Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

iAuto Reģ.: 17.07.2001

Kāpēc tik traka ņemšanās ap koronavīrusu Covid-19? Cik tas ir bīstams!

 
kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
4 3 Atbildēt

Kā jums patīk administratīvā lieta par kādam pircējam pārdotu... pagarinātāju? Epidemiloģiski bīstama darbība. Bože moj, kādā stulbumā dzīvojam

darklight Reģ.: 29.10.2013
9 0 Atbildēt

Es domāju, ka viss ir lieliski! Cik var saprast, tad visi noziegumi valstī ir atklāti, visi narkotiku tirgotāji sasēdināti, točkas aizvērtas, piedzērušies pa ielām nebrauc, huligāni labojušies. Policijai aiz garlaicības jānodarbojas ar pagarinātāju pārdevējiem, Valda Lūriņa dzimšanas dienu un Brantes matu griešanu. Drīz dzīvosim ideālā sabiedrībā!

dubis Reģ.: 21.10.2019
1 0 Atbildēt

Nē, nu varētu jau lietu izbeigt, tik tas parādītu precedentu, ka pokuj uz visu lemto un aizliegto, tā teikt sipam dzīvē. Es pēc tam pamatojoties uz šo ar prasītu izbeigt lietu pret mani par ceļošanu uz UK, vietējās zarazas atvēršanu, izolācijā nesedēšanu utt. Stulbi ir, bet te tīri princips, ka likums jāievēro, kaut tualetes papīru pērkot...

Conqueror Reģ.: 15.10.2002
4 1 Atbildēt

vēl visi mērķi nav sasniegti, par ātru priecājies

Conqueror Reģ.: 15.10.2002
4 1 Atbildēt

tādas speciālas covid 19 pases nav vajadzīgas, paskaitīju parastās pases lapu skaitu - tur var spiest potes zīmogus vairākās lapās pēc kārtas

650 Reģ.: 25.01.2017
0 3 Atbildēt

Kāa tas ir,kā tā nav vajadzīgass? Vai tad pAssu bioroju šoreiz nevajadzēs izveidot? Tipogrāfijas stāvēs dīkā? Nee,draugi, tas nu gan nav stils!

Volx Reģ.: 22.11.2018
1 0 Atbildēt

Točs brīdina, ka tagad būšot jāsēž savās muižās m.facebook.com/story.php?story_fbid=4111043152247842&id=100000265934705&sfnsn=mo

Šitās Tallinas braukāšanas būs jāizbeidz

650 Reģ.: 25.01.2017
1 3 Atbildēt

Kad kāds uzraksta ,ka suuda attālinātajā jājā ittālijā reģioni ir sadalīti pa krāsām un vakarā nezini kādā krāsā tava dsa būs no rīta un kur un vai tu brauksi- to neviens neklausās.Kad pirms pusgada tika sacīts, ka drīz stāvēsi kā Lohs rindā pie mahimass- arī tam neticēja.Prottams, ka galv demagogs ir tieši Točs, nevis kkāds tur videonett fukin toms,kurš pirms 3d sacīja, ka tavas atpūtass rezultātā kāds cits tagad Nosprāgs. Prottams, ka uz tallinu tagd vajg braukt- mAssveidā, toč kā pagāšpavAssar uz saulkrAsstiem! Tu tū,pajehaļi vpzdū! reklamēt un veicināt, kass nekur nebrauc, tass ir Lohs!

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 1 Atbildēt

Draugs, darba darīšanas - izņēmums. Braukt drīkst, cik nepieciešams.

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 1 Atbildēt

Darba darīšanas būs jālokalizē muižas apkārtnē.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 1 Atbildēt

Nebūs vis - tirdzniecības priekšrocība

650 Reģ.: 25.01.2017
2 4 Atbildēt

Ā, ak tā, pareizi, mums taču ir "izredzētie","apsviedīgie", "zinātāji", "izņēmumi".Jā.Tāpēc, ka izņēmumi brauks, tapc mums latgaless Zilajo ezerzemi tagd ir apmeklējis meXikas xxL Muttants. Viš iznir iz ezera dzelmes und iemuttēja pa tiešo reezeknes kAnalizācijā.Jā.Tagad/tātad arī LVijā, un drīzvien Rix-ā un katra LV deklarētā iedzīvotāja dsā.Jājā.

Akkurāt pirms dažiem mēn pašos eppidemolohckdauna pirmsākumos rix bij apmeklējis viens tāds šarmants k-dziņš, tas ar līko degunu un pārtikas produktam līdzīgo uzvārdu.Pie augst god rīgass businessmeņiem viņš,tāteikt, bij ieradies.Interesse viņam te bij.Jā.Tāteikt, laikam "pačukstēt laika prognōzi" tuvākajam pusgadam. Pamparam, pam Pamm.

ezis71 Reģ.: 25.02.2009
2 3 Atbildēt

Darbā diviem kolēģiem bija Covids,vienam bija tikai iesnas bet otram nekas.Tāpēc nepisiet sev prātu,TU vari būt pārnēsātājs bez simptomiem.

650 Reģ.: 25.01.2017
2 6 Atbildēt

Es varu, tu vari,viņš/viņa var.Jā.Ir (būs,draugi) pzdā.Latgales muttants jau 3d klauvē pie pļaviņu aizsprosta.Kurzemes upes atbrīvojušās no mūžīgā sassaluma,gaiss burtiski virmo no visādas zarazass.Antidrasētāji ar Tālavs Trompetpistu priekšgalā krīt no kokem ar bultem iekš dirsem, gluži kā pagāšgad mušass NY ielās.Koka kasstu meistari netiek galā un ļotti kavē piegādes.Gaidām 30.VI , iespējams/cerams naudass ap to laiku būs kļuvis mazāk nekā jebkad.Jā.

Conqueror Reģ.: 15.10.2002
5 1 Atbildēt

katram mākonim ir gaiša maliņa...

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
3 10 Atbildēt

Smieklīgi lasīt muļķu spriedelējumus. Visi domā, ka viņi būs tie,kuri slimos bez simptomiem, bet līķu skaits tikai aug.

Vakar vien 13 aukstie.

Protams, jūs neviens nesaslimsiet, protams.

imzz Reģ.: 27.02.2015
6 5 Atbildēt

Nu, un kā tā statistika tiek taisīta ? Izskatās, ka tagad visi, kuri nomirst jebkāda iemesla dēļ, bet bijuši inficēti ar Covid , tiek uzskatīti par vīrusa upuriem.

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
3 7 Atbildēt

Nu tu, protams, neatšķirsi vai cilvēks nomira no covid vai naža dūriena mugurā. Bet ir cilvēki, kuri mācījās 5 gadus tad vēl 2 gadus mācījās internatūrā.

Un ārsti jau var atšķirt vai viņam plaušu karsonis no covid, vai klepus un sirdslēkme vai parasts plaušu karsonis.

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
3 10 Atbildēt

Bet tas ir normāli.

Psiholoģi izdala grupu cilvēku, kurus dēvē par ""nevarētājiem". Precīzi nosaukumu neatceros. Vai tik nebija kaut kādi nonpossumi.

Cilvēki, kuri visu modelē uz sevi. Domā, ka visi ir tādi kā viņi. Ja viņi nevar, tad neviens nevar.

Es nemāku uzbūvēt piramīdu un ar vara un abrazīva palīdzību izurbt granītu, tad neviens nevar. Es nevaru uzbūvēt 100 metrus augstu baznīcu, tātad to būvēja citplanētieši vai uber civilizācija.

Utt.

Tas neārstējas medikamentozi, bet ārstējas ar izglītības līmeņa paaugstināšanos.

Bet tas nav dīvaini, ka mūsdienu komunismā ar bezmaksas izglītību rodas tik daudz Volx tipa muļķu un "nevarētāji".

GB12 Reģ.: 29.03.2011
3 3 Atbildēt

Starp citu, ir valstis, kurās tā arī uzskaita (ja nekļūdos, Kanāda bija viena no tām, kur pat CSNg bojā gājušos, ja konstatē C-19, pieskaita pie kovida upuriem), bet ne Latvijā un man šķiet, ka pat ne Eiropā. Kā tiek veidota mirušo statistika, jau sen ir skaidrots, pie tam, vairākas reizes. Mazāk vajag visādus gobzemus un ciekurus lasīt...

darklight Reģ.: 29.10.2013
3 1 Atbildēt

Nu, pieļauju, ka tiem, kas tā domā, nav 80 gadu un kaudzes ar smagām, hroniskām slimībām.

650 Reģ.: 25.01.2017
0 6 Atbildēt

Jā.Ne, nu kovids,vids un 3peris ir vairumā gadījumu ārstējams.Vienīgi ka 1gab Dalbaēbu izārstēt ir krietni dārgāk un arī ne vienmēr izdodass.Dažkārt pat nav vērts censties..Slavenaiss anesteziOlogs Dr.Švābs to jau kādus 50 gadus mēģina.Cerams, ka šis mēģinājums viņam izdosies.Jebkurā gadījumā, pirmie sev bikses novilks tieši tie, kuri šobrīd atļaujas savu suudu izdrirst "novēlējuma" formā.Vismaz pāris kandidāti ir skaidri sasskatāmi.Jā.

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Īrijā Covid nemieri twitter.com/cgtnrussian/status/1366025360807231490?s=19

Ievērojāt pašās beigās Polijas karogu? Gan jau kāds mūsējais arī bija

650 Reģ.: 25.01.2017
0 1 Atbildēt

tt.com ,28.02.2021, 15:41 (c)...krīze ir izraisījusi bezdarba pieaugumu ziemas sporta reģionos. Kā rāda OGM un APA novērtētie darba tirgus dati, bezdarbnieku skaits vienpadsmit lielākajās tūristu vietās ir pieaudzis 25 reizes..

650 Reģ.: 25.01.2017
2 2 Atbildēt

-lūk,reku, Draugi..:

Anti-Covid ierobežojumi, kas Itālijā bija spēkā līdz 5. martam, mainās atkarībā no riska diapazoniem un relatīvajiem noteikumiem. Starp sarkaniem, oranžiem vai dzelteniem reģioniem ierobežojumi ir atšķirīgi, jo īpaši attiecībā uz ceļojumiem no savas pašvaldības vai no provinces vai reģiona. Dažos gadījumos, lai pārvietotos ārpus (savas) teritorijas, ir nepieciešams aizpildīt pašsertifikāciju....

...Saskaņā ar jaunākajiem valdības noteikumiem dzeltenajā zonā ir aizliegts ceļot uz citu reģionu vai autonomo apgabalu, izņemot jūsu pašu, izņemot darba, veselības vai nepieciešamības dēļ... (komandantstunda) paliek spēkā no pulksten 22:00 līdz 5:00.

....Sarkanajā zonā vienmēr ir nepieciešama pašsertifikācija. Visas kustības ir aizliegtas pat savā pašvaldībā, izņemot nepieciešamību, darba un veselības vajadzībām, visu iemeslu dēļ, kas jāpierāda ar pašsertifikāciju. Veikali joprojām ir slēgti, izņemot tos, kurus uzskata par būtiskiem. Joprojām ir iespēja vienu reizi dienā pārvietoties uz radu vai draugu mājām, ne vairāk kā diviem cilvēkiem, izņemot apgādājamus invalīdus un bērnus līdz 14 gadu vecumam. Pārtrauciet ceļošanu reģionā un starp dažādiem reģioniem, un ... komandantstunda...slēgtas skolas 100%... tg24.sky.it/cronaca/2021/02/26/autocertificazione-2021-modulo-pdf

Volx Reģ.: 22.11.2018
2 0 Atbildēt

Nu, vakar Točs tak teica, ka būs jāsēž savās muižās. Kasinsh domā, ka viņam atļaus vazāties visur apkārt. Vai tad bez Kasiņja kāda muiža izmirs? Man liekas, ka viņš sevi pārvērtē

650 Reģ.: 25.01.2017
0 2 Atbildēt

-jajā, šitas ir, patin augstāk, ko tur vēl kāds "teica"

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
1 2 Atbildēt

Nav stresa. Nedrīkstēs - nedrīkstēs, viss ok.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
6 4 Atbildēt

Esmu gatavs saderēt, teiksim, uz 100 eur. Ja būs pārvietošanās ierobežojumi pašvaldības ietvaros, vai es nonākšu, piemēram, Ventspilī (esmu deklarēts Rīgā) vai nē? Par piemēru ņemu Lietuvas pieredzi. Darba darīšanas - ārpus likuma. Un man darbs - veikali. Fiziski tos apmeklēt. Pēc mana darba principa utt. Visa Pierīga tieši tāpat būs izņēmums braucieniem ārpus savas pašvaldības. Darbs ir

650 Reģ.: 25.01.2017
1 0 Atbildēt

Jajā,pagaidām viss ir, turpini tādā pat garā.Tik nākamoreiz te nekauc, ja nu Tev kas novirzās no Peronīgās Laimesjoslass ;P

650 Reģ.: 25.01.2017
0 0 Atbildēt

www.reuters.com/article/health-coronavirus-czech-sputnik-idUSL2N2KY07T

...PRAGUE, Feb 28 (Reuters) - Czech Prime Minister Andrej Babis said on Sunday the country could use Russia’s Sputnik V coronavirus vaccine even without approval by European Union’s EMA drugs agency.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
1 2 Atbildēt

Ne jau kremļafīls premjerministrs to nosaka. Čehija skaidri norāda, ka Eiropā neapstiprinātas vakcīnas nelietos. Cik Izraēlā ar Putņiku novakcinēja?

650 Reģ.: 25.01.2017
0 0 Atbildēt

Tu izlasi 3x, ja vien tu māki "lasīt".Un neliec te personīgu tieksmju vadītus secinājumus.Netulko lietas pēc savas demagoga šnites- jo tur NAV tā rakstīts, kā tavā komentārā.Rakstīts pavisam otrādi, būtiski citādi.

Nevajag tagad jautāt par Izraēlu- par to tēmu tev bij iespēja izteikties jau pirms pāris ned, kad šeit biju ievietojis attiecīgu info.Pofig no kurienes- galvenais, ka no pašu izraēliešu avota.Tikai total dalbaēbi var šobrīd "nesaprast" un "nesaredzēt iemeeslus", KĀPEC izraēla ir (atkal..) apsteigusi visu "pārējo" passauli par 3gab galvasstiesām.Joprojām ļoti daudzi nav sapratuši, kāpēc attiecīgu aprindu un/vai apgabalu labklājība šobrīd aug mistiski asstronomiskā ātrumā- precīzi proporcionāli tikpat augošajam lohu un dabaēbu daudzumam "citās" vietās.Kāpēc ē breji nemāca saviem bērniem pievilkšanos pie stieņa un pietuppienus- vienkārši tapc, ka tas viņiem neko "nedod"!

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Šis kungs nepiekrīt un domas nav mainījis, tā kā nekas nebūs:

english.radio.cz/blatny-no-use-unapproved-sputnik-v-long-i-am-minister-8707927

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt
kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
5 8 Atbildēt

Sveiciens celot gribētājiem un pārējiem!

Gribu padalīties ar redzēto un pieredzēto šeit Ēgiptē. (Stāsts ne par to vai vīruss ir vai nē!)

Šobrīt esmu lidostā un kā redzams bildēs, šeit neviens neievēro masku nēsāšanu ne arī distanci utt...Pat apsargi, polcisti un citi darbinieki, tās lieto tikai skata pēc! Sēžu šeit jau kādu stundu bez maskas un neviens nav pat domājis aizrādīt to.

Kā arī visā pārējā valstī maskas varbūt 2% cilvēku nēsā. Sods šeit par masku nenēsāšanu ir 2,50€! Visā šajā celojuma periodā izcelojot cauri Ēgiptei esmu pieredzējis 1x, kad policija apstādina autobusu un pārbauda maskas.

Cilvēki šeit pilnīgi neiespringst par šo “vīrusu” ! Pat vakar vietā kur nodevu kovid testu, bija ap 40 cilvēkiem, gandrīz neviens nevilka masku, tās bija tikai tiem kas veica kovid testu! Un šī testa veikšana notika Tūristu policijas iecirknī, kur visam vajadzētu būt strikti, bet redz, ka pat tur nevienam šis viss neuztrauc!

Celojuma laikā, esmu sasveicinājies, saskāries, dalijies ar ēdieniem ar citiem, bijis vilcienā kur 40% no cilvēkiem klepo, tas ko gribu pateikt ar šo visu ir, ka iespējamība man saslimt ar šo “Vīrusu” bija uz katru sola, neaizmirstam, ka šeit ir virs 100 miljoniem iedzīvotāju un it kā vīruss šeit ir loti aktīvs, vismaz uz papīriem, mēdinos utt, tā pat kā pie mums, bet realitātē viss ir savādāk...Dodoties šodien pēc kovid testa rezultāta, redzēju kādus 200 testa resultātus, no kuriem neviens nebija pozitīvs!

Un par to, ka mans tests bús negatīvs biju 100% pārliecināts. Tā kā, ja ir vēlme celot, tad Ēģipte noteikti šobrīd ir vieta uz kurieni doties!

Tie kas vēl nav redzējuši notiekošo Eiropas lielākajā lidostā Frankfurtē, noskatieties manu nesen publicēto video Youtube Celo ar Ediju kanālā - youtu.be/KupJVgmrHCo

650 Reģ.: 25.01.2017
1 2 Atbildēt

Vajg vienureiz "apreģeļicca",kurā tad pusē nostāties(vai zem kā pagulties).1raz ne pi....., bet nu visu laiku tā gluži neies krastā.

TomsL (nodarbošanās nav minEēta..): klik.tvnet.lv/7181316/kad-tava-velme-atpusties-ir-svarigaka-par-kada-cita-velmi-dzivot

...Pirms pāris nedēļām staigāju pa Cīrulīšu dabas takām, un tās veda arī gar kāda populāra pašmāju slēpošanas kalna pakāji. Toreiz nobrīnījos par cilvēku baru, kas, neievērojot distanci un veselo saprātu, nepārtraukti drūzmējās pie pacēlāja...

Tomēr, kas vēl jautrāk – kamēr lielākā daļa no mums sēž mājās un dara visu iespējamo, lai valsts pēc iespējas ātrāk pārvarētu Covid krīzi, citi ļoti aktīvi plāno ārzemju braucienus uz kalniem. Jo nav jau aizliegts. Un kāpēc nebraukt, ja var braukt, vai ne?.....

Dina P (Žurnāliste..): klik.tvnet.lv/7187569/skirsanas-vilnis-ipasumu-krahs-ego-paklausana-ko-planetas-nesis-2021-gada?_ga=2.201239278.1944073292.1614256297-1093013639.1614256297 ...Mazā biznesa bankrots, īpašumi par sviestmaizi, karstas ballītes vasarā, autoritāšu gāšana, laulības šķiršanu vilnis, komūnu veidošanās, ego pakļaušana kolektīva interesēm, netradicionālo ģimenes modeļu un transpersonu iznākšana no skapja, mākslīgā intelekta uzvaras gājiens, globāla kontrole, vecās sistēmas sabrukums, kvantu lēciens apziņā – tā nav zinātniskā fantastika, bet gan jaunā Ūdensvīra laikmeta grieži, kuros mēs šobrīd atrodamies un rakstām vēsturi nākamajām paaudzēm. Kādas rokādes planētas 2021. gadā izspēlē debesīs un kurp šie procesi mūs var aizvest – to iztulkot palīdz astroloģe Dace Ozola.---> Lasīt tālāk---->*Pirmo mēnesi 1 €, pēc tam – 3.99 € mēnesī.

ps- jācer sagaidīt, ka tiks ieviesta spec takse ,lai varēt izdrirsties iekš iA

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
4 3 Atbildēt

Nespēj pieņemt citus viedokļus, kuri atšķiras no varas diktāta? Ēģiptes piemērs patika, laikam jau “baisais” vīruss tomēr nav tik šausmīgs, ne?

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
3 2 Atbildēt

nu taču brauc, ko čīksti? Tik atceries, ka atbraucot atpakaļ jāsēž 14 dienas karantīnā.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
2 2 Atbildēt

10 dienas. Es neceļoju patlaban.

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
3 0 Atbildēt

Tad ko čīksti? Ja Ēģiptes u.c. valdības izšķiras par kādu vai kādiem soļiem , tad acīmredzot viņi vai nu var to atļauties epidemoloģisku iemeslu vai kādu citu iemeslu dēļ, vai nu liek mīksto uz tiem apstākļiem pādu vai citādu iemeslu dēļ.

Uz šodienu Ēģiptē t.s. kumulatīvā saslimšana ir cik, kādi 5 no 100000? Mums cik? 400?

650 Reģ.: 25.01.2017
2 4 Atbildēt

Tas "nespēj" bija man domāts? Kāds vel hanuj varass diktāts? Par ko bazars? Šausmīgs ir ne tikai pats vīruss, vēl šausmīgāka ir šobrīd sabiedrību pārņēmusī prostitūtu,dirslaižu un demagogu eppidēmija.Tu laikam sagaidi, ka te kāds dalbaēbs īpaši "priecāsies" par atsevišķu varonīgu personu tanzaānijass apmeklējumu un konkrēti par Tava Kantora izcilo veiksmi polijas ražojumu izplatīšanā.Pag, passkatīsimies, kurš to visu pirks un par ko priecāssimies šīgada "otrajā"(jājā) pusē.

Dalbaijobi jau tagad nekādi nevar saprasst, no kurienes Latgales Zilajo dīķu novadā mums ieradies negantais brazīlijass/mexikass muttants.Tas,cyka, bļedj,aDbrauca ar valmiera-bigosova reisa autobusu.Tagd,blet, tā busa smirdīgais šoferis ir nomazgāts un tiek meklēts attiecīgais passažieris kopā ar Portfeli, kurā viņš to suudu te atveda.Ebeo mat, starp defficītajiem pmpjapagarinātājiem laikam bij to noslēpiss, ka pat neviens diplomētais Lohs neko nepiečohnīja..

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
2 2 Atbildēt

Sorry, nav iespējams noķert domu tik viedā vārstījumā

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt
mefisto Reģ.: 22.05.2017
1 0 Atbildēt

Tad tas ir tavs teksts vai vienkārši pārpublicē?

Lai arī neCovid tēmās raksti sakarīgi, tad Covid lieta parāda cilvēku patieso dabu.

Ko tad vēlējies pateikt ar šo Ēģiptes pieredzi? Ir valstis, kur ceļu satiksmes noteikumu praktiski nav, ir valstis, kur var smēķēt restorānos un citās publiskās vietās un atsevišķu kategoriju cilvēkus tas priecēs....

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Tas bija sveša cilvēka pieredze šobrīd ceļojot. Ar šo gribēju piebilst, ka nav jau viss tik traki, kā mums visu pasniedz varas gaiteņos.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Ir traki, bet ja neziņo par saslimušajiem, tad var izlikties kā Zkorejā, ka nekā jau traka nav. Tā kādreiz Pravda rakstīja tikai labi un cilvēki joprojām tic, ka pie PSRS nekas jau slikts nenotika tas viss sliktais pūstošajā kapitalismā. Skatoties kā pāķi savu Lembergu aizstāv, izskatās ka pie tā vajadzēs atgriezties, izglītības sistēmas kvalitātes dēļ pāķu, kas mācās tikai no savām kļūdām paliek arvien vairāk.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
1 0 Atbildēt

Varu iedomāties, kāda bļaušana ietu vaļā, ja netiktu ziņots... šie paši, kuri pārmet "baiļu sēšanu", tāpat bļaustītos, ka "viss ir pakaļā, bet mums to noklusē... kam tas izdevīgi"

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Ventspils ir vistīrākā un sakoptākā pilsēta...(un tukšākā). Un ļautini tic, jo savu domu nav, runā dežurfrāzēs nav nekādu informacijas apstrādes filtru.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
6 2 Atbildēt

Es jau agrāk rakstīju, cilvēkiem viss šis ap Covid jau riktīgi zajebal. Tik ļoti, ka ar katru brīdi valdībai uzticēsies mazāk un prasības ievēros aizvien nenopietnāk. Vnk par daudz biedēšanas. Labi, ka vēl 1-2 mēneši un tad dzīve normalizēsies. Jautājums par nākamo covidšova posmu rudenī un turpmāk. Vai tiešām tagad katru ziemu būs šādi? Ceru, ka tomēr nē. Pacietības robeža tautai ir jau tuvu.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
4 0 Atbildēt

Un atkal pirmdienas rīts sākas ar Kasiņa vaimanāšanu...

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 2 Atbildēt

Kamēr vien apkārt būs TĀ, tikmēr

GB12 Reģ.: 29.03.2011
4 4 Atbildēt

Un tad, kad vairs nebūs TĀ, nāks citi sūdi, bet Kasiņa vaimanoloģija paliks...

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
1 1 Atbildēt

Neesmu izcēlies ar īpašu vaimanāšanu, ok - varbūt tikai par covidiādi. Tad jau neko - cieties

650 Reģ.: 25.01.2017
1 3 Atbildēt

Tie "īstie" sŪUDI katram atnāks TAD, kad konkrēti tieši VIŅA darbības joma un iztikas avots tiks zem āmura.Tad itin daudzi līdīs uz vēdera un būs gatavi sev galvās un dsās iemuttēt dajebko.Aptuveni tāpat, kā viņi to darīja vēl nupat pirms pusgadsimta, par ko šobrīd ir veiksmīgi "aizmirsuši".Iespēja pastāv, ka tas notiks jau itin DRĪZ..

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
2 1 Atbildēt

Man tas nekādi nedraud, vari būt mierīgs Es gan teiktu, mani uztrauc visu citu Latvijas iedzīvotāju ekonomiskais stāvoklis.

650 Reģ.: 25.01.2017
0 0 Atbildēt

Ā, tad re kā.Cik cēli.Sorrī.Es tā kļūdaini biju iedodomājies, ka te pamatā ar Sienu un ar Lohiem norisināsies tā saruna...

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
5 4 Atbildēt

Globālajā tīmeklī arīdzan šajā sakarā lasīju kādu domu. Kuriem bail, lai distancējas, lai velk savas maskas, lai stāv rindā pie veikaliem, gaidot groziņu, lai dirn mājās un neko nedara. Otra realitāte - veikali, pakalpojumi, tikšanās un cita dzīves realitāte tiem, kuriem nav bail. Vairs nekādu ierobežojumu. Lai tauta pati lemj, kurā pusē nostāties. Domāju, otra puse nebūtu maza

dubis Reģ.: 21.10.2019
5 4 Atbildēt

Tik tālu jau viss labi, tik tiešām, lai tauta lemj! Bet tad kad daļai no tautas izlēmušās daļas vajadzēs atkačāšanu intensīvajā terapijā, manuprāt, būtu godīgi viņus sūtīt d&€@st gadījumā, ja slimnīca pilna ar tiem kas bija izlēmuši tomēr ievērot ierobežojumus. Ieviest šo kā opciju, līdzīgi kā orgānu donori var atķesēt jā vai nē, tāpat šie "lēmēji" var atķeksēt - "nevēlos, lai mani ārstē no c19". Jo galvenais ierobežojumu mērķis ir pieļaut tādu saslimšanas izplatību, lai slimnīcās varētu uzņemt pēc iespējas visus kam tas nepieciešams.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
2 1 Atbildēt

Es pat tam piekristu. Ir taču arī maksas medicīna, kas noteikti neatteiktu palīdzību kritiskā situācijā.

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
5 1 Atbildēt

abet tu pamēģini noskaidrot, cik tai maksas medicīnai ir vispār gultu, cik intensīvo gultu, un vai tai vispār ir kapacitāte.

Pačukstēšu - tie maksas ir specializējušies uz pilnīgi citām lietām, bet ar tiem pašiem ārstiem (ar retiem izņēmumiem)

dubis Reģ.: 21.10.2019
3 2 Atbildēt

Nu pag, pag atkal kaut kāds backdoor variants. Izlēmi, atķeksēji, viss. Un protams motivējošs sodiņš tiem kas neievēro ierobežojumus, bet neatķeksē, ka negrib tikt ārstēti.

eidis Reģ.: 07.11.2001
6 3 Atbildēt

Es domāju viedoklis stingri mainīsies, kad taviem sīkajiem savajadzēsies (tfutfutfu) neatliekamu vizīti slimnīcā, bet tur viss aizsists un tavu bērnu masalas nevienu, pat maksas medicīnā neinteresē. Man liekas nevajag uzkārt tā jau nestabilo med. sistēmu. Jā, tur ir problēmas, tās jārsina, bet ne ar uzkāršanu

GB12 Reģ.: 29.03.2011
3 5 Atbildēt

Var arī nemainīties. Pats tak te vairākkārt skandēja - kam jāaiziet, tas aizes, galvenais, lai ekonomika necieš, var restorānos sēdēt un nav maskas jāvelk.

Es gan nevienam bērnam nenovēlu tādu tēvu vai vecākam tādu dēlu...

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

GB12 uzskati sen jau zināmi, paldies, vienaldzīgi

GB12 Reģ.: 29.03.2011
3 0 Atbildēt

Tavējie arī, bet tāpat turpini tos atkārtot...

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
2 0 Atbildēt

Tas izteiciens ar mani kā tēva vai dēla nolikšanu, ir vājuma izrādīšana no tavas puses Lupata, patiešām Nekad mūžā šādi neatļaušos izteikties ne pret vienu cilvēku.

Atceries - savai ģimenei esam paši labākie tēti un paši labākie dēli. Arī tu - savai ģimenei.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
3 3 Atbildēt

Toties tu atļaujies izteikties, lai cilvēki tik mirst nost - kam jāaiziet, tas aizies, galvenais, ka ekonomika necieš. Tas ir vēl zemiskāk. Tā ka, nav ko mest lūpu... vai arī tas, ko teici, attiecas tikai uz citu vecākiem un bērniem?

Ak jā, un, ja jau tā sacepies, tad jau nemaz tik vienaldzīgs tas viedoklis nav. Patiesība vienmēr kož acīs.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Neredzu kopsakarību - BKUS un covidiāde. Būs viss ok ar bērniem

650 Reģ.: 25.01.2017
0 1 Atbildēt

Būs ok, protams.Attālināto pamatvakarskolu un skābeņu lasīšanu uz dzelceļa uzbēruma gan jau apgūsim.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

BKUS būs ļoti vienkārši - apmeklēt pacientus slimnīcā drīkst tikai vakcinētas personas.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Šim gan es nemūžam neticēšu.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
2 0 Atbildēt

Bērnībā vairākas reizes nācās ārstēties BKUS un tika piedzīvota arī ne viena vien karantīna sezonas laikā, kad apmeklētājus pie bērniem nelaida VISPĀR. Nodod paciņu medmāsai un čau...

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Tas vēl ok, taču kā tad, ja bērns mazs - līdzi pilnīgi noteikti laiž mammu/tēti.

Chalenger Reģ.: 31.12.2020
1 0 Atbildēt

Brazīlijas kovid variants tuvojas Latvijai.....

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
3 1 Atbildēt

Pilnīgi vienalga. Kaut vai Portugāles vai Horvātijas covid. Izslimos visi tik un tā.

eidis Reģ.: 07.11.2001
4 0 Atbildēt

Noteikti! Un pilnīgi visus. Potētie izslimos nemanāmi. Pārējie - kā paveiksies

GB12 Reģ.: 29.03.2011
4 4 Atbildēt

Šobrīd kolēģe, arī diegan pārliecināta antivaksere, slimo... Kaut arī izskatās, ka tur viss būs labi, viņa atzina, ka nekad dzīvē nav tik sūdīgi jutusies un ar tādiem simptomiem.

650 Reģ.: 25.01.2017
0 3 Atbildēt

Cerams, ka līdz jun30 viņa (un vēl daudzi/citi) radīs iespēju pilnībā "atveseļoties"..cerams, viņai (un daudziem citiem) būs saglabājušās darbavietass, kurās "atgriezties".Jā.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Kur tad izbazūnētā VP uzraudzība pašizolācijas personām, ja kopš 25.02. neviens mani ne uzmanījis, ne zvanījis, ne citādi ar mani kontaktējies? Varbūt tādēļ, ka drīzāk jāuzmana īstie covidnieki?

GB12 Reģ.: 29.03.2011
3 0 Atbildēt

Tev vēl uzmanības trūkums arī, he-he?

Ja piezvanītu, tad rakstītu - stulbā policija, valdība idioti, nav ko darīt, laikam noziedzība valstī apstājusies, trenkā te nevainīgus un kārtīgus pilsoņus...

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Nē, vnk esmu gatavs uzraudzībai.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
3 0 Atbildēt

A varbūt arī uzrauga. Moš pēc telefona redz vai kā tml... tu jau nevari zināt, kā tā "uzraudzība" notiek. Arī poliči tev neteiks - Kasiņ79, mēs tajā datumā tikos un tikos tev zvanīsim, apciemosim...

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Varbūt. Galvenais, ka drīkstu iet staigāt. Pārējo var pieciest

Volx Reģ.: 22.11.2018
1 0 Atbildēt

3.2 miljoni Covid seku novēršanai twitter.com/PietiekPortals/status/1366250485578162177?s=19

P. S. Acīmredzot sekas paredzamas lielas

650 Reģ.: 25.01.2017
0 3 Atbildēt

Prottams, šaubu nav, sekass būs lielass.Arvien vairāk lassīsim pattiesību par to, kā Lohi riskē ar dzīvību, stāvot brīvdabass rindās un elpojot (pagaidām) bezmaksAss gaisu.Iepējams, ka ka šosezon veselībass takaas kompetentu gidu pavadībā būs izstaigājamass pēc pieraksta un virtuĀli caur biļešu paradīzi.Jā.

650 Reģ.: 25.01.2017
0 1 Atbildēt

...priecīgass Lieldienas !

tg24.sky.it/cronaca/2021/02/26/nuovo-dpcm-draghi-divieti#02 @2021. gada 26. februāris - 08:04 ...itāļiem: vēl viens aizliegumu mēnesis....lai Lieldienu brīvdienas nepaaugstinātu infekcijas....būs spēkā no 6. marta līdz 6. aprīlim...Paredzams, ka jaunie noteikumi tiks paziņoti pirmdien...jūs nevarat doties uz (savu) otru māju, kas atrodas tumši oranžā vai sarkanā joslā...

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Nabaga itāļi, viņu mentalitāti šādi burtiski grauj

eidis Reģ.: 07.11.2001
1 0 Atbildēt

Un itāļu mentalitāte grauj slimnīcas. Sagrautas slimnīcas grauj itāļus. Ar un bez mentalitātes. Sarežģīti risinājumi vajadzīgi

650 Reģ.: 25.01.2017
3 0 Atbildēt

-tam, kurš iemīnusoja šīs visnotaļ jaukāss ziņas sakarā un kontekstā,- 2gab Lieldienu olass cerams palīdzēs izvairīties no aizrīšanās ar dāvanu komplektā ietilpstošo 1gab sardeli ;p

Volx Reģ.: 22.11.2018
2 1 Atbildēt

Simpsoni ziņo t.me/andrisciekurs/317

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
2 2 Atbildēt

Pandēmija gribi, negribi ir īsta, nez ko tas Čiekurs ar to domā, ka esot viltus pandēmija. Ja visā pasaulē izplatās jauns vīruss tad tā ir pandēmija

dubis Reģ.: 21.10.2019
3 2 Atbildēt

Poikāns jau atspēkoja. Dokumenta izveidošanas datums 2020. gada vēls mēnesis, precīzi neskatījos. Kļūdas iemesls banāls, pēdējā rediģēšanas reizē - 2021. gada 5. janvārī, rediģētājs nav ielicis 2021. gadu, bet gan atstājis 2020., reāla jaunā gada pirmo nedēļu, mēneša problēma.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt
kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
1 0 Atbildēt

Jau rakstīju. Vajadzēs - potēšos.

650 Reģ.: 25.01.2017
1 1 Atbildēt

-nesteidzies, ka nesajauc notikumu Secību! ;P

Ja "vajadzēs" (un Noteikti, ka vajadzēs), tad visupirms tu (es,mēs..) stāvēsim rindā- kā pašlaik pie mahimass.Nekur tu bez rindass vairs neskriesi.Pec tam tevi (mani/mūs) iepotēs ar to, kas uz doto brīdi būs pieejams (vai *atlicis..)..(es) ceru, ka tev (man) paveiksies un līdz tam brīdim būs notikušas "izmaiņass" pieEjamajā (jājājā) klāsstā... [lohi]

650 Reģ.: 25.01.2017
0 0 Atbildēt

Lbdien.2dien.2ais mart.Lavīze,Luīze,Laila...Kamēr portāls uz burta D mums cittē kJāņu solījumus aka 'Septiņreiz nomērīt, pirms griezt', tamēr reku cibric cibric,nEuronews tut kak tut..Paskat tik ko.Nu kottu neteiksi.Nukātta šitā.Jā.Nē.Nee!.Nain! Oh maj Gott.Jopt.. www.euronews.com/2021/03/01/slovakia-receives-200-000-doses-of-russia-s-sputnik-v-coronavirus-vaccine

Prime Minister Igor Matovic! Ka Tvaju Mat! Not been approved by EMA! Vat ze kak??

;P

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
1 1 Atbildēt

Malači, ar nezināmas izcelsmes un iedarbības poti potēties, gudri, gudri. Un pēc tam tos, kas ar Sputņiku atkal atkārtoti vajadzēs ar Pfizer nopotēt?

-----

“I am in favour. It is a great vaccine with great efficiency,” the Slovak Premier argued last week.

No kurienes tādi dati? Tipa Krievijā covid vairs nav?

650 Reģ.: 25.01.2017
0 0 Atbildēt

-jajā,Draudziņ, vajg vēl drusk pagaidīt,varbt paveiksies un daļa faizervilciena gaidītāju nosprāks turpat uz perona.Radīsies iespēja ietaupīt.Kamēr lohi dzied korī un uzdejo tūdalīņ,bet amattranspersonass erōtiski fotografējās ar Hjublotu uz labās un Žopārdu uz kreisās rokA$$

650 Reģ.: 25.01.2017
0 0 Atbildēt

Vēl kko sagribējās Pajautāt..mums visus lēmumus pieņem (7x griež, tad 1x mēra,tad sola, tad atkal hvvz ko) viens Cilvēks.Vairāk Cilvēku praktiski nav.Miljardieri,triljonāri un multibiznessmeņi ir vienkārši izmiruši.Daži vismaz no Usa regulāri ziņoja par mušām.Laikam mušas rīklē salīda.Ja nu vienīgi badunecietošajiem abbonentiem par 3,- mēnesī kāds ko pastāsta, ko ārsti (lohiem) nestāsta. Pašvaldības,sab.orgānizācijas,pilsētu mēri- visi Mēra klusējot.Nu varbūt kādi valdes Locēkļi uz tanzaāniju azsipSuši vai sazin vēl ko.Aizdomīgs klusums.Drīz laikam kaut Kas būs.Bet varbūt nekā nebūs.

Tikmēr citur.Vismaz viens EU Kanclers izskatās ka ir pie pilnas Kanceles...TT.com,1. martā, plkst. 21.45....Vīne - valdība ir vienojusies par turpmākajiem sākuma soļiem ar provinču gubernatoriem, neskatoties uz koronu skaita pieaugumu.Attiecīgi āra ēdināšanu ļaus atvērt Lieldienās. Turklāt no mēneša vidus atkal jāļauj sportot jauniešiem un skolām. Saskaņā ar ziņojumiem, priekšnoteikums tam ir tas, ka nepastāv eksponenciāla izaugsme.

(Kanclers)Kurcs, kurš trīs nedēļu laikā kopš pirmajiem atvēršanas soļiem ieguva "ļoti pozitīvu bilanci", sacīja, ka atvēršanas soļi jāveic visur, kur "tas ir iespējams". Bet viņš lūdza sapratni, ka neviens nevar dot solījumu.

Katra vakcinācija tuvina Austriju "par vienu soli tuvāk normālai". Īsumā atsaucoties uz "kečupa efektu": ar vecākām kečupa pudelēm bija vajadzīgs "ilgs laiks, lai kaut ko dabūtu ārā, un tad pēkšņi nāca vesela straume". Būs līdzīgi ar vakcināciju, "viņš norādīja, ka martā dienā jāvakcinē 30 000 cilvēku, bet aprīlī - vairāk nekā 45 000 cilvēku dienā.

Jā.Mmm..

Volx Reģ.: 22.11.2018
2 2 Atbildēt

Labrīt.

Fronte ziņo, ka drīz uz ceļiem būs armija t.me/TVFonline/435

P. S. Īpaša vērība būs pievērsta visādiem tirdzniecības aģentiem, kā sērgas iznēsātājiem

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
2 0 Atbildēt

GB12 Reģ.: 29.03.2011
3 1 Atbildēt

Nu, ko lai saka, kamēr būs visādi volxi, kas uz tādām glupībām pavelkas, tikmēr būs arī "frontes".

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Fronte apdraud valsts amatpersonas organizējot protesta akcijas un aktualizējot problēmas, kas atbilst viņu sagrozītai realitātei.

Tas no tiesneses Zutes lēmuma aizliegt fronti.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti