Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

iAuto Reģ.: 17.07.2001

Kāpēc tik traka ņemšanās ap koronavīrusu Covid-19? Cik tas ir bīstams!

 
Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Tas ir bez visas šeit apdzejotās Berga dziesmas par imunitāti. Tas pats par sevi.

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 0 Atbildēt
Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Raimond, tu strādā par skolotāju?

Šaubos vai kāds ir ieinteresēts studēt tavus linkus.

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 0 Atbildēt

Ja brīvi filozofē par imunitāti un vielmaiņu, tad ķīmijas pamati jāzina.

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 1 Atbildēt

Tagad visi ņirgājas par Evikas interviju LTV, apspriež Kanādu basketbolā un gaida Gobža atgriešanos dzimtenē.

darklight Reģ.: 29.10.2013
0 0 Atbildēt

Volx rakstīja: Darklight varu ieteikt to pašu veco NAC, antivaxeri ir aprobējuši un atzinuši par efektīvu preparātu un tas attiecas ne tikai uz Covid.

Tā jau sportistu barība, kaut gan neizslēdzu, ka varētu palīdzēt organisma stiprināšanā. Nu es pagaidām ar zāļu tējām, medu un paštaisītu upeņu sulu ārstējos.

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Hmmm, pirmo reizi dzirdu par sportistiem, bet nu plaušas paver gan

Savaksētajiem iesaka to lietot lai iznīcinātu Spike proteīnu

youtu.be/b1OmONZkU8E?si=rshRQBG9f6z8IBFN

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 0 Atbildēt

Vai tad vakcinētajiem ir spike proteīns?

mefisto Reģ.: 22.05.2017
0 0 Atbildēt

darklight rakstīja: Nu ko, biedri, varu paziņot, ka sēžu mājās ar kovidu. Nav ne jausmas, kuru Sūdīga pašsajūta, sāpošas acis un vidēji augsta temperatūra pašlaik otro dienu. Nekā cita nav. Pirms tam vienu dienu viegli sāpēja kakls, bet pārgāja līdz ar temperatūras parādīšanos.

Paštestu taisīji vai nodevi analīzes?

darklight Reģ.: 29.10.2013
0 0 Atbildēt

Uztaisīju divus dažādus paštestus Abi parādīja. Svētdien vakarā arī taisīju, tad vēl nekā nebija.

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Darklight, kā veicas Covid izskaušanā? Kad sliekšņus varēsi labot?

darklight Reģ.: 29.10.2013
0 0 Atbildēt

Vakar sāka pašsajūta uzlaboties, šodien liekas jau tīri normāli, temperatūras arī vairs nav. Aizbraukšu uz dāču tomātus nolasīt. Tu par kādiem sliekšņiem? Kraislera? Jā, vēl nav izdarīts, nākamnedēļ pa vakariem plānoju ķerties klāt.

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 0 Atbildēt

Vai tik labāk nebūtu fiziskās aktivitātes kādu nedēļu atlikt vai samazināt?

---------------------

Vispār diez kas nav, tagad, kad COVID ir tik maz, slimot ar to. Visādi veselīgie to ne par ko neuzskata un neko neievēro. Var aplipt paši un aplaimot citus.

darklight Reģ.: 29.10.2013
0 0 Atbildēt

Nu uz darbu jau es vēl neiešu un malku arī neskaldīšu. Nedomāju, ka tomātu lasīšana būtu uzskatāma par baigi fizisko nodarbi 😎 Nav jau man tur plantācija.

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Tak tu esi vesels. Kad kovidnieks riktīgi paņem, tad pat iauto būs grūti ierakstīt kko, jo taustiņu klabināšana nogurdina.

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

darklight rakstīja: Vakar sāka pašsajūta uzlaboties, šodien liekas jau tīri normāli, temperatūras arī vairs nav. Aizbraukšu uz dāču tomātus nolasīt. Tu par kādiem sliekšņiem? Kraislera? Jā, vēl nav izdarīts, nākamnedēļ pa vakariem plānoju ķerties klāt.

Nu, vispār jau par savu Kijiņu domāju(tā tak man ir Youngtimers) , bet Kreislers jau iet automātā. Tādas mašīnas var uzlocīt piedurknes un pārlasīt no A-Z

darklight Reģ.: 29.10.2013
0 0 Atbildēt

Tavu Kiju nemetināšu 😁, ar savu mašīnu var eksperimentēt un mācīties, kā arī pieļaut zināmu gateri. Ar svešu tā nevar.

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Hmmm, es citiem neuzticos. Par laimi kijiņa šitā slimība nav izteikta un var stāvēt sētas vidū kā eksponāts, lai citi var pamielot acis.

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Pa ilgiem laikiem ieslēdzu ziņas, LTV1

Kārtējā nejēdzība - fotogrāfējies saulespuķēs un ziedo. Kkādu vācieti rāda saulespuķēs un stāsta cik labi attīra zemi utt. Tīrākā propaganda, blakus stāv stends Latraps, kas ķipa sponsorē. Lielākais zemes piesārņotās, viss dzīvais tiek iznīcināts un cilvēkiem indi pārdod. Kad vienreiz šādi "zemnieki" tiks padzīti no Latvijas?

darklight Reģ.: 29.10.2013
0 0 Atbildēt

Saulespuķes nepatīk? Ziedošanu Ukrainai neatbalsti? Tad jau esi putinists un vate! 😃

A ja nopietni: par Laptrapu skaidrs, bet kas ar saulespuķēm?

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Tā ir parasta propaganda lai reklamētu zemes gandētājus. Ziedot nevar kkā savādāk, jādara tas kko reklamējot? Tas ir absurds - iesēja mazu pleķīti saulespuķes, stāstam cik tas ekoloģiski, skaisti utt un tajā pašā laikā indējam zemi un cilvēkus, taisām nežēlīgu peļņu. Atiecīgi var arī nopirkt jebkuru žurnālistu, sab organizāciju un zīmēt sev nimbu uz galvas.

Ja tu gribētu ziedot, tad jau uzreiz  būtu aizvedis savu džipu uz to konvoju, kas ved mašīnas uz Ukrainu, vai sazinājies ar organizatoriem. Tāpēc nav jāliek reklāmas saulespuķu laukā, itkā tas būtu kkas sevišķs.

mefisto Reģ.: 22.05.2017
0 0 Atbildēt

Ko tu piedāvā labāku, ar ko nodarboties?

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Mēsli.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

smagie metāli

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

Volx rakstīja: Tā ir parasta propaganda lai reklamētu zemes gandētājus. Ziedot nevar kkā savādāk, jādara tas kko reklamējot? Tas ir absurds - iesēja mazu pleķīti saulespuķes, stāstam cik tas ekoloģiski, skaisti utt un tajā pašā laikā indējam zemi un cilvēkus, taisām nežēlīgu peļņu. Atiecīgi var arī nopirkt jebkuru žurnālistu, sab organizāciju un zīmēt sev nimbu uz galvas.

Ja tu gribētu ziedot, tad jau uzreiz  būtu aizvedis savu džipu uz to konvoju, kas ved mašīnas uz Ukrainu, vai sazinājies ar organizatoriem. Tāpēc nav jāliek reklāmas saulespuķu laukā, itkā tas būtu kkas sevišķs.

Var jau, protams, arī šādi skatīties uz cilvēces progresu (šajā gadījumā intensīvo lauksaimniecību) un gribēt atgriezties laikos, kad visiem bija smagi diendienā jāstrādā uz lauka, lai sagādātu pārtiku un visi ēda tik veselīgi, ka vidējais vecums bija 35 gadi. 

Tev ir izdevīgi "piemirsies", ka tā "nežēlīgā peļņa" ļauj paēst tiem, kas tā vietā, lai strādātu uz lauka var strādāt par skolotājiem un ārstiem un bērni var mācīties, nevis būt lētais darbaspēks vagā.

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Kādā veidā Latraps palīdz skolotājam nestrādāt uz lauka?

Lielie zemnieki tik visu piesārņo un nekādu labumu nedod. Tas ir tikai lētu izejmateriālu ražotājs big food un medicīniskās sistēmas kolapss.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
1 0 Atbildēt

Ražojot lētu pārtiku ar mazu darbaspēka patēriņu. Tik vienkārši. Lielie zemnieki strādā ar ārkārtīgi augstu efektivitāti un saražo absolūti lielāko daļu pārtikas, ko spēj nopirkt parasts cilvēks. Tas, ka saujiņa ekozemnieku spēj ar dārgu pārtiku apgādāt saujiņu turīgo, ir vispārējās labklājības nodrošināts izņēmums.

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

To visu sponsorē nodokļu maksātāji, arī skolotāji. Ir jāatņem subsīdijas visādiem Latrapšiem un nebūs vairs veikalos lētās un indīgās augu eļļas. Milzu ieguvums, jo samazināsies izdevumi veselības aprūpei. Cilvēki izvēlēsies olīveļļu un cūku taukus, jo nebūs vairs lētās eļļiņas. Tas kā piemērs.

Viens Kalifornijas profesors aprēķinājis cik miljardus USD ietaupītu ASV veselības aprūpe ja tikai ierobežotu cukura daudzumu produktos. Katru gadu.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
2 0 Atbildēt

Nu tak ej padzīvo naturālajā saimniecībā. Vismaz pavasarī būs par vienu izidotu mazāk - vai nu nesagaidīsi vai būsi guvis mācību. Pārāk laba un lēta dzīve ir tā, kas tev ļauj šādas glupības gvelzt.

Un nešaubīgi - atgriežot vidējo dzives ilgumu uz 35 gadiem, kāds tas bija agrārajā (lasi "eko") laikmetā, ietaupījums uz veselības aprūpi būs neiedomājams.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Cūku tauki jau, protams, ir ļooooti veselīgs produkts... 

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Un kas vainas cūku taukiem?

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 0 Atbildēt
Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

O, malacis! Tas ir vispārzināms fakts, viens ārsts pat grāmatu uzrakstījis " No grain, no pain"

Visi ieslodzītie lopi kūtīs tiek baroti ar tiem graudiem un tālāk jau lētā gaļa nonāk desās uc pusfabrikātos. Sanāk ķīmisks kokteilis un veselības sistēma kolapsē.

Tāpēc neiznīcinot triādi zemnieki-Big food-Big pharma būs tikai sliktāk.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 1 Atbildēt

Galvenais jau tukši pamuldēt, kamēr pats "rij" tieši tos pašus mēslus tikai citā "konfekšpapīrā" biezā slānī un vēl mēģini šo dzīves veidu reklamēt.

Pie kam tavs iespaids par "baro ar graudiem pa taisno kūtīs" ir maigi sakot ļoti aplams !

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Man viens zemnieks labs paziņa, viņš tieši arī tā reklamēja, ka viņš cūkas baro ar paša audzētiem graudiem. Viņam esot bijuši piedāvājumi barot ar samaltām zivīm. Tas iznāk lētāk, bet gaļa garšo pēc zivīm.

Tāpēc augsti kotējas "grass feed" gaļa, kad lopi paši pļauj zāli, nevis prosta baroti ar kkādu šņagu. Vistām tas pats, ne jau no zila gaisa tās brīvē turētu vistu olas ir 2x dārgākas.

spainis Reģ.: 27.04.2006
0 0 Atbildēt

Es te viņdien lēnu garu izbraucu ar moci tādu palielāku aplīti pa Latvijas ārēm. Nu tas ir pilnīgs pīīī, kādi izskatās tie ekolauki! Labībiņa īsa, nezāles pār pārēm. Kur konvenciālie lauki, tur viss smuki izaudzis. Izskatās tā, ka ja būtu jāpārtiek no tiem ekograudiem, tad mēs te lielākā daļa badā nomirtu.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Šī gada "eko graudi" var gadīties ka būs derīgi tikai lopbarībai ... tik neveiksmīgi šogad visi saules un lietus apstākli sakrita ...

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Volx, vecīt mārketings tevi apčakarē kā "mazo ezi", kaut arī zināma taisnība tajā ko tu saki arī ir ( t.i. nav tā ka nebūtu tādu gadijumu kā tu apraksti) , jo ir tāda lietā kā "kombikorms" nu jeb pareizāk latviski - kombinētā lopbarība, kurā tiek samalts diezgan daudz kas kopā ar zemas kvalitātes graudiem, tajā skaitā iespējams ka zivis, kaut pats tādu joku neesmu ne redzējis, ne dzirdējis. 

Gan ASV gan Latvijas realitāte ir tāda, ka tur kur graudkopība ir izdevīgākais no lauksaimniecības veidiem, tur kaujamlopus tur ļoti reti, un tur kur graudkopībai laikapstākļi un zeme ir nepateicīgāka, lopus tur, bet ļoti reti pastāvīgi kūtīs ( bet nu ir tādi kaujamlopu gadijumi, kad tomēr tur), tā kā "dabīgā pļaujmašīna" ir daudz vienkāršāks veids, nekā visu sienu, zaļbarību, graudus utml. piegādāt pa tiešo lopam pie purna. Pie kam varbūtība ka būs jātur tāds uz antibiotikām arī pastāv ... kaut gan no tā nav "aizsargātas" pat bioloģiskās saimniecības, un tas pēc būtības nav arī aizliegts ... ir tikai noteikti ierobežojumi.

650 Reģ.: 25.01.2017
0 0 Atbildēt

Kad te beigsiet nodarboties ar blakuslietām un kad te būs izlassāms prognožu apkopojums 23šā gāda rudenim un/vai plānotajam passaulesVO pilnvaru paplašinājumam no tā 25tā? 

Un kas tur īsti ir ar to "instrukciju ārstējošajiem(ļečījošajiem) ārstiem"?

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Labosimies.

Par Instrukciju nezinu, bet tiek rīkoti semināri ārstiem, kā reklamēt vakcīnas. Līcītim atnāca uzaicinājums. 

23.gadā tak beidzās iepirkumi, taka gada beigās jāgaida jauni iepirkumu, līgumi. Tagad vakcīna būšot no 6 mēnešu vecuma. Taka izpotēs visus

650 Reģ.: 25.01.2017
0 0 Atbildēt

Skandālistiskais politseksologs RūdolfsBrē aizvakakar esot nācis klajā ar kkādu materiālu par tiem semināriem.Domāju tādā ziņā, ka vai viņš drirš, vai ko te notiek. Kaut gan jebkuram loham būtu jābūt skaidrs,ka mierā jau nu viņi neliksies.

Ja līdz 25jam izbeigsies kaŗš un/vai nosprāgs putainais utainais, viņa vietā mūs tad kārtīgi izfīrēs tas tur bijušais afrikakāņu komūnists.Šitam būšot vairāk pilnvaru, nekā Ānō ģenerālloham un Romes Papum kopā ņemot.Glābiņa diez vai būs- vakakacinācijas pasē tak esot 8gab līnijass ;p

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 1 Atbildēt

Glābiņa nebūs tiem, kam tās pases ir. Jāpaskatās ko tas Rūdolfs tur sastāstījis.

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 0 Atbildēt

Kā ar citām, ne COVID vakcīnām?

-----------------

Daba nesnauž

www.anews.com.tr/health/2023/09/01/bird-flu-moves-south-devastating-sea-lions-in-argentine-patagonia

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 0 Atbildēt

Vai zaļie nes graudus, maizi, zivis, gaļu uz laboratoriju un ar  objektīvām analīzēm var pierādīt visu to piesārņojumu?

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Kādi zaļie?

To stāsta ārsti. Dr. Bergs tak nav politiķis

youtu.be/lFlHdFd91JI?si=CsFF8v6TphpoIlvi

GB12 Reģ.: 29.03.2011
1 2 Atbildēt

Volx, par Bergu jau mēs noskaidrojām. Tu ar viņu izgāzies kā veca sēta. Pašam nav kauns viņu vēl te bāzt acīs?

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 0 Atbildēt

Par objektīvi izmērāmiem datiem ir stāsts.

Glifosāts graudos tik, uz veselīgās graudu maizes tik.

Vēl kas gaļā, pienā, zivīs.

Cik un kas?

Dati ir?

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Man nav, tev ir?

Tak kāda starpība cik? Tev dos 1g sūdu apēst un tad tu paziņosi, ka bez sotaka tas tak nekas nav.

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 0 Atbildēt

Nu, tad tā ir tāda pļāpāšana.

Ja būtu dati, ka graudos vai maizē ir glifosāts, tad tā nebūtu pļāpāšana.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

Volx rakstīja: Man viens zemnieks labs paziņa, viņš tieši arī tā reklamēja, ka viņš cūkas baro ar paša audzētiem graudiem. Viņam esot bijuši piedāvājumi barot ar samaltām zivīm. Tas iznāk lētāk, bet gaļa garšo pēc zivīm.

Tāpēc augsti kotējas "grass feed" gaļa, kad lopi paši pļauj zāli, nevis prosta baroti ar kkādu šņagu. Vistām tas pats, ne jau no zila gaisa tās brīvē turētu vistu olas ir 2x dārgākas.

Viss vienā putrā. "Grass feed" atšķirībā no graudu barības dod ļoti lēnu masas pieaugumu un "marmora" taukus - smalkajiem steiku baudītājiem ļoti svarīgi, bet ļoti dārgi. Ar graudiem barota liellopa barības vērtība nav sliktāka, nav kaitīga un pieejama par saprātīgu cenu. Antibiotiku klātbūtne nekādi nav atkarīga no barības veida.

Vistu "free range" vispār ir mazāk kvalitatīvs produkts, bet cenu uztur tādi ļoļiki, kā tu, kas nesaprot, kā vispār notiek olu ražošanaa.

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt
iAuto Reģ.: 17.07.2001
0 0 Atbildēt

Man caur paziņām jau 2 cilvēki tagad slimo ar Covid, viens no Portugāles atbrauca.

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 0 Atbildēt

Cik viegli vai smagi slimo?

Kā tiek galā ar kovidanjau un amanvienalga publiku?

1984 Reģ.: 30.11.2021
0 1 Atbildēt

650 rakstīja: Kad te beigsiet nodarboties ar blakuslietām un kad te būs izlassāms prognožu apkopojums 23šā gāda rudenim un/vai plānotajam passaulesVO pilnvaru paplašinājumam no tā 25tā? 

Un kas tur īsti ir ar to "instrukciju ārstējošajiem(ļečījošajiem) ārstiem"?

Saki, stums vēlreiz kovidsāgu visiem virsū? Paskatoties uz vidēji statistiskā pilsoņa parastā kritiskās domāšanas neesamību, tas stūmiens var tīri veiksmīgi izdoties. Tik vispirms tad puttainajam jāpazūd

650 Reģ.: 25.01.2017
1 0 Atbildēt

Ne, nu tu zin kā, "mana" nostāja ir maximāli sarkasstiska.Tur ne to, ka vid/stat pisloņa, bet gan ir jābrīnās/Par! to, ka pat starp "normāli izglītotajiem" neatrodas praktiski neviena, kuram būtu iekāriens iztirzāt acīmredzamas lietas.Viens otrs tas "Rūdolfs" tur var tagad aģitēt ko vien viņš grib- uzreiz otrā dienā būs oficiāls raksts, ka viņš ir šarlatāns, kam vieta ciet;a cietumā.

Šitas te 21-22G "tests" lieliski pierādīja, ka tā dēvēto lohubaru var (varēs!) savaldīt ar itin pieticīgiem līdzekļiem.Es nedomāt, ka šite te to tā dēvēto "portestu" izteiks kāds tur tas miljonpeļņu ieguvušais Putnalaboratotrijas īpašnieks un/vai viņa līdzstrādnieks, kā arī(nepelnītā) aizmirstībā nogrimušais misters Pa pļūts no savas jaunuzbūvētās trīsstāvenes pa visu ogresGalu tagad ko diži kliegs/helpu.

Kā arī, nezin vai pat kurš vidēji/statistiskais vai pat ne daudzmaz labi situētais tas patriotisski/noskaņotais Lohs ir kko vispār dzirdējis (vai aizdomājies) par!/šo: www.youtube.com/watch?v=s40Szt6KQJY

1984 Reģ.: 30.11.2021
0 0 Atbildēt

Kā arī, nezin vai pat kurš vidēji/statistiskais vai pat ne daudzmaz labi situētais tas patriotisski/noskaņotais Lohs ir kko vispār dzirdējis (vai aizdomājies) par!/šo: www.youtube.com/watch?v=s40Szt6KQJY

Izskatās biedējoši, diezgan biedējoši

650 Reģ.: 25.01.2017
0 0 Atbildēt

Nu ko tur biedēties,vai ta jau pirmoreiz;)), vienīgi ka "savi" varoņi un/vai tā nesenākā vēsture būtu kaut daļēji jāiegaumē.Pieredze rāda, ka vismaz 12 lohi (no katriem 10) "nākotnē" orientējas labāk, nekā pagātnē.Daža laba tāda dižāka Loha vārdā pat visādas ielas un/vai gatves dažkārt tiek nosauktas.Viena no nedaudzajām "cerībām" te gan varētu būt tā, ka barterī/par "vārtiem uz europu" tas iespējamais potenciāls tiks izmantots kaut kā tā daudzmaz lojāli attiecībā pret "mums". 

www.youtube.com/watch?v=ARYWBLY19Po

www.youtube.com/watch?v=L3q5x9vhYjs

...;p www.youtube.com/watch?v=LDaEF9VECaw

1984 Reģ.: 30.11.2021
0 0 Atbildēt

Esam cienīgi savu senču (Latviešu Sarkano Strēlnieku) pēcteči, kārtējo reizi cenšamies skriet pa priekšu lokomotīvei (paravozam)

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

raimondsm rakstīja: Nu, tad tā ir tāda pļāpāšana.

Ja būtu dati, ka graudos vai maizē ir glifosāts, tad tā nebūtu pļāpāšana.

Raimonda kgs, jūs pats kko iepostējiet par zaļajiem, graudiem un prasiet no manis datus. Man liekas, ka būtu jādara otrādi

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

iAuto rakstīja: Man caur paziņām jau 2 cilvēki tagad slimo ar Covid, viens no Portugāles atbrauca.

Bergs tevi brīdināja

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja: Volx, par Bergu jau mēs noskaidrojām. Tu ar viņu izgāzies kā veca sēta. Pašam nav kauns viņu vēl te bāzt acīs?

Kad es klausos Bergu, tad man izdalās dopamīns. Es ceru, ka tev arī

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

spainis rakstīja: Es te viņdien lēnu garu izbraucu ar moci tādu palielāku aplīti pa Latvijas ārēm. Nu tas ir pilnīgs pīīī, kādi izskatās tie ekolauki! Labībiņa īsa, nezāles pār pārēm. Kur konvenciālie lauki, tur viss smuki izaudzis. Izskatās tā, ka ja būtu jāpārtiek no tiem ekograudiem, tad mēs te lielākā daļa badā nomirtu.

Izskatās, ka tev ir kkādas mentālās problēmas arī.

spainis Reģ.: 27.04.2006
2 0 Atbildēt

Tas droši vien no maizes, ko cep no miglotajiem graudiem.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

Saki, ka labāk mirt 35 gados no bada, nekā sirmā vecumā cīnīties ar glifosāta blaknēm?

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Neredzu nekādu kontekstu. Neēd to maizi

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

spainis rakstīja: Tas droši vien no maizes, ko cep no miglotajiem graudiem.

Es ceru, ka tu vairs maizi neēd?

spainis Reģ.: 27.04.2006
1 0 Atbildēt

Domā, ka ja neēdīšu, tad atlaidīs?

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Popitka ne pitka, no tā jau sliktāk nepaliks.

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 0 Atbildēt

Būtu jel to glifosātu izmērījuši maizē, bulkās, kūkās un veselīgajās graudu maizēs ar graudu apvalciņiem un sēnalām.

Citādi - ticības jautājums.

-----------------

Kas jādara pilsonim, ja tas tagad dabū COVID?

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Pag, tev ir kkādi pētījumi, ka tik un tik grami maizes obligāti jāapēd dienā? Tas ir tieši tas pats, kas ar tiem taviem cepumiem. Maize un tādi cepumi nav jāēd vispār, ko tu tur gribi mērīt? Paskaties kas ar Spaini notiek.

youtu.be/wztrAPsSuMg?si=W-2R1UKuIz0-nF0F

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
1 1 Atbildēt

Tiem kritisko tekstu autoriem cik viss piesārņots, taču noderētu to kā nebūt pierādīt. Šajā gadījumā ar glifosātu.

Nav jau tā, ka laiku pa laikam to pārtikas piesārņojumu neatrastu. 

Pateikt, ka tas piesārņojums tur ir, var jebkurš un par jebko.

Pastāsti, ko palasīji par elementiem. Kas ir periodiskā tabula? Kas nosaka elementa kārtas skaitli?

darklight Reģ.: 29.10.2013
0 0 Atbildēt

Man personīgi maize ir gandrīz vai galvenais pārtikas produkts. Pārsvarā gan rupjmaize. Ko man tagad darīt?

insekc Reģ.: 24.03.2003
0 0 Atbildēt
Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Pag, es arī varu paziņot, ka alus ir mans galvenais pārtikas patēriņš. Ko man tagad darīt?

Vai tad ir kāda norma, ka bez alus un maizes lietošanas cilvēks mirst? Maize cik bieži jāēd 3x dienā vai 3x nedēļā? A cik bulciņas bieži jāēd, svētkos vai ik dienu? Un alus, alus cik bieži man jādzer?

darklight Reģ.: 29.10.2013
0 0 Atbildēt

Es ēdu maizi 2x dienā. Un vienu reizi kartupeļus. Dažreiz kartupeļu vietā ir rīsi, griķi vai makaroni, kas pa lielam atkal ir tā pati maize. Es taču nevaru paēst brokastis, ēdot vienu pašu desu vai sieru - bez maizes!

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

OK, bet es tak prasu cik bieži būtu jāēd tā maize. Ja es šodien viņu neēdīšu tad miršu?

Es šobrīd dzeru kazas pienu un sautēju llopu akniņas. Kad būs gatavs pielikšu klāt skābētus Dimdiņu kāpostus. Man būtu jāēd vēl maize?

darklight Reģ.: 29.10.2013
0 0 Atbildēt

Nu es te vislabprātāk pieceptu klāt dažus kraukšķīgus kartupelīšus. Bet ja nebūtu laika vai būtu slinkums, jā - tad ēstu maizi! 😁

Tāda čurktoša, tikko no pannas noņemta akniņa, uzlikta uz lauku rupjmaizes šķēles... Mmm! 😎

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 0 Atbildēt

Ciete, nevis maize.

lv.wikipedia.org/wiki/Ciete

---------------

Apetīte pēc COVIDa ir, tas ir labi!

650 Reģ.: 25.01.2017
0 0 Atbildēt

Pliku Maizi ēd tikai Lohi. Maizi ēdot, var (lohiem) izraisīties KoVids. Jo vairāk kovida (un Lohu), jo vairāk iepirkumu un/vai treknāki ikri.Nabaga ārsti stum tik māgā, lohi stāv stāvrindā un ik pa brīdim uzGavilē. Jā.

(c)...ministrija uzsauc "zelta ikrmaizīšu" konferenci...Līgumcena: 56.190,07 eiro” – mums (Lohiem, piez.Red..) vēsta Iepirkumu uzraudzībass biroja mājaslapa. Tur teikts, ka Veselībass ministerija atklātā procedūrā (tekstā..) “iepērk”...“Pirkuma” piegādātāja ir Latvijas Ārstu biedrība (LĀB)... (lāb,lāb..) .. neatkariga.nra.lv/komentari/elita-veidemane/427259-pirms-valdibas-mainas-mengelsones-ministrija-uzsauc-zelta-ikrmaizisu-konferenci?

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

raimondsm rakstīja: Tiem kritisko tekstu autoriem cik viss piesārņots, taču noderētu to kā nebūt pierādīt. Šajā gadījumā ar glifosātu.

Nav jau tā, ka laiku pa laikam to pārtikas piesārņojumu neatrastu. 

Pateikt, ka tas piesārņojums tur ir, var jebkurš un par jebko.

Pastāsti, ko palasīji par elementiem. Kas ir periodiskā tabula? Kas nosaka elementa kārtas skaitli?

Vai tad ir kādi kritiskie teksti par to, ka maize jāēd? Kāpēc sūdā kko vēl mērīt?

Vai tad Bergs katru dienu izlaiž video kāda maize, bulciņa ir labākā un kuru noteikti jāēd? Kas ir labāks - kruasāns vai Vecrīga?

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Toties Bergs un visādi keto diētu fani stāstīs "dzīvas pasakas"  par to cik vajadzīgi ir dažādi vitamīni ... vai atvainojiet, tie tak nav sertificēti, tās ir tikai "pārtikas piedevas" ...

Skatos par Intermittent Fasting ir iekļuvis pat TEDx , taču lasi kur gribi visur skaidri un gaiši rakstīts, ka ēšanai noteiktā laikā IESPĒJAMS ir pozitīva ietekme uz indivīda veselību - un "juridiski" pat nav kur "piesieties" ...

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Tad ko tu gribi pateikt

IF - labi

Vitamīni - slikti

darklight Reģ.: 29.10.2013
0 0 Atbildēt

Volx rakstīja:  Kas ir labāks - kruasāns vai Vecrīga?

Viennozīmīgi eklērs!

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Tieši tā pat kā man - tērvetnieks

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti