Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

iAuto Reģ.: 17.07.2001

Kāpēc tik traka ņemšanās ap koronavīrusu Covid-19? Cik tas ir bīstams!

 
Conqueror Reģ.: 15.10.2002
1 2 Atbildēt

tā nav vismazākā eglīte - vienā muzejā esot ar palielināmo stiklu aplūkojama eglīte, kas izdrāzta no parasta standarta sērkociņa, tur esot arī mantiņas sakārtas zariņos utt

wons Reģ.: 26.07.2017
5 2 Atbildēt

Kanibaals rakstīja: Visas auduma maskas nav testētas un nevar notestētm lai ko ieteiktu. Auduma maskas arī visbiežāk ir redzamas zem deguna. Patīk tev vai nē, bet maskas strādā. Tās nestrādā, ja tās nevalkā visi, to jau Dumpis no sākta gala bija minējis.

Vari pamēģināt uzlikt testēto zilo masku un iztīrīt manu ogļu apkures katlu laukos. Pēc tam šo pasākumu atkārtot bez maskas. Gan degunā, gan mutē būs tāds pats daudzums ar ogļu putekļiem, abos variantos spļausi melnu! Kaut kur noteikti var atrast info cik lieli ir ogļu putekļi, cik lieli ir C19 virusi Pateikšu priekšā C19 vīrusi ir ntās reizes mazāki un tās salvetes viņiem ir bijušas nebijušas. Starp citu Dumpis ar teicis, ka tās maskas neko nedod, bet tad strauji savas domas mainīja

650 Reģ.: 25.01.2017
1 0 Atbildēt

Jaja, vel labāk būtu tepat 600 lappuses iepriekš palassīt- ko un konkrēti kadā vēsturiskā secībā tas tur vietējais izspūrušais epidLohs "mums" deklameeja 20tā g pavassarī.Jā.

Kopš tā laika passaules massku pētniecībass Zinaātņu vadošie zinaātnieki ir tikdaudz jauna atklājuši par tām suuda lupatām.Pie kam,neviens tas lohs nav izstāstījis pārējiem lohiem varbūtējos "ieguvumus", kad/ja iekštelpās sakarsušais nopuņķojies indivīds tagad -12 grādu salā iziet laukā un to suudu uzreiz norauj nost. Iesnas dabūt šādā veidā nevar pat ne teorētiski nē.Jā.

darklight Reģ.: 29.10.2013
1 0 Atbildēt

Nu... šī runāšana par vīrusa izmēriem nav tomēr korekta. Tāpēc, ka tas vīruss jau nemaz nelido pa gaisu kā tāds puteklis, bet pārvietojas ar mikroskopiskiem pilieniem. Siekalām, puņķiem, vienkārši ūdeni no elpas. Un to jau tās maskas drusku filtrē gan.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 4 Atbildēt

》Starp citu Dumpis ar teicis, ka tās maskas neko nedod, bet tad strauji savas domas mainīja

Analfabēt lasīt iemācies. Kur Dumpis to ir teicis un kādā kontekstā maz atceries? Ka tik izdomāt. Lasi Dumpja teikto tik reizes kamēr pierāpos, nekādas domas nav viņš mainījis.

Un tāpati medicīniskā maska strādā. Slaucīju garāžā smalkos putekļus vienreiz bez maskas pèc tam deguns bija pilns ar melnu puņķi, otrreiz apnika paķēru to pašu zilo masku un tavu brīnumu strādā tās salvetes pret putekliem. Bet atkal mal to pašu, maskas nav valkātāja pasargāšanai, it sevisķi ja valkātājam tieksme grābstīties gar to.

Kur tad gripa tā pazuda, ja maskas nemaz nestrādā? Transports taču turpina kursēt.

wons Reģ.: 26.07.2017
1 0 Atbildēt

www.lsm.lv/raksts/zinas/latvija/infektologs-dumpis-nerekomende-visiem-nesat-maskas.a357755/

Ja tās maskas darbotos, kāda pīrāga dēļ, tad vajadzētu ievērot 2m distanci, ko kā prioritāti uzver šis cilvēks

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 3 Atbildēt

Nekas nedod 100% drošību pat prežiem vien 99.9%, lai gan tā tak necaurlaidīga gumija. Protams distancēšanās ir pat efektīvāka. 100% efektīva būtu maska no polietilēna.

Bet redz kur arī avots kādā kontekstā Dumpis neieteica maskas un pareizi bija minējis, 1. vilni pārlaidām bez maskām tīri uz distancēšanos, tad vēl pošmīži nebija tik droši.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Jā, un trešais vilnis bija tik smags jo dirslaižas ir palikuši droši

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Pošmīži arī. Tak sākumā kad potes vēl nebija arī tagadējie pošmīži pierāvās un tad lēnām saņēmās drosmi.

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt
Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
1 1 Atbildēt

Ļoti labi. Uzlabosies Viktorijas laikmeta veselības sistēma bez tām dažām viduslaiku māsiņām.

Conqueror Reģ.: 15.10.2002
0 1 Atbildēt

maskas dod iespēju izpausties - ir redzētas gan haizivs žokļu variācijas gan uzraksti visādi, puķītes, sirsniņas, kas nu kuram (-ai)

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 1 Atbildēt

Un vēl zem deguna. Vismieklīgāk, ka bērnam kuram to nevajag tā puķīšu maska ari zem deguna, traucè tā auduma apdruka ātri mitrums kondensējas.

Conqueror Reģ.: 15.10.2002
3 2 Atbildēt

un vēl - omikrons, tie tādi ziediņi, vēl būs odziņas, kaut kur, iespējams, superslepenās militāra rakstura laboratorijās jau mēģenēs selekcionē vēl lipīgākus Pē un eR un Kū un eS utt, paveidus un mutācijas, kas lips klāt vēl ātrāk, nevis divās dienās, bet divās stundās. agrāk militāristi sacentās, kuram būs jaudīgāka un ātrāka raķete a, tagad, kuram būs labāks un jaudīgāks bacilis, dzīve rāda, ka ar baciļiem, iespējams, varētu ātrāk uzvarēt nākotnes karā

eidis Reģ.: 07.11.2001
0 0 Atbildēt

Kurš ir uzvarētājs šajā karā?

No šī ļoti ātri var secināt, ka lipīgs bacilis ir nevadāms kā mērkaķis ar rokas granātu. Šāda tipa ieroči nekādu īstu uzvaru nevar radīt

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
1 1 Atbildēt

Izplati savus feikus kur citur.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
6 0 Atbildēt

Secinu, ka jaunais Trojanskis ir vēl viens totāls kosmonauts pat vairāk par profesoru Briģi, kurš solīja šoziem VISIEM izslimot vai nomirt Viņš izsaka prognozi par 15k inficēto DIENNAKTĪ. Ko lai saka - FANTASTISKI, lielākā daļa saņems darbam un ikdienai ļoti nepieciešamo QR kodu

eidis Reģ.: 07.11.2001
0 0 Atbildēt

Kas pārsteidz? Šis modelis pat ar Deltu bez lokdauņa sanāca.

Par QR kodu prieks, bet baža ir par to, ka nesaņemsi med palīdzību citos jautājumos, kad vajadzēs. Jo slimnīcas pie šāda scenārija būs aizsista ar QR koda cerīgajiem. Tu paliksi aiz durvīm.

Bet par slimnīcu scenārijiem gan nav skaidrs vēl. Jo tā Omikrona ietekme vēl nav izsecināta. Klasiski virālāki vīrusi kļūst mazāk ietekmīgi un aziet vnk apritē.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
5 0 Atbildēt

Mani vairs nekas nepārsteidz. Tomēr gribētos, lai baiso prognožu izteicēji reāli arī atbild par maldinošu informāciju izteiktu medijiem. Cipule, Briģis, Trojanskis u.c.

Kaut kā liela iespēja, ka jaunais paveids tieši mazāk noslogos slimnīcas. Tad kaut vai 20k dienā.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Tu pats esi gatavs atbildēt par "maldinošo informāciju", ko esi izplatījis?

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Šķiet, ka neesmu vis izplatījis maldinošu info, pie tam absolūti neesmu publiska persona.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
1 3 Atbildēt

Atslēgas vārds "šķiet". Bet tas, ko tu pārmet Cipulei, Trojanskim un kam tur vēl, arī nav maldinoša informācija, tās ir prognozes. Kādas piepildījās, kādas nepiepildījās.

Un vai tas, ka neesi publiska persona, tā kā dod morālas tiesības runāt visu, kas ienāk prātā? Tad jau tā dīvaini sanāk - man ir tiesības, man pienākas, es drīkstu visu, bet tiem tur ir tikai pienākumi pret mani un atbildība ir jāuzņemas tikai " tiem".

fckns Reģ.: 29.11.2020
3 4 Atbildēt

Man šķiet lielākais dezinformācijas izplatītājs te ir Volx.

eidis Reģ.: 07.11.2001
0 0 Atbildēt

Nu iesaku matemātiku tomēr. Reāli palīdz. Tas modelītis visticamāk ir standarta ģeometriskā prognoze. Tur noteikti tā sanāk. Tomēr patreizējie dati liekas, ka tuvāk ir Ošleja iecienītā Gomperta funkcija. T.i. pašslāpējoša ģeometriskā progresija.

Kur es parasti rīkojos sekojoši: ja parādās dati, kas saceļ man spalvas uz muguras, mēģinu tajos noorientēties: šajā gadījumā sameklētu viralitātes standartmodeli un iemestu tur cipariņus. Tad sameklētu Gomperta funkciju (iespējams, ka pat vieglāk atrast kā standartmodeli) un .....visdrīzāk nomierinātos.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
4 0 Atbildēt

Bravo!

Volx Reģ.: 22.11.2018
5 0 Atbildēt

QR koda lietošana ir kluss atbalsts pastāvošajam režīmam.

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
2 1 Atbildēt

Sadedzini arī pasi.

Volx Reģ.: 22.11.2018
3 0 Atbildēt

JAP, vienreiz man pie pases maiņas jautāja, kāpēc nokavēts termiņš. Vienkārši viņa kkur mētājās atvilktnē un nav bijusi vajadzība katru otro dienu čekot derīguma termiņu.

Tieši tā pat ar ku kū kodiem, viņš tev var pat būt(emergency situācijām), bet pati lietošana tak ir apkaunojoša lieta. Tikai nesadarbošanās var pārraut apburto loku. Vai tad ir kādi citi varianti? Neesmu dzirdējis......

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
1 6 Atbildēt

Pastaigā apkārt pliks. Slēpt savu mantību ir apkaunojoša lieta. Pasi uz robežas ari kauns rādīt?

Volx Reģ.: 22.11.2018
2 1 Atbildēt

Kungs, es jautāju - vai ir citi varianti izskaust ku kū kodus? Kāds šeit sakars ar staigāšanu plikam? Pase tika pievesta kā lifehacks, ka viņas esamība vai neesamība neietekmē tavu ikdienu. Īsa pamācība ku kū kodu ignorēšanai.

fckns Reģ.: 29.11.2020
1 0 Atbildēt

Iešauts būsterītis. Diemžēl nejūtu vēl visus antivakšu piesauktos labumus - izsekošanu, nāves riskus etc. Būšu vīlies.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
1 0 Atbildēt

Jā, es arī gaidīt gaidīju. Bet neko vairāk kā 37.0 un nelielām galvas sāpēm tā arī nedagaidīju...

eidis Reģ.: 07.11.2001
0 0 Atbildēt

Būsterītim izskatās, ka svarīga marka. 5zvaigžņotais (Moderna) noliek gultā praktiski visus. Pudelīte ar 3 zvaigznītēm (Pfizer) neatstāj praktiski nekādu iespaidu. Nu un par Napoleoniem (Jansen un co) vispār nav ko runāt.

Man bija Moderna - 1d off. GB un tev acīmredzot tautas klase - Pfizers

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Jansen arī nekādas vainas.

spainis Reģ.: 27.04.2006
0 0 Atbildēt

Praktiski visi nav visi. Pirmdien uzbūstoju ar Modernu, vakar tā biš jocīgāk jutos, bet temperaetūra toč nebija, lēnu garu no mājām pastrādāju. Vakrā treniņu nosačkoju ar domu, ka šodien tāds paslims, varu neiet.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Man ir "pieczvaigžņu". Bet nez. Bračkam pēc otrās Pfizer 2 dienas čābīgi bija, ar t līdz 39. Pēc būstera vieglāk, bet arī kaulus palauza. Vispār, cik esmu runājis, vairumam arī pēc "tautas klases" nākamā diena norakstīta.

1984 Reģ.: 30.11.2021
0 0 Atbildēt

Cienītie kungi, vai šeit ir kăds mazohistu saiets? Tiek pārspriests cik nu katrs sūdīgi juties pēc potes un kā tas ir ticis izciests.... Nu kā kādreiz padomju darbaļaudis - vispirms paši sev radīja grūtības un tad tās varonīgi pārvarēja

msh Reģ.: 16.04.2007
0 1 Atbildēt

Revolverī parasti ir pieci tukši caurumi un viena patrona...

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

We are going to have non-compliance on a massive scale with these repugnant laws and regulations, which they’ve got no right to make because they undermine our fundamental freedoms which are ours

www.lifesitenews.com/news/we-will-not-comply/?utm_source=telegram

Conqueror Reģ.: 15.10.2002
2 1 Atbildēt

mani nupat sadūra ar moderna, pagaidām gultā neesmu licies, pašlaik klabinu klaviatūru un lasu iAuto, došu ziņu, ja kas mainīsies

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt
kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
2 0 Atbildēt

Smieklīgi Daļai nav vēl pat pirmās! Un tas nekad nebeigsies - atrāk neizturēs cilvēka organisms no kokteiļa pārbagātības.

Volx Reģ.: 22.11.2018
1 0 Atbildēt

Ja skatās tikai no praktiskās puses, tad lai kaut vai 10 špricē. Bet šeit ir mana lielākā iebilde par finansiālo pusi. Es jau atkal dzirdu, tiek pedalēta tēma par to centru atkal atvēršanu. Vajadzētu Juhņēvičai nodibināt SIA, valstij līdz viņai nogādāt to zapti un tad lai viņa manedžē kā grib to procesu. Galvenais lai izrēķina un iekasē naudiņu no centru apmeklētājiem, lai SIA nenobankrotētu. Tad ātri vien taptu saraksti ar potēties gribētājiem un ģimenes ārstiem tiktu piegādātas tās vakcīnas, neviss izpļekarēta nauda centros.

eidis Reģ.: 07.11.2001
4 8 Atbildēt

Kāda kokteiļa? Ja katru dienu vari stumt iekšā kautkādas dīvainas izcelsmes vistu un uzdzert ar smootiju no pakas, duramais kokteilis ir reāla s'picka pret ieradumu kokteili

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Par tādām lietām kā alkohols, cigaretes, fast food un pat citi medikamenti nerunāsim...

msh Reģ.: 16.04.2007
1 3 Atbildēt

Ā, ja? Tad jau jāprasa kāpēc tie varneši kuri tik šausmīgi grib mūs izglābt no kovida un pasargāt mūsu veselību, necenšas mūs izglābt no tevis piesauktās dabas parādības...

P.N. Bet tomēr ir viena starpība - nosauktās lietas uzturā lietot nav obligāti.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
3 6 Atbildēt

Galvas slimniek. Tev ir izvele - kurit, est burgerus, neest, nekuriit. Nevienam nepish.

Bet tava sprice man traucee iepirkties, man tas nedaudz kaitina, saproti.

Ja esi zlosnijs svaigeedaajs, luudzu, bet atpisies no manis, es edishu burgeru ja gribeshu.

Un izbeidz vienreiz pimpi ar pirkstu visu laiku salidzinat.

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Fauči jaunās vadlīnijas. Tad redz kur tas mūsu prezidents tās dīvainības sagrābstās

twitter.com/Breaking911/status/1473489682193387522?t=wt5bKiH6gW-RVhVC6otfIQ&s=19

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
3 0 Atbildēt

Wtf

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
3 2 Atbildēt

Viņš tak ir galvas slimnieks, tāds pats kā kariņš un pļūts.

1984 Reģ.: 30.11.2021
1 0 Atbildēt

Suņu mocītājs sāk izpausties.... Let's go Brandon!

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
3 1 Atbildēt

jauns.lv/raksts/arzemes/478382-pvo-balstvakcinas-var-pagarinat-covid-19-pandemiju

Nu, tie, kas jau ir aizskrējusi pēc būsterīša, ka vērtējat savu rīcību? Sabiedrības labā vai egoisms?

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
2 3 Atbildēt

PVO vairs nemelo?

PN - virsraksts - izrauts no konteksta.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
4 1 Atbildēt

Kāda starpība? Man vienalga. Ja nemeloja pirms tam, tad ticīgie ir apčakarēti tagad. Ja meloja, tad jau sen. Jebkurā gadījumā esi apčakarēts. Un rīkojies egoistiski, nevis sabiedrības interesēs Smalkais pjedestāls uz svētkiem sabrucis...

1984 Reģ.: 30.11.2021
1 0 Atbildēt

Katru dienu kaut kas jauns. Izskatās, ka kaut kas pamatīgi ir izbuksējis visā šajā pasākumā- vairs nekādas vienotas kopdziesmas, katrs sāk deķi raut uz savu pusi un kopdarbības vietā tiek izplatīti arvien pretrunīgāki ieteikumi

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
1 0 Atbildēt

Man, pamanot pēdējā laika propagandā strauji parādījušos jauno autoritāti "Epidemiologs Trojanskis", rodas jautājums - kur palika Perevoščikovs? Sirdsapziņa pamodās vai vienkārši sāka par daudz prasīt?

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
6 1 Atbildēt

Vakar pirmo reizi vairāk inficēto vakcinēto!!! Zaļais režīms noteikti ir izgāzies kā veca sēta. Tik vien bija brīvība ceļot utt. Tagad gan QR kods, gan vēl tests. Par kuru nesen lieli vīri teica “neesot uzticams” PČ hokejā drīkstēja vien vakcinētie/izslimojušie. Tagad tomēr domas mainās, nu pizģec viedie prāti.

Īsumā, kā vajadzēs, tā būs. Politisks vīruss noteikti.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
4 1 Atbildēt

darklight rakstīja: Nu... šī runāšana par vīrusa izmēriem nav tomēr korekta. Tāpēc, ka tas vīruss jau nemaz nelido pa gaisu kā tāds puteklis, bet pārvietojas ar mikroskopiskiem pilieniem. Siekalām, puņķiem, vienkārši ūdeni no elpas. Un to jau tās maskas drusku filtrē gan.

Izej tagad, kad ir mīnusi, uz ielas un izelpo. Ļoti skaisti redzēsi, cik ļoti tavus mikroskopiskos pilienus maska "aiztur".

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 1 Atbildēt

Ūdens tvaiks ir gāzveida, vīruss nav gāzveida.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
1 0 Atbildēt

Aizej pamacies fizikas pamatus. Ūdens tvaiks, tāpat kā co2, nav redzams. Tas, ka mutvārdu folklorā ar šo vārdu apzīmē ko citu, nepadara tavus maldus par patiesību kontekstā, kurā gribi to piemērot.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Muaaahahahahaaaa!

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Nu jau te izskatās diviem jāiet fiziku pamācities. Tagad padomājiet kārtīgi kā tad ūdens tvaiks pēc izelposanas kļūst redzams?

Vēl arī latviešu valodu pie reizes, jo aizturēt nav tas pats kas pilnībā bloķēt.

650 Reģ.: 25.01.2017
2 0 Atbildēt

Buone Feste, LocchLand !

...23 dic 2021 - 21:00 ... Ministru padome iekš Palazzo Chigi apstiprināja Svinību dekrētu...dalla diffusione della variante Omicron...Dekrēts paredz pienākumu valkāt maskas ārpus telpām, pat baltajā zonā...No 2022. gada 1. februāra samazināt zaļās caurlaides darbības laiku no 9 uz 6 mēnešiem...NAV IEROBEŽOJUMU ZIEMASSVĒTKU PUSDIENĀM UN VAKARIŅĀM MĀJĀS – atšķirībā no pagājušā gada valdība nav ieviesusi nekādas norādes par maksimālo viesu skaitu mājās Ziemassvētkos un/vai Jaunajā gadā. ;P guten appetit..

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

eidis rakstīja: Kurš ir uzvarētājs šajā karā?

No šī ļoti ātri var secināt, ka lipīgs bacilis ir nevadāms kā mērkaķis ar rokas granātu. Šāda tipa ieroči nekādu īstu uzvaru nevar radīt

Lai arī tu atbalsti totalitārismu, savā naivumā tu novērtē par zemu totalitārisma spēku. Kas ir uzvarētājs šajā karā? Ķīna - jo tā grib un var tikt galā ar vīrusu.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
1 2 Atbildēt

Ar vīrusiem cilvēki ir tikuši galā visā savā eksistences laikā. Bet izmantot vīrusu kā bubuli propagandā ir iemācījušies salīdzinoši nesen. Rekur vīruss iet savu dabisko ceļu - mutē uz lipigāku un vājāku, lai kļūtu par vēl vienu parasto iesnu vīrusu. Bet tas galīgi neiet kopā ar nepieciešamo politisko pielietojumu, tāpēc propagandisti pieļauj arvien klajākas kļūdas, nezinot kā lai uztur paniku, jo plānotā varas sagrābšana nav notikusi pietiekamā ātrumā un mērogā, lai gūtu uzvaru. Bet baiļu stratēģija nestrādā ilgi - cilvēki pierod pie situācijas un pārstāj baidīties. Paliek daži panikas pārņemti indivīdi, kas stāv rindā pēc būsterīša abonementa un ir par to gatavi atdot "velnam dvēseli", bet vairums vienkārši pielāgojas un dzīvo tālāk

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

Vairums ir vakcinējies, un dzīvo tālāk. Arī tāds ir pielāgošanās veids.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
3 0 Atbildēt

Kanibaals rakstīja: Ūdens tvaiks ir gāzveida, vīruss nav gāzveida.

Spēcīgi Kanibaal.

Šitā uzrakstīt ir jāmāk. Arguments - cieti. Man pat nav ko uzrakstit. Nopietni. Vareetu tevi nosaukt par lohu karali, bet tas ir parak maigi teikts šajā gadījumā

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Nē nu pieņemu komplimentu no ģēnija, kas izbrīnīts kā var piedzimt 1.7 jaundzimušie.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

«Certus» prognozē, ka jaundzimušo skaits Latvijā uz vienu sievieti 2020. gadā un 2030. gadā būs nemainīgs - 1,8 bērni. Tas nav pietiekami, lai saglabātu nemainīgu iedzīvotāju skaitu. Ja jaundzimušo skaits būtu vismaz 2,1 uz vienu sievieti, tad situācija rādītos gaišāka.

Šitie ar sapīpējušies.

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
2 2 Atbildēt

Ritvars Eglājs raksta šādi

Ja viens vīrusa paveids ir 1,5 reizes lipīgāks par otru,

taču DESMIT reižu mazāk nāvīgs —

un slimības paaudze ir 5 dienas,

tad pēc mēneša lipīgākais nogalinās vairāk cilvēku nekā otrs paveids.

Un pēc diviem mēnešiem jau pat 13 reižu vairāk.

1,5⁶:10>1.

(1,5⁶)²:10≈13.

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Cik reizes var teikt, ka vīrusa mērķis nav nogalināt, bet izplatīties. Vīruss mutēs tik tālu, kamēr būs izplatījies visur, kā citi vīrusi ar ko mēs dzīvojam 1000šiem gadu kopā.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Cik var teikt, ka vīruss nav dzīvs un tam nav mērķa. Dzīves jēgas meklējumi piemīt tikai cilvēkam, tās ir intelekta blaknes. Var jau personificēt vīrusus, bet tā tas nestrādā. Kāds mērķis ir HIV, trakumsērgai?

Conqueror Reģ.: 15.10.2002
1 1 Atbildēt

kā jau iepriekš uzklabināju, informēšu, kā uz mani iedarbojās Moderna. Mājās atnācu ideāli, galva skaidra kā stikliņš, pirmā dienā sāka drusku muskuļi sāpēt un tā stīvs paliku, otrā dienā jau reāli nelabi visu dienu bija, neko neēdu, nevarēju nemaz paskatīties uz jebkādu ēdienu, vienkārši slikti palika, šausmīgi spēcīgi sajutu jebkādas smakas, kā suns, kaut kāds vājprāts, cik niansēta bija mana oža, trešā diena, t.i., šodien, viss jau daudz maz normāli, esmu atpakaļ - uz strīpas, paaugstināta temperatūra nebija ne brīdi, divas galvenās lietas - reāli nelabi bija un fantastiski jutīga oža

MikserisStraume Reģ.: 27.09.2020
3 1 Atbildēt

fckns rakstīja: Iešauts būsterītis. Diemžēl nejūtu vēl visus antivakšu piesauktos labumus - izsekošanu, nāves riskus etc. Būšu vīlies.

Man jau sen bija jābūt beigtam

Agaga Reģ.: 25.07.2007
1 0 Atbildēt

Antivakšiem arhibīskaps Vanags šodien teica auksto karu izbeigt. Priecīgu Jēzus Dzimšanasdienu!!

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Mums visiem jau bija jabūt nosmakušiem no maskām. Ja paškir atpakal šo pašu tēmu te jau pāris pasīvie Nostradamus izteicās, ka cilvēki veikalos kritīs ka mušas un bērni apvemsies no maskām līdz nāvei.

1984 Reģ.: 30.11.2021
4 1 Atbildēt

Klusus, gaišus un jaukus Ziemassvētkus visiem!

fckns Reģ.: 29.11.2020
0 0 Atbildēt
Volx Reģ.: 22.11.2018
2 0 Atbildēt

Labdien.

Skatos, britu preses apskats ieguvis popularitāti

Tonijs Blērs izklausās pēc šizofrēniķa. Kuģis grimst un kuģa kapteinis lai glābtu situāciju ierosina mest pār bortu pasažierus. Noteikti ļoti adekvāts lēmums, kas mums būtu jāatbalsta. Jāārstē, jāārstē

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Te būs aktuālākais Covid apkopojums

Australia will cut the interval between second doses and booster shots from 5 months to 4 from 4 January, and then to 3 months on 31 January.

www.newscientist.com/article/2237475-covid-19-news-booster-omicron-protection-wanes-within-10-weeks/#ixzz7G3DZ52ej

Volx Reģ.: 22.11.2018
1 1 Atbildēt

Šeit būs vesela cilvēka apsveikums Zsvētkos no Britānijas

twitter.com/DoubleDownNews/status/1474318111767777280?t=H72Oey7zts3XeL-a4EyJGw&s=19

darklight Reģ.: 29.10.2013
6 1 Atbildēt

1984 rakstīja: Cienītie kungi, vai šeit ir kăds mazohistu saiets? Tiek pārspriests cik nu katrs sūdīgi juties pēc potes un kā tas ir ticis izciests.... Nu kā kādreiz padomju darbaļaudis - vispirms paši sev radīja grūtības un tad tās varonīgi pārvarēja

Nu ja... Es nekādi nevaru sagaidīt, kad visi sāks aprakstīt savas vizītes pie zobārsta, un cik stipri sāpēja. Ar vēl lielāku interesi gaidu ginekologa apmeklējumu aprakstus sociālajos tīklos no savām sieviešu kārtas paziņām. A to visi tikai par potēm kladzina...

Krotow Reģ.: 09.09.2008
0 0 Atbildēt

Nebūs ilgi jāgaida. Ugunsgrēks jau ir. Gan piedzīvosim arī kādas Ievas-Annas bēdu stāstu ar ginekologu 9 sērijās.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti