Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

iAuto Reģ.: 17.07.2001

Kāpēc tik traka ņemšanās ap koronavīrusu Covid-19? Cik tas ir bīstams!

 
ezis71 Reģ.: 25.02.2009
2 1 Atbildēt

Koka mēteļus jau iepirkāt?

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
1 0 Atbildēt

Redzi, jābūt ir nereālai apstākļu sakritībai, lai ar šo kaiti aizietu pie tēviem Un kaut kā nemana apbedīšanas firmu baigo aktivitāti vai biznesa pieaugumu (Ziepniekkalnā viens tāds ielas malā stāv jau kādu nedēļu bez kustības vispār, pavisam maz tādu redz satiksmē arī).

GB12 Reģ.: 29.03.2011
8 0 Atbildēt

Šodien kāreiz ziņās bija sižets par to, ka apbedīšanas birojiem covid ietekmē esot diezgan pieaudzis darba apjoms. Īpaši neinteresē tā tēma, bet vari pameklēt šīs dienas TV3 ziņās. Bet baigā pieauguma jau nav, jo, kaut arī cilvēki mirst, un daudz mirst, bet ne jau tik daudz, lai uzkarinātu apbedīšanas biznesu.

Bet par to "nereālo apstākļu sakritību" - nu, tikai Latvijā vien vairāk kā 2000 cilvēkiem tā sakritība ir bijusi diezgan reāla.

Man penāli meklē kolēģi. Vakar viena dura kliente kolēģu priekšā mani nolādēja, bļaujot - я вас проклинаю, вы долго жить небудете. Pie tam, galīgi ne pa ķeksi - taurēja uz mātes uzņēmuma administratori un es, kā Brūss Viliss, vienkārši neīstajā laikā pagadījos neīstajā vietā. Tā nu viens šodien man meklē penāli, citi jau kā šakāļi, lien apkārt, dīkdami, lai atstāju mantojumā bembi un modelīšu kolekciju, citi liek likmes, vai pirmdien ieradīšos darbā...

taaneko Reģ.: 30.07.2008
3 1 Atbildēt

Tā gadās, ja bizness ir saistīts ar citu ķibelēm. Vai nu nomirsi vai pieradīsi.

Kad man bankā jautāja “ kāds ir mans ienākumu avots- atbildēju, ka duru teliņiem acis lai tiem, kas pārgriež viņiem rīkles nebūtu jāredz viņu žēlie skatieni. Citu jautājumu nebija.

Kalvis99 Reģ.: 13.09.2017
2 0 Atbildēt

Iespējams jūsu novērotajai firmai, kaut kas neiet, bet kopumā valstī ir būtisks pieprasījuma pieaugums šiem pakalpojumiem. Kā arī kaut kādu iemeslu dēļ tā jau janvāros parasti vairāk kā citos mēnešos.

www.lsm.lv/raksts/zinas/latvija/miruso-skaits-gada-pirmajas-trijas-nedelas-latvija-pieaudzis-par-449.a392360/

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
2 0 Atbildēt

Redz, vēl kādai nozarei klājas labi

GB12 Reģ.: 29.03.2011
7 0 Atbildēt

Tai nozarei vienmēr ir klājies labi.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
4 0 Atbildēt

tajā biznesā ir viens labums. Priekšnieks regulāri nenāk ar uzdevumiem - mums pa maz klientu, izdomājiet kam vēl varam pārdot mūsu pakalpojumus, kā varam paplašināt klientu loku, nu tak zilo okeānu esat dzirdējuši, utml ...

GB12 Reģ.: 29.03.2011
5 0 Atbildēt

Attiecīgi, nezvana visādi aktīvie pārdevēji ar jautājumiem - Labdien, te zvana Edgars no apbedīšanas kompānijas "Visu labu!" Sakiet, lūdzu, vai jūsu ģimenē kāds gatavojas mirt? Mums ir piedāvājums, no kura jūs nespēsiet atteikties...

lynx85 Reģ.: 21.12.2005
5 1 Atbildēt

Tikai nevajag. Tur ir tieši tāds pats mārketings un tirgus paplašināšanās kā visur citur. Ir jāspēj atrast klientus - lasi - pirmajam, pirms konkurentiem, iegūt informāciju. Zināmi cilvēki šajā biznesā maksā vietējās slimnīcas personālam - lai nopludina datus, kad un kam var zvanīt un piedāvāt pakalpojumus. Nevajag domāt ka mūsdienās var izdzīvot kāda sfēra tikai un vienīigi ar glītu sekretāri aiz letes, un ka klienti paši nāk bariem, nesaukti un neaicināti.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
2 1 Atbildēt

Tur vajag iekšas, lai tādā biznesā strādātu.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
4 0 Atbildēt

Kāpēc? Nekā tur tāda īpaša nav, vienkārši, jāprot runāt ar sērojošiem cilvēkiem.

iciks Reģ.: 29.05.2013
2 0 Atbildēt

Par tām iekšām, domāju, tas viss gauži nosacīti. Ja katru dienu tādi nelaiķi, ar laiku jau pierod un principā tie jau sveši cilvēki vien ir, ne savējie.

Ātrajā palīdzībā, domāju, stipri trakāk - tur ne viens vien laiž garu ārā visādos nelādzīgos veidos, bet apbedīšanas firmā jau klients ir mierīgs un kluss...

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
2 0 Atbildēt

Pazīstamai bēru izvadītājai gan pieprasījums ir teju dubultojies un tā kā pārsvarā veci cilvēki aiziet tad tie arī iesaka nākošajam. Nezinu precīzi detaļas kā tas strādā. Ir pat tā ka tiešām piesaka, ka ja nu kas tad gribu lai šī izvadītāja pavada. Pašnānvnieki arī ir, bet tie jau ir vienmēr, lai gan bija jabūt otrādi, jo viņu vairāk, jo viņu mazāk.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
8 2 Atbildēt

Es esmu bijis tikai vienās bērēs, kuras vada aplasītāja... tobiš, laicīgais izvadītājs, ne mācītājs. Tas bija pirms apmēram 10 gadiem. Kā šodien atceros, ka toreiz kodu lūpā, lai nesmietos. Tas teatrālums vienkārši iespardīja.

Par šo tēmu, stapr citu, dokumentālists Ivars Zviedris deviņdesmitajos uzņēma filmu "Eks Āmen S". Iesaku noskatīties. Rēcīga.

msh Reģ.: 16.04.2007
2 0 Atbildēt

Man stipri nesenāk - mana ciema pensionāriem, cik noprotu, pamatā ir divi varianti - mūsu ciema luterāņu mācītājs, kurš, pēc vecmāmiņas teiktā, vienmēr saka vienu un to pašu runu , un viens izvadītājs ar garu stāžu. Man pirms dažiem gadiem gadījās pabūt vienās viņa izvadītās bērēs, nebija patīkami viņa runu klausīties. Apmēram tas pats kas klausīties kā dzimtsarakstu nodaļā kur laulības reģistrācija izvēlēta ar svinīgo runu, to runu...

darklight Reģ.: 29.10.2013
5 0 Atbildēt

Man gan laikam rados visi baigie pagāni - atceros tikai vienas bēres ar mācītāju, un tas bija baaaigi sen - kaut kad 90-tajos - arī tad tas mācītājs bija atsaukts visdrīzāk modes pēc. Tie izvadītāji ir baigi dažādie - vieni bliež pēc gatavām klišejām, bet citiem tiešām sanāk tā dvēseliski un no sirds (vismaz prot tādu iespaidu radīt). Visvairāk man riebjas, kad tīši cenšas visus saraudināt, - tas ir pretīgi!

GB12 Reģ.: 29.03.2011
3 0 Atbildēt

vimeo.com/127186424

Karoče, noskatieties...

Nu gan mums te tēma panesās!

iciks Reģ.: 29.05.2013
2 0 Atbildēt

Man atkal ir pozitīva pieredze. Tiesa, tikai vienas tādas bēres, bet nu sakarīgāk bija par gariem un tukšiem sprediķiem. Reizumis cienīgtēvi arī ir bijuši relatīvi sakarīgi, taču ir gadījušies arī tādi, ka blakusstāvētājs jau sāka vīstīt dūres un gribēt dot baķuškam pa purnu - mēs te atnākam godināt nelaiķi, bet tas pārbarotais pieticības iemiesojums vaimanā par baznīcēniem, kas pēdējā laikā švaki uz baznīcu nāk.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
3 0 Atbildēt

Tā pamatatšķirība laikam ir tāda - laicīgo aplasītāju retorika vairāk ir - nu i' viss, pizģec! Mācītāji (ar izņēmumiem) tomēr pārsvarā mēģina runāt, lai ieviestu kaut kādu cerību palikušajos, ka ar šo dzīvi vēl nekas nebeidzas... ticēt tam vai nē, tas jau katra paša ziņā. Man viens draugs mācītājs radinieci izvadīja pirms gadiem pieciem. Viņš pat bērēs publiku sasmīdināja. Skaļi rēkt jau nevarēja par joku, bet tādus klusus hi-hi-hi baznīcā dzirdēt varēja...

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
2 0 Atbildēt

Viss atkarigs no cilvēka, ir mācītāji, kurus nav iespējams klausīties un ir arī tādi paši izvadītāji. Personīgi neciešu nekādu mākslīgu ceremonialitāti un pārlieku teatrālismu tā kā kaitina jebkura runāšana pacilājoša garīguma balsī. Teātrus un mūziklus ar retiem izņēmumiem arī nepanesu.

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 0 Atbildēt

650 rakstīja: Manuprāt tas būtu pareizi- kam šobrīd ir likumīgā iespēja tie lai izmanto.Pārējie/mēs, kam šobrīd nespīd izmantot- tiem dodiet pieeju vairākiem produktiem un tiesības izdarīt brīvu izvēli gan starp nosaukumiem,gan par pašu poti kā tādu.Nevajg cilvēkus par lopiem un lohiem turēt- daudzi tagad vēlētos apkopot godīgu info un pašrocīgi pieņemt katrs savu individuālo lēmumu.

Skatīt to grafiku. 650 11.02.2021 14:50

Tur pie tā punkta - "Lēnām kļūst saprotamāk" sākas zarošanās uz dažādas informācijas burbuļiem un pēc punkta "Šis ir sarežģīts un daudzpusīgs jautājums" iespējams gan virzīties izpratnes, pieņēmumu, meklējumu, pamatotu apstiprinājumu virzienā un tikpat labi arī atrast iespēju attaisnot establišmenta neizdarības, sak, nezinājām, nepratām, kas to varēja padomāt, lai gan norādes jau bija un piesardzīgi konservatīvu risinājumu jau arī neviens nav atcēlis, sak, pieņemsim, ka ir ļaunāk un rīkosimies sakarā ar to. COVID sakarā - pēc vasaras piedzīvojumiem rudenī novērojam tendenci skaitļiem augt un uzreiz pieņemam kārtīgus pretpasākumus. Tauta kurn un izpaužas, bet skaitļi ir 4 reiz mazāki.

ZZZZ Reģ.: 26.02.2014
0 0 Atbildēt

Tā viņš ir laiks iet un paiet...katrs grib darīt savu darbu Bērnība paiet pie datora jo slidkalniņā un slidotavā utt arī atbrauc sava darba darītāji un stāsta pasakas ko sacerējuši citi darba darītāju

Conqueror Reģ.: 15.10.2002
9 1 Atbildēt

apnicis tas vīruss un visa ņemšanās tam apkārt.....

iciks Reģ.: 29.05.2013
1 0 Atbildēt

Vai tad neesi dzirdējis priecas vēsti? Veseli 13k vakcīnu saņemti un nu būs labi. Varēs špricēt uz nebēdu jaunā biroja mobilizētie ārsti, armija, skolotāji un pūšļotāji.

650 Reģ.: 25.01.2017
5 0 Atbildēt

kas shittā te pa huiņu? ..

ZZZZ Reģ.: 26.02.2014
2 0 Atbildēt

650 un conqueror (arī citiem vrb)tā lēni un konkrēti kopā ar V.S.O.P./bez ironijas!/

youtu.be/2JnrxaIzbX8

650 Reģ.: 25.01.2017
4 0 Atbildēt

Plet...tie cilvēki krīt kā mušas:

ZZZZ Reģ.: 26.02.2014
1 0 Atbildēt

Uhu Valentīna diena, bet te kāts ielicis experta tp td...laikam visi jau

650 Reģ.: 25.01.2017
5 1 Atbildēt

Fuk jōu verī mač, dāmas unt kgi ;P

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
7 3 Atbildēt

Šitais pāķis un Kariņa atsūkātājs, lai vispirms pamēģina caur masku svecīti nopūst un tad gudri dirš, ka maska esot caura kā žogs.

taaneko Reģ.: 30.07.2008
0 2 Atbildēt

starp "koncentrēts" un "kliedēts" atšķirība ir ne tikai burtos un to daudzumā...svecīte to zin.

Seit lomu spēlē spiediena starpība membrānas pusēs un to cik piesātināta ir vide kādā no pusēm. Sasniedzot zināmu piesātinājumu filtrējošās īpašības ir ne sliktākas/labākas kā žogam

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
5 1 Atbildēt

Ne jau dēļ filtrācijas tās maskas velk, bet pāķi jau to nesaprot tālāk par savu es un man nespēj domāt.

taaneko Reģ.: 30.07.2008
1 1 Atbildēt

Būtībā nēsāt vajadzētu tikai tiem, kuriem ir sajūtas vai aizdomas. Bet tad maska būtu kā žīdu zvaigzne.

Un taisnvirzienā tā maska sabremzē to vīrusu, bet globāli jau tāpat tas vīruss tiek izsijāts apkārtējā vidē. Un ko darīt ar kanalizāciju? Jau pārliecinoši pierādijies ka vīruss pārvietojas arī tur. Pēc idejas dirst arī vajadzētu caur masku.

Un vispār ir pierādijies, ka latvijā nekas nepalīdz...

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
3 0 Atbildēt

Par to vīrusu noturību uz visādām virsmām ir viltus trauksme, ja tā būtu tad siltajās zemēs būtu mazāka izplatība, bet tā nav. Tas pats arī ar kanalizāciju, nedzer to un būs labi.

Nav jau tā ka maska nepasrga valkātāju, mazāk pieskaras mutei un degunam, bet to ieguvmu atsver daudzie nepareizi valkātāji.

taaneko Reģ.: 30.07.2008
0 1 Atbildēt

Šodien netā maniju virsrakstu- "pret kovida mutācijām vakcīnu pārbaudes un sertificēšanas notikšot ātrāk". Ha ha tas nozīmē, ka iespējama gan 3., gan 5. gan 11. pote.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
1 1 Atbildēt

Nu un? Pret gripu katru gadu potējas un nekas.

taaneko Reģ.: 30.07.2008
4 1 Atbildēt

Nav ne jausmas kas tur ir ar gripu. Ne potējos ne slimoju.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
2 2 Atbildēt

Stāsti vien pasakas. Tas kā zemledus peldētāji, apgalvo, ka neslimojot bet staigā apkārt aizmakuši un puņķaini.

Zini kādu kas uz gripu vispār ir testēts? Gripa neeksistē ir vien tāds dūrējs krūtīs un plaušu karsonis un pret to palīdz asins nolaišana.

taaneko Reģ.: 30.07.2008
1 2 Atbildēt

Paskaidro labāk man, kapēc par citiem vīrusiem neceļ tādu brēku. Visādas gripas un rota vīrusi, gan jau vēl kkādi. No gripas arī mirst, arī visādas paliekošas komplikācijas, bet par citiem nenākas tā dzirdēt. Galvassāpes, klepus temperatūra ir arī citiem vīrusiem. Viss tracis tikai tapēc ka mirst par 2 cilvēkiem no simta vairāk? Un ja mirs par 2 mazāk- masu saziņas līdzekļos viss uzreiz apklusīs un paliks tāda viegla ņirboņa kā saistībā ar gripu?

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
1 0 Atbildēt

Tu domā, ka 'mirst par 2 cilvēkiem no simta vairāk'?

Vairāk par ko? Vairāk kā kas? Citu atšķirību nav?

Te www.cdc.gov/flu/symptoms/flu-vs-covid19.htm ir apkopojums, kas līdzīgs un kas atšķirīgs gripai un kovidam.

taaneko Reģ.: 30.07.2008
1 3 Atbildēt

2 ir procentu starpība letāliem gadijumiem

Un kuri tad ir tie reāli dzīvot traucējošie simptomi, kas ir atšķirīgi?

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
1 0 Atbildēt

Pilnās slimnīcas

taaneko Reģ.: 30.07.2008
0 1 Atbildēt

tu tajās pa nakti guli vai?

un slimnīcas nav "pilnās". Personiski zinu 3 cilvēkus( insults, lauzta potīte un sejas/acs trauma) kas pēdējā mēneša laikā bez problēmām pavadijuši slimnīcā no 2 dienām līdz nedēļai. Un nekas.

Tas viss ir tavā galvā.

msh Reģ.: 16.04.2007
3 0 Atbildēt

Šāds simptoms ir bijis jau iepriekšējos gadus no parastās gripas, neesmu manījis ka tu būtu agrāk par to kritis panikā - jeb vai es esmu kaut ko palaidis garām?

GB12 Reģ.: 29.03.2011
3 0 Atbildēt

Uz šo jautājumu ir atbildēts jau neskaitāmas reizes. Kāpēc lai kādam būtu ilūzija, ka, ja cilvēks nav sapratis to līdz šim, tad ar neskaitāmām reizēm +1 viņam beidzot pieleks?

taaneko Reģ.: 30.07.2008
2 1 Atbildēt

demogoģiska burbuļošana zem deguna, tiešas un konkrētas atbildes nesniegšana, histēriska bļaušana/spiegšana no tēmas: Ķā tu nesproti" nav atbilde. tāpat kā apdrošināšanas brokeris nav ne amats ne profesija.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
5 0 Atbildēt

Konkrētas atbildes par šo ir sniegtas šajā pašā topikā. Neesi nekāds pasaules naba, lai lietu tev ar karotīti visu mutē. Un ad-homined argumenti ir vēl bezjēdzīgāki, bet, nu, kad nekā cita, ko likt pretī nav... Bet tev jau to ar savām nodzertajām smadzeņu paliekām nesaprast.

taaneko Reģ.: 30.07.2008
1 0 Atbildēt

Es neesmu naba. Esmu centrs, alfa un omega.

Un tieši tapēc uzdevu jautājumu tādā formā, jo konkrētas atbildes neviens nespēja dot. Jo reali traucējošie simptomi ir vienādi. Man klepus un aizdusa netraucē.

Tev organisms ieksistences nodrošināšanai zmanto glikozi. Man etilspirtu. Nu un? Aizbrauc uz Gruziju un sāc tur uzstāties ar tēzēm par viņu nodzertajām smadzenēm..

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
3 1 Atbildēt

Slimnīcas ir pilnas, jo trūkst personāla nevis gultu. Lauzta potīte nav infekcijas slimība un tas tik vēl trūka likt šos kopā ar kovidnieiem. Tiešām stulbs vai izdevīgi par tādu izlikties? Tu ar kā 650, kas ielej BMW bākā ūdeni un tad BMW ir sūds, jo motors nedarbojas.

650 Reģ.: 25.01.2017
4 0 Atbildēt

Izskatās, Draudziņn, ka tu "ar labu" nebeigsi..uz ppja sev uzlej t0 ūdeni ;P

taaneko Reģ.: 30.07.2008
0 0 Atbildēt

Es domāju ka, personāla trūkst zināšanu un motivācijas dēļ. Un kā domā tu? Mērķtiecīgi piestrādājot var panākt situāciju ka visā latvijā nav pilnīgi NEVIENA un nekāda ārsta. Un kā tad tu sauksi situāciju, kad parādīsies VIENS pacients, kuram tas ārsts ir vajadzīgs? Tev tāpat kā GB intelekta nepietiek saprast ka ir profesijas kas būs nepieciešamas, pat ja bojā aizies 90% planētas iedzīvotāju un ir tādas, kuras pat tagad nevienam nav vajadzīgas...

GB12 Reģ.: 29.03.2011
1 0 Atbildēt

Ņemot vērā dažus komentārus iepriekšējās lappusēs, ir tik smieklīgi lasīt, kā tu citiem piedēvē intelekta trūkumu...

taaneko Reģ.: 30.07.2008
1 1 Atbildēt

Tolerances trūkums un nievājoša attieksme nav intelekta mēraukla. Lai nodrošinātu sev iztiku man nav jāpieglaimojas sabiedrībai. Tev gan. Es tādiem kā tu būšu vajadzīgs tik ilgi kamēr ārsti spēs rev konstatēt pulsu. Tu man neesi vajadzīgs jau tagad.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
1 0 Atbildēt

Turpini vien glaimot sev.

650 Reģ.: 25.01.2017
2 0 Atbildēt
Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
3 0 Atbildēt

Pajāt, tāpat nespēs saražot pietiekošā daudzumā un jau būs piegādātas pārējās vakcīnas kamēr to apstiprinās. Latvijai jau ir 3x vairāk pasūtīts ka vajag un principā būtu jāatsakās no pavadoņa, nav ko barot urļiku propogandu citādi ņemās kā mazi bērni, nas vsjotaki ljubit.

Tavātrišč, labāk atver iepriekšejo lapu citādi tā arī paliksi aptaisīts un bez atbildes.

650 Reģ.: 25.01.2017
2 0 Atbildēt

Man būtu tāpat pajāt, vnk savā prātā personīgās likmes lieku.Pasūtīts ir tieši tas pats, par ko te runa- pagaidām nesaražotais.Krievs vienmēr ir politikai tērējis vairāk, nekā savu pisloņu ēdienam.No paša sākuma tas meklē iespēju savu ražošanu iebīdīt eiropā.M-kele ir tas pirmais kandidāts.No kaimiņvalsts savukārt atskan "diplomātija".Nav jau pirmā reize.Brīnumaini..

GB12 Reģ.: 29.03.2011
2 0 Atbildēt

Volx, tu apsveici savu elku Boikotu vārda dienā?

Volx Reģ.: 22.11.2018
1 0 Atbildēt

Nē, bet tūlīt paskatīšos kas tur notiek.

taaneko Reģ.: 30.07.2008
0 0 Atbildēt

Jauns sākums.

www.dw.com/en/guinea-officially-declares-new-ebola-outbreak/a-56562877

vajadzētu šito atvest. Vismaz visiem būtu vienādas iespējas un izredzes

Nāks jauni sūdi- vecie aizmirsīsies....

iAuto Reģ.: 17.07.2001
2 0 Atbildēt

Galvenais, lai vīrusa dēļ visiem nav autiņi jānēsā, tad šitas viss būs bijis sīkums

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
1 2 Atbildēt

Pret ebolu ir vakcīna.

Starp citu, laba ideja. Ievest Latvijā ebolu, kurai mirstība 80% un skatīties uz antivakseriem.

650 Reģ.: 25.01.2017
1 1 Atbildēt

Nujanujā.Izdevība jājāizmanto.Pats idejiskais Tēvs reku tagd whcssd pie šprices, tas tak sapratīs.Nav tak neko jāslēpj, aka tālajā grūtjaā 75jājā..Skaties, pa burzmu vel kādu 4tās pakāpes Ārkārtīigo varēs noteikt, no euLohiem atkal kko saņemt, kko pa/pacanski sadalīt, un taaa..

iAuto Reģ.: 17.07.2001
2 0 Atbildēt

Tev ļoti daudz kļūdu tekstā... atgādinu, ka tu uzreiz pēc sava ieraksta publikācijas vari to labot (10 minūtes) piespied uz bultiņu labajā pusē pie attiecīgā ieraksta un izvēlies "Labot"

Volx Reģ.: 22.11.2018
1 0 Atbildēt

Īsumā, ceturtdien 9.00 būšot kkādā akcija pie Saeimas Mego veikala.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Izpārdošana veikalā ?

GB12 Reģ.: 29.03.2011
2 0 Atbildēt

To, man šķiet, Aldis organizē, bet ka nesamuldos...

Volx Reģ.: 22.11.2018
3 0 Atbildēt

Atkal?

Man liekas, ka Aldis visu šajā valstī organizē

GB12 Reģ.: 29.03.2011
1 0 Atbildēt

Kaut ko šodien tviterī ļurināja par kaut kādu akciju pie veikala... bet varbūt tā nav šī... tāpēc rakstīju "ka nesamelojos"...

GB12 Reģ.: 29.03.2011
2 0 Atbildēt
Volx Reģ.: 22.11.2018
1 0 Atbildēt

Nu, visu cieņu

Volx Reģ.: 22.11.2018
1 0 Atbildēt

Vēl viena ziņā no antivaxeriem - sapotētie ārsti Vācijā mirstot kā mušas.

WALA Reģ.: 19.06.2002
3 0 Atbildēt

Ņemot vēra ziņas tendeciozitāti, diezin vai šis temats ir apspriešanas vērts ( un pat mans šeit rakstitais ir par daudz ievērības konkretajai ziņai ) ;)

Volx Reģ.: 22.11.2018
1 0 Atbildēt

Latvijā arī viens iepostēja, ka mēdiji nestāsta par mūsu ārstiem. Viņam ģimenē 4 ārsti, no kuriem tikai vienam bez komplikācijām. 3 augsta temperatūra, organisms izstrādā tās antivielas.

WALA Reģ.: 19.06.2002
2 0 Atbildēt

Vai nesķiet ka starp "krīt kā mušas" un ir katriem 3 no 4 ir augsta temperatūra ir drusku tā kā "bezdibenis starpā".

Es vispār izvēlos normālos apstākļos nesist pat sev nost augstu temperatūru, ja tā nevelkas vairāks dienas no vietas ... līdz ar ko tā īsti vispār šo "augstas temperatūras" štelli par nopietnu neuzskatu, jo īpaši Covid-19 kontekstā.

Bet nu man laikam vispār ir raksturīgi kārtīgi "nokrist" 1 reizi 10 gados, kaut katru ziemu nekādi netieku vaļā no regulārām kakla problēmām.

Volx Reģ.: 22.11.2018
2 1 Atbildēt

Taisnība, ir bezdibenis Problēma ir tajā, ka tas tiek noklusēts un par to mēs uzzinām caur soc tīkliem. Atiecīgi var arī klusēt par mušām.

Par to augsto temperatūru 100% taisnība, tā tās notiek, kad organisms cīnās ar to draņķi. Pats 3 dienas nogulēju ar tādu temperatūru. Papildus domāju, ka tas kovidnieks man aktivizējas žultspūšļa akmeni(iekaisumu) . Pēc kādām 3 nedēļām dabūju jau griesties ātrajos. Atiecīgi ja tam ārstam ir kāda līdzīga hroniska kaite, tad tā tiek aktivizēta un var arī kā muša aiziet.

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
3 2 Atbildēt

bezdibenīgs ir tikai to plebeju stulbums, kas uzskata, ka ir kaut kas 'noklusēts'

eidis Reģ.: 07.11.2001
1 0 Atbildēt

Šis ir briliants noliedzēju darbības seku atspoguļojums. Ja nebūtu nekādu ierobežojumu un slimnīcas tiktu pārpildītas, pēc 3 ned varētu griezties pie svētā Pētera, jo ātrie vnk klausuli neceltu (nebūtu kam celt).

Un jā - pamatā cilvji no c19 mirst tāpēc, ka tas (kā jau visas akūtās infekcijas) aktivizē hroniskās kkaites. Veciem cilvjiem to vairāk un tas ir redzams

darklight Reģ.: 29.10.2013
7 0 Atbildēt

Nez kāpēc ārstiem manos rados viss kārtībā un kolēģiem, cik zinu, arī.

eidis Reģ.: 07.11.2001
1 0 Atbildēt

Personīgi pazīstu kādus 20 sapotētos (abas reizes). No visiem šie vienai meitenei bija 1 dienu paaugstināta t pēc otrās potes.

Esmu pārliecināts, ka Feisbuku galugalā piebeigs kad saskaitīs cik daudz šļuras tas ir padevis apkārt un cik dudziem sabojā'jis dzīvi. Es domāju ietekmētos uz antivaxingu. Es personīgu ar abām balsotu par tās idiotu pulcēšanās vietnes slēgšanu. Viņi tomēr mazāk traucējoši, ja nepulcējas

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
1 0 Atbildēt

Vēl viena ziņa no antivakseriem, pirms eiro ieviešanas cenas latos tikai kritās un kritās, bet pēc eiro tikai ceļās un ceļās.

650 Reģ.: 25.01.2017
1 0 Atbildēt

Prottams, vaxeri visu izxerīja.Un Lohi tiem piebalsoja.1k itālijas liru šī gadsimta sākumā maksāja apm 33 lata santīmus.Viens eur tolaik bija 70 sant.Rupji rēķinot, 1:2.Bet pāris gadu laikā pēc eur ieviešanas tur attiecīgās preces nejauši sāka maksāt 1:1.Bulciņa,kura iepriekš maksāja 1k, pēkšņi nemanāmi izrādījās par 1eur.Lai Lohiem vieglāk rēķināt.Jā.

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
4 0 Atbildēt

Ja lohs ir ar mieru par kafiju maksāt vienu eiro, kāda iksa pēc no viņa būtu jāņem tikai 33 santīmi?

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

aha un lirās pirms tam viss kļuva, jo dienas, jo lētāks, tik lirām nulles nez ko auga klāt.

650 Reģ.: 25.01.2017
0 0 Atbildēt

Jā, precīzi, uzminēji.Tieši tā bija.Gadiem ilgi viss tur maksāja vienādi, cilvēki labi ģērbās, smaidīja un ielās nebija šķībo un tumšo tagadējo zagļu,pusbomžu un pusbandītu.Liru nulles nevajag jaukt ar buļbašijas zaičikiem vai krievu attejpapīriem.Līdz pat šim brīdim viņi gaudodami to atceras un nevar "sev" piedot.Reāli nākamais tuvākais "ekzita" kandidāts.Ja jaunā valdība tur izrādīsies tādi pat lohi, kā nupat kritusī, pzdaa viņiem būs.Kalnu bizness un tūrisms apstājies uz nulli, ar to saistītie hvvz cik miljoni cilvēku izmisuši,desmitiem miljardu zaudējumi.Viss slikti...

Conqueror Reģ.: 15.10.2002
4 4 Atbildēt

galvenais iemesls Latvijas sliktajiem saslimstības rādītājiem ir cilvēku nespēja saprast, ka jāizvairās no kontakta ar citiem cilvēkiem telpā.

650 Reģ.: 25.01.2017
1 2 Atbildēt

Jā.Bet,izrādās,kontaktus varot nodibināt ne tikai telpā un/vai caur pavadoni.Tagad tas iespējams arī brīvdabā svaiggaisā caur balkonu.Priecājos padalīties ar šo visnotaļ iedvesmojošo ziņu: www.mysyzran.ru/v-yugo-zapadnom-rajone-zhiteli-kvartiry-ustroili-tualet-na-balkone-pyatogo-etazha/

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 1 Atbildēt

«Это длится с 1985 года.

Kovidiotisms nebūs vainīgs

650 Reģ.: 25.01.2017
1 1 Atbildēt

Pletj, nerakstiet te ienaidnieka valodā! Puttainie agenti ibio ;p

Chalenger Reģ.: 31.12.2020
3 2 Atbildēt

nu tad visi lohi pie mego! tikai nesajauciet, pie vecrīgas mego, boikoc arī būšot, diemžēl banānus nedalīs....

Volx Reģ.: 22.11.2018
2 0 Atbildēt

Būsi?

Chalenger Reģ.: 31.12.2020
1 1 Atbildēt

kā jau rakstīju, tas pasāciens ir lohiem

Volx Reģ.: 22.11.2018
1 0 Atbildēt

Nu, bet tu tak pats aicini

650 Reģ.: 25.01.2017
0 0 Atbildēt

-pats Dr.Popovs ar' būšot,šoreiz varēs izvēlēties, banānu un/vai gurķi

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 2 Atbildēt

Te vēl viens links, kas tuvāk tavām neremdināmajām anālajām un ppja interesēm - www.gay.lv

650 Reģ.: 25.01.2017
1 0 Atbildēt

-es tač tev,pidaras, neskaitāmas reizes piedāvāju aprimties,bet tu tik turpini...

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Abpusēji

Volx Reģ.: 22.11.2018
1 2 Atbildēt

Eikenam interesanta intervija ar Babri www.facebook.com/martins.eikens/videos/3813696345358054/

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
1 0 Atbildēt

Kremļa stabules pūslis tas Babris.

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Kur tu tur ieraudzīji Kremļa stabuli?

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Tur bija par mucu un tā nebija Kremļa

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

Babrim un tam 'intervētājam' pienākumiņš - jaukt gaisu un diskreditēt LV valdību visādos veidos. Babris bija VDK, tad SAB darbinieks, bet pēc NATO kār'tibas ieviešanas Babri no SAB aizvadīja. Viņa īstie saimnieki - VDK - iedeva viņam Brīvā viļņa akcijas un 'uzņēmēja' statusu, lai turpina jaukt gaisu.

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Diskriditēt valdību!

Man jau liekas, ka valdība pati diskriditēt sevi. Vai tad Babris to mucu arestēja?

Lūdzu neizplatīt sazvērestības teorijas

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

Valdība mums ir tāda, kāda nu ir, protams, ne tā labākā. Un arī ne tā sliktākā.

Kur tu redzi sazvērestības teorijas? Vienkārši atreferēju faktus, lai atceramies, kas viņš ir par fruktu, un attiecīgi lai saprotam viņa teiktā jēgu un būtību.

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Tev no sākuma jānoskaidro "diskreditēt" nozīme. Kādreiz Streļčenoks ziņoja, ka no KNAB pazuduši slepeni materiāli lai viņu diskreditētu. Ko tad Babris tādu slepenu atklāja lai diskreditētu valdību. Domā viņš tur kartotēku par katru ministru?

Lūk, ja viņš paziņotu, ka valdībā ir 3 plakanās zemes adepti, tā būtu diskreditācija. Viens jau mums te vis laik ar to nodarbojas, ja kas. Diskreditators

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Atiecīgi jau tavs pirmais apgalvojums neatbilst patiesībai un tur redzama tīra sazvērestības teorija.

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
1 0 Atbildēt

Tev tipiskais kremlinu gājiens: 1) ne tā terminoloģija, un 2) pac tāc

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Kremlinu gājiens arī ir sazvērestības teorija

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
1 0 Atbildēt
Chalenger Reģ.: 31.12.2020
2 1 Atbildēt

kāpēc ne visiem?

eidis Reģ.: 07.11.2001
0 0 Atbildēt

Volx rakstīja: Īsumā, ceturtdien 9.00 būšot kkādā akcija pie Saeimas Mego veikala.

Šis ir nereāli silīgs risinājums. Ceturtdien 9.00 prognozējas aukstākais laiks kādu 3-4 nedēļu periodā. Organizators acīmredzami ir apveltīts ar lielisku humora izjūtu

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Atceros par Abreni arī kkādi puspliki puiši salā protestēja. Nekas īpašs

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Nu ko būs vieta jaunām sazvērestības teorijām par vīrusa izcelsmi:

arstechnica.com/science/2021/02/china-refused-to-hand-over-key-data-to-who-team-probing-pandemics-origin/

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt
650 Reģ.: 25.01.2017
0 0 Atbildēt

Jā, sensaciOnāli gan.Pasaule jau 3šo dienu šo pārpublicē, bet LV badacietēji latviski "par to mums nestāsta"...Pie viena, "objektivitātes" labad, derētu pagūglēt (gan jau būs izdzēsts)- ko tad cien teodors/gabriēlJēzuss mums stāstīja akkurāt pirms gada, taj tālajā jājā februārī..

Chalenger Reģ.: 31.12.2020
1 1 Atbildēt

Vācijā norisinās karnevāls par godu pandēmijai

kad pie mums Latvijā būs kovid masku balle?

Maris Reģ.: 06.06.2001
3 0 Atbildēt

Šodien pirmo reizi nodevu Covid testu. Abās nāsīs un no rīkles paņēma uztriepi.

Tā kā man tagad ir klepus, bez šī testa pie ārsta netieku!

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
2 0 Atbildēt

Nu tad gaidām pozitīvu rezultātu, tas ir negatīvu, jeb ļoti pozitīvu citā ziņā tas ir: pozitīvi uz negatīvo.

youtu.be/6gJdf7LyGpg

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Kanibāls sapinās pats savās kājās, he-he!

Labrīt, draudze!

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Tikai iztulkoju dižgara atziņas.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti