja. Vai izdarīja, vai ne - kas gan to lai zina. Varam vien minēt. Lai vai kā, viņiem bija iespēja palaist rokai garām. Saprotams, šis % ir ļoti neliels.

Pilnai laimei varu pateikt, ka viens no iepriekšminētās personas paziņu loka, viens no cienītākajiem ārstiem, acīmredzami netic medicīnai, ieteica kolēģiem un paziņām pēc čipiņa palietot alkoholu un padzert aspirīnu. Tā sacīt, mazināt trombu riskus. Traki, pie šādiem ārstiem mums jādodas...

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Iespējams, tavs labi zināmais cilvēks mazliet padomāja ar pareizo vietu un saprata, ka, pirmkārt, kā mēs lasām medijos, saslimstot un, nedod Visaugstākais, nonākot slimnīcā, pirkšanas fakts nāks gaismā, otrkārt, sertifikāta pirkšana tomēr ir risks ar iespēju tagad jau uzrauties uz kriminālatbildību. Varbūt tomēr nebija tik liels antivakseris, lai tādu naudu tērētu. Kā redzējām AP, pastāv jau arī risks tikt uzmestam. Pastāv arī risks, ka poliči izlikuši lamatas.

iciks Reģ.: 29.05.2013
1 0 Atbildēt

Es cilvēku ļoti labi pazīstu un man jau nu noteikti pateiktu.

Kā jau teicu, cilvēks strādā medicīnas nozarē un ir ar zināmu izglītību. Mazliet jau zina par lietām, ko vidusmēra tvneta lasītājs nesajēdz, kā arī redz faktisko situāciju un ārstu attieksmi pret briesmīgo slimību (attieksmi, kas tiek pausta neoficiāli, nevis publiski).

Pazīst arī ārstus un diezgan labi, bet nav tāda, pie kā grūtā brīdī vērsties. Saprotams, dotos jau pie zināma, nevis pie tāda, kas ielicis avīzē sludinājumu ;)

"nonākot slimnīcā, pirkšanas fakts nāks gaismā" - kādreiz palūdzu izskaidrot, kā tad tas fakts var nākt gaismā. Domāju, ja tur muti, neko nevar pierādīt. Atkārtošos:

1) varbūt cilvēka īpatnību dēļ neveidojas antivielas;

2) varbūt sliktu čipiņu iedeva. Vedot bija sasilis. Tas kā piemērs. Ņemot vērā tās īpašās temperatūras, kas bija jāievēro, tad tā var gadīties vienā mierā.

Kā šeit var pierādīt pacienta vainu? Ja iziet uz "nav antivielu, tad automātiski vainīgs", tad tas jau nav normāli.

Un kāpēc gan lai slimnīcā nenonāktu arī čipoti cilvēki? Pārdomas vērts ir fakts, kāpēc SPKC allažiņ savos statistiskas datos lika 3 kategorijas (konstatētie gadījumi, hospitalizētie, mirušie), bet pēdējā mēnesī hospitalizēto kategorija izpalika? Man jau liekas, ka visticamāk tur nonācis pārāk liels % čipoto un tas īsti nesaskan ar allažiņ skandēto "čipiņš - aplaimība. Čipojies un viss būs bumbās".

No visiem tiem retajiem, ko personīgi pazīstu un kam ir bijis covids, nesen pazīstams ļaužs noķēra un pēc tam laimīgi aplaida visu ģimeni. Visi čipoti. Galvenais vaininieks pagulēja ar temperatūru. Kas būtu bijis, ja viņš būtu juties mazliet sliktāk un nāktos hospitalizēties? Pieliktu birku - pircējs?

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Vakardienas dombrušovā par šo bija diskusija.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Dzirdēju ka Liepājā mirušais ģimenes ārsts nebija potējies un bija piedalījies kovidballītē...

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Sertifikāts esot bijis. Ja saki, ka nebija potējies, tad jau viltots, vai ne? www.la.lv/liepajas-slimnica-no-covid-19-miris-gimenes-arsts-igors-stoma

ZZZZ Reģ.: 26.02.2014
0 0 Atbildēt

Noskaties aizliegtais paņēmiens , tur praktiski visi varianti parādīti

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
3 0 Atbildēt

Izmisums. Jāsauc par "padibenēm un dzeltenām lapelēm" ASV štatu gubernatori, kongresmeņi un medicīnas profesori.

spainis Reģ.: 27.04.2006
0 0 Atbildēt

Ja mūsējo deputātus, ministrus un profesorus tā var saukt, kāpēc lai ASV būtu citādi? Domā tur tie kongresmeņi no citas planētas atsūtīti? Tādi paši amerikāņu bāleliņi vien ir.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
2 0 Atbildēt

Nu bet ja jau visi tādi, tad kurš te kviec, ka vajag ticēt? Grozies kā gribi - sanāk manu viedokli apstiprināt... Tāpēc jau izmisums propagandistiem.

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

Ne jau visi, monohromais cilvēk...

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
3 1 Atbildēt

Nu bet protams, ka ne visi. Tikai tie, kas atļaujas runāt pretī. Vakseri nešaubīgi ir kristālskaidri un tikai par sabiedrības interesēm domājoši paraugvaroņi. Nu gluži kā Kims.

Conqueror Reģ.: 15.10.2002
1 1 Atbildēt

vakcinācijas aptvere - šitas ir kandidāts uz gada teicienu

Chalenger Reģ.: 31.12.2020
1 1 Atbildēt

un gada lamu vārds ir potmīzis (antivakceris)

1984 Reģ.: 30.11.2021
1 0 Atbildēt

Antagonisms potmīzim būs potmīlis?

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Labvakar.

Britos sākusies rosība vistu kūtī sakarā ar jaunajām masku prasībām.

Daudzi lielveikali uzsver, ka tas nav viņu pienākums kontrolēt masku nēsēšanu. Brīdinājumus var izlikt, bet ierobežot cilvēkus - nē.

www.bbc.com/news/business-59481287

Volx Reģ.: 22.11.2018
1 0 Atbildēt
1984 Reģ.: 30.11.2021
0 0 Atbildēt

Tas jau laikam arī ir galamērķis - covids patreiz tiek izmantots kā instruments šā mērķa sasniegšanai

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Esmu pabijis Kijevā darba jautājumos. Arī tur, protams, ir covid. Arī tur tas visiem jau zb. Arī tur prasa QR kodus, bet… nekur tos nepārbauda (izņēmums - pie klienta biroja ēkā un lidostā pie reģistrācijas). Arī tur cilvēkiem sāk besīt maskas un tās uzkrītoši valkā zem deguna. Atpakaļceļā lidmašīna pilna līdz ūkai. Stjuarti atgādināja par masku prasībām, līdz viņiem arī apnika. Un daļa tā arī lidoja bez maskām vispār vai ar maskām knapi virs mutes Neapskaužu apkalpojošo personālu veikalos, lidmašīnās utt. Visur jāsaskaras ar agresiju, nievām utt. Biju liecinieks, ukrainim rupji nolamājot pat LV robežsardzes maiņas vecāko, kura lika iet taisīt arī LV pusē veiktu testu (cilvēkam bija Ukrainas negatīvs tests). Cik esmu saskāries ar ceļošanu un lidojumiem, šobrīd QR kods tiešām ir karalis. Kam ir, tie brīvi ceļo un apmeklē visu, ko sirds kāro. Attālināta paziņa ar ģimeni izceļojās ar lidmašīnu, esot covid slima (tā atklājās vēlāk). Jo - ar QR kodu taču visi esam super droši un mūs pat nepārbauda

Volx Reģ.: 22.11.2018
6 0 Atbildēt

Secinājums - jāparalizē sertifikātu datu bāze(ideāli - jāizdzēš) . Neviens neko nevar uzrādīt, nekur neiet, nelido utt.

Tas, protams, visas problēmas neatrisinās, bet tas būtu milzīgs solis pandēmijas beigām.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Tavs plāns nestrādās, sertifikāts ir pašverificējošs, gluži kā elektroniski parakstīts dokuments. Bez datubāzes vien nevar pārbaudīt atsauktos parakstus ja nu tādi noklīst. Privātās atslēgas ir jānosper.

wons Reģ.: 26.07.2017
1 1 Atbildēt

Nu ko ! nra.lv/latvija/365324-pavluts-skaidro-vai-latvija-gaidama-obligata-vakcinacija.htm

Iestāšos par parakstu vākšanu, lai arī vakcinācija pret Gripu būtu obligāta visiem mūsu valsts iedzīvotājiem! Varētu vienlaicīgi ar 3, vai 4 poti C19 ! Tas būtu lieliski un droši ! Dumpis & Co varēs grāmatu uzrakstīt un izplatīt ES, kā savulaik Dombrovsky !

eidis Reģ.: 07.11.2001
0 0 Atbildēt

Dombrovskis veica savu ceļu (pārējā pasaulē neakceptētu), Dumpis kopē Briseles pieeju.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti