Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

iAuto Reģ.: 17.07.2001

Kāpēc tik traka ņemšanās ap koronavīrusu Covid-19? Cik tas ir bīstams!

 
eidis Reģ.: 07.11.2001
0 0 Atbildēt

Lielisks paraugs kā rodas viltus ziņas vienā tvīta stāstā:

twitter.com/HenrietaVerho/status/1362340865474260994

Kur beigās izrādijās, ka vainīga ir stulba aprūpētāja un ziņa atsaukta, bet tas nekādi netraucēja turpināt brēku.

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt
650 Reģ.: 25.01.2017
0 0 Atbildēt

Nujajā, matters nesanāca, tagd nāksies vaksāciju izmēģināt. Cik tad ilgi pie tukšām tribīnēm var to bumbu viens otram galvā dolbīt.

Labāk labāku spēlīti uzspēlē,uzklikšķini Draugiem, pagriez Laimesratu: intelligence.weforum.org/topics/a1Gb0000000LHN7EAO?tab=publications

spainis Reģ.: 27.04.2006
6 0 Atbildēt

www.tvnet.lv/7183280/kalnu-sleposanas-bazem-bus-vel-stingraki-ierobezojumi-aizliedz-kamersluksanu

Gribētu redzēt Zinātnisko pamatojumu šitam idiotismam. Mikriņā 0,5 kvadrātmetri, veikalā 25, bet Ārā, slēpošanas kalnā, 70 kvadrātmetri. Jebaķ, sēžat visi piepirstos mikriņos un labāk ārā neejiet! Nedod dies nošļūksi ar kameru, pizģec, kovic klāt!

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
2 0 Atbildēt

Par šo patiešām trūkst pieklājīgu vārdu

GB12 Reģ.: 29.03.2011
2 0 Atbildēt

Moš kamerā iekšā paliek izpirstas kovidbaktērijas vai kāds vispirms noslauka puņķus un pēc tam grābstās gar kameras malu, tad nākamais pagrābstās gar malu un pēc tam ar roku slauka savus puņķus?

Bet, ja nopietni, vai kāds ir pameklējis anotāciju, kāpēc šāds lēmums pieņemts? Gan jau ir kāds skaidrojums, droši vien, varbūt neloģisks, bet, nu, tāpat vien aiz neko darīt jau neizdomāja... man nav laika meklēt, es vēl darbā štancēju kaskas...

imzz Reģ.: 27.02.2015
0 0 Atbildēt

vispirms noslauka puņķus un pēc tam grābstās gar kameras malu,

Nemaz slaucīt nevajag - daudziem cilvēkiem aukstumā un vējā deguns pil nepārtraukti, ja arī nekādu iesnu nav. Tāpēc kamera ar puņķiem ir pilnīgi reāla. Sasaluši puņķi gan varētu būt mazāk bīstami :-/

iciks Reģ.: 29.05.2013
3 0 Atbildēt

Nav ko pa āru vazāties, vēl vējš sapūtīs. Vai nu nav zināms, ka caurvējš ir vidusmēra latvieša niknākais ienaidnieks. Nemaz covidu nevajag.

Lai plebeji sēž iekšā un skatās zoomā, kā mūsu vadonis veic valstiski svarīgu uzdevumu - uzskaita mistiski zudušās 9 vakcīnas.

taaneko Reģ.: 30.07.2008
2 0 Atbildēt

Kalniem pārāk labi iet. Valdības vīriem pieder tūrisms, restorāni, izklaide tiedzniecība un nekustamais īpašums. Tiem tagad neiet. Vajag lai neiet arī pārējiem. Latviešu ģenētiskā skaudība.

650 Reģ.: 25.01.2017
5 1 Atbildēt

Jūras malā reku bērni no kalniņa uz dsas šļūc.Bez biļetēm.Pie mīnus15...Un,cykas tādi, plus vēl Smejās.Sejā.Ņirdz.Plet!Visus nopērt,smerdīgās istabās sadzīt,attejās uz/podiem sasēdināt!.Vecākiem pa 500,- atņemt/katram na/ūj nost.Tūlīt pat.Jā.

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
1 0 Atbildēt

Uzrakstīts labi, bet bērni tiešām tusē un reizi pa reizei aplipina viens otru un kādu tanti vai onkuli arī.

Stāsts no kāda bērnudārza. Maza meitenīte parausta audzinātāju aiz piedurknes un klusi saka - Audzinātāj, es nejūtu smaku!

Tad nu no sākuma domā, ka sīkā teļļuku saskatījusies un tagad kaut ko izdomā! Tomēr uztaisa to analīzi un - ir!

Karantīna!

P.S. Kādu smaku viņa tur nejuta, ej nu sazini, Pēterītis nopirdās vai apkakājās, skaņa un bilde bija, smaka ne!

650 Reģ.: 25.01.2017
1 0 Atbildēt

Jā.Izlasīju.Skaisti.Vēl būtu jāpapipipildina.Prottams, ka mAssveida "kameršļūkšana" visvairāk un trakāk mums notiek tieši badlonē, mizkalnē un ozoldalbaebainē.Ne to, ka tieši tur tā tikusi no laika gala aizliegta,nee,draugi,autorizēta rakstnieka apgalvojumu jūs nu nekādi neapgāzēsiet.

Šaubu nav, ka arī tas tur tvbrutto netto p-ortāla daiļdarba fonā nofotogrāfētais bezriekstufona "slēpotājs" nāk tieši no turienes,precīzi kā zem tā ir parakstīts.Kur tad konkrēti notiek šī zvērīgā kamēr šļūkšana- tas,kā par brīnumu,rakstā nav konkrētizēts.Atliek vienīgi minEt...Nerunājot nemaz par kkādu sirguldu- tur tagd vietējie vaksieri ar miskastēm,gultām un matračiem šļūc.Kiškalnā reku civettokaķu kiškas mētājas, muttācijas notiek,rettraks knapi spēj nogludināt iespējamo nesmukuma avotu.Ārprāts.Pie -16 vispār būtu jāaizliedz dajebkas,ieelpu kopā ar izelpu jāatceļ.

Galdus un solus pasludināt ārpus likuma,esošos sadedzināt jau šo 5dien(šodien).Mājsaimniecības revidēt,līdz 1apr katram iesniegt personālo pvd izziņu par visu koka mēbeļu fumigāciju.Podus novākt, urinNāciju tikai caur ģim ārstu, pa 9,- eur/litrā.Nav te ko miizt! 4dien vairāki dablajobi gaujā ledu laizīja, pats personīgi redzēju.Viens bij izborējis caurumu un kaut/ko tajā mēgināja iebāzt.Jā.fUj! Neaizver kalnu, aizver labāk Mutti !

Kur te kkur iepriekšējā lappusē vakār kāds kko par ceļošanu stāstīja- reku,na jums, pierunājāt...(neaizmirstiet tur tam baducietošajam Toomam uzpsist kādu euriku,citādi *uj viņš jums ieDos (izlasīt..). klik.tvnet.lv/7181316/kad-tava-velme-atpusties-ir-svarigaka-par-kada-cita-velmi-dzivot?_ga=2.9661109.1828378097.1613656439-1320995331.1612349340

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
4 1 Atbildēt

Riktīgs svimpis tas autors - žurnālists Ka tik vairāk klikšķu, ka tik lielākas bailes iedzīt utt. Skaļi vārdi, pilnīgi bez pamatojuma.

iciks Reģ.: 29.05.2013
0 0 Atbildēt

Raksta sākumu tik redzu, tālāk netieku, bet autors, ja nekļūdos, ir no cehs.lv. Nevarētu būt, ka tas raksts nav īsti nopietni uztverams?

GB12 Reģ.: 29.03.2011
2 2 Atbildēt

Cik saprotu, šāds secinājums ir radies tāpēc, ka viņa viedoklis atšķiras no tāvējā? Vai arī tu vari pateikt, kuri konkrēti vārdi ir "pilnīgi bez pamatojuma"?

Bet "baiļu dzīšana" ir tikai tavā un tev līdzīgu galviņās. Nez kāpēc man viņa (un citu svimpju) raksti nekādas dižās bailes nerada? BTW, vai lielāka baiļu dzīšana nenāk kāreiz no anticovidistu (mums melo, vīruss radīts, lai kontrolētu un ierobežotu) un antivakseru (vakcīnas kaitīgas, izraisa nāvi, slimības, satur čipus u.c.) puses?

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Ceļojums NAV vīruss. Vīruss NAV nāvessods. Tāds gan bija nosaukums rakstam.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
1 0 Atbildēt

Manuprāt, nebija gan. Es diezgan lielā mērā arī rakstam nepiekrītu, bet pamata mesidžs, šķiet, gan bija cits.

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

Ko jūs sacepaties par tām kamerām!

Lasīt vajag tā: lai kalnus vispār neaizklapē, kamerotaji ir jaupurē

eidis Reģ.: 07.11.2001
0 0 Atbildēt

Tas pirmais teksts bija: jo kamerošana nav nekāds sports.

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
1 0 Atbildēt
kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Es nākamnedēļ uz Tallinu. Ne pa izklaidēm. Ar visu 10 dienu izolāciju pēc tam Joprojām - nemaz nebaidos.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
1 0 Atbildēt

Ko tur baidīties. Tur situācija ir labāka kā pie mums...

GB12 Reģ.: 29.03.2011
3 0 Atbildēt
kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Vai ne? Ātri situācija mainās.

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
2 0 Atbildēt

nu kas var būt tik svarīgs sieru tirgonim, ko nevar pa telefonu / epastu / internetu sakārtot, ka vajag kratīties 4 stundas turp, 4 atpakaļ? Nekādi semināri / plašas tikšanās tāpat nav iespējamas. (jeb ir?)

Katrā ziņā es visādi izvairītos braukt, pat ja liktu. Aibraukt, lai pasēdētu (citā) kabinetā, un braukt atpakaļ.

WALA Reģ.: 19.06.2002
1 0 Atbildēt

Kā ta siers bez vīna :P

Vīnu jau var ... ;)

Chalenger Reģ.: 31.12.2020
4 1 Atbildēt

labāk gatavojaties plūdiem - smilšu maisus, sētas nostipriniet, visi juglas gaujas un ogres palienu krastu kolonizatori, jums būs ūdens mutē

Conqueror Reģ.: 15.10.2002
3 2 Atbildēt

izolāciju veiksiet tallinā?

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
3 0 Atbildēt

Izolēšos pēc atbraukšanas mājās, Rīgā

650 Reģ.: 25.01.2017
1 0 Atbildēt

Kāpēc mums ir jāriskē ar dzīvībām dēļ kāda individuālās saimnieciskās darbības?Kā nav kauna vispār kkur braukt!

ps..,- lai šiten piesakās tas Pidrarass,kurš uz normāla kalna mūsdienās ir redzējis un/vai personīgi sastaPis kaut vienu kameršļūcēju!Drirsās viņiem sabāzt tās kameras,glumi pērkamos žurnaanālistus ieskaitot!Tallinnā akvaparks,,ta plet,kapc uz tās igavnijas robežas nav vel Žogs uzbūvēts? Kur Tramps?Atkal piedrirsa savus sekotājus?

WALA Reģ.: 19.06.2002
4 0 Atbildēt

Tas tapc, ka visi plikām drsām pa to reni šļūc, un bez kamerām, attiecīgi tā kā nav galvenā vīrusa pārnēsātāja - kameru , tad viss "tīrs" ...

650 Reģ.: 25.01.2017
1 0 Atbildēt

Jā.Nevaru nosamierināties.Kaut/kAss ir jādara!!

WALA Reģ.: 19.06.2002
2 0 Atbildēt

Vai tu rokAss jau nomazgāji ???

Labi klavIeres, e-krāni, plĀnšetes, EirAss, TV pūļtis u.c. sadzīvelīgi rok-apgrābstāmi štrunti nekad, neko un ne pie kādiem apstākļiem nav aizliedzami, jo uz tiem nevar uzsēsties ...

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
2 0 Atbildēt

dēls, ja tu mazgā kājAss, tu nomazgā arī rokAss! Win/win/win, trīs vienā!

650 Reģ.: 25.01.2017
0 0 Atbildēt

;P -jaa, draugi, nu galdi/soli šodn toč ir likvidēti kā šķira.Tagd individuālie mājsaimnieki aka zvirbuļi mežā knābā katrs/savus makkaronus no savu mašīnu jumttiem un kapottiem.OK.Gaidām drīzus norādījumus par ēšššanu ārpus ind m/saimn.

Vienīgais, ko es vēl never saprast un tapc jo assi Nossodu- reku,šodn skatos,kkādi aizdomīgi subjekti likteņupei pa malām mašīnas salikuši,tīrajā ūdenī nezcik nedezinficētus neregulārus cohumus saborējuši.Ja šitāds noķer/palaiž zivi,viņš taču to aBgrābsta.Tass viss peld tagad uz Rix,pa ceļam ssummējoties. Brrr..

Volx Reģ.: 22.11.2018
1 0 Atbildēt

Bernis ziņo, ka spāņi iziet ielās pēc vietējā Valentīna aresta m.facebook.com/story.php?story_fbid=3888091161213646&id=100000384012227&sfnsn=mo

650 Reģ.: 25.01.2017
1 0 Atbildēt

Jā.(c)..Vakcinācija ir brīvprātīga, taču (ir izdots) Vatikāna Pilsētvalsts Pontifikālās komisijas prezidenta, kardināla Džuzepes Bertello dekrēts.... Tiem, kuri atsakās (no vakcinācijas) "bez pierādītiem veselības apsvērumiem", pastāv "dažādas pakāpes sekas, kas var sasniegt pat darba attiecību izbeigšanu".(Dekrēta) pielikumā ir tabula ar sodiem, sākot no 25 eiro, ja karantīnas pārkāpšanas gadījumā nenēsājat masku, līdz 1500 eiro...(Āmen.).. tg24.sky.it/roma/2021/02/18/covid-vaticano-contro-dipendenti-no-vax

Volx Reģ.: 22.11.2018
1 0 Atbildēt

Melnsvārči atceras inkvizīcijas laikus.

eidis Reģ.: 07.11.2001
0 2 Atbildēt

IMO tas ir normāli. Kurš darba devējs vēlētos ņemt darbā cilvēku, kurš ar augstu varbūtību smagi saslims?

Conqueror Reģ.: 15.10.2002
3 1 Atbildēt

(apcerīgi) vakcinācija nebūs brīnumlīdzeklis pret covid....

650 Reģ.: 25.01.2017
2 0 Atbildēt

(hmm) varbt vajadzētu konkretizēt,proti, atpi sties no tiem, kuri grib no visa shittā atpū sties [lohs]

taaneko Reģ.: 30.07.2008
3 2 Atbildēt

Vai tiešām neviens nav iedomājies paskaitīt, vai ignorēt kovīdiņu nesanāktu lētāk? Kas būtu, ja to neievērotu. Nu staigātu visi apkārt klepodami, šķaudīdami. Nu un? Nu mētātos mājās ar temperatūru kādu laiku. Nu un? Nu aizietu no mums kāds procents pensionāru atvieglojot sociālo budžetu. Nu un kas? Problēmas būtu koncertos un izrādēs, ko traucētu baudīt klepus un šķavas. Kas būtu ja visi 100% homo sapiens pēkšņi inficētos ar šo vīrusu? Domāju ka neizmirtu ne 100 ne 50 ne pat 10%. Pasaule griezties nepārstātu un kādas daļas darbaspēju zudums uz kādu laiku nekādu ekonomikas sabtukumu neizraisītu. Gļēvie panikas cēlāji neko vairāk kā " idiots tu tāds" no sevis izspiest nespēj, un grupiņā sastājušies žēli blēj ka tikai vakcīnai ir pa spēkam glābt civilizāciju un pasaules ekonomiku. Kas ir tas, kā dēļ mums tik ļoti jābaidās no kovida? Smaidīgais saka ka kovīdiņš ir slikts jo slimnīcas pilnas. Baidīties tikai tapēc, ka tev kāds ar doktora grādu skandināvu horeogrāfijā no televizora ekrāna saka ka ir jābaidās? Pasakiet kāds kas ir tā koka, kura vienā galā ir drudžaina histēriski haotiska it kā risinājuma meklēšana, otrā galā?

taaneko Reģ.: 30.07.2008
1 0 Atbildēt

Nomotivējiet pareizā kursa aģitātori, vai gadījumā no mušas netiek pūsts zilonis un kas tad notiktu ja kovīdiņu neuztvertu skaļāk kā gripu vai rotovīrusu.

Piesardzīgi izsakoties varētu teikt- jo skaļāks troksnis, jo lielākas šmuces tā Izsegā var pastrādāt...

GB12 Reģ.: 29.03.2011
1 0 Atbildēt

Domāju, ka ir iedomāies. Par to, vai tiešām tā būtu lētāk, varētu vēl diskutēt, bet domāju, ka ne es, ne tu esam pietiekami zinoši, lai varētu uz to jautājumu atbildēt. Bet, kaut arī dzīvojam mežonīgā kapitālisma laikā, ne visu var izmērīt naudā. Ir viegli pļūtīt par "kādu procentu pensionāru", kuriem "lemts aiziet" un šis "procents" arī liksies tikai skaitlis statistikā... līdz brīdim, kamēr šo "procentu" nesāks veidot kāds tev tuvs un dārgs cilvēks. Pat ne tikai sociālā budžeta atvieglošanas ziņā, bet sekās, kas iestājas. Mana mamma, piemēram, ap jauno gadu saslima ar abpusējo plaušinieku. Vēl šobrīd - pēc diviem mēnešiem, kaut arī no slimnīcas jau sen ir izrakstīta un Visaugstākais tiešām stāvēja viņai klāt, sekas ir jūtamas un dzīves kvalitāte ievērojami pasliktinājusies - nevar viņa darīt daudzas lietas, ko pirms tam varēja. Un viņai vēl nav pat 60 gadi.

Un no šāda viedokļa - varbūt tad vispār naher likvidēt veselības aprūpes sistēmu? Tā taču būs lētāk. Lai tie, kam ir nauda, ārstējas, pārējie lai "atvieglo budžetu"...

Bet vispār, atkārtošos - tas, ka "televizora ekrānā" saka, ka ir jābaidās, ir šīs tēzes kultivētāju galviņās. Es to "ir jābaidās" retoriku vairāk uztveru no visādiem ciekurveidītajiem antivakseriem. "Būt piesardzīgam" un "baidīties" nav viens un tas pats.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Ooo, tad jau arī es esmu vien piesardzīgs.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
4 0 Atbildēt

Šobrīd Covid pamatā - mediji. Izslēdz TV un internetu, nebūs vairs pilnīgi nekāda neierasta vīrusa. Laukos cilvēki dzīvo, kā dzīvojuši. Pilnīgi līdz riebumam tie stulbie stereotipi, ka mirst VISI saslimušie pensionāri, ka pēc satikšanās ar vecākiem visai famīlijai kirdik (un pilnīgi nopietni - reālas aitas jau teju gadu nav pie vecākiem bijuši utt.), ka viss ir slikti un infekcija mūs apdraud pat ārā, ka ceļot - teju noziegums utt. Pasmaidīšu

Kalvis99 Reģ.: 13.09.2017
1 0 Atbildēt

Piekrītu ka ierobežojumu un lēmumi nav pietiekami izskaidroti un saprotami, bet katrs pats taču var atbildēt par savām darbībām. Ar to domāju, ja joprojām braukā un darbā, ģimene tiekas ar cilvēkiem varbūt var nebraukt pie tiem radiem, kam nesen operācija vai kas cits. Tas pats ar citiem kontaktiem kur var attālināti un kur nevar jeb kovid risks nav pamats neaizvest zāles vai pārtiku. Parasti tie man pazīstamie kas gaida testu, tomēr pārdomā vai vajadzēja tikties. Aicinātu tās kontaktpersonas pārdomāt pirms čupošanās, kur jā un kur tomēr nē, lai nav liekas pārdomas sarunās ar SPKC. Tas pats ar neko nevajag ierobežot, lai jau atstiepjas kam lemts. Vai tiešām tā pat domājiet ja tas pensionārs ir jūsu vēcāki, darba kolēģis vai skolotāja bērniem u.c. tieši jums pazīstami? Nezinu kāpēc tieši, bet tomēr samazinās to cilvēku skaits intensīvāk šogad:

www.lsm.lv/raksts/zinas/arzemes/lietuva-janvari-registreta-par-40-augstaka-mirstiba.a392350/

www.leta.lv/home/important/056C57BE-8E21-474A-98E5-6F94FCB08002/

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
3 3 Atbildēt

Arī šeit un citur sociālajā telpā es saņemu pārmetumus par to, ka es nebaidos. Ka es pilnīgi neuzticos valdībai un stulbajiem pieņemtajiem lēmumiem. Ka man riebjas maskarāde telpās un ārpusē arī aizvien vairāk. Visiem taču mazliet tikai jāpaciešas. Nu, nu

Viens prieks no situācijas - msn personīgi darba jomā viss burvīgi jau ilgi. Tomēr maz prieka no tā, kā izrādās. Citiem tā nav, un tas morāli spiež.

lynx85 Reģ.: 21.12.2005
6 0 Atbildēt

Varbūt tas tāpēc, ka visiem jau sen noriebusies tava daudzkārtējā īdēšāna?

Es vispār par kovidu nekur neko nemeklēju un nelasu. Man ir dzinn uz viņu. Šad tad atveru šajā forumā šo tēmu un viss.

Un katru reizi priekšā ir kasiņš ar savām vaimanām "riebjasmaskas/stulbavaldība/mannav bail"

Bļe, to tu jau pateici pirms gada - vai tiešām vajag to vienmēr skandināt kā kāds jaunāks komentārs tēmā parādās? Pats kultivē kovidšovu ar savu aktīvo klātbūtni, bet pēc tam nez kāpēc sūdzās.

Pirms tu tagad sāksi man klupt virsū, paskaties, cik un kad es šajā tēmā ko vēl esmu rakstījis. Varbūt arī tev tā vajadzētu? Dzīvot mierīgāk, un ignorēt lietas, ko nespējam ietekmēt? Tā, pa īstam, dzinn.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
1 2 Atbildēt

Man pat nav domas kādam klupt virsū, atšķirībā no citiem uz mani.

lynx85 Reģ.: 21.12.2005
4 0 Atbildēt

"atšķirībā no citiem uz mani" - es jau pateicu, kāpēc, no malas skatoties, tā visdrīzāk ir. Esi vienkārši ar pārāk lielu klātbūtnes efektu. Lasi - visiem ir apnicis.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
3 0 Atbildēt

Beidzot vēl kāds to pateica!

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
1 1 Atbildēt

Kad tēmas nebūs, par to nekomentēšu. Kamēr ir, tikmēr man tas vīruss zb un es citiem arī

GB12 Reģ.: 29.03.2011
3 0 Atbildēt

Neviens jau tev neliedz - vārda brīvība kā nekā, tikai nevajadzētu tad brīnīties, ka tevi te uzskata par īdētāju.

ZZZZ Reģ.: 26.02.2014
0 0 Atbildēt

Tu re kā

eidis Reģ.: 07.11.2001
0 0 Atbildēt

Jurka ir sen zināms demagogs. Es būtu piesardzīgs kautko klausīt no šī čaļa

taaneko Reģ.: 30.07.2008
4 0 Atbildēt

Patlaban pasaule jau gadu cītīgi baidās. Izskan viedokļi, ka jābaidās būs vēl ilgi. Pamazām visi no baidīšanās nogurst un pareizi baidās tikai apzinīgākie un baidīšanās vairs nav kvalitatīva. Ar laiku baidīšanās paliks tikai kā izrādīšanās.

Un tagad jautājums- vairāk ieguvuma sabiedrībai, ekonomikai, vidējam un nabadzīgajam iedzīvotāju slānim ir pie šādas situācijas attīstības kā ir tagad, vai ja pēc pirmā iepazīšanās perioda pateiktu- nu un kas?

Kam viss šis ir izdevīgi?

Un vēl- ja kāds nezin- mēs visi nomirsim. Un neviens no mums nedzīvos mūžīgi.

taaneko Reģ.: 30.07.2008
1 0 Atbildēt

Respektīvi- kurš ir vislielākais ieguvējs no šī notikuma.

Ierobežojumu, indivīdu un sabiedrības kontroles mehānismu izstrāde un pārbaude praksē, pārbaudes uz paklausību un pacietības mēru, varētu minēt arī kopējā intelekta un erudīcijas līmeņa pārbaudes. Vēl visādas citas sociālas un polittehnoloģiskas fīčas par kurām, pie citiem apstākļiem pat iepīkstēties nevarētu.

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
2 1 Atbildēt

Nu it kā saprātīgi cilvēki te daži, bet gvelž pilnīgas buļļa kakas.

KAs būtu, ja nebaidītos, un liktu mīksto uz to vīrusu, bez jebkādiem ierobežojumiem?

Būtu pilnas slimnīcas, tad stadioni, un tad morgi.

Un nevarētu apendicītu izgriezt, ne vēža slimniekam palīdzēt, jo slimnīcas būtu pilnas. tie arī dotos uz morgu.

Pirms gada jau to redzējām, Itālijā, Ņujorkā.

ZZZZ Reģ.: 26.02.2014
4 0 Atbildēt

Ko, vai tad viss ir apturēts? Bērnudārzi, sab transports, lielveikali, ražotnes, uc organizācijas. Tikai slidkalniņos var saķer to mērgli?

taaneko Reģ.: 30.07.2008
2 1 Atbildēt

.... Būtu pilnas slimnīcas, tad stadioni, un tad morgi....

Rakstiju taču- ieslēgtu "nu un"

vai visiem, ko saveda tajās slimnīcās un stadionos viennozīmīgi bija tur jābūt? Vai tomēr tā bija masu psihoze? Un pilni morgi ir tapēc, ka vidusmēra morgam nav nekāda dižā kqpacitāte. Piemēram 15 ir normāli, bet 20. vairs nav kur likt. Ierobežojumu dēļ aizkavējas caurlaidība. Un viss- superkadri medijiem rokā. Un no personīgajām ziņām varu pateikt, ka pilnīgi visas pārējās slimnīcu nodaļas strādā normālā/ ierastā režīmā bez histērijām. Pulmonoloģijas nodaļa vēl nav visa slimnīca.

eidis Reģ.: 07.11.2001
1 0 Atbildēt

Vnk pilnīgs idiots. Šobrīd strādā normālā režīmā, pie "nu un" nestrādātu. 100% būtu ciet un tu ar savu strutojošo zobu mierīgi varētu ar ragutiņām stumties uz mežu.

"nu un" nav iespējams nekad un nekur (pat Ziemeļkorejā) iegūt tautas mandātu. Jo pat Z korejā ir elite, kuru tas ļoti apdraudētu.

"nu un"nav un nekad nebūs opcija. To nav iespējams darbināt neriskējot ar nāvessodu

650 Reģ.: 25.01.2017
1 0 Atbildēt

Slavenajam LViešu tenoram Ufo ir tādz dziesma "Nu Ko Tu Dirs".Šaubu nav,NYorkā personīgi biji tagad un visu to redzēji.Līdzīgi kā te vairāki LV sPiidekļi,kas aizpsisās uz šo valsti krējumu smelt,bet pie pirmās izdevības te ar pērkamo badacietēju starpniecību dirsa par zāekiem un mušām un cik viss dsā/bālajā tur esot.Tfu...

-kapc bute plakana,tapc ka Valis to pi sa,kapc j-asarim izvalbītas acis- tapc, ka viņš to Redzēja

-protms,ka tieši slidkalniņņā var drirsā visgarāko kurbuli ieraut.R-satiksmes piebezdeetajos masu teleportācijas līdzekļos ar blakussēdētāju aanussos sabāztajiem deguniem sēžot,vel neviens LOHS nav pat ne iesnas norāvis.Tikvien tur tas pirdarass, kas pagāšnedēļ brauca pa maršrutu bārta-pampimpāļi,tas esot kādam tirperi pielaidis.Bet,plet,mauka taads,pagaidām neesot ne pieteicies ne Atrasts. Gaidām,kad pieteiksies kāds LOHS,kurš viņu ir Redzējis.Jā. Dsā mēs essam un ārā netieKam,tramparam pam Pam

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

Vai tu esi redzējis, ka zeme ir apaļa, jeb vienkārši tici tam, ko esi kaut kur dzirdējis?

Jeb, citiem vērdiem, beidz laist muļķi.

650 Reģ.: 25.01.2017
1 0 Atbildēt

-tad jel piebremzējiet drusciņ te tie daži proPpagandisti ! Vajadzētu tomēr atšķirt klaju driršššanu no realitātes. Es vismaz kaut daļēji "atbildu" par savu tuppo bazāaru, bet daži te vienkārši drirš par to, par ko viņiem nav īsti ne sajēgass nedz informācijass.Loha 1mā pazīme- viņam liekass, aka viņš Vienmēr un Katrreiz un Visur runā tieši ar lohiem.Jā.

eidis Reģ.: 07.11.2001
0 0 Atbildēt

Beidziet ļurināt! Vēlviens.

Pasaki kā var atrisnāt sabiedrisko transportu! Nekā! Tad ir pilnīgi lieki kritizēt slidkalniņus ar līku pirkstu norādot uz sab. trans

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Martā Kijevā ar 5mlj.+ iedzīvotājiem reāli slēdza visu sabiedrisko transportu. Jā!

GB12 Reģ.: 29.03.2011
1 0 Atbildēt

Un kā tad pārvietoties cilvēkiem, kuriem nav privātā (vai darba) auto?

650 Reģ.: 25.01.2017
0 0 Atbildēt

reku,uzgriez skaļāk un Dirs Līdzi

darklight Reģ.: 29.10.2013
5 0 Atbildēt

Vakar zobs sasāpējās (man viņš tāds jūtīgs, sāp uz laika maiņām, pie nelielas apaukstēšanās utt. Labojams nav, tikai raujams, tāpēc pagaidām pieciešu). Vobšem apēdu pēdējo ibumetīnu, šodien domāju pa ceļam iebraukt aptiekā pēc rezerves - kamēr nav sācies atkal. B*e, pie Maximas 1000 cilvēku rinda ārā! Es visiem droši duru garām, saku security: man tik uz aptieku, a skuju! Nedrīkst! Pidari, b*e! Neko, kāpu mašīnā, braucu uz citu aptieku, kas nav t-centrā. Tur arī pāris nosaluši ļautiņi ārā mīņājas. Ienākt drīkst tikai viens, tas jau nekas, ka kases divas. Ģeniāli! Nu vismaz nebija ilgi.

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
1 0 Atbildēt

To Maksimu/Rimi lobisti panākuši, ka tikai pie viņiem var nopirkt zābakus un bikses, nu tas gan ir tīrā maucība.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
3 0 Atbildēt

Tas viss ir rezultējies jau tik tālu, ka, piemēram "Sky&More" Sky veikalā, kur regulāri braucu pirkt pusdienas, jau tirgo Bugatti šmotkas...

iciks Reģ.: 29.05.2013
1 0 Atbildēt

Par to nevajag brīnīties, jo tas noteikti ir izsvērts un pārdomāts jautājums, uz ko atbildi kaut kur noteikti iespējams rast.

eidis Reģ.: 07.11.2001
0 0 Atbildēt

Jā šitie smalki salikuši savu šaha partiju. Bet gan jau liela daļa tautas pārorientējās uz internetu un nekas īpaši lielisks neizdosies no šiem karteļu pasākumiem

650 Reģ.: 25.01.2017
0 0 Atbildēt

Ja būs jāiet demonstrācijā (Parādē) tad 1majās rindās noteikti ies egl,mahim,rim,saim,kabmin,tvbrutto,9eur/vakc,utt,utml, kuri panodēmijass laikā visvairāk cietuši.Jā.

Kas ir 1kārt jādara, lai uzņemtu veiksmīgu filmu? Pareizi,ir jānoalgo aktieri.Daudz.1mā,2trā,3šā plāna,masuskatu, gultas/ainu,epizožu. Vēl ir vajadzīgi arī dekorētāji, ģērbēji, masāžisti, makijāžisti, gardeorbisti, galvāpsisti,atcūkātāji un utt.Labā filmā visiem iesaistītajiem labi maksā.Īsti gan var nebūt skaidrs (nav svarīgi),Kurš maksā- ne ta fimas direktors ,ne ta režisors, ne ta hvz/kass.Bieži vien konkrētas filmas tapšanai tiek izveidots attiecīgs sia(Birojs,tāteikt)(drīm work pikčers,stuģija gavnavoz,metragold perder,etc,utjp). Likumsakarīgi un loģiski, pats tas 1mais,ko katrs no iesaistītajiem un gabalu no patiesā labuma nokodušajiem varētu izdarīt- pakārt sev kaklā plakakātu "šī ir ļoti slikta filma,draugi, nepērciet biļetes".

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

kā tad, pirms 2 gadi rimi, maksima, gulbis utt savācās un norunāja, ka vajag uzvārīties uz to, par ko vēl nbeviens nezina. Jā.

650 Reģ.: 25.01.2017
0 0 Atbildēt

Turpini vien te Drirst,zinātājjāj.Pirmrms pāris gadi diez vai,bet pirms pāris mēneši gan,samērā iespējams.Adbrauca ciemos tēvocis ar pārtikas produktam līdzīgo nosaukumu uzvārdā un lokālajiem atrakciju dekorātōriem pavēstīja- cik turpmākos mēnešu Tu sukāsi (ledu).

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
1 0 Atbildēt

Daudzas problēmas, ka jau bija, ir un būs ar COVID vispār un vakcināciju tika sagatavotas jau pirms tā visa.

Vakcinācijas birojs un tā vadītāja ar lielo algu un slikto webkameru, kur tā taisnojas, kāpēc kaut ko nav izdarījuši citi no viņas neatkarīgu apstākļu dēļ, patiesībā ir viltīgs liberāļu PR projekts problēmu projekcijai uz personu un uzmanības novēršanai no sevis.

Kā arī tauta var jauki padusmoties uz to dziesmu svētku direktori, nav jālamā premjers un ministrs. Gudri.

Un nesmuki. Liberāļi slēpjas aiz sievietes.

Tāda kombinācija traucē apzināties pamatproblēmas un projicēt tās uz citiem. Pamatproblēmas patiesībā ir divas - valdības lēmumu nekonsekvence un nesavlaicīgums un tautas nespēja pievaldīt savus paradumus COVIDa laikā. Tas vīruss pats neizplatās, cilvēki to viens otram atnes.

Lamājam Dziesmu svētku direktori. Paliek vieglāk.

Algas lielums noder par papildu stimulu tautas uzbudināšanai.

Labākais tajā visā ir tas, ka cerība, ka tauta savāksies, tfu, nomierināsies un uzvedīsies pareizi, ka šī cerība ir tāda, nu, muļķīga laikam.

Pats labākais ir tas, ka tas COVID ir tāds ļoti liberāls vīruss. Daudzi to pārnēsā, pat nenojaušot - apstiprinās viena individuālisma tēze - kas tad man no tā. Tie, kas saslimst, liela daļa slimo viegli - apstiprinās vēl viena tēze. Smagi saslimst, nonāk slimnīcā, reanimācijā un nomirst daži procenti vai pat procentu daļas no inficētajiem. Un tā pa punktiem, bet summārais, kopējais, sabiedriskais rezultāts ir tāds, kāds ir.

Līdz ar to liberālā, individuālā attieksme te neder.

Un nevajag nemaz tik daudz to neievērotāju, lai visu sistēmu salaistu ........

Līdz ar to tie kārtīgie noteikumu ievērotāji jau arī nogurst un demotivējas.

lynx85 Reģ.: 21.12.2005
5 0 Atbildēt

Man patīk vispārējā tendence attieksmē:

Kad kāds sportists vai komanda uzvar vai vismaz parāda pieklājīgu sniegumu, tad tie ir "mūsējie", "mēs".

Kad valdība pieņem kādu lēmumu, tad tie ir "viņi".

Nu protams ka stulbā valdība, stulbie policisti, vēl stulbākie mediķi utt. Galvenais, ka tie, kas visvairāk zin, KĀ būtu jāvada valsti, parasti strādā par sētniekiem, krāvējiem, vai taksistiem.

Pirms kāda laba laika satiku uz ielas kaimiņieni, protams, gluži kā kasiņš, pirmie vārdi pēc sasveicināšānās - stulbā valdība. Redz, Vācijā varot tikties divas mājsaimniecības, no sērijas, aizbraukt bērni pie vecākiem, un kopā pavadīt 24h. Ok, šai tur laikam kādi radi tajā vācijā, neapstrīdēju. Vakarā skatos - kaimiņienei pagalmā 6 auto - sabraukuši "bērni pie vecākiem". Sestdienas dzerstiņš, nu kā Vācijā. Nu loģiski, kad mums kāds ierobežojums traucē, tad vajag atrast ieganstu, lai pateiktu ka tas ierobežojums ir stulbs. Tad mēs, ko pārkāpjot, patiesībā esam gudrāki par "viņiem". Nu, par to stulbo valdību.

P.S triperis ceļu pie kaimiņienes tomēr atrada, un atbrauca ar vienu no tām 6 mašīnām. Tik daudz es pēc tam uzzināju.

650 Reģ.: 25.01.2017
0 0 Atbildēt

-taxisti (Tax),papisti un tml sāpisti kāreiz ir tie, kuri Demonstrācijās iedami, patlaban daudzās valstīs gatavojAss pārņemt patieso varu.Šaubu nau, viņiem tass noteikti izdosies.Jā.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Jūtos pagodināts Stulba mums valdība. Jā!

iciks Reģ.: 29.05.2013
0 0 Atbildēt

Darklight, uztver to kā pozitīvu momentu. Šādi Tu iepazīsti pilsētu.

Akurāt kā ar elektromobiļiem. Kamēr viens 5 min laikā salej savu benzīnu/dīzeli un aizplēš, cits 40 min uzlādes laikā sēž laukumā un var to apbrīnot.

People Reģ.: 28.09.2020
1 0 Atbildēt

Vienīgais ieteicamais pretlīzeklis pret saslimšanu ir CocaCola Zero no rīta tukšā dūšā.

iciks Reģ.: 29.05.2013
2 0 Atbildēt

Vispār taisni neticamas lietas notiek. Te nesen 650 rakstīja, ka džins no pudeles izlaists - pa Daugavu staigā ļautiņi, apgrābsta zivis, palaiž, kuras noķer nākamais, dabū savu triperi u.t.t.

Gāju šodien to patvaļu skatīties, pie reizes paķēris aprīkojumu. Solījos neko vaļā gan nelaist - tīri par citiem domājot, saprotams.

Un patiešām viss notiek. Pie tam pašvaldības policija izlikās to visu neredzam. Pastaigāja, paskatījās papīrus, nevienu ciet neņēma. Liekas, ka starp abiem policijas pārstāvjiem 2 metru nebija un uzpurnis arī laikam degunu atsedza. Vai starp mani un viņiem arī bija 2m, nevaru galvot, bet kā tad varas pārstāvjiem aizrādīsi...

Tā ir. Notiek taisni kliedzošas nejēdzības.

650 Reģ.: 25.01.2017
0 0 Atbildēt

-pa straumi Zemākstāvošajiem tātad no rītdienAss ira jāmauc gāzmaska katram uz (sava) individuĀlā cauruma !

lynx85 Reģ.: 21.12.2005
4 0 Atbildēt

Starp policijas pārstāvjiem divus metrus nav jāievēro. Dienestu pildot nav šādas prasības. Stulbā valdība, nudien.

650 Reģ.: 25.01.2017
0 0 Atbildēt

-tas rosina domātt, aka LVijā pastāv kāda pagrīdass "slepenā apvienotā mājsaimniecība",kurass pārstāviji saprotass no pusvāda

iciks Reģ.: 29.05.2013
0 0 Atbildēt

Viņi ievērotu, ja domātu ne tikai par sevi, bet par citiem (tā kā 99% iauto lietotāju, saprotams).

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti