Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

iAuto Reģ.: 17.07.2001

Kāpēc tik traka ņemšanās ap koronavīrusu Covid-19? Cik tas ir bīstams!

 
Volx Reģ.: 22.11.2018
0 1 Atbildēt

Interesanti. Pārslimojušie, atšķirībā no vakcinētājiem, nepārnēsājot vīrusu twitter.com/guntarsv/status/1361647849742749696?s=19

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
1 1 Atbildēt

Avots - tviteris.

Nu tu patiešām esi debils...

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 2 Atbildēt
650 Reģ.: 25.01.2017
0 0 Atbildēt

Jā.Kamēr baducietošie D-lohi aicina ventspils autobusa lietotājus novērot pašsajūtu, citur iet pelni pa gaisu un masku vietā tiek meklētas gāzmaskas un mašīnām noteikts 30km/h.Izrādās noticis Etnas izvirdums.Labi ka taupības režīmā,pagaidām uz stundiņu.Gluži kā dejusvētku ģenerālais mēģinājums..Grieta savā swedijā drošvien jau velk bikses nost.Cerot,ka studijā drīz būs varen Karsts.

tg24.sky.it/cronaca/2021/02/16/catania-etna-eruzione#19

iciks Reģ.: 29.05.2013
1 0 Atbildēt

Ā, tad nu man skaidrs, ar ko bija izskaidrojamas dīvainības no rīta. Ap 8iem grādīzeris rādīja -7, bet 2h vēlāk jau +13. Man te centās ieskaidrot, ka tas viss saules dēļ, bet nez vai 10 grādi stundā saules dēļ varētu būt. Bezkaunīgais vulkāns, kas gan cits (un, protams, dīzeļa auto).

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Sicīlijā dzīvo?

Chalenger Reģ.: 31.12.2020
3 3 Atbildēt

nesmīdini, itāļu vulkāns nepaceļ temperatūru par desmit grādiem Latvijā

Volx Reģ.: 22.11.2018
1 1 Atbildēt

ZVIEDRIJAS dažos reģionos aptur med personāla vakcinēšanu dēļ spēcīgām blaknēm twitter.com/mazputns/status/1361611863474192385?s=19

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
1 1 Atbildēt

Un vēl, beidzot pierādīts, ka Nibiru planēta pavisam tuvu. Un anunaki jau ir starp mums.

Volx Reģ.: 22.11.2018
1 1 Atbildēt
viencexperc Reģ.: 13.02.2017
2 2 Atbildēt

Galvenā blakne vakcīnām ir smadzeņu trūkums antivakseru vidū.

WALA Reģ.: 19.06.2002
2 1 Atbildēt

Tu proti vācu valodu ? Tad paradi man teksta kur atrodams tavs teiktais, es tur pārskreju ātrumā pāri - neko uz to pusi pat neieraudziju ;)

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
1 3 Atbildēt

Lūk īsti antivakseri: ( tie kas nav nomiruši)

taaneko Reģ.: 30.07.2008
2 1 Atbildēt

Šādas un vēl interesantākas pozas tu varēsi demonstrēt ja neiemācīsies piielietot tās smadzenes kuras ir galvā. Cilvēkiem apniks.

Tikai divi fakti.

Tu kaut mo kladzināji par piekrišanu dabiskajai atlasei. Re kur tā notiek. Ap mums, tagad. Nu ko tad tu? Tukša diršana?

Uz potēm brīvprātīgi pieteikušos skaits, salīdzinot ar iedzīvotāju skaitu valstī ir niecīgs. Par spīti visiem taviem centieniem tu esi mazākumā. Varbūt nomaini taktiku?

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
3 0 Atbildēt

Tovarišķ Volk dalās ar visādu herņu, kam is mazs sakars ar to, ku viņš raksta saites 'pieteikumā'

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Skeptiķiem uzliku mašīntulku, bet oriģinālu vācu valodā varat atrast pēc dotā linka

Lejassaksijā vakcinācija ar AstraZeneca vakcīnu uz laiku ir pārtraukta. Braunšveigā un Emdenā neparasti liels skaits klīnikas darbinieku bija sūdzējušies par blakusparādībām. Braunšveigas hercogienes Elizabetes slimnīca paziņoja, ka ar šo preparātu atliks plānotās vakcinācijas. Leeras rajonā notika arī vakcinācijas pārtraukšana ar AstraZeneca līdzekli. Vakarā tomēr rajons atkal deva zaļo gaismu.

Braunšveigas klīnikā no 88 darbiniekiem, kuri tika vakcinēti ceturtdien, 37 vakcīnu reakciju dēļ īslaicīgi nevarēja strādāt. Tagad pārējās vakcinācijas tiks apturētas - arī tāpēc, lai neapdraudētu operācijas, sacīja pārstāve. Arī Emdenas klīnikas darbinieki ziņoja par slimu pēc vakcinācijas. Rezultātā arī Leeras apgabals sākotnēji paziņoja, ka vairs neinjicēs aģentu. "Tā kā mūsu vakcinācijas devas, iespējams, nāk no tās pašas partijas kā Emdenā," teikts. Tas tika atcelts pēc apspriešanās ar valsti.

Saskaņā ar Roberta Koča institūta (RKI) datiem reakcijas var rasties gan ar BRNTech / Pfizer un Moderna mRNS vakcīnām, gan ar vektoru saturošu AstraZeneca preparātu. Par vakcīnu drošību ir informēts Pola Ērliha institūts. Konkrēto gadījumu novērtēšana pašlaik nav iespējama, sacīja "Braunschweiger Zeitung" institūta pārstāve. AstraZeneca neredz pamatu bažām. "Pašlaik ziņotās reakcijas ir tādas, kādas mēs varētu sagaidīt, pamatojoties uz mūsu klīnisko pētījumu programmas secinājumiem

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Paldies, pabeigšu kursu, tad palurēšu, jo man tā ātrumā izskatas ka ir kas pazudis tulkojumā

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Lūdzu. Nav, protams kā mušas, bet masveida simptomi gan.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Sorry, tomer diezgan precīzs tulkojums, vienigais, ka tie masveuda simptomi pec orgināla man mazliet izklausas, ka kads paris brīvdienu dēl, bet kāds citu drošibas dēļ ir reportejis, bet citādi - ja tā tur ir teikts.

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Astra

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Vispār tagad antivaxeriem jauns upuris. Pēc vakardienas Gobzema posta, ko darīt Kariņam ar vakcināciju, tauta sašūmējusies nepajokam.

Valentīns pat pieslēdzās Live no mašīnas un nodeva stružku Gobzemam.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
1 0 Atbildēt

He-he, tagad tie pajoļi vēl sāks abi savā starpā plēsties... cirks, jomajo!

Maris Reģ.: 06.06.2001
3 0 Atbildēt

Maris rakstīja: Šodien pirmo reizi nodevu Covid testu. Abās nāsīs un no rīkles paņēma uztriepi.

Tā kā man tagad ir klepus, bez šī testa pie ārsta netieku!

Rezultāti pa nakti jau tika atsūtīti un Covid19 - NAV ATRASTS

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
3 0 Atbildēt

Šodien teju sabēdājos, uztaisīju antivielu testu Gulbja lab., un tas ir negatīvs, šoreiz tāda atbilde galīgi garām

650 Reģ.: 25.01.2017
2 0 Atbildēt

Es to arī tā aiz ne/ujdarīt uztaisiju pirms 3ned- aridzan "sabeedajos", jo itin nekā tur nebija.Visdrizak, tas ir pilnigs fufelis- ne viņš reali ko "dod", nedz pierāda.Nedz ari tev pašam kada reāla info ,ko īsti esi pārcietis pirms gada vai trijiem.Tikvien,skaidrs, ka pašlaik esi Vesels.Bet arī tas neko nedod- vajadzigs kovida tests, nevis kkadu tur anti ksujanti vielu...Piem ,tādas laima slimibas antivielas ir nezcik reižu tizlākas priekš organisma un paliek tur teju uz gadu desmitiem, ja ne uz visu atlikušo laiku.Kā ari, pret to sērgu nav nedz pošu, nedz līdzekļu, ne glābiņa- viena vieniga loterija, neveiksmes vai neievērošanas (vai loh/ārstu!) gadijumā sekas uzreiz ir kosmiskas,tāds kovids pret to vienkarši stav malā,pīpē und un suukā!

taaneko Reģ.: 30.07.2008
0 0 Atbildēt

Bet naudiņu par testu taču samaksāji? Pārējais nav būtiski.

taaneko Reģ.: 30.07.2008
0 0 Atbildēt

Nu ja vēl pamaina- šogad vajag papīrīti par antivielām, nākamgad papīrīti par potīti, tad atkal antivielas, tad atkal potīti... Kādu brīdi iztiku nozarei un pietuvinātajiem var nodrošināt.

650 Reģ.: 25.01.2017
0 0 Atbildēt

Kā tad, prottams, kā jau visiLohi.lv ,39.70 oirō...Par to mēs jau spriedām- ja,prottestējot pret badu,trūkumu un beidzmajā gadā negūto Labumu,reiz būs jāiet Demonstrācijā ar Kārogiem, egl līdzstrādnieki (un viņiem idejiski līdzīgie) noteikti "ies" pašās 1jās rindās.Šaubu nav.Jā.

eidis Reģ.: 07.11.2001
1 0 Atbildēt

Bet to tak visu laiku sludina. Izslimošana vāji rada antivielas. Visticamāk tāpēc, ka pārmērīgas organisma reakcijas dēļ vīruss nespēj savairoties tik daudz, ka izveidojas pietiekami antivielu.

Tāpēc uzsvars ir uz vakcīnu ne izslimošanu

taaneko Reģ.: 30.07.2008
0 0 Atbildēt

Vakcīnas gadijumā tiek vāji slimots un nav izlēgta atkārtota saslimšana. Vēlāk atkal vāji slimots tad atkal.... Kā vāja slimošana ierobežo vīrusa izplatību? Mūžu ar maskām vai visi nepārtraukti vāji slimi? Tad jau vakcīna neierobežo vīrusa izplatību vai tomēr ierobežo? Lai dabūtu antivielas jāslimo vērā ņemami, bet tad izstrādāsies rezistance uz kādu laiku.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Jāslimo tā, lai gandrīz galus atdod, tad organismam mācība uz mūžu.

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Ziņas no zviedru antivaxeriem

Pandēmiju globāli, visticamāk, nevarēs atcelt tuvāko 3g laikā.

Vai vakcīnas spēs uzveikt Covid? Nē, pat 7 gadu laikā tas neizdosies.

www.expressen.se/tv/nyheter/coronaviruset/anders-tegnell-vi-kan-inte-vaccinera-bort-covid-19/

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Skolu streiku grupā klīst WP sarakstes, ka jau bērnudārzos gatavojas maskot.

k442 Reģ.: 22.02.2014
0 0 Atbildēt

Žigis vakar ielicis video ar savu pieredzi un pārdomām par nosacījumiem, kas jāievēro, atgriežoties no ārzemēm:

www.youtube.com/watch?v=xFNUPh69SGI&t=5s

Pat nevar saprast īsti, vai par to smieties vai raudāt...

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Varat nobalsot par Jevgēņiju Sprūdi gada balvā medicīnā m.facebook.com/story.php?story_fbid=10208679182852938&id=1711975189

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt
WALA Reģ.: 19.06.2002
1 0 Atbildēt

Mja, kāds ( nē ne kasinsh) te kaut kur iepriekš uz manu izteikumu par to ka Cov mutēšanu teica, ka mutējot lēni ... nu vot kas tev lika muti pavērt...

Tagad zināšu kuru vainot

P.S. Bet ja mazliet nopietnāk, tad gan jau ka esat pamanījuši, ka esmu diezgan liels pesimists (nu jeb "pieredzējis optimists") un es atklāti neciešu tās situācijas kad man izrādas taisnība vai esmu bijis realitātei tuvāk.

eidis Reģ.: 07.11.2001
1 0 Atbildēt

Es saprotu, ka šīs te mutācijas ir pilnīga špicka salīdzinājumā ar to, ko spēj gripa vai Rota vīrus. Tā teikt mutāciju ar mutāciju nevajag jaukt.

Attiecīgi šādas ziņas bez seku analīzes, ir tikai un vienīgi strašilkas

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Pgaidām gan korekti būtu teikt, ka neviens īsti nezin vai Fin-CoV(s) ir dranķīgāks vai nav. UK-CoV(s) un Africa-CoV gan ir izrādījies lielāks dranķis, vismaz WHO skatījumā, kaut slimošanas gaita un smagums nav mainījies.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Smiekli nāk par mediju kārtējo fake trauksmes tēmu, bet daudzi noticēs un pavilksies nāves bailēs. Piemēram, GB 12

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Ņemot vērā tavu histēriju un nervu lēkmes, ko nekautrējies šeit izrādīt, izskatās, ka tu esi daudz vairāk pārmīzis jēgu, kaut arī izmisīgi centies iestāstīt pretējo...

P.S. Man tā ziņa pilnīgi neitrāla. Atvēru, pārskrēju pāri un aizmirsu... līdz brīdim, kad tu te sāki uzdaboties...

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
1 0 Atbildēt

Es taču rakstīju, vnk labā omā šodien un par šo jau nāk smiekli. Es nudien neesmu pārmīzis jēgu, tu - gan. Un pilnīgi noteikti

GB12 Reģ.: 29.03.2011
2 0 Atbildēt

Tu jau pietiekami daudz te esi sarakstījis muļķības ar "pilnīgi noteikti" birku. Turpini vien tam ticēt, ja tas tevi nomierina, nav jau žēl.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
1 0 Atbildēt

Gaidām Covid LV variantu arī

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Tak nosacīts LV variants jau bija gandrīz pašā sākumā - musējie atklāja variantu kāds vēl nebija manīts, tik tas ka jams uzvedībā nebūtiski atšķīrās no orģināla "Made in PRC/China"

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
1 0 Atbildēt

Seriālam būs vēl daudzas sērijas

taaneko Reģ.: 30.07.2008
0 0 Atbildēt

Varbūt nebūs seriāls, būs ziņas. Rīta, dienas, vakara....

GB12 Reģ.: 29.03.2011
1 2 Atbildēt

Kasiņam atkal nervi uzdod...

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Tas kļūst smieklīgi

GB12 Reģ.: 29.03.2011
1 0 Atbildēt

Kļūst gan, jā.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Es domāju - kovidiādi Un dažu labu baidīšanos utt.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
1 0 Atbildēt

No shit!?

eidis Reģ.: 07.11.2001
1 0 Atbildēt

Kasiņš ziņām piedēvē saturu,, kura tur nav. Tāpēc jātrako.

Tam FinCovidam nav pieteikta NEVIENA radikālāk īpašība, ne nereakcija uz vakcīnu. Bet dažiem acis jau lielas.

Šūnām (un pusšūnām - vīrusiem) drusku mutēt ir pilnīgi dabīgi

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Man šodien laba oma. Izdomāju pasmaidīt par to, cik tad vēl

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
1 0 Atbildēt

Gan jau pamazām viss tiks atvērts. Ilgi tā izvilkt nevar neviena (pat bagāta) valsts. Visi (domāju, pilnīgi visi bez izņēmuma) ar šo slimību izslimos, vien no tā šovu vairs netaisīs.

eidis Reģ.: 07.11.2001
2 0 Atbildēt

Jā noteikti. Izsargāties nav nekādu izredžu

Svarīgi, lai izslimo un tiek pie mediķiem, ja vajag. Nevis Stradiņos rinda sākas uz Mārupes ielas

taaneko Reģ.: 30.07.2008
2 0 Atbildēt

Nevienai valstij nekur nav jāvelk. Paskaties 650 pāris lapas atpakaļ ievietoto video par WTO, atmet propogandu, bezjēdzīgo burbuļošanu un slavas dziesmas. Palasi partur minēto Klausu, Pieliec mūsu svaigo likumprojektu par biznesu un nevainojamo reputāciju un to cik viegli un nepiespiesti tiek iedalīti un piedalīti miljardi un radīsies aizdomu ēna, ka tiek gatavotas izmaiņas/pārmaiņas. Ne jau velti daudzi kladzina, ka kad apkarosim- viss būs savādāk.

eidis Reģ.: 07.11.2001
0 0 Atbildēt

Vēlviens iedomīgais.

Lai tev atņemtu naudu, piespiestu strādāt vai whatever nav vajadzīgas šādas izrādes. Pietiek pieņemt likumu un norīkot milici. Tieši tik vienkārši.

Beidz iedomāties ka tava pašapziņa un domas kādam ir tik vērtīgas, ka taisīs vispasaules izrādi tev par godu. Netaisīs. Aizsūtīs uz profilaktoriju ārstēties

taaneko Reģ.: 30.07.2008
1 0 Atbildēt

Kāds tam sakars ar manām domām? Es vispār uz visu šo skatos no malas un jau 15 gadus iztieku bez algas, pensijas pabalstiem, neveicu krimināli sodāmas darbības un man ir vienalga kas ir pie varas zaļie zilie sarkanie vai brūnie.

Lai inicētu kkādas pārmaiņas vajag ieganstu, jo lielākas pārmaiņas, jo lielāks iegansts. Ne jau man par godu pusgadu kladzina, ka kapitālisms un patreizējā tirgus ekonomika ir sevi izsmēlusi...

eidis Reģ.: 07.11.2001
0 0 Atbildēt

Ā ticam Big Brother

Kā vēsture liecina, lai iniciētu pārmaiņas, nav vajadzīgs inciators. Tā izmira zobenzobu tīģeri un uzradās taciņa no 11. tramvaja uz VID. Tieši tāpat, sekojot automatizācijai, iznīks daļa profesiju, radīsies jauna un pārdalīsies līdzekļi. Nevienam no tiem procesiem nav vajadzīgs Big Brother. Un Big Brother toč nevajag ieganstu. Tikai gribu

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Man gan domāt ka mēs esam Big Brother laikmeta, tikai ar tā personifikāciju smagi kļūdamies, internet milži mūs izseko un vicina pareizos karodziņus pareizajas vietās, un lielvalstis izskatas jūtas drusku apbižotas, jo palikyšas "astē".

eidis Reģ.: 07.11.2001
0 0 Atbildēt

T.i. reklāmā ir Big Brother. Tas jā, bet ietekme IMO ir diezgan pārvērtēta. Šis bračka nezin, ka šorīt iespēri ar mazo pirkstiņu pa gultas kāju un tāpēc kompresijas korsete vairs nav pirkumu sarakstā

Tāpēc neviens īsti nezina, kāds būs rezultāts tendenciozas informācijas demonstrācijā un secīgi sekas ir grūti saprotamas.

Principā situācija ir līdzīga kā ekonomikas zinātnē - ja cilvēku uzvedība būtu tik vienkārši paredzama, ekonomikas notikumus varētu ļoti viegli prognozēt. Bet nē. Gan jau Reddit bija vairāki procesi līdzīgi GME, bet neizšāva.

Tāpat rīcības iracionalitāte ļoti labi redzami piemēram pagājušā gada akciju krīzē un patreizējais BTC haips.

Man liekas, ka riktīgu haosu tajā teorijā rada fakts, ka ļoti liela daļa FB lietotāju ļoti slikti lasa un vāji saprot garākus teikumus. Secīgi tas ko kāds mē'ģina iepotēt, tiek nepareizi uztverts, saprasts un interpretēts. Un ja vēl tas mazais pirkstiņš.....

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

eidis rakstīja: Bet to tak visu laiku sludina. Izslimošana vāji rada antivielas. Visticamāk tāpēc, ka pārmērīgas organisma reakcijas dēļ vīruss nespēj savairoties tik daudz, ka izveidojas pietiekami antivielu.

Tāpēc uzsvars ir uz vakcīnu ne izslimošanu

Nu ja paļaujamies uz WHO rekomendācijām, tad lūdzu pieturēties pie šis versijas:

www.who.int/emergencies/diseases/novel-coronavirus-2019/media-resources/science-in-5/episode-18---covid-19---immunity-after-recovery-from-covid-19

====================

jeb video atsevišķi te:

eidis Reģ.: 07.11.2001
0 0 Atbildēt

True!

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
3 0 Atbildēt

Iauto brandžai jāturas pretī visiem vīrusiem Nemīžam un turpinām dzīvot. Mana pilnīga pārliecība.

650 Reģ.: 25.01.2017
0 1 Atbildēt

-jā, cesvaines,rudbāržu un/vai dundagass Lohi šobrīd strādā pie reģioeonālo patentu izstrādes,lai sniegtu pienācīgu atbildi un dotu pretsparu visādiem tur somijas,anglijas,d-āfrikas,br-zīlijas utml viltvāržu tīkojumiem.

Ottaņķu-Pimpampāļu reisa passažieri tiek aicināti novērot savus orgānismus, tapc Ceram,ka neviens no šiem nebūs paspējis "adbraukt" līdz ziepniekkalna-borderlājas rajonam.Jo ziepju/striķu iepirkuma mehānizms patlaban tagad šobrīd šonedēļ tikai vēl atrodas izstrādes procesa pašā pirmatnējajājājā iesākumā.Ā.Jā.

ps,-es vēlāk vēl kko uzrakstīšu,tagd nav laika

eidis Reģ.: 07.11.2001
1 0 Atbildēt

Man jau liekas, ka neviens tā īsti nemīž. Es piem pēc brītiņa plānošu ceļojumus. Nekas nav apstājies. Tikai Reiriotu dēļ pabojāts

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Arī esmu fb ceļotāju grupā. Tur ne pa jokam cilvēki ņemas. Un ceļo jau tagad, pārsvarā plānojot turpmāko utt.

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 2 Atbildēt

FB plànā galdiņa urbēju grupai pievienojies.

eidis Reģ.: 07.11.2001
0 0 Atbildēt

Es FB nelietojo un neplānoju to lietot. Ceru, ka covidiāde pieliks punktu tai mēslu bedrei. Ticu, ka pamuļķiem nedrīkst būt vienāds rupors ar zinātniekiem. Domāju, ka tieši FB vienādie rupori ir radījuši vismaz 1/2 šīs krīzes - pamuļķu ir ļoti daudz un stulbai ziņai ir jāpatērē būtiski mazāk laika kā gudrai un izsvērtai. Rezultātā ēteru pārpludina pamuļķu ģenerēts junk un pasauli aiz tā nemaz nevar saredzēt.

eidis Reģ.: 07.11.2001
0 0 Atbildēt

Bet jā - cilvēki blakus ceļo. Drusku sarežģītāk, bet ne nepaceļami. Visur diezgan maz tūristu (bet ne tukšs!). Šobrīd redzu, ka avio ir palicis ievērojami dārgāks un piedāvājums ir sarucis. Šobrīd ir jāpacīnās, lai sagatavotu pat viduvēju galamērķi par saprātīgu cenu

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

nu, cik es skatījos uz augustu, cenas avio pa lēto

GB12 Reģ.: 29.03.2011
1 0 Atbildēt

Es laikam uz vasaru atkal patēmēšu uz kādu ar auto aizbraucamu vietu...

650 Reģ.: 25.01.2017
1 0 Atbildēt

Kā tad, patēmējiett gan,vēlams kkur tā uz aglōnu un/vai mazbranguļiem.Izveiciet 1mo iemaksu und 3šo iemasku.Prottams, ka "zinātniekus" vajadzēja klausīt.Tie visi kā viens korī mums aiz-rīdamies ruppoorēja "lietu patieso stāvokli" precīzi pirms gada.Tikai fb un yt Lohi sita zvanu un muldēja savu sazvērestību,ka pzdcs'/ritīgais grasās mūs apmeklēt.Žēl ka nav nevienam drosmes un laika tagd tos visus suudus atrast.Kā Pats Teodōrs Jēzuss mums sludināja, vienudien maskas vajag,otrudien tām nav nozīmes, un uttt un utjp.Jā.

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

Lūdzu piedod manu neizpratni, bet pēc dažiem taviem ierakstiem šķiet, ka esi tīri vai adekvāts pislonis. Šis nav tāds ieraksts, šis ir tāds ieraksts, ko var nodēvēt ar vārdiņu 'posts', izlasot to ar divskani 'uo'.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Esi pārliecināts par dārdzību? Paziņa burtiski vakar minēja 23 eur aviobiļešu cenu Rīga-Parīze vienam cilvēkam. Uz vietas nekad tik labas cenas nav redzētas ne hoteļiem, ne Horeca piedāvājumam utt.

Cik vēroju no malas, cilvēki lido, brauc, izklaidējas. Cits vispār ziemu (vīrusu) pārlaiž Bali vai Ēģiptē. Cits savukārt ilgāku laiku ceļo pa Nepālu. Vēl citi lokālāk (tuvāk LV), bet viss notiek. 10 dienu atsēdēšana viennozīmīgi ir to emociju vērta. Kaut kā cilvēki ceļo ārzemēs un neko, ne saslimst, ne mirst (stereotipus nukaj). Jebkurā valstī ierašanās ar negatīvu Covid testu paver visas durvis. Atpakaļ LV - arī ar testu. Ierašanās mājup tas saucas.

eidis Reģ.: 07.11.2001
0 0 Atbildēt

Parīze nav aizraujošs galamērķis. Tikai kā pārsēšanās punkts. Ar pārsēšanos gan šobrīd nepērku - redzu kā patlaban slēdz & ver reisus, pārsēšanās pārāk riskanti.

Bet paskaties vasaras mērķus bez pārsēšanās. Cik maksā Norvēģija, Gruzija, Armēnija? Tāpat Grieķija, Sicīlija (tur gan karsti ļoti)? Nekad nav bijis tik dārgi. Vienīgi Islandei vēl ok.

Tas ko tu saki, ir pašlaik. Pašlaik (līdz aprīlim) nav dārgi, bet gandrīz visi reisi slēgti.

Atsēdēšana ir LV un vēl saujiņas valstu (galvenokārt to, kas pie Ziemeļjūras) fiška - lidmašīnā gaisu nevar reciklēt, tāpēc tā ir stipri drošāka kā Rimi vai Olaines autobuss. Tāpēc vienīgais, kas dzen atsēdēšanas regulāciju - skaudība ka tu ceļo

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Es vēl noteikti neceļotu tur, kur ikdienā visur jāstaigā maskā. Pēēeee Itālijā, Spānijā šobrīd noteikti nē. Gan vēl daudz kur. Ir turpretī daudz vietu, kur var bez lupatām uz sejas. Turp ar prieku.

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
1 0 Atbildēt

man ir vieglāk. Es 'parasti' braucu turp, kur var satikt mazāk cilvēku nedēlā, nekā nedēļā dienu.

eidis Reģ.: 07.11.2001
0 0 Atbildēt

Volx rakstīja: Īsumā, ceturtdien 9.00 būšot kkādā akcija pie Saeimas Mego veikala.

Tā. Nu kur tad reports un sīks panākumu apraksts? Jeb Govzems tomēr visus izjokoja?

imzz Reģ.: 27.02.2015
0 0 Atbildēt

Pats Gobzems trešdienas vakarā pavēstīja, ka tomēr nepiedalīsies paša rosinātajā pasākumā. Tā, ka tie, kuri atnāca , tika izcūkoti. Varēs izmantot košļenes māju šķirbu aizlīmēšanai.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
1 0 Atbildēt
Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Es jau Te iepostēju tādas lietas par kurām, visticamāk, tu nemaz neesi dzirdējis. Šeit tak viss skaidrs - neko nepieņēma. Kā viens teica - valdība katru nedēļu cenšas novilkt, tas ir neko nedarīt

Vēl 17 pa radio dzirdēju, ka viena skaistumkopšanas pārstāve sūdzējās par Pavļutu. Šams nezinot ar ko šī nozare īsti nodarbojas. Tas nozīmē, ka tauta vēl pietiekami kūtra, ministri īsti nezin ko viņi grib un ko viņiem vajag.

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Jādibina padome, kas noskaidros ar ko skaistumkopēji nodarbojas. Vai tik tur kkas neslēpjas aiz tās skaistumkopšanas.

imzz Reģ.: 27.02.2015
0 0 Atbildēt

1.Dažas Eiropas valstis aptur «AstraZeneca» vakcīnas izmantošanu; Pirmie šādu lēmumu pieņēma divi reģioni Zviedrijā, kur ar šīm vakcīnām pārtraukts vakcinēt medicīnas personālu. Sēdermanlandes reģionā ar augstu temperatūru un citiem simptomiem sasirguši 100 no 400 vakcinētajiem mediķiem.

www.lsm.lv/raksts/zinas/arzemes/dazas-eiropas-valstis-aptur-astrazeneca-vakcinas-izmantosanu.a393321/

2.Dienvidāfrikas Republikā (DĀR) ar jauno koronavīrusu varētu būt inficējusies aptuveni puse iedzīvotāju, liecina pētījumi. LETA/AFP

3."Pfizer"/"BioNTech" vakcīna uzrāda ievērojami mazāku efektivitāti pret Dienvidāfrikas paveidu,

( Jau agrāk tika ziņots par AstraZeneca vakcīnas nepietiekamo efektivitāti pret Covid 19 DĀR )

www.tvnet.lv/7182769/pfizer-biontech-vakcina-uzrada-ieverojami-mazaku-efektivitati-pret-dienvidafrikas-paveidu

Jādomā, tas ir tikai laika jautājums, kad visas vīrusa "modifikācijas" būs arī pie mums, jo piem. "vīrusa Lielbritānijas paveids strauji izplatoties Vācijā"

ZZZZ Reģ.: 26.02.2014
0 0 Atbildēt

Varat 3x minēt kur ir pašlaik tādā aukstumā vislielākās rindas pie ieejas...

Lombardos

eidis Reģ.: 07.11.2001
0 0 Atbildēt

Jo?

iciks Reģ.: 29.05.2013
0 0 Atbildēt

Pirms vēl veikali bija aizvērti, savā rajončikā novēroju netipiskas rindas pie humpalu veikaliem. Tagad rindu, protams, nav, visi laimīgi pērk drēbes internetā...

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti