Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

iAuto Reģ.: 17.07.2001

Kāpēc tik traka ņemšanās ap koronavīrusu Covid-19? Cik tas ir bīstams!

 
650 Reģ.: 25.01.2017
6 1 Atbildēt

Labdien.jūramalā Gulbji apsprāguši.Krīt kā mušas.Brīvajām vistām paziņots pzdc.Olu vairs nebūs,katram dos tikai pa 2gab.Un 1 zardeli kompl.

Aber pļauniekos sprāgusi vecene Mēnesi guļ dzīvoklī un smird viss rajons.Tu ir po/uj.Pae-batj.Da-pdzdi.Jā.Dsā mēs esam und ārā netiekamm,,Stipram vajg būt,,lai ārā var kļūūt...tram para pam pamm

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
2 0 Atbildēt

Viss kā jau getto.

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
4 0 Atbildēt

Gulbji ieberzās, dabīgā atlase. Varēja aizsipties prom uz dienvidiem, viņiem neviens vakcinācijas pasi bebūtu prasījis.

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 0 Atbildēt

Degpunkts. Ledus ielūst, teļš ūdenī. Glābēji to lopiņu izglābj.

Pēc pāris dienām tajā pašā vietā ielūst 3 govis. 2 izglābj.

Tajā pašā vietā, tas pats notikums, tajā pašā nedēļā.

Ko par to domāt?

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
3 0 Atbildēt

Ja antivaxers nonāk slimnīcā, tad viņam ir līdz pudelīte ar homeopātisko šņagu un kaklā pakārts liegums izmantot jebkādas ķīmiskas zāles no plauktiem?

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Tas Āfrikas antivaxeriem tā. Tur Madagaskārā izgudrots kkāds toniks pret Covid un Tanzānijas prezidents paziņojis, ka nekādu vakcīnu nebūs, ārstēs ies ar pašmāju toniku.

Zviedrijā jau viss notiek, slimnīcas strādā ierastā režīmā

650 Reģ.: 25.01.2017
4 0 Atbildēt

...viņš taču nav Lohs.kkādai slimnīcai laiku neies tērēt.labāk uzreiz Nākamajā iestādē..

650 Reģ.: 25.01.2017
4 0 Atbildēt

jā,nu paskat, čik Skaisti... aizmirsās atgādināt-

Eiropas Savienība (ES) sep/2020 piešķīra Tanzānijai 27 miljonus eiro, lai atbalstītu valsts veiktos pasākumus un mazinātu Covid-19 pandēmijas negatīvo ietekmi.

ES Padomes prezidents Šarls Mišels....;P...atzinīgi novērtēja Tanzāniju par veiksmīgu karu pret Covid-19 pandēmiju, kurā visā pasaulē ir nogalināti vairāk nekā 900 000 cilvēku, un pauda ES gatavību atbalstīt valsts iniciatīvas veselības nozarē.

Jā.Nupat kāds kkur izteicās jau par 70milj...Bet,uz dullo pajautājot googlei, īsti nav zināms- kur tad palikuši tie iepriekšējie "27,-"

www.diis.dk/en/research/tanzania-should-account-covid-funds-and-stop-hiding-behind-the-facade-of-sovereignty#:~:text=Tanzania%20has%20indeed%20received%2027,Tanzania%20has%20efficiently%20contained%20COVID.+

ZZZZ Reģ.: 26.02.2014
1 1 Atbildēt

Uhaņā tikko notikušajā starptautiskajā virusologu konferencē paziņots, ka nekādi sikspārņi nav vainīgi. Īstais izcelsmes avots /mākslīgs tas vai tīri dabisks/ paliek nezināms, nenoskaidrots...

spainis Reģ.: 27.04.2006
4 0 Atbildēt

Nedomāju, ka kādreiz mēs uzzināsim 100% patiesību. Ne par to, kur izcēlās, ne arī par to dabisks, vai nē.

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
2 1 Atbildēt

Neizglītotie cilvēki nezin, kas ir konference.

Tādu viedokli varbūt kāds ir izpaudis. Bet tas nenozīmē, ka visi tā domā.

Konferencē var piedalīties ar jebkuru pētījumu, kurš ir zinātnisks. Vari izveidot publikāciju, ka zeme ir plakana un mēģināt to nopublicēt un iekļūt kādā konferencē. Tikai manu piemēru nesanāks izvirzīt, jo pārāk sagrozīti dati, nepietiekama informācija utt

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
2 0 Atbildēt

Ne jau par sikpārņiem tur teica, bet gan par laboratoriju.

ZZZZ Reģ.: 26.02.2014
0 0 Atbildēt

Nezin kāpēc ir šādi piedāvājumi?

jauns.lv/raksts/zinas/427399-neizsledz-iespeju-pret-covid-19-atrak-vakcinet-viedoklu-liderus

Varam balsot, izvirzīt arī itās vietas līderus?

WALA Reģ.: 19.06.2002
2 0 Atbildēt

Te savukārt izskatās ka atkal VP resursi tiek izniekoti ( ne tā ka es atbalstu šitās muļķīgās izrādīšanās publiski), tomēr uzliekot VP kaut ko tik stulbu pārbaudīt man šķiet ka vajadzētu tam kurš ko tādu ierosina iemaksāt valsts budžetā 50 EUR. Un ja pārkāpumi pēc būtības (nevis pēc burta) nav, tad naudiņa aiziet valsts budžetā:

www.delfi.lv/news/national/politics/par-rigas-domes-deputates-brantes-brivdabas-frizesanos-uzsakts-administrativais-process.d?id=52920165

eidis Reģ.: 07.11.2001
1 0 Atbildēt

Politiskas cīņas. Tai Brantei gan laikam deputāta imunitāte?

Bet jā - nodrošinājuma iemaksa jau sekmīgi strādā IUB iepirkumu apstrīdēšanā. Tur šis ir vēl enerģiskāk kā fb

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

Vai tad katra pagasta deputātelim ir kaut kāda imunitāte pret zagšanu un melošanu?

GB12 Reģ.: 29.03.2011
3 0 Atbildēt

Es par Branti pirms pāris dienām ierēcu, kad viņa uz Preses Klubu atnāca ar savu šuneli - pudeļbirsti. It kā juriste - izglītots cilvēks, bet ar tādiem putniem galvā.

iciks Reģ.: 29.05.2013
3 0 Atbildēt

Pag, tā laikam ir tā pati zoss, kas ieskata par vajadzīgu regulāri ziņu portālos atrādīties ar kaut kādu kārtējo glupību? A la Kivičs vai Mūrniece.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
1 0 Atbildēt

Tāpati kas zārkā bildējas.

spainis Reģ.: 27.04.2006
0 0 Atbildēt

Nu notikums, kamdēļ tas suns uzradās, protams, ļoti skumjš. Tādu nenovēlētu nevienam. Laikam jau kaut kas tai galvā notika, ka tagat visur staipa to mopsi līdzi.

Conqueror Reģ.: 15.10.2002
5 1 Atbildēt

nu es ar par to pašu, mēs tak esam iAuto viedokļu līderi, tātad stājamies rindā uz poti, iAuto uztaisīs sarakstu pēc līmeņiem un litriem

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Maaan bail no šļircēm !

GB12 Reģ.: 29.03.2011
3 0 Atbildēt

Vsipār jā - līdzīgi kā uz auto testiem, varētu pieteikties visi, atlasītu piecus ar lielāko litru skaitu, un tad izlozētu.

650 Reģ.: 25.01.2017
7 0 Atbildēt

jā, Zivs tak bojājas no galvas- tapc Redaktoram pienāktos atrotīt piedurkni jau šonedēļ

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
1 0 Atbildēt

Tikai lūdzu ne pēc reģistrācijas datuma

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Haha

Chalenger Reģ.: 31.12.2020
4 0 Atbildēt

kas ir, baides no potītes?

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Nē nebaidos no kā tur baidīties, bet lai vispirms tiek riska grupām, tā jau tā potēšanās knapi sākusies vēl jau izvilkšu.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
6 0 Atbildēt

Tā kā Zane Melnace ir manā draugu lokā jau ilgus gadus, un viņa frizēja Branti mežā... Nevis Brante bija iniciatore, bet otrādi. Tas bija kā atbalsts frizieriem. Zane FB iepostēja izmisuma pilnu rakstu, tiešām ceru, ka visu skaistumkopšanas sfēru drīz pēc visiem šiem izgājieniem sadzirdēs.

Conqueror Reģ.: 15.10.2002
7 1 Atbildēt

pavļuts jau internetā nobrēcās ka frizēšanās mežā ir OK

GB12 Reģ.: 29.03.2011
1 0 Atbildēt

It kā nākošnedēļ domāšot, ko ar skaistumkopšanas nozari darīt... Tikai nākošnedēļ...

WALA Reģ.: 19.06.2002
4 0 Atbildēt

Cik gudra valdib, tik gudri pavalstniek ... un otrādi ...

Tāda sajūta ka ir sākusies kaut kāda gada balva par labāko Covid "teātri".

Vieni domā likumus/ierboežojumus kā piesmiet tautu, otri domā kā to pašu pareizi apiet.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
2 1 Atbildēt

Nepiekritīšu viedoklim, ka viņi domā, "kā piesmiet tautu". Es domāju, ka tie "vieni" vienkārši nezina izeju no situācijas, tad nu grābstās un agonijā mēģina kaut ko darīt ar cerību "a ja nu nostrādā"...

iciks Reģ.: 29.05.2013
3 0 Atbildēt

Iz sērijas:

We must do something

This is something

Therefore, we must do this.

650 Reģ.: 25.01.2017
5 1 Atbildēt

jā,tulkoju: Časi idut,,Kantora pišet,,a kassa Ģeņgi vidajot

spainis Reģ.: 27.04.2006
2 0 Atbildēt

Lapsam bija labs salīdzinājums tiem vieniem un viņu izdarībām - skraida kā vista pa pagalmu ar nocirstu galvu.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
1 0 Atbildēt

Jjjap... Precīzi!

taaneko Reģ.: 30.07.2008
1 0 Atbildēt

Ka ta tu te piekrītoši māj ar galvu? Beidzot pieleca? 2 mēnešus atpakaļ jau minēju, ka tautas kalpi gatavi pieņemt da jebko, ko viņiem kāds autoritatīvs personāžš ieteiks, ar cerībām ka problēma tādā veidā atrisināsies. Un to, kas reāli varētu līdzēt, dažādu iemeslu dēļ pat nepiemin.

Kovids lieliski pārvietojas pa kanalizācijas sistēmu. Vajadzētu aizliegt tuvoties ietaisēm kas tai pieslēgtas.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 2 Atbildēt

Aizej izguli dzērumu, pajoliņ! Un pēc iedarbini savas atlikušās smadzeņu paliekas un pamēģini iedziļināties tajā, kas rakstīts.

taaneko Reģ.: 30.07.2008
0 1 Atbildēt

GB12

10.02.2021 18:44

Litri: 14224, Līmenis: 4

Reģ.: 29.03.2011

10Atbildēt

Nepiekritīšu viedoklim, ka viņi domā, "kā piesmiet tautu". Es domāju, ka tie "vieni" vienkārši nezina izeju no situācijas, tad nu grābstās un agonijā mēģina kaut ko darīt ar cerību "a ja nu nostrādā"...

vieniem no bailēm piemetas caureja, citiem atmiņas zudums.

Par paģirām nesaceries- no kvalitatīva alkohola tās nav traucējošas, un dzīves kvalitāti nesamazina.

Atlikušo smadzenu pietiek lai pat šajos apstākļos apstākļos nodrošinātu pašpietiekamību. pietiek, lai nebūtu jāsūdzās un jādīc. Pieļauju, ka mans atlikušo smadzxeņu potenciāls pat tagad ir lielāks, kā tev vaukšķi, jebkad ir bijis.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
1 0 Atbildēt

Labi, ka tu pats tam tici... vai vismaz centies sev iestāstīt, ka tici.

taaneko Reģ.: 30.07.2008
0 0 Atbildēt

Lai neticētu acīmredzamām lietām- jābūt pilnīgam sazvērestības teoriju piekritējam.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
1 0 Atbildēt

Nu, tam, ka tev varētu būt smadzeņu potenciāls, tam točno neticu... pēc visa, ko esi sarakstījis... kā pats rakstīji, acīmredzamām lietām, ka tev pilns rublis nav.

taaneko Reģ.: 30.07.2008
0 0 Atbildēt

Man ir dziļi pajāt, ko par mani domā tu, tev līdzīgie vai sabiedrība. Esmu daudzus gadus pielicis pūles lai varētu būt asociāls elements un tagad to izbaudu. Nav jāklanās un jāglaimo lai būtu paēdušam un nodrošinātam. Un tu vari turpimāt vaukšķēt savā pagalmā.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
1 0 Atbildēt

"Asociāls elements", kurš vafelē lien forumos, lai socializētos, meklētu kašķi un drošītu, priecādāmies, ka jūtas pārāks par citiem...

taaneko Reģ.: 30.07.2008
1 0 Atbildēt

Kādreiz šis bija vairāk autoportāls un es biju vairāk saistīts ar autolietām. Tagad te ir plašāka spektra diskusijas, kas būtībā ir sabiedrības intelektulā līmena spogulis, var palasīt, var padiskutēt ar kādu, lielākā vai mazākā mērā degradējušu personāžu lai saprastu "no kurienes aug kājas" tai putrai galvās, kas arvien vairāk samazina cilvēku spriest un analizēt spējas.

650 Reģ.: 25.01.2017
5 0 Atbildēt

jā,Draugi,aha:

...«В ответ на заявление Европейского агентства по лекарственным средствам (ЕМА) о том, что они не могут найти заявку «С...... V» для ответа, мы прикрепляем выписку от этой заявки 1379253 от 29 января 2021 года ниже», – говорится в сообщении, опубликованном в аккаунте «С...... V» в T......

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 2 Atbildēt

Kas tā par huiņu?

650 Reģ.: 25.01.2017
4 0 Atbildēt

Huiņa ir tā, ka man nav īpašas vēlēšanās ar tevīm te skaidroties.Pasmelies labāk iedvesmu kasjaunsā un tēvēnettā.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
2 0 Atbildēt

Jau atradu, atkal apbižotā nācija iesniedz no pakaļas izvilktu spēkā neesošu no 2015. gada pieteikumu formu savas tipa vakcīnas apstiprināšanai un pēc tam raud ka neesot atbildi saņēmuši. Kārtējais teātris no caristes.

650 Reģ.: 25.01.2017
5 0 Atbildēt

Ja es tev nebūt šo huiņu iepostējis,tu drošvien neko nemeklētu.Gan jau M-kele un šeit iecienītais doičewelle pateiks konkrētākus apsvērumus und termiņus.Teātris drošvien būs maijā- kad sanitārepideoloģiskās situācijas uzlabošanās sakarā visi vaksētāji tiks atviegloti un kliegs 2xšaibu.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
1 0 Atbildēt

Lai vispirms to huiņu saražo pietiekoša apjomā un tad fantazē.

650 Reģ.: 25.01.2017
3 0 Atbildēt

-jā, tieši ar TO vajadzētu "sākt",ka iedod pašu iespēju kā tādu un ļauj izvēlēties produktu.Nevis vispirms noimitēt giga-darbību,piesaistīt mega-resursus,saņemt pasakainu atalgojumu, bet rezultāts būs "kaut kad".Kā Tanzānijā- miljonus saņēma, bet lohiem tagd piedāvā pretvīrusu tējas un zilos graudiņus.Tramps,tas vismaz "savējiem" hloru ieteica, bet treknie afronigēri tagd par europrastu iedotajiem 70mio ņirdz un uzdzer limonādi....Nosaukt visus par anti-tupakiem,sazvērniekiem un lohiem, bet reāli nedz iespējas nedz paša produkta nav..

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Nez ko tā pati Sputņik karalvalsts nespēj to pietoekoši saražot, bet rietumu vakcīnas aizlieguši izmantot. Vatņikiem kārtējās politiskas spēlītes jeb šprotu kari.

650 Reģ.: 25.01.2017
3 1 Atbildēt

Varbūt kāds tur vienkārši Negrib to ražot? Varbūt vajag ražot citur?

(c)Krievijas koronavīrusa vakcīnu varētu izmantot ES, ja tā saņems normatīvu apstiprinājumu, otrdien paziņoja Vācijas kanclere Angela Merkele.

"Katra vakcīna ir apsveicama Eiropas Savienībā," Merkele sacīja Vācijas sabiedriskajai raidorganizācijai ARD, slavējot "labos datus", kas saistīti ar Krievijas Sputnik V produktu.

Merkele piebilda, ka par vakcīnu nesen runāja ar Krievijas prezidentu..

...tutŪ, pajehaļi vpdzdŪ

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Lai vispirms apstiprina un tad uz nākošo piecgadi, lai vēl piegādā vpizdū un vžopu, kā nu kuram pēc gaumes

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
3 1 Atbildēt

Tas sputnika 91,6% tas ir no pirksta izzīsts marasms. Turklāt tam vienmēr rakstīja priedēkli - "līdz".

Līdz 91,6%. Un redzot cik "efektīvas" ir adenovīrusu vektoru vakcīnas, skaidrs, kāds ir patiesais cipars.

Bet zemē, kurā 12 gadus vecs ASV drons, kuru pēc tam nokopēja gan Irāna un Ķīna, skaitās "analogov ņet" ( runa par dronu "ohotņik") , tādi cipari nevienu neizbrīna.

650 Reģ.: 25.01.2017
3 1 Atbildēt

Ta ko tu te tagad dirs

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
1 0 Atbildēt

TV24 nupat savakcinēja prezidentu. Pārējie VIPi arī vakcinēsies. MP Kariņš tagad.

Vakcīnu flakonu iekadrēt tuvplānā, protams, nesanāca!

Memorīvatersi antivakceri varēs atkal visu ko stāstīt.

Conqueror Reģ.: 15.10.2002
5 2 Atbildēt

Potēšanās nav gadsimta notikums. Domāju, ka apprecēties, laist pasaulē bērnus vai iestāties augstskolā – šie lēmumi ir daudz, daudz nozīmīgāki nekā lēmums saņemt vakcīnu.

Tikai starpība abos gadījumos ir tāda, ka, ja mēs izskolojamies vai mums piedzimst bērns, tas ir ļoti personīgi. Turpretī, saņemot vakcīnu, mēs patiešām palīdzam ne tikai sev, bet visai sabiedrībai un pat visai pasaulei, lai cik tas banāli izklausītos. Tāpēc es aicinu visus domāt par to, kā pēc iespējas ātrāk saņemt vakcīnu, tiklīdz tā būs pieejama. Jo sēdēt dīvānā un sūdzēties, ka viss ir slikti un visi ierobežojumi visiem apnikuši, bet tajā pašā laikā teikt, cik vakcīnas ir briesmīgas, – tas izklausās muļķīgi.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
4 3 Atbildēt

Es labprātīgi nepotēšos un ģimene ne tik. Un ko? Mans paša/mūsu risks tikai, jo izrādās, ka arī potētie slimos (tikai viegli - gluži tāpat kā absolūtais vairums cilvēku). Tad nakuj vispār savu imūnsistēmu ietekmēt un kur te mana atbildība pret sabiedrību?

eidis Reģ.: 07.11.2001
0 0 Atbildēt

Tas, ka potētie slimo, izskaidro, ka izvairīties no sērgas nevarēs nekādā veidā. Savukārt komplikāciju virzienā viss atkarīgs no uzkrātajām hroniskajām kaitēm. Jo to vairāk, jo augstāks risks. Un tas ir deadly atšķirībā no imūnsistēmas ietekmēšanas (potes). Un loterija būs katrā saķeršanas aplī. Nu un nelielam skaitam vēl loterija uz pneimoniju.

Darba devējs nebūs priecīgs apmācīt cilvēkus, kas piedalās tajā loterijā

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Darba devējs X negribēs, nekādu problēmu. Darba devējs Y gribēs utt. Ja jau vairums potēti, tad nevienam nekāda ļaunuma nebūs, ne tā?

eidis Reģ.: 07.11.2001
0 0 Atbildēt

Ja nebūsi potēts, loterija turpināsies neatkarīgi no potēto skaita, jo tie tāpat pārnēsā.

Un diezgan droši, ka Y piedāvās sliktākus darba apstākļus

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
2 5 Atbildēt

sakārto follija cepurīti. Tā tev noslīdējusi.

Un novēlu, lai tev nomirst kāds tuvs cilvēks no covid. Vai bērns izslimo un tad gadu mokās ar kādu pēcizslimošanas blakusparādību.

Es tev patiešām novēlu.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
3 0 Atbildēt

Jebal, esi stulbenis

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
3 0 Atbildēt

Kas tie par švakiem organismiem, kas štrunta potes nepanes? Kā ar tādu imūnsistēmu vēl cerēt pārslimot reālu slimību?

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Man ar imūnsistēmu viss ir lieliski, kāpēc gribi, lai es to mākslīgi izmainu?

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
2 0 Atbildēt

žurnālā šodien labs joks par tevi: ja tu baidies, ka vakcīna izmainīs tavu DNS, tad patiesībā būtu taču par to priecājis, jo lai ko tā darītu, tavu DNS var tikai uzlabot.

eidis Reģ.: 07.11.2001
1 0 Atbildēt

Tiem, kas satraucas par DNS izmaiņām, būtu jāpaskaidro kā viņi tiek galā ar vistu, zirņu utt ko apēd, DNS. Jeb kuņģis ir maģiskā vieta, kur dns tiek tiek izdalīts no šūnām?

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Es saēdos daudz burkānu kļuva dzeltena āda tas no ta ka burkāns ir ķiīmija un arī tā DNS nokļuva?

Dabiski ir saslimt un nomirt, ja negrib mākslīgi. Kādreiz tā arī uzlaboja kolektīvo imunitāti uz mirußo rēķina. Ja vairs nedzīvojam dabiskā vidē tad arī vairs slimošana nav dabiska, sabiedriskais transports ir mākslīgs, bērnudarzi un skolas ir mākslīgas, slimnīcas ir mākslīgas utt.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Gan man tāds darbs, kur gan lidojumi, gan ceļojumi - ja būs obligāti, īpaši nesatraukšos, "še, ņem - dur ar"

ZZZZ Reģ.: 26.02.2014
0 0 Atbildēt

Šodien lems par komstundas pagarināšanu vai atcelšanu. Ko slēdzam/liekam likmes!

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Protams, ka atcels. Jau toreiz sacīju, jēgas nebūs nekādas. Un tā arī ir.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
2 1 Atbildēt

Nu, tas tāds diskutējams jautājums... slimnīcās šobrīd ārstējas par 300 cilvēkiem, tas ir, par ceturtdaļu mazāk, kā pirms lokdauna.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
1 0 Atbildēt

Saki, tas tāpēc, ka bija liegums pārvietoties naktī? Nu, nu

lynx85 Reģ.: 21.12.2005
5 0 Atbildēt

Domājams ka daļai tusētgribētāju alkoholiķu padibenēm šis aizliegums tomēr patraucēja aplaimot ar visiem saviem triperiem pārējos sobutiļņikus.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
3 0 Atbildēt

Esmu diezgan drošs, ka daļēji jā. Ne jau pārvietošanās process ir lokdauna mērķis, bet gan piektdienu un sestdienu vakaru/nakts tusiņi, pareizāk, to ierobežošana...

iciks Reģ.: 29.05.2013
1 1 Atbildēt
Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Nav tādas slimības saaukstēšanās.

iciks Reģ.: 29.05.2013
1 0 Atbildēt

?

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

?

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
1 2 Atbildēt

kasinsh79 rakstīja: Es labprātīgi nepotēšos un ģimene ne tik. Un ko? Mans paša/mūsu risks tikai, jo izrādās, ka arī potētie slimos (tikai viegli - gluži tāpat kā absolūtais vairums cilvēku). Tad nakuj vispār savu imūnsistēmu ietekmēt un kur te mana atbildība pret sabiedrību?

Es esmu lielākais egoists pasaulē. Visi šie ierobežojumi maskas ietekmē MANU dzīvi. Es vairs nevaru braukt uz Bali vai Grieķiju un normali atpūsties. Es nevaru aiziet uz kafejnīcu, nevaru nopirkt apenes vai atbraukt mājās no mauķeles sestdien naktī.

Cik jābūt stulbam lai domātu, kā kasinsh79?

Te domā, ka "MAN", "Manai ģimenei", bet te uzreiz ieslēdz - "zaibis tāda izolācija. Kaut tāda ilgtu mūžīgi"....

iciks Reģ.: 29.05.2013
3 1 Atbildēt

Nedirs. Tu esi tieši tāds pats. Visi domā pamatā par sevi un tikai pakārtoti par citiem. Ja "pareizā doma" sakrīt ar paša domu, tad var cēli teikt - es domāju arī par citiem.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
1 0 Atbildēt

Jā un nē. Atšķirība ir tajā, vai domā tikai par sevi, vai domā par sevi un arī citiem, bet par citiem domā, tikai tukši pļūtot internetā, vai domā par sevi un citiem, kaut ko reāli arī darot.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
4 0 Atbildēt

Vai tad es jau par citiem nedomāju, ievērodams likumu prasības, valkādams do debilo lupatu uz sejas utt.? Ko vēl gribi no manis?

GB12 Reģ.: 29.03.2011
2 0 Atbildēt

Nē, tu to dari, lai neatrautos sodu no poličiem, nevis aiz rūpēm par citiem. Pats vairākkārt rakstīji, ka nav ko iespringt un par citiem domāt - kam vajadzēs, tas tāpat pedāļus atstieps.

Bet nevajag visu uztvert personīgi, tas nebija teikts tev.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Te tev taisnība, to daru tieši tādēļ. Un joprojām tā uzskatu. Labi, esi mierīgs un lai laba veselība

GB12 Reģ.: 29.03.2011
2 1 Atbildēt

Nu re, pats atzini, ka tomēr nedomā par citiem, tikai par sevi.

iciks Reģ.: 29.05.2013
1 0 Atbildēt

1) es jau teicu - pamatā visi ir lielākā vai mazākā mērā egoisti un domā primāri par sevi un sev tuvākajiem.

Par citiem - cik nu tas ir viegli vai apgrūtinoši. Ja man dikti bail no covida un izvēlos sēdēt mājās, kas saskan ar valdības viedokli, tad man itin nemaz nav grūti domāt par citiem un teikt - sēžot mājās es domāju par citiem. Man tas taču papildus pūles neprasa, jo es tāpat sēdētu. Cita lieta ir to darīt, ja pašam galīgi negribas un tas jau prasa pūles un rada neērtības, tā ka šajā brīdī par citiem domāt nemaz nekārojas.

2) Tev ir taisnība tādā ziņā, ka ir atšķirība starp internetā iepļūtīto un reālajiem darbiem, bet neredzu te iespēju to diži apspriest, jo šeit forumā mēs esam tādi, par kādiem uzdodamies un nav iespēju pārliecināties, vai patiešām esat tik labi kā sakām.

Un par to reālo darbību - nāk prātā viens piemērs. Jauni cilvēki ilgstoši neapciemo savus vecākus, kas dzīvo citā pilsētā, apgalvojot, ka viņiem rūp to veselība. Izklausās jau ļoti gādīgi, vai ne? Ne tikai vāvuļošana, bet reāls darbs! Tajā pašā laikā man tomēr ir aizdomas, ka daļa jauniešu šādā PR gājienā saskata lielisku iespēju izvairīties no apciemojuma, kas varbūt nemaz tik lielu prieku nesagādā.

Un vēl - papildinot, domāju, ka agresīvo "nevakcinēsies? Lohs!" saukļu autori ne tik ļoti domā par sabiedrību, bet gan baidās. Apzināti, neapzināti, bet baidās nomirt, saslimt vai tamlīdzīgi. Ja Kasiņš apzinās, ka ir pietiekami stiprs, lai viņam nebūtu problēmu, tad citi baidās un saskatā Kasiņā biedu.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
3 0 Atbildēt

Pats stulbākais ierobežojums ever. Vecākiem kāds jautāja, vai viņi tiešām nevēlas redzēt bērnus un mazbērnus? Pilnīgi visi man zināmie radinieki un tuvākie draugi un kaimiņi joprojām redzas ar saviem vecākiem. Nevajag pat dzīvoklī vai mājā - satiecies un kaut vai pastaigājies, bet, velns parāvis - SATIECIES un ieraugi savus mīļos cilvēkus realitātē.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
2 0 Atbildēt

Par pēdējo rindkopu - vispār jau nē. Jo, ja pats esi vakcinējies, no savas veselības saglabāšanas viedokļa diezgan po..., vai to dara citi. Jautājums ir par pūļa imunitāti un iespējām pēc iespējas ātrāk atgriezties normālā dzīvē.

iciks Reģ.: 29.05.2013
0 0 Atbildēt

1) par bailēm - tās nereti mēdz būt ļoti neizprotamas. Cilvēki dzīvo visnotaļ izolējušies, bet satraucas daudz vairāk par tiem, kas varētu saslimt 3x dienā. Tā mēdz būt;

2) "Jautājums ir par pūļa imunitāti un iespējām pēc iespējas ātrāk atgriezties normālā dzīvē." - nu re, te nu tās domas par citiem pamazām pārvēršas domās par sevi

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
4 1 Atbildēt

Pats tāds

Es jau teicu, man nav bail. Vienkārši, nav bail un viss. Kam bail, lai potējas - viņiem no manis (ja saslims) nebūs problēmu. Pats uzņemos risku. Kas vēl vajadzīgs?

650 Reģ.: 25.01.2017
3 0 Atbildēt

Piesakieties- kuram te no runātājiem ģmenē ir kāds reāls potētais.Man ir.Jā.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Man nav, bet jau esmu dzirdējis - mēs nogaidīsim un pavērosim, varbūt pēc kāda gada

GB12 Reģ.: 29.03.2011
2 0 Atbildēt

Un gribi teikt, ka tā nav parazitēšana uz citu rēķina? Lai melno darbu dara citi, es būšu varonis, kad tas būs ērti un izdevīgi...

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Domāju, ka nē. Tādi nu mums ir tie vecāki, viņus neizvēlamies.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
1 0 Atbildēt

Runa ir par cilvēku domāšanu vispār, nevis konkrētiem vecākiem vai viņu izvēli...

650 Reģ.: 25.01.2017
7 0 Atbildēt

Manuprāt tas būtu pareizi- kam šobrīd ir likumīgā iespēja tie lai izmanto.Pārējie/mēs, kam šobrīd nespīd izmantot- tiem dodiet pieeju vairākiem produktiem un tiesības izdarīt brīvu izvēli gan starp nosaukumiem,gan par pašu poti kā tādu.Nevajg cilvēkus par lopiem un lohiem turēt- daudzi tagad vēlētos apkopot godīgu info un pašrocīgi pieņemt katrs savu individuālo lēmumu.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
2 0 Atbildēt

Pāķi un alkaši ir tajā 2. punkta virsotnē. Visā visumā visu vispār kontrolē pasaules varenie(viens vai vairaki kā nu kurš to sauc un pēc savas gaumes).

Kalvis99 Reģ.: 13.09.2017
0 0 Atbildēt

Ir potēts, nesaņēma otro devu, jo jāsēž karantīnā kā kontaktpersonai

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

No visiem radiniekiem, ar kuriem ir runāts, vienīgi krustvecāki Kurzemē teicās uzreiz iet potēties. Ar piebildi, mūsu vecumā jau ok (lai nevajagot vairs raustīties), viņu bērnu un mazbērnu gadījumā īsti pat nesajūsminoties par vakcīnām un to iespējamajām blaknēm.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
2 0 Atbildēt

Joks, bet varbūt daļa taisnības. Ja jau Pfizer prata VIAGRA radīt, tad pratīs arī pret Covid īsto vakcīnu izstrādāt Loģisks jautājums (ja vakcīnas vispār būs), kādēļ nevaram izvēlēties? Pieļauju, ka daudzi būtu pat gatavi piemaksāt paši tieši par Pfizer utt.

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

tas ir tīrais mārketings, pie tam, ir ļauži, kam tīk pārmaksāt par ekstrām, ko viņi patiesībā nemaz neizmantos, ne arī var atļauties

GB12 Reģ.: 29.03.2011
2 0 Atbildēt

Tad, kad tās vakcīnas būs, cik sapratu, tad arī varēšot domāt par izvēles iespējām

taaneko Reģ.: 30.07.2008
0 0 Atbildēt

Viagra radās kā blakusprodukts kkādām tur zālēm. Eksperimentējot ar vienu izlīda šitāda interesanta blakne. Tālākais bija - ģelo ķehņiki...

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Par laimi tas nav Pfizer ražojums, Pfizer kà reuz Viagru atklāja nejauši, jo sirds drapju lietotāji "sūdzējās" par briesmīgām blaknēm erekcijas veidā un vēl joprojām paši īsti nezin kā tas strādā.

BioNTech ir vakcīnu īstais autors.

spainis Reģ.: 27.04.2006
1 0 Atbildēt

Nu ne katram folija cepurītes nēsātājam tā paveicas! www.cehs.lv/valentindienas-neprats/

GB12 Reģ.: 29.03.2011
1 0 Atbildēt

Kad šo lasīju, domāju, ka nobeigums būs smieklīgāks, bet Ceha stāstos bieži vien tie nobeigumi tādi patizli. Es gaidīju kaut ko no sērijas - viņš attapās no sapņa, kad veikala vadītāja iedeva viņam pa jebaļņiku un izmeta ārā... vai kaut ko tml.

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

Gripas vai encifalita vakcīnām kurš zina ražotāju? Un recepti? A?

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Un vel der iepazīties ABCDE vitamīnu ķīmiskajiem nosaukumiem, kam bail no ķimikālijām.

650 Reģ.: 25.01.2017
3 4 Atbildēt

Pret gripu taču bija vispārzināmā pārbaudītā "austrijas" vakcīna.Aizpagājušās sezonas, bet tas nekas, ok.Pa 7,- Ls/gab.Encefalītam un meerim savukārt skaidrība,ka vakcīnas receptei trūkst politiski finansiĀli ideoloģisko sastāvdaļu un tai ir visnotaļ humāns nolūks..

Paturpinot 5cm augstāk minēto: Cehs.lv --> jaunākā huiņa-->1.feb.-->Kovid....--> (c).Gripas vairs nav, ir tikai Covid-19. Ķīnā, ar PĶR testu pārbaudot paraugu no kivi, tam konstatēts Covid-19. ...

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
0 2 Atbildēt

Tā iet, kad cilvēka prāta spējas pietiek tikai gripas vakcīnai.

No visām vakcīnām tikai divām ir nepilnīga efektivitāte - gripas un tuberkulozes.

Ir vēl citas vakcīnas, izņemot šīs divas.

650 Reģ.: 25.01.2017
3 1 Atbildēt

Vai Tu,plet, toreiz savas paranormspējas izmantoji, lai konkrēti apspriestu kādu no augstāminEtajām? Tev varbūt ir info, ko un no kādas dsas izvilktu savulaik Lvlohiem dūra pret gripu? Nu tā, pirms gadiem 20+,kad nebij interneta,toties Lohu skaits lielāks kā šodien?

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

》Ķīnā, ar PĶR testu pārbaudot paraugu no kivi, tam konstatēts Covid-19. ...

Vēl viens idiņš uzķēries populismam. No sērijas, ielejot BMW bākā ūdeni autiņš neiet, sūdi tie BMW.

Tie pāķi izskatās vairojas ģeometriskā progresijà, lipīga lieta.

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt
650 Reģ.: 25.01.2017
3 0 Atbildēt

-jajā,vakserizācija tuvojas,var jau sākt bikses atpogāt:

www.ema.europa.eu/en/news/clarification-sputnik-v-vaccine-eu-approval-process

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Sputņik tak tāds pats sūds ka visi citi, ko tu to tā šo gaidi?

Conqueror Reģ.: 15.10.2002
3 0 Atbildēt

2m, ziepes, maska...

Volx Reģ.: 22.11.2018
1 0 Atbildēt

Labvakar. Ciekurs ziņo, ka tualetes sākot slēgt t.me/andrisciekurs/168

650 Reģ.: 25.01.2017
2 1 Atbildēt

-es ieteiktu vnk pamiizt turpat statoila teritorijā.Var uz skatloga.Priekš kam tie suuda tanki ar cīsiņu letēm tagd visp vajadzīgi, ja turpat blakus ir nezcik automātu? Circlē arī var ar karti samaksāt turpat pie pistoles- kapc tie ieejamie izvirtības zaņķi visu šo laiku darbojas?Kam tas izdevīgi?Kas ir lobijs??

-daudzstāvu mājās liftus sen bija laiks slēgt!

-sabtransu vispār vēl senāk vajadzēja atcelt!

-kapc joprojām pilna rīga ar lohu vadītiem vienluktura taksometriem?

iciks Reģ.: 29.05.2013
2 0 Atbildēt

Tu esi veco laiku produkts, kas neko nesaprot no "zero waste" kultūras.

Savu krānu bāžam kādā piebraukušā auto ad-blue tvertnē un papildinām cilvēkam šī šķidruma krājumus.

650 Reģ.: 25.01.2017
1 0 Atbildēt

Jā, toč.Labu lietu nedrīkst prasti izšķērdēt-ja nav neviens piebraucis, var pamēģināt pisstolē iemiizt/atpakaļ,jo tā taču glabājas vertiKālā stāv.

Vēl es neizprotu pāris lietas.Vai tie tur danēļkrjāņi šobrīd trūkumcietējiem un darbību saīsinājušajiem izdala marsiešu atsūtītos līdzekļus,jeb tā tomēr ir nodokļmaksātāju nauda?

WALA Reģ.: 19.06.2002
1 0 Atbildēt

Nu jus ar 650 nodevuši, konkreti es pa zemi

Bet tik jāuzliek bridinajums, ka zem -3 krāns var ari piesalt , ja pa tuvu metāliskai virsmai pievāzīs.

650 Reģ.: 25.01.2017
0 1 Atbildēt

-kāp zem, šurp trompett und tur to mut ciet, tu glābs sav dziviba, -mēs dos tev fufzig rubel un god unt briviba!

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti