Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

iAuto Reģ.: 17.07.2001

Kāpēc tik traka ņemšanās ap koronavīrusu Covid-19? Cik tas ir bīstams!

 
Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

topinamburs rakstīja:

WALA rakstīja: Ņemot vērā tavu izpratni par to ko es esmu teicis, man pilnīgi vienalga ko tev šķiet,  ka kāds tev ir mēginājis iestāstīt ...

Taču skatoties uz visām "kā uz delnas" izliktajām tavam teorijām un viedokļiem, ir skaidrs, ka iestāstīts ir daudz un dikti, pie kam bez jebkādas sapratnes par tā greizajiem pamatiem !

Alternatīvi protams var pieļaut, ka prasti nemāki izteikties ...

Alternatīvi var pieļaut, ka šitajam tēlam ir tāds pienākums - vāji apmaksāts nožēlojams darbelis - maisīties pa trešās šķiras forumiem un maisīt gaisu ar puspatiesību miksli. 

Trollis, resp. 

PN - pēc necerētajiem ģeopolitiskajiem satricinājumiem šams netika manīts pāris dienas - kamēr saņēma jaunās instrukcijas.

Interesanti, cik ļoti ir svarīgi apspriest personību, ja pret pausto viedokli pēc būtības nespēj neko iebilst ;)

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Apskatiet savu ādu un padomājiet vai nav laiks pievienoties sektai

youtu.be/jyuwgMsWGsc?si=JiuhVzmtvuQJ2d9m

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Man tādas aizdomas ka šitādu stadiju tev būs jāmeklē stipri tālu no jebkādu forumu un datoru vides ;).

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Kādu tādu stadiju? Tur varbūt pāris spilgtākie foto ielikti, bet problēmas tādas es sastopu bieži. Piemēram kājas lielā pirksta iekaisums, nevar uzvilkt apavus. Vienkārši ne jau katrs garāmgājējs man atrāda savas kājas pirkstus.

Manam radiniekam rokas pirksti vairs neliecās atpakaļ, bija vislaik satvēriena pozīcijā. Cilvēki to visu noraksta ar kkādām darba traumām, - ģenētiku utml muļķībām, atrunām.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Vispār jau tās nav atrunas, taču neiešu izlikties, ka virtualā diagnostika ir iespējama. Cita lieta ka ar pareizu fizioterapiju diezgan daudz no "nestradājošas" motorikas var atjaunot, tik nu tas prasa palielu darbu ... un reizēm arī finanses.

P.S. mani ļoti interesē kur un pie kādiem cilvēkiem tu tās problēmas sastopi ļoti bieži ...

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Tie cilvēki, tajā skaitā arī es, nemaz nepievērš uzmanību tām problēmām. Teiksim tās pašas papilomas, nu man liekas būs grūti atrast kādu pēc 50 lai viņam tādas nebūtu. Tās ir tādas kā dzimumzīmes uz kātiņa.

Tak tas pats iekaisušu kājas īkšķis tiek skaidrots ar nepareiziem apaviem, noberzumiem utt. 

Kā kur, tak uz ielas es neeju klāt un neprasu rādīt kājas īkšķi. Tie ir kādi pazīstami cilvēki ar ko aprunājies. Nu, Skotijā liftā vienu redzēju ar izteiktiem diabēta pušumieM uz rokām. Agrāk varbūt arī nepievērstu uzmanību.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Šitas jau sāk izklausīties pēc vēl lielaka sviesta, tu meklē "problēmas" tur kur tās nemaz nav. Man arī ir regulāras problēmas ar jauniem apaviem - mūsdienas vairs bieži tos nemāk taisīt - kapes tādas, ka nedz notur papēdi, nedz arī ir tik labi uztaisītas, ka neberztu. Tāpat mode pec sašaurinātiem purngaliem man nereti rada problemas mazo pirkstu locitavu vietas - tur jau ir uzaudzis iespaidīgs 3 kāršas ādas slānis ...

Pušumi rokās, arī tas ir vēsi izskaidrojams ar ārējiem faktoriem - es ikdienā lielākais ko daru ir "raustu peli", bet kad strādāju lauku darbus - nereti rokas ar visiem cimdiem tiek diezgan saskrāpētas, kaut vai piem. vakar - itkā tikai kartupeļus lasiju un maisus "mētāju" trakim piekabē bet uz rokām tāpat pāris vietās nobrāzumi, un pat skabargu kaut kur "atradu".

Arī ar sadzīves ķīmiju var noraut saysu ādu un "rētas". Man ar teiksim ir bijis ka ziemā ir sausa àda un sasprēgā, īpaši ja sakrīt ka katru dienu bieži mazgàjos/mazgaju rokas + trayki vai vēl kas kas labi mazgà "taukus".

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Es nevis meklēju problēmas, bet vēršu uzmanību procesiem, kas ir priekšvēstneši daudz nopietnākām veselības problēmām.

Jau atzīmēju, ka lielākā daļa to cenšas neievērot un noraksta uz kkādiem blakus apstākļiem.

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 0 Atbildēt

Par labo = tās bildes varētu mudināt kādu tiešām sākt rūpēties par veselību. Tad vēl Bergs pateica, ka viņa ieteiktajam dabīgajam līdzeklim, izrādās, arī ir blakusefekti, citējot  tieši mazāk blakusefektu, nekā medikamentiem. Pie tam pamudinājums apskatīt savu ādu ir labs un derīgs, jo tā var atrast ne tikai video minētos veidojumus, bet arī aizdomīgas dzimumzīmes, ko paradīt dermatologam.

1.Kāpēc visa video laikā nav ne mazākās norādes uz analīzēm. Tiek rādīti visādi spidometri ar skalām bez cipariem. Glikozes līmenis asinīs tukšā dūšā, glikozes slodzes tests, glikolizētais hemoglobīns, HOMA indekss insulīna rezistences noteikšanai, kopējais holesterīns, frakcijas, triglicerīdi zema blīvuma, augsta blīvuma, urīnskābes līmenis. Ar šīm analīzēm var pateikt, kas ir un kas nav.

2.Oficiālie standarta ieteikumi diētai ir, ko ēst un ko neēst. Arī latviešu valodā. 3. Pārtikas rūpniecība nemaz nekā necenšas neko piedāvāt. Cenšas gan. Vispirms jau jebkuram produktam ir uz iepakojuma gan sastāvs, gan kalorijas.

www.la.lv/cukura-diabets-ko-est

ljmc.lv/aktuali/5-partikas-produkti-ar-kuru-palidzibu-samazinat-glikozes-limeni-asinis/

jaunākais agrotehnikas sasniegums

www.reneesgarden.com/products/huckleberry-gold-the-first-low-glycemic-potato

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

raimondsm rakstīja: Par labo = tās bildes varētu mudināt kādu tiešām sākt rūpēties par veselību. Tad vēl Bergs pateica, ka viņa ieteiktajam dabīgajam līdzeklim, izrādās, arī ir blakusefekti, citējot  tieši mazāk blakusefektu, nekā medikamentiem. Pie tam pamudinājums apskatīt savu ādu ir labs un derīgs, jo tā var atrast ne tikai video minētos veidojumus, bet arī aizdomīgas dzimumzīmes, ko paradīt dermatologam.

1.Kāpēc visa video laikā nav ne mazākās norādes uz analīzēm. Tiek rādīti visādi spidometri ar skalām bez cipariem. Glikozes līmenis asinīs tukšā dūšā, glikozes slodzes tests, glikolizētais hemoglobīns, HOMA indekss insulīna rezistences noteikšanai, kopējais holesterīns, frakcijas, triglicerīdi zema blīvuma, augsta blīvuma, urīnskābes līmenis. Ar šīm analīzēm var pateikt, kas ir un kas nav.

2.Oficiālie standarta ieteikumi diētai ir, ko ēst un ko neēst. Arī latviešu valodā. 3. Pārtikas rūpniecība nemaz nekā necenšas neko piedāvāt. Cenšas gan. Vispirms jau jebkuram produktam ir uz iepakojuma gan sastāvs, gan kalorijas.

www.la.lv/cukura-diabets-ko-est

ljmc.lv/aktuali/5-partikas-produkti-ar-kuru-palidzibu-samazinat-glikozes-limeni-asinis/

jaunākais agrotehnikas sasniegums

www.reneesgarden.com/products/huckleberry-gold-the-first-low-glycemic-potato

Raimond, tev ir diabēts?

Sektas galvenais mērķis ir piekļuve tavam kuņģim, viss pārējais ir pakārtots. Kā, piemēram, es varu piekļūt tavam kuņģim? Tikai caur tavām smadzenēm, bet tev viņas darbojas pretējā virzienā. Tāds pats process kā insulīna resistence. Var nezin cik vērtīgus un lietderīgums padomus dot, bet ja cilvēks turpina skatīties uz "veselīgajiem" kartupeļiem, tad sektā viņš nebūs tuvākajā nākotnē. Jā, un diabētiķis viņš būs atlikušo mūžu. 

Pastāsti man kas ir tāds lietderīgs tavos reklamētajos kartupeļos? Tur ir kkādas folijskābes, nepieciešami vitamīni vai kas, ka īpaši tam jāpievērš uzmanība? 

Tieši tā pat ar tiem mērījumiem un taviem rakstiem. Jā, es redzu, ir vesela čupa ar blogeriem, kas nokrāvušies aparātiem aktīvi mēra ketonus, cukuru utt. Tas nekas slikts nav, bet tas galīgi nav tas uz ko būtu jākoncentrējās. Arī tajos rakstos minēts - dzīvesveida maiņa, bet tas ir tā - garāmejot minēts. Cilvēks tiek radināts pie domas, ka būs kkādi speciālie cilvēki, kas viņam iedos speciālos preparātus. Tas ir viņš tiek gatavināts lai kļūtu big pharmas klients, neviss pats vadītu savu organismu. 

Pārtikas rūpniecība ir tas no kā visvairāk jāuzmanās. 

Es jau tviterī Jurim Miņinam aizrādīju par to nedabiskā proteīna lietošanu. Tas tāds kačoks, tjip sportists. Viņš pasūta Whey protein priekš sava kultūrisma. Tīrākais pārtikas rūp fake produkts

Paskaties ko Bergs saka

youtu.be/Cjre0lLNfVY?si=aDvQEXKGRY4nwb3R

Tad ir vēl viena latviešu blogere, kas pat sēdēja uz Carnivore un pat izpētījusi par tiem vitamīniem, pārtikas piedevām. Tomēr viņai smadzenes darbojas pretējā virzienā un viņa diez vai tiks galā ar savām problēmām. Vēlāk sameklēšu video

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 0 Atbildēt

Kas slikts no tā, ka tie video bildēs esošie tomēr uztaisītu visas tās analīzes laboratorijā?

Vai tas, ka ir noteikts  likt pie katra produkta sastāvu un kalorijas dod patērētājam iespēju izvēlēties produktus?

Kā, Tavuprāt atšķiras ieteicamie augļi un dārzeņi no citiem? Kas sastāvā atškiras?

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 2 Atbildēt

Raimi, tev jāapzinās, ka tu esi slims. Tu kad ieej lielveikalā, tad tev acis šaudās uz visām pusēm un tu izej pa visiem plauktiem un tev visu to gribās nopirkt. Nāc tu ārā ar piekrautiem iepirkuma ratiņiem ar visādiem veselīgiem kartupeļiem, cepumiem utt.

Draugs, tev vispirms jāatbild pašam sev uz uzdotajiem jautājumiem un tad tik jāturpina kko jaunu jautāt man.

WALA Reģ.: 19.06.2002
3 0 Atbildēt

Lai darītu to ko tu ( Bergs utml.) reklamē  neradot vairāk problēmu kā sākotnēji - ir vajadzīgas iespaidīgas zināšanas, tev to nav, Bergam to arī nav, un vel mazāk visādiem blogeriem.

Nelaime gan arī arī pretēja - dēļ tā ka visādi uztura bagātinātāju lielražotāji ( kuri stabili neatpaliek no Big pharma, visādā nozīmē) neuzskata par vajadzīgu sertficēt produktus un veikt ilgtermiņa pētījumus, tad ārstiem nav tādas iespējas vispār pat apsvērt domu par to ka noteikta tipa diētas kopā ar kaut kādiem uztura bagātinātājiem dažos gadijumos varētu būt pat īsti vietā, tā vietā lai izrakstītu kādas konkrētas zāles.  

BET paralēli protams iet vaļā tava reklamētā "pašdarbība", kas manā skatījumā ir 100 reizes sliktāka, par situāciju, kad pilsonis vispār turas pa lielu gabalu no jebkādiem ārstiem un medikamentiem.

Galu galā tu taču zobus, lauztus kaulus utml.  ar pārtikas piedevām nelabo ... jeb varbūt tomēr ?!?

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Pag, A ko es daru, tavuprāt, kko tādu?

Ja tu esi vesels, tad tev medikamenti un pat Berga ieteiktais Berberine nav vajadzīgs. Par ko tu gribi 100x brīdināt?

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Es vienkārši prasu no tevis ( un potenciāli Berga) sniegt precīzu informāciju, nevis kā tajā gadijumā ar "pamēģiniet lietot vairāka vara". Minimums - tāpat kā uz zālēm - brīdināt, ka pārmērīga ( un neapdomāta) to lietošana var nodarīt kaitējumu jūsu vesleībai !

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Varu nemaz tā vienkārši nevar pārbaudīt. Analīzes ņem un sūta uz Briseles laboratoriju. Precīzi tā saucas Willsons slimība, kad aknā un smadzenēs uzkrājas pārlieku liels vara daudzums. Tā parasti esot sieviešu slimība. Viens man stāstīja, ka 99% skandalējošu sieviešu esot šāda problēma, neviens tik to nepārbauda. Tu savai sievai jau paņēmi vara analīzes?

Un jau vairākas reizes šeit un tev atkārtoju - sekta neaicina lietot nekādas zāles. Tieši otrādi Berga kgs uzsver, ka visu tu vari atrast dabā. Vienkārši viņš tā video beigās piemin, ka Berberine var lietot pharmas un ārstu izrakstītās indes vietā, kā alternatīvu. Nedrīkst lietot vienlaicīgi, tas rada komplikācijas. Pirmais punkts sektā - atsakies no ķīmijas cik vien ātri tas iespējams. Es, piemēram, nekādas zāles(ķīmiju) vairs nelietoju.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Un tipa tas ka analīžu veikšana ir sarežģīta un varbūt vispār uz vietas nav veicams pasākums ir tagad iemesls ieteikt citiem pamēģināt "dzīvsudraba" lietošanu ?!?!? 

Var jau protams izlikties, ka pats netirgo dzīvu indi, un Big pharma ir neģēļi, taču tie padomi ...  

Nu tad vismaz palūgšu vienā teikumā nelietot "rūpes par veselību" un Berga padomus, jo tās ir divas radikāli atšķirīgas lietas !

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
1 0 Atbildēt

Sanāca paklausīties, kas tad tur tiek stāstīts. Diezgan interesantas tēzēs, kas rada daudz jautājumu.

1) Roundup izplatībā lielāko ļaunumu nodara pieneņu nīdētāji privātmājās, nevis intensīvie lauksaimnieki, jo pirmie to laista bez jēgas, kamēr otrie rūpīgi rēķina izmaksas un efektivitāti, kā arī ir pakļauti kontrolei.

Tas ir tiešā pretrunā ar tavu naidu pret intensīvo lauksaimniecību, esi pats savu viedokli ar šo pamatojumu apgāzis. Es pilnībā šim piekrītu un uzskatu, ka primāri patiešām būtu jāaizliedz tādu absurdu, kā amatieriska ķīmijas lietošana dekoratīvām vajadzībām, nevis jāpalielina pārtikas izmaksuas, ko piedāvā tu.

2) Glifosāts ir ūdenī šķīstošs, tadēļ nav iespējams no tā tikt vaļā.

Puspatiesība. Glifosāts ir visnotaļ nestabils, tā pussabrukšanas periods ir tikai 7 dienas. Naratīvā tiek pasniegts kā kumulatīvs.

3) Glifosāts oriģināli ir radīts kā antibiotika un tikai pēc tam sākts izmantot kā herbicīds un tieši antibiotikas komponente ir tā, kas nodara kaitējumu cilvēkam.

Atkal jau puspatiesība. Viss aprakstītais ļaunums, ko nodara antibiotikas, iznīcinot organisma mikrofloru ir pierādīts un atzīts, tikai diezgan noklusēts BigPharma pusē. Antibiotikas medicīnā tiek joprojām lietotas milzu apjomos (urbānajos notekūdeņos tās ir daudz vairāk par glifosāta atliekām) un tikai atsevišķi ārsti pēc pašu iniciatīvas tās izraksta kopā ar probiotiķiem (dārgi un principā homeopātija, kas tiek paralēli apsmieta, nekompensēta). Vienlaikus - pašu glifosātu vairs kā medicīnisku antibiotiku neizmanto... jo tā antibiotiskās īpašības ir vājas. Bet tas netraucē pie visām kaitēm vainot tieši šo vienu - kas ir vāja un pārtikā sastopama atlieku apjomā, nevis visas tās, kuras paraksta "maizes vietā" mediķi - antibiotiku "bums" medicīnā precīzi sakrīt ar laika skalu, kurā tava autoritāte visu antibiotiku nodarīto kaitējumu pieraksta... lauksaimniecībai!, nevis medicīnai.

Un ko dari tu? Pareizi - aģitē atgriezties pie bada, nemēģinot apkarot īsto vainīgo. Mērķis sasniegts.

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Mēģinājums atrast kādu kreiso vainīgo. Nē, sektai ir pilnīgi skaidrs, ka šo trīs, fermeri - big food un Big pharma, mijiedarbība ir saskanīga un viens bez otra tie nevar iztikt.

Ir vienkārši jāatsakās lietot viņu produktus un viss būs OK, ietaupīsi kaudzi naudas.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

Un bez kā tu vari iztikt? Joprojām neesmu sapratis tavu vēlmi atgrizties pie 35 gadu mūža ilguma.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Tu tāpat domāsi arī pēc gadiem plus mīnus desmit, kad aprīkojums būs uz pussešiem un vienīgais glābiņš, lai sieva nesāktu skatīties apkārt, būs Big Pharmas radītā tabletīte... vai arī tur "dr." Bergam būs risinājums...

spainis Reģ.: 27.04.2006
3 0 Atbildēt

Tādos gadījumos Dr. Bergs veic izbraukuma vizītes aizvietojot nespējnieku.

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Tās ir cukura adiktu problēmas

youtu.be/HJlQ_jpPOJ0?si=szZ5Xsay4T7Wrn0n

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 0 Atbildēt

Tur tajā video vispār nav skaitļu.

Vismaz divas bildes tur ir tādas, ka noteikti noderētu tās glikozes un holesterīna analīzes.===========

Problēma varētu būt tā, ka tas potenciālais veselīgo piedevu pircējs uztaisīs analīzes un aizies pie ārsta, kas tam ieteiks standarta diētu un vēl kādas analīzes, piemēram, to pašu D vitamīnu. Šis potenciālais klients saņems vajadzīgo, atrisinās problēmas un nekādus berberīnus nepirks.

=============

To, vai tie agrotehnikas brīnuma kartupeļi tiešām nesatur tik daudz cietes, var elementāri noteikt. To, vai tos kartupeļus audzēt un pirkt, nosaka patērētājs.

Visi cepumi nav kaitīgi, dārzeņi atsķiras cits no cita,parasti kartupeļi ir cietes avots.

darklight Reģ.: 29.10.2013
0 0 Atbildēt

Var jau lamāt tos kartupeļus, bet jebkurā gadījumā tie joprojām būs daudz veselīgāki nekā baltmaize vai makaroni.

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Jautājums bija pavisam cits uz kuru Raimonds nevar atbildēt. Viņam ārsts vai Bergs ir pavēstījis, ka lietot kartupeļus un graudus nebūtu ieteicams, jo viņš ir diabētiķis. Ko viņš dara? Ok, ja jau nevar tad es savu ikdienišķo kartupeli aizstāšu ar veselīgo kartupeli un maizīti ar veselīgajiem brokasteriem.

Viņš kko apzinās, ka tas nav OK, bet neko negrib mainīt. Tāpēc es viņam prasu - kāpēc tev vispār jāēd kartupeļi, kas tur par tādām vērtīgām un nepieciešamām vielām? 

Tajā linkā ko viņš pats man atsūtīja rakstīts - bez dzīvesveida maiņas diabētu nav iespējams izārstēt. 

Tavā gadījumā tas būtu tas pats, kas diskutēt vai šampanietis obligāti ir jādzer JG. Tu vari dzert un vari nedzert, nav obligāti jāmeklē bezalkoholiskais šampanietis. Raimonds cītīgi meklē.

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 0 Atbildēt

Kartupeļus es pieminēju tāpēc, ka tas ir izcils agrotehnikas sasniegums, kas atrisina vienu no diētas problēmām, jo patērētājs nemaz tā nav gatavs atteikties no ierastā uztura.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Diabētu VISPĀR nav iespējams izārstēt, īpaši pirmo tipu. Beidz tak gvelzt muļķības.

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 0 Atbildēt

Sportisti lieto makaronus. Taču viņiem ir slodze.

Kartupeļi mazas slodzes apstākļos skaitās neveselīgs ēdiens. Taču te agrotehniķi ir pacentušies un radījuši īpašu šķirni, pielāgojoties patērētāja gaumei.

Alternatīvie ar tādiem sīkumiem nekrāmējas, par produktu sastāvu neinteresējas, analīzes netaisa. Medikamenti arī visi ir slikti.

Jebkurš lauksaimnieks var nopirkt Huckleberry Gold kartupeļus, pārbaudīt, vai ir tas cietes saturs daudz zemāks un audzēt.

www.ss.lv/lv/search-result/?q=kartupe%C4%BCi

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Bradypus rakstīja: Un bez kā tu vari iztikt? Joprojām neesmu sapratis tavu vēlmi atgrizties pie 35 gadu mūža ilguma.

Bez big fooda.

Veikala menedžeri, lkm, raud, kad es eju laukā no tā veikala. 

Šodien cilāju cūku kājas Lidl, iepriekš nebiju piefiksējis, ka tur tādas ir. Vislaik pirku tirgū, sieva vāra galertu no tām.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

Vēlreiz, tavā izpratnē ļauns ir viss, kas nav naturālā saimniecība. Bet tā jau nav, ka esi tajā nabadzībā gatavs atgriezties. Tikai mani sevi, ka "tirgus" ir kaut kas ekskluzīvs, lai gan patiesībā ar vislielāko prieku atļaujies apmānīties un ēst lētus produktus. Pārej, piemēram, uz wagyu steikiem, ja vēlies ekoloģisku pārtiku, tikai diez vai spēsi to atļauties.

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Nav jau tik traki. Pērku Rimi grass feed Irish beef par 15 eiro/kg un tur blakām var nopirkt kkādas nezināmas izcelsmes Lietuvā kautu llopu pa 11-12. Starpību var just un tirgū jā ir tāda laimes spēle. Bet nu tu iemanies kur kādi produkti tev liekas baigi OK un tur arī pērc. Piemēram vienā vietā pārdod tādu krējumu kur karote stāv, dzeltens. Veikalā tādu nenopirksi.

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

WALA rakstīja: Un tipa tas ka analīžu veikšana ir sarežģīta un varbūt vispār uz vietas nav veicams pasākums ir tagad iemesls ieteikt citiem pamēģināt "dzīvsudraba" lietošanu ?!?!? 

Var jau protams izlikties, ka pats netirgo dzīvu indi, un Big pharma ir neģēļi, taču tie padomi ...  

Nu tad vismaz palūgšu vienā teikumā nelietot "rūpes par veselību" un Berga padomus, jo tās ir divas radikāli atšķirīgas lietas !

Es jau tev iepriekš atbildēju - tev nav vajadzīgs zināt kāpēc lieto varu vai dzīvsudrabu. Tas tikai tavā cietajā diskā aizņem vietu un rada problēmas.

Nepārbaudi Bergu, sāc ar sievu, meitu, dēlu utml.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 2 Atbildēt

Zināšanas man problēmas nerada, pat tad ja tās ir "drusku netradicionālas", problēmas man rada loģikas trūkums un nesaprātīgi ieteikumi!

Un ko tad tu iesaki pàrbaudīt manai sievai, meitai vai dēlam ... nu teiksim es zinu, ka šobrīd sievai ir vajadzīgs papildus dzelzs ... kā tu ar savu "sektu" un līdzekļiem iesaki risināt šo problēmu ?

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Izcili rezultāti būtu, ja viņa pievienotos sektai.

Pati nepatīkamākā diagnoze būtu zarnu vēzis, bet izplatītākā ir izteikta veģetāriešiem un "veselīgā" uztura piekopējiem. Nu es domāju visādi augļi, dārzeņi un maz reālas pārtikas. Jāzina kāpēc ir izveidojies tāds deficīts un jānovērš iemesli. Veģetāriešu gadījumā jāsāk ēst gaļa. Viņiem arī izteikts B12 vitamīna trūkums.  Sektā superfoods skaitās aknas. 

Bet

Ir arī tāda lieta kā absorcija, tāpēc ir jāsaved kārtībā kuņģis. Ja ir šādas problēmas, tad vienkārši tabletītes rīt nepalīdzēs. Palīdz vitamīns C un sektas vidū ir populāri dzert ūdeni ar izspiestu citronu. Ja turpinās ēst visādus dārzeņus ar augļiem, tie to absorcija neveicinās.

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt
WALA Reģ.: 19.06.2002
0 2 Atbildēt

Ārprāc kàdu sviestu var nest viens cilvēks, tu Volx vispār izšķir ka ir tādas "minimālas atšķirības" starp cilvēkiem kā sievietes un vīrieši, un ka sievietēm ir "cikliskas problēmas" reizi.mēnesī kad tiek zaudēts gana daudz asiņu ...

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Un tavuprāt sektā sievietēm nav cikliskas problēmas, tās ir tikai tavai sievai?

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 2 Atbildēt

Nu jau tavi spriedelējumi robežojas ar vienkāršu muļķību, vai tas tev pašam šķiet pilnígi OK ???

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Sektā ir arī policijas vienība, ja nu rodas visādi pārpratumi

twitter.com/aCarnivoreDiet/status/1697618054790758841?t=rBLloniVy8Y0bTebidEJCw&s=19

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Solītais Allas vlogs.

Meitenei ir veselības problēmas un viņa pat ir izmēģinājuši Keto variantu Carnivore, daudz pazīstamu suplementu lieto, bet sektā viņa nav. Kāpēc? Sektai nav izdevies piekļūt pie viņas kuņģa. Principā viņas blogā arī redzams kāpēc viņa slimo un drīz viņai atgriezīsies visas problēmas, jo viņa netaisās mainīt savu dzīvesveidu. Tieši tā pat, kā Raimonds. 

youtu.be/syEXJrka9uw?si=MONjdDWyGIrQDplG

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 0 Atbildēt

Pēc interneta bloga to  var pateikt.

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
1 1 Atbildēt

Es rakstīju par pieradāmiem un pārbaudāmiem datiem.

Kāda veidā Berga video varoņiem kārtīgas klīniskas analīzes varētu kaitēt. Tur salikti kaut kādi spidometri.

Bergs vienkārši vāc sev klientus.

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Vakarā neliela propagandas filma par Big pharma. Raimonds varēs apdomāt vai viņam tik tiešām vajag tās zāles

youtu.be/rVH9J9uuySc?si=KbJPkttsm1Po9C6S

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 0 Atbildēt

Kārtējā interneta diagnostika.`

0pis Reģ.: 16.02.2023
0 0 Atbildēt

Nez, vai ar diētu var izārstēt ūdeni celī?

spainis Reģ.: 27.04.2006
0 0 Atbildēt

Nu viš man kriku plecā bija gatavs ārstēt ar diētu. Attiecīgi pieļauju, ka šāda liga arī arstējama ar pareizo diētu.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
1 0 Atbildēt

Volx rakstīja: Nav jau tik traki. Pērku Rimi grass feed Irish beef par 15 eiro/kg un tur blakām var nopirkt kkādas nezināmas izcelsmes Lietuvā kautu llopu pa 11-12. Starpību var just un tirgū jā ir tāda laimes spēle. Bet nu tu iemanies kur kādi produkti tev liekas baigi OK un tur arī pērc. Piemēram vienā vietā pārdod tādu krējumu kur karote stāv, dzeltens. Veikalā tādu nenopirksi.

Vēlreiz - tev ir visas tiesības ticēt, ka Rimi var dabūt "grass fed" liellopu par 15eur. Un ko darīt ar tādu "krējumu kur karote stāv, dzeltens"?

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt
Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

0pis rakstīja: Nez, vai ar diētu var izārstēt ūdeni celī?

Un kā tu pats domā?

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

Diēta var vienīgi palīdzēt samazināt traumas seku  t.i. ūdens veidošanās ātrumu. Diēta NEVAR novērst pašu traumu, kas izraisa ūdens krāšanos, kas pati par sevi ir pavisam dabiska organisma aizsargreakcija.

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Nu, diēta ir šo čaļu pašu apzīmējums. Es neiebilstu

Tomēr, ja tu šo topiku lasīji rūpīgāk, tad tur ir tādi apzīmējumi kā ™Intermitent fasting, autophagy, ketoze", kas principā to vien dara, kā ārstē iekšējos iekaisumus un uzlabo tavu metabolisko veselību.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

Ja tu pats būtu kaut mazliet rūpīgāks, tad apjēgtu, ka trauma NAV ne iekšējs iekaisums, ne metaboliskā veselība.

0pis Reģ.: 16.02.2023
0 0 Atbildēt

Volx rakstīja:

0pis rakstīja: Nez, vai ar diētu var izārstēt ūdeni celī?

Un kā tu pats domā?

Gan jau ka var, tikai jāzin - ko iekļaut un ko izslēgt. Un kādas papildvielas likt šķīvī, jo jebkura slimība esot no disbalansa, ko tad nu vajag atjaunot. 

Čoms paņēma servelādi ar Himalaju sāli, teica ka esot laba manta. Var ēst gan tāpat, gan sacept ar laukā ganītu vistu olām un tad visu pārkaisīt ar bioloģiski audzētu graudu dīgstiem. Domāju, moš jāpamēģina. Kad sākot ēst veselīgi, pietrūkstot naudas cīgām un aliņam, tas jau arī pluss.

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Putra.

Vispār jau tagad tavā priekšā ir cilvēks, kam 2,5 mēnešu laikā pagaisa artrīts ceļgalā. Vai tas nevarētu būt kkas stipri līdzīgs ar ūdeni un iekaisušu ceļgalu pēc kkur iegūtās traumas?

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 0 Atbildēt

Tur jau tā problēma, ka Tu velc kopā slimības un simptomus, kas var nebūt nekādā kopsakarā un nemani kopsakarus un loģiku tur, kur tā ir. No interneta diskusijas datiem, bez analīzēm.

==========

Vai infekcijas slimības, piemēram Laima slimību, var ārsēt ar diētu, vai tomēr labāk lietot Big Pharmas ražoto doksiciklīnu? Tā ir antibiotika.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

Un kādā nolūkā tu lieto terminu "BigPharma" vispārējās medicīnas apzīmēšanai? Lai noslēptu šīs mafiozās struktūras patieso dabu?

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 0 Atbildēt

Lai būtu vienkārši ārsta nozīmēto doksiciklīnu pie Laima slimības.

Lietot, nelietot, izvēlēties diētu?

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Un ko Dr. Bergs par šo saka?

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

Vispareizāk abus. Pirmajam - iedziļinoties vai tieši šī konkrētā antibiotika (gan ģenēriski, gan zīmolā) ir arsta godprātīgi parakstīta. Gan pielāgojot diētu iespējami optimālai organisma atbalstam cīņai ar Laima slimības radītajām sekām un antibiotiku kaitīgajai iedarbībai.

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 0 Atbildēt

Nu, bet tas tak ir elementārs jautājums. Ir noteikta slimība, infekcijas slimība, ir noteiktas zāles, kas darbojas pret Laima slimības ierosinātāju. 

Pie tam, to Laima slimību nosaka, nevis interneta video apskatot kaut kādas pumpas vai ādas pleķus, bet gan ar analīzēm

www.egl.lv/laima-boreliozes-diagnostika/

Dakteris nozīmē Doksiciklīnu. Vai ketonisti, karnivori vispar ies pie ārsta un taisīs analīzes un lietos Doksiciklīnu, ja viņiem to nozīmēs?

=========

Ādas pleķi un pumpas var būt informatīvi diagnozes noteikšanai, bet analīzes arī ir svarīgas.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

Elementārs? Nu tagad tā rūpīgi un elementāri izskaidro, kadēļ tu stum tieši doksiciklīnu, nevis amoksicilīnu vai cefuroksīmu.

Un vai pats lietosi tās antibiotikas bez probiotiķiem?

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 0 Atbildēt

Nu, te takš Volx bija ielicis to Berga video ar tiem spidometriem skaitļu vietā un bildēm ar visādām tantēm un onkuļiem ar visādiem ādas veidojumiem.

Tad nu varbūt tas sarkanais pleķis uz ādas tam onkulim ir tāpēc, ka viņam iekodusi ērce un viņš dabūjis Laima slimību, nevis viņam ir cukura vielmaiņas traucējumi. Vai arī viņam ir gan Laima slimība, gan cukura vielmaiņas traucējumi, ko var pateikt pēc citiem simptomiem un analīzēm.

karnivora video ar analīzēm pirms un pēc gaļas ēšanas kūres es arī te ieliku

Vārdu sakot, viss nav tik vienkārši, kā te dažs labs stāsta.

Volksam ir tendence ticēt visādiem smukiem video ar bildem, tāpēc tas jautājums par to, vai ta nu ticēs infekcijas standarta ārstšaanai vai ieteiks ko savu.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

Nu redz, tu cītīgi izvairies no atbildes pēc būtības par to, kādēļ akli jātic tavai "standarta ārstēšanai". Pašā elementārākajā līmenī tu neesi gatavs pamatot antibiotiku izvēli un vēl jo mazāk atklāti runāt par to paredzamo nodarīto kaitējumu (blaknēm). Tipisks BigPharma sludinātājs, kurš velti brīnās, kādēļ viņam netic uz vārda.

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 0 Atbildēt

Nešaubos, ka reālā situācijā kādam Laima slimniekam sajauksi visus pātarus, un tas nelietos antibiotikas. 

Un Volx taču te uzstājas ar alternatīvo diagnostiku un alternatīvo ārstēšanu.

Situācija ar pleķiem uz ādas un citiem Laima simptomiem un pozitīvu analīzi un ārstēšanu ir pavisam iespējama un reāla.

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Bradypus rakstīja: Rekur īstā cena Irish grass fed beef - "tikai" 5x reiz lielāka: www.pheasantshillfarm.ie/collections/grass-fed-beef-ireland/products/grass-fed-beef-fillet-steak-1?variant=39805594501154

Jā, streiki ir dārgi, bet nav tak uzsvars uz kkādu ekskluzīvu, gardēžu produktu.

Piemēram viss bezvērtīgākā gaļa ir vistas fileja, bet vērtīgākā - aknas, kājas, gaļa ar ādu. 

Tojestj sektā viss otrādi un lētākie produkti ir viss vērtīgākie. Es pērku šitādu

www.rimi.lv/e-veikals/en/products/meat-fish-and-culinary/fresh-meat/beef-and-veal/liellopa-lapstina-rimi-bez-kaula-faseta-kg/p/811128

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

Nu jā nav gan uzsvars... Es te runāju par patiešām "grass fed" no Īrijas. Tu par Rimi "analogu", kas ir "made in Poland" pēc paša iepostotās informācijas. Tāds naivums rodas no kā?

Un tad gvelz kaut ko par vistas filejas vērtīgumu - ibio, kurā sektā tad to kāds par vērtīgu uzskata?

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

D Kur es gvelžu par filejas vērtīgumu?

Tas bija piemērs, lai saprastu steiku vērtīgumu. Nesaproti kāpēc fileju un steiku pērk? Jo tos var ātri un elementāri uztaisīt. Vienkārši fileja būs sausāka, bet steiku tu vari apcept sulīgu. 

Tu saki ka Rimi vajadzētu izvazāt pa visām instancēm, kā Pļaviņu Janku? Tjip maldinoša reklāma, fake produkts utml?

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
1 0 Atbildēt

Sūdīgs piemērs. Nespēju to jebkādi asociēt to ar jebkādu tavi iedomu sektu. Vistas fileju pērk, jo tā ir LĒTA. Liellopa steiks ir absolūti citā "sektā". Vistas filejai nav jābūt sausai - tas ir gatavot nemākoša cilvēka stereotips - vistas fileja ir visvieglāk gatavošanā sabojājamā gaļa. Vēl jau speciāi priekš tādiem kā tu tiek jaukts "steika" jēdziena lietojums - ir jēla gaļa, kas "pieder" tai ķermeņa daļai, no kuras gatavo steiku un ir nogatavinātes steiks. 

Rimi nekur neizvazāsi - esi drošs, ka tas lops ir pierādāmi piederējis kaut kādai īru šķirnei un papildus "kombikormam" arī zāli redzējis. Marķējums, ka tam ir Polijas izcelsme, netiek slēpts. Tā gaļa ir tieši tik labāka par Tevis minēto Lietuvas, cik dārgāka. Un tieši tik tāla no tā, ko esi iedomājies, cik lētāka par to Īrijas cenu. Pastudē EPSRS dokumentāciju par to, kam drīkst līmēt virsū "grass fed" un tad uzzināsi, ko patiesībā savā naivumā ēd.

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Nu, bet tā tad ir maldinoša reklāma. Kādas uzlīmes liek tiem buļļiem, kas Skotijā ganās ceļmalās, kalnos?

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

Skotija nav Īrijā. Bet to taču var atrisināt ar pareizo uzlīmi, vai ne? Ko tik neizdomāsi, lai turpinātu sev melot, ka ēd baigi kruto gaļu, par to nemaksājot

Divi iemesli tev neatzīt patiesību - pirmkārt, apjausma, ka visu lauku esi ēdis ne tuvu to, ko esi iedomājies, otrkārt - nepieciešamība atzīt, ka "dabīgās lauksaimniecības" izmaksas ir tieši tas par ko runāju - nepaceļamas plašākai sabiedrībai un tikai uz badu vedošas.

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Vari atbildēt uz jautājumu?

Es mēnesi atpakaļ biju Skotijā, pats redzēju ganībās esošus lopus. 

Dabīgā lauksaimniecība tev ietaupīs kaudzi naudas. Tagad tu maksā trīskārši - big foodam un pēc tam big farmai. 

+vēl Dabas fonds tagad aģitē par lopu iznīcināšanu.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
1 0 Atbildēt

Naivs esi un paliksi. Ganībās esoši lopi vien neko nenozīmē. "Grass fed" nozīmē, ka tas lops ir ne tikai bijis ganībās, bet arī NAV saņēmīs rīta un vakara kombikorma porciju. Visticamāk govi no buļļa arī neatšķir - buļļus ne jau barības izvēles dēļ ļoti ierobežoti gana brīvās ganībās. Bet tā vispār visizplatītākā gaļas lopkopība ir tieši miksētā - ganības kustībām un vitamīniem + graudu barība masas pieaugumam. Un man ir smagas aizdomas, ka ES normatīvi par "grass fed" atļauj likt uzlīmi tad, ja tam lopam vienmēr IR bijusi pieeja zālei/sienam, nevis NAV bijusi pieeja graudiem. Neesmu pētījis, jo tam nav nekādas nozīmes - cena izsaka visu.

Un vari turpināt malt pa riņķi - tik un tā vienīgais veids, kā dabīgā lauksamniecība var ietaupīt naudu, ir atgriežot sabiedrību badā un 35 gadu vidējā mūža ilgumā. To patieso "grass fed" ne tikai absolūti lielāka daļa cilvēku nevar atļauties, bet arī to nav iespējams pieražot tādā apjomā, lai pietiktu visiem, nevis tikai turīgiem laba steika cienītājiem. Ja uzstāsi, ka savādāk ražot nedrīkst, viss ko panāksi - vēl dārgāku cenu izredzētajiem un vispārēju badu.

darklight Reģ.: 29.10.2013
0 0 Atbildēt

Kāpēc jābrauc uz Skotiju, lai redzētu ganībās esošus lopus? Tak tepat Latvijā pa pļavām visur govis ganās. Aitas gan neredz.

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Piezīme vietā, bet ceru, ka tu nedomā, ka Skotijas trips bija lopu skatīšanai.

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 0 Atbildēt

Karnivoriem palasīšanai

carnivore diet and chloesterol www.allthingscarnivore.com/high-cholesterol-on-the-carnivore-diet-should-you-worry/

us12.campaign-archive.com/?u=368741be05ea7fa325c05f6b9&id=a2c90dde56

tās ir gaļēdājus atbalstošās interneta lapas

bet tur ir SKAITĻI

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Es, protams, neko nelasīšu, bet tu pats saviem vārdiem vari formulēt tevis mulsinoši jautājumu.

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 0 Atbildēt

Veselīgs pilsonis ar labu vielmaiņu sāka vairāk ēst gaļu. Uztaisīja analīzes pirms un pēc gaļēšanas kūres un uz sava veselīgā organisma piemēra secināja, ka, jā, daži skaitļi mainās gan, bet ne kritiski.

Problēma ir tā, ka to uz sevi viegli attiecinās arī daudz neveselīgāki indivīdi.

Volx Reģ.: 22.11.2018
1 0 Atbildēt

Un ko tu ar to gribēji pateikt?

Man jau sāk izskatīties, ka tev ir kādas neiroloģiskās problēmas arī. 

Es neredzu kādu tev nesaprotamu jautājumu.

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Diabēts, big pharma, big food

youtu.be/6DiVcB8K0uw?si=_qN3CcXQ0llI3X_J

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

Un? Diabēts, kā daudzas citas, ir tipiska labklājības slimība. Ar diabētu neslimo tur, kur mirst badā, jauni. 

Un klasiskā komunisma domāšana - ja kāds pelna, tātad ir ļauns. Vienīgie labie ir tie, kas aplaupa buržujus. Saprotu, ka esi golodomora fans - sajūsmā par to, ko Staļins izdarīja ar tā laika bigFood, vai ne?

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Bradij, tev tā pat kā Valim, nevajadzētu diskusijās iepīt Trampu, demokrātus, komunistus un Staļinu.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
2 0 Atbildēt

Nu bet kā lai ar tevi runā, ja tu dzīvo iedomu pasaulē, kurā agrārā naturālā saimniecība nenozīmē nabadzību un badu.

650 Reģ.: 25.01.2017
0 0 Atbildēt
0pis Reģ.: 16.02.2023
0 0 Atbildēt

Ja visi tagad sāks ēst dabīgi audzētu liellopu steikus, planēta būs pagalam - lai tos lopus audzētu lielos daudzumos, vajag i platības, i ūdeni.

Drīz ēdīsiet eko circeņus un slavēsiet, vēderus braucīdami 😃

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Lūk, Vides fonds arī, lkm, apvainojās, kad es viņIeM piedāvāju apsēt saindētās graudu un dārzeņu platības ar eko zāli un noganīt ar lopiem.

Savādāk nav miera no tiem ķēmiem. 

Opis zin drēbi, mums vajag atgūt platības nevis piedāvāt circeņus!

0pis Reģ.: 16.02.2023
0 0 Atbildēt

Vajag pavairot mazos dzīvniekus, kas var ganīties zem saules batterijām kas aizņem lielas platības. Vēlaties vērša vai bruņneša steiku?

mefisto Reģ.: 22.05.2017
0 0 Atbildēt

Volx, tu vispār esi dzīvojis laukos un nodarbojies ar dabisko lauksaimniecību?

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 0 Atbildēt
0pis Reģ.: 16.02.2023
0 0 Atbildēt

Plant based food, tie ir grass fed liellopi? 😃

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 0 Atbildēt

Nē, tas ir tad, kad Tu, Opi, ēd nevis grass feed beef steak, bet sojas pupas.

Jo, audzējot dzīvnieku olbaltumu, ir zudumi.

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Sojas pupas nedrīkst ēst, Opis to labi zin

0pis Reģ.: 16.02.2023
0 0 Atbildēt

No sojas pupām jātaisa sojas zoste, kāpēc tās ēst.

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Lūk, var manīt meistara rokrakstu.

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Nu es jau uzdevu jautājumu tai Dabas fonda reklamētajai - kur tad liks tos cilvēkus,  sadzīs atpakaļ mežos?

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Alternatīvi varēsi provēt to savu "grass fed steak" audzēt sev uz balkona ...

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti